Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

– Giliu mano įsitikinimu, teismas viską padarė teisingai, tačiau nepagalvojo apie detalų sprendimo įvykdymo išaiškinimą. Kiekvienam normaliam žmogui aišku, kad vykdyti teismų sprendimus yra privaloma, o jų vykdymas pavedamas antstoliui. Tačiau ši situacija parodė, kad teismas turėtų pagalvoti apie teismo sprendimo įvykdymo detales, jas perkeliant į sprendimą. Tai būtina tam, kad antstolis ir visi kiti asmenys žinotų, kaip sprendimas turi būti vykdomas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-07 14:47

P. Gražulis nori padidinti išmokas kunigams

4

Trys parlamentarai įregistravo siūlymą didinti išmokas pensinio amžiaus sulaukusiems valstybės pripažįstamų tradicinių religinių bendrijų dvasininkams.


2015-10-07 14:36

Prezidentė Švedijos monarchus pasitiko su žėrinčiomis dovanomis

59|15| 

Raudonas kilimas, Lietuvos ir Švedijos nacionaliniai himnai, atidžiai surikiuoti žurnalistai, garbės kuopos kariai, valstybiniai apdovanojimai ir dovanos. Taip prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje pasitiko į Lietuvą su oficialiu vizitu atvykusius Švedijos karalių Carlą XVI Gustafą ir karalienę Silvią.


2015-10-07 14:35

Vyriausybė nepritaria, kad vaiko pinigus gautų daugiau šeimų

3

Vyriausybė posėdyje trečiadienį patvirtino neigiamas išvadas pataisoms, pagal kurias vadinamuosius vaiko pinigus gautų daugiau šeimų.


2015-10-07 14:27

Užduotis: sugauti ir atvesti policininką

56

Vilniaus oro uoste vairuotojus terorizavęs policininkas Jonas Glinevičius už tai, kad nepasirodė teisme, turės susimokėti baudą, o į kitą posėdį bus atvesdintas kolegų. Vilniaus apygardos teismui vakar nepavyko išklausyti nei kyšio ėmimu kaltinamo J.Glinevičiaus, nei jo advokato baigiamųjų kalbų. Kaip advokatui teigė teisiamojo žmona Renata, antradienio rytą jos vyras pasijuto blogai, temperatūra pakilo iki 38 laipsnių, todėl jos sutuoktinis nuvyko ne į teismą, o pas šeimos gydytoją.


2015-10-07 13:55

Vilniaus meras R. Šimašius neleis lenkams skriausti vaikų

12|4

Po „Lietuvos ryto“ priedo „Sostinė“ straipsnio „Dėl lenkų užgaidų iškels žaidimų aikštelę“, Vilniaus meras Remigijus Šimašius stojo į vilniečių pusę. Jis savo fesibuko paskyroje tvirtina, kad dėl Lenkijos ambasados užmojų rekonstruoti pastatą Vilniaus senamiestyje, vaikų žaidimo aikštelė nebus iškelta, kaip to norėtų Lenkijos atstovai.


2015-10-07 13:55

Švedijos karališkoji šeima atvyko į Vilnių

12| 

Į Lietuvą atvyko Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija. Karališkosios poros lėktuvas Vilniaus tarptautiniame oro uoste nusileido apie 13 val., BNS informavo Prezidentūra. Švedijos monarcho šeima iš oro uosto vyks į Prezidentūrą, kur susitiks su prezidente Dalia Grybauskaite, S.Daukanto aikštėje bendraus su Lietuvos skautais, vėliau taip pat lankysis Seime, apžiūrės Sausio 13-osios memorialą.


2015-10-07 12:47

V. Landsbergis: „Kiek Vakarai leis, tiek V. Putinas laimės“

68

„Gali smerkti nežinia kiek. Kas iš to, kad smerki, bet nieko nedarai? Reikia pasakyti: pone Putinai, jeigu ir toliau taip skraidysi, paruošk savo pilotams skardinius karstus“, – sako Vytautas Landsbergis, komentuodamas NATO reakciją į Rusijos antskrydžius Turkijoje, rašo lrt.lt.


2015-10-07 12:10

Girtas pokštas feisbuke nusirito iki Elektrėnų pareigūnų

34|2

Praėjusią savaitę viešoje erdvėje pasklidęs vaizdo įrašas ne tik pridarė gėdos Lietuvos policijai, bet atskleidė ir teisines spragas. Matyt, visa policijos bendruomenė matė trumpą vaizdo įrašą, kur apsvaigusi moteris su oficialia Lietuvos pareigūno uniforma rodė nepadorius gestus ir staipėsi prieš kamerą.


2015-10-07 10:43

Valdžia bandys taupyti vėliau

14|2

Valdininkų atlyginimams skirtų pinigų kreivė toliau stiebiasi aukštyn. Tam neturi įtakos nei garsiai sakomi pažadai valdžios įstaigose gerokai apkarpyti neužimtas pareigybes, nei kaimyninės Estijos pavyzdys. Šį rudenį valdžia ryžosi idėjai atsisakyti šimtų laisvų etatų, kurių vis dar apstu daugelyje institucijų. Tačiau šie užmojai niekaip neatsispindi kitų metų šalies biudžeto projekte.


2015-10-06 20:48

D. Grybauskaitė: „Diplomatinės kalbos Kremlius nesupranta“

239

Vargu, ar dar kuris nors Europos valstybės vadovas Rusijos adresu naudoja tokius griežtus žodžius, kaip Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė. Tai kartais erzina politikus, manančius, kad santykiuose su Kremliumi reikalingas santūrumas, rašo Šveicarijos laikraštis „Neue Zuercher Zeitiung“.


Populiariausi per 24 val.