Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis


2012-03-09 18:23

Panevėžio gimdymo namuose pasaulį išvydo neįprastai didelis naujagimis. Berniukas, kuriam tėvai ir dvi sesutės jau iš anksto buvo išrinkę Danieliaus vardą, vos gimęs svėrė 5 kg 964 g, o jo ūgis – 63 centimetrai. Iškart po gimimo didžiulis kūdikis sukėlė sąmyšį – tėčiui teko skubėti į namus didesnių rūbų, nes į kartu su kitu kraiteliu mamos į Gimdymo namus atsivežtus naujagimiams skirtus rūbelius jis netilpo.

1/6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

1 / 6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Gydytojo R. Petrausko teigimu, šią savaitę gimęs Danielius – sunkiausias Panevėžio gimdymo namuose gimęs naujagimis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

(6 nuotraukos) R.Stundžienė, R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-03 08:29

Socialdemokratai rengiasi Kauno šturmui

15|2|

Prarastas pozicijas didžiuosiuose miestuose valdantieji socialdemokratai sumanė atsikovoti pasitelkdami ne kokius nors pėstininkus, o partijos sunkiąją artileriją. Viena ryškiausių šios Vyriausybės figūrų užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, atrodo, jau žengia į būsimų Seimo rinkimų kampaniją Kaune.


2015-07-03 08:26

Kas labiausiai teršia miestų orą?

Oro užterštumas Lietuvos miestuose mažesnis nei mūsų artimiausių kaimynių Lenkijos ir Latvijos didmiesčiuose bei daugelyje kitų Europos šalių miestuose. Tačiau, vis tik, mūsų šalyje miestiečiams taip pat tenka kvėpuoti per stipriai užterštu oru ar net plika akimi stebėti kartais pasikartojantį smogą.


2015-07-03 06:51

Liberalai išmetė keikūną M. A. Haroldą, bet ar kas pasikeis?

4| 

Formalus viešųjų ryšių ėjimas, nepakeisiantis realios padėties. Taip galima vertinti vakarykštes sostinės tarybos liberalų skyrybas su savo frakcijos nariu britu Marku Adamu Haroldu. Lietuvai seksualine prievarta grasinęs M.A.Haroldas vakar pats pasiprašė išbraukiamas iš Vilniaus savivaldybės tarybos Liberalų sąjūdžio frakcijos. Ši ir pati buvo susirengusi tai padaryti.


2015-07-03 06:29

Apsilankymas „Barnevernet“: prakalbo Norvegijos globoti vaikai

223|

Beširdžiai, bet kokiems tėvų argumentams kurti „Barnevernet“ darbuotojai iš pasalų užpuola pavyzdingos imigrantų šeimos namus, atima jų vaikus ir iš karto atiduoda juos globėjams, o paskui vyksta ilgi teismų procesai, kurių pabaiga biologiniams tėvams dažniausiai nieko gera nežada – taip bene dažniausiai piešiamas vaiko teisių apsauga Norvegijoje besirūpinančios tarnybos įvaizdis.


2015-07-03 06:28

„Romuvos“ jūrininkai sukilo prieš darbdavį – Lietuvos valstybę

10|8

Lietuvos jūrų laivininkystės (LJL) motorlaivio „Romuva“ įgula tesėjo savo pažadą – dėl nesumokėtų atlyginimų kreipėsi į Tarptautinę transporto federaciją (ITF). Jos sprendimu valstybinės įmonės laivas, kuriame darbuojasi 17 lietuvių, neseniai buvo sulaikytas Italijos uoste Tarante. LJL nesuranda lėšų atsiskaityti su darbuotojais, nes iki ausų įklimpusi į skolas.


2015-07-03 06:26

Palangos centre akis bado obeliskas su kūju ir pjautuvu

208|7| 

„Amžina garbė didvyriams, žuvusiems 1941-1945 m. Didžiajame Tėvynės kare“, – užrašyta ant milžiniško paminklo Palangos centre. Tačiau turistų žvilgsniai užkliūva ne dėl užrašo. Virš užrašo sumontuotoje metalinėje lentoje spindi sovietinis kūjis, pjautuvas ir žvaigždė. Paminklas skirtas per Antrąjį Pasaulinį karą žuvusiems sovietų kariams atminti. Taip pat šioje vietoje palaidoti 106 Sovietų Sąjungos kariai, žuvę 1944 m. mūšiuose su Vokietijos kariuomene.


2015-07-02 22:33

Iki Jūros šventės po baltomis burėmis – tik trys savaitės

4

Tik trys savaitės beliko iki tradicinės jūros šventės – paskutinį liepos savaitgalį klaipėdiečiai ir daugybė miesto svečių vėl tradiciškai išeis į gatves ir aikštes, kur vyks bene šimtas renginių kiekvieno skoniui. Šiemetinė šventė – jau 56-oji – kviečia visus švęsti po baltomis burėmis.


2015-07-02 20:28

Parlamentarai baiminasi teroristinių išpuolių Seime

53

Kai kurie parlamentarai, baimindamiesi galimų teroristinių išpuolių, sako, kad rūmai, kuriuose jie posėdžiauja yra nesaugūs bei vardija vietas, kaip ir kur galima sprogdinti, kad būtų daug žalos. Seimo pirmininkė parlamente jaučiasi saugi, o Vadovybės apsaugos departamentas (VAD) Seimo rūmų apsaugą žada stiprinti, bet kada tai bus daroma, dėl lėšų trūkumo negali pasakyti, ketvirtadienį pranešė LNK „Žinios“.


2015-07-02 19:36

Žydų antkapiams Vilniuje nėra vietos

24|7

Daugiau kaip dvidešimt metų aikštelėje Ateities gatvėje saugotos žydų kapinių paminklų liekanos kainavo nemažus pinigus Vilniaus savivaldybei, o dabar tapo galvosūkiu – kur tuos akmenis dėti?


2015-07-02 18:49

Arnoldas Lukošius: „Lietuva yra amfetamino gamintoja“

18|

Muzikos šventė Švenčionyse virto tragedija – ketvirtadienį mirė festivalyje „Sūpynės“ neaiškios kilmės medžiagomis apsinuodijusi jauna vilnietė. Ar ši tragiška situacija atskleidė kas iš tikrųjų vyksta masiniuose renginiuose?


Populiariausi per 24 val.