Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-04-16 17:58

P.McCartney prašo gerbėjų padėti kurti naują vaizdo klipą

Seras Paulas McCartney ragina savo gerbėjus padėti jam sukurti naują vaizdo klipą jo dainai „Save Us“.


2014-04-16 17:34

Roko legendas AC/DC palieka gitaristas, bet grupė nesiskirsto

5

Nuo šios savaitės pradžios sklindanti žinia, jog australų grupė AC/DC ruošiasi išsiskirstyti, yra neteisinga. Taip britų žiniasklaidai teigė grupės vokalistas Brianas Johnsonas.


2014-04-16 15:53

Paaiškėjo, kiek albumų pardavė J.Šeduikytė, A.Mamontovas ir kiti

Artėjant pasaulinei muzikos įrašų parduotuvių dienai („Record Store Day“), kuri šiemet bus minima balandžio 19-ąją, muzikos agentūra M.P.3 paskelbė savo išleistų populiariausių muzikos albumų dešimtuką. Paaiškėjo, kokiais tiražais parduoti Jurgos Šeduikytės, Andriaus Mamontovo, Donato Montvydo ir kitų Lietuvos muzikos žvaigždžių albumai.


2014-04-16 10:44

Grupė „Pinup Girls“ 3-ojo gimtadienio proga dovanoja naują dainą

Trečius karjeros skaičiuojantis merginų duetas „Pinup Girls" nusprendė pamaloninti savo gerėbjus nauja daina. „Pajudėk“ – tai bendras merginų ir grupės „Echoes“ darbas. „Ši daina – simbolinis gimtadienio tortas“, – pasakoja merginos.


2014-04-16 10:39

P.Metheny koncerte Vilniuje – net 5 džiazo žvaigždžių rinktinė

Jau kitą savaitę Lietuvos publika sulauks vieno žymiausių džiazo muzikantų pasaulyje. Balandžio 25-ąją Vilniaus Pramogų arenoje vyksiantis JAV gitaristo Pato Metheny koncertas bus penkiaguba šventė tikriems džiazo gerbėjams. Mat jis atvyksta su grupe, kurios kiekvieną narį taip pat galima drąsiai vadinti žvaigžde.


2014-04-16 10:32

Narystės ES 10-mečiui - įžymybių koncertas Katedros aikštėje

2

Gegužės 1-ąją sukanka lygiai dešimt metų, kai Lietuva įstojo į Europos Sąjungą. Šia iškilia proga LNK televizija 21 val. pakvies prie ekranų ir į Vilniaus Katedros aikštę – čia, įspūdingo dydžioje mobilių ekranų ir konstrukcijų pripildytoje scenoje, nugriaudės šventinis koncertas „Mes švenčiam 10 metų ES“.


2014-04-16 10:23

Roko pasaulį sudrebino žinia apie AC/DC karjeros pabaigą

54

Ar roko veteranai AC/DC skirstosi? Apie tai antradienį rašė visi didieji Australijos žinių portalai. Roko gerbėjų ramybę sudrumstė žinia, kad žymiausia šios šalies grupė jau šią savaitę gali paskelbti apie karjeros pabaigą.


2014-04-16 10:16

„Aerosmith“ lyderis S.Tyleris scenoje vertina neįprastą daiktą

Ekscentriška išvaizda ir ryškiaspalviais šaliais puoštas mikrofono stovas – neatsiejami Vilniuje koncertuosiančios grupės „Aerosmith“ vokalisto Steveno Tylerio įvaizdžio atributai. Kokiais šaliais savo mikrofoną žvaigždė papuoš gegužės 21 d. „Siemens“ arenoje vyksiančiame koncerte, galima tik spėlioti, tačiau aišku viena – tai bus brangiausias ir labiausiai atlikėjo saugomas turtas.


2014-04-15 16:10

Pasaulinę muzikos įrašų parduotuvių dieną švęs ir lietuviai

1

Jungtinėse Valstijose 2007 metais gimusi ir kasmet pasaulyje vis labiau populiarėjanti Muzikos įrašų parduotuvių diena („Record Store Day“) bus minima šį šeštadienį. Šios dienos ambasadoriumi šiemet tapo politinio repo pradininkais vadinamos legendinės hiphopo grupės „Public Enemy“ įkūrėjas Chuckas D.


2014-04-15 12:06

Vilniuje grosianti grupė iš Charkovo: „Tikime Ukraina ir Dievu“

Ilgai Europos Sąjungoje koncertuoti svajoję Ukrainos muzikantai „Pur:Pur“ pagaliau džiaugiasi galimybe atvykti į Vilnių. Trečiadienį jie rengia šiltą ir džiugų muzikinį susitikimą klube „Tamsta“.