Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vyrų patarimai: kaip moteris turėtų elgtis lovoje

Vyrų patarimai: kaip moteris turėtų elgtis lovoje

2012-03-06 07:12

Jei moteris rodo iniciatyvą lovoje, tai vyras išsigąsta. O jei elgiasi priešingai – užsisklendžia savyje, tai partneris galvoja, kad moteris – be aistros. Todėl kaip reikėtų elgtis lovoje? Kokių nereikėtų daryti klaidų? Šį kartą į tuos klausimus atsakys priešingos lyties atstovai. Jie žino, kad moters elgesiui lovoje įtakos turi ją supanti aplinka. Todėl norint nusiteikti intymumui, reikia didelį dėmesį skirti esamai namuose atmosferai.

1/1

Vyrai tiesiog dievina moteris, kurios jaučia, kas patinka vyrui ir reaguoja į jo pojūčius. V. Balkūnas

Vyrų patarimai: kaip moteris turėtų elgtis lovoje

1 / 1

Vyrai tiesiog dievina moteris, kurios jaučia, kas patinka vyrui ir reaguoja į jo pojūčius. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-04-18 06:00

Kaip porai tvarkyti biudžetą, kad nekiltų ginčų

1

Sukūrus šeimą valgome iš vieno puodo, miegame vienoje lovoje, neretai ir vienu automobiliu važiuojame į darbą, svečius, gamtą. Ne visuomet vyras uždirba daugiau už žmoną. Tad kaip porai tvarkyti šeimos biudžetą, kad jiedu galėtų patenkinti visus poreikius? Vieno recepto nėra, todėl siūlome kelis variantus.


2015-04-17 17:10

VSD vadovo žmonos misija – skatinti šeimas gimdyti

63|41

Neseniai Mamų mugės sumanytojos Jurgos Barboros Jauniškienės nuotraukos puikavosi pirmuosiuose spaudos puslapiuose, kai jos sutuoktinis Darius Jauniškis buvo paskirtas eiti Valstybės saugumo departamento direktoriaus pareigas ir davė priesaiką, o šiandien energinga keturių vaikų motina vos spėja suktis darbų sūkuryje.


2015-04-17 17:02

Veidotyros žinovas: A. Mačiulis vyrui tiktų būti dvasininku

27|3

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas padaro porą laimingą – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Pažvelgęs į žmogaus veidą estas geba nusakyti jo charakterį, gebėjimus, silpnybes, kompleksus, ligas. Įdomią nuomonę M.Lučinas pateikė patyrinėjęs verslininkų Romualdo ir Alesios Mačiulių poros fotografijas


2015-04-17 16:34

Vaiko psichoemocinė sveikata – menų terapeutų rankose

2|2

Kuomet žmogus jaučiasi mylintis ir mylimas, džiaugiasi gyvenimu, geba bendrauti, atpažinti, valdyti bei reikšti savo emocijas, tada jis pasižymi stipria psichoemocine sveikata. Kiekvienas psichoemociškai sveikas žmogus, tiek vaikas, tiek suaugęs, moka atskleisti bei atspindėti savo jausmus, savarankiškai priimti etiškus sprendimus bei už juos atsakyti, sąmoningai suvokia savo vertybinę sistemą ir pasaulėžiūrą, žino kur ir kaip gali save realizuoti.


2015-04-17 16:33

Įtarus žinomos tapytojos vyras visur įžvelgė žmonos meilužius

51|6

Kas geriau pasirūpins vaiku – motina ar tėvas? Beveik pusantrų metų dėl to niekaip nesutaria tapytoja Grytė Pintukaitė (38 m.) ir dvejais metais vyresnis sutuoktinis, kuris norėtų, kad po skyrybų nuolatinė sūnaus gyvenamoji vieta būtų su juo. Šiuo metu septynmetis gyvena su motina, kuri sūnui stengiasi įskiepyti meilę menui – vedasi į parodas, teatrą. Bet tėvas įsivaizduoja, kad vaiko dienos režimas turėtų būti griežtesnis.


