Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

2012-03-09 18:23

Panevėžio gimdymo namuose pasaulį išvydo neįprastai didelis naujagimis. Berniukas, kuriam tėvai ir dvi sesutės jau iš anksto buvo išrinkę Danieliaus vardą, vos gimęs svėrė 5 kg 964 g, o jo ūgis – 63 centimetrai. Iškart po gimimo didžiulis kūdikis sukėlė sąmyšį – tėčiui teko skubėti į namus didesnių rūbų, nes į kartu su kitu kraiteliu mamos į Gimdymo namus atsivežtus naujagimiams skirtus rūbelius jis netilpo.

1/6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

1 / 6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Gydytojo R. Petrausko teigimu, šią savaitę gimęs Danielius – sunkiausias Panevėžio gimdymo namuose gimęs naujagimis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

(6 nuotraukos) R.Stundžienė, R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-28 16:56

Iš žemės drebėjimo nuniokoto Nepalo grįžo lietuviai

13|20|

Antradienio popietę savo kojomis pajutę Lietuvos žemę, dešimt keliautojų galėjo lengviau atsikvėpti. Iš Nepalo grįžo lietuviai, kurie ten buvo daugybę žmonių gyvybę nusinešusio žemės drebėjimo metu. Iš pradžių, grupė lietuvių iš Nepalo sostinės Katmandu pasiekė Turkiją. Iš Stambulo jie atskrido į Lietuvą. Laimingus ir sveikus lietuvius oro uoste pasitiko nemažas būrys žurnalistų ir keliautojų draugai.


2015-04-28 15:54

Japonijos džiazo žvaigždė K.Borjeson uždainavo lietuviškai

1|2

Lietuvos ambasada Tokijuje šeštadienį surengė žinomos japonų džiazo pianistės ir dainininkės Keiko Borjeson koncertą ir Lietuvos pristatymą.


2015-04-28 15:39

M. Majauskas stebisi: kodėl R. Šimašius dar nenuvertė kalnų?

45|2

Po savivaldos ir tiesioginių mero rinkimų suburtoje Vilniaus savivaldybės valdančiojoje koalicijoje – pirmas įtrūkis. Atrodo, kad gali pašlyti iš pažiūros artimiausių sąjungininkų, liberalų ir konservatorių, santykiai Vilniaus miesto taryboje. Antradienį konservatorius, šios partijos frakcijos seniūnas sostinės savivaldybėje, buvęs kandidatas į mero postą Mykolas Majauskas kritiškai įvertino pirmuosius naujosios Vilniaus valdžios, taigi ir mero liberalo Remigijaus Šimašiaus žingsnius.


2015-04-28 15:07

„Naktiniai vilkai“ veržėsi į Lietuvą, bet pasieniečiai neįleido

214|7|

Antradienį pasieniečiai neleido į Lietuvą iš Baltarusijos ir Rusijos įvažiuoti dviem motociklininkams, Rusijos piliečiams. Išvakarėse į šalį buvo neįleisti šeši tokie keliautojai. Nors jie turėjo vizas, tačiau negalėjo pateikti kitų privalomų dokumentų, be kurių patekimas į Šengeno erdvę yra negalimas.


2015-04-28 14:28

NATO naikintuvai lydėjo į Karaliaučių skridusį orlaivį

1| 

Šiauliuose dislokuoti NATO oro policijos naikintuvai antradienį kilo lydėti į Karaliaučių skridusio karinio transporto orlaivio.


2015-04-28 13:44

Kauniečiai sunerimo: nerandama, kas žaloja medžius

10|17

Nemuno pakrantėje ties Mažeikių gatve naktimis vyksta keisti dalykai – paslaptingi pjovėjai įpjauna storų medžių kamienus. Policijos pareigūnai nesuvokia, kokia prasmė imtis tokios veiklos. Tyrėjai spėjo, kad pirmasis gluosnis buvo pažeistas naktį į ketvirtadienį. Upės pakrante nutiestu dviračių taku važiavęs kaunietis pranešė Šančių seniūnijos darbuotojams, kad negali pravažiuoti, nes užvirtęs medis.


2015-04-28 13:43

Vaiką pagrobusi mama: „Norvegai prašymams buvo kurti“

65|

Norvegija neseniai paskelbė ne tik slapta į Lietuvą parvežto mažamečio, bet ir jo motinos tarptautinę paiešką. Ir tai tik vienas atvejų, kai į Norvegijos vaiko teisėmis besirūpinančių institucijų akiratį patenka emigrantų iš Lietuvos šeimos. Kol Lietuvos politikai tik gūžčioja pečiais tikindami, kad ras teisinių būdų apginti Lietuvos piliečius, panašias problemas sprendžiantys čekai ragina apskųsti Norvegiją Europos žmogaus teisių teismui.


2015-04-28 13:43

Sraigtasparniai priversti leistis kone automobiliams ant stogų

6|5

Kai į Santariškių klinikas Vilniuje atgabenama donoro širdis, sraigtasparniai leidžiasi transporto žiede paralyžiuodami eismą. Kai organai atskraidinami į Kauno klinikas, sraigtasparniai nutupia socializacijos centro stadione. Iki šiol nė viena gydymo įstaiga Lietuvoje neturi padorios sraigtasparnių nusileidimo aikštelės. O valdžiai – prašom, yra.


2015-04-28 13:17

Areštuotą vagilę pareigūnai praganė ligoninėje

7

Nuo areštuotų asmenų akių negalima nuleisti ir pas medikus. Tai per vėlai suprato iš areštinės į ligoninę vagilę atvežę ir be jos gavę sugrįžti Klaipėdos vyriausiojo policijos komisariato patruliai. Uostamiesčio policijos pareigūnams nepavyksta sučiupti iš ligoninės sugebėjusios pasprukti 24 metų klaipėdietės Kristinos B.


2015-04-28 12:40

Referendumui dėl dvigubos pilietybės vers platesnį kelią

4

Dvigubos pilietybės įteisinimo idėją palaikanti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) siūlys skubiai taisyti Referendumo įstatymą.


Populiariausi per 24 val.