D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“


2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

1 / 1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

(1 nuotraukos) R. Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-01 13:40

Kaune atidaryta pirmoji eismo mokyklėlė vaikams

13

Šeštadienį Kauno prekybos ir laisvalaikio centre „Mega“ atidaryta pirmoji eismo mokyklėlė su vairavimo trasa vaikams. Nemokamoje vairavimo mokykloje vaikai mokysis kelių eismo taisyklių, pažins kelio ženklus, ugdys pirmuosius vairavimo įgūdžius pagal Kelių eismo taisyklių reikalavimus įrengtoje vairavimo trasoje. Galimybė vaikams iki 8 metų nemokamai pasivažinėti mini automobiliais bus teikiama iki rugsėjo 5 dienos.


2015-08-01 12:29

Pajūryje nuodėme virtusi meilė privertė tėvą ir dukrą slapstytis

106| 

Vakarų Lietuvą drebina dar neregėtas kraujomaišos skandalas – keturiasdešimtmetis vyras, susidraugavęs su nepilnamete dukra, kurią paliko išsiskyręs su jos motina, susilaukė kūdikio. Kas bus toliau? Tėvas ir duktė sako mylintys vienas kitą ir nenorintys skirtis. Vaiko teisių apsaugos tarnybos (VTAT) darbuotojams septyniolikametę ne iš karto pavyko atskirti nuo vyro, supančioto dvigubų pareigų. Mat paaiškėjo, kad jis yra ir savo dukters, ir jos vaiko biologinis tėvas.


2015-08-01 11:48

Lietuviai sugrįžo iš misijos Sibire

33|8|

Dvi savaites Rusijoje praleidę šešiolika kasmetinės iniciatyvos „Misija Sibiras“ dalyvių šeštadienį grįžo į Vilnių. Ekspedicijos dalyviai Tomsko srityje aplankė lietuvių tremties vietas ir tvarkė apleistas kapavietes. Šioje srityje iš viso buvo apie 300 lietuvių trėmimo vietų.


2015-08-01 09:27

Menininkas bando įminti nuosavame miške atrasto akmens mįslę

36|17

Vilnietis menininkas Paulius Arlauskas savaitgaliais skuba į Ukmergės rajone Rizgonių kaime esančią iš tėvų paveldėtą sodybą ir bando įminti čia neseniai aptikto mistinio, iš amžių glūdumos išnirusio akmens paslaptis.


2015-08-01 08:00

Testamentas – giminės santaikos garantas

6|2

Palaidojus artimą žmogų aktualus tampa turto dalybų klausimas. „Kai susiduri su artimo žmogaus netektimi, prislegia ne tik pati netektis, bet ir rūpesčiai bei įtampa dėl palikimo tvarkymo“, – patirtimi dalinasi penkiasdešimtmetis Kęstutis.


2015-07-31 23:03

Žemaitijos sostinėje – oro balionų fiesta

2|50

Pastarosiomis dienomis Telšių gyventojai nuolat dairosi į dangų tikėdamiesi pamatyti karšto oro balionus. Nustojus lyti Telšių padangę kasdien rytais ir vakarais puošia įvairiaspalviai balionai tarsi slibinai garsiai alsuodami ugnimi.


2015-07-31 21:41

Plaukikai bijo netekti baseino, naujieji jo šeimininkai ramina

5|2

Savivaldybei nusprendus likviduoti „Girstučio“ plaukimo kompleksą valdžiusią įstaigą Kauno plaukimo centrą, gyventojai sunerimo, jog moderniausias šalies baseinas užvers duris. Valdžios atstovai tvirtino, jog nuogąstaujama visiškai be reikalo.


2015-07-31 18:21

Kiaulių maro židinys – jau ir Jonavos rajone

7| 

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad liepos 31 d. pirmą kartą šiais metais Lietuvoje afrikinis kiaulių maras (AKM) užregistruotas mažame kiaulių ūkyje Jonavos rajone, Kulvos seniūnijoje, Čičinų k.


2015-07-31 18:10

Rusijoje suimtas lietuvis sąlygomis nesiskundžia

10

Su Rusijoje suimtu, valstybės išdavyste kaltinamu Lietuvos ir Rusijos piliečiu Jevgenijumi Mataičiu susitikusi jo motina Lietuvos diplomatams sakė, kad nusiskundimų dėl sūnaus suėmimo sąlygų neturi.


2015-07-31 17:26

Rusija galėtų daryti įtaką Lietuvai per „Achemos grupę“?

37|

Kremlius galėtų daryti įtaką Lietuvai ir bandyti destabilizuoti šalį, jei Rusijos chemijos koncernas „EuroChem Group“ įsigytų vieną didžiausių koncernų Lietuvoje „Achemos grupė“, kuris valdo didelę azoto trąšų gamyklą Jonavoje bei didžiausią Klaipėdos uosto krovos įmonę, sako politologas.


Populiariausi per 24 val.