Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopas vasario mėnesiui

Horoskopas vasario mėnesiui

2012-02-06 15:50

(03 21–04 19) Avinas

1/1

Horoskopas vasario mėnesiui

1 / 1

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-07-20 19:56

Jaunavedžių pramogos ir fotosesijos – tarp senų tautinių rakandų

24|7

Paprastas, jokių istorijos mokslų nekrimtęs Uoginių kaimo gyventojas Adomas Petrauskas kadaise ėmė rinkti etnografinius bei archeologinius eksponatus ir senovinius giminės trobesius pavertė muziejumi. Jis svetingai sutikdavo vestuvininkų pulkus, aprodydavo jiems savo turtus, mokė jaunavedžius, kaip gyventi sutariant. Savamokslio muziejininko triūsas nenuėjo perniek, Uoginiai ir dabar nuolat sulaukia vestuvininkų porų.


2014-07-19 19:47

69-erių turtuolis R. Petrauskas vestuvėmis nustebino pats save

51|2

Branda – ne kliūtis aistringos meilės kerams. Prieš dešimt mėnesių susituokę modelių studijos „Mažoji mis“ vadovė vilnietė Danutė Elzbergienė-Petrauskė (52 m.) ir Šešuolėlių dvaro savininkas Amerikos lietuvis Raimundas Petrauskas (69 m.) santuokos laiką skaičiuoja lyg tėvai, auginantys naujagimį, – mėnesiais. Nelaukdami vedybų vienerių metų sukakties jie suskubo minėti bendro gyvenimo pusmetį.


2014-07-19 09:17

D.Elzbergienę vedęs turtuolis pripažino elgęsis nutrūktgalviškai

46

Branda – ne kliūtis aistringos meilės kerams. Prieš dešimt mėnesių susituokę modelių studijos „Mažoji mis“ vadovė vilnietė Danutė Elzbergienė-Petrauskė (52 m.) ir Šešuolėlių dvaro savininkas Amerikos lietuvis Raimundas Petrauskas (69 m.) santuokos laiką skaičiuoja lyg tėvai, auginantys naujagimį, – mėnesiais. Nelaukdami vedybų vienerių metų sukakties jie suskubo minėti bendro gyvenimo pusmetį.


2014-07-18 16:23

Dainininkė I. Kazlauskaitė žino, kaip atsispirti vasaros romanui

117

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė (30 m.) nėra išgyvenusi vasaros romano saldaus svaigulio ar nusivylimo kartėlio. Tačiau nemano, kad dėl to gyvenime daug prarado. Ištikimybę vertinanti atlikėja mano, jog trumpalaikė aistra sukelia daugiau skausmo negu palaimos. Šios vasaros atostogas Ingrida praleido Amerikoje su mylimuoju.


2014-07-17 16:08

Ką daro moterys, kai vyrai per retai joms dovanoja gėlių?

24|20

Vienas saulėtas vakaras virto iškilminga moterų siautulio preliudija. Tik devynios puošnios suknelės, tačiau jomis be pykčių galėjo pasidabinti didelis būrys dailių damų. Ekstravagantiškos grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas jau antrus metus virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Penki žinomi šalies floristai iš Vilniaus, Kauno ir Prienų per penkias dienas iš įvairiausių augalų sukūrė puošnias suknias, kurias pasimatuoti norėjo visos vasaros pokylio viešnios.


2014-07-15 08:15

Vaiva Budraitytė: „Man ant peties verkia ir moterys, ir vyrai“

126|2

Astrologė ir būrėja 53 metų Vaiva Budraitytė per gyvenimą prisižiūrėjo daug skausmingų išgyvenimų, kuriuos sukėlė iš pirmo žvilgsnio nekalti vasaros romanai. „Pažįstu ne vieną moterį, kuri nuvažiavusi į Turkiją ar Egiptą praktikuoja sekso turizmą. Ir šauniai praleidžia laiką. Apie jos siautulius nė šuo nesuloja. Tačiau baisu, kai moterys įsimyli. Lietuviški vasaros romanai neretai nepalieka skaudžių pasekmių, tačiau tragedijos prasideda, kai įsimylėjusios lietuvės sugalvoja tuoktis su rytiečiais", - kalbėjo būrėja.


2014-07-14 09:19

Kodėl atostogų romanai dažnai būna apgaulingi?

26|2

Kaitri saulė ir giedras dangus vilioja ieškoti nuotykių, atsipalaiduoti, pasinerti į saldų meilės siautulį. Vasaros romanas atgaivina ir gundo. Apsvaigę trumpalaikės meilės glėbyje neretai tikimės, kad užsimezgę santykiai bus amžini. Tačiau dažniausiai tai būna vien iliuzijos. Vasara baigiasi, akis užtemdęs rožinis šydas išsisklaido, o aplankę jausmai vieniems lieka smagus prisiminimas, kitiems sukelia skaudžią širdgėlą ir kaltės jausmą. Kaip rašo "Lietuvos ryto" priedas "Gyvenimo būdas", labai retai vasaros romanas baigiasi laiminga santuoka. Vilnietės psichologės ir psichoterapeutės Genovaitės Petronienės nuomone, trumpalaikis vasaros romanas padaro daugiau žalos nei suteikia teigiamų emocijų.


2014-07-12 13:18

Futbolininkui Mantui Fridrikui vasara kupina karštų įvykių

3

Gyvenimas sukasi apie futbolo kamuolį. Tai geriausiai apibūdina ne tik Vilniaus „Žalgirio“ futbolininką Mantą Fridriką (25 m.), bet ir jo mylimąją, konkurso „Mis Telšiai 2012“ nugalėtoją Vaivą Rezgytę (21 m.). Pora susituokė pasaulio futbolo čempionato metu. Futbolas – svarbi ašis, aplink kurią sukasi Fridrikų giminės gyvenimas. Kaip rašo "Lietuvos ryto" priedas "Gyvenimo būdas", M.Fridrikas pasekė tėvo, praeityje garsaus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko Roberto Fridriko, dabar gyvenančio Austrijoje, pėdomis.


2014-07-12 11:40

Audrų draskomą sielą ramina meilė muzikai ir vokiečiui

7

Augusi be tėvo, o vaikystėje netekusi ir motinos, ji savarankiškai kabinosi į gyvenimą dideliame mieste. „Likimo ranka mano gyvenimą stipriai sujaukė ir paliko vienišą, bet turėjo kuo nors atlyginti“, – apie jai nulemtą sunkią dalią kalbėjo sparčiai pasaulyje garsėjanti pianistė Gryta Tatorytė (25 m.). Muzika ir kryžkelėse sutikti geraširdžiai žmonės talentingai merginai tapo išsigelbėjimu po užklupusių gyvenimo audrų.


2014-07-12 11:33

Dovanoti pinigus nuobodu? 10 keisčiausių vestuvinių dovanų

23|3

Vasara – vestuvių metas, o gavus pakvietimą, neišvengiamai kyla svarstymų, ką padovanoti jauniesiems. Vokeliai yra įprasta vestuvių dovana, bet daugeliui jie jau pabodę, ir vargu ar gautas vokelis priverčia jaunųjų širdis suspurdėti iš džiugesio ir susijaudinimo. Tereikia pasitelkti fantaziją, ir vokelius pakeis originalios bei linksmos dovanos, kurias jaunieji prisimins ilgai.