Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-10-02 10:02

Ashtonas Kutcheris ir Mila Kunis tapo tėvais

Aktoriai Mila Kunis ir Ashtonas Kutcheris tapo tėvais. Juostos „Jupiterė. Pabudimas“ žvaigždė pagimdė antradienio vakarą Los Andželo ligoninėje „Cedars-Sinai“. Abiem aktoriams tai yra pirmasis vaikas.


2014-10-01 23:55

10 garsiosios Sophios Loren grožio ir gyvenimo pamokų

11|6| 

Italijos kino legenda ir nemirtingoji primadona Sophia Loren savo 80-ąjį gimtadienį pasitiko atsiminimų knyga „Vakar, šiandien, rytoj“, kurioje atskleidė detales apie savo gyvenimą ir išgarsėjimą. Du „Oskarus“ pelniusi kino žvaigždė iki šiol nuostabi. Iš nelengvo Sophios Loren gyvenimo galima daug ko pasimokyti. Pateikiame 10 žvaigždės gyvenimo pamokų.


2014-10-01 23:18

Aktoriaus Leonardo DiCaprio barzda pavertė jį neatpažįstamu

4|6

Apsileido. Tokią išvadą padarė dauguma Holivudo gražuolio Leonardo DiCaprio (39 m.) gerbėjų išvydę naujausias jo nuotraukas. Tačiau barzdą ir šiokį tokį pilvuką užsiauginęs aktorius turi pasiteisinimą – taip jis ruošiasi vaidmeniui filme „The Revenant“, kur vaidina medžiotoją, kurį sužaloja meška.


2014-10-01 17:28

Dainininkės N. Volianovos fotosesija: ar ji jau pasiekė dugną?

33|8

Prancūzų ir rusų kilmės dainininkė Nadeea Volianova niekada nebuvo gero skonio ir elgesio pavyzdys. Tačiau šįkart subruzdo net jos gerbėjai - naujoji moters fotosesija itin gašli ir neskoninga. Nuotraukoms dainininkė pozavo vilkėdama juodą sijonėlį ir ypač trumpą permatomą palaidinę. Ji buvo tokia aptempta, kad N.Volianovos krūtys tiesiog veržėsi laukan.


2014-10-01 14:49

Holivude - slaptų vestuvių bumas

1|7

Pramogų pasaulyje – dar vienos slaptos vestuvės? Tokį klausimą uždavė amerikiečių bulvarinis leidinys hollywoodlife.com. Pasak jų, slaptas vestuves iškėlė ekscentriškoji dainininkė Lady Gaga (28 m.). Tokias prielaidas užsienio žiniasklaida padarė po to, kai socialiniame tinkle „Instagram“ buvo paviešinta nuotrauka, kurioje Lady Gagos širdies draugas Tayoras Kinney (33 m.) mūvi auksinį žiedą.


2014-10-01 10:21

Paaiškėjo, ką G. Clooney su žmona dovanojo savo svečiams

11| 

Jaunieji ne tik patys gauna dovanų, bet ir patys jas teikia. Aktorius George'as Clooney su savo tobuląja išrinktąja Amal Alamuddin irgi vestuvių svečiams paruošė dėkingumo dovanas. Tarp jų buvo grotuvų „iPod“ su jaunavedžių mėgstamiausia muzika.


2014-10-01 08:26

A. Alamuddin panoro apkabinti savo vestuvinės suknelės dizainerį

Naujoji ponia Clooney paprašė Oscaro De La Rentos sukurti jai vestuvinę suknelę, nes šis mados dizaineris yra toks vyras, „kurį nori apkabinti kiekviena moteris“.


2014-09-30 20:30

A.Jolie vestuvinė dovana vyrui – laikrodis už 3 mln. JAV dolerių

25|3

Iš pažiūros kuklios Brado Pitto ir Angelinos Jolie vestuvės, regis, atsiėjo kur kas daugiau, nei buvo manyta. Pasirodo, Holivudo gražuolė savo teisėtam vyrui padovanojo itin retą, elitinį 1952-ųjų platininį aksesuarą, kurio legendinis dizainas buvo sukurtas itin gerbiamos šveicariškų laikrodžių kompanijos „Patek Philippe“. Jo vertė – bene 3 mln. JAV dolerių.


2014-09-30 19:14

Nicole Kidman pasidalijo skausmu dėl tėvo mirties

Nicole Kidman atskleidė, kaip sielvartauja dėl tėvo mirties šį mėnesį, ir padėkojo gera linkintiems žmonėms už jų paguodžiančias mintis bei maldas.


2014-09-30 19:13

Jaunavedys G. Clooney: „Santuoka - visai nieko sau dalykas“

Ilgametis vienišius George'as Clooney, savaitgalį Italijoje vedęs britų teisininkę Amal Alamuddin, pripažįsta, kad santuoka yra „visai nieko sau“ dalykas.


Populiariausi per 24 val.