Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2014-09-20 06:42

ES ir Ukraina: ką reiškia atidėtas medaus mėnuo?

 

Aukšti lūkesčiai, euforijos laukimas ir ilgi aplodismentai. Tai vyko vienu metu, šią savaitę Briuselyje ir Kijeve sulaukus Europos Sąjungos (ES) ir Ukrainos Asociacijos sutarties pasirašymo. Istorinis momentas, tačiau verta pridurti – fasadas gražus, bet konstrukcijos netvirtos.


2014-09-18 17:20

Ko reikia Lietuvos politikų rinktinei?

2

Vos per žingsnį nuo apdovanojimų pakilos buvę Lietuvos krepšininkai įrodė, kad nors ir esame maža tauta, tačiau krepšinio kovose už mus galingesniais gali save laikyti tik retas.


2014-09-18 16:55

Kova, kurią pralaimime

65

Pastaruoju metu Lietuvos politikai ir žiniasklaida didžiausią dėmesį skiria Rusijos ir Ukrainos karui ir Lietuvos gynybinių pajėgumų stiprinimui. Tačiau iš tiesų svarbiausias karas vyksta šalies viduje ir Lietuvos žmonės tą karą akivaizdžiai pralaimi.


2014-09-18 10:59

Karo kurstytojams Lietuvoje nepavyks

4

Kas galėtų sugalvoti tokią nesąmonę, kad Klaipėdoje rusų kilmės žmonės taip engiami, jog po poros metų Lietuvoje ims ir prasidės pilietinis karas?


2014-09-16 11:30

Ritualinis skerdimas: pritarti ar uždrausti?

12

Prabėgus vasarai Lietuvos Respublikos seimas grįžta prie diskusijos apie gyvulių skerdimą neapsvaiginus. Toks skerdimo būdas gali būti leidžiamas tik ritualinių skerdimų atvejais jeigu šalyje yra tokia religinė bendruomenė, kuriai reikia „halal“ mėsos. Lietuva prieš keletą metų priėmė Gyvūnų gerovės įstatymą, kuriuo uždrausta skersti gyvūnus prieš tai juos neapsvaiginus.


2014-09-15 16:53

Kol žaibas netrenks į didžiąsias ekonomikas

Europos ūkininkai ir verslas netruko pajusti Rusijos taikomų ES maisto produktų importo apribojimų poveikį. Lietuvai, remiantis Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko prognozėmis, Rusijos sankcijos kirs labiausiai iš visų ES valstybių.


2014-09-14 11:26

Kurio Napoleono reikia Kaunui?

Nors truputį pasimokę istorijos žino apie Napoleono Bonaparto karinius žygius, apie jo karvedžio talentą. Kaune stūkso Napoleono kalva, maždaug numanoma, kurioje miesto vietoje jo kariniai daliniai kėlėsi per Nemuną ir kur girdė savo žirgus. Kur kas mažiau žinome apie jo sūnėną Napoleoną III-ąjį, o dar mažiau – apie to meto architektą baroną Georgą Eugene'ą Haussmaną, kuriam Napoleonas III patikėjo sutvarkyti Paryžiaus miesto infrastruktūrą.


2014-09-12 12:30

Draudikų teisės negali būti didesnės nei vairuotojų

5

Automobiliai ar motociklai Lietuvoje neturėtų būti privalomai išregistruojami remiantis vien draudikų išvadomis dėl šių transporto priemonės būklės.


2014-09-11 12:27

Griežtai smerkiame savo partietį

7

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) per pastaruosius metus ypatingai stengėsi gerinti santykius su žydų bendruomene, išsprendė žydų turto kompensavimo klausimą pasiūlydama ilgai lauktą įstatymą. Todėl partijos nario Raimondo Pankevičiaus antisemitinis išpuolis Panevėžyje buvo visiškai netikėtas.


2014-09-05 12:33

Perkame, nes tikime Lietuva

10

Rusijai ir toliau žvanginant ginklais Rytuose, o Vakarų šalims vis labiau plečiant sankcijas Rytų kaimynei, pasigirsta užuojautos kupini raginimai pirkti prekę lietuvišką – neva tai vienintelis kelias išgelbėti mūsų ūkį.


Populiariausi per 24 val.