Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Įsiūlyti darbą – misija neįmanoma

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Komentarai
2015-04-21 07:03

Šventa teisė jaustis nuskriaustu

97

Kartais pagalvoju, apie ką seniai nerašiau? Taigi apie runkelius, mielus mūsų šalies gyventojus, kurie buvo ir yra su mumis. Telkiau dėmesį į vadinamuosius vatnikus, taip pat sovietinės praeities mylėtojus, pavyduolius, katinėlius ir saulėlydžius internete publikuojančias supermamas ir kitokius nepageidautinus visuomenės narius, o paprastas, tikras lietuviškas runkelis liko nepelnytai pamirštas.


2015-04-20 17:39

Konservatoriai Lietuvai reikalingi, bet be I. Degutienės

76|

Bet kuriai organizacijai atsinaujinimas būtinas. O atsijauninimas? Pasakysiu taip: kaip aukštas išsilavinimas nuo kvailumo neapsaugo, taip ir jaunas politikas vadovo pozicijoje nebūtinai garantuos organizacijos atsinaujinimą.


2015-04-20 14:56

Lietuvos pareigūnų pensijų modelis – Europai gąsdinti

51| 

Dažnai ankstyvą pareigūnų išėjimą į pensiją visuomenė vertina kaip privilegiją. Nes tai atrodo labai jau patrauklu – padirbėjai iki 40 metų ir jau gauni pensiją, nors esi dar labai darbingo amžiaus. Tiesiog mėgaukis gyvenimu! Deja. Toli gražu nėra viskas taip paprasta, nes visuomenei matoma tik ledkalnio viršūnė, o ne tai, kas slypi po vandeniu.


2015-04-20 14:39

Jei labai tikėsi, tai nugalėsi ir skilandžiais šaudydamas

18

Į privalomąją karo tarnybą šį pavasarį savanoriais atėjo apie 300 savanorių. Jų dar daugės, tačiau tai maždaug dešimt nuošimčių nuo ketinamų pakviesti į kariuomenę šiais metais. Su kuo galėtume lyginti šį skaičių?


2015-04-20 12:01

Mąstančiam žmogui paneigti Kremliaus melą nėra sunku

112

Autoritariniai bei totalitariniai režimai ir jų vadeivos visada skirdavo daug dėmesio bei išteklių nuožmiai propagandai ir dezinformacijai, kuri būdavo taikoma ne tik vidiniam, bet ir išoriniam naudojimui. Tokiomis priemonėmis buvo siekiama apkaltinti realius arba menamus priešininkus (tai galėjo būti ne tik užsienio valstybės, bet ir „sava“ opozicija bei disidentai) visomis įmanomomis mirtinomis nuodėmėmis, tuo pat metu patiems prisistatant tiesos skelbėjais, tėvynės gelbėtojais ir kovotojais su šalį iš visų pusių neva supančiu blogiu (kartais įsivaizduojamas blogis „apsupdavo“ nelaimingą šalį ir iš vidaus).


2015-04-20 07:30

Norėčiau būti prezidento našle

72| 

Kad ir kaip tai nuskambės neskoningai, iškart prisipažinsiu, kad turėjau progą dar kartą nusivilti savimi, išgirdęs apie tai, kad K.Brazauskienei galimai jau greitu laiku bus pradėta mokėti 1,7 tūkstančio eurų mėnesinė prezidento našlės išmoka, kai savo ruožtu jūsų nuolankusis tarnas, darbštusis universiteto lektorius, plušantis auditorijose nuo ryto ik vakaro, pelno tik 582 eurų, neatskaičius mokesčių, mėnesinį atlyginimą, taigi beveik tris kartus mažiau nei prezidentinės našlystės renta.


2015-04-19 13:27

Savos muilo operos – geriau

26

Prisėdęs prie televizoriaus pirmiausia pastebiu aukštą informacinių laidų kokybę. Žinoma, jos labai skiriasi, o kiekvienas kanalas akcentuoja savai politikai svarbesnius dalykus bei įvykius.


2015-04-19 12:00

Nepamatuoti užmojai – ne tik kvaili, bet ir pavojingi

18

Mes, lietuviai, susidūrę su kokia nors didele problema neretai esame linkę labiausiai rūpintis tais jos aspektais, kurie nebūtinai yra svarbiausi ją sprendžiant.


2015-04-19 07:00

Sukčiai patars, kaip nepakliūti į jų pinkles

5| 

Į Žaliakalnio turgų važiuojanti Petrutė troleibuse prisėdo prie lakiniais bateliais avinčios ir tokią pat blizgančią lakinės odos rankinę prie savęs prispaudusios Onutės ir tyliai paklausė: „Nesupykite, bet norėčiau pasiteirauti, ar jūs pasitikite bankais?“


2015-04-18 07:15

Lietuvos žingsnis drąsus, bet ar išmintingas?

163

Rusiško televizijos kanalo uždraudimas yra politinis pranešimas, kad Lietuvos ir Rusijos santykiai yra blogi. Ir tai dar ne pabaiga. Lietuvos žingsnis drąsus, bet ar išmintingas ir toliaregiškas, parodys laikas.


Populiariausi per 24 val.