Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

2012-03-01 16:03

Balandžio 28 dieną Vilniuje menų fabrike „Loftas“ savo naują albumą pristatys viena garsiausių ir populiariausių Baltarusijos grupių „Krambambulya“. Šiai grupei surengti albumo pristatymą Minske vasario mėnesį buvo uždrausta, todėl koncertas perkeltas į artimiausią Minskui didmiestį – Vilnių.

1/1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

Minske uždraustas grupės „Krambambulya“ koncertas įvyks Vilniuje (video)

1 / 1

Grupei „Krambambulya“, kuriai uždrausta pristatyti savo albumą Minske, ranką ištiesė lietuviai.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-12-20 10:56

Didžiausias lietuviškas miuziklas pakerėjo Vilnių

6|14

Penktadienio vakarą sostinės „Siemens“ arenoje triumfavo bene svarbiausias Lietuvos pramogų verslo metų įvykis - miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“. Didžiausio ir brangiausio lietuviško miuziklo premjera nepaliko abejingų. Pilnutėlė arena braukė ašaras, plojo atsistojusi ir kvietė atlikėjus bisui. Kauniečių premjera dar laukia – gruodžio 27 d. “Žalgirio” arenoje.


2014-12-20 10:55

Edgarą Lubį tėvystė išmokė keltis ir kurti penktą valandą ryto

1

„Nesitikiu laimėti“, – prisipažino vienas TV šou „Auksinis balsas“ lyderių Edgaras Lubys. Tačiau neslepia – šis projektas suteikė naują karjeros postūmį.


2014-12-19 19:43

M. Mansono klipe – viską ryjantis vamzdis ir moteris be spenelių

6

Amerikiečių dainininkas Marilyn Mansonas vėl šokiruoja. Penktadienį 45-erių atlikėjas pristatė naują vaizdo klipą „Deep Six“, kurį drąsiai galima žymėti ženklu „N-18“.


2014-12-19 18:48

Albumo apžvalga. Ieva Narkutė „Švelnesnis žvėris“

1

Lietuvoje yra vienas žmogus, kuriam antrasis I.Narkutės albumas turėtų kelti įdomius įspūdžius. „Švelnesnis žvėris“ pilnas atvirumo, prie kokio nesame pratę - pasiklausius akivaizdu, kad kone visos dainos pasakoja apie dainininkės išsiskyrimą su vaikinu.


2014-12-19 12:27

Per savaitę parduota 11 tūkstančių naujo „Sel“ albumo kopijų

2

Pristatytas grandioziniais koncertais didžiuosiuose Lietuvos miestuose, naujas grupės „Sel“ albumas „Fi“ gerbėjus pasiekė prieš savaitę. Per septynias dienas parduota daugiau nei 11 tūkstančių naujosios kompaktinės plokštelės kopijų.


2014-12-19 10:55

Emilis Vėlyvis išvardijo priežastis aplankyti „Anties“ koncertus

3

Jau šeštadienį sėkmingiausio lietuviško filmo „Redirected“ kūrėjas Emilis Vėlyvis debiutuos ne kaip kino, o kaip didžiųjų Lietuvos arenų užkariautojas. Šiauliuose savaitgalį įvyks pirmasis jubiliejinis „Anties“ koncertas, kuriame, kaip teigia pats režisierius, žiūrovų lauks daugybė malonių netikėtimų.


2014-12-19 10:18

Kalėdiniame koncerte J. Šeduikytė atskleis keturias savo puses

2| 

Dainininkė Jurga, nuolat sugebanti nustebinti savo klausytojus vis kitomis kūrybos spalvomis, Kalėdas pasitiks išskaidžiusi save į keturias skirtingas asmenybes. Prabėgančius metus ji užbaigs ne tik ieškodama atsakymų vidinėse gelmėse, bet ir džiugiai šėliodama su savo gerbėjais.


2014-12-19 07:17

Paaiškėjo visi dvylika „Eurovizijos“ atrankos dalyvių

48|78

„Eurovizijos“ karštinė prasideda. Ketvirtadienį surengti pirmųjų dviejų Lietuvos atrankos į šį konkursą laidų filmavimai - ir pristatyti 12 atlikėjų, kurie bandys ją laimėti.


2014-12-18 22:50

Pirmosios „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos akimirkos

9|65

„Eurovizijos“ karštinė prasideda. Ketvirtadienį surengti pirmųjų dviejų Lietuvos atrankos į šį konkursą laidų filmavimai - ir pristatyti 12 atlikėjų, kurie bandys ją laimėti. Atlikėjai iš pradžių dainuos lietuviškus ir užsienio hitus, rodydami sugebėjimus interpretuoti įvairių žanrų kūrinius. Vėliau ateis metas konkursinėms dainoms, kurias atlikėjai arba atsinešė patys, arba pasirinks iš kompozitorių atrankai pateiktų kūrinių.


2014-12-18 20:15

Eglė Jakštytė gerbėjams dovanoja savo kūrybos kalėdinę dainą

1|5

Lietuvos muzikos padangėje – Kalėdinė naujiena! Nenumaldomai artėjant gražiausioms metų šventėms atlikėja Eglė Jakštytė siunčia karščiausius linkėjimus ir dovanoja savo kūrybos dainą „Kalėdų dovana“.


Populiariausi per 24 val.