Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

2012-01-20 19:14

Sausio 16-20 dienomis Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje vyko tradicinės „Tiksliųjų mokslų savaitės-2012“ renginiai. Kiekvieną dieną moksleiviai skubėjo į pasirinktą užsiėmimą, olimpiadą ar šaškių varžybas.

1/8

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2014-11-28 13:01

Inauguruotas naujasis ISM rektorius A. Chmieliauskas

Ketvirtadienį inauguruotas naujasis ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, mokslų daktaras, docentas Alfredas Chmieliauskas, pranešė universitetas. „Per penkiolika metų iš kelis šimtus studentų turinčios verslo mokyklos tapome geriausiu savo srities universitetu Lietuvoje. Privalome nesustoti ir drąsiai judėti pirmyn. Dabar yra metas, kai galime tapti viso regiono balsu bei pasidalinti unikalia Rytų ir Vidurio Europos šalių patirtimi su tarptautine bendruomene“, – pranešime cituojamas A.Chmieliauskas.


2014-11-27 18:29

Akademinių mainų programa – motyvuotų žmonių tiltas per Atlantą

Daugelis jaunų, perspektyvių žmonių svajoja nors kartą perskristi Atlanto vandenyną ir apsilankyti JAV – tolimoje šalyje, kur pildosi svajonės. Tokios vietos kaip įžymusis Niujorkas ir kino mėgėjus viliojantis Holivudas pasiekiamos nedaugeliui. Tačiau motyvuotiems ir siekiantiems tobulėti Baltijos šalių gyventojams tokios svajonės nesunkiai gali tapti realybe - pagalbos ranką jiems tiesia Baltijos – Amerikos laisvės fondas (Baltic – American Freedom Foundation, arba BAFF).


2014-11-26 09:46

VU – Niujorkas po padidinamuoju analizės stiklu

Lapkričio 29 d., šeštadienį, 9 val. Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto (VU MIF) Ekonometrinės analizės katedra organizuoja trečiąjį duomenų analizės renginį. Šį kartą bus analizuojami vieno iš įdomiausių pasaulio miestų – Niujorko – duomenys. Bus aiškinamasi, kodėl žmonės veržiasi gyventi į miestus, kodėl vienas ar kitas miesto rajonas yra patrauklesnis už kitą.


2014-11-22 07:22

Diena su chemijos mokytoju

13|2

Mokytojas Ramūnas Skaudžius (29 m.) mokytojauja jau šešerius metus. Šiuo metu jis moko chemijos Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos vienuoliktokus. Šiemet disertaciją Vilniaus universiteto Chemijos fakultete ginsiantį jauną vyrą į mokyklą atvedė Europos Sąjungos (ES) finansuojama programa „Renkuosi mokyti!“. O 2011 m. jam buvo įteiktas garbingas apdovanojimas – švietimo reformos pradininkės dr. Meilės Lukšienės premija.


2014-11-21 18:04

Geriausiais mediatoriais pripažinti VU Teisės studentai

1|2

Šių metų lapkričio 12 – 16-tą dienomis Kijeve, Ukrainoje, vyko tarptautinis mediacijos turnyras, organizuotas Tarptautinės ginčų sprendimo akademijos (angl. International Academy of Dispute Resolution) ir Kijevo Taraso Ševčenkos nacionalinio universiteto, kuriame Vilniaus universiteto Teisės fakultetą atstovavo V kurso Tarptautinės ir ES teisės šakos studentai Lauryna Baleišytė, Karolis Jonuška, Miglė Žukauskaitė.


2014-11-20 13:28

VGTU rektoriumi tapęs studentas rūpinosi kolegų motyvacija

1

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) administracija trečiadienį sulaukė permainų – rektorius Alfonsas Daniūnas tarptautinės studentų dienos proga savo pareigas perleido ketvirtame kurse biomechaniką studijuojančiam Mykolui Bistrickui. Pasinaudojęs jam suteikta galimybe vaikinas susitiko su universiteto vadovybės atstovais ir iškėlė studentams aktualias studijų, mokslo ir laisvalaikio problemas.


2014-11-20 13:00

Labai sunkias kuprines nešiojasi antrokai ir trečiokai

Kuprines, kurių svoris nekenkia sveikatai, daugiausiai nešioja vyresnių klasių mokiniai, o labai sunkius nešulius tempia antrokai ir trečiokai, rodo Lietuvos savivaldybių visuomenės sveikatos biurų tyrimas.


2014-11-20 06:39

Žiopla specialistės klaida studentei kainavo 3 tūkst. litų

24|2| 

Studijas nutraukti sugalvojusi studentė gavo karčią pamoką. Neišmanai teisės aktų – geriau pasilik ten, kur esi, studijuok ir juolab neklausk patarimo specialistų, nes teks gerokai pakratyti kišenę. Mat atsakingi specialistai, pasirodo, gali lygiai taip pat nesusigaudyti įstatymuose, kaip ir geltonsnapiai pirmakursiai. Į Vilniaus kolegiją mokytis gestų kalbos, studentė Ieva atvyko iš Alytaus. Praėjus vienam semestrui, kartu su trim savo kursiokėm ji nusprendė – daugiau gestų kalbos nebesimokys.


2014-11-17 12:51

Iš premjero lūpų – geros naujienos studentams

12

Iki 2018 metų studentų stipendijas planuojama padidinti iki 50 proc., numatoma Vyriausybės ir studentų susitarime. Ketinimų protokolą „Dėl valstybės paramos studentams skatinti didinimo“ pirmadienį pasirašė premjeras Algirdas Butkevičius ir Lietuvos studentų sąjungos prezidentas Paulius Baltokas, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.


2014-11-17 12:13

Iki 2018 metų studentų stipendijas planuojama padidinti perpus

1

Iki 2018 metų studentų stipendijas planuojama padidinti perpus, numatoma Vyriausybės ir studentų susitarime.


Populiariausi per 24 val.