Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2014-08-26 16:33

Valstybės saugumą užtikrina ne tik tankai, bet ir vadovėliai

7

Artėjant rugsėjo pirmajai buvo pranešta, kad šiemet Lietuvoje pirmaklasių bus tūkstančiu daugiau nei praėjusiais metais, o iš viso mokyklos duris pirmą kartą pravers 28 tūkstančiai vaikų. Didėjantis pirmaklasių skaičius – tai akivaizdus liudijimas, kad didžioji dalis šalies gyventojų sieja savo ir savo vaikų ateitį su valstybe, kurioje gimė ir užaugo.


2014-08-22 13:43

M. Zasčiurinskas. Lietuvai – eurorojaus miražas

39

Praėjusį trečiadienį Lietuva sulaukė galutinio Europos Sąjungos (ES) „leidimo“ įsivesti eurą. Nuo kitų metų daugiau nei du dešimtmečius Lietuvoje naudotas litas bus pakeistas kursu 1€=3,4528Lt. Regis, diskusijoms, ar mums apskritai reikia euro, padėtas taškas.


2014-08-22 13:11

Keli pastebėjimai Baltijos kelio 25-ąsias metines pasitinkant

20

Kaip visada, jubiliejaus proga bus pasakyta daug gražių ir teisingų žodžių apie tai, kaip mes siekėme laisvės, kokie buvome drąsūs ir vieningi, tuo stebindami pasaulį. Visi, kurie ten buvome, galime daug pasakoti apie tai, kokie nepakartojami jausmai bei potyriai liko visam gyvenimui.


2014-08-21 11:48

Delsimas reaguoti į Rusijos sankcijas gali būti pražūtingas

29

„Lietuvoje vis dar nesuvokiama, kokias sunkias ir ilgalaikes pasekmes Lietuvos ekonomikai ir visiems šalies gyventojams gali sukelti Rusijos draudimas importuoti daugumą maisto produktų bei kitų prekių iš Europos Sąjungos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Australijos, Kanados bei Norvegijos Karalystės“ – teigia Seimo Ekonomikos komiteto pirmininkas Remigijus Žemaitaitis.


2014-08-21 11:37

Valstybei laikas atsigręžti ir į smulkiuosius ūkininkus

7

Emigracija jau seniai yra tapusi viena didžiausių Lietuvos problemų. Per 23-jus Nepriklausomybės metus netekome beveik penktadalio šalies gyventojų, kurie, netekę vilties susikurti gerovę savo gimtinėje, šiandien kurią ją Ispanijoje, Airijoje, Norvegijoje ar Didžiojoje Britanijoje.


2014-08-18 12:46

Premjerų rezidencijų paslaptys

7

Kas gali būti įdomiau nei pirmųjų asmenų privataus gyvenimo detalės, kur gyvena, kaip atrodo jų namai, virtuvė, miegamasis, svečių kambariai, kokie baldai, kokie indai ir kokią kosmetiką naudoja... Visa puokštė pikantiškų smulkmenėlių vasarą trunkančioje informacijos sausroje.


2014-08-17 19:03

Išraukime sovietinę dvasią iš lietuviško verslo!

18

Jau trečią dešimtmetį gyvename laisvoje ir nepriklausomoje valstybėje, jau spėjome užauginti vaikus laisvės laikais, o kai kurie ir anūkus. Tačiau kai kurios sovietinės tradicijos vis dar išlieka. Kad jos dar gajos, tos kolūkių laikų tradicijos, bent jau technikos remonto sektoriuje ,teko įsitikinti savo kailiu.


2014-08-08 14:40

R. Paksas kreipėsi dėl neeilinės Seimo sesijos sušaukimo

17

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas Prezidentas Rolandas Paksas penktadienį kreipėsi į Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę dėl Seimo neeilinės sesijos sušaukimo.


2014-08-07 16:34

A. Ručienė Kaune antrų Valdovų rūmų nestatytų

7

Prieš kelias dienas partija „Tvarka ir teisingumas” paskelbė, kad Kaune šios partijos kandidatė į merus bus Kauno tarybos narė Aušra Ručienė.


2014-08-07 11:50

Ar R. Cytacka išvis gali užimti pareigas valstybės tarnyboje?

10

Šiandien kreipiausi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją – prašau išaiškinti, ar iš energetikos viceministrės pareigų atleista Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovė R. Cytacka yra tinkama eiti valstybės tarnautojo pareigas.


Populiariausi per 24 val.