Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

K. Komskis ragina atsistatydinti VTEK narius, negalinčius išspręsti Ž. Plytniko klausimo

2012-02-24 12:02

Jei Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) negali išspręsti Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) direktoriaus Žydrūno klausimo, jos nariai turėtų atsistatydinti, sako Seimo Antikorupcijos komisijos narys Kęstas Komskis.

1/1

K. Komskis ketvirtadienį kreipėsi į Antikorupcijos komisiją. P. Lileikis

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Politiko žodis
2014-10-26 21:43

Seimo nariai privalo rodyti pavyzdį mokesčių mokėtojams

10

Kas viešpaties – viešpačiui, kas ciesoriaus – ciesoriui. Šie žodžiai – tikintiesiems gerai žinomo Kristaus posakio iš Šventojo rašto dalis. Taip Jėzus atsakė į klausimą, ar reikia mokėti mokesčius. Mūsų dažnai pavyzdingais laimomi amerikiečiai (anaiptol ne visada pagrįstai) dažnai mėgsta pajuokauti, esą gyvenime yra du neišvengiami dalykai: mirtis ir mokesčiai. Lietuvos valdžios vyrai ir moterys taip pat neretai iš tribūnos postringauja apie sąžiningą mokesčių mokėjimą, apie tai, kad be jų (visų Lietuvos piliečių sąžiningai sumokėtų mokesčių) valstybė pasmerkta žlugti, nepajėgdama apsiginti nuo išorės priešų, neužtikrindama tvarkos ir rimties šalies viduje, negalėdama vykdyti socialinių programų.


2014-10-25 20:55

Ne tik Lietuvos Konstitucijos, bet ir tapimo demokratija diena

5

Šeštadienį švenčiame Lietuvos Respublikos Konstitucijos - mūsų valstybės Konstitucijos, t.y., mūsų visų Konstitucijos - dieną.


2014-10-25 10:25

Atsisveikinimas su J.M. Barroso, bet ne su ES problemomis

1

Šią savaitę Europos Parlamentas atsisveikino su dešimt metų Europos Komisijai (EK) vadovavusiu Jose Manueliu Barroso. Dešimt metų, kupinų iššūkių ir krizių.


2014-10-20 10:53

Rolandas Paksas: Mielas Vilniau!

54

Mielas Vilniau! Būtent taip norėčiau kreiptis į savo mylimą miestą. Vilnius man kelia ypatingus jausmus, nepaisant to, kad esu amžinas žemaitis, gimęs Žemaitijos sostinėje Telšiuose. Turbūt kiekvienas, kam šis miestas yra brangus, mintyse kartojame Aušros Vartų Dievo Motinai „Dėkui tau, Madona, už Vilnių“.


2014-10-17 12:04

Liberali, ne socialdemokratinė politika sukūrė gerovę Švedijoje

10

Žodžių junginys „gerovės valstybė“ šiandien Lietuvoje skamba dažniau nei „Tėve mūsų“. Politikai ir akademikai Švedijos gerovės modelį dažnai nurodo, kaip sektiną pavyzdį mums, gyvenantiems Skandinavijos kaimynystėje. Šiame rašinyje pamėginau atskleisti, kaip Švedija susikūrė gerovę ir ko tiksliai iš Švedijos politinės ir ekonominės raidos mes turėtume pasimokyti.


2014-10-15 12:07

Ką valgysime rytoj? Nano technologijomis pagardintą maistą?

3

Europos Parlamento Aplinkos, visuomenės sveikatos ir maisto komitetas šią savaitę svarsto ir teikia pasiūlymus Reglamentui dėl naujų maisto produktų. Mažai besidomintiems ES aktualijomis toks reglamentas iš pirmo sakinio gali sukelti tik žiovulį.


2014-10-15 11:54

Turime padėti profesinėms sąjungoms sustiprėti

Vakarų Europos valstybėse darbuotojų teises ginančios profesinės sąjungos turi gilias istorines tradicijas ir yra neatsiejamos visų svarbiausių valstybėje vykstančių socialinių bei ekonominių procesų dalyvės.


2014-10-13 15:55

Z. Balčytis. Visaginas – Hinkley 0:1

2

Europos Komisija (EK) priėmė du svarbius sprendimus, kurie netiesiogiai svarbūs ir Lietuvai bei patvirtina tiesą: tik veiksmas garantuoja rezultatą.


2014-10-08 15:10

Dešimt klausimų ponui V. Vasiliauskui

86

Jau mažiau nei trys mėnesiai beliko iki planuojamų euro įvedimo iškilmių. Kai kam, pavyzdžiui, Lietuvos banko vadovui Vitui Vasiliauskui tai bus ilgai laukta šventė, nes jis galbūt bus nominuotas dar vienai žvaigždei. Tačiau didžiajai daliai šalies žmonių 2015 metų sausio 1 taps gedulo diena, nes tą dieną bus amžiams palaidotas vienas iš nepriklausomos Lietuvos valstybės simbolių – nacionalinė valiuta.


2014-10-08 12:45

Šauktinių kariuomenė ir numautų kelnių teorija

Grėsmės akivaizdoje kartais kyla panika. Šalti nervai dingsta ir žmogus pasiklydęs ima lakstyti po mišką kur akys mato – didelė tikimybė, kad paprasčiausiai suksis ratu ir nieko nelaimės. Būtent taip dabar atrodo bandymai vėl judinti privalomos krašto apsaugos tarnybos klausimą.


Populiariausi per 24 val.