Padauža kunigas išsižadėjo sutanos

Padauža kunigas išsižadėjo sutanos


2012-01-26 07:50

Iš avarijos vietos pasprukęs ir neblaivus prie vairo sulaikytas 45 metų evangelikų liuteronų kunigas Ridas Tamulis policijos pareigūnus mėgino įtikinti, kad jis dvasininkų luomui nepriklauso.

1/1

Avariją sukėlęs R.Tamulis negalėjo paaiškinti, kokia ant jo mašinos stogo pritvirtinto švyturėlio paskirtis. G.Vaičekauskas („Balticum TV”)

Padauža kunigas išsižadėjo sutanos

1 / 1

Avariją sukėlęs R.Tamulis negalėjo paaiškinti, kokia ant jo mašinos stogo pritvirtinto švyturėlio paskirtis. G.Vaičekauskas („Balticum TV”)

(1 nuotraukos) G.Vaičekauskas („Balticum TV”)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Nelaimės
2015-10-13 20:09

Parblokštas dviratininkas pripažino kaltę: „Važiavau per perėją“

5

Kaune antradienį, apie 19 valandą per avariją nukentėjo 22 metų dviratininkas. Radvilėnų plente pėsčiųjų perėjoje jaunuolį partrenkė automobilis „Opel Zafira“. Dviratininkas turėjo per perėją eiti ir stumti dviratį, tačiau nusprendė važiuoti.


2015-10-13 19:17

Vilniuje degusios kebabinės gesinti lėkė net trys cisternos

3

Antradienio pavakarę Vilniuje, Šeškinės mikrorajone degė kebabinė. Iš Šeškinės gatvės 30A numeriu pažymėtos būdelės rūko juodi dūmai. Trimis cisternomis operatyviai gaisro gesinti sulėkę ugniagesiai rado nedidelį gaisro šaltinį, kurį pavyko užgesinti iškart. Per gaisrą niekas nenukentėjo.


2015-10-13 18:44

Kaune nutrūko reisas į Biržus – autobusas rėžėsi į dvi mašinas

3|8

Antradienį, apie 18 valandą Kaune netoli miesto centro susidūrė autobusas ir du lengvieji automobiliai. Avarija įvyko K.Petrausko ir Radastų gatvių sankryžoje.


2015-10-13 18:24

Ant Merkio kranto rasta senolė prigėrė

Pamerkių kaime (Varėnos r.) 89 metų A.K. gyvenimas tragiškai nutrūko prie pat namų tekančiame Merkyje. Jos kūną, pusiau panirusį į vandenį, ant kranto pamatė dukra. Ryte apie 7 valandą prabudusi moteris troboje nerado Alzheimerio liga motinos ir išbėgo jos ieškoti. Apibėgusi kaimą ir visus apklausinėjusi, ar nebuvo sutikę motinos, dukra grįžo namo ir nuėjo už ūkinių pastatų prie Merkio.


2015-10-13 18:01

Alytuje perėjoje vilnietis partrenkė moterį

2

Apie 15 valandą Pramonės gatvėje prie buvusio medvilnės kombinato administracinio pastato pėsčiųjų perėja ėjusią 48 metų moterį partrenkė automobilis „Citroen“. Jį vairavo 33 metų vilnietis, atvykęs į Alytų. Vairuotojas tikino per vėlai pastebėjęs pėsčiąją. Sunkios būklės sužeistoji greitosios pagalbos automobiliu atvežta į apskrities ligoninę ir paguldyta į reanimacijos skyrių. Nuo smūgio suskilo priekinis automobilio stiklas.


2015-10-13 16:14

Sukrečiantis vaizdo įrašas privertė BPC teisintis

66| 

Po skaudžios, gyvybę nusinešusios avarijos Kauno rajone – kaltinimai bendrajam pagalbos centrui. Pavojingai manevruojantį automobilį kelyje pastebėję kauniečiai apie gresiančią nelaimę pranešė bendruoju pagalbos telefonu. Tačiau pareigūnus informacija pasiekė tik po įvykio. Bendrojo pagalbos centro vadovas aiškina, kad pats skambinantysis netinkamai kalbėjo su operatore.


2015-10-13 15:56

Aktoriaus R. Boravskio vos neištiko jo herojaus likimas

221|2|

Iš penktojo aukšto balkono Vilniuje šeštadienį iškritęs aktorius Rolandas Boravskis pirmadienį dar nebuvo pabudęs iš komos. Tačiau jo būklė neblogėjo, todėl medikai tikėjosi, kad vyras liks gyvas. 44 metų R.Boravskis buvo rastas šeštadienio rytą ant Konstitucijos prospekte esančio pastato, kuriame įsikūręs Kamerinis teatras. Sąmonės netekęs vyras gulėjo ant stogelio, esančio ties antruoju aukštu. Policija vakar dar negalėjo pasakyti, kas tiksliai atsitiko, tačiau nelaimė jau apaugo gandais.


2015-10-13 10:55

Kėdainių rajone galingas katilo sprogimas sulaužė vyrui kojas

1

Kėdainių rajone Keleriškių kaime nuosavą namą šildęs 58 metų Algirdas P. pirmadienį patyrė sunkią traumą – sprogus rūsyje esančiam kieto kuro katilui, jis smarkiai apdegė kūną. Pirminiais duomenimis, vyrui lūžo abi kojos. Įvykus nelaimei, šeimininkas buvo rūsyje, prie pat katilo – neseniai buvo įmetęs į jį malkų.


2015-10-13 10:12

Kaune „VW Passat“ rėžėsi į senutę pėsčiąją ir troleibusą

2|7

Antradienį, apie 9 val. 30 min. Kaune įvyko skaudi avarija – K.Baršausko gatvėje ties VI forto žiedu automobilis „Volkswagen Passat“ parbloškė 84 metų senolę. Pirminiais duomenimis, pensininkė buvo partrenta pėsčiųjų perėjoje.


2015-10-13 06:11

Nelaimės pėdsakais: vieta, kuri R. Boravskiui tapo lemtinga

166|12|

Iš pastato penktojo aukšto iškritęs aktorius Rolandas Boravskis vis dar komos būsenos. Nelaimės aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą. Kaip atrodo vieta rūkymui, į kurią lemtingą vakarą atėjo aktorius Rolandas Boravskis?


Populiariausi per 24 val.