Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-18 14:57

„OneRepublic“ atskleidė, kokia jų daina tiktų laidotuvėms

JAV grupė „OneRepublic“ šiandien pristatė hito „I Lived“ remiksą. Grojaraščių topus užkariavusi daina iš naujausio grupės albumo „Native“ šiandien suskambo gaiviai ir naujai. Gyvai išgirsti naujausius „OneRepublic“ kūrinius bei hitais tapusias dainas gerbėjai Vilniaus „Siemens“ arenoje galės jau lapkričio 3 dieną.


2014-09-18 11:51

„4 Roses” pristato naują dainą, tobulintą Jungtinėse Valstijose

1

Merginų grupei „4 Roses” ruduo prasidėjo itin darbingai. Prieš kelias dienas žiniasklaidai pristačiusios naują projektą „Wild 80’s & sax live“ su Viktoru Woop, merginos klausytojams pateikia ir dar vieną naujieną – muzikinį kūrinį „Love Again“.


2014-09-18 11:30

Pritrenkiantis „Monolake“ lyderio projektas atkeliauja į Vilnių

Garsiojo Vokietijos elektroninės muzikos projekto „Monolake“ lyderis Robert Henke su savo projektu „Lumiere“ sutiko pasirodyti Vilniuje. Vos prieš metus sukurtas įspūdingas lazerių ir elektroninės muzikos spektaklis sulaukė milžiniško pasisekimo visame pasaulyje ir jau spėjo aplankyti daugybę garsiausių muzikos festivalių ir prestižinių koncertų salių Europoje, Japonijoje ir JAV. Lapkričio 7 dieną R. Henkės audiovizualinį pasirodymą „Lumiere“ galės pamatyti ir Lietuvos publika.


2014-09-18 11:26

Paaiškėjo, kas apšildys Trentemøllerio koncertą Vilniuje

Artėjant gyvam dano Trentemøllerio ir jo grupės koncertui Vilniuje atskleidžiama pilna spalio 5-osios vakaro programa. Sostinės Teatro Arenoje susirinksiančią publiką prieš savo tėvynainio koncertą „apšildys“ jaunos ir ryškios Kopenhagos kartos atstovai – duetas „First Hate“.


2014-09-18 10:47

Ką apie „Vilnius Music Week” parašė užsienio žiniasklaida?

Ką tik prasidėjusioje Vokietijos Hamburgo muzikos savaitėje vėl susitiks muzikos industrijos vilkai, neseniai viešėję „Vilnius Music Week 2014”. Iš Lietuvos sostinės svečiai išvyko festivalį minėdami pačiais geriausiais žodžiais. Šį mėnesį gausios lietuvių renginių apžvalgos pasipylė ir svarbioje užsienio muzikos žiniasklaidoje.


2014-09-18 10:34

Reperiai Kastetas ir Donciavas grįžo su nauju kūriniu bei klipu

4| 

Duetas „Kastetas Vs. Donciavas“ daugiau kaip prieš pusę metų išleido savo pirmąjį singlą „Skolon“, kuris ne tik vis dar sukasi radijo stočių grojaraščiuose, bet ir buvo pasiekęs grojamiausių dainų sąrašų pirmąsias vietas. Po pusmečio pertraukos kolektyvas išleidžia antrąjį savo singlą „Pozityvas“. Naujas kūrinys į pasaulį paleidžiamas kartu su vaizdo klipu.


2014-09-18 10:05

S. Prūsaitis ir „Ąžuoliukas“ kviečia į išskirtinius koncertus

2

Grupės „Happyendless“ narys, TV šou žvaigždė, muzikos teatrui ir kinui kūrėjas Saulius Prūsaitis kartu su populiariu berniukų ir jaunuolių choru „Ąžuoliukas“ ruošiasi į spalio pabaigoje vyksiantį koncertų turą, kurio metu aplankys didžiuosius Lietuvos miestus – Kauną, Klaipėdą ir Vilnių.


2014-09-17 15:41

„Liūdni slibinai“ atsisveikins su litu ir išjuoks žinomas dainas

1

Spalio mėnesį grupė „Liūdni slibinai“ surengs gyvo garso koncertus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Rudenine tradicija jau tampančiuose pasirodymuose šįkart šarmingoji grupė atsisveikins su litu ir išjuoks garsias dainas.


2014-09-17 12:07

Norviliškių pilyje – išskirtinis grupės „Megapolis“ koncertas

Šeštadienį, rugsėjo 27-ąją paslaptingos atmosferos Norviliškių pilyje charizmatiškasis Olegas Nesterovas ir grupė „Megapolis“ pristatys savo unikalų projektą „Iš planetų gyvenimo“. Juo muzikantai atkreipia visuomenės dėmesį į septintojo dešimtmečio sovietų kino cenzūrą ir niekada neįgyvendintų filmų istorijas.


2014-09-17 11:49

Soliaris ir „pupytė“ V. Jakutienė kartu įrašė dainą anglų kalba

10

Prieš kelias savaites internetinėje erdvėje pasirodžiusios „Naujų pupyčių" narės Vitos Jakutienės ir Soliario nuotraukos, kuriose jie pozavo kartu, sukėlė nemažą intrigą. Šiandien radijo stotims buvo išplatintas šio dueto kūrinys, įrašytas anglų kalba. Atlikėjai Soliaris ir Vita savo jėgas sujungė bendros dainos įrašuose ir klausytojams pristatė šiuolaikiško žanro dainą „What Have We Done“.


Populiariausi per 24 val.