Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-11-28 22:11

E. Dragūno šou Vilniuje: „Tiesiog atsiduokite muzikai“

26

Keli tūkstančiai gerbėjų penktadienio vakarą susirinko į Vilniaus Teatro areną – kad pamatytų „Sel“ šou, kuriuo Egidijus Dragūnas pradeda naujo albumo pristatymo turą Lietuvoje.


2014-11-28 21:06

Metalistų ausis Vilniuje džiugino scenos veteranai „Accept“

4|23

Vokiečių grupės „Accept“ romanas su Lietuva tęsiasi. 2010 ir 2012 metais Vilniuje koncertavusi grupė į sostinę sugrįžo penktadienio vakarą – pristatyti naujo albumo „Blind Rage“.


2014-11-28 16:46

Edgaras Lubys pristatė klipą: „Šią dainą siūlysiu „Eurovizijai“

29|17

„Bandysiu jėgas „Eurovizijos“ atrankoje", - pranešė dainininkas Edgaras Lubys, penktadienio popietę pristatydamas naują savo vaizdo klipą „Karnavalas baigės“. Į Vilniaus bare „Kas Kas“ surengtą klipo pristatymą Edgaras atžingsniavo, veidą išsidažęs cirko artisto grimu.


2014-11-28 13:37

„G & G Sindikatas“ pristato naują dainą ir 6 metus lauktą albumą

Jau gruodžio 29-ą dieną naują albumą išleidžiantis „G&G Sindikatas”, pristato šviežiausią savo darbą – kūrinį „UžKNisau“. Bemaž daugiausiai koncertuojantis Lietuvos hiphopo kolektyvas deda paskutiniuosius štrichus naujo albumo pasirodymui.


2014-11-28 12:58

Prieš albumo pristatymą E. Dragūnas tepasi kokoso aliejumi

23

Šiandien vakare Vilniuje, Teatro arenoje, įvyks tai, ko didžiausi „Sel“ gerbėjai laukė net ketverius metus. Didžiulio šou metu bus pristatytas naujausias grupės albumas. Po renginio linksmybės persikels į Vilniaus klubą „Mojo Lounge" - grupės lyderis vakarėlį reklamuoja trumpu intriguojančiu filmuku.


2014-11-28 12:44

Konkursas: tapkite M.A.M.A.2014 apdovanojimų klase!

 

Ar nori pasijusti tikra įžymybe? Žengti raudonuoju kilimu su žymiausiais Lietuvos žmonėmis? O gal įdomu pamatyti, kokios emocijos užplūsta atlikėjus šventės užkulisiuose? Visa tai – ranka pasiekiama! Įtikink M.A.M.A. organizatorius bei atlikėjus, kad tavo klasė labiausiai nori patekti į apdovanojimus ir jau 2015 m. sausio 30 d. susitiksi su jais ne tik ceremonijos salėje, bet ir užkulisiuose.


2014-11-28 11:39

Albumo apžvalga. „Biplan“ „Visi keliai veda prie jūros“

Švelnūs, lyriški ir optimistiški - tokie grupės „Biplan“ muzikantai artėja prie karjeros dvidešimtmečio, kurį švęs kitais metais. Tai - šeštas lietuvių kalba išleistas grupės albumas (buvo dar keli rusiški), rodantis gana ryškų ketveriukės posūkį.


2014-11-28 10:17

N. Pečiūra pristato klipą: „Tai mokslinė daina apie paukščius“

5

Nėrius Pečiūra ir jo muzikinės veiklos kolega, vokalistas bei gitaristas Ramūnas Šiaučiulis, pristato naują vaizdo klipą „Kikiliai".


2014-11-27 22:11

Jurgis Didžiulis bičiulius pakvietė į „albumo nepristatymą“

1|21

Ketvirtadienio vakarą dainininkas Jurgis Didžiulis žadėjo pristatyti naują albumą „Intro/Extro“, kurio dainas ketino išleisti internete ir nedideliu tiražu – garso kasetėje. Planas sugriuvo, nes paruošti albumo dainininkas tiesiog nespėjo. Tačiau vakarėlį, pavadintą „albumo nepristatymo koncertu“, vis tiek surengė. Vilniaus menų fabrike „Loftas“ Jurgis, mėnesį per Lietuvą keliavęs autobusiuku ir rengęs netikėtus nemokamus koncertus, pagrojo savo naujas dainas – įėjimas į renginį nieko nekainavo, žiūrovai galėjo atsidėkoti atlikėjui taip, kaip jiems atrodė tinkama. Nuotaiką dar labiau praskaidrino „Lofto“ biuro darbuotojos, vienam vakarui stojusios prie baro pilstyti kokteilių.


2014-11-27 15:47

„Neteisėtai padaryti“ pristatė klipą su muštynėmis ir 38 vaikais

2|14

„Skandalas!“ – pavasarį išleisto debiutinio albumo pavadinimu šaukė grupė „Neteisėtai padaryti“. Ketvirtadienį dainuojančių mimų duetas nusprendė skandalą sukelti ir vaizdu – Vilniaus kino teatre „Pasaka“ pristatė savo pirmąjį vaizdo klipą „Galvotas“.


Populiariausi per 24 val.