Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos

Tarptautinis kūrybiškumo festivalis „Kanų liūtai 2012“ laukia darbų iš Lietuvos


2012-02-21 14:48

Reklamos, marketingo, ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistai iš Lietuvos ir viso pasaulio jau gali registruoti projektus 59-ojo tarptautinio kūrybiškumo festivalio „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“) žiuri vertinimui. Šiemet festivalio apdovanojimų kategorijas papildė dvi naujos: už mobiliųjų įrenginių panaudojimą ir prekės ženklo komunikaciją.

1/1

Festivalio kulminacija – apdovanojimų ceremonijos – vyks birželio 18-20 ir 23 dienomis.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-02 21:46

A.Abromavičius: „Viena karo diena Ukrainai kainuoja 5 proc. BVP“

26

Ukrainoje gali nutikti, kad ji greitai nebegalės grąžinti skolų, kas reiškia savotišką bankrotą. Šiuo metu vyksta derybos su tarptautiniais kreditoriais dėl skolų restruktūrizavimo, kas gali nukelti procesą pratęsti. Pagrindinė Ukrainos ekonomikos blogėjimo priežastis yra karinis konfliktas šalies rytuose, kuris atstumia investuotojus ir sunaudoja daug valstybinių resursų.


2015-08-02 19:04

Užsieniečių diskriminacija: dirbti gali, kurti verslą – ne

11|3

Lygių teisių kontrolieriaus tarnyba sako nuolat sulaukianti užsieniečių skundų dėl galimos diskriminacijos Lietuvoje. Neseniai atliktas eksperimentas rodo, kad lietuviai nepalankiai žiūri į atvykėlius. Pietro Mancuso į Lietuvą atvyko beveik prieš metus, o šį pavasarį gavo leidimą laikinai čia gyventi. Italas tikisi Lietuvoje kurti verslą, tačiau susidūrė su problema. Jis nori įsigyti įmonei steigti reikalingą elektroninį parašą, bet negali to padaryti – jo turimas leidimas gyventi tėra popierinė pažyma, o elektroniniam parašui reikalinga leidimo gyventi kortelė. Pagal Europos Sąjungos (ES) laisvo piliečių judėjimo direktyvą, tokios kortelės išduodamos tik trečiųjų šalių piliečiams, tad vyras sako, kad jaučiasi diskriminuojamas.


2015-08-02 19:03

Girto šėlsmas lėktuve. Kokia bausmė laukia?

18| 

Kaip pasakoja orlaivių palydovai, kartais prisireikia agresyvų keleivį net surišti. Girtavusiems lietuviams yra tekę ir areštinėje Airijoje pasėdėti, ir patirti, ką reiškia dieną praleisti arabiškame kalėjime. Britų įgulai teko tramdyti įsisiautėjusį keleivį, kuriam pabodo skristi, tad jis nutarė atidaryti lėktuvo duris, o kitas nebesuspėjo į tualetą ir apšlapino greta sėdinčiuosius.


2015-08-02 17:09

Buvęs graikų ministras: Ispanija matuojasi Graikijos drabužį

9

Ispanijos padėtis gali tapti panaši į didžiulių skolų prislėgtos Graikijos, jeigu šaliai bus primesta tokia pati griežto taupymo politika, sekmadienį paskelbtame interviu pareiškė buvęs Atėnų finansų ministras Yanis Varoufakis.


2015-08-02 16:27

Prezidentas rimčiau užsimojo prieš taršą

3

JAV prezidentas Barackas Obama nustatys dar griežtesnes negu prognozuota leistinas atmosferos taršos šiltnamio efektą sukeliančiomis dujomis normas šalies elektrinėms, sekmadienį nurodė Baltųjų rūmų pareigūnai, o šalies vadovas šį žingsnį vadina reikšmingiausiu, kurį Jungtinės Valstijos kada nors atliko kovodamos su pasaulinio klimato atšilimu.


2015-08-02 14:49

Girtų keleivių muštynės orlaivyje – galvos skausmas pilotams

10| 

Kai lėktuvo pilotas dėl girtų keleivių konflikto nusprendžia grįžti atgal, Lietuvoje retas atvejis. Kur kas dažniau įgula leisdamasi paskirties oro uoste, išsikviečia į pagalbą policijos pareigūnus, kad šie sutramdytų įsismarkavusius keleivius. O kai kada palydovams tenka juos netgi surišti.


2015-08-02 14:01

Palanga nebesuskaičiuoja mašinų

15|3

Po šiemet baigtos Vydmantų viaduko rekonstrukcijos ir nutiesus aplinkkelį įvažiavimo į Palangą kelyje dingo ten buvęs eismo intensyvumo skaitiklis, todėl kurortas nebežino, kiek sulaukia poilsiautojų. Kelyje Šiauliai–Palanga į didžiausią Lietuvos pajūrio kurortą įvažiuojančios transporto priemonės buvo skaičiuojamos nuo 2008 metų.


2015-08-02 11:51

Ministerija nenori leisti ilgiau degalinėse pardavinėti alkoholį

26

Ūkio ministerija siūlo Vyriausybei nepritarti Seime svarstomai idėjai leisti degalinėse prekiauti alkoholiu iki 2019 metų – trejais metais ilgiau negu dabar numato įstatymas. Ministerija teigia, kad termino pratęsimas prieštarautų Alkoholio kontrolės įstatymo principams, nes šio įstatymo tikslas yra mažinti bendrąjį alkoholio suvartojimą, jo prieinamumą ir piktnaudžiavimą.


2015-08-02 11:35

Konkursus prapylę kelininkai ieškiniais mosikuoja lyg kardais

25|3

Keliems mėnesiams, pusmečiui ar dar ilgiau didžiuliai tarptautiniai transporto projektai įstringa tik dėl to, kad konkursų dalyviai nenori taikytis su pralaimėjimu. Kelininkų įmonės vilkina laiką, teismams teikdamos ieškinį po ieškinio, nors pergalės taip ir nepasiekia.


2015-08-02 11:18

Rusai dėjo viltis į Kiniją, o ši atsuko nugarą?

166

Atgręžusi nugarą Vakarams ir pradėjusi glaudžiau bendradarbiauti su Kinija Maskva giriasi tapusi lygiaverte šios ekonominės milžinės partnere. Tačiau Pekinas apie tai dar vengia garsiai kalbėti. Kinija apsiperka visame pasaulyje: Prancūzijoje šios šalies piliečiai įsigyja vynuogynus ir vyno daryklas, Londone – nekilnojamąjį turtą, kitose šalyse į šios valstybės įmonių rankas pereina stambios kompanijos ir jūrų uostai.


Populiariausi per 24 val.