Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-11-28 13:10

K. Wilkinson apie seksą su H. Hefneriu: „Man buvo 18, jam – 78“

31|2

Buvęs „Playboy“ zuikutis ir realybės šou žvaigždė Kendra Wilkinson (28 m.) išklojo visą tiesą apie savo santykius „Playboy" įkūrėju Hughu Hefneriu (88 m.) ir prisipažino, kad seksas su senyvo amžiaus milijardieriumi jai būdavo tikra kančia.


2014-11-28 12:50

N. Campbell atidarė parduotuvę supratimui apie Ebolą didinti

3

Britų supermodelis Naomi Campbell Rytų Londone ketvirtadienį atidarė laikiną mados parduotuvę supratimui apie Ebolos viruso plitimą didinti. N.Campbell, kuri vilkėjo pilką suknelę gilia iškirpte, rodė išeigines sukneles, aukštakulnius ir kitus daiktus, kuriuos parduotuvei padovanojo dizaineriai ir draugai.


2014-11-28 09:18

Vienintelė Coco Chanel paveldėtoja prabilo apie savo tetą

1|2

Apie Coco Chanel gyvenimą ir veiklą pasakyta, parašyta ir parodyta labai daug. Visgi iki šiol mažai žinoma apie jos privatų gyvenimą: polinkį į simbolizmą, ezoteriką ir poeziją, prisirišimą prie mylimų žmonių, šeimos, ypač sūnėno André Palasse’o, kurį užaugino kaip sūnų. Gabrielle Palasse-Labrunie, André Palasse’o duktė ir vienintelė Coco paveldėtoja, su ja artimai bendravusi keturiasdešimt metų, sutiko atverti savo namų duris ir pasidalyti prisiminimais.


2014-11-27 11:05

Garsus šveicarų magas pradangins grupę „Naujos pupytės“

44

Šios Kalėdos grupės „Naujos pupytės“ narėms bus išties nepamirštamos. Bene garsiausias pasaulyje magas Peteris Marvey pasirodymo „Siemens“ arenoje metu žada pradanginti dvi garsiosios pop grupės nares.


2014-11-27 10:23

Buvusi Š. Jasikevičiaus žmona maudosi šlovės spinduliuose

32|11

Buvusios krepšininko Šarūno Jasikevičiaus žmonos Linor Abargil sukurtas autobiografinis filmas dokumentinis filmas „Drąsioji „Mis pasaulis“ („Brave Miss World“) apie skaudžius išgyvenimus puikiai įvertintas visame pasaulyje. Laimės „Mis pasaulis 1998“ suteikia užpernai gimęs trečias mažylis, o atgaivą – visiškas panirimas į religiją.


2014-11-26 17:36

Britney Spears išvaizdos pokyčiai: dabar ir prieš 15 metų

19|47

Amerikiečių dainininkės Britney Spears gyvenimas, atrodo, pamažu vėl spindi laime. Ne vieną negandą ištvėrusi ir skaudų smūgį išgyvenusi moteris dabar džiaugiasi nauja meile ir galbūt vėl atras dvasinę ramybę. Pateikiame B.Spears išvaizdos pokyčius per 15 metų.


2014-11-26 17:32

Mokesčių didinimas Didžiojoje Britanijoje sujaudino A. Jolie

1|2

Aktorė Angelina Jolie baiminasi, kad siūlomas mokesčių už prabangius namus didinimas ją atbaidys nuo nekilnojamo turto įsigijimo Britanijoje. Pranešama, kad „Kapų plėšikė“ ir jos vyras Bradas Pittas ieško nuolatinės gyvenamos vietos Anglijoje, todėl aktorė paskutinėmis savaitėmis apžiūrėjo daugybę prabangių būstų, tarp jų ir 40 mln. JAV dolerių vertės prabangų butą Londone.


2014-11-26 16:30

Aukų rinkimo šventėje kunigaikštienė Catherine nesuvaldė ašarų

2|6

Nedidelį savo pilvuką vis pridengdama rankine ar gėlių puokšte, Kembridžo hercogienė Catherine antradienį Noridže davė startą aukų rinkimo vaikų slaugos ligoninės statybai akcijai. Nepaisydama vos trijų laipsnių šilumos, antrojo kūdikio besilaukianti princo Williamo žmona lauke vaikštinėjo vilkėdama tik raudoną, kelius siekiančią suknelę.


2014-11-26 13:19

Milijardierius Andy Khawaja nesvajoja ir nesitiki sėkmės malonės

26|8

Dabar verslininkas Andy Khawaja kontroliuoja 70 procentų pasaulio interneto mokėjimų, o jo paties sąskaitoje – beveik 20 milijardų dolerių (apie 50 milijardų litų). Vos prieš dešimt metų jo kišenėje švilpavo vėjai, tačiau jis netiki sėkme. Todėl labai mažai miega, padeda nuskriaustiesiems, nekenčia interneto ir mėgaujasi tuo, kad yra kitoks.


2014-11-26 12:28

Legenda žlunga – seksualiniai kaltinimai Billui Cosby nesiliauja

2

Televizijos legenda Billas Cosby jam metamus įtarimus seksualine prievarta pavadino „insinuacijomis“, bet kaltinimai plūsta toliau, atšaukiama vis daugiau pasirodymų ir kalbama apie legendos žlugimą.


Populiariausi per 24 val.