Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

2012-01-16 15:41

Tyro alyvuogių aliejaus vartotojams – blogos žinios iš Italijos. Šios šalies teisėsauga ėmė tirti stambių alyvuogių aliejaus gamintojų produkciją. Paaiškėjo, kad į dailius butelius su spalvingomis etiketėmis pilstomas aliejus cisternomis keliauja iš Afrikos.

1/2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

1 / 2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Tikro ir tyro itališko aliejaus gamintojai alyvuoges skina rankomis, kaip ir šio Toskanos ūkio darbininkai. „Scanpix” nuotr.

(2 nuotraukos) „Scanpix” nuotr., P.Jurkevičiaus nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-03-02 21:34

Palemone atsidūrę prekeiviai šiurpsta: „O tai čia – miestas?“

74|4

Biblioteka – lyg negyvenama atokaus kaimo pašiūrė. Panašiai atrodo ir parduotuvė. Nėra šaligatvių. Net automobilių prekeiviai iš Vidurinės Azijos netiki, kad Palemonas – miesto rajonas. Kas galėtų pakeisti šios apleistos Kauno dalies vaizdą? „O tai čia – miestas?“ – nuostabos šūksnis ištrūko iš tadžiko Juravojaus Jurajevo lūpų. Jis, kaip ir kiti automobilių prekeiviai, mėgsta apsistoti Kaune esančiame Palemono rajone.


2015-03-02 17:09

B.Gatesas susigrąžino prarastas pozicijas

10

Billas Gatesas antrus metus iš eilės išlieka turtingiausiu pasaulio žmogumi, skelbiama „Forbes" turtingiausių pasaulio žmonių metiniame reitinge. „Forbes“ sudarytame milijardierių sąraše „Microsoft“ įkūrėjas ir vėl aplenkė Meksikos telekomunikacijų magnatą Carlosą Slimą, kuris užima antrąją vietą sąraše.


2015-03-02 17:09

Pasaulyje garsūs gėrimų gamintojai Rusijoje spaudžia stabdžius

45

Kompanija „Coca-Cola Hellenic“, Europoje gaminanti produkciją su ženklu „The Coca-Cola Company“, uždaro gamyklą Nižnij Novgorode, Rusijoje. Gėrimų gamintojas tokį sprendimą aiškina prastomis gyventojų pajamų prognozėmis, sudėtinga geopolitine situacija bei bendromis makroekonominėmis tendencijos.


2015-03-02 17:00

TV3 perima balsas.lt portalus

Švedijos koncerno MTG valdomas televizijos kanalas TV3 perėmė interneto portalų grupei „Tipro Group“ priklausiusius balsas.lt grupės portalus. Bendrovės duomenimis, TV3 televizijos valdomus interneto portalus kas mėnesį aplanko 375 tūkst. lankytojų.


2015-03-02 16:46

Defliacijos pavojus euro zonoje išlieka

Nors vartotojų kainos smukimas euro zonoje kiek sulėtėjo, o bedarbių skaičius nežymiai sumažėjo, to nepakanka, kad defliacijos grėsmė nuslūgtų.


2015-03-02 15:08

Nedarbas ES po truputį traukiasi

Šiandien paskelbtais Eurostato duomenimis, 2015 m. sausį nedarbo lygis ES sudarė 9,8 proc. Tai yra mažiau, palyginti su praėjusiais metais, kai nedarbas sudarė 9,9 proc. gruodį ir 10,6 proc. sausį.


2015-03-02 14:19

Rusijos rinkų netekusiems Vakarų verslininkams – rusų pasiūlymas

23

Komentuodamas Graikijos prašymą leisti įvežti į Rusiją žemės ūkio srities gaminių, Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas priminė, kad Rusija yra Pasaulio prekybos organizacijos narė ir negali daryti išimčių vienai iš ES valstybių.


2015-03-02 13:03

Argentina įsileis lietuviškus pieno produktus

11|2

Argentina laukia pieno produktų gamintojų iš Lietuvos. Tokios žinios sulaukė mūsų Vyriausybė. Kovo 2 d. Argentinos Respublikos nacionalinė sveikatos ir maisto kokybės tarnyba (SENASA) oficialiai patvirtino, kad lietuviški pieno produktai, pagaminti iš karvių, buivolių, avių ar ožkų pieno ir atitinkantys veterinariniame sertifikate nurodytus reikalavimus, gali būti eksportuojami į šią Pietų Amerikos valstybę.


2015-03-02 13:00

R. Šimašius neturi tikslo uždaryti „Air Lituanica“

32

Vilniaus mero rinkimuose daugiausiai balsų surinkęs Liberalų sąjūdžio kandidatas Remigijus Šimašius sako, kad tuo atveju, jei jis taptų miesto vadovu, taksi bendrovę „Vilnius veža“ greičiausiai būtų bandoma parduoti, o savivaldybės valdomai skrydžių bendrovei „Air Lituanica“ būtų ieškoma privataus investuotojo.


2015-03-02 11:53

„Senukai“ į prekybą internetu investuos 10 mln. litų

6

Didžiausias Lietuvoje statybos, ūkio ir buities reikmenų prekybos tinklas „Senukai“ patvirtino 10 mln. eurų investicijas vystyti elektroninę parduotuvę „E-Senukai“, kurioje apsiperkančių pirkėjų skaičius per šešerius veiklos metus išaugo 60 kartų.


Populiariausi per 24 val.