Natūralia blondine virtusi G. Gurevičiūtė: „Tik natūralūs plaukai visuomet atrodo prabangiai“

Natūralia blondine virtusi G. Gurevičiūtė: „Tik natūralūs plaukai visuomet atrodo prabangiai“


2012-02-24 16:45

Šiomis dienomis Vegetarų asociacijos vadovė Gintarė Gurevičiūtė su gyvenimo draugu Linu Karaliumi yra užsiėmusi naujo vegetariško restorano atidarymo rūpesčiais. Neseniai spaudoje buvo rašoma apie tai, kad remontuodama jį pora neva pažeidė nustatytus reikalavimus. Savo ruožtu Gintarė su Linu gynėsi, kad iš sostinės Senamiesčio juos bando išvaryti įtakingas kaimynas. Dabar sveikuolių porelė tikina, kad, nepaisant visų nesklandumų, restoranas bus atidarytas. Ir greit.

1/2

Pastaruosius 2 metus Gintarė nebedažo plaukų ir stengiasi juos puoselėti kaip įmanydama. T. Bauras

Natūralia blondine virtusi G. Gurevičiūtė: „Tik natūralūs plaukai visuomet atrodo prabangiai“

1 / 2

Pastaruosius 2 metus Gintarė nebedažo plaukų ir stengiasi juos puoselėti kaip įmanydama. T. Bauras

Anksčiau Gintarė plaukus šviesindavo. V.Balkūnas

(2 nuotraukos) T. Bauras, V.Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Veidai ir vardai
2015-10-08 18:51

Pažinoję G. Dauguvietytę: „Ji buvo išskirtinė moteris“

Šią savaitę – dar viena skaudi netektis. Šį rytą užgeso spalvingosios aktorės bei režisierės Galinos Dauguvietytės gyvybė. Prisiminimais apie moterį „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte dalinosi žurnalistė Rasa Karmazaitė bei televizijos režisierė Laima Lingytė.


2015-10-08 17:54

A. Mamontovas: „Ji nugyveno gerą, turiningą ir ilgą gyvenimą“

3|

Dainininkas Andrius Mamontovas artimai bendravo su režisiere ir aktore Galina Dauguvietyte ir nuo dainininko vaikystės gyveno viename kieme. Vėliau jie kartu eidavo į apdovanojimų ceremonijas ir nuolat bendraudavo telefonu. Režisierės tėtis ir A.Mamontovo senelis taip pat buvo geri draugai.


2015-10-08 17:28

Su Švedijos karaliais vakarieniavo iškilūs Lietuvos asmenys

314|83|

Prezidentūros kiemas trečiadienio vakarą virpėjo nuo jaudinančio iškilmingumo – svečiai skubėjo į galbūt svarbiausią vakarienę savo gyvenime. Prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje surengė priėmimą į Lietuvą su oficialiu vizitu atvykusių Švedijos karaliaus Carlo XVI Gustafo ir karalienės Silvios garbei.


2015-10-08 17:20

Mantas Petruškevičius dėl Švedijos karalių pasistengė

80|5|

Ketvirtadienio popietę būrys verslo, mokslo bei politikos atstovų susirinko į Lietuvos nacionalinę filharmoniją, kur vyko Švedijos verslo apdovanojimai.


2015-10-08 16:41

Šviesaus atminimo Galina Dauguvietytė mėgo kalbėti aštriai

16|21|

Ketvirtadienį Lietuvą pasekė liūdna netektis – anapilin iškeliavo visų mylima aktorė, režisierė Galina Dauguvietytė. Kitą mėnesį jai būtų suėję 89 metai. Moteris visada išliks visų širdyse, jos gedi visa Lietuva. 2011 metais „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“ jai skyrė Metų moters titulą. „Nebuvau tobula, mėgau paūžti, bet niekada nesėdėjau ant dviejų kėdžių, buvau ištikima“, – yra žurnalui „Stilius“ sakiusi gerbiama aktorė ir režisierė.


2015-10-08 16:13

Auksinės S. Povilaičio citatos apie gyvenimą, muziką ir meilę

19|12|

Nesijaučiu nusipelnęs būti vadinamas maestro. Šiuo žodžiu galima vadinti tik tą žmogų, kuris turi mokinių, o aš tokių neturiu ir niekada neturėjau (neturėčiau tam pakankamai muzikinių teorinių žinių, kantrybės ir pedagogo gyslelės). Pirmą kartą mane „maestro“ pavadino apie 1998-uosius metus, bet, manau, jauni žmonės neįsigilinę į prasmę neteisingai pavartojo šį žodį. Toks apibūdinimas apskritai man žeidžia ausį, todėl koncertų vedėjų visada paprašau manęs nevadinti maestro. Nevadinkite manęs maestro!


2015-10-08 16:08

Aktoriumi tapęs Martynas Levickis: „Mano spintoje – batų jūra“

1|6

Pastarąsias savaites akordeonistas Martynas Levickis sulaukia daugybės komplimentų. Tiesa, dabar jis giriamas ne dėl meistriškai atliekamų kūrinių, o dėl itin natūralios vaidybos naujame lietuviškame filme „Dėdė, Rokas ir Nida“. Režisieriaus Justino Krisiūno romantinė nuotykių komedija šalies kino teatruose rodoma nuo rugsėjo pabaigos.


2015-10-08 15:21

J. Leonavičiūtė suprato priežastis, kodėl vyrai nekenčia moterų

94| 

Televizijos projektų dalyvė ir modelis Jolanta Leonavičiūtė įsitikinusi, kad atrado paaiškinimą, kodėl vyrai taip nemėgsta moterų. Savo socialinio tinklo paskyroje jauna moteris pasidalijo įžvalgomis, kad vyro savęs vertinimas prasideda nuo jo pasididžiavimo dydžio ar santykių su mama.


2015-10-08 13:25

N. Šiaudikytei mylimasis T. Uroška pasipiršo jachtoje Monake

40|5

Ant 24 metų grupės „Naujos pupytės“ narės Neringos Šiaudikytės spindi sužadėtuvių žiedas. Atlikėjai prieš kelias savaites pasipiršo 31 metų mylimasis šokėjas Tomas Uroška.


2015-10-08 11:33

Sudegintų tiltų dainius S. Povilaitis negyveno tiktai praeitimi

52|6|

„Ilgai gyvenau. Tokie tie mano ir nuopelnai“, – prieš porą metų „Lietuvos rytui“ juokdamasis ištarė maestro Stasys Povilaitis. Pralaimėjęs kovą su klastingu plaučių vėžiu vakar garsusis dainininkas užgeso Palangoje. Nesulaukęs 69-erių. Dešimtys dainų, kurias atmintinai moka daugelis lietuvių, – svarbiausias S.Povilaičio nueito kelio ženklas. Todėl vakar šimtai įvairaus amžiaus muzikos pasaulio atstovų dalijosi prisiminimais apie artistą, kuriam Lietuvos scenoje mažai kas galėjo prilygti. Apie sudegintus tiltus dainavęs S.Povilaitis negyveno praeitimi – ne viename koncerte jis yra sujungęs skirtingas atlikėjų kartas.


Populiariausi per 24 val.