D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“

D. Mikutienė: „Laikas pažaboti energinių gėrimų viliotinį“


2012-02-21 15:49

Seimo Darbo partijos frakcijos narė Dangutė Mikutienė Seime užregistravo patobulintą Maisto įstatymo, Reklamos įstatymo ir Administracinių teisės pažeidimų kodekso pakeitimo bei papildymo projektų paketą, skirtą vaikų ir paauglių sveikatai apsaugoti, apribojant energinių gėrimų prieinamumą asmenims iki 18 metų bei draudžiantį energinių gėrimų reklamą, skirtą asmenims iki 18 metų.

1/1

Tiksinčia bomba D. Mikutienė pavadino plintančią tarp jaunimo energinių gėrimų maišymo su alkoholiu madą. R. Neverbickas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-09 14:07

Tauragėje, Marijampolėje ir Vilniuje prisiekė šauktiniai

1|3

Penktadienį kario priesaiką Lietuvai davė dar apie 600 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos karių, BNS patvirtino Krašto apsaugos ministerija.


2015-10-09 13:47

Bendradarbiavimas su STT pakrypo netikėtai

17

Nacionalinės žemės tarnybos (NŽT) darbuotojai ėmė šauktis prezidentės pagalbos – esą Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnai pasitelkė šantažą. Ar tikrai? Ar gali būti, kad NŽT veiklą skaidrinti pasišovusi naujoji jos vadovybė ne tik susiduria su įvairių interesų grupių spaudimu, bet ir tam kelią turinčios užkirsti STT, su kuria yra pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį, šantažu?


2015-10-09 13:46

Švedijos karališkąją porą sužavėjo Mirusios kopos

15|32|

Penktadienį, trečiąją oficialaus vizito Lietuvoje dieną, Švedijos karališkoji pora aplankė Kuršių neriją. Į vieną gražiausių Lietuvos kampelių Švedijos karalių Carlą XVI Gustafą ir karalienę Silvią lydėjo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Mirusios arba Pilkosios kopos – tai stiprių vėjų supustytos didelės smėlio kalvos su įspūdingomis daubomis ir išgraužomis, kuriose veši savaiminė žolinė augalija ir regimi senųjų miško dirvožemių fragmentai.


2015-10-09 13:32

Išnagrinėjo prašymą iš R. Palaičio išieškoti 61,8 tūkst. eurų

2

Vilniaus apygardos administracinis teismas penktadienį išnagrinėjo Generalinės prokuratūros prašymą iš buvusio vidaus reikalų ministro Raimundo Palaičio išieškoti 61 tūkst. 805 eurus atlyginti Vidaus reikalų ministerijai (VRM) padarytą žalą.


2015-10-09 13:05

Švedijos karališkoji pora grožisi gamtos stebuklu Kuršių nerijoj

1|28

Penktadienį, trečiąją oficialaus vizito Lietuvoje dieną, Švedijos karališkoji pora aplankė Kuršių neriją. Į vieną gražiausių Lietuvos kampelių Švedijos karalių Carlą XVI Gustafą ir karalienę Silvią lydėjo Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-10-09 12:44

Paneigimas

2

Rugsėjo 30-osios publikacijoje „Skandalingasis politikas Vincą Kudirką pavadino antisemitu“ įsivėlė faktinė klaida. Straipsnyje buvo paminėta, kad Markas Adamas Haroldas yra buvęs Vilniaus savivaldybės narys. Tai neatitinka tikrovės, nes M.A.Haroldas yra Vilniaus savivaldybės narys.


2015-10-09 10:36

Globos įstaigų realybė: purvina patalynė ir seneliai be batų

10

Kai kuriose globos įstaigose seneliai gyvena nepavydėtinomis sąlygomis -trūksta švaros, higienos priemonių, tenka tenkintis purvina patalyne, kęsti nemalonius kvapus, yra pažeidžiamas asmens privatumas.


2015-10-09 09:43

Parduodate neveiksnaus artimojo turtą? Prireiks teismo leidimo

1|2

Žmogus, kuris nebegali savimi pasirūpinti, nebesuvokia ir nevaldo savo veiksmų, teismo psichiatrui atlikus ekspertizę gali būti pripažįstamas neveiksniu. Visa atsakomybė už tolesnį šio žmogaus gyvenimą, jo slaugą, priežiūrą ir kasdienę pagalbą tenka jo artimiesiems ar institucijai, kuri paskirta globėja.


2015-10-09 08:24

Lietuviai apsilankė pabėgėlių stovykloje: vaizdas prislėgė

127|6|

Į karališkuoju kurortu vadinamą Vokietijos miestą Baden Badeną poilsiauti vykdavo aristokratai ir žymūs rašytojai, tokie kaip Fiodoras Dostojevskis. Šiuo metu čia plaukia pabėgėliai, kurie įkurdinami buvusiame viešbutyje. Seimo narys Gediminas Jakavonis kartu su Europos Tarybos Tarpparlamentinės Asamblėjos delegacija taip pat apsilankė atvykėlių stovykloje.


2015-10-08 23:54

Radviliškyje atsisveikinta su tragiškai žuvusia šeima

40|47

Ketvirtadienį didelis būrys žmonių surinko Radviliškyje prie Kaštonų gatvėje esančių gedulo namų, kuriose buvo pašarvota sekmadienio vakarą per kraupią avariją netoli Plungės žuvusi šeima: radviliškietis ugniagesys-gelbėtojas 36 metų Ramūnas Dargužas, jo žmona 31 metų Milda Dargužienė ir trejų metų dukra Ugnė. Į paskutinę kelionę išlydėti tragiškai žuvusių radviliškiečių atėję žmonės negailėjo žuvusiesiems gerų žodžių ir sakė, kad šios šeimos žūtis juos labai sukrėtė.


Populiariausi per 24 val.