Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2015-01-30 16:43

Geriausia vieta: mirti ar gimti?

2

Artėjant savivaldos rinkimams Lietuvoje, demokratijos puota tęsiasi. Partijos ir komitetai, gerai, kad dar ne liaudies tarybos, išrikiavo savo sąrašus ir parinko geriausius kandidatus į merus. Šiuo metu lankstinukus, plakatus ir visokius laikraštukus kepa, gal netgi numerius išsidalino.


2015-01-27 16:48

Sankcijų jau nepakanka – reikalingas Rusijos boikotas

29

Tikiuosi, jog po užsienio reikalų ministrų susitikimo šį ketvirtadienį sankcijos bus praplėstos ir dar labiau sugriežtintos. Sankcijos neabejotinai veikia, tačiau to nebepakanka. Nebelieka kitos išeities, kaip pereiti prie visapusiško Rusijos boikotavimo veiksmų.


2015-01-19 11:57

Ką daryti, kad naujų darbo vietų neištiktų skalūnų dujų likimas?

11

Tą patį, ką ir su euru – žodžius paversti kūnu. O konkrečiau – įgyvendinti prieš keletą mėnesių premjero skambiai duotą pažadą dėl radikalių darbo rinkos reguliavimo pokyčių. Tuo labiau, kad ir konkretus bei pažangus, darbuotojų teises apsaugantis pasiūlymų paketas dėl darbo kodekso keitimo jau yra paruoštas.


2015-01-18 12:46

Apie teroristus, islamą ir šventąja inkviziciją

4

Visą civilizuotą pasaulį sukrėtė teroristų, prisidengusių islamo vardu išpuolis Paryžiuje. Civilizuoto Vakarų pasaulio nebesukrečia kasdieninės žmonių aukos Kenijoje ar Ruandoje, Sirijoje ar Irake. Šios šalys yra labai toli nuo mūsų. Deja, vis mažiau sukrečia ir kasdienės žmonių mirtys pas netolimus kaimynus - ukrainiečius. Prie šitų mirčių mes jau pripratome, esą vyksta karas ir tarsi būtų natūralu, kad kiekvieną dieną kažkas turėtų žūti šiame baisiame ir niekam nereikalingame kare.


2015-01-16 16:00

Nesame nesvarbūs globalių įvykių akivaizdoje

Šią savaitę Belgijos rytuose aidėjo šūviai ir griaudėjo granatos. Ketvirtadienio vakarą policija vykdė antiteroristinę operaciją, per kurią žuvo du žmonės, vienas suimtas. Visi jie įtariami planavę surengti didelį teroristinį išpuolį.


2015-01-10 13:24

Neperkelkime terorizmo į savo kiemą

2

Teroristinis išpuolis prieš savaitraščio „Charlie Hebdo“ redakciją šią savaitę suvienijo Prancūziją ir didelę dalį Europos. Bet ar ilgam (ir kaip) suvienys europiečius? Ar tapsime solidaresni, ar galbūt atvirkščiai – įtaresni, dar labiau susiskaldę? Gerai žinome, kad pagrindinis teroristų tikslas – pasėti baimę ir neapykantą, padalinti mus į priešiškas stovyklas. Laisvas žodis yra ir bus daug kam nepatogus, bet kiekvienas turėtų likti laisvas nepritarti skleidžiamoms idėjoms ar mintims. Ir tai viešai išsakyti. Neabejokime – tokia yra mūsų visų laisvės kaina.


2015-01-05 13:33

Kas pila vandenį ant svetimos šalies propagandistų malūno?

Diskusijai dėl Antano Kraujelio rolės partizanų kovose su okupantu besitęsiant ir LGGRTC ( Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras toliau - centras) besilaikant savo nors ir abejotinų sprendimų verta glaustai pateikti skaitytojui Centro veiklos teisinius pagrindus, o po to pademonstruoti kaip Centras jais vadovaujasi. Kitaip sakant padaryti akistatą tarp teorinių Centro postulatų ir praktinių jo veiksmų


2014-12-29 10:43

Rolandas Paksas: Į ką nukreiptas taikiklis?

Tai nebus jausmai, kuriais norėčiau su jumis pasidalinti patekant Kalėdų žvaigždei. Tai nebus apmąstymai prabėgusio laiko, kurį kiekvienas ypatingai jaučiame nueinančių ir naujųjų metų sandūroje.


2014-12-19 13:12

Rolandas Paksas: Lietuva turėtų inicijuoti bylą Hagos tribunole

„Lietuva turėtų inicijuoti bylą tarptautiniame Hagos tribunole dėl pamatinių žmogaus teisių paniekinimo ir neteisėtos CŽV veiklos Europos Sąjungos šalyse,“– pareiškė Europos Parlamento narys, frakcijos Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa vicepirmininkas Rolandas Paksas.


2014-12-12 09:31

Lietuva – teisingų pokyčių kelyje

ES ir JAV sutartis dėl laisvosios prekybos gali būti naudinga ir Lietuvai, tačiau ginčas dėl genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) gali tik stiprėti.


Populiariausi per 24 val.