Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2014-12-19 13:12

Rolandas Paksas: Lietuva turėtų inicijuoti bylą Hagos tribunole

113

„Lietuva turėtų inicijuoti bylą tarptautiniame Hagos tribunole dėl pamatinių žmogaus teisių paniekinimo ir neteisėtos CŽV veiklos Europos Sąjungos šalyse,“– pareiškė Europos Parlamento narys, frakcijos Laisvės ir tiesioginės demokratijos Europa vicepirmininkas Rolandas Paksas.


2014-12-12 09:31

Lietuva – teisingų pokyčių kelyje

15

ES ir JAV sutartis dėl laisvosios prekybos gali būti naudinga ir Lietuvai, tačiau ginčas dėl genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) gali tik stiprėti.


2014-12-11 17:05

Konservatoriai su liberalais ir toliau norėtų skurdinti žmones

21

Politinės įtampos, svarstant 2015 metų biudžeto priėmimą, kaip įprastai, netrūko. Diskusijos virė aštriai ir kovingai. Tai politinėje arenoje nieko nestebina. Bet kad priimant tokius svarbius sprendimus, kai kuriems Seimo nariams pritrūktų sveiko proto ir logikos, jau kelia nerimą. Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime nariai siūlė nuo 2015 metų spalio 1 dienos visoje šalyje įdiegti neformaliojo ugdymo krepšelį, kiekvienam mokiniui skiriant po 15 eurų per mėnesį.


2014-12-10 16:12

Nol Koma Du: politikų kalbos kultūra

2

Pavadinime turbūt kažko nesupratote?.. Na ir kaip gali suprasti, jei frazė NOL KOMA DU yra trijų kalbų mišinys. Šiaip čia užšifruotas paprasčiausias skaičius – 0,2. Bet vienas politikas įsigudrino lietuvišką žodį „nulis“ tarti rusiškai „nol“, vietoje kablelio sakyti vokišką žodį „koma“, na o du – tai jau lietuviškai. Bent tiek.


2014-12-09 15:11

Konservatoriai patys pensininkus mušė, patys rėkia

24

Nesu politikė, kuri pirmai progai pasitaikius smerktų kai kurių Seimo narių populistinį politikavimą. Tokia jau jų duona – daug ir gražiai kalbėti, žadėti. Tačiau šios savaitės konservatorių švelniai sakant keistas posūkis – boikotuoti Valstybinio socialinio draudimo fondo (toliau – Sodra) 2015 m. biudžeto priėmimą – privertė griebtis plunksnos.


2014-12-07 15:06

Lietuva lengviau atsikvėptų, jei rusai palaidotų Leniną

15|2

Jau seniai laikas Rusijai palaidoti bolševikų vadą Vladimirą Leniną. Ir ne tik tiesiogine prasme - atiduoti rusų žemei tai, kas liko iš vieno didžiausių politinių banditų pasaulyje. Laikas mūsų kaimynams rusams palaidoti bolševizmo, Lenino ir Stalino įskiepytą šovinistinį mąstymą apie tautos didybę ir jai atsiskleisti trukdančius kapitalistinius Vakarų kaimynus. Be abejo, Vladimirui Putinui labai patogu sekti komunistinių vadų pramintu keliu ir dėl vidinių šalies problemų (demokratijos stokos, korumpuotų valdininkų ir politikų, šlubuojančios planinės ir rinkos ekonomikos mišinio) apkaltinti kaimynus, nurodant, kad tik dėl jų tariamų pinklių kenčia didžioji Rusijos tauta.


2014-12-02 14:40

Kaip padėti negalią turinčiam žmogui?

Kiekvienas iš mūsų, tiek turintis negalią, tiek jos neturintis, norime gyventi saugiai ir lygiai su visais dalyvauti visuomenės gyvenime. Negalia yra tai, nuo ko nei vienas nesame apsaugoti, todėl visi kartu – valdžios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, savivalda ir bendruomenės – turime kurti saugią, individualia pagalba grįstą aplinką, kad negalios ištiktas žmogus neatsidurtų socialinėje atskirtyje.


2014-11-30 14:28

Kas gali išgelbėti Graikiją ir įkvėpti Lietuvą?

1

Graikiją sukrėtusi ekonominė krizė atkreipė visos Europos dėmesį į tai, kuo ir kaip gyvena ši pietų Europos valstybė. Pasirodo, ten ne tik jūra ir saulė, Sokratas ir Aristotelis, „Panathinaikos“ ir „Olympiacos“, bet ir didelės visuomenę ir valstybę krečiančios problemos. Apskritai Graikijos pavyzdys sutirština problemas, kurios daugiau ar mažiau pasireiškia visur Europoje.


2014-11-29 12:57

ES ir JAV prekybos sutartis – prieštaravimų vandenyne

ES ir JAV derybos dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties jau skaičiuoja antrus metus. Pernai vasarą, kai derybos prasidėjo, JAV prezidentas Barackas Obama siūlė jas baigti „vienu benzino baku” – greitai, neklaidžiojant ir neatidėliojant abipusiškai naudingo sprendimo.


2014-11-28 15:39

Mokesčių (klyst)keliai Europoje. Kada „maksimos“ grįš į Lietuvą?

Strasbūre žlugo radikalių ir euroskeptiškų politinių jėgų maištas – bandymas išreikšti nepasitikėjimą naujos sudėties Europos Komisija ir jos vadovu Jeanu-Claude'u Junckeriu nepavyko.


Populiariausi per 24 val.