Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo


2012-02-20 07:17

Jonaviškis gatvėje išsitraukė pistoletą ir pradėjo šaudyti į vyriškius, su kuriais susikivirčijo parduotuvėje. Dviem sužeistiesiems prireikė chirurgų pagalbos.

1/1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Įsiutęs pirkėjas Jonavos centre griebėsi ginklo

1 / 1

Po šūvių pliūpsnio užpuolikas įšoko į šalia stovintį savo automobilį „Audi” ir nurūko. G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) G. Gedminaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kriminalai
2015-09-03 11:42

Fantazijos apie A. Ūso vyndėmę įvertintos bauda

64|29

Apie nesamas dėmes ant Andriaus Ūso lyties organo kliedėjusi onkologė Laima Bloznelytė-Plėšnienė kalta dėl mirusiųjų ir gyvųjų šmeižimo – ketvirtadienį paskelbė bylą išnagrinėjęs Vilniaus miesto apylinkės teismas.


2015-09-03 10:47

Kūdikio nužudymu įtariama teisėjos dukra stojo prieš teismą

 

Panevėžio apygardos teismui iš ketvirto karto pavyko pradėti iš esmės nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje Šiaulių teisėjos Gražinos Mataitienės 24 – erių metų dukra kaltinama savo ką tik gimusio kūdikio nužudymu. Bylos duomenimis kaltinamoji tėvų namų rūsyje pagimdžiusi išnešiotą berniuką galimai jį uždusino. Kūdikio lavonėlį susuktą į kelis polietileninius maišelius tarp lauktuvių iš draugės namų rado teisiamosios draugas, jis ir pranešė policijai.


2015-09-03 10:46

Į merginos šauksmą sureagavo ne tarnyboje buvęs pareigūnas

auno miesto Panemunės policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Šančių ir Panemunės policijos nuovados specialistas Algirdas Dranseika ne tarnybos metu, su tėvu (buvusiu policijos pareigūnu) vedžiodamas šunį tamsoje išgirdo merginos pagalbos šauksmą. Vyrai apsidairę, netoliese pamatė nubėgančią ir pagalbos šaukiančią merginą, o kiek toliau ant žemės parverstą ir mušamą kitą merginą, kuri klykdama bandė vaduotis nuo užpuoliko.


2015-09-03 10:41

Į pensininkų pinigus nusitaikę sukčiai nestokoja fantazijos

Patiklesnius garbaus amžiaus žmones skriaudžiančių sukčių fantazija – beribė. Į senolių santaupas nusitaikę aferistai kuria ir išbando vis naujas pinigų išviliojimo schemas. Vienu tokiu naujai sugalvota pinigų pasisavinimo būdu pasinaudojęs sukčius Telšiuose iš 77 metų moters išviliojo 450 eurų. Trečiadienį vakare į Telšių apskrities policijos komisariatą kreipusis pensininkė pranešė nukentėjusi nuo sukčiaus. Moteris paaiškino, kad dieną jai į namus paskambinęs ir policijos pareigūnu prisistatęs vyras pasakė, kad ji parduotuvėje pateikė netikrą 50 eurų banknotą.


2015-09-03 10:19

Girtas melagis Telšių policija pranešė apie du nužudytus žmones

Prisigėręs vyras trečiadienio vakarą Telšių policijai pranešė apie du nužudytus žmones. Paaiškėjo, kad pranešimas melagingas. Policijai skambinęs vyras už savo melą dabar turės atsakyti įstatymų numatyta tvarka.


2015-09-03 10:12

Baltarusis į Lietuvą važiavo Italijoje vogtu automobiliu

2

Medininkų punkte pasieniečiai sulaikė baltarusio vairuotą automobilį „Audi A6“, kurio kaip vogto puspenktų metų ieškojo Italijos teisėsaugininkai.


2015-09-03 10:03

Tauragėje įtariamasis pareigūnui įkando į pilvą ir pirštą

Tauragės policijos areštinėje atsidūrė pasipriešinimu pareigūnams įtariamas vyras, kuris per sulaikymą perkando policininko pirštą ir įkando į pilvą.


2015-09-03 09:23

Vilniuje vėl apipieštas Dalios Kuodytės biuras

1|11

Vilniaus policija ieško vandalų, vėl apipiešusių Seimo narės Dalios Kuodytės biurą. Kaip pranešė Policijos departamentas, trečiadienį apie 13 val. 31 min. Bendrajame pagalbos centre gautas Seimo narės Dalios Kuodytės padėjėjo pranešimas, kad po nakties Vilniuje, L.Giros g., apgadintas Seimo narės biuro pastatas – aerozoliniais dažais išpaišytas langas.


2015-09-03 09:17

Automobilį apvertęs girtas kelių gaidelis spardė policininkus

Girtas vyras nesuvaldė savo automobilio, jį apvertė ir spruko iš įvykio vietos. Sulaikytas policijos, vyriškis pasipriešino ir apspardė pareigūnus.


2015-09-03 09:12

Palėpę ardžiusi Telšių r. gyventoja rado pistoletą

1

Telšių policija aiškinasi, iš kur rajono gyventojos namo palėpėje atsirado pistoletas su šoviniais.


Populiariausi per 24 val.