Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-09-19 16:36

Sophia Loren savo 80-metį pasitinka su atsiminimų knyga

9

Sophiai Loren, Italijos nacionalinei kino legendai ir nemirtingai primadonai, šią savaitę sueina 80 ir šį jubiliejų ji pasitinka su atsiminimų knyga, kurioje atskleidžia detales apie savo gyvenimą ir išgarsėjimą.


2014-09-19 12:34

Iš suknelių besiveržiančios krūtys - dažna žvaigždžių klaida

65|13

Garsenybės išvengtų daug problemų, jei tik žinotų svarbiausią stiliaus taisyklę – drabužius rinkis tokiai figūrai, kokią turi, o ne tokiai, kokią norėtum turėti. Kitaip gali tekti raudonuoti iš gėdos. Panašiai nutiko ir dizainerei Evai Ghaoui, kurios aprangą per „Dream bar“ atidarymo šventę internautai aktyviai aptarinėja.


2014-09-19 12:33

Giorgio Armani: „Taip, G. Clooney per vestuves vilkės „Armani“

3|2

Mados korifėjus Giorgio Armani patvirtino, kad sukūrė kostiumą, kurį jo draugas George'as Clooney vilkės savo vestuvių dieną.


2014-09-19 07:59

George’as Clooney palieka viengungių gretas

14|13

Geidžiamiausias Holivudo jaunikis neteko ilgus metus puoselėto statuso, o tūkstančių moterų viltys negailestingai sudužo į šipulius. Taip, George’as Clooney oficialiai išbraukiamas iš viengungių sąrašų.


2014-09-19 07:56

Įkyri persekiotoja Shią LaBeoufą palaikė Albertu Einsteinu

6

Garsus amerikiečių aktorius ir režisierius Shia LaBeoufas gavo sulaikymo orderį prieš gerbėją, kuri buvo rasta jo namuose Los Andžele praėjusį mėnesį. Graciela Nahle (31 m.) buvo sulaikyta po to, kai žmonės ją pastebėjo slapčia stebint aktoriaus namus Studio City rajone, Los Andžele.


2014-09-18 17:22

Dėl nėštumo Catherine atšaukė pirmąją savarankišką kelionę

11

Princas Williamas šį savaitgalį vietoje žmonos Kate nuvyks į Maltą, nes antro vaiko besilaukianti kunigaikštienė kenčia nuo itin stipraus pykinimo, ketvirtadienį paskelbė Kensingtono rūmai.


2014-09-18 17:21

Princo Harry gimtadienis - garsenybių apsuptyje

Britanijos princas Harry savo 30-ąjį gimtadienį atšventė surengęs oficialią vakarienę, kurios svečiai klausėsi popmuzikos žvaigždės Ellie Goulding dainų. Vakarienė vyko Klarenso rūmuose, Harry tėvo Velso princo Charleso Londono rezidencijoje, trečiadienio vakarą, praėjus dviems dienoms po tikrojo princo gimtadienio, kuris buvo paminėtas pirmadienį.


2014-09-18 13:49

Lady Gaga gerbėjus gundo nuotraukomis iš vonios kambario

50|4

Amerikiečių dainininkė Lady Gaga mėgsta dėmesį – socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi nuotraukomis, kurias kuklesnės žvaigždės pasilieka asmeniniam albumui. Trečiadienio vakarą Atėnuose ji nusprendė pasipuikuoti savo viešbučio kambariu – mūvėdama tik kelnaites.


2014-09-18 11:28

Skandalingoji Miley Cyrus džiaugiasi nauju užpakaliuku

22|6

Niekas nepaneigs, kad dainininkė Miley Cyrus yra viena prieštaringiausiai vertinamų šių dienų žvaigždžių. Per koncertus ji vaizduoja vemianti ar besimasturbuojanti, jodinėja ant milžiniško dešrainio. Toks elgesys jau tapo jos vizitine kortele.


2014-09-17 16:31

Aktorius Leonardo DiCaprio paskirtas JT taikos pasiuntiniu

Holivudo aktorius Leonardo DiCaprio gavo naują prestižinį Jungtinių Tautų (JT) taikos pasiuntinio klimato kaitos klausimais vaidmenį. „Volstryto Vilko“ žvaigždė, kuris yra atsidavęs aplinkosaugos aktyvistas, imdamasis naujų pareigų kitą savaitę kalbės JT viršūnių susitikime klimato kaitos klausimais Niujorke.


Populiariausi per 24 val.