Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos

Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos

2012-02-21 14:48

Reklamos, marketingo, ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistai iš Lietuvos ir viso pasaulio jau gali registruoti projektus 59-ojo tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“) žiuri vertinimui. Šiemet festivalio apdovanojimų kategorijas papildė dvi naujos: už mobiliųjų įrenginių panaudojimą ir prekės ženklo komunikaciją.

1/1

Festivalio kulminacija – apdovanojimų ceremonijos – vyks birželio 18-20 ir 23 dienomis.

Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos

1 / 1

Festivalio kulminacija – apdovanojimų ceremonijos – vyks birželio 18-20 ir 23 dienomis.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-03-26 21:31

Tarp geriausiai apmokamų politikų – B.Obama ir A.Merkel

10|5

JAV žurnalas „Forbes“ ketvirtadienį pateikė geriausiai apmokamų pasaulio valstybių ir vyriausybių vadovų reitingą. Pirmąją vietą sąraše užėmė Singapūro premjeras Li Xian Longas – pareigūnas per metus uždirbo 1,7 mln. JAV dolerių.


2015-03-26 20:37

Kinija suteiks Ukrainai 15 mlrd. JAV dolerių paskolą

15

Kinijos bendrovė „CITIC Construction“ bei Ukrainos regioninės plėtros, statybų ir komunalinio ūkio ministerija ketvirtadienį Kijeve pasirašė memorandumą, kuriame nurodoma, kad Ukrainai būstų statybai bus skirta 15 mlrd. JAV dolerių vertės paskola. Tokią informaciją ketvirtadienį pateikia ministerijos spaudos tarnyba.


2015-03-26 17:48

Milžiniškos verslo imperijos atstovas sužavėtas Lietuva

3

Švedijos investuotojas Marcas Wallenbergas pareiškė, kad jam padarė įspūdį Lietuvos sugebėjimas greitai persiorientuoti į naujas rinkas. Jis teigė matantis ilgalaikio bendradarbiavimo su Lietuva perspektyvą.


2015-03-26 17:40

A. Butkevičius: „Lietuvos ekonomika įrodė savo atsparumą“

3

Ketvirtadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su vienu žymiausių Skandinavijos investuotojų Marcu Wallenbergu. Susitikimo metu premjeras svečiui pristatė investicinę Lietuvos aplinką, pabrėžė Švedijos investicijų mūsų šalyje naudą, aptarė tolesnes perspektyvas, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.


2015-03-26 16:50

„Forbes“: Rusijos užsienio prekyba – ties krizės riba

21

Po smukdančios recesijos, užklupusios Rusiją po 1998 metų krizės, šios didžiulės šalies tarptautinės prekybos apyvarta smarkiai kilo ištisą dešimtmetį. Augant žaliavų kainoms, eksportas pradėjo didėti, drauge stiebėsi ir importas, mat Rusijoje užgimstančios vidurinės klasės atstovai galėjo sau leisti pirkti užsieninius automobilius, drabužius, produktus ir prabangos prekes.


2015-03-26 16:40

Vežėjai gali lengviau atsikvėpti: rusai atlyžo

59| 

Lietuvos vežėjai pradėjo kirsti Rusijos sieną be nuodugnios patikros. „Iš tiesų Rusija sušvelnino krovininių automobilių patikrą. Žodis „Lietuva“ jau nėra kliūtis vežėjams. Dar neseniai buvo sustiprinta patikra visko, kas lietuviška: lietuviškų prekių, lietuviškų automobilių, Lietuvos vairuotojų. Buvo atliekama šimtaprocentė patikra“, – sakė Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ viceprezidentas krovininiam transportui Julius Misiūnas.


2015-03-26 16:38

Per kelis mėnesius – virš 200 naujų modernizuojamų daugiabučių

1

Per pirmuosius šių metų mėnesius pradėti atnaujinti daugiau nei 200 senos statybos daugiabučių, rodo Būsto energijos taupymo agentūros (BETA) statistika. Ekspertai pastebi, kad šie skaičiai liudija, jog Lietuvoje įgyvendinama Daugiabučių namų atnaujinimo programa išgyvena istorinį laikotarpį. Tačiau didėjant programos apsukoms verta turėti omeny, kad jau nuo šių metų balandžio mėnesio valstybės parama renovacijai mažės 5 proc.


2015-03-26 15:22

„Rietavo turguje“ patiekalus siūlė iš netvarkingo vagonėlio

5

Rietavo valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) sprendimu, laikinai sustabdyta viešojo maitinimo įmonės, įsikūrusios vagonėlyje, UAB „Rietavo turgus" turgavietėje Budrikių kaime (Rietavo sen.), veikla. Šiame laikiname statinyje sekmadieniais (turgaus dienomis) lankytojams buvo siūlomi įvairūs vietoje iškepti ar pašildyti kulinarijos gaminiai ir patiekalai.


2015-03-26 14:23

Aviakatastrofos keleiviams pasėja baimę, o pilotams tai pamoka

19|5|

„Germanwings“ lėktuvas, skridęs iš Barselonos į Diuseldorfą, sudužo antradienį Prancūzijos pietryčiuose. Pernai visus sukrėtė oro bendrovės „Malaysia Airlines“ lėktuvų katastrofos. Kaip į tokias tragedijas reaguoja ir skristi besirengiantys keleiviai, ir pilotai?


2015-03-26 13:58

Vyriausybė naujų rinkų paieškai remti skyrė 150 tūkst. eurų

1

Vyriausybei pavyko surasti papildomų lėšų siekiant paskatinti naujų eksporto rinkų paiešką ir palengvinti verslui partnerių paiešką tose rinkose. Iš Žemės ūkio ministerijai skirtų valstybės biudžeto asignavimų skirta 150 tūkst. eurų dokumentų, reikalingų eksporto leidimams gauti, vertimui ir su leidimų gavimu susijusių oficialių trečiųjų šalių pareigūnų vizitų organizavimui.


Populiariausi per 24 val.