Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

2012-02-24 12:02

Jei Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) negali išspręsti Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktoriaus Žydrūno klausimo, jos nariai turėtų atsistatydinti, sako Seimo Antikorupcijos komisijos narys Kęstas Komskis.

1/1

K. Komskis ketvirtadienį kreipėsi į Antikorupcijos komisiją. P. Lileikis

K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

1 / 1

K. Komskis ketvirtadienį kreipėsi į Antikorupcijos komisiją. P. Lileikis

(1 nuotraukos) P. Lileikis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-28 14:35

M. Majauskas pažėrė priekaištų R. Šimašiui ir sau pačiam

2

Po savivaldos ir tiesioginių mero rinkimų suburtoje Vilniaus savivaldybės valdančiojoje koalicijoje – pirmas įtrūkis. Atrodo, kad gali pašlyti iš pažiūros artimiausių sąjungininkų, liberalų ir konservatorių, santykiai Vilniaus miesto taryboje. Antradienį konservatorius, šios partijos frakcijos seniūnas sostinės savivaldybėje, buvęs kandidatas į mero postą Mykolas Majauskas kritiškai įvertino pirmuosius naujosios Vilniaus valdžios, taigi ir mero liberalo Remigijaus Šimašiaus žingsnius.


2015-04-28 14:28

NATO naikintuvai lydėjo į Karaliaučių skridusį orlaivį

Šiauliuose dislokuoti NATO oro policijos naikintuvai antradienį kilo lydėti į Karaliaučių skridusio karinio transporto orlaivio.


2015-04-28 13:44

Kauniečiai sunerimo: nerandama, kas žaloja medžius

6|17

Nemuno pakrantėje ties Mažeikių gatve naktimis vyksta keisti dalykai – paslaptingi pjovėjai įpjauna storų medžių kamienus. Policijos pareigūnai nesuvokia, kokia prasmė imtis tokios veiklos. Tyrėjai spėjo, kad pirmasis gluosnis buvo pažeistas naktį į ketvirtadienį. Upės pakrante nutiestu dviračių taku važiavęs kaunietis pranešė Šančių seniūnijos darbuotojams, kad negali pravažiuoti, nes užvirtęs medis.


2015-04-28 13:43

Vaiką pagrobusi mama: „Norvegai prašymams buvo kurti“

49|

Norvegija neseniai paskelbė ne tik slapta į Lietuvą parvežto mažamečio, bet ir jo motinos tarptautinę paiešką. Ir tai tik vienas atvejų, kai į Norvegijos vaiko teisėmis besirūpinančių institucijų akiratį patenka emigrantų iš Lietuvos šeimos. Kol Lietuvos politikai tik gūžčioja pečiais tikindami, kad ras teisinių būdų apginti Lietuvos piliečius, panašias problemas sprendžiantys čekai ragina apskųsti Norvegiją Europos žmogaus teisių teismui.


2015-04-28 13:43

Sraigtasparniai priversti leistis kone automobiliams ant stogų

4|5

Kai į Santariškių klinikas Vilniuje atgabenama donoro širdis, sraigtasparniai leidžiasi transporto žiede paralyžiuodami eismą. Kai organai atskraidinami į Kauno klinikas, sraigtasparniai nutupia socializacijos centro stadione. Iki šiol nė viena gydymo įstaiga Lietuvoje neturi padorios sraigtasparnių nusileidimo aikštelės. O valdžiai – prašom, yra.


2015-04-28 13:17

Areštuotą vagilę pareigūnai praganė ligoninėje

2

Nuo areštuotų asmenų akių negalima nuleisti ir pas medikus. Tai per vėlai suprato iš areštinės į ligoninę vagilę atvežę ir be jos gavę sugrįžti Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato patruliai. Uostamiesčio policijos pareigūnams nepavyksta sučiupti iš ligoninės sugebėjusios pasprukti 24 metų klaipėdietės Kristinos B.


2015-04-28 12:40

Referendumui dėl dvigubos pilietybės vers platesnį kelią

1

Dvigubos pilietybės įteisinimo idėją palaikanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) siūlys skubiai taisyti Referendumo įstatymą.


2015-04-28 12:21

Lietuvoje trigubai pabrango aukcione parduodami stumbrai

3

Stumbrai Lietuvoje smarkiai pabrango. Praėjusią savaitę Panevėžio miškų urėdijoje vykusiame aukcione vienuolikos metų amžiaus stumbras parduotas už 10 100 eurų. Ankstesniame, prieš porą metų vykusiame aukcione vieno parduoto stumbro kaina buvo trigubai mažesnė.


2015-04-28 11:17

Beglobiams vaikams – Italijos karių dovanos

5|7

Baltijos šalių oro erdvę saugantys Italijos kariai pirmadienį apsilankė Šiaulių kūdikių namuose. Italai atvažiavo ne tuščiomis – atvežė 1953 eurų čekį ir didžiulę dėžę dovanų. NATO misiją atliekantys kariai per ankstesnę viešnagę pastebėjo, kad globos įstaigoje auga cerebriniu paralyžiumi sergančių vaikų, bet joje nėra tokiems vaikams gyvenimą gerokai palengvinančio vertikalizatoriaus. Todėl italai sumanė surinkti pinigų ir padovanoti būtent šį brangų prietaisą. Reikalingą sumą surinkti pavyko greitai – kariai noriai aukojo specialiai globos įstaigai paremti įkurtam fondui.


2015-04-28 10:52

Policijos Imuniteto valdybai pradėjo vadovauti E.Jablonskas

5

Darbą Policijos departamente pradėjo naujasis Imuniteto valdybos viršininkas, vyresnysis komisaras Elanas Jablonskas.


Populiariausi per 24 val.