Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

2012-02-23 17:32

Šią savaitę portalas „Mr.Skin“ (anatomyawards), kur publikuojami kadrai iš filmų su apsinuoginusiomis aktorėmis, paskelbė „Anatomijos Oskaro“ laimėtojas. Tarp nugalėtojų ir žinomos Holivudo žvaigždės Jennifer Aniston, Natalie Portman, Mila Kunis. Pavyzdžiui, Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“.

1/1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

„Anatomijos Oskaruose“ J. Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“

1 / 1

Jennifer Aniston buvo apdovanota nominacijoje „Geriausia scena su bananu“, kriminalinėje komedijoje „Horrible Bosses“. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-04-01 20:42

Rusijos balerina Anastasija Voločkova apliejo save kefyru

13

Erotiškomis fotosesijomis pagarsėjusi balerina Anastasija Voločkova tapo viena pirmųjų Rusijos žvaigždžių, priėmusių „kefyro iššūkį“. Kaip tikina rusų žvaigždynas – tai naujas būdas atkreipti visuomenės dėmesį į nemokamą vaikų maitinimą.


2015-04-01 19:47

Britų humoras: D. Beckhamas ant banknotų, parduotuvėse – batutai

Davido Beckhamo atvaizdas pasirodys ant svarų sterlingų banknotų, o futbolo klubas „Arsenal“ išbando naują specialiai kairiakojams skirtą kamuolį – tai tik keli trečiadienį Britanijoje paskelbti balandžio 1-osios pranešimai.


2015-04-01 08:10

Su bikiniu filmavusis S. Sampaio: „Ar atlaikysite tokį karštį?“

12|5

Supermodeliai irgi valgo! „Victoria's Secret“ angelas Sara Sampaio tapo mėsainių tinklo „Carl's Jr.“ reklaminiu veidu.


2015-04-01 08:09

R. Wright – apie B. Fosterį: „Su niekuo nesimylėdavau dažniau“

10

Aktorė Robin Wright (48 m.) ne tik liaupsina savo dabartinį partnerį, bet ir negaili komplimentų buvusiam sutuoktiniui. Jam moteris už daug ką dėkinga, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-03-31 17:24

„Karibų piratų“ filmavimas ir vėl atidėtas dėl J.Deppo traumos

Naujausios „Karibų piratų“ (Pirates Of The Caribbean) dalies filmavimas vėl buvo atidėtas, siekiant suteikti Johnny Deppui daugiau laiko atsigauti po operacijos.


2015-03-31 12:22

Madonna atskleidė negirdėtų ir šmaikščių savo gyvenimo detalių

3

Jaunyste trykštanti atlikėja Madonna (56 m.) davė išskirtinį interviu leidiniui „Us Weekly“, kuriame išdavė keletą savo asmeninio gyvenimo paslapčių, papasakojo apie labiausia gėdingą gyvenimo įvykį ir atskleidė faktų, kurių niekuomet negirdėjote apie popmuzikos karalienę.


2015-03-31 10:56

Miranda Kerr įsijautė publikuodama seksualias nuotraukas

5|2

Visame pasaulyje išgarsėję „Victoria's Secret“ modeliai savo seksualumo nevengia demonstruoti ne tik ant populiarių apatinių kolekcijų podiumų. Seksualiomis nuotraukomis, skirtomis įvairioms reklaminėms kompanijoms, mirga visas internetas.


2015-03-31 10:55

Princas Williamas tapo greitosios pagalbos sraigtasparnio pilotu

7

Kensingtono rūmai pranešė, kad 32-ejų Kembridžo hercogas Williamas pirmadienį pradėjo eiti greitosios medicinos pagalbos sraigtasparnio piloto pareigas. Šiuo metu princas dalyvauja apmokymuose, o vasarą pradės vykdyti misijas ir pilotuos Rytų Anglijos greitosios pagalbos sraigtasparnį, skelbia „Today“.


2015-03-30 18:27

„iHeart Radio“ apdovanojimų svečių stilius: beveik visi pro šalį

9|31| 

Sekmadienio naktį Los Andžele įvyko kasmetiniai „iHeart Radio“ muzikos apdovanojimai. Statulėlėmis už praėjusių metų pasiekimus muzikoje apdovanotos žvaigždės ant raudonojo kilimo atrodė nerūpestingai. Panašu, kad daugelis, prieš atvykdami į šventę, pamiršto pasikonsultuoti su savo stilistais.


2015-03-30 15:26

Paviešintos dar nematytos garsiausių žvaigždžių nuotraukos

6|20

Vienas garsiausių įžymybių fotografų Dave'as Benettas suteikia išskirtinę galimybę žvilgtelėti į senas garsių, šlovės spinduliuose besimaudančių pramogų pasaulio žvaigždžių nuotraukas, kuriose užfiksuoti laukiniai jų vakarėliai bei ryškiausios dešimtojo dešimtmečio draugystės.


Populiariausi per 24 val.