Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

1 / 1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

(1 nuotraukos) R. Neverbickas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2015-03-28 13:18

Šaukiant karo prievolininkus neturi būti išimčių elitui

14

Atkurti šauktinių kariuomenę tikrai būtina. Apskritai, privaloma karinė prievolė pristabdyta buvo per anksti, juk buvusioje posovietinėje erdvėje Vladimiras Putinas ėmė žvanginti ginklais dar iki Ukrainos įvykių, tada, kai 2008-siais užpuolė Gruziją. Tačiau Vyriausybė ir Seimas šauktinių grąžinimo įstatymą priėmė pernelyg skubotai, neaptarus svarbių karinio naujokų parengimo detalių. O iš tų detalių susidaro esmė. Tad ar Lietuva turės tris tūkstančius gerai parengtų karių, ar tokį skaičių „patrankų mėsos“ kasmet ir tai tik iš tų, kurie nesugebės patekti į gausių išimčių ratą? Tai yra, Tėvynę gins ir aukosis tik prastuomenės, „runkelių“ vaikai?


2015-03-27 13:24

J. Olekas: „Būtų Rusijos klaida peržengti NATO valstybės sieną“

23

„Kodėl galime teigti, kad NATO yra mūsų saugumo pagrindas? Visų pirma, principas „vienas už visus, ir visi už vieną“ yra svarbus kaip niekada, ir tai išlieka NATO pagrindu.


2015-03-27 11:30

Nebeliks galimybių piktnaudžiauti apribojant asmenų veiksnumą

Seimas priėmė Civilinio kodekso, Civilinio proceso kodekso ir susijusių įstatymų pataisas, leisiančias užtikrinti, kad tūkstančiai psichinę negalią turinčių asmenų gautų pagalbą, o piktnaudžiauti žmonių veiksnumo apribojimais neliktų galimybių.


2015-03-26 13:01

K. Masiulis: „Be automobilių mokesčio Vyriausybė nenurims“

13

Susisiekimo ministrui pritariant, Seimo narys Stasys Brunza įregistravo įstatymo projektą, kuris Lietuvoje įveda automobilių mokestį. Tai yra arba parlamentaro iniciatyva, arba pavedimas iš koalicijos. Bet kuriuos atveju Vyriausybė gali pasinaudoti šia iniciatyva ir įvesti visuotinį automobilių mokestį.


2015-03-26 11:54

K. Miškinienė: „Nedirbantis jaunimas – netinkamas kariuomenei?“

Seimui priėmus principinį įstatymą dėl šauktinių kariuomenės formavimo, kilo nemažai diskusijų dėl šauktinių atrankos. Kadangi minėtas įstatymas priimtas skubos tvarka, daug jaunimo sunerimo dėl savo mokslų, paimtų kreditų būstui įsigyti ar verslui pradėti.


2015-03-24 15:07

Z. Balčytis: energetinis solidarumas be blizgaus popierėlio

1

Kurti ar nekurti Europos Sąjungos kariuomenę?


2015-03-23 13:55

P. Auštrevičius: „ES ir JAV partnerystė – tik į naudą Lietuvai“

8

ES ir JAV partnerystė – tik į naudą Lietuvai


2015-03-21 08:45

Z.Balčytis: „Karo grėsmė – galimybė modernizuoti valstybę“

47

Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis Lietuvos narystę ES vertina kaip vieną didžiausių teigiamų įvykių per visą valstybės nepriklausomybės 25-metį, kaip didžiulę galimybę Lietuvai kurti viešąjį gėrį – geresnį gyvenimą visiems. Pokalbis su Z.Balčyčiu apie tai, kad karo grėsmė turi paskatinti ne tik patriotizmą, kariuomenės ir gynybos stiprinimą, bet ir investicijas į naujas technologijas, mokslo tyrimus, jų diegimą į gamybą ir didelės pridėtinės vertės kūrimą.


2015-03-20 09:06

Zigmantas Balčytis: „Bomberiai“ prisiprašė didesnių bausmių“

2

„Bomberiai“ siautėja. „Užminuojami“ ir „sprogdinami“ prekybos centrai, oro uostai, mokyklos, viešbučiai, teismai, savivaldybės. Net suskystintų dujų terminalas. Šį ketvirtadienį – Vilniaus oro uostas, prekybos centras Klaipėdoje. Vienus pranešimus ir reportažus veja kiti.


2015-03-16 16:54

Juozas Bernatonis: „Kas laimėjo tiesioginius merų rinkimus?“

4

2015 metų kovas bus įrašytas į istorijos ir politologijos vadovėlius: pirmą kartą per visą Lietuvos istoriją buvo surengti tiesioginiai merų rinkimai. Man, kaip vienam iš trijų tiesioginių merų rinkimų idėjos autorių, malonu konstatuoti, kad šįkart rinkimai buvo kaip niekada įdomūs, išaugo rinkėjų susidomėjimas vietos politika.


Populiariausi per 24 val.