Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo


2012-02-20 07:17

Jonaviškis gatvėje išsitraukė pistoletą ir pradėjo šaudyti į vyriškius, su kuriais susikivirčijo parduotuvėje. Dviem sužeistiesiems prireikė chirurgų pagalbos.

1/1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

1 / 1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-05-23 16:09

Pagunda išlenkti alaus traktorininkui kainavo darbą

8|47

Vilniuje šeštadienio rytą per policijos pareigūnų surengtą vairuotojų patikrinimo reidą įkliuvo neblaivus traktorininkas ir du vyrai, niekuomet neturėję vairuotojo pažymėjimų. Reidas buvo surengtas Sukilėlių gatvėje netoli Rasų kapinių. Jis truko tris valandas.


2015-05-23 12:14

Ilgapirščių grobis – sandėlyje laikytos trąšos

1

Policijos pareigūnai ieško ilgapirščių, kurie iš Gražionių (Radviliškio r.) kaime esančio sandėlio pagrobė trąšas. Šiame sandėlyje amonio salietrą laikė du greta esančio Aukštelkų kaimo gyventojai. Turtas nebuvo draustas, signalizacija neįrengta. Pastarąjį kartą šeimininkas į sandėlį buvo užsukęs ketvirtadienio pavakarę, ir nieko įtartino nepastebėjo. Penktadienį į Gražionius atvažiavęs vyras pamatė, kad išlaužta pakabinamoji spyna ir pavogta sandėlyje buvusi amonio salietra.


2015-05-23 11:03

Pinigai tik pakenkė: girtas vairuotojas optimistas liko nuviltas

11|12| 

Automobilį vairavęs girtas optimistas vilties susitarti su Vilniaus pareigūnais neprarado iki paskutinės akimirkos. Nepaisydamas to, kad įkliuvo per kelių policijos reidą, nutaikęs momentą jis policininkams pabandė įbrukti kyšį. Vyriškis už tai atsidūrė policijos komisariate ir dabar turės ne tik sumokėti baudą už tai, kad vairavo neblaivus, bet ir bus teisiamas už bandymą papirkti.


2015-05-23 10:13

Kaune plėšikai paauglį sudaužė kaip obuolį, auka – ligoninėje

7

Kaune nuo plėšikų nukentėjo paauglys. Penktadienio pavakare Baltijos gatvėje jį užpuolė keturi jaunuoliai. Vaikinas žiauriai sumušė 14-metį ir atėmė iš jo kuprinę, pinigus raktus, mobilaus ryšio telefoną.


2015-05-23 09:46

Elektrėnuose vaikinai įkliuvo su kvaišalais ir ginklais

1

Raseinių rajono ir Elektrėnų pareigūnai penktadienį aptiko neteisėtai laikomus ginklus, kvaišalus. Elektrėnuose, Sabališkių gatvėje sulaikyti du aštuoniolikmečiai ir šešiolikmetis, nešantys kovinius ginklus „Sig Sauer“, „Glock 17“ ir „Blow“. Taip pat jie turėjo dėtuves ir šovinius.


2015-05-23 09:13

Telefoniniai sukčiai iš pensininkės išmelžė įspūdingą sumą

15

Lazdijų rajone telefoniniai sukčiai susižėrė įspūdingą grobį – patikli pensininkė jiems atidavė daugiau nei 7 tūkst. eurų. 63 moteriai penktadienio popietę paskambino nepažįstamas vyras. Aferistas prisistatė policijos pareigūnu ir ėmė aiškinti, jog kažkas nori įsilaužti į jos sąskaitą banke. Norint apsaugoti sąskaitą, policijai neva reikia sužinoti elektroninės bankininkystės slaptažodžiu


2015-05-23 09:03

Purtomas kūdikis patyrė sunkią galvos traumą

3

Vilniaus ligoninės medikai stengiasi išgelbėti sunkios būklės mažylę. Vėlų penktadienio vakarą į sostinės ligoninę buvo atvežta mergaitė, pasaulį išvydusi vos prieš puspenkto mėnesio. Vėlų penktadienio vakarą į sostinės ligoninę buvo atvežta mergaitė, pasaulį išvydusi vos prieš puspenkto mėnesio.


2015-05-23 08:50

Druskininkuose paspruko trys kaliniai, du iš jų sulaikyti

5

Policijos pareigūnai šukuoja Druskininkų apylinkių miškus, ieškodami pabėgusio Alytaus pataisos namų kalinio 31 metų Dariaus Ovčinikovo. D.Ovčinikovas ir dar du 32 ir 25 metų nuteistieji paspruko penktadienį, dirbdami Druskininkuose esančiame K.Dineikos parke.


2015-05-22 23:06

Juodame BMW – baisios merginos kančios

40

Draugystė su 30 metų kauniečiu Andriumi Kalasiūnu jaunai merginai virto baisiu išbandymu – sužvėrėjęs bičiulis rovė jos plaukus, daužė rankomis ir kojomis, dukart išmetė iš važiuojančio automobilio, privėrė durelėmis plaukus ir žadėjo tampyti greta mašinos.


2015-05-22 19:00

Ereliais pasijutę grubūs kontrolieriai buvo gerai pamokyti

34|2| 

Vilniaus miesto apylinkės teismas penktadienį kaltais dėl piktnaudžiavimo pripažino du viešojo transporto kontrolierius, kurie panaudojo fizinę jėgą prieš keleivius. Antanas Tamošiūnas turės sumokėti 1129 eurų, o Artūras Kilijonas – 941 euro dydžio baudą. Taip pat kaltinamieji turės atlyginti neturtinę žalą nukentėjusiesiems. Abu kaltinamieji savo kaltę proceso metu neigė, pranešė teismo atstovė spaudai.


Populiariausi per 24 val.