Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-12-22 17:41

Kunigaikštienė Charlene: pabėgusi nuotaka atidavė duoklę Monakui

8|4| 

Iš šalies karališkosios Monako poros gyvenimas atrodo kone tobulas. Jų rankose – miniatiūrinės valstybės vadelės, banke – milijardinės sumos, o nuo šiol rūmuose krykštaus ir du gražūs bei ilgai laukti vaikai. Tačiau kunigaikštienės Charlene ašaros, kurias ji išliejo per pastaruosius septynerius metus, užminė naują mįslę. Ar išties gyvenimas su kadaise vienu geidžiamiausių pasaulio viengungių laikytu Monako valdytoju Albert'u II yra rožėmis klotas?


2014-12-22 12:12

Vestuves su ilgamečiu mylimuoju Eltonas Johnas iškėlė namuose

85|10| 

Popmuzikos legenda seras Eltonas Johnas su savo daugiau kaip 20-ies pastarųjų metų partneriu sekmadienį, per devintąsias jų civilinės partnerystės metines, susituokė savo namuose Vindzore.


2014-12-22 12:07

AC/DC būgnininkas Philas Ruddas tikisi grįžti į sceną

Grasinimais nužudyti ir narkotikų laikymu kaltinamas AC/DC būgnininkas Philas Ruddas tikisi grįžti į sceną. „Aš noriu susigrąžinti savo darbą ir savo reputaciją, ir aš tai pasieksiu“, - pareiškė 60-metis atlikėjas stočiai TVNZ. Ph.Ruddas „beprotišku“ pavadino jam mestą kaltinimą organizavus du nužudymus.


2014-12-21 14:36

Popžvaigždė Lance'as Bassas susituokė su savo sužadėtiniu

43|3

Popmuzikos žvaigždė Lance'as Bassas šeštadienio vakarą Los Andžele, dalyvaujant nemažam būriui žvaigždžių, atšoko vestuves su savo sužadėtiniu. Buvęs „'N Sync“ dainininkas, kuriam – 35 metai, savo 27 metų partnerį Michaelą Turchiną vedė legendiniame viešbutyje „Park Plaza Hotel“, dalyvaujant 300 svečių.


2014-12-20 20:57

Grįžusi į Tėvynę naujoji „Mis Pasaulis“ sulaukė pasiūlymo tekėti

12|5

Šių metų „Mis Pasaulis“ išrinkta Rolene Strauss, tapusi pirmąja per pastaruosius 40 metų šį titulą iškovojusia pietų afrikiete, šeštadienį grįžo į tėvynę ir buvo pasveikinta džiaugsmingais šūksniais


2014-12-20 16:22

Garsioji aktorė Cameron Diaz puikuojasi nauju sužadėtuvių žiedu

3

„Čarlio angelų“ žvaigždė, 42-ejų aktorė Cameron Diaz susižadėjo su roko grupės „Good Charlotte“ gitaristu Benji Maddenu, keli patikimi šaltiniai pranešė leidiniui „Us Weekly“. „B.Madenas lengvai įsimyli, tačiau šį kartą tai tikra, ir jis surado puikią merginą“, - tvirtino šaltinis.


2014-12-20 14:20

Holivudo porai Kristen Bell ir Daxui Shepardui gimė mergaitė

Animacinio filmo „Ledo šalis“ (Frozen) žvaigždei Kristen Bell ir jos vyrui aktoriui Daxui Shepardui gimė mergaitė, praneša „People“. 34-erių K.Bel, kuri su D.Šepardu kartu jau septynerius metus, džiugia žinia apie šeimos pagausėjimą pasidalijo socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje.


2014-12-20 13:17

Latvių dainininkė savo amputuota koja drebina muzikos pasaulį

18|3

Latvių kilmės Viktoria Modesta - visiškai naujo tipo dainininkė. Mat karjeros laiptais ji lipa tik viena koja. Viktoria - pirmoji popdainininkė pasaulyje, kuriai amputuota koja.


2014-12-19 19:20

Pasauliui išvydus K. Upton krūtis ši tapo seksualiausia moterimi

13|8| 

Po erotinių nuotraukų nutekinimo skandalo atsigavusi manekenė Kate Upton sužibėjo per pirmąją žurnalo „People“ apdovanojimų įteikimo ceremoniją. Ji pelnė „seksualiausios metų moters“ apdovanojimą. Aktorės Kate Hudson ir Jennifer Aniston taip pat buvo tarp ketvirtadienio vakarą pagerbtų žvaigždžių.


2014-12-19 19:19

Karališkas džiaugsmas: laukiasi Švedijos princesė Madeleine

5

Švedijos princesei Madeleinei, jauniausiam karaliaus Carlo XVI Gustafo vaikui, ir jos vyrui, verslininkui Chrisui O'Neillui vasarą turi gimti antras vaikas, penktadienį paskelbė rūmai.


Populiariausi per 24 val.