Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

2012-03-09 18:23

Panevėžio gimdymo namuose pasaulį išvydo neįprastai didelis naujagimis. Berniukas, kuriam tėvai ir dvi sesutės jau iš anksto buvo išrinkę Danieliaus vardą, vos gimęs svėrė 5 kg 964 g, o jo ūgis – 63 centimetrai. Iškart po gimimo didžiulis kūdikis sukėlė sąmyšį – tėčiui teko skubėti į namus didesnių rūbų, nes į kartu su kitu kraiteliu mamos į Gimdymo namus atsivežtus naujagimiams skirtus rūbelius jis netilpo.

1/6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

1 / 6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Gydytojo R. Petrausko teigimu, šią savaitę gimęs Danielius – sunkiausias Panevėžio gimdymo namuose gimęs naujagimis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

(6 nuotraukos) R.Stundžienė, R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-28 18:41

Benamių landynių interjeras

25

Kur apsistoja benamiai? Fotografo Vlado Ščiavinsko fotografijos atskleidžia, kur glaudžiasi nuolatinės gyvenamosios vietos neturintys asmenys.


2015-01-28 18:33

Prieš neklusnius vaikinus – guminės lazdos ir ašarinės dujos

16|12

Ašarinės dujos, guminės lazdos, antrankiai, ilgas priverstinis laikymas vadinamuose nusiraminimo kambariuose. Tokiomis priemonėmis vaikų socializacijos centruose nepaklusnius auklėtinius tramdantys pedagogai sulaukė aštrios Seimo kontrolierių kritikos – esą paauglius turi paveikti žodis, o ne šiurkšti fizinė jėga.


2015-01-28 17:08

Į rinkimus nepatekęs britas skundžia VRK teismui

1

Liberalų sąjūdžio kandidatas į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą Didžiosios Britanijos pilietis Markas Adamas Haroldas skundžia teismui Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) nutarimą, kuriuo jam neleista dalyvauti savivaldos rinkimuose dėl per vėlai deklaruotos gyvenamosios vietos.


2015-01-28 16:53

Jelgava ruošiasi įspūdingam ledo skulptūrų festivaliui

17

Šiemet 750 metų jubiliejų švenčianti Jelgava (Latvija) jau netrukus surengs vieną įspūdingiausių žiemos renginių. Vasario 6-8 dienomis šiame Latvijos mieste vyks septynioliktais tarptautinis ledo skulptūrų festivalis. Daug žiūrovų kasmet pritraukiantis Jelgavos ledo skulptūrų festivalis yra didžiausias tokio pobūdžio konkursas Šiaurės Europoje.


2015-01-28 16:30

Kritikuojamam V.P.Andriukaičiui – A.Butkevičiaus užnugaris

16|

Premjeras Algirdas Butkevičius sako neįžvelgiantis už sveikatą ir maisto saugą atsakingo eurokomisaro Vytenio Andriukaičio atsakomybės dėl pasirodžiusių pranešimų, kad Briuselis Rusijai pasiūlė pačiai nuspręsti, kurioms šalims panaikinti maisto produktų embargą.


2015-01-28 15:29

Registracijos į Vilniaus darželius sistemai – STT dėmesys

6

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) abejoja, ar Vilniuje veikianti elektroninė informacinė sistema, skirstanti vietas darželiuose, veikia skaidriai ir patikimai, ir ar per sistemą įvestų duomenų negalima keisti.


2015-01-28 14:42

Kovai prieš diskriminaciją ketinama skirti 1,4 mln. eurų

15

Vyriausybė trečiadienį pritarė Nediskriminavimo skatinimo tarpinstituciniam veiklos planui, kuriuo tyrimams ir visuomenės tolerancijos skatinimui tautinių, seksualinių mažumų ir kitų socialinių grupių atžvilgiu numatoma skirti per 1,4 mln. eurų.


2015-01-28 11:50

Liberalų sąjūdžio sąraše neliko V.Čmilytės ir T.Rupulevičiaus

4

Visų laikų geriausia Lietuvos šachmatininkė, didmeistrė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir dainininkas Tautrimas Rupulevičius nebegalės dalyvauti savivaldos rinkimuose.


2015-01-28 11:19

Klanų tarnais tapusių ministrų aukos netyli

112|3

Sveikatos apsaugos ministerijos užmojai didelę dalį neurochirurgijos paslaugų iš Vilniaus perkelti į Kauno klinikas ne tik pribloškė sostinės medikus, bet ir sukėlė nerimo pacientams. Byla dėl tokios abejotinos pertvarkos jau atsidūrė teisme. Dar 2005 metais pradėtas projektas, kurio tikslas buvo sutelkti sudėtingiausių neurochirurginių paslaugų teikimą sostinės Santariškių klinikų daugiaprofilinėje ligoninėje, praėjusių metų liepos mėnesį pagaliau buvo baigtas. Vilniaus universiteto klinikose duris atvėrė atnaujintas Neurochirurgijos skyrius, kuriam įrengti išleista apie 10 mln. litų (2,9 mln. eurų).


2015-01-28 11:13

Prezidentė inicijuoja dviejų