Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

2012-02-13 10:28

„Nesuprantu, kaip galima skaityti savo antros pusės žinutes -tai yra nusikaltimas! Kokio velnio tada būti kartu, jeigu vienas kitu nepasitikite. Ir jokiu būdu nebandykite pakeisti kito žmogaus. Šitą pamoką gerai išmokau po pirmos santuokos“, - kalbėjo antrą kartą ištekėjusi dainininkė Natalija Bunkė.

1/1

N. Bunkė. T. Bauras.

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

1 / 1

N. Bunkė. T. Bauras.

(1 nuotraukos) T. Bauras.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-11-26 19:49

Algis Ramanauskas: „Šturmuosime namą, kuriame slepiasi padugnės“

23|22| 

Jau rytoj 44-ajį gimtadienį švęsiantis Algis Ramanauskas dalyvavo finalinėje projekto „Pavojingas ginklas“ užduotyje, kurią parengė Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono I kuopos II būrio kariškiai, visi buvo sužavėti. „Manau, kad į bet kokią užduotį mes galėtume su juo eiti ir šiek tiek pasitreniravęs jis galėtų būti visavertis skyriaus ar būrio karys“, - nuoširdžiai kalbėjo vyr. leitenantas Linas Ambrazevičius.


2014-11-26 17:37

Moniką Šedžiuvienę pravirkdė Astos Baukutės komentarai

36

BTV šou „Muzikinė kaukė” džiugina žiūrovus spalvingais dalyvių pasirodymais. Tam, kad pasirodymai būtų įstabus projektas, dažnai dalyviams prireikia daug kantrybės.


2014-11-26 15:43

Deivydas Zvonkus apie barzdotą Katažiną: „Negalėjau patikėti“

2| 

Maironis ir Končita – tokius netikėtus vaidmenis tenka atlikti naujai iškeptai Zvonkų porai. Atlikėja Katažina Zvonkuvienė ir kompozitorius Deivydas Zvonkus šiuo metu intensyviai filmuojasi LNK naujametinėje programoje.


2014-11-26 13:41

L. Adomaitis TV žiūrovus nukels į legendinio gangsterio laikus

 

Jau gruodžio 7 dieną, sekmadienį, 12 val. „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje startuos autorinė garsaus dainininko ir muzikos prodiuserio Lino Adomaičio laida „Pasaulis nuostabus“, kurią muzikantas kūrė kartu su savo žmona ir sielos drauge Irma.


2014-11-26 13:16

„Išsipildymo akcija“ ties ranką kenčiantiems Ukrainoje

TV3 ir SEB banko rengiama „Išsipildymo akcija“ šiemet kviečia padėti ne tik Lietuvoje gyvenantiems vaikams, bet ir kenčiantiems dėl neramumų Ukrainoje.


2014-11-26 13:03

„Istorijos detektyvuose“ - Holivudą įkvėpusio lietuvio istorija

Vienas pėsčiomis iš Sovietų Sąjungos pasiekė Švediją, kito pabėgimo iš sovietinio lagerio istorija įkvėpė Holivudą sukurti įspūdingą istoriją.


2014-11-26 12:29

Marius Jampolskis: „Tarp vyro ir moters niekada nebus lygybės“

11

„Aš tikiuosi, nesu panašus į idiotą, kuris sakytų, kad moters vieta virtuvėje“, – laidos „Kitoks pokalbis“ vedėjai Aušrai Kilkuvienei rėžė aktorius Marius Jampolskis. Jis prisipažino, kad jaučiasi nesuprastas dėl ne per seniausiai žiniasklaidoje nuskambėjusių frazių, kuriose aktorius neva pasisakė prieš moteris karjeristes.


2014-11-26 11:05

Jurijus Smoriginas: „Meno kritikų nemoko suprasti“

2

Choreografas, baleto šokėjas Jurijus Smoriginas pats neatsiminė, kiek jau metų laido aštrius komentarus sėdėdamas šokių projektų komisijos kėdėje – teko klausti žmonos Dalios. „Ji atsimena tokius dalykus“, – juokiasi Jurijus. Sutuoktiniai suskaičiavo septynerius metus. Žymus choreografas tvirtai pareiškė: „Aš – komisijos Tutanchamonas.“


2014-11-25 18:02

I.Staškevičius: niekas nėra matęs mano vilos, jachtos ir lėktuvo

26|3

TV3 laidoje „VIP“ – ypatingas svečias: verslininkas, filantropas Ignas Staškevičius. Pokalbį su vienu turtingiausių Lietuvoje žmonių Eglė Kernagytė-Dambrauskė pradėjo nuo klausimo, kaip jam pavyko uždirbti pirmą milijoną.


2014-11-25 16:33

„Lietuvos talentų“ teisėjus sužavėjo devynmetė alytiškė

1|4

Ypatinga „Lietuvos talentų“ praėjusio sekmadienio dalyvė – devynmetė Emilija Petuškaitė, įkūnijusi vikšro virsmą drugeliu, TV3 projekto teisėjus ir žiūrovus užbūrė lankstumu, artistiškumu ir pavydėtina charizma.


Populiariausi per 24 val.