Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-07-23 17:21

Albumo apžvalga. Michaelas Jacksonas „Xscape“

Ir 2020-aisiais tikriausia vėl bus rašoma apie „naują“ M.Jacksono albumą – 2009-aisiais miręs JAV dainininkas paliko daugybę nebaigtų įrašų, kurie dabar vienas po kito „aptvarkomi“ ir paleidžiami į gerbėjų ausis.


2014-07-23 13:53

M. Linkytei Jūrmaloje – pasiūlymas puoštis Rusijos vėliava

393| 

Ar Monikai Linkytei nebūtų verta pasitraukti iš Jūrmaloje vykstančio dainų konkurso? Tokie raginimai Lietuvos dainininkei jau skamba internete. Šią savaitę Latvijos pajūryje rengiamas konkursas „Novaja volna“ („Naujoji banga“) pakvipo skandalu. Gerai žinoma, kad Rusijoje televizijos transliuojamas ir toje šalyje daug gerbėjų turintis konkursas Jūrmalą kasmet paverčia rusiškos popkultūros lizdu.


2014-07-23 12:57

„Biplan“ vaizdo klipe - tiesioginė transliacija iš kosmoso

Prieš mėnesį naują dainą „Kapitonai“ pristatę „Biplan“ jau sukūrė ir jos vaizdo klipą su žodžiais. Klipe panaudoti tiesioginiai tarptautinės kosmoso stoties vaizdo įrašai, kurių metu palydovas skrieja aplink Žemę. Įprastai stoties orbita apie Žemę trunka 90 minučių, tačiau „Biplan“ atveju greitis buvo padidintas tiek, kad atitiktų dainos trukmę ir išimtas nakties laikas, kurio metu Žemės nesimato.


2014-07-22 14:08

Populiarumas: bilietų į L. Somovo ir Jazzu koncertus nebeliko

5

Vienas originaliausių Lietuvos scenos duetų Leonas Somovas ir Jazzu patvirtina savo populiarumą anšlaginiais koncertais. Liepos 24-25 dienomis vyksiančių dueto koncertų Trakuose ir Kaune bilietai jau yra išparduoti.


2014-07-22 13:33

„Galapagų“ žvaigždės pozavo su įsivaizduojamais gyvūnais

4

Muzikos ir pramogų festivalis „Galapagai 2014“ scenos žvaigždėms surengė neįprastą fotosesiją: įžymybės turėjo įsijungti fantaziją ir mintimis persikelti į tolimąjį Galapagų salyną, kuriame apstu pašėlusių gyvūnų. Per fotosesiją paaiškėjo, kad mūsų atlikėjai savo polėkiu ir įpročiais yra net labai artimi salos gyventojams.


2014-07-22 13:32

L. Adomaitis ir V. Baumila pristato kartu įrašytą dainą

5|4

Garsūs Lietuvos muzikinio pasaulio atstovai Linas Adomaitis ir Vaidas Baumila įrašė bendrą dainą „Mano vienatvė“. Ryškiausi ritmenbliuzo muzikos stiliaus skleidėjai Lietuvoje prisipažįsta, kad prie šios dainos įrašų dirbo net ketverius metus. Dainos muziką sukūrė Linas, o žodžius Vaidas patikėjo parašyti savo mamai Nijolei. Jautrų ir melodingą kūrinį net dviem skirtingomis versijomis duetas pateikia savo muzikos gerbėjams.


2014-07-22 13:11

„OneRepublic“ lyderis - labiausiai užimta muzikos žvaigždė

2

Prieš kurį laiką populiarumo viršūnėje esančios JAV grupės „OneRepublic“ lyderis Ryanas Tedderis buvo minimas kaip viena graibstomiausių šių dienų muzikos pasaulio personų. Dabar jam priklijuota dar ir užimčiausios muzikos pasaulio žvaigždės etiketė.


2014-07-22 13:10

M. Levickis sulaukė asmeninio princo Charleso dėmesio

102

Muzikanto Martyno Levickio gyvenime – nauji įspūdingi nuotykiai. Šiuo metu Škotijos mieste Edinburge viešintis akordeonininkas sulaukė ypatingų svečių. Į jo repeticiją atėjo Didžiosios Britanijos sosto įpėdinis princas Charlesas su sutuoktine Camilla.


2014-07-22 12:45

Festivalyje „Positivus“ ryškiausiai švietė E. Goulding žvaigždė

7|18

Trijų Baltijos šalių muzikos klausytojų keliai savaitgalį vedė į Latvijos miestelį Salacgryvą. Ant Baltijos jūro kranto tris dienas vyko didžiausias regione muzikos festivalis „Positivus“.


2014-07-22 12:43

Švedų didžėjaus Otto Knows įnoriai - didesni nei Tiesto

4

Artėjant Trakų pilyje įvyksiančios klubinės fiestos „Stebuklas“ datai, renginio organizatoriai pasidalino pagrindinės žvaigždės Otto Knows pageidavimų detalėmis. Visame pasaulyje populiaraus Švedijos didžėjaus ir prodiuserio reikalavimai pranoksta visų iki šiol „Stebuklą“ lankiusių žvaigždžių įnorius.