Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

2012-02-21 09:22

Lietuvoje darbai mėtosi tiesiog gatvėje. O svarbiausia – neatidėliotini darbai. Tuo įsitikinau vakar rytą pačiame Vilniaus centre klampodamas sunkiai išbrendamais šaligatviais.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2014-08-27 14:04

Lietuvių kalbos tvarkytojai, nereikia bijoti raidžių Q, W ir X!

55

Esu ne kartą rašęs apie tragikomišką situaciją, susijusią su ištekėjusių už užsieniečių lietuvaičių pavardėmis. Lietuvos raštininkai niekaip nesutinka leisti lietuvaitėms paimti tikras jų vyrų užsieniečių pavardes, jeigu tose pavardėse yra raidės w, x, q. Nesvarbu, kad tos lietuvaitės gyvens savo vyrų šalyse ir į Lietuvą užsuks tik retkarčiais, taigi jokios neigiamos įtakos nei lietuvių kalbai, nei Lietuvos valstybei net ir norėdamos nepadarys.


2014-08-27 11:57

Išmušė A.Lukašenkos žvaigždžių valanda

8|

Šio antradienio, kai Minske susitiko Europos Sąjungos (ES) aukšto rango vadovai su Rusijos, Baltarusijos ir Kazachstano, t.y. šalių įeinančių į Muitų Sąjungą, prezidentais labai laukė Aliaksandras Lukašenka. Pirmą kartą vienu metu jis tapo reikalingas ir Rusijai, ir ES nors anksčiau kiekvieną kartą laviruodamas bei stengdamasis išsilaikyti pats ir išlaikyti savo šalies ekonomiką, jis galėjo džiaugtis tik kurios nors vienos pusės dėmesiu bei parama. Ir žinojo, kad tiek vieni, tiek kiti jį priima per sukąstus dantis.


2014-08-27 07:29

Kirpėjai – euras, valdžiai – dar litas

7

Ledai – 2,49 lito (0,72 euro). Vyrų kirpimas – 15 litų (4,34 euro). Jau netrukus bus savaitė, kai Lietuvoje įsigalėjo dvikainystė. Kas svarbiausia keičiantis valiutai? Atspausdinti tonas eurų ir nukalti šimtus tonų monetų? Ne! Aprūpinti šviežutėliais pinigais provincijos krautuves, kurioms gresia virsti pinigų keityklomis? Ne! Pasistengti, kad bent porą savaičių prieš 2015-uosius visuose bankuose būtų galima nemokamai išmainyti litus į naująją valiutą? Irgi ne!


2014-08-27 07:19

Degalų upeliai ir rūkalų pakeliai iš Lietuvos vagia milijardus

39

Kenos geležinkelio stotyje įkliuvo traukinio mašinistas ir jo padėjėjas, gabenę 36,5 tūkst. litų vertės kontrabandinių rūkalų. Medininkų pasienio poste Rusijos piliečio vairuojamame vilkike rasta net 132 tūkst. litų vertės, o Kaišiadorių gyventojo namuose – daugiau nei 10 tūkst. litų vertės kontrabandinių rūkalų. Kaune aptikta nelegali degalinė su dviem talpyklomis po kubinį metrą. Visa tai vos kelių rugpjūčio dienų derlius, įrodantis, kad Lietuva ne veltui vadinama kontrabandos ir kontrabandininkų valstybe.


2014-08-26 15:56

Į futbolą grįžta šlovingieji „duok į snukį“ laikai?

12

Nepatiko – spiri. Neįtiko – trenki. Į galvą. Lyg ir ne futbolo terminai, tačiau senesnioji karta puikiai pamena Lietuvos futbolo dienas, kai kumščiais žaidėjai auklėdavo visus – ir varžovus, ir teisėjus, ir sirgalius. Turiu gerą arba blogą – priklauso nuo požiūrio – naujieną: gyvenimas vyksta ciklais ir mes grįžtame.


2014-08-26 09:00

Reikia karo meto įstatymų

27

Praėjusį savaitgalį tragiška avarija Kauno rajone pasiglemžė penkių jaunų vyrų gyvybę. Nors ir žiauriai skamba, bet ši avarija, kaip ir dešimtys kitų, kurių metu žuvo žmonės, – tarsi nieko neįprasta. Jei kam ir tragedija, tai tik žuvusiųjų artimiesiems.


2014-08-26 07:00

Pilstymas iš pilno ant kvailo

125|

Gal pastebėjote, kad žmonės lyg pašėlę pradėjo vaizduoti ankstyvuosius Kristaus sekėjus ir, lyg būsimasis Išganytojas Jordano upėje, laistosi vandeniu. Ne, jie nesikrikštija (kai kurie jau priėmę krikštą) ir neplauna nuodėmių (tam reikėtų stipresnės chemijos, gal net degančio vandens iš skalūnų gręžinių arba bent jau acto).


2014-08-25 17:23

Kijevas privalo kovoti net ir po frau Ribbentrop išdavystės

212| 

Obuolys nuo obels netoli ritasi. Taip ir šiuo atveju: gimusi komunistinėje Vokietijoje A.Merkel puikiai supranta V.Putino mentalitetą. Mat pati nuo jo beveik nesiskiria. Kanclerė tai įrodė paskelbusi savo planą skirtą Ukrainos sureguliavimui. Taip, Ukrainos, ne Rusijos.


2014-08-25 09:14

Lietuviai, nesidrovėkite tapti tikraisiais šalies šeimininkais

28

Žurnalistas ir rašytojas Juozas Keliuotis kažkada tvirtino, kad svarbiausias lietuvių tautos bruožas yra karingumas. Iš tiesų, garsusis kultūrininkas nieko čia neprigalvojo, galima nurodyti visą eilę argumentų, pateikti iškalbingų istorinių pavyzdžių, grindžiančių šį požiūrį. Niekas nesugebės paneigti to, kad lietuvių tautos istorija yra neįtikėtinai karinga!


2014-08-24 12:00

Geriausias atsakas priešams - mūsų vienybė

44

Lietuva paminėjo Baltijos kelio 25-metį. Televizijų laidose dalijamasi prisiminimais, nepraleidžia progos pasireikšti ir politikai.


Populiariausi per 24 val.