Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos


2012-01-16 15:41

Tyro alyvuogių aliejaus vartotojams – blogos žinios iš Italijos. Šios šalies teisėsauga ėmė tirti stambių alyvuogių aliejaus gamintojų produkciją. Paaiškėjo, kad į dailius butelius su spalvingomis etiketėmis pilstomas aliejus cisternomis keliauja iš Afrikos.

1/2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

1 / 2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Tikro ir tyro itališko aliejaus gamintojai alyvuoges skina rankomis, kaip ir šio Toskanos ūkio darbininkai. „Scanpix” nuotr.

(2 nuotraukos) „Scanpix” nuotr., P.Jurkevičiaus nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-04 14:57

Lietuvos grūdų augintojams – blogos žinios iš Irano

46|2

Paradoksas – lietuviai nukūlė rekordinį visų laikų grūdų derlių, bet kur jį dės? Iranas, didžiausias lietuviškų kviečių importuotojas, neketina jų pirkti, nes ir pats jų šiemet prisiaugino pakankamai. Ūkininkai į aruodus pila paskutinius grūdus. Laukuose beveik neliko nei kviečių, nei miežių, nei rapsų. Bet dar daug kur likę nenukirstų grikių – jų pjūties laikas visada yra vėlyvokas.


2015-09-04 14:33

Kaune pristatytas atnaujinto stadiono projektas

90|23

Prieškario metais pradėtas kurti S.Dariaus ir S.Girėno sporto kompleksas Kaune po poros metų smarkiai pasikeis – įspūdingo dydžio projektą Kauno valdžia pristatė premjerui Algirdui Butkevičiui bei kitiems svečiams.


2015-09-04 11:48

Dėmesio: oro uostuose – griežtesnė patikra dėl sprogmenų

2

Nuo rugsėjo 1 dienos Lietuvos oro uostuose, Vilniuje, Kaune ir Palangoje, buvo sugriežtintos keleivių aviacijos patikros procedūros – dalis keleivių papildomai tikrinami dėl galimai turėto sąlyčio su sprogstamosiomis medžiagomis. Tokią papildomo tikrinimo praktiką nustatė Europos Sąjungos reglamentai, tad procedūra pradėta taikyti visuose ES šalių oro uostuose.


2015-09-04 11:27

Palanga dar kvėpuoja, bet dirbti nebėra kam

15|2

Šiltą rugsėjį Palanga dar privilioja nemažai poilsiautojų, tačiau prisėdus papietauti kavinėse jiems gali tekti apsišarvuoti kantrybe – kurorto verslininkai jau pajuto darbuotojų stygių.


2015-09-04 11:21

Įvežtinės prekės lietuviškų nepakeis ir šiemet

2

Vis daugiau Lietuvos gyventojų rinkdamiesi prekę dėmesį atkreipia į produkto kilmės šalį. Didelė dalis pirkėjų mieliau į krepšelį įsideda būtent lietuvišką, o ne užsienio gamintojų, prekę, rodo prekybos tinklo „Maxima“ duomenys.


2015-09-04 09:09

Paramos paraiškos internetu: dažniausi klausimai

Pretenduojantieji į valstybės ir Europos Sąjungos (ES) paramą žemės ūkiui, teikiamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos (KPP) priemones, paraiškas gali teikti ir elektroniniu būdu per informacinę sistemą ŽŪMIS adresu www.zumis.lt. Čia pareiškėjai ir paramos gavėjai gali teikti ir mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas, naudotis kitomis galimybėmis.


2015-09-03 17:25

Rusai taupo: atsisako kelionių ir geresnio maisto

20

Sociologų duomenys liudija, kad daugiau kaip pusė Rusijos piliečių taupo dar nuo praėjusios žiemos, portale rbc.ru rašo Anastasija Stogniej. Rugpjūtį jiems teko išgyventi antrąją rublio nuvertėjimo bangą: oficialusis dolerio kursas iš karto pakilo 10 proc. – iki 66,47 rublio. Visa tai vyko toliau didėjant kainoms (infliacija liepos mėnesį, palyginti su praėjusiais metais, buvo 15,6 proc.) ir mažėjant (nuo metų pradžios – 2,9 proc.) gyventojų realiosioms pajamoms.


2015-09-03 17:25

Mėsininkams kliūva dėl nespėjamų valyti nuotekų

1|3

Klaipėdos rajone esanti Kretingalės gyvenvietė su nerimu laukia rudens, kai prie gyventojų ir pramonės įmonių išleidžiamų nuotekų prisidės ir miestelio valymo įrengimus pasiekiantis lietaus vanduo.


2015-09-03 17:25

Nenuspėjama pradžia: pusė lietuvių tinklo „Lidl“ net nežino

86

Mažmeninės prekybos tinklų rinka Lietuvoje yra itin aktyvi, jos dalyviai visomis priemonėmis stengiasi pritraukti ir išlaikyti pirkėjus: akcijomis, privilegijų suteikiančiomis lojalumo kortelėmis, ilgalaikiu kainų mažinimu. Konkurencinga Lietuvos mažmeninės prekybos tinklų rinka netrukus pasipildys dar vienu stambiu žaidėju.


2015-09-03 16:51

Per akciją pirkėją suklaidinusiai prekybininkei – 10 eurų bauda

8

Prekės kainomis nesąžiningai manipuliavusiai vieno Raseinių prekybos centro pamainos vedėjai teko stoti prieš teismą. Į policiją dėl jį papiktinusios šio prekybos centro kainodaros kreipęsis pirkėjas pasiskundė, kad pirko akcijos lipduku pažymėtą prekę, tačiau sumokėjo ne tą kainą, kuri buvo nurodyta akcijos lipduke, o 45 procentais daugiau. Akcijinę prekę pirkęs, tačiau jokios nuolaidos negavęs raseiniškis nusprendė netylėti.


Populiariausi per 24 val.