Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-03-03 17:44

Madonna norėtų „išgerti“ su Prancūzijos dešiniųjų lydere

4| 

Madonna norėtų „susėsti ir išgerti“ su Prancūzijos ultradešiniųjų lydere Marine Le Pen, kad galėtų išklausyti moterį, kurią kažkada scenoje yra paskelbusi blogio įsikūnijimu ir parodžiusi jos atvaizdą su svastika ant kaktos.


2015-03-03 14:46

Britney Spears per koncertą išslinko kuokštai plaukų

7|3

Dainininkė Britney Spears per pasirodymą Las Vegase tiesiogine šia žodžio prasme pametė plaukus. Pernai rudenį plaukus nusirėžusi dainininkė neišsižadėjo savo koncertinio įvaizdžio – į sceną ji žengia tik ilgais plaukais. Todėl prieš kiekvieną pasirodymą plaukų stilistas kruopščiai prisega popžvaigždei šviesių plaukų sruogas.


2015-03-03 14:44

Su Rihanna susitikinėjantis L.DiCaprio rėžia sparną aplink kitą

10|4

Vos praėjusį mėnesį triukšmingai mylimosios Rihannos 27-ąjį gimtadienį atšventęs ir taip gandus apie užsimezgusį romaną patvirtinęs aktorius Leonardo DiCaprio (40 m.), regis, ir vėl grįžta prie „nešvarių reikaliukų“. Sklinda gandai, kad jau kurį laiką su Rihanna susitikinėjantis aktorius ėmė rėžti sparną aplink gražuolę manekenę Kelly Rohrbach (24 m.).


2015-03-03 14:34

P. Anderson pokyčiai: natūrali gražuolė virto grožio peilio auka

59|66

Kultinio serialo „Gelbėtojai“ žvaigždė Pamela Anderson (47 m.) traukė stipriosios lyties dėmesį nuo pat mažens. Įspūdingo stoto mergina šviesiais ilgais plaukais ir didelėmis pilkomis akimis 20 amžiaus pabaigoje tapo seksualumo ikona.


2015-03-03 13:17

Retas vyras iškęstų tai, ką reikia patirti princui Williamui

1|15

Piešti su vaikais, juos kalbinti, persirenginėti nacionaliniais rūbais, bandyti muzikos instrumentus – net mušti varpais, nuolat šypsotis ir skleisti žavesį, nė akimirkai neprarasti savitvardos ar neduok, Dieve, nusižiovauti. Greičiausiai retas vyras tai galėtų iškęsti. Bet tik ne princai. Įdomios veiklos šiuo metu turi Didžiosios Britanijos princas Williamas vizito Kinijoje metu.


2015-03-03 12:56

Gimtadienio puotoje Rihanna nebeslėpė mylimojo L.DiCaprio

19|4| 

Savo 27-ąjį gimtadienį dainininkė Rihanna atšventė iš širdies – čia netrūko nei linksmybių, nei balionų, nei ypatingo svečio – jos mylimojo, aktoriaus Leonardo DiCaprio. Anksčiau sklandę gandai, kad jie susitikinėja, pagaliau pasitvirtino.


2015-03-03 12:14

Aktorius Leonardo DiCaprio taps tikru monstru

4|2

Prestižinio „Oskaro“ vis nepelnantis žymusis aktorius Leonardo DiCaprio pasirodys naujame filme „Pilnas kambarys“ (The Crowded Room). Tai drama, pasakojanti neišgalvotą istoriją apie vyrą su 24 skirtingomis asmenybėmis, tapusiu pirmuoju asmeniu istorijoje, teisme sėkmingai pasinaudojusiu daugialypiu asmenybės sutrikimu, skelbia „news.com“.


2015-03-03 11:43

Princas Williamas Kinijoje į futbolo aikštę išbėgo su kostiumu

1|4

Kinijoje viešintis Didžiosios Britanijos princas Williamas antradienį išbandė sporto diplomatiją – išbėgo į futbolo aikštę vienoje Šanchajaus mokykloje.


2015-03-03 10:49

Filmavimo aikštelėje išsprūdo Lady Gagos krūtys

20|4

Ne paslaptis, kad netradiciniu stiliumi ir keistu elgesiu pagarsėjusi popmuzikos žvaigždė Lady Gaga (28 m.) dažnai nebijo apnuoginti savo kūno. Tačiau šeštadienio vakarą filmavimo aikštelėje įvykęs incidentas atlikėją privertė raudonuoti iš gėdos.


2015-03-02 17:33

Kanados ekrano apdovanojimai: džiaugsmo ašaros ir bučiniai

22

Sekmadienio vakarą Toronte išdalinti Kanados ekrano apdovanojimai. Geriausiu aktoriumi tapo Jaredas Keese'as, o aktore – Ann Dorval. Geriausiu filmu pripažinta Xaviero Dolano juosta „Mommy“.


Populiariausi per 24 val.