Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-01-24 15:00

Sylvesteris Stallone reklamuoja britų gamintojų duoną

2

Aktorius Sylvesteris Stallone tapo naujuoju britų duonos gaminių ženklo „Warburtons“ veidu. Holivudo „kietuolis“ šią savaitę vienoje kepykloje Didžiojoje Britanijoje nusifilmavo kompanijos reklamai, drauge su firmos vadovu Jonathanu Warburtonu.


2015-01-24 14:01

„Instagram Playboy Karalius“, kuriam lenkiasi tūkstančiai moterų

150|23

Kas jau žino socialinio tinklo „Instagram" tituluojamą „Playboy Karalių“ Dan Bilzerianą (33 m. ), tikriausiai nereikia net pasakoti, kodėl jam lenkiasi tūkstančiai moterų, o baltai pavydi visi pasaulio vyrai. Profesionalus pokerio žaidėjas turi ko tik panorėjęs ir visa prabanga puikuojasi savo socialinėje paskyroje, kuri jau turi šešis milijonus sekėjų.


2015-01-24 13:40

Aktorės Jennifer Aniston aistra – pasimatymų šou „Viengungis“

Aktorė Jennifer Aniston atsiduoda mažam realybės televizijos malonumui: ji yra apsėsta JAV pasimatymų šou „Viengungis“ (The Bachelor). Aktorė pripažįsta, kad tik neseniai tapo laidos gerbėja – nuo to laiko, kai pernai kartą ją įsijungė. Tačiau dabar jos planai pirmadienio vakarams yra susiję su šiuo ABC hitu.


2015-01-24 09:50

Nuoga Emily Ratajkowski nutarė atvėsti įsitaisiusi lauko vonioje

13|5

Nors už lango ne vasara, tačiau Robino Thicke'o dainos „Blurred Lines“ vaizdo klipo žvaigždė Emily Ratajkowski (23 m. ), savo gerbėjus lepina intriguojančiomis nuotraukomis. Šįkart seksualiajam modeliui pasidarė labai karšta, tad ji nutarė nusifotografuoti įsitaisiusi lauko vonioje visiškai nuoga.


2015-01-23 16:52

Pamatykite, kaip šiandien atrodo „Gelbėtojų“ žvaigždės

37|11

Raudoni vientisi maudymosi kostiumėliai. Rankose – gelbėjimosi plūdurai. Prieš akis nusitvieskia vaizdas, kai seksualioji Pamela Anderson ar tvirto sudėjimo Davidas Hasselhoffas bėga per pakrantę norėdami išgelbėti skęstantį žmogų.


2015-01-23 11:37

Sveikstanti Žana Friske trokšta susigrąžinti gražias kūno formas

34|2

Su ketvirtos stadijos smegenų vėžiu kovojanti Žana Friske pasiduoti neketina. Veikiau priešingai – šiuo metu Rusijos estrados žvaigždė ne tik džiaugiasi kiekviena minute, praleista su sūnumi Platonu, bet ir pamažu ima planuoti sugrįžimą į viešumą. Pasak užsienio žiniasklaidos, atlikėja ėmė sportuoti ir ketina susigrąžinti anksčiau turėtas kūno formas.


2015-01-23 11:13

Supermodelis Chrissy Teigen paguldyta į ligoninę

2

Supermodelis Chrissy Teigen ketvirtadienį buvo paguldyta į ligoninę dėl pėdos kaulo skilimo. Johno Legendo žmona „Instagram“ paskelbė savo nuotrauką, kurioje bando pozuoti iš ligoninės lovos, ir prirašė: „Tada man skilo pėdos kaulas. Dėl nieko nesigailiu“.


2015-01-22 14:33

Zooey Deschanel paskelbė apie sužadėtuves ir nėštumą

Aktorė ir dainininkė Zooey Deschanel, kaip pranešama, susižadėjo su savo vaikinu, prodiuseriu Jacobu Pecheniku – vos kelios dienos po to, kai paskelbė apie savo nėštumą. Kad laukiasi pirmagimio, žvaigždė paskelbė praėjusią savaitę, o dabar žurnalas „Us Weekly“ pranešė, kad būsimieji tėveliai rengiasi susituokti.


2015-01-22 14:13

B.Brownas atvirai papasakojo apie laukinį gyvenimą su Wh.Houston

15|5

Netrukus bus treji metai, kai anapilin iškeliavo amerikiečių dainininkė Whitney Houston, bet jos atminimas nepamirštas: buvęs jos vyras atlikėjas Bobby Brownas neseniai televizijai davė interviu apie gyvenimą su populiariąja žmona. Vyras buvo atviras – jų santuoką lydėjo narkotikai, neištikimybė, beprotiška meilė ir desperatiškas troškimas padėti žmonai.


2015-01-22 13:56

Dainininkas Samas Smithas išsiskyrė su vaikinu

Britų popmuzikos žvaigždė Samas Smithas po trumpo, mėnesį tetrukusio romano išsiskyrė su modeliu Jonathanu Zeizeliu. „Grammy“ nominuotas dainininkas praėjusį mėnesį atskleidė, kad pradėjo susitikinėti su vienu statistu iš jo naujausio filmavimo „Like I Can“ klipui, bet pripažino, kad santykiai yra „labai ankstyvos stadijos“.


Populiariausi per 24 val.