Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-07-29 16:57

Vyrų svajonių darbas – Kim Kardashian užpakaliuko asistentai

37|3

Neseniai ištekėjusi Kim Kardashian nesiliauna stebinti savo gerbėjų ir priešų. Bene populiariausia jos kūno dalis – įspūdingų formų užpakaliukas turi net du asistentus! Per seksualių vaizdo klipo filmavimą, kur žvaigždė priešais objektyvus rangėsi paplūdimyje, jos sėdynei ypatingą dėmesį skyrė net du vyrukai.


2014-07-29 11:24

Aktorius Scottas Caanas pirmą kartą tapo tėvu

Serialo „Havajai 5.0“ žvaigždė Scottas Caanas pirmą kartą tapo tėvu. 37 metų aktoriaus draugė Kacy Byxbee liepos 9 dieną pagimdė mergaitę, kuriai buvo duoti Josie James vardai, praneša tinklalapis „E! News“.


2014-07-28 14:00

Aktorius D. Duchovny: „Gimęs Rusijoje, turėčiau kuo didžiuotis“

57| 

JAV aktorius Davidas Duchovny išprovokavo audringus debatus Rusijoje, nusifilmavęs ultrapatriotinėje alaus reklamoje, kurioje Holivudo žvaigždė fantazuoja, kaip būtų susiklostęs jo gyvenimas, jeigu jis būtų rusas.


2014-07-28 13:53

Surežisuota Lily Allen nuotrauka pridarė bėdų policijai

2

Surežisuota nuotrauka, kurioje britė dainininkė Lily Allen matoma klūpanti ant žemės nulenkta galva ir surakintomis rankomis pirmadienį užtraukė nemalonumų vienam Australijos policininkui.


2014-07-27 17:23

Michaelo Douglaso tingumas gali kliudyti jo karjerai Brodvėjuje

Michaelas Douglasas nekantraudamas laukia hitu tapusio jo filmo „Rouzų šeimos karas“ (War Of The Roses) muzikinės adaptacijos Brodvėjuje, nes mano, kad ji bus labai linksma. 1989 metų filme, kuriame taip pat vaidina Kathleen Turner ir Danny DeVito, aktorius įkūnijo vyrą, norintį nutraukti savo santuoką, ir dabar bus vienas pirmųjų, pasižiūrėjusių miuziklą scenoje.


2014-07-26 21:35

Tamsioji ir šviesioji Angelinos Jolie pusės

13|3

Maždaug tuo metu, kai internete pasklido nuo narkotikų apkvaitusios Angelinos Jolie (39 m.) jaunystės vaizdo įrašas, Didžiosios Britanijos karalienė jai suteikė garbės damos titulą už kovą su lytine prievarta karo konfliktų zonose.


2014-07-26 20:13

Maištininkė Kesha kadaise „savo malonumui“ studijavo religiją

2

Popmuzikos žvaigždė Kesha vieną mokyklinę vasarą praleido religijos studijų kursuose prestižiniame Niujorko Kolumbijos universitete – tik dėl savo malonumo. Hito „TiK ToK“ atlikėja taip žavėjosi religija, kad iš gimtojo Nešvilio Tenesyje nuvyko į Niujorką visko sužinoti apie skirtingus pasaulio tikėjimus ir praktikas.


2014-07-26 18:04

Prancūzų žvaigždei F. Ardant žibėti padeda 5 gyvenimo tiesos

2

Kino ir scenos žvaigždė Fanny Ardant – moteriškumo etalonas, tikros prancūzės – žavingos, santūrios, bet galinčios liepsnoti, visada apdovanojančios akinama šypsena – pavyzdys. 65-erių aktorė, trijų dukterų motina, visą savo gyvenimą, kaip ji sako, ištikima penkiems principams. Supažindiname su jais.


2014-07-25 07:53

Vengrų menininkė sukūrė 18-mečio princo George'o portretą

13|8| 

Jauniausias Didžiosios Britanijos princas George'as, tik ką atšventęs savo pirmąjį gimtadienį, neabejotinai pelnė mieliausio karališkosios šeimos atstovo titulą. Tačiau jau dabar smalsuoliai kalba, kad užaugęs princas taps tikrai žavingu vyru.


2014-07-25 07:49

Supermodelis D. Kroes džiaugiasi kiekviena nėštumo akimirka

1|2

Gražuolė podiumo žvaigždė ir „Victoria's Secret“ angelas Doutzen Kroes, regis, džiaugiasi kiekviena nėštumo minute. Trečiadienį savo „Instagram“ paskyroje manekenė pasidalijo žavia asmenuke. „Mėgaujuosi saulėlydžiu su savo mažyle“ – toks prierašas lydėjo nuotrauką, kurioje 29-erių gražuolė meiliai ranka prilaiko savo pilvuką.