Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Advokatas G. Černiauskas: „Teisėja N. Venckienė turėtų gerai pagalvoti apie gresiančias pasekmes“

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

– Giliu mano įsitikinimu, teismas viską padarė teisingai, tačiau nepagalvojo apie detalų sprendimo įvykdymo išaiškinimą. Kiekvienam normaliam žmogui aišku, kad vykdyti teismų sprendimus yra privaloma, o jų vykdymas pavedamas antstoliui. Tačiau ši situacija parodė, kad teismas turėtų pagalvoti apie teismo sprendimo įvykdymo detales, jas perkeliant į sprendimą. Tai būtina tam, kad antstolis ir visi kiti asmenys žinotų, kaip sprendimas turi būti vykdomas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-28 06:07

Kas baugino lietuvius Černobylyje? Radiacija tebuvo menka grėsmė

26|12

Pėsčiomis – net 112 kilometrų. Šeši išėję, penki grįžę. Tūkstančius kartų didesnė nei leistina radiacija. Nuožmūs plėšikai, troškus karštis ir postapokaliptiniai vaizdai. Neįtikėtinus potyrius liepos pradžioje patyrė keliautojas ir publicistas Šarūnas Jasiukevičius. Kartu su reklamos specialistu ir muzikantu Gyčiu Burausku bei dar keturiais entuziastais iš Ukrainos ir Rusijos jie leidosi į kelionę po Černobylio katastrofos zoną.


2015-07-27 22:46

Naktimis prekybos centrai virsta paukščių medžioklės plotais

8

Laukiniais paukščiais smagu grožėtis gamtoje, o prekybos centruose jie tampa tikrais kenkėjais – taip kalba prekybos įstaigų šeimininkai.


2015-07-27 22:45

100 balų abiturientei nepadėjo: pirmas bandymas baigėsi nesėkme

103|20| 

Šimtukais įvertinti egzaminai atveria ne visų Lietuvos universitetų duris. Tai parodė vilnietės abiturientės skaudi patirtis. Jauna mergina sugebėjo susitaikyti su realybe ir į gyvenimą pažvelgti kitomis akimis. „Neįstojus į norimą specialybę, visada darosi šiek tiek liūdna. Tačiau apie tai, kad neįstojau, sužinojau dar liepos pradžioje, tad dabar jau esu atsigavusi“, – prisiminė Vilniaus licėjaus abiturientė Milda Sutkevičiūtė.


2015-07-27 19:29

Žygiui Radvilų keliais – šauktinių barikados

7

„Ryžtas, valia, garbė“ – tokias vertybes kvietė pagerbti 14 metų kariuomenės rengti pėsčiųjų žygiai Radvilų keliais. Šie renginiai sutraukdavo šimtus dalyvių iš visos Lietuvos – savo jėgas nuotaikinguose pėsčiųjų žygiuose išbandydavo jaunimas, šeimos su vaikais ir net aktyviai gyvensenai neabejingi senjorai.


2015-07-27 18:01

Šokiruoja: Vilniaus stoties rajone – aistringas porelės aktas

12| 

Kiemuose narkomanų palikti švirkštai ir prostitučių kaimynystė stoties rajono populiarumo nemažina. Nekilnojamojo turto ekspertų teigimu, butai stoties rajone – visuomet paklausūs, o žmonės į prastą rajono reputaciją ranka numoja dėl itin patogios vietos. Tuo metu policija tikina, kad kiek didesnis nusikalstamumas aplink stotį fiksuojamas dėl vienoje vietoje dažnai susiburiančios žmonių masės.


2015-07-27 17:46

Trintis dėl V. Vigelio: premjeras – chamiškos politikos įkaitas?

126|

Premjeras Algirdas Butkevičius sako kultūros ministrui „darbiečiui“ Šarūnui Biručiui nurodęs per šią savaitę atleisti viceministrą Vytautą Vigelį, kuris buvo paskirtas į pareigas nesuderinus kandidatūros. „Per šitą savaitę jis turi atleisti viceministrą iš pareigų“, – teigė premjeras. V.Vigelis į viceministro pareigas paskirtas liepos 2-ąją, o liepą premjeras atostogavo – nekaltas sutapimas ar apgalvotas politinis ėjimas?


2015-07-27 17:45

Slaptas arabų šeicho vizitas Lietuvoje neįvyks

19|2

Antradienio rytą Tarptautiniame Vilniaus oro uoste turėjo nusileisti lėktuvas „Boeing 747“, priklausantis Jungtinių Arabų Emyratų karališkajai šeimai. Tačiau šis skrydis paskutinę dieną buvo atšauktas.


2015-07-27 16:02

NATO naikintuvai dėl rusų orlaivių virš Baltijos kilo 7 kartus

10

Liepos 20–26 d. Baltijos valstybių oro erdvę saugantys NATO oro policijos naikintuvai atpažinti ir lydėti tarptautinėje oro erdvėje virš Baltijos jūros skridusių Rusijos Federacijos karinių orlaivių iš viso kilo septynis kartus. Naikintuvai kilo iš aviacijos bazių Šiauliuose ir Amari (Estijoje).


2015-07-27 13:51

Vaikų globėjai: „Padėkite suvaldyti valdininkų savivalę“

121|2

Svetimus, giminystės ryšiais su globėjais nesusijusius vaikus globojančios širvintiškių šeimos šį mėnesį savo namuose sulaukė tikrintojų. Iš rajono tarybos narių ir Širvintų rajono savivaldybės darbuotojų sudaryta komisija domisi, kur panaudojamas nuo šių metų globėjams kas mėnesį iš savivaldybės biudžeto mokamas priedas – 38 eurai už kiekvieną vaiką.


2015-07-27 13:46

Lietuvos pasieniečių sraigtasparnis išskrido į Graikiją

1|3

Pirmadienį į tarptautinę misiją Viduržemio jūros regione išskrido pasieniečių sraigtasparnis „Eurocopter 145“. Ten organizuojamoje prieš nelegalią migraciją nukreiptoje operacijoje „Poseidon 2015“ dalyvaus grupė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos rinktinės pareigūnų.


Populiariausi per 24 val.