Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012 (4)

2012-01-20 19:14

Sausio 16-20 dienomis Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje vyko tradicinės „Tiksliųjų mokslų savaitės-2012“ renginiai. Kiekvieną dieną moksleiviai skubėjo į pasirinktą užsiėmimą, olimpiadą ar šaškių varžybas.

1/8

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (4)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Studijos
2014-04-24 16:08

VGTU kuria skaitmeninės statybos centrą

Kovo pradžioje pradėta skaitmeninės statybos reforma įsibėgėja – statybos specialistus ruošiantis Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) kuria pirmąjį Lietuvoje Skaitmeninio ir informacinio modeliavimo technologijų statyboje centrą. Naujasis centras skirtas skaitmeninės statybos kompetencijų ugdymui, inovacijų, susijusių su statybų informaciniu modeliavimu (BIM) kūrimu, skatinimu bei perdavimu rinkos dalyviams.


2014-04-23 20:43

Kelionė į Vengriją pakerėjo Kazlų Rūdos moksleivius

4

Ramią balandžio 6 – osios popietę iš Kazlų Rūdos išvyko raudonas autobusiukas, kuriuo į Vengriją susitikti su projekto „Istoriniai prekybos keliai ir jų reikšmė miestui ir regionui“ dalyviais keliavo gimnazistai Ugnė, Martynas, Liveta, Normanas ir Arūnė.


2014-04-23 16:02

17-oje Vilniaus gimazijų nuo rugsėjo vėlinama pamokų pradžia

19

Jau šiemet rugsėjo 1-ąją septyniolikos sostinės gimnazijų moksleiviai bei pedagogai į pamokas rinksis vėliau - nuo 9 val. ryto. Tai numatantį įsakymą antradienį pasirašė Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Valdas Klimantavičius.


2014-04-23 15:26

ŠMM atstovas: „Europos kontekste atrodome puikiai“

Keisti Konstituciją ir padaryti mokslą privalomą iki 18 metų, nėra būtinybės, racionaliau būtų įvesti privalomą priešmokyklinį ugdymą, teigia Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) atstovas.


2014-04-23 15:14

Egzotiškose šalyse studijuojantis J.Grybas: „Išvažiuokite“

3

„Studijos yra puikus metas ne tik įgyti žinių, bet ir pažinti pasaulį“, – tvirtina Kauno technologijos universiteto (KTU) Ekonomikos ir verslo fakulteto (EVF) trečiakursis Justinas Grybas. Per pusantrų metų paragavęs studijų skonio net dviejose egzotinėse šalyse – Kipre ir Pietų Korėjoje, studentas nežada sustoti ir ketina vėl vykti į užsienį.


2014-04-17 22:48

A.Užkalnis ragina mokyklai dovanų užprenumeruoti žurnalą

12

„Pusė butelio normalaus vyno“, – juokauja publicistas Andrius Užkalnis apie naują pagalbos mokykloms akciją. Jis prisimena, kaip prasidėjo kūrybinė sėkmė Lietuvos žiniasklaidoje. „Istorija prasidėjo nuo žurnalo „Naujasis Židinys-Aidai“, kuris yra atvirai dešiniosios pakraipos nišinis intelektinis produktas tiems, kurie nebijo daug raidžių tekste. Jie išspausdino mano tekstą, tapusį klasika „Rusofilija, bailių sielų sodas“, – teigia A.Užkalnis.


2014-04-17 13:44

VGTU mokslininkai palengvins onkologų darbą

1

Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) mokslininkai sukūrė išmanųjį elektronikos lustą trimačiams vaizdams medicinoje gauti. Ši technologija palengvins onkologinių ligų diagnostiką ir prisidės prie naujos kartos kišeninių ultragarso aparatų gamybos.


2014-04-17 12:26

Baltijos šalių informatikos olimpiada grįžta į Lietuvą

3

Balandžio gale vyksianti moksleivių Baltijos šalių informatikos olimpiada Lietuvoje bus rengiama jau ketvirtąjį kartą po devynerių metų pertraukos. Per 20 metų olimpiada išsiplėtė nuo trijų Baltijos valstybių iki 9 šalių ir šiemet balandžio 26-30 dienomis pajūrio širdyje, Palangoje, lauks 58-ių mokinių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Vokietijos, Norvegijos, Danijos, Lenkijos ir Švedijos.


2014-04-16 15:52

Mokinių daugiakalbystės olimpiadoje laurus skynė regionai

5

Baigėsi trečioji 9-12 klasių mokinių daugiakalbystės olimpiada „Aš kalbu, tu kalbi – mes bendraujame“. Renginyje, kuris vyko Tarptautinėje Amerikos mokykloje Vilniuje (AISV). dalyvavo 28 mokyklų komandos iš Vilniaus, Kauno, Alytaus, Jonavos, Ukmergės, Panevėžio, Rokiškio, Šakių, Plungės, Tauragės, Kelmės, Šilutės, Šilalės, Pasvalio, Šiaulių ir Klaipėdos, demonstravo daugiau kaip 20-ies kalbų žinias.


2014-04-16 13:24

Šiaulių progimnazijos moksleiviams - elektroniniai pažymėjimai

3

Vinco Kudirkos progimnazija Šiauliuose rengiasi pokyčiams – netrukus ji taps moderniausiai administruojama mokykla mieste. Šią savaitę baigiama įrengti ir bus pradėta testuoti „Ateities mokyklos“ informacinė sistema, leidžianti elektroniniu būdu fiksuoti mokinių atėjimą bei išėjimą iš mokyklos bei kiekvienos pamokos, vesti knygų apskaitą bibliotekoje, mokiniai savo elektroniniais pažymėjimais galės atsiskaityti mokyklos valgykloje, gauti socialinį maitinimą ar vėliau naudoti juos kaip elektroninius transporto bilietus.