Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje - tiksliųjų mokslų savaitė 2012

2012-01-20 19:14

Sausio 16-20 dienomis Šiaulių Rėkyvos progimnazijoje vyko tradicinės „Tiksliųjų mokslų savaitės-2012“ renginiai. Kiekvieną dieną moksleiviai skubėjo į pasirinktą užsiėmimą, olimpiadą ar šaškių varžybas.

1/8

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-25 11:09

Ukmergės teismui statys mažesnį ir pigesnį pastatą nei planuota

5

Teisėjų tarybos Biudžeto ir finansų komitetas pritarė Nacionalinės teismų administracijos siūlymui mažinti būsimo Ukmergės rajono apylinkės teismo pastato plotą bei statybos kaštus. Būsimas Ukmergės teismo pastatas Deltuvos gatvės 17a numeriu pažymėtame valstybinės žemės sklype turėtų iškilti beveik ketvirtadaliu mažesnis nei buvo planuota, o jį statant bus atsisakyta anksčiau numatytų brangių apdailos medžiagų, bus supaprastintos pastato konstrukcijos ir optimizuotos inžinierinės sistemos.


2015-04-25 10:11

Dviejų didmiesčių merams atseikėtas solidus simpatijų avansas

51|6

Jei naujas, tai gal bus ir geras. Tokiomis viltimis daugelis žmonių gyvena ne tik prieš kiekvienus rinkimus, bet ir dar kurį laiką po jų. Šią taisyklę gerai iliustruoja balandžio 10–19 d. atliktos visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausos rezultatai. Į apklausos klausimyną pirmą kartą buvo įtrauktos naujųjų tiesiogiai išrinktų Vilniaus ir Kauno merų Remigijaus Šimašiaus bei Visvaldo Matijošaičio pavardės. Nors jie iki šiol nieko nespėjo nuveikti, gyventojai avansu abiem parašė itin aukštus pažymius.


2015-04-25 10:09

Kaliniu buvęs poetas: mes visi esame nusipelnę mirties bausmės

36|2

Rašytojas ir verslininkas Gintaras Bleizgys šią savaitę atsikvėpė lengviau, kai prokuroras jo nepasiūlė siųsti už grotų. Tarp teismo smagračių patekusio kūrėjo išpažintis – „Lietuvos rytui“. Devynių knygų autorius 39-erių G.Bleizgys, prieš šešerius metus apkaltintas mokesčių slėpimu, kalinio duonos jau yra ragavęs. Jis mėnesį praleido sostinėje esančiame Lukiškių kalėjime.


2015-04-25 09:19

Gintaro muziejus įžiebė lankytojus kviečiantį žibintą

10|30

Prie įėjimo į atsinaujinusį Palangos Gintaro muziejų penktadienį vakare sužibo Birutės parke grafų Tiškevičių rūmus suprojektavusio to meto garsaus Europos architekto vokiečio Franco Schwechteno sukurtas įspūdingas žibintas.


2015-04-25 09:18

Renkamas naujasis konservatorių pirmininkas

32

Šeštadienį baigiasi opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko rinkimai, kuriuose varžosi europarlamentaras Gabrielius Landsbergis ir Seimo pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė.


2015-04-25 09:11

Norvegija skelbia vaiką į Lietuvą pargabenusios moters paiešką

336|

Norvegija skelbia ne tik slapta į Lietuvą parvežto mažamečio, bet ir jo motinos tarptautinę paiešką. Išduoti prašoma dabar Jonavoje gyvenančią Kristiną Vaitkevičienę. Moteris neseniai slapta į Lietuvą parsivežė sūnų.


2015-04-25 09:07

V. Gaidys: „E. Masiulio palankumas visuomenėje – rekordinis“

34

Palankiausiai vertinamų Lietuvos politikų viršūnėje išlieka prezidentė Dalia Grybauskaitė, premjeras Algirdas Butkevičius. Vidaus reikalų ministrą balandį iš trečios vietos išstūmė liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis, rodo naujausia apklausa.


2015-04-25 06:29

Lietuvos kariams skirtas žurnalas sunervino homoseksualus

66|2

Išvydę naują žurnalo „Karys“ numerį Lietuvos homoseksualai pasijuto nesmagiai. Vieno iš rašinių apie skleidžiamą propagandą iliustracijoje lyg niekur nieko atsirado ir gėjų vėliava. Ji pavaizduota greta tarybinio paveiksliuko su pašlovinimu Stalinui. Žurnale „Karys“ publikuojamos kariuomenės naujienos, įvairūs reportažai iš karių gyvenimo ir tarnybos, rašomi analitiniai straipsniai konfliktų temomis. Tačiau balandžio mėnesio numeris nuolatinius skaitytojus nustebino.


2015-04-24 21:51

Kontrolierių pinigų keliai – itin tamsūs

22

Kitų valdžios institucijų veiklą pro didinamąjį stiklą stebintys Seimo kontrolieriai, atrodo, nekreipia dėmesio į savo kiemą, kur pastaruoju metu ėmė dėtis keisti dalykai. Didelių abejonių sukėlė už Europos Sąjungos lėšas Seimo kontrolierių įstaigos vykdomas projektas – pinigai jau išleisti, o beveik prieš ketverius metus pradėtiems darbams pabaigos nematyti.


2015-04-24 15:25

Švėkšnos Psichiatrijos departamente – masinis valymas

69|2

Dar šią savaitę valdininkams nusprendus, kad Švėkšnos specialiojo ugdymo centro nebeliks, mažą miestelį vėl blaško nauji vėjai. Psichiatrijos departamento Švėkšnoje darbuotojai vienas po kito atleidžiami ir siunčiami į gatvę. Kas paskatino išmesti daugybę metų dirbusius specialistus? Kokios atleidimų priežastys? Kur dėsis ligoniai? Klaipėdos jūrininkų ligoninė patvirtino, kad Psichiatrijos departamente rengiamasi permainoms. Atstovai nurodė, kad nuo birželio 30 dienos nutarta naikinti neefektyviausiai dirbantį Psichiatrijos departamento Ribinių būklių skyrių ir jame esančius 20,75 etato. Taip pat bus atleidžiama dar 4,75 etato kitų skyrių darbuotojų.


Populiariausi per 24 val.