Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-03-27 20:51

Kauniečiai mėgavosi Bryano Adamso dainomis

5|15| 

Penktadienio vakare kauniečiai plūdo į Kauno „Žalgirio“ areną. Beveik 10 tūkstančių klausytojų troško išgirsti pirmą kartą Kaune koncertą surengusį 55 metų Kanados roko žvaigždę Bryaną Adamsą. B.Adamsas Vilniuje jau yra koncertavęs 3 kartus. Prisimindamas šiuos pasirodymus atlikėjas yra sakęs, kad tai buvo labai geri koncertai, nes žiūrovai buvo visiškai pamišę gerąja prasme. Todėl jis ir grįžo į Lietuvą, nes už tai nieko nėra svarbiau.


2015-03-27 14:00

Lrytas.lt interviu: 10 klausimų į Kauną atvykstančiam B. Adamsui

14|3

Populiarusis atlikėjas Bryanas Adamsas penktadienio vakarą pirmą kartą koncertuos Kaune. Prieš viešnagę Kanados muzikos žvaigždė davė išskirtinį interviu „Lietuvos rytui“.


2015-03-27 14:00

Jazzyvile: „Muzika svarbi, bet ne tiek, kad išsižadėčiau savęs“

1|7

Jos muzikinė karjera mažai kuo skiriasi nuo Holivude pamėgtų kino filmų scenarijų. Netikėtai atsidūrusi diksilando „DixXband“ vokalisčių atrankoje ji ją laimėjo ir penkeriems metams tapo grupės balsu. Prasidėjo svaiginanti karjera džiazo pasaulyje – koncertai Lietuvoje, gastrolės užsienyje, įtakingos pažintys ir daug vyrų dėmesio.


2015-03-26 13:09

P.Dauniui pasitraukus iš „#Number5“ grupės likimas tapo neaiškus

Projektuose „Lietuvos Talentai“, „Šok su manimi“ bei „X Faktorius“ išgarsėjęs dainininkas Petras Daunys nusprendė palikti vos šių metų sausį debiutavusią grupę „#Number5“.


2015-03-26 10:18

Valdovų rūmuose koncertą surengs garsus džiazo gitaristas R.Bona

Jau šią vasarą Valdovų rūmų didžiajame kieme koncertuos žymus džiazo muzikantas Richardas Bona su grupe. Žurnalo „Billboard" teigimu, „R.Bona – vienas seksualiausių boso gitaristų, tapęs žvaigžde savo solinių improvizacijų dėka“.


2015-03-25 19:31

M. Linkytė ir V. Baumila ragins emigrantus juos palaikyti

26|21

Trečiadienio vakarą į sostinės Senamiestį pavaikštinėti išėję ar po darbų į namus grįžtantys vilniečiai tapo gražaus klipo filmavimo liudininkais. Katedros aikštėje su didžiule Vyčio vėliava sukiojosi dainininkai Monika Linkytė ir Vaidas Baumila. Jie mūsų šaliai su muzikos kūriniu „This Time“ atstovaus tarptautiniame Eurovizijos konkurse.


2015-03-25 19:13

Paulas McCartney dalyvaus „Lollapalooza“ muzikos festivalyje

Paulas McCartney šiemet dalyvaus kasmetiniame muzikos festivalyje „Lollapalooza“ Čikagoje, buvusiam bitlui toliau vykdant aktyvią koncertinę programą.


2015-03-25 15:35

M. Linkytė ir V. Baumila įsiamžino „Eurovizijos“ fotosesijoje

5|3

Rengdamiesi pasirodymui 2015-ųjų „Eurovizijoje“, Monika Linkytė ir Vaidas Baumila vos spėja suktis – repeticijos, fotosesijos, interviu, o kur dar jų pačių darbai. Specialioje judviejų, kaip šių metų Lietuvos atstovų „Eurovizijoje“, fotosesijoje Monika ir Vaidas dalyvavo miegoję vos porą valandų – prieš tai jie filmavosi dainos „This Time“ vaizdo klipe.


2015-03-25 13:42

Vaidą Baumilą ant scenos sveikins būrys žinomų dainininkų

1

Jau šį šeštadienį įspūdingu šou Vilniaus „Compensa“ salėje finišuosiantis Vaido Baumilos albumo „Iš naujo“ pristatymo turas žada daug staigmenų. Intriguoja ir renginio svečiai – koncerto metu scenoje pasirodys prodiuseris ir dainininkas Linas Adomaitis, dainininkė Girmantė Vaitkutė bei Vaido partnerė šių metų Eurovizijoje Monika Linkytė.


2015-03-25 10:51

Sezzy išleido trečią singlą – šįkart prie jo prisijungė Soliaris

5|3

Pasak naujosios dainos, pavadinimu „One shot“, žodžių „labiausiai nekenčiamas bei neįvertintas“ atlikėjas Sezzy išleido trečiąjį singlą iš būsimo savo albumo „Sleepisforrich“.


Populiariausi per 24 val.