Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-10-20 21:10

Naujame jaunos grupės „Basi“ klipe – aktorius M. Papinigis

8

Dvejus su puse metų gyvuojanti grupė „Basi“ savaitgalį gerbėjams pristatė bene rimčiausią savo darbą – vaizdo klipą „Kitas aš“, kuriame suvaidino gerai žinomas Lietuvos aktorius.


2014-10-20 21:09

„Colours of Bubbles“ apšildys britų „Crystal Fighters“ koncertą

Grupės „Colours of Bubbles“ muzikantai – pavargę, bet laimingi! Grįžę po savaitgalio koncertų Suomijoje ir Estijoje, jau trečiadienį, spalio 22 dieną, Vilniuje menų fabrike „Loftas“ jie dalinsis scena su britų alternatyvios šokių muzikos grupe „Crystal Fighters“. „Pačios įsimintiniausios dienos šiemet“, – taip savo įspūdžius apibūdina šiauliečiai.


2014-10-20 17:55

Paskelbtas geriausių pasaulio didžėjų šimtukas

14

Klubinei kultūrai skirtas britų žurnalas „DJ Mag“ savaitgalį paskelbė kasmet rengiamų geriausių pasaulio didžėjų rinkimų rezultatus. Lyderių dešimtuke – trys didžėjai, kurie yra groję Lietuvoje.


2014-10-20 15:39

L. Kravitzas surengė koncertą vos 30-čiai laimingųjų

1|4

Spalio 30 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosiantis Lenny Kravitzas ruošiasi pasaulinio koncertinio turo pradžiai. Generalinės repeticijos Amjene metu jis į užkulisius įsileido 30 savo gerbėjų, kurie pirmieji išvydo įspūdingą reginį – naujojo albumo „Strut“ pristatymo koncertą. Tarp šių laimingųjų buvo ir du lietuvaičiai.


2014-10-20 12:46

Lilo ir Innomine klipe apie lygybę įsiamžino net 50 žmonių

4

Viena populiariausių Lietuvos repo scenos grupių Lilas ir Innomine pristato vaizdo klipą dainai „Nenustosiu sakęs“. Vien per pirmąsias dienas nuo vaizdo klipo išleidimo internetinės televizijos platformoje sulaukta beveik 10 tūkstančių peržiūrų, o nuo šiandien vaizdo klipas prieinamas ir „YouTube“.


2014-10-20 11:06

Lietuvos atsakas „Glee“ chorui pristato himną muzikai

5

Vokalinės grupės „Linsmasis Do“ atlikėjai, šįmet minintys 20-ąjį jubiliejų, gerbėjams pristato naują kūrinį, kuris jau dabar vadinamas himnu muzikai. Apie artėjantį kolektyvo jubiliejaus koncertą, per kelis dešimtmečius patirtus nuotykius pasakoja vyriausieji „L.Do“ nariai - muzikiniuose TV projektuose išgarsėję Ieva Ščerbinskaitė ir Audrius Petrauskas.


2014-10-20 10:57

„OneRepublic“ Europoje pristatė šou, kurį parodys ir Vilniuje

Vakar Airijos sostinėje Dubline įvyko pirmasis JAV muzikos dievaičių „OneRepublic“ turo „Native“ koncertas. Airiai, pirmieji išvydę naująjį šou, socialiniuose tinkluose visą naktį dalijosi savo įspūdžiais – anot jų, Airojoje „OneRepublic“ surengė bene geriausią šou savo istorijoje.


2014-10-19 19:47

Džordana Butkutė po koncerto nesikuklina: „Pasitikiu savimi“

326|58

Balta širma nukrinta. Scenoje – tūkstančius suviliojęs vaizdas. Apokalipsė. Pasaulio pabaiga. It trečiasis pasaulinis karas. Ir Džordana Butkutė. Dekoracijos įspūdingos. Trys sudeginti automobiliai, už nugaros – apgriuvusio Vilniaus ir Kauno vaizdai. Apgriauta Vilniaus katedra, vadinamieji dangoraižiai kitoje Neries pusėje, Kauno karo muziejus. Juoda ilga odinė suknia, raudoni ilgi plaukai. Ir itin rami koncerto pradžia.


2014-10-19 14:28

Gražuoles sostinės klubo lankytojas žavėjo saksofono muzika

5|32

Lietuvos muzikos įrašų kompanija „Meska Music“ Vilniaus naktiniame klube „Mojo Lounge“ šeštadienio vakarą pristatė verčiantį pajudėti šokių kūrinį „Touching You“, kurį sukūrė Paul Monroe slapyvardžiu pasivadinęs lietuvis prodiuseris Pavelas Rodevičius. Seksualaus balso savininkė, įrašiusi vokalinę liniją, yra Lietuvos dainininkė, dainų ir tekstų autorė Asta Neferitė, sukūrusi ne vieną nepamirštamą hitą.


2014-10-18 21:16

Džordana Butkutė Klaipėdoje džiugino minios gerbėjų širdis

26|58

Šeštadienį Klaipėdos „Švyturio“ arena drebėjo nuo muzikos garsų ir žiūrovų plojimų. Uostamiestyje prasidėjo atlikėjos Džordanos Butkutės koncertų turas „Nesudeginta ant laužo“. Publiką iš proto varė tokios atlikėjos dainos, kaip „Tavo pasaulis", „Dėl tavęs", „Tiesiog Džiordža". Dž.Butkutė valiūkiškai vis kyštelėdavo liežuvį, o atlikusi dainą iš pasitenkinimo šelmiškai juokdavosi. Atrodė, kad koncertas - senų gerų pažįstamų susitikimas. Publika dievino savo mūzą, o raudonplaukė deivė su malonumu atsidavė tūkstančiams savo pasekėjų.


Populiariausi per 24 val.