Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

– Giliu mano įsitikinimu, teismas viską padarė teisingai, tačiau nepagalvojo apie detalų sprendimo įvykdymo išaiškinimą. Kiekvienam normaliam žmogui aišku, kad vykdyti teismų sprendimus yra privaloma, o jų vykdymas pavedamas antstoliui. Tačiau ši situacija parodė, kad teismas turėtų pagalvoti apie teismo sprendimo įvykdymo detales, jas perkeliant į sprendimą. Tai būtina tam, kad antstolis ir visi kiti asmenys žinotų, kaip sprendimas turi būti vykdomas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-03 20:18

Vienintelė Didžiasalio gyventojų pramoga – kelionė į šiltnamį

9|19

Kiekvieną dieną – iš namų į šiltnamį. Paskui dar – į dėvėtų drabužių parduotuvę. Tai – Didžiasalio (Ignalinos r.) gyventojų pramoga. Šalia gyvenvietės išdygęs ištisas šiltnamių miestas. Čia Didžiasalio žmonės ne tik augina agurkus ir pomidorus, bet ir kasdien susitinka, aptaria naujienas, pasėdi ir pailsi. Tam prie šiltnamių įrengti suolai. „Ką daugiau Didžiasalyje veikti? Koncertų retai būna, dainininkai pas mus beveik neužsuka. Štai Rytis Cicinas prieš porą metų buvo atvažiavęs. Tai buvo didžiausias įvykis“, – juokėsi iš šiltnamio grįžtanti Zina.


2015-07-03 20:17

Vilniaus ežerų istorijos: skęstantys kinai ir sušaudytos būdelės

13

Vilniaus ežerų istorijos ir šiurpina, ir juokina. Žmones deginantys ir smaugiantys jaunuoliai, butelių šukėmis perrėžtos gerklės, ežero glūdumoje neva tūnantys konteineriai su cheminėmis medžiagomis – tik dalis istorijų, kurias išgirdo portalo lrytas.lt žurnalistai, aplankę tris populiarių Vilniaus ežerų paplūdimius.


2015-07-03 19:16

Greitkelyje prie Kauno – didelės spūstys

1

Penktadienį pavakare nuo Vilniaus pusės į pajūrį važiavę poilsiautojai palaidojo viltį greitai įveikti greitkelio atkarpą ties Kaunu. Atkarpoje nuo Muravos degalinės iki „Megos“ prekybos centro nusidriekė ilga automobilių eilė. Mašinoms šią atkarpą įveikti teko per beveik pusvalandį. Buvo nedrausmingų vairuotojų, bandžiusių aplenkti eilę per papildomą juostą, taip sukeldami avarinę situaciją.


2015-07-03 18:00

Buvusi visos Lietuvos pažiba virto pūvančia kloaka

146|51

Neregėta Palanga. Tai – ne žurnalų viršeliams tinkanti vasaros sostinė. Ji tokia, kokią mato vietos gyventojai. Portalas lrytas.lt pasižvalgė ten, kur neužsuka poilsiautojai. Baseinas „Linas“ stūkso Vanagupės rajone. Nuskuręs pastatas sunkiai dera prie ištaigingų jį supančių vilų. Nesidžiaugia ir prabangaus viešbučio svečiai: nusipirkę kambarį su vaizdu į jūrą, turi džiaugtis ir sovietiniu gremėzdu, šypsančiu išdaužytais langais. Portalas lrytas.lt pasižvalgė ten, kur retai sutiksi žioplinėjantį turistą. Nereikia dairytis toli už Palangos. Apleistų pastatų pilna ir prestižiniuose Palangos rajonuose. Baseinas „Linas“ stūkso Vanagupės rajone. Nuskuręs pastatas sunkiai dera su ištaigingomis vilomis aplink. Rūgštu ir prabangaus viešbučio svečiams, kurie nusipirkę numerį su vaizdu į jūrą, turi džiaugtis ir sovietiniu gremėzdu šypsančiu išdaužytais langais.


2015-07-03 17:35

Krašto apsaugos savanorių pajėgų vadu tapo A. Jasinskas

6

Penktadienį Vilniuje vyko iškilminga Krašto apsaugos savanorių pajėgų vado pasikeitimo ceremonija. Po penkerių metų kadencijos pulkininką Romualdą Moldarį pakeitė pulkininkas leitenantas Arturas Jasinskas. Plk. R. Moldaris tarnybą tęs eidamas Lietuvos gynybos atašė Prancūzijai pareigas.


2015-07-03 17:24

Iš Tuniso parskrido dalis Lietuvos turistų

Penktadienį kelionių organizatorius „Novaturas“ parskraidino dalį Lietuvos turistų iš Tuniso, kuriame per išpuolį birželio pabaigoje žuvo keliasdešimt žmonių. Šiuo reisu grįžo 176 poilsiautojai. Paskutinių „Novaturo“ klientų grįžimas suplanuotas liepos 10 dieną. Turistai į Vilnių parskraidinami iš Enfidos oro uosto.


2015-07-03 17:12

Iš Vilniaus į Kauną žygeiviai atplukdė trispalves kėdes

12

Kauno Nemuno saloje penktadienio pavakarę sutikti tris „Upės trispalvės“ projekto dalyviai, kuriuos trečiadienį iš Vilniaus išlydėjo sostinės meras Remigijus Šimašius. Nerimi įveikę 180 kilometrų atstumą Vytautas Puzeras, Aistė Besakirskaitė ir Tomas Bajerūnas baidarėmis iš Vilniaus į Kauną atplukdė pirmąsias trispalvės kėdes – geltoną, žalią, raudoną.


2015-07-03 16:58

Prezidentė pasigailėjo Eglės Kusaitės

34|2

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atsižvelgusi į Malonės komisijos rekomendacijas, pasirašė dekretą dėl malonės suteikimo keturiems asmenims.


2015-07-03 15:01

Užsieniečių registracijos centre svečiavosi briedis

4|7

Į Užsieniečių registracijos centro (URC) Pabradėje teritoriją patekęs jaunas briedis čia ir pernakvojo. Vėliau nekviestas svečias pasieniečių buvo išprašytas. Ketvirtadienio vakarą Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Užsieniečių registracijos centre budėję pasieniečiai pamatė, kad pro galinius didelės centro teritorijos vartus įbėgo jaunas briedis. Šiuo metu teritorija prie pagrindinių URC vartų yra remontuojama, todėl jie neveikia.


2015-07-03 14:36

Latvis renka parašus dėl Palangos grąžinimo Latvijai

24

Viešųjų iniciatyvų portale „manabalss.lv“ Latvijos aktyvistas pradėjo rinkti parašus dėl Palangos „krašto ir jūros teritorijos grąžinimo Latvijos Respublikai“.


Populiariausi per 24 val.