Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

2012-01-16 15:41

Tyro alyvuogių aliejaus vartotojams – blogos žinios iš Italijos. Šios šalies teisėsauga ėmė tirti stambių alyvuogių aliejaus gamintojų produkciją. Paaiškėjo, kad į dailius butelius su spalvingomis etiketėmis pilstomas aliejus cisternomis keliauja iš Afrikos.

1/2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

1 / 2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Tikro ir tyro itališko aliejaus gamintojai alyvuoges skina rankomis, kaip ir šio Toskanos ūkio darbininkai. „Scanpix” nuotr.

(2 nuotraukos) „Scanpix” nuotr., P.Jurkevičiaus nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-17 17:16

Į Lietuvą ateina JAV mokėjimų bendrovė

15

Lietuvos bankas suteikė Lietuvoje planuojančiai įsikurti JAV bendrovei ,,Alternative Payments“ neribotą mokėjimo įstaigos licenciją veikti visoje ES rinkoje. „Alternative Payments, Inc.“ centrinė buveinė įsikūrusi Pasadenoje, Kalifornijoje, JAV. Savo būstinę Europai JAV bendrovė įsteigs Vilniuje.


2014-09-17 16:48

Vilniaus statybos

49

Romantiška Vilniaus statyininkų diena.Gražu matyt kaip kyla nauji miestą paįvairinantys pastatai.


2014-09-17 16:17

Jono Miliaus kadencija nauja, iššūkiai - seni

8

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas 57 metų Jonas Milius šiai institucijai vadovaus dar vieną ketverių metų kadenciją. Tokį sprendimą žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės teikimu trečiadienį priėmė Vyriausybė. J.Milius didžiausiu iššūkiu naujoje kadencijoje laiko kovą su afrikiniu kiaulių maru. Tačiau yra ką nuveikti ir kitose srityje.


2014-09-17 14:47

Nedarbas Didžiojoje Britanijoje - menkiausias per šešerius metus

Nedarbas Didžiojoje Britanijoje per tris mėnesius iki liepos pabaigos nukrito iki 6,2 proc., žemiausio lygio nuo 2008 m., rodo oficialūs duomenys.


2014-09-17 14:41

Iš Klaipėdos uosto išplaukdyta daugiausia grūdų istorijoje

2|8

Iš Klaipėdos uosto trečiadienį išplaukė į uosto istoriją įeisiantis „Post Panamax“ tipo laivas „Piera“. Į jį pakrautas iki šiol didžiausias lietuviškų eksportinių grūdų kiekis per visą Klaipėdos uosto gyvavimą. 229,5 m ilgio, 38 m pločio laivas pakrautas iki 13 m grimzlės. Laivu išgabenta apie 74 tūkst. tonų kviečių. Šį kiekį matuojant geležinkelio vagonais susidarytų apie 1,1 tūkst. grūdovežių arba geležinkelio sąstatas nuo Klaipėdos iki Gargždų. Rekordinė grūdų partija išgabenta į Iraną.


2014-09-17 14:19

Rugpjūtį metinė infliacija Lietuvoje - 0,3 procento

Patikslintais ESstatistikos agentūros „Eurostat“ duomenimis, šių metų rugpjūtį, palyginti su liepa, metinė infliacija euro zonoje siekė 0,4 proc. Šių metų liepą euro zonoje taip pat užfiksuota 0,4 proc. metinė infliacija.


2014-09-17 13:50

Vyriausybė - prieš nelietuviškus įmonių pavadinimus

1

Vyriausybė trečiadienį patvirtino neigiamą išvadą grupės Seimo narių iniciatyvai leisti registruoti įmonių ir organizacijų pavadinimus visomis lotyniškomis - ne tik lietuviškomis - raidėmis.


2014-09-17 13:35

Dėl vėluojančio lėktuvo – kelionė dovanų

1

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ dovanos nemokamus skrydžius keleiviams, kurių skrydis į paskirties vietą vėluos atvykti vieną valandą ar daugiau. Skrydžio vėlavimas yra laiko skirtumas tarp tvarkaraštyje suplanuoto orlaivio nusileidimo laiko ir faktinio orlaivio nusileidimo laiko.


2014-09-17 11:23

Ekonomikos komitetas šiaušiasi prieš prezidentę

31

Seimo Ekonomikos komitetas siūlo nepaklusti prezidentės veto dėl metro statybos ir palikti galioti Seimo priimtą įstatymo projektą, kuris atvertų kelią kelių milijardų litų vertės investicijoms.


2014-09-17 11:14

Įtartinos investicijos greta Šiaulių oro uosto bus stabdomos

33

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pateikė įstatymų pataisas, kad investicijos į strateginius ūkio sektorius ir greta strateginių objektų esančią teritoriją būtų leidžiamos tik įvertinus, ar potencialaus investuotojo veikla nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui. Pataisos pateiktos po to, kai opozicijoje esantys konservatoriai perspėjo dėl Šiauliuose parengto investicinio projekto, kuriuo remiantis, pasak jų, prie Zoknių karinių oro pajėgų NATO bazės neaiškaus, spėjama, rusiško kapitalo įmonė ketina statyti „styginiais bėgiais“ riedančių traukinių laboratoriją.


Populiariausi per 24 val.