Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

2012-02-20 07:17

Jonaviškis gatvėje išsitraukė pistoletą ir pradėjo šaudyti į vyriškius, su kuriais susikivirčijo parduotuvėje. Dviem sužeistiesiems prireikė chirurgų pagalbos.

1/1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

1 / 1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-04-26 17:27

Kodėl smulkus vagis iš Linkuvos virto negailestingu budeliu?

168|6|

Vos prieš porą savaičių Linkuvoje (Pakruojo r.) mažai kam žinomas 22 metų Šarūnas Žemaitis skandalingai išgarsėjo visoje šalyje. Koks tikrasis Linkuvos budeliu praminto jauno vyro veidas? Dėl mįslingai dingusios draugės 21 metų Samantos Rakauskaitės prieš televizijos kameras sielvartavęs vyras nesugebėjo įtikinti, kad jo ašaros tikros. Sukurptose versijose painiotis ėmęs Š.Žemaitis galiausiai palūžo ir prisipažino nužudęs gyvenimo draugę.


2015-04-26 17:27

S.Rakauskaitės giminaičius pribloškė Š.Žemaičio artimųjų žinutė

143|17|

„Susitvarkyk šiukšlyną prie Šarūno namų“, – tokią SMS žinutę iš Šarūno Žemaičio artimųjų gavo žiauriai nužudytos Samantos Rakauskaitės pusseserė Inga Kriščiūnaitė. Gedinti moteris liko priblokšta. Po kraupių įvykių S.Rakauskaitės artimieji ir draugai prie jos ir Š.Žemaičio namų kelias dienas degino žvakes, vis atnešdavo gėlių, tačiau nesitikėjo, kad toks jų pagarbos ženklas gali supykdyti nužudymu įtariamo Šarūno giminaičius. „Šiandien gavau žinutę, kad susitvarkyčiau šiukšlyną prie Šarūno namų, kurį aš padariau: gėlytes, žvakutes ir tt. Aš ten tikrai sutvarkysiu, tik norėčiau Šarūno artimųjų paklausti, kada ir kaip jie susitvarkys savo sąžinės šiukšlyną?“ – rašo savo „Facebook“ paskyroje S.Rakauskaitės pusseserė.


2015-04-26 17:27

Gaujų sergėtojų darbe nėra vietos kriminalinei romantikai

66|5

Beveik penkiasdešimtmetį skaičiuojantis kaunietis Povilas (pašnekovo vardas pakeistas. – Red.) – vienas iš nedaugelio žmonių, gerai žinojusių, kas dėjosi garsiausių pastarojo meto visuomenės priešais tapusių Lietuvos kriminalinių gaujų užkulisiuose. Mano pašnekovas ne vienus metus akylai saugojo, prižiūrėjo ir skirtingais maršrutais vežiojo ryškiausius kriminalinius nusikaltėlius. Jam yra tekę vairuoti ne vieną itin prabangų, išskirtinį ir netgi pagal specialų užsakymą pagamintą šarvuotąjį banditų automobilį.


2015-04-26 16:32

Kamuolinius prie teismo Kaune pasitiko verkiantys kūdikiai

185|25| 

Kriminalistai smogė Kauno Kamuolinių nusikalstamai grupuotei, prieš vidurdienį į Kauno apylinkės teismą atvesdinti keli su ja siejami įtariamieji, prašoma leidimo juos suimti. Priešpiet kaukėti pareigūnai atvesdino tris vyriškius, tačiau suėmimai tęsis ir po pietų. Prie teismo durų atvyko trys jaunos moterys su verkiančiais kūdikiais ant rankų – tai sulaikytųjų draugės ir žmonos. Joms pavyko persimesti keliais žodžiais su artimaisiais, kurie vilkėjo sportinius drabužius, o ėjo antrankiais surakintomis rankomis.


2015-04-26 10:03

Panevėžio policija pražiopsojo girtą plėšiką

7

Panevėžio policija ieško plėšimu įtariamo vyro, kurį buvo sulaikiusi, tačiau paleido tik surašius protokolą už tai, kad girtas sėdo prie vairo. Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį apie 12 val. į Panevėžio m. policijos komisariatą kreipėsi 35 metų vyras, kuris pranešė, kad tą pačią dieną apie 3 val. 30 min. Panevėžyje, Durpyno g., namo laiptinėje, iš matymo pažįstamas vyriškis, grasindamas prieš jį panaudoti fizinį smurtą, pagrobė automobilio raktelius ir, nubėgęs prie kieme stovinčio automobilio „BMW 520“ (pagamintas 1996 m.), jį pagrobė.


2015-04-26 09:51

Iš sandėlio Kauno r. pavogta 40 tūkst. eurų vertės chemikalų

1

Kauno rajono policija ieško nusikaltėlių, apvogusių sandėlį. Pirminiais duomenimis, iš sandėlio pavogta chemikalų, kurių vertė – 40 tūkst. eurų.


2015-04-26 09:48

Girtas vyras Kelmės r. per išgertuves peiliu dūrė sūnui

1

Kelmės policija sulaikė ir uždarė į areštinę girtą vyrą, kuris per išgertuves peiliu sužalojo savo sūnų.


2015-04-26 09:47

Kaišiadorių rajone nužudytas jaunas vyras

1

Naktį į sekmadienį Pravieniškių II kaime (Kaišiadorių r.) nužudytas vietos gyventojas, sulaikyti du įtariamieji.


2015-04-26 09:44

Vyrų konfliktą 40-metis išsprendė savadarbio kirvio smūgiais

1

Rietavo policijos areštinėje atsidūrė 40-metis, kuris savadarbiu kirviu sužalojo kitą vyrą.


2015-04-25 12:54

Praėjusią parą KET pažeidėjai daugiau 20 eurų negalėjo pasiūlyti

4

Praėjusią parą policija užregistravo mažiausiai keturis nesėkmingus bandymus papirkti policijos pareigūnus. Beveik visi policininkams siūlė 20 eurų kyšius.


Populiariausi per 24 val.