Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

2012-02-24 12:02

Jei Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) negali išspręsti Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktoriaus Žydrūno klausimo, jos nariai turėtų atsistatydinti, sako Seimo Antikorupcijos komisijos narys Kęstas Komskis.

1/1

K. Komskis ketvirtadienį kreipėsi į Antikorupcijos komisiją. P. Lileikis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2014-11-28 15:39

Mokesčių (klyst)keliai Europoje. Kada „maksimos“ grįš į Lietuvą?

2

Strasbūre žlugo radikalių ir euroskeptiškų politinių jėgų maištas – bandymas išreikšti nepasitikėjimą naujos sudėties Europos Komisija ir jos vadovu Jeanu-Claude'u Junckeriu nepavyko.


2014-11-27 13:07

Valentinas Mazuronis: „Šalin rankas nuo referendumų“

9

Prisipažinsiu, nors mintinai Konstitucijos nemoku, bet pirmųjų straipsnių formuluotės giliai įsirėžusios į atmintį. Ir kai kalba pasisuka apie kertines Lietuvos, kaip demokratinės valstybės, vertybes nereikia nė Konstitucinio teismo, kad suprastum kas teisinga, o kas ne. Atimti iš tautos teisę inicijuoti referendumus – pasikėsinimas į valstybę iš esmės ir tai nėra teisinga.


2014-11-13 13:11

Jei veidrodis rodo kreivą vaizdą – ne žurnalistas kaltas

8

Kažkam Seime vėl nepatiko žurnalistų apranga, kažkam pramoginio turinio laidos gyvenimą gadina, kažkam norisi turėti nepasiekiamus koridorius, kuriuose jie galėtų saugiai pasislėpti ir nereiktų atsakyti prieš „ketvirtąją valdžią“. Ne pirmą kartą Seimo koridoriuose sklando pasiūlymai apriboti žurnalistų darbą.


2014-11-13 12:35

Antanas Guoga: „e-Lietuva ar trypčiojimas vietoje?“

1

Elektroninis balsavimas – tai ne tik galimybė įtraukti kuo daugiau piliečių į demokratinį valdžios rinkimą. Kuo daugiau turėsime e-sprendimų, tuo labiau Lietuva išsiskirs pasaulyje. Šalis taps konkurencinga, jeigu skaitmeninėje erdvėje išnaudosime visus pajėgumus. Globaliame pasaulyje laimės tie, kurie bus internete. Kurs e-verslus, naudosis e-valdžios paslaugomis ir rinks ją e-balsavimu.


2014-11-11 16:05

ES energetinis saugumas: pagaliau veidu į Baltijos valstybes

Agresyvūs Rusijos veiksmai ir elgesys privertė Europos Sąjungą (ES) iš esmės peržiūrėti savo energetinio saugumo reikalus. Europos Parlamente prasideda diskusijos dėl naujosios ES energetinio saugumo strategijos, kurioje valstybių narių solidarumas ir Baltijos šalių saugumas tampa vienomis iš svarbiausių šios strategijos ašių.


2014-10-26 21:43

Seimo nariai privalo rodyti pavyzdį mokesčių mokėtojams

Kas viešpaties – viešpačiui, kas ciesoriaus – ciesoriui. Šie žodžiai – tikintiesiems gerai žinomo Kristaus posakio iš Šventojo rašto dalis. Taip Jėzus atsakė į klausimą, ar reikia mokėti mokesčius. Mūsų dažnai pavyzdingais laimomi amerikiečiai (anaiptol ne visada pagrįstai) dažnai mėgsta pajuokauti, esą gyvenime yra du neišvengiami dalykai: mirtis ir mokesčiai. Lietuvos valdžios vyrai ir moterys taip pat neretai iš tribūnos postringauja apie sąžiningą mokesčių mokėjimą, apie tai, kad be jų (visų Lietuvos piliečių sąžiningai sumokėtų mokesčių) valstybė pasmerkta žlugti, nepajėgdama apsiginti nuo išorės priešų, neužtikrindama tvarkos ir rimties šalies viduje, negalėdama vykdyti socialinių programų.


2014-10-25 20:55

Ne tik Lietuvos Konstitucijos, bet ir tapimo demokratija diena

Šeštadienį švenčiame Lietuvos Respublikos Konstitucijos - mūsų valstybės Konstitucijos, t.y., mūsų visų Konstitucijos - dieną.


2014-10-25 10:25

Atsisveikinimas su J.M. Barroso, bet ne su ES problemomis

Šią savaitę Europos Parlamentas atsisveikino su dešimt metų Europos Komisijai (EK) vadovavusiu Jose Manueliu Barroso. Dešimt metų, kupinų iššūkių ir krizių.


2014-10-20 10:53

Rolandas Paksas: Mielas Vilniau!

Mielas Vilniau! Būtent taip norėčiau kreiptis į savo mylimą miestą. Vilnius man kelia ypatingus jausmus, nepaisant to, kad esu amžinas žemaitis, gimęs Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Turbūt kiekvienas, kam šis miestas yra brangus, mintyse kartojame Aušros Vartų Dievo Motinai „Dėkui tau, Madona, už Vilnių“.


2014-10-17 12:04

Liberali, ne socialdemokratinė politika sukūrė gerovę Švedijoje

Žodžių junginys „gerovės valstybė“ šiandien Lietuvoje skamba dažniau nei „Tėve mūsų“. Politikai ir akademikai Švedijos gerovės modelį dažnai nurodo, kaip sektiną pavyzdį mums, gyvenantiems Skandinavijos kaimynystėje. Šiame rašinyje pamėginau atskleisti, kaip Švedija susikūrė gerovę ir ko tiksliai iš Švedijos politinės ir ekonominės raidos mes turėtume pasimokyti.


Populiariausi per 24 val.