Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-03-05 13:40

Kainų karas vyks tada, kai už pieną mokėsime kaip už vandenį

3

Kai pienas Lietuvos prekybos centruose taps pigesnis už vandenį ar bent nusileis iki kainų Didžiojoje Britanijoje, tik tuomet patikėsiu, kad mūsų šalyje prasidėjo kainų karas. Britų pirkėjai jau lygiai metus stebi prekybininkų pjautynes. Kainų karas šalyje pasiekė tokį lygį, kad pienas parduotuvėse tapo pigesnis nei vanduo. Todėl į Lietuvą atostogų sugrįžę emigrantai stebisi pieno kainomis tėvynėje. Ten, kur jie dabar gyvena, už tai tenka mokėti mažiau.


2015-03-05 12:44

Šiauliečiams rinkėjams lazdą į rankas įbruko patys politikai

14

Šiauliuose įvyko tai, ko dar nebuvo – savivaldos rinkimuose politikos naujokai be gailesčio sutriuškino senbuvius. Iš miesto tarybos rinkėjai iššlavė net 16 politikų ir privertė Šiaulių valdžios vyrus aimanuoti dėl patirto kracho.


2015-03-05 09:51

Imti kyšį – nuodėmė, talentas ar privilegija?

12

Užsieniečiams išduodami leidimai gyventi Lietuvoje – pelninga prekė. Ir, regis, verta rizikos, nes kaip kitaip galima paaiškinti Migracijos departamento sprendimą susigrąžinti į darbą tuos žmones, kurie stojo prieš teismą už kyšius. Tokių žmonių patirtis, matyt, neįkainojama.


2015-03-05 06:44

Netiesioginė karo Ukrainoje žala Lietuvai

10

Naujausia statistika ir ekonomikos ekspertų prognozės tarsi turėtų skatinti viltis, kad ir Lietuvos, ir visos ES ekonomika šiemet toliau saikingai augs.


2015-03-05 06:41

Prezidentės sapnuose – vaivorykštė

27

Ar virš Vilniaus besižiebianti vaivorykštė nepranašauja ir naujos spalvų gamos po kitų metų Seimo rinkimų?


2015-03-04 12:13

TV operatoriai – tik vaizdų fiksuotojai ar ir kūrėjai?

25

Niekad nedirbau televizijoje. Jokioje. Taigi, jei pasitaikys netikslumų ar kokių klaidelių – nekreipkite dėmesio ir nesijaudinkite. Nors, manau, jaudinsitės. Tačiau gal perskaitysite ir reaguosite. Pyksite. Rašau, turėdamas galvoje visų pirma televizijos darbuotojus.


2015-03-04 12:12

Sniego valymo mašina lyjant lietui

83

Sniego valymo mašina, išvažiavusi ant Didžiojo akmeninio tilto Maskvoje, užstojo čia įtaisytas stebėjimo kameras ir sutrukdė nufilmuoti B.Nemcovo žudynių seką, paslėpė didelę dalį tyrimui svarbių nusikaltimo aplinkybių. Akcija buvo suplanuota juvelyriškai tiksliai, sekundės ar net mikrosekundžių tikslumu, paleidžiant šūvius į nugarą, užgriozdinant aukšta mašina vaizdą, sprunkant iš nusikaltimo vietos.


2015-03-04 10:08

Blondinėms karo nebūna

64

Išvengti karo paprasta – tereikia nusipirkti naują paltą. Sužinojau apie tai šeštadienio rytą, kai interneto žiniasklaida jau skelbė apie Boriso Nemcovo nužudymą. Kavinėje varčiau solidų, ant gero popieriaus išspausdintą žurnalą inteligentams, kurio dauguma tekstų išversti iš anglų kalbos. Jame buvo lietuviškas raginimas nesinervinti dėl karo, verčiau kurti elegantišką įvaizdį, tuomet gal ir džentelmenai pamirš niūrias mintis.


2015-03-04 06:46

Čia dar ne Rusija, ji toli. Ar tikrai?

70

Prieš kelias dienas Vilniuje 9 tūkstančiai žmonių klausėsi Rusijos estrados karaliumi tituluojamo I.Krutojaus ir jo bičiulių koncerto. Už bilietus sunešė šešiaženklę sumą mūsų šalyje uždirbtų eurų. Nesukdami sau galvos dėl to, kad daugelį į Lietuvą atvykstančių Vakarų žvaigždžių galima pamatyti pigiau.


2015-03-04 06:45

Opozicijai nesiseka grąžinti politinę švytuoklę į savo pusę

12

Rinkimai baigėsi, rinkimai prasideda. Juk savivaldos rinkimai visuomet buvo savotiškas būsimųjų Seimo rinkimų barometras, leidžiantis spėti bent pačias bendriausias politines tendencijas.


Populiariausi per 24 val.