Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

2012-02-20 07:17

Jonaviškis gatvėje išsitraukė pistoletą ir pradėjo šaudyti į vyriškius, su kuriais susikivirčijo parduotuvėje. Dviem sužeistiesiems prireikė chirurgų pagalbos.

1/1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

1 / 1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-01-29 14:05

Kilpas stačiusį brakonierių demaskavo miške paslėptos kameros

3

Prieš žvėris kilpomis gaudantį, jau du kartus už brakonieriavimą baustą 60 metų I.J. Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai pasitelkė naujausias technologijas. Miške paslėptų kamerų nufilmuotam ir tokiu būdu demaskuotam brakonieriui vėl teks patuštinti kišenę. Peržiūrėję slaptomis kameromis padarytus įrašus aplinkosaugininkai pamatė juose užfiksuotą vyrą, kuris Rėkyvos miške stato ir tikrina kilpas.


2015-01-29 12:24

Vandalai išterliojo Seimo narės dukters namą

1010|8|

Klaipėdos priemiestyje, Tauralaukyje, atvykę policijos pareigūnai išvydo dar neregėtą vandalizmo aktą. Baltas mūrinis namas buvo aprašinėtas antirusiškais užrašais ir apipaišytas. Šiame name gyvena moteris, kurios motina yra Seimo narė Irina Rozova. Užrašą ant namo sienos pirmieji ketvirtadienio rytą pastebėjo kaimynai. Jie paskambino šeimininkams ir įspėjo apie išpuolį. Ant namo buvo išpurkštos raudonos žvaigždės, negrabiai ir netaisyklingai iškeverzota „Rusai eik namo“, „Laisve Lietuvai“, „Rusai NE“. Klaipėdiečiai dėl nusikaltimo kreipėsi į policiją.


2015-01-29 12:10

Į A. Šedžiaus turtą pasikėsinusiems vagišiams – kalėjimo gultas

9|7

Prieš penkerius metus tuometiniam Seimo nariui Andriui Šedžiui baimės įvarę vagišiai ketvirtadienį Šiaulių apylinkės teisme išgirdo nuosprendį. Už pasikėsinimą apvogti A.Šedžiaus namą Šilutės rajono gyventojas 26 metų Raimondas Platkauskas nuteistas trejiems metams laisvės atėmimo. Subendrinus šią bausmę su anksčiau už kitą nusikaltimą paskirta bausme R.Platkauskui už grotų teks praleisti ketverius metus.


2015-01-29 11:05

Muitininkams įkliuvo pinigus ir cigaretes slėpę asmenys

2

Klaipėdos teritorinės muitinės pareigūnams per dvi pastarąsias sausio mėnesio savaites įkliuvo ne vienas pažeidėjas. Kai kuriems jų gresia itin rimti nemalonumai.


2015-01-29 10:44

Trys už grotų atsidūrę vyrai nusprendė reketuoti antstolį

3|3

Dėl įvairių nusikaltimų suimti ir į Šiaulių tardymo izoliatorių uždaryti trys vyrai prasiblaškyti nusprendė reketuodami antstolį. Ikiteisminį tyrimą dėl turto prievartavimo Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pradėjo gavę vieno antstolio pareiškimą. Pareiškėjas pasiskundė, kad sausio 26-ąją iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus gavo grasinančio pobūdžio laišką. Laiške, kurį pasirašė trys vienoje kameroje laikomi suimtieji, buvo reikalaujama, kad antstolis kiekvienam iš jų į nurodytą sąskaitą pervestų po tūkstantį eurų.


2015-01-29 09:21

Pasieniečiai sulaikė 4 teisėsaugos ieškotus lietuvius ir rusus

Trečiadienį pasieniečiai sulaikė po du Lietuvos ir Rusijos piliečius, kurie buvo ieškomi teisėsaugos. Jie įkliuvo sausumos, geležinkelio ir oro uosto kontrolės punktuose.


2015-01-29 09:16

Suomijos prašymu Lietuvoje sučiuptas narkotikų kontrabandininkas

3| 

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo ir sunkių nusikaltimų tyrimo valdybų pareigūnai, bendradarbiaudami su Šiaulių apskrities VPK, sulaikė vyrą, įtariamą psichotropinių medžiagų kontrabanda.


2015-01-29 09:10

Iš 2 kg Balio suvenyrų vilniečiui prisiminimui liko tik kriauklė

4|5

Lietuvos muitinė gavo Gamtos tyrimų centro atlikto tyrimo dėl jūrų faunos preparatų, kurie metų pabaigoje buvo atvežti lietuvio iš Balio salos, išvadą. Nustatyta, jog kriauklės bei koralai yra saugomi Nykstančių laukinės faunos ir floros rūšių tarptautinės prekybos (CITES) konvencijos ir į Lietuvą įvežti neteisėtai.


2015-01-29 08:35

Trys KET pažeidėjai nesėkmingai bandė papirkti pareigūnus

2

Praėjusią parą policija užregistravo tris nesėkmingus bandymus papirkti pareigūnus.


2015-01-29 08:32

Klaipėdos policijos areštinėje žalojosi sulaikytieji

3

Klaipėdos policijos areštinėje susižalojo iš karto net trys sulaikytieji.


Populiariausi per 24 val.