Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

2012-01-16 15:41

Tyro alyvuogių aliejaus vartotojams – blogos žinios iš Italijos. Šios šalies teisėsauga ėmė tirti stambių alyvuogių aliejaus gamintojų produkciją. Paaiškėjo, kad į dailius butelius su spalvingomis etiketėmis pilstomas aliejus cisternomis keliauja iš Afrikos.

1/2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Etiketė – itališka, o alyvuogių aliejus – iš Ispanijos ar Afrikos

1 / 2

Net ir pačioje Italijoje parduodamas aliejus, kurio kilmė – tiesiog ES. P.Jurkevičiaus nuotr.

Tikro ir tyro itališko aliejaus gamintojai alyvuoges skina rankomis, kaip ir šio Toskanos ūkio darbininkai. „Scanpix” nuotr.

(2 nuotraukos) „Scanpix” nuotr., P.Jurkevičiaus nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-11-28 20:55

Rusijos ministras pažadėjo pasirūpinti Lietuvos vairuotojais

1

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius penktadienį per pokalbį telefonu iš Rusijos transporto ministro išgirdo pažadą pasirūpinti pasienyje įstrigusių Lietuvos vairuotojų laukimo sąlygomis, pranešė ministro atstovė. Per pokalbį telefonu L.Linkevičius išsakė susirūpinimą dėl pasienyje laukiančių vairuotojų, kurie turi kęsti nepatogumus vis labiau krentant oro temperatūrai, ypač Terechovo punkte Rusijos - Latvijos pasienyje.


2014-11-28 15:31

Perlaidos dar labiau pinga

9

Pinigų perlaidos į Lietuvą nuo naujųjų metų dar labiau pinga. Pervedimo paslaugų bendrovė “Azimo” penktadienį paskelbė, kad perlaidos iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą nuo sausio 1 dienos kainuos 1 svarą (4,35 lito).


2014-11-28 15:31

Turizmo departamento prognozė: „Rusų šiemet bus mažiau“

25|20| 

Turistų iš Rusijos – mažiau. Tačiau šį šiemetinį praradimą kompensuos atvykstantieji iš kitų šalių. Šitaip skaičiuoja Valstybinis turizmo departamentas (VTD), pristatydamas šių metų turizmo rezultatus arba jų prognozes.


2014-11-28 14:41

Vilniuje liko į Maskvą turėjęs išskristi lėktuvas

Šiandien iš Vilniaus oro uosto dėl techninių kliūčių nepakilo lėktuvas, turėjęs keleivius skraidinti į Maskvą.


2014-11-28 13:06

Vežėjai: vilkikai Rusijos pasienyje įstrigo mėnesiui

19

Lietuvos vežėjai baiminasi, kad pasienyje su Rusija vilkikai gali laukti nuo kelių savaičių iki mėnesio. Pasak vežėjų asociacijos „Linava“ viceprezidento, patikra muitinėse toliau vyksta vangiai, praleidžiama nedaug sunkvežimių.


2014-11-28 11:56

Kauno rajone - 24 mln. litų siuntų gabentojų investicija

19

Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ) ateinančių metų rugsėjį turėtų iškilti beveik 5 tūkst. kv. metrų „DPD Lietuva“ logistikos centras ir siuntų terminalas. Šis terminalas, kurio pamatai pradėti lieti šiandien, pakeis nuo 2005 m. Kaune veikiantį įmonės terminalą. Įprastą darbo dieną „DPD Lietuva“ kurjeriai pristato apie 26 tūkst. pakuočių. O žiemos švenčių laikotarpiu jų skaičius išauga 20-30 proc.


2014-11-28 11:54

Nedarbo rykštė Europos šalis plaka skirtingai

3

Dvi kaimyninės valstybės su nedarbu kovoja skirtingai. Prancūzijoje nedarbas šoko į aukštumas, o Vokietijoje išlieka stebėtinai menkas.


2014-11-28 11:18

Savivaldybės žiaukčioja - skolos jas smaugia net graibant paramą

7|2

Pareigų – daug, o kišenėse – skatikai. Jei ne ES parama, kuri įvairių programų kelkraščiais pasiekė savivaldybes, nei didesnių, nei mažesnių miestelių žmonės nebūtų galėję nė pasvajoti apie atnaujintą vandentiekį, paklotus šaligatvius ar šiltesnius kultūros namus. Tačiau atnaujinti parkai, bendruomenių namai ar perdengtas bažnyčios stogas savivaldybių „buhalterijos knygose“ reikškia ne ką kitą, bet dar vieną skolą.


2014-11-28 11:18

Kėdainių krematoriumas plečiasi – eina į kitus miestus

50|11|

Savaitgalį sukas treji metai, kai Kėdainių laisvojoje ekonominėje zonoje pradėjo veikti pirmasis Lietuvoje krematoriumas. Pirmaisiais Kėdainių krematoriumo veiklos metais buvo kremuota 1360 mirusiųjų palaikų. Šiais metais jų gali būti apie 3 tūkstančius. Krematoriumą valdanti bendrovė „K2 LT“ planuoja antros kremavimo linijos paleidimą bei plėtrą į didžiuosius Lietuvos miestus.


2014-11-27 17:37

Rusijos firmos dėl mėsos embargo jau prarado 50 mln. dolerių

33

Staigus mėsos importo iš Vakarų uždraudimas Rusijos prekybininkams atsiėjo mažiausiai 50 mln. dolerių ir tapo didžiulio mėsos kontrabandos augimo priežastimi, rašo Andrzejus Kublikas portale „wyborcza.biz“. Rugpjūčio pradžioje Rusijos prezidento Vladimiro Putino įsakymu beveik tą pačią dieną Rusija uždraudė maisto produktų importą iš Vakarų. Tai buvo atsikeršijimas už Vakarų uždraudimą duoti naujas paskolas penkiems didžiausiems Rusijos bankams ilgesniam kaip 90 dienų terminui.


Populiariausi per 24 val.