Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-04-21 16:33

Arvydo Vilčinsko sūnus į sceną žengia Tavis Melody slapyvardžiu

8

Dainininkas Tavis Melody – tai ne kartą televizijoje ar įvairiuose koncertuose matomas Tadas Vilčinskas, kadaise su tėvu Arvydu Vilčinsku dainavęs ir retkarčiais vis dar kartu tebedainuojantis dainas „Grįžtu namo“ ar „Atmintį išsaugokim“.


2015-04-21 12:41

ZIP FM jubiliejų Palangoje švęs su Lietuvos muzikos žvaigždėmis

1

Garsiai, linksmai, vasariškai – būtent taip liepos 3-ąją Palangoje gimtadienį švęs radijo stotis ZIP FM. Visus savo klausytojus ji kviečia susitikti Palangos paplūdimyje – kartu švęsti dešimt metų eteryje padės „Leon Somov & Jazzu“, „G & G Sindikatas“, „Electronic I“. „Palangoje karščiausią vasaros mėnesį nebus geresnio vakarėlio“, – drąsiai žada ZIP FM ir pažadus įtvirtina skelbiamais atlikėjų vardais.


2015-04-21 11:22

„LRT Opus“ vasaros terasa į koncertus šįmet kvies ir Kaune

Antrus metus iš eilės Palangoje ir Vilniaus „Lofte“ įsikursiančios „LRT Opus“ vasaros terasos plečiasi į Kauną. Geriausių vasaros koncertų vieta be konkurencijos tituluojamas Ryšių muziejaus prieglobstyje veikiantis „Ryšių kiemelis 837“ oficialiai tapo jau trečiąja „LRT Opus" terasa.


2015-04-21 11:06

Buvusi K. Ivanovos bendražygė į sceną grįžta slapyvardžiu Carol

 

Baku – drąsus naujos kartos muzikos prodiuseris, kūryboje nebijantis užsienietiškų ritmų ir sąskambių. Todėl ir naujoji daina turėtų pradžiuginti „laužytų“ ritmų gerbėjus. Po metų kūrybinės pertraukos naują kūrinį Baku pristato kartu su dainininke Carol.


2015-04-21 10:13

Lietuvių didžėjus gros Nevados dykumoje

1

Lietuvos vardas jau šį savaitgalį visu garsu skambės kitoje Atlanto vandenyno pusėje. Iš Druskininkų kilęs elektroninės muzikos didžėjus ir prodiuseris Saulty, savo kūrybą pasauliui transliuojantis pavadinimu „Downtown Party Network“, pasirodymus surengs Meksikoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.


2015-04-21 10:09

„Bliuzo naktų“ staigmena – padūkę suomiai „Steve‘n‘Seagulls“

Pernai festivalio „Bliuzo naktys“ organizatoriai pribloškė žinia apie bliuzuojančio aktoriaus Steveno Seagalo atvykimą į Varnius. Šiemet skelbiamas festivalio žvaigždės vardas taip pat verčia suklusti – liepos 3 d. festivalyje gros „Steve‘n‘Seagulls“.


2015-04-21 09:38

Paaiškėjo, kodėl lietuvių kilmės AC/DC būgnininkas buvo suimtas

2

Australijos roko grupės „AC/DC“ būgnininkas Philas Ruddas pripažino savo kaltę. Vyras kaltinamas grasinęs nužudyti vieną iš savo darbuotojų.


2015-04-20 16:38

Išgirskite: žymūs rusų aktoriai R.Tuminui uždainavo lietuviškai

215

Režisierius Rimas Tuminas Maskvos J.Vachtangovo teatro scenoje prieš pilną žiūrovų salę vos neapalpo, kai suvokė, kad jo vadovaujamo teatro aktoriai rusai uždainavo lietuviškai. Sveikindami su įteikta „Teatro žmogaus“ premija, jie netikėtai uždainavo ariją „Dangus tau dovanojo aukštį“ iš miuziklo „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“.


2015-04-20 14:15

Ryškiausios Kantri muzikos akademijos apdovanojimų akimirkos

2|89

Sekmadienio vakarą Arlingtone, Teksaso valstijoje, vyko 50-ieji Kantri muzikos akademijos apdovanojimai (Kitaip – Academy of Country Music (ACM), – Red.). Kaip ir kasmet čia buvo pagerbti geriausi kantri muzikos atstovai už indėlį į šio žanro kultūros puoselėjimą JAV ir visame pasaulyje. Raudonu kilimu žengė garsiausios užsienio žvaigždės.


2015-04-20 13:19

Vestuvių laukianti L. Mondeikaitė pristatė dainą „Pasiimk mane“

11

Populiari atlikėja, TV projekto „Delfinai ir žvaigždės“ antrosios vietos laimėtoja Liepa Mondeikaitė pavasarį pasitinka su nauja ritminga daina „Pasiimk mane“.


Populiariausi per 24 val.