Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

– Giliu mano įsitikinimu, teismas viską padarė teisingai, tačiau nepagalvojo apie detalų sprendimo įvykdymo išaiškinimą. Kiekvienam normaliam žmogui aišku, kad vykdyti teismų sprendimus yra privaloma, o jų vykdymas pavedamas antstoliui. Tačiau ši situacija parodė, kad teismas turėtų pagalvoti apie teismo sprendimo įvykdymo detales, jas perkeliant į sprendimą. Tai būtina tam, kad antstolis ir visi kiti asmenys žinotų, kaip sprendimas turi būti vykdomas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-28 17:40

Gėda prieš svečius: Europos centre – nei atvirukų, nei vandens

2

Atvykę į Europos geografinį centrą turistai gūžčioja pečiais – netrumpą kelią sukorę smalsuoliai čia neranda ne tik suvenyrų parduotuvės, bet ir nėra galimybės karštą dieną nusipirkti paprasčiausio vandens, o ką jau kalbėti apie puodelį kavos. Toks lietuvių požiūris į turizmo plėtrą labai stebina užsieniečius, kurie atvykę į patį Europos centrą pasijunta lyg pasaulio pakraštyje.


2015-08-28 17:12

Vėl siūlo mažinti šernų populiaciją

Baltijos valstybių ir Lenkijos veterinarijos tarnybų vadovai nutarė mažinti šernų populiaciją regione, kad būtų pažabotas afrikinio kiaulių maro plitimas.


2015-08-28 15:42

Darbą Lietuvoje pradeda naujas Latvijos ambasadorius

4

Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį priėmė naujojo Latvijos ambasadoriaus Einaro Semanio skiriamuosius raštus.


2015-08-28 15:22

Kelią į slepiamą Vladimiro Romanovo turtą rodo ir jo sūnus

37|6

Nors žlugusio Ūkio banko savininkas Vladimiras Romanovas Lietuvoje jokio turto oficialiai neturi, jo sūnus Romanas su artimaisiais mėgaujasi poilsiu šeimos viloje Nidoje. Net ir vasarai baigiantis Nidoje rasti laisvą poilsio vietą nėra lengva.


2015-08-28 15:04

Vietoj liūdnai pagarsėjusios įmonės – modernus policijos biuras

18|44

Kauno policijos gėdos simboliu ilgus metus buvęs apleistas Santakos policijos komisariato pastatas jau liko tik slogiuose kauniečių prisiminimuose. Iš aptriušusių patalpų senamiestyje policininkai ką tik persikėlė į Vilijampolę, Raudondvario plentą. Pareigūnai įsikūrė naujame pastate, tai vienas moderniausių policijos komisariatas šalyje.


2015-08-28 15:03

Slaptos kameros atskleidė žiaurų „McDonald's“ kompanijos elgesį

 

Paukščiai, kuriuos augina „McDonald's“ kompanijos produkcijos tiekėjai, auga taip greitai, kad jų kojos lūžta nuo jų pačių svorio. Daugelis tiesiog nebegali paeiti ir miršta nuo troškulio, nes nesugeba pasiekti vandens. Tokiais ir panašiais kankinimais užsiimanti kompanija yra atspari teisėsaugos institucijoms.


2015-08-28 14:52

Po virtinės skandalų atsistatydino globos namų vadovas

28|14|

Po vienuolikmečio berniuko žūties Vilijampolės socialinės globos namų direktorius Linas Butkus nusprendė atsistatydinti iš pareigų.


2015-08-28 14:46

Vilniečiai rauko nosis: mieste tvyro bjauri smarvė

62|3| 

Penktadienio rytą dažnas vilnietis nubudo skųsdamasis graužiama gerkle. Plačiau pravėrus langus ar išėjus į lauką, nosį rietė nemalonus, troškus į degėsių panašus kvapas. „Vilniuje – smogas. Ar paskutinį vasaros savaitgalį galima vykti į gamtą?“ – kilo klausimas ne vienam.


2015-08-28 14:09

Pas moksleivius išriedėjo 48 nauji mokykliniai autobusiukai

21|33| 

Penktadienį savivaldybėms oficialiai padovanoti 48 geltonieji mokykliniai autobusiukai. „Šie autobusiukai reiškia daug – moksleiviams labai daug prisiminimų, o mes džiaugiamės, kad sugebėjome per penkiolika metų jau tiek daug tokių autobusėlių padovanoti mokykloms“, – penktadienį perdavimo ceremonijos metu S.Daukanto aikštėje Vilniuje sakė prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2015-08-28 14:08

S. Skvernelis: „Pasienyje vyksta realus ginkluotas karas“

333|2| 

Vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ragina be tyrimo neskubėti smerkti pasieniečio pareigūno, kuris persekiodamas įtariamus kontrabandininkus nušovė 18 metų jaunuolį. Įvykio vietą pasienyje penktadienį lankantis ministras pabrėžė, kad pasienyje praktiškai vyksta „realus ginkluotas karas“, o pareigūnas sprendimą turėjo priimti žaibiškai.


Populiariausi per 24 val.