Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

– Giliu mano įsitikinimu, teismas viską padarė teisingai, tačiau nepagalvojo apie detalų sprendimo įvykdymo išaiškinimą. Kiekvienam normaliam žmogui aišku, kad vykdyti teismų sprendimus yra privaloma, o jų vykdymas pavedamas antstoliui. Tačiau ši situacija parodė, kad teismas turėtų pagalvoti apie teismo sprendimo įvykdymo detales, jas perkeliant į sprendimą. Tai būtina tam, kad antstolis ir visi kiti asmenys žinotų, kaip sprendimas turi būti vykdomas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-20 23:17

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė prakalbo ukrainietiškai

Neramumų draskoma Ukraina rengiasi paminėti savo Nepriklausomybės dieną. Kijevas iš anksto gavo Lietuvos prezidentės Daliso Grybauskaitės sveikinimą su palinkėjimais. Sveikinimo žodžius D.Grybauskaitė perskaitė ukrainietiškai.


2014-08-20 22:11

Lietuvių šeimas skaldo karas Ukrainoje ir Kremliaus propaganda

554|6

Prieš kelis mėnesius vilniečio Mindaugo tėvai prabilo apie skyrybas. Kartu išgyvenus daugiau nei keturis dešimtmečius, to netikėtai pareikalavo motina. Priežastis - rusų tautybės moteris aktyviai seka kruvinus įvykius Rytų Ukrainoje, nekenčia Amerikos, tiki Kremliaus propaganda. Sako, kad vyras jai neleidžia žiūrėti Rusijos televizijos programų, todėl nori jį palikti.


2014-08-20 19:24

Prie buvusios A. Sabonio krepšinio mokyklos vaikai rūko „žolę“?

25|6

Sportiškų jaunuolių, kurie rinkdavosi prie buvusios Arvydo Sabonio krepšinio mokyklos K.Baršausko gatvėje, jau seniai nematyti. Į netoliese esantį prekybos centrą „Molas“ skubantys kauniečiai pastarosiomis dienomis buvo šokiruoti nuolat matydami 10-13 metų vaikus, kurie daro suktines ir rūko. „Prieš keletą metų paaugliai dar rūkydavo stengdamiesi nepakliūti į suaugusių akiratį, o šią savaitę net penkis kartus pastebėjau, kad ne paaugliai, o dar mažamečiai berniukai suko kažkokią žolę į rūkomąjį popierių ir pešė dūmą. Po to jie atrodė lyg apsvaigę, imdavo garsiai juoktis“, - pasakojo nevaikiškus vaikų žaidimus fotoaparatu užfiksavęs portalo lrytas.lt skaitytojas.


2014-08-20 19:23

Šarvuočiai – už milijardą, bet šarvai – žaisliniai?

436|10| 

Brangiausias Lietuvos kariuomenės istorijoje pirkinys gali baigtis rimtu tarptautiniu skandalu. Šarvuotos pėstininkų kovinės mašinos galimai bus netinkamos šalies gynybai, o iš šio sandorio naudos turės visi, tik ne Lietuva. Šiam pirkiniui numatyta skirti apie milijardą litų. Aiškėja, kad pirkimo procedūras jau pradėjusi Krašto apsaugos ministerija kelia itin mažus reikalavimus būsimųjų šarvuočių apsaugai nuo priešo ginklų, ignoruoja karių saugumą, jų misijos efektyvumą ir nacionalinius gynybos poreikius.


2014-08-20 18:48

A. Butkevičius įsikėlė į premjero rezidenciją Turniškėse

27|5|

Premjeras Algirdas Butkevičius persikėlė gyventi į rezidenciją Turniškėse, patvirtino Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis. „Taip, įsikėlė. Turbūt yra dar tokio kraustymosi stadija, bet jis ten jau gyvena“, - BNS trečiadienį sakė A.Mačiulis.


2014-08-20 17:34

Ministras J. Olekas teigia, kad Lietuvos kariai liks Afganistane

12

Afganistane viešintis Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas su Afganistano gynybos viceministru Enayatullah Nazari ir finansų viceministru Shafiqu Ahmadu Qarizada aptarė tolesnio Lietuvos ir Afganistano bendradarbiavimo perspektyvas.


2014-08-20 16:40

Lietuvos parama Ukrainai – nuo karinių uniformų iki šokoladukų

64|2

„Buriame žmones, kurie mato poreikį remti Ukrainą. Viskas prasidėjo nuo humanitarinės pagalbos, būtiniausių medicininių priemonių siuntimo, o dabar išaugome tiek, kad ėmėmės ir karinės pagalbos“, – kalbėjo vertėjas, dokumentinių filmų režisierius Jonas Ohmanas, prieš daugelį metų iš Švedijos persikėlęs gyventi į Lietuvą. J.Ohmanas bene labiausiai išgarsėjo kaip vienas Lietuvos kino teatruose neseniai pradėto rodyti filmo „Nematomas frontas“ režisierių. Šiuo metu jis daug jėgų skiria programai „Blue/Yellow“, kuri rūpinasi pagalba karo veiksmų draskomai Ukrainai.


2014-08-20 16:26

D. Grybauskaitė siūlo būdą dvigubai pilietybei išsaugoti

25

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seimui teikia 24 teisės aktų projektus, tarp jų - siūlymas leisti išsaugoti Lietuvos pilietybę šaliai ypač nusipelniusiems asmenims, jei jie tapo kitos šalies piliečiais.


2014-08-20 16:11

A. Butkevičius: „Tikrai netvirtinsiu J. Neverovičiaus ministru“

46

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienį pareiškė, kad atleidžiamo energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus iš naujo neskirs į šias pareigas, jei tokį pasiūlymą pateiks Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA). „Tikrai netvirtinsiu. Aš politiniuose žaidimuose nedalyvauju. Artimiausiu metu bus politinė taryba ir tikrai čia ne vaikų darželis , o Vyriausybė“, – žurnalistams Vyriausybėje sakė premjeras.


2014-08-20 15:52

Šiaulių gatvėje – avarinis sraigtasparnio nusileidimas

31|64

Trečiadienį prieš vidurdienį Šiaulių specialiųjų tarnybų darbuotojus ant kojų sukėlė pranešimas apie Šiaulių pakraštyje gyvenamųjų namų kvartale įvykusią karinio sraigtasparnio avariją. Netrukus į Kviečių gatvę atskubėję priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos bei greitosios pagalbos darbuotojai pastebėjo gatvėje šalia penkiaaukščio namo stovintį sraigtasparnį bei šalia jo bėgiojančius ir pagalbos prašančius žmones. Laimei ši kraupi scena tebuvo tik vakar Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės specialistų surengtų pratybų „Griausmas 2014“ dalis.


Populiariausi per 24 val.