Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos

Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos

2012-02-21 14:48

Reklamos, marketingo, ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistai iš Lietuvos ir viso pasaulio jau gali registruoti projektus 59-ojo tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“) žiuri vertinimui. Šiemet festivalio apdovanojimų kategorijas papildė dvi naujos: už mobiliųjų įrenginių panaudojimą ir prekės ženklo komunikaciją.

1/1

Festivalio kulminacija – apdovanojimų ceremonijos – vyks birželio 18-20 ir 23 dienomis.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-19 08:32

Paskui oro traukinius žadantį verslininką - įtarimai sukčiavimu

23

Lietuvos bankas įsėja investuotojus būti atidiems: su Šiauliuose styginį transportą ketinančiu kurti ir jau milijoną į miesto biudžetą įnešusiu verslininku siejami įtarimų keliantys sandoriai.


2014-09-19 08:32

„Maxima“ akimirksniu gali prarasti 500 mln. litų

85|2

Konkurencijos taryba nustatė, jog prekybos tinklas „Maxima“ ir šaldytų maisto produktų gamintoja „Mantinga“ dešimtmetį tarpusavyje galėjo derinti kainas. „Maximos“ ir „Mantingos“ tiekimo sutarčių nuostatos, šių įmonių darbuotojų tarpusavio susirašinėjimas bei kitos aplinkybės leidžia įtarti perpardavimo kainų susitarimą.


2014-09-19 08:31

Kiaulių ligos įspėja, kad apsauga – būtina

Afrikinis kiaulių maras – ne vienintelė liga, padaranti didelių ekonominių nuostolių. Kitos greitai plintančios epideminės ligos (klasikinis kiaulių maras, gripas ar diarėja) kiaulių augintojams nuolat primena biologinės saugos ūkiuose svarbą.


2014-09-19 08:30

Skandalas Prahos oro uoste: lietuvių delegacija išmesta lauk

391|2

Šią pavakarę iš Prahos į Pietų Korėją skridęs lėktuvas pakilo be devynių keleivių. Kompanijos „LG“ kvietimu į Seulą verslo klase turėjusi skristi šešių lietuvių ir trijų juos lydinčių kompanijos atstovų iš Lenkijos delegacija buvo išvaryta iš oro uosto. Į naujienų portalą lrytas.lt paskambinęs Stanislovas tvirtino, kad jie nepadarė nieko tokio, už ką būtų galima taip pasielgti. „Mes absoliučiai nieko blogo nedarėme. Nei girtuokliavome, nei triukšmavome. Buvo likę nedaug laiko iki laipinimo, kai pasirodė policija, automatais ginkluoti kareiviai, apsupo mus ir visus išvarė. Niekas mums nieko nepaaiškino“, - pasakojo verslininku prisistatęs Stanislovas.


2014-09-19 06:47

Kaupkite pirkinių čekius, mokesčių inspektoriai žada smogti

152|4

Jei ketinate tuoktis ir pirkti žiedus, išsaugokite čekį mažiausiai 5 metus. O jeigu iš tėvų gausite kelis tūkstančius litų gyvenimo pradžiai, nusitempkite artimuosius pas notarą. Svarbiausia – kruopščiai skaičiuokite visas savo išlaidas, nes to bet kurią akimirką gali prireikti mokesčių inspektoriams. Seime kelią skinasi Mokesčių administravimo įstatymo pataisos, kurios iš esmės įpareigos Lietuvos gyventojus kaupti čekius, skolų ar dovanojimo raštelius, nes bet kurią akimirką to galės paprašyti mokesčių inspektoriai.


2014-09-18 17:36

Vokietijos taksistai skelbia karą konkurentams iš JAV

2

Vokietijoje nerimsta aistros dėl įmonės iš JAV „Uber“, kuri bando konkuruoti su taksi įmonėmis. Per išmaniųjų telefonų programėlę vairuotojai gali siūlyti maršrutus, o keleiviai, radę netoliese esantį tinkamą automobilį, jį užsisakyti. Vokietijoje šią paslaugą „Uber“ kol kas siūlo penkiuose didmiesčiuose, o pasaulyje ji veikia jau net 200 miestų.


2014-09-18 17:25

Oro linijos už registruotą bagažą gali lupti papildomai

3

Oro linijos turi teisę apmokestinti keleivius papildomu mokesčiu už registruotą bagažą, ketvirtadienį nurodė Europos aukščiausiasis teismas. Toks Europos Teisingumo Teismo (ETT) sprendimas ypač nudžiugino pigių skrydžių bendroves.


2014-09-18 17:10

ECB bankams paskolino per 82 mlrd. eurų

1

Europos centrinis bankas (ECB) ketvirtadienį paskolino 82,6 mlrd. eurų 255 bankams pagal naująją savo skolinimo programą, kuria siekiama paskatinti ekonomiką per privataus sektoriaus paskolas. „Šia bankų skolinimosi palaikymo programa siekiama sustiprinti monetarinės politikos skaidrumo mechanizmo funkcijas“, – rašoma Frankfurte įsikūrusio centrinio banko pareiškime.


2014-09-18 17:04

Daugėja ūkių, kuriuose nebeliks kiaulių

1

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) direktoriaus įsakymu išplėsta afrikinio kiaulių maro (AKM) buferinė zona, į kurią patenkantys ūkininkai, laikantys mažiau nei 100 kiaulių, privalės iki šių metų lapkričio 1 d. jas paskersti savo reikmėms arba parduoti mėsai, paskerdžiant jas VMVT patvirtintose skerdyklose.


2014-09-18 15:02

Seimas išgirdo prezidentę - atšaukė metro įstatymą

7

Seimas nepriėmė Metropoliteno koncesijos įstatymo. Šių metų liepos 17 d. Seimo priimtą Metropoliteno koncesijos įstatymą prezidentė Dalia Grybauskaitė vetavo ir grąžino parlamentui, siūlydama šį teisės aktą laikyti nepriimtu.


Populiariausi per 24 val.