Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

2012-02-13 10:28

„Nesuprantu, kaip galima skaityti savo antros pusės žinutes -tai yra nusikaltimas! Kokio velnio tada būti kartu, jeigu vienas kitu nepasitikite. Ir jokiu būdu nebandykite pakeisti kito žmogaus. Šitą pamoką gerai išmokau po pirmos santuokos“, - kalbėjo antrą kartą ištekėjusi dainininkė Natalija Bunkė.

1/1

N. Bunkė. T. Bauras.

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

1 / 1

N. Bunkė. T. Bauras.

(1 nuotraukos) T. Bauras.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-01 21:03

Po baseino „Šuolio“ dalyvei E. Citovičiūtei prireikė greitosios

2|5

Ketvirtojoje „Šuolio“ laidoje dalyviai varžėsi rodydami šuolius į vandenį nuo 3, 5 ir 7,5 metrų aukščio bokštelių. Tiesioginio eterio metu dešimt šuolininkų kartu su partneriais atliko porinius šuolius. Pirmoji šuolį atliko Juozo Erlicko duktė Radvilė Erlickaitė, po jos šoko J.Erlickas.


2015-03-01 18:44

A. Tapinas dėl sulaikymo Kaliningrade idėjų atsisakyti neketina

54|2

„Pirmos penkios minutės – pareigūno prisistatymas, pažymėjimo rodymas, mūsų dokumentų tikrinimas – nebuvo malonios“, – prisipažino televizijos laidos „Pinigų karta“ žurnalistas Mindaugas Aušra, kai su filmavimo komanda šeštadienį buvo sulaikytas Kaliningrade, Kolosovskos kaime. Lietuviai nežinojo, kad įžengė į zoną, kurioje užsieniečiams būti draudžiama.


2015-03-01 18:44

D. Žeimytė: „Įbrolio mirtį išgyvenau sunkiau nei motinos“

48|3|

Jos tėvas nusižudė, motiną pasiglemžė liga, įbrolis nuskendo. Penkiolikos metų ji buvo prievartaujama. „Lietuvos ryto" televizijos laidų vedėja Daiva Žeimytė (35 m.) po šių likimo smūgių ir pati buvo praradusi norą gyventi, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“. „Nedaug trūko, kad manęs būtų nelikę“, – prisipažino žinoma žurnalistė.


2015-03-01 18:44

Kodėl Ramūnas Vyšniauskas nebesidalija lova su savo žmona?

53|5

Sportininko karjerą baigęs sunkiaatletis R.Vyšniauskas (38 m.) labiausiai ilgisi pietų miego – kurį laiką jis sunkiai ištverdavo dieną neužsnūdęs. „Vos gyvas knapsėdavau“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ sakė vyras.


2015-03-01 16:50

„50 pilkų atspalvių“ žvaigždės D. Johnson motina filmo nematė

4|2

Melanie Griffith (57 m.) nesiryžta žiūrėti romantinės dramos „50 pilkų atspalvių“, kurioje pagrindinį vaidmenį atlieka jos dukra Dakota Johnson (25 m.), rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-02-28 18:11

Gerbėjai dėl savo dievukų sutinka daryti net nesąmones

1|3

Plungėje gyvenantys Manto Stonkaus gerbėjai dėl jo gali padaryti net ir pačius absurdiškiausius dalykus – visa tai, ir dar daugiau, išsiaiškino LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ provokatoriai radistai – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius. Plungėje gyvenantys Manto Stonkaus gerbėjai dėl jo gali padaryti net ir pačius absurdiškiausius dalykus – visa tai, ir dar daugiau, išsiaiškino LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ provokatoriai radistai – Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius.


2015-02-28 08:35

A. Baukutė: „G. Drukteinis neturi nuolatinio lytinio gyvenimo“

87

LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos nariai Asta Baukutė ir Arūnas Valinskas džiaugėsi įminę paslaptį, kodėl niekas niekada neįtinka kandžiajam komisijos kolegai Giedriui Drukteiniui. Šis jau spėjo pagarsėti sugebėjimu net ir įspūdinguose pasirodymuose įžvelgti ką nors netinkamo, o talentingiems atlikėjams papriekaištauti dėl ko nors netikėto.


2015-02-27 20:02

Inga Valinskienė grimerinėje suknelėmis nesisvaido

10|6

Jau sekmadienį 17.55 val. TV3 eteryje – ambicingo stiliaus realybės šou „Aš – stilistas!“ premjera. Profesionaliems stilistams Agnei Jagelavičiūtei ir Kęstui Rimdžiui pirmoje laidoje talkins dainininkė Inga Valinskienė. Trečiąją, kintančio komisijos nario kėdę užėmusi Inga su šou dalyviais pasidalijo savo scenine patirtimi.


2015-02-27 17:10

V. Bičkutė: „Su mylimuoju išsiskyrėme ne dėl drastiško vaidmens“

28|5

„Buteliu per galvą trenkti kolegai buvo siaubinga. Bučiuotis daug paprasčiau. Sunku nuskriausti žmogų, mylėti – lengva“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ dėstė naujojo LNK serialo „Juodos katės“ pagrindinio vaidmens atlikėja aktorė Valda Bičkutė (34 m.), kurios pačios sielą užliejo nauja meilė.


2015-02-27 16:19

Iškilo grėsmė, kad nebus filmo „50 pilkų atspalvių" tęsinių

8|2

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ susidūrė su neplanuotais sunkumais. Gali nutikti taip, kad pirmoji dalis, pasirodžiusi ekranuose, liks be tęsinių. Mat aktorius Jamie Dornanas labiau nei vaidinti filmo tęsiniuose norėtų padaryti laimingą žmoną. Aktoriaus J.Dornano žmona Amelia Warner prisipažino, kad jai nesmagu ekrane matyti itin seksualiai kitos moters atžvilgiu nusiteikusį savo vyrą.


Populiariausi per 24 val.