Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

2012-01-20 19:14

Sausio 16-20 dienomis Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje vyko tradicinės „Tiksliųjų mokslų savaitės-2012“ renginiai. Kiekvieną dieną moksleiviai skubėjo į pasirinktą užsiėmimą, olimpiadą ar šaškių varžybas.

1/8

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2015-01-26 18:36

Prasiskolinęs Klaipėdos universitetas prašo valstybės pagalbos

Klaipėdos universitetas kreipėsi į ministerijas prašydamas finansinės pagalbos.


2015-01-26 12:04

Stojantieji į aukštąsias gaus ne du, o vieną kvietimą studijuoti

Šiais metais stojantieji į šalies universitetus ir kolegijas gaus ne du, kaip anksčiau, o tik vieną kvietimą studijuoti valstybės finansuojamoje arba mokamoje studijų vietoje.


2015-01-23 10:13

Lietuvės Pietų Korėjoje: stebino įprotis miegoti viešoje vietoje

5|7

Kuo lietuvius stebina tolimoji Pietų Korėja? Savo įspūdžiais apie niekada nemiegančią šalį dalinasi aktyvios, žavios ir save laimingomis vadinančios Vytauto didžiojo universiteto (VDU) studentės: 22 metų Simona Gegieckaitė ir 20 metų Jurgita Lipeikytė.


2015-01-22 17:56

Perkat pigų bilietą, nes esat „studentas“? Bauda – 230 eurų

24

Kiekvienais metais tūkstančiai studijas pabaigusių jaunuolių viešuoju transportu bando važinėti dar naudodamiesi lengvatomis, nors jų studento pažymėjimas jau nebegalioja. Policijos pareigūnai ir keleivių kontrolė nusprendė tokius gudruolius suimti į nagą ir grasina didelėmis baudomis. Padaugėjus studento statusą liudijančio ir teisę naudotis nuolaidomis suteikiančio dokumento klastojimo atvejų, policija primena – nuo baudžiamosios atsakomybės išsisukti nepavyks. Neteisėtai naudojantiems tarptautinį studento pažymėjimą (ISIC) gresia didelės baudos.


2015-01-22 17:26

MRU Tarybos pirmininke išrinkta Roma Žakaitienė

3

Mykolo Romerio universiteto Tarybos pirmininke ketvirtadienį išrinkta Lietuvos savivaldybių asociacijos direktorė, buvusi švietimo, taip pat ir kultūros ministrė Roma Žakaitienė.


2015-01-19 19:02

Kaip rinktis profesiją – klausytis savęs ar tėvų?

16|2

Esate abiturientas ir nežinote, kuo norėtumėte tapti ateityje? Tėvai sako: rinkis tą, nes taip būtų protinga ir naudinga, o širdis linksta visai kitur? O gal jau įstojote ir suvokėte, kad pasirinkote ne tą kelią? Karjeros konsultantės sako: net keturiasdešimtmečiai supranta suklydę ir nutaria keisti profesiją.


2015-01-15 16:01

Kas geriau: studijos iškart po gimnazijos ar kelionė po pasaulį?

58

Kaip elgtis tiems, kurie jau bebaigią gimnazijas, bet dar neapsisprendė, kuo tapti, dar nejaučia savo tikrųjų norų, neįžvelgia tikrųjų gebėjimų? Ar pirkti bilietą kelionei aplink pasaulį? Gal ieškoti praktikos ir stažuočių? O gal vis dėlto stoti į aukštąją mokyklą dėl diplomo ir savo bei tėvų ramybės? Tokie klausimai ir šiemet sukasi daugumos abiturientų galvose. O ir ne visi studijuojantieji turi aiškią ateities viziją.


2015-01-15 09:30

KTU besimokantys prancūzai: „Tai buvo išpuolis prieš mus visus“

1|2|

„Mūsų šalis daugiau kaip 200 metų kovoja už laisvę visomis prasmėmis – taip pat ir minties laisvę. Labai skaudu, kad nukentėjome būtent dėl šios ideologijos“, – kruviną išpuolį prieš satyrinio laikraščio „Charlie Hebdo“ redakciją komentuoja Kauno technologijos universitete (KTU) studijuojantys prancūzai Jérémy‘is Le Ny’is ir Adrienas Diou-Hirtzas.


2015-01-12 11:44

Darbo biržos prognozės: kokios profesijos šiemet sėkmingiausios?

3|5

Abiturientai ir paskutinių gimnazijų klasių moksleiviai, jau studijuojantis jaunimas, mokytojai, lektoriai, dėstytojai ir rektoriai, darbo ieškantys ir darbą suteikiantys – visi, kuriems rūpi išsilavinimas ir karjera, jau planuoja vasario 5-7 dienomis atvykti į Lietuvos parodų ir kongresų centrą „Litexpo“. Čia vyks 13-oji tarptautinė mokymosi, studijų ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2015“.


2015-01-06 20:51

Etikos sargai griežti: Šiaulių dėstytoja – plagiatorė

1

Studentus mokslinių darbų rašymo metodikos mokė plagiatorė. Taip nusprendė akademinės etikos sargai, palyginę šiaulietės docentės Irenos Baliulės mokslo kūrinį su magistrantės darbu. Skandalas dėl mokslininkams didelę gėdą užtraukiančio plagiato kilo prieš pusantrų metų, kai dienraščio „Lietuvos rytas“ žurnalistas palygino docentės I.Baliulės publikaciją „Jono Avyžiaus romanai sovietinės literatūros tradicijos ir naujo jos įvertinimo kontekste“ su magistrantės Jurgitos Ratkevičienės baigiamuoju darbu „Jono Avyžiaus romanas: tekstas ir kontekstas“.


Populiariausi per 24 val.