Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo


2012-02-20 07:17

Jonaviškis gatvėje išsitraukė pistoletą ir pradėjo šaudyti į vyriškius, su kuriais susikivirčijo parduotuvėje. Dviem sužeistiesiems prireikė chirurgų pagalbos.

1/1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

1 / 1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-07-31 17:12

Dėl dviejų nelegaliai nušautų šernų – kantrios teisybės paieškos

1|2

Daugiau, nei 3 tūkstančiai eurų – tiek baudos teismas skyrė Panevėžio rajono gyventojui 48 – erių Arūnui U. už neteisėtai sumedžiotus du šernus. Tačiau ir praėjęs beveik visas teismų instancijas vyras nesutinka su bausme ir tvirtina: jis tapo šmeižto auka, o du šernus subrakonieriavo kitas žmogus. Į „Lietuvos ryto“ redakciją Arūnas atėjo ne vienas. Jis atsivedė 55 – erių Algimantą O., kuris ir buvo pagrindinis jo šmeižikas. Algimantas gailisi, kad kalbėjo netiesą, nurodo tikrąjį brakonierių, tačiau šaukštai jau po pietų. „Nepyk, Arūnai, aš tau atidirbsiu tą baudą“, – dabar prašo atleidimo Algimantas.


2015-07-31 17:10

Dainos Bosas dukrai vakciną suleidusi medikė – nubausta

27|2|

579 eurai – tokią baudą penktadienį Klaipėdos apylinkės teismas skyrė gydytojai Margaritai Jadvygai Malukienei, nelegaliai veikusiame kabinete suleidusiai Dainos Bosas dukrai priešvėžinę vakciną.


2015-07-31 16:37

Krepšinio aikštelėje – dūris peiliu Simo Jasaičio sūnui

68|2|

Vilniuje verda kruvinos gatvės krepšinio aistros. Ketvirtadienį prie Baltojo tilto esančiose krepšinio aikštelėse kilo konfliktas tarp dviejų žaidžiančių berniukų, praneša „Lietuvos ryto“ televizija. 10–11 metų vaikai, kaip manoma, susiginčijo dėl taisyklių interpretavimo. Vienas berniukų, apimtas įniršio, čiupo su savimi turėtą aštrų daiktą, pirminiais duomenimis, peilį, ir dūrė juo kitam į nugarą.


2015-07-31 16:34

Tabore rastas lavonas – 9-oji stipraus heroino auka?

42|

Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai gavo pranešimą apie penktadienio popietę sostinės romų taboro prieigose rastą vyro lavoną. Policijos departamento prie VRM Komunikacijos skyriaus viršininkas Ramūnas Matonis naujienų portalui lrytas.lt sakė: „Šiandien apie 13 val. 30 min. Vilniuje, Čigonų gatvėje prie viršutinio taboro rastas vyro lavonas. Spėjama, kad vyrui galėjo būti apie 35 metai. Jo kūnas be smurto žymių“.


2015-07-31 14:17

Įrodymų lauks už grotų

35

Septyniolikametės švedės Lisos Holm nužudymu įtariamas 35 metų Nerijus Bilevičius, kol renkami įrodymai, lieka suimtas dar mažiausiai keturias savaites. Šiovdės (Švedija) apygardos teismas patenkino prokurorų prašymą L.Holm nužudymu įtariamą lietuvį N.Bilevičių laikyti už grotų iki rugpjūčio 25 dienos. Tokią nutartį teismas priėmė atsižvelgdamas į byloje surinktus įrodymus ir vyriausiosios prokurorės Annettos Olsson teiginius, kad į laisvę paleistas N.Bilevičius gali sunaikinti įrodymus ir trukdyti tyrimui.


2015-07-31 13:24

Organizuota gauja įtariama PVM grobstymu

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Šiaulių apygardos valdyboje pradėtas ikiteisminis tyrimas, kuriame dėl apgaule į valstybės biudžetą nesumokėtų daugiau nei 152 tūkst. eurų pridėtinės vertės mokesčio (PVM) įtariami keturi asmenys.


2015-07-31 10:59

Teismui perduotos dvi nužudymų bylos

Panevėžio apygardos prokuratūra teismui perdavė dvi tyčinių nužudymų bylas. Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, du Ignalinos gyventojai bus teisiami už nužudytą sugėrovą, o Panevėžio rajono gyventojai teks atsakyti už pasmaugtą buvusį sutuoktinį.


2015-07-31 10:55

Rusijos pilietis į Lietuvą vežė cigarečių kontrabandą

1

Vėlų trečiadienio vakarą Kybartuose sulaikytas Rusijos pilietis, iš Karaliaučiaus gabenęs kontrabandines cigaretes. Kaip pranešė Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, „Volkwagen Passat“ sustabdytas apie 23 valandą, vykdant tranzito kontrolę. Automobilį vairavęs dvidešimtmetis Karaliaučiaus gyventojas pateikė pareigūnams visus reikiamus dokumentus.


2015-07-31 10:34

Ieškomas iš areštinės Skuode pabėgęs nusikaltėlis

4|3

Ketvirtadienį iš Skuodo rajono policijos komisariato laikino sulaikymo kambario pabėgo dėl vagystės dviem mėnesiams suimtas Akmenės miesto gyventojas Andrius Švarlys. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, 1984 metais gimęs vyras pabėgo išardęs durų spyną.


2015-07-31 09:48

Vilniuje dešimtmetis peiliu sužalojo bendraamžį

1

Ketvirtadienį sostinėje 10–11 metų berniukas peiliu sužeidė bendraamžį, pranešė Policijos departamentas.


Populiariausi per 24 val.