2015-04-17 16:31

Prizus skinanti S.Janušauskaitė kartais neturi pinigų kavai

7|2

Ji žino, ką darytų išgirdusi, kad gyventi liko tik vienas mėnuo. Ji tikino jau pajutusi mirties skonį. Tai nutiko vaidinant armėnų režisierės Anos Melikian filme „Žvaigždė“, kur ji įkūnijo tragiško likimo heroję. Kino ir teatro aktorei Severijai Janušauskaitei (33 m.) gyvenimo pilnatvę suteikia sunkūs vaidmenys. Dėl gero vaidmens Severija sutiktų ir apsinuoginti, ir virsti pabaisa, ir netgi numirti.


2015-04-17 09:49

Iš vestuvių nuotraukos žvelgiančiam jaunikiui dabar – 103 metai!

22|3

Yra nuotraukų, kurios ilgainiui pagelsta, bet dėl to darosi dar brangesnės. 103 metų sulaukęs gydytojas profesorius Kazys Ambrozaitis labiausiai brangina nuotrauką, kuri buvo daryta 1947 metų liepos 26-ąją, jo tuoktuvių su Birute Kučinskaite dieną. Gydytojas ir jo žmona, pasipuošusi tautiniais drabužiais, atrodė laimingiausi pasaulyje žmonės. K.Ambrozaitis buvo prieš keletą mėnesių grįžęs iš Vorkutos lagerio. Vilniuje jis jautėsi itin vienišas – Kazys liko vienintelis gyvas iš visos šeimos. Tuomet 36 metų sulaukęs gydytojas neturėjo jokių artimųjų.


2015-04-16 18:36

Įspūdingų kūno formų seserys į viešumą įsiveržė su trenksmu

115|2

Ieva (29 m.) ir Gabrielė (21 m.) Gineikaitės į pramogų pasaulį įsiveržė su trenksmu – prieš du mėnesius viename renginyje Vilniuje pirmąkart pasirodžiusios seserys dėl įspūdingų kūno formų privertė fotografus jas kuo skubiau įamžinti. Kovo pabaigoje seserys netrukus vėl priminė apie save – gimtajame Kaune Gabrielė pristatė pirmą vakarinių suknelių kolekciją. Jas demonstravo Ieva. Kaune užaugusios Ieva ir Gabrielė turi apie ką pasišnekėti – abiem rūpi mada, grožio procedūros ir gera savijauta.


2015-04-16 18:35

Valdinga šimtametė pamokė net jos sveikinti atėjusį Šiaulių merą

19|5

Reikia mažiau niurzgėti ir neturėti žalingų įpročių. Tokį ilgo gyvenimo receptą išdavė 102-ąjį gimtadienį ketvirtadienį atšventusi Leontina Linkevičienė. Prieš 76 metus iš Tytuvėnų į Šiaulius persikėlusi senolė jau trys dešimtmečiai gyvena vienturtės dukters Almos Maksimovienės namuose. L.Linkevičienė sunkiai vaikšto, neprigirdi, bet skųstis nėra linkusi. Siūti ir megzti mėgdavusi šimtametė dabar dažniau varto žurnalus, laikraščius.


2015-04-15 18:11

Veidotyros žinovas: su ekstremalu A. Sakalu žmonai nenuobodu

60|2

Kaip surasti tinkamą partnerį, su kuriuo per gyvenimą norėtųsi žengti koja kojon iki mirties? Kas paverčia porą laiminga – pinigų gausa, panašūs charakteriai bei interesai ar puikūs intymūs santykiai? Daug metų porų suderinamumą tyrinėjantis Taline gyvenantis garsus veidotyros specialistas Markas Lučinas (49 m.) žino atsakymus į šiuos klausimus. Pažvelgęs į žmogaus veidą estas geba nusakyti jo charakterį, gebėjimus, silpnybes, kompleksus, ligas. Nesvarbu, apie kokią porą kalbėtų, M.Lučinas nesistengia lanksčiai ir subtiliai rinkti žodžių. Šį kartą M.Lučinas pabandė pažvelgti į žurnalistės Daivos Sakalės ir Nepriklausomybės Akto signataro Aloyzo Sakalo porą.


Populiariausi per 24 val.