Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-07-07 12:36

Agnės Bilotaitės kojos – irgi „selfis“

21

Kai Amerikos psichiatrai paskelbė, kad fotografuoti asmenukes ir demonstruoti socialiniuose tinkluose gali būti psichikos sutrikimas, daugelis apsidžiaugė. „O, aš normalus. Aš savęs nefotkinu. Aš fotkinu tik savo kačiukus, savo vaikučius, savo gamtos vaizdelius ir savo pagamintą maistą“.


2015-07-07 12:27

Kas nori įsiamžinti žvaigždžių kelyje? Tikrai ne artistai

11

Laukiu, kad dėl Lietuvos žvaigždžių kelio Vilniaus senamiestyje kils diskusijos – viešos, ne vien tarpusavy prie stalo ar kompiuterio ekrano. Argi nebūtina išgirsti kuo įvairesnių nuomonių, kai sostinės galvos ryžtasi istorinėje Vokiečių gatvėje įrengti lietuvišką Holivudo žvaigždžių tako variantą?


2015-07-07 09:13

Liesos graikiškos skyrybos

21

Prieš 11 metų Graikija nustebino futbolo pasaulį. Iš vidutiniokų sudaryta nacionalinė rinktinė nužygiavo iki Europos čempionų medalių. Užmaskavusi visas silpnybes ir pasinaudojusi visais savo privalumais. Beje, vadovaujama vokiečio O.Rehhagelio. Šiandien ši rinktinė užima paskutinę vietą kito Europos čempionato F atrankos grupėje.


2015-07-07 07:29

Terminų nepaiso tik žuvys?

Ilgasis savaitgalis su meškerykočiu rankose ir bičiulių kompanija žuvingo ežero pakrantėje – tikriausiai ne vieno svajonė. Tik mums, kad ji išsipildytų, reikėjo smulkmenos – leidimų būti pasienio ruože. Mat kitoje nusižiūrėto ežero pusėje, vos už šimto metrų, – jau Baltarusijos sienos stulpai.


2015-07-06 10:54

Graži tu mano, brangi Tėvyne!

79

Tačiau pasiskaičius spaudą, pradedi manyti, kad gyveni Sodomoje ir Gomoroje. Vienas apžvalgininkas rašė, esą mes, lietuviai, esame budulių ir morozų tauta. Kitas, neva Lietuva yra amfetaminą gaminanti šalis.


2015-07-06 07:17

Į miestą atvykusio kaimo Jurgio psichologija

54

Vos tik kas – tuoj iš visų kampų ir ekranų. Visada viską žino. Šviesuoliams tešliams juk viskas aišku. Dėl visko visada kalti esam. Valdžia ir Grybauskaitė. Verslas, varguoliai ir visa Lietuva. Ta, kuri ne Vilniuj. Nes esam atsilikę. Kitokie, nei reikia.


2015-07-06 07:00

Prasideda oro drebinimo ir kinkų drebėjimo sezonas

22

Kaip mes sukrūpčiojome išgirdę nusišnekėjimą ne priešiška rusų, o broliška anglų kalba! Angliškai nusišnekėjo jau dešimtmetį Vilniuje gyvenantis britas M.A.Haroldas, garsėjantis parama seksualinėms mažumoms ir dėl esą nepakankamo dėmesio joms kritikuojantis Lietuvą. Taip net karjerą padarė – tapo sostinės valdančio Liberalų sąjūdžio frakcijos nariu.


2015-07-05 12:00

Moterys meluoja geriau, rusai juokauja šmaikščiau

78

Turėdama laisvą vakarą visuomet stengiuosi pažiūrėti serialą „Moterys meluoja“ geriau (TV3), kuriame pati vaidinu. Žiūriu tam, kad pamatyčiau savo klaidas ir iš jų pasimokyčiau.


2015-07-05 07:01

Laukiu lietaus – kad nuplautų dulkes nuo mąstymo

11

Už lango žydi didžiulės liepos, tačiau Emilija nedrįsta atidaryti lango. „Uždusiu“, – sako. Tik nepagalvokite, kad Laisvės alėjos senbuvė bijo liepžiedžių kvapo. Atvirkščiai – inteligentiška senolė baiminasi, kad jį užgoš automobilių išmetamųjų dujų ir dulkių kokteilis.


2015-07-04 13:33

Kokio dydžio yra lietuvių baimės akys?

97| 

Šokome ginti tėvynės visu smarkumu, bet pasirodė, kad pavojus buvo ne toks jau ir didelis, nors net dvigubas – iš Rytų ir Vakarų. Tokie savaitės akcentai, regis, ženklina ne tik politinį sezoną, bet ir leidžia spėti, kad panašiai bus ir ateityje.


Populiariausi per 24 val.