Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis


2012-03-09 18:23

Panevėžio gimdymo namuose pasaulį išvydo neįprastai didelis naujagimis. Berniukas, kuriam tėvai ir dvi sesutės jau iš anksto buvo išrinkę Danieliaus vardą, vos gimęs svėrė 5 kg 964 g, o jo ūgis – 63 centimetrai. Iškart po gimimo didžiulis kūdikis sukėlė sąmyšį – tėčiui teko skubėti į namus didesnių rūbų, nes į kartu su kitu kraiteliu mamos į Gimdymo namus atsivežtus naujagimiams skirtus rūbelius jis netilpo.

1/6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

1 / 6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Gydytojo R. Petrausko teigimu, šią savaitę gimęs Danielius – sunkiausias Panevėžio gimdymo namuose gimęs naujagimis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

(6 nuotraukos) R.Stundžienė, R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-05 18:59

Bado akciją įkalinimo įstaigose pakeitė rankų pjaustymasis

138|9| 

Nuo rugsėjo 1-osios badaujantys, bet niekeno negirdimi, nuteistieji ėmėsi drastiškesnių priemonių – pradėjo pjaustytis rankas, o šeštadienio vakarą Kybartų pataisos namuose ant stogo užlipę du nuteistieji pagrasino nušokti, jei jų reikalavimai nebus išgirsti.


2015-09-05 18:41

Žuvusios svajoklės patrulės gedi ne tiktai angelai sargai

108|4|

„Su Ligita galėjome toli eiti, daug pasiekti“, – ištarė kuršėniškis Tautvydas. Mylimųjų svajonei nelemta išsipildyti – patrulę L.Baniulytę sutraiškė vilkikas, kurį vairavo girtas pakruojiškis.


2015-09-05 17:45

Palanga su vasara atsisveikino Birutės parke

1|30

Šeštadienį ryte prašniokštusi liūtis Palangoje, regis, nuplovė paskutinius vasaros likučius. Nors po pietų pro debesis išlindusi saulutė dar šildė, tačiau į tradicinę Birutės parko dienos šventę atėję keli tūkstančiai žmonių jau suprato, kad tai – atsisveikinimas su vasara.


2015-09-05 17:43

Siūlo nebedrausti karinėse teritorijose vartoti alkoholį

10

Krašto apsaugos ministerija siūlo panaikinti įstatyme įtvirtintą draudimą karinėse teritorijose vartoti alkoholinius gėrimus, teigdama, kad tai sukelia nepatogumų organizuojant priėmimus. „Atsižvelgiant į nusistovėjusią tarptautinę praktiką ir protokolo reikalavimus, oficialių priėmimų ir kitų protokolinių renginių metu svečiai pagerbiami tauriųjų alkoholinių gėrimų taurių pakėlimu“, – teigiama ministerijos aiškinamajame rašte.


2015-09-05 17:43

L.Linkevičius: „magiškos“ pabėgėlių kvotos problemos neišspręs

20| 

Lietuva solidariai prisidės sprendžiant pabėgėlių krizę, bet pasisako prieš kvotas, sako Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Lietuvos diplomatijos vadovas taip pat pabrėžia – būtina užkirsti kelią reiškinio priežastimis, nes šiuo metu tik kovojama su pasekmėmis, ir nelabai sėkmingai.


2015-09-05 17:43

Raudondvario rudens šventėje – ūkinininkų vaišės ir linksmybės

1|33

Raudondvario dvare šeštadienį vyksta nuotaikinga Kauno rajono žemdirbių šventė „Rudens sambariai 2015“. Į šešioliktą kartą organizuojamą renginį susirinko daugybė žmonių ne tik iš aplinkinių miestelių bei kaimų, bet ir Kauno.


2015-09-05 17:42

Šilutėje vyko tarptautinis žuvienės virimo čempionatas

1|28

Šeštadienį Šilutės mažųjų laivų uoste vyko jau septintasis žuvienės virimo čempionatas. Suvažiavo geriausi žuvienės virimo meistrai ir jų komandos ne vien tik iš Lietuvos. Pasak žuvienės virimo čempionato vyriausiojo šefo Marijaus Budraičio, dalyvauja komandos iš Vokietijos, Latvijos, Rusijos. Į čempionatą žadėjusios atvykti Lenkijos ir Turkijos komandos Šilutės rajono savivaldybei atsiuntė atsiprašymo laiškus, jog negalės dalyvauti.


2015-09-05 10:35

Pražudyta pareigūnė paliko mylimąjį ir ateities svajones

162|10|

„Ligita buvo gyvybės asmenybė – visuomet su šypsena ir gera nuotaika. Labai rimtai žiūrėjo į savo darbą ir jį mylėjo“, – taip apie tragiškai žuvusią policijos pareigūnę tramdydama ašaras kalbėjo jos kolegė. 20-metei Ligitai Baniulytei visas gyvenimas dar buvo prieš akis, kurį ji planavo su mylimu žmogumi.


2015-09-05 09:37

Žygeiviai žemaitukų žirgais apsuks aplink Lietuvą

4|41| 

Visam pasauliui pademonstruoti lietuviškų žemaitukų veislės žirgų ištvermę dar kartą ryžosi šios veislės arklių augintojų asociacija. Šį kartą jos nariai leidosi į žygį aplink Lietuvą, kuris bus ne ką trumpesnis už istorinę kelionę 2010 metais, kai per 40 dienų apie 2 tūkst. kilometrų nujoję 10 raitelių pasiekė Juodosios jūros krantus. Šį kartą kiek ilgiau nei per mėnesį apie Lietuvą ketinama įveikti apie 1,7 tūkst. kilometrų.


2015-09-04 21:36

Rusai Lietuvos vandenyse Baltijos jūroje vaikė civilius laivus

76

Ketvirtadienį Lietuvos teritorinėje jūroje ir išskirtinėje ekonominėje zonoje Baltijos jūroje patruliavę Lietuvos karinių jūrų pajėgų laivai M53 „Skalvis“ ir N42 „Jotvingis“ užfiksavo tris Rusijos Federacijos karinius laivus.


Populiariausi per 24 val.