Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

2012-02-13 10:28

„Nesuprantu, kaip galima skaityti savo antros pusės žinutes -tai yra nusikaltimas! Kokio velnio tada būti kartu, jeigu vienas kitu nepasitikite. Ir jokiu būdu nebandykite pakeisti kito žmogaus. Šitą pamoką gerai išmokau po pirmos santuokos“, - kalbėjo antrą kartą ištekėjusi dainininkė Natalija Bunkė.

1/1

N. Bunkė. T. Bauras.

N. Bunkė: „Skaityti mylimojo žinutes yra nusikaltimas”

1 / 1

N. Bunkė. T. Bauras.

(1 nuotraukos) T. Bauras.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-09-02 18:42

Dizaineriui Juozui Statkevičiui teko šou vedėjo vaidmuo

1|27

Antrosios LNK laidos „Norim dar! Su radistais“ filmavime šou vedėjo vaidmuo teko dizaineriui Juozui Statkevičiui, kuris su radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus užduotimi susitvarkė kuo puikiausiai. Siūlome pasižvalgyti po laidos filmavimo užkulisius.


2014-09-02 18:04

JAV prezidento B. Obamos spaudos konferencija – per LRT

JAV prezidentas Barackas Obama trečiadienį pasieks Taliną, kur su šalies prezidentu Toomu Hendriku Ilvesu surengs derybas ir bendrą spaudos konferenciją. Simbolinę, politinę reikšmę turintį vizitą tiesiogiai transliuos LRT televizija ir portalas LRT.lt.


2014-09-02 17:52

Išgirdęs žmonos atsakymą, K. Krivickas nesuvaldė emocijų

74|4| 

TV3 žiūrovai jau šį ketvirtadienį 19.30 val. pamatys pirmąją naujojo sezono pokalbių laidą „Ginčas be taisyklių“, kurią vesti patikėta patyrusiam televizijos laidų kūrėjui Kristupui Krivickui ir griežtajai TV projektų teisėjai dainininkei Rūtai Ščiogolevaitei.


2014-09-02 17:50

Dizaineriui Juozui Statkevičiui teko šou vedėjo vaidmuo

7

Antrosios LNK laidos „Norim dar! Su radistais“ filmavime šou vedėjo vaidmuo teko dizaineriui Juozui Statkevičiui, kuris su radistų Jono Nainio ir Rolando Mackevičiaus užduotimi susitvarkė kuo puikiausiai.


2014-09-02 17:45

J. Jankevičius: „Daug sekso partnerių yra gerai“

18| 

Ne vieno vyro fantaziją audrina mintys apie grupinį seksą. Vyrauja nuomonė, kad daugeliui moterų tokia idėja yra nepriimtina. Vis dėlto šou pasaulio atstovas, humoristas Justinas Jankevičius apie grupinį seksą savo nuomonę laidai „Vyrų akimis“ pasakė. Jis įsitikinęs, kad daug moterų apie grupinį seksą kartas nuo karto tikrai pagalvoja.


2014-09-02 13:01

LNK seriale „Gyvenimo receptai“ vaidins Eglė Špokaitė

5|3

Meno gerbėjai Eglę Špokaitę pažįsta kaip garsią baleriną, kuriai žemai galvas lenkia net ir patys kritiškiausi meno vertintojai. Tačiau reikia pastebėti, kad Lietuvoje turime dvi žinomas Egles Špokaites. Aktorė, besifilmuojanti naujame lietuviškame LNK seriale „Gyvenimo receptai“, juokėsi, kad tai – jokia likimo ironija, o paprastas sutapimas.


2014-09-02 12:52

Žiūrovų medžioklė. Kai kurios laidos kraustosi į kitus kanalus

2|8

Kokių staigmenų pateiks rugsėjį prasidedantis naujasis TV sezonas? Vienos jau žinomos, kitos dar tik aiškėja. Jau dabar aišku, kad kai kurios laidos kraustosi į kitus kanalus.


2014-09-02 12:05

„Mis Lietuva 2014“ dalyvės tapo televizijos laidų herojėmis

1|4|

„Lietuvos ryto“ televizija konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalininkes išbandė netikėčiausiose laidų filmavimo situacijose, kur buvo patikrinti merginų vaidybiniai sugebėjimai. Gražuolės rengė specialius reportažus kariniame poligone, išbandė akistatą su Kristupu Krivicku, atliko operatyvius žurnalistinius tyrimus su Rūta Janutiene, buvo įkalintos lifte su Aušra Kilkuviene, brido pelkėmis su Vytaru Radzevičiumi ir patyrė dar daug intriguojančių išbandymų.


2014-09-02 11:40

Muzikinio BTV šou vairas – Algio Ramanausko rankose

3

Po pertraukos į BTV sugrįžta visų širdis pakerėjęs muzikinis projektas „Muzikinė kaukė“. Trečiasis atsinaujinusio muzikinio šou sezonas žada įspūdingus pasirodymus su ryškiausiomis pasaulinio lygio žvaigždėmis.


2014-09-02 10:30

Vytaras Radzevičius ves realybės šou apie Lietuvą ir Latviją

21

„Lietuvos ryto“ televizijoje rudenį šmėžuos dar vienas žinomas veidas. Naują šio kanalo realybės šou ves žurnalistas ir keliautojas Vytaras Radzevičius. Kartu su Martynu Starkumi pasaulį išmaišęs Vytaras praėjusią savaitę nustebino gerbėjus paskelbdamas, kad jų duetas iširo. Atrodo, kad tai tik reklaminis pokštas – kalbama, kad Vytaras ir Martynas šiuo metu kartu filmuojasi naujame kino filme užsienyje.


Populiariausi per 24 val.