Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-07-30 20:39

„Bastille“ lyderis nori Rumšiškėse sutikti klipe pamiltą lietuvę

3|6

Pernai – Kėdainiai, šįmet – Rumšiškės. Tokiu maršrutu Lietuvą atranda britų popžvaigždės „Bastille“, penktadienį grosiančios festivalyje „Granatos Live“. Grupės lyderis Danas Smithas (28 m.) artėjant viešnagei davė interviu žurnalui „Stilius“. Kai pernai per Lietuvos radijo stotis plyšojo didysis „Bastille“ hitas „Pompeii“, jos nariai paryčiais vaikštinėjo Kėdainių gatvėmis. Didžiulę populiarumo bangą pasikinkę muzikantai Lietuvoje tyliai nufilmavo vaizdo klipą ir išskrido – žinia apie jų viešnagę paaiškėjo tik tada, kai klipas „Things We Lost In The Fire“ pasirodė internete ir TV kanaluose.


2014-07-30 17:05

„Mochito“ pristato naują seksualų vasaros hitą

19

Merginų grupė „Mochito“ – turbūt darbščiausias ir produktyviausias pastarųjų metų muzikinis kolektyvas. Gabija ir Justina nuolatos pristato naujus kūrinius ir dalyvauja skirtinguose projektuose.


2014-07-30 15:29

Atskleisti neįprasti „Galapagų“ žvaigždžių „The Baseballs“ norai

2

Penktadienį, rugpjūčio 1 d. į Lietuvą pirmą kartą savo karjeroje atskris visame pasaulyje populiarūs vokiečiai „The Baseballs“. Rokenrolą į šlovės olimpą sugrąžinę vaikinai pasirodys Zarasuose, ežero saloje vyksiančiame festivalyje „Galapagai“. Jų pageidavimų sąrašas organizatorius kaip reikiant pralinksmino: rokenrolistai nori baseino užkulisiuose, grožio specialistų paslaugų ir ypatingo pianino.


2014-07-30 14:17

Didžiausioje Vilniaus arenoje dainuos Ukrainos žvaigždė A. Lorak

3

Ukrainos scenos žvaigždė Ani Lorak po 6 metų pertraukos vėl apsilankys Vilniuje. Didžiausią savo šou „Karolina“ pristatysianti atlikėja koncertą surengs lapkričio 7 dieną sostinės „Siemens“ arenoje.


2014-07-30 13:00

Į „Loftą“ grįžtantis N. Jaaras: „Lietuviai - atviri žmonės“

Šiandien sostinės menų fabrikas „Loftas“ paviešino pokalbį su garsiu elektroninės muzikos kūrėju Nicolu Jaaru. Interviu buvo darytas prieš dvejus metus, kai atlikėjas viešėjo Lietuvoje. Jo grįžimo į „Loftą“ proga archyvuose nugulęs vaizdo interviu yra ištraukiamas į dienos šviesą.


2014-07-30 12:17

Po pusmečio pertraukos - nauja „Naktinių personų“ daina

15

Nors daugelį vasaros karščiai nuteikia pasyviai, „Naktinių personų“ kūrybinėje virtuvėje visą vasarą verda darbas. Po pusmetį užtrukusios pertraukos grupė pristato naują kūrinį „Pasaulis toks yra“.


2014-07-30 11:51

E. Vėlyvis „Anties“ koncertuose kurs „seksualų išzombinimą“

2

Kino režisierius Emilis Vėlyvis, sukūręs pelningiausią visų laikų lietuvišką filmą „Redirected / Už Lietuvą!“, išbandys save naujame vaidmenyje. E.Vėlyvis režisuos jubiliejinius legendinės roko grupės „Antis“ koncertus „Zombiai atrieda atidunda!”, vyksiančius metų pabaigoje.


2014-07-30 11:24

„Roxy 5“ lyderė pristato solinę dainą, bet grupės nepalieka

5

Merginų grupė „Roxy 5“ Lietuvoje išgarsėjo po to, kai sudalyvavo projekte „X Faktorius“. Po šou merginos neužmigo ant laurų ir aktyviai tęsia muzikinę veiklą iki šiol. O grupės lyderė Eglė Petrikaitė vis labiau rūpinasi ir savo soline karjera. Atlikėja pristato autorinę dainą „Visą naktį“.


2014-07-30 08:06

Radikalus Lady Gagos posūkis: išleis džiazo albumą

19

Dainininkė Lady Gaga vis dar moka nustebinti savo gerbėjus. Antradienį atlikėja atskleidė detales apie savo būsimą albumą. Kiek netikėtai tai bus džiazo dainų diskas „Cheek To Cheek“, įrašytas su 87-erių muzikos veteranu Tony Bennettu.


2014-07-29 23:01

Shakirą sužavėjo jos dainą atlikę Oksfordo studentai

5|4

Prestižinio Oksfordo universiteto vaikinų kapela žaibiškai išpopuliarėjo internete po to, kai jie patalpino vaizdo įrašą su perdainuotu Shakiros „Hips Don't Lie“ kūriniu. Gražiabalsiai choristai atkreipė net pačios Shakiros dėmesį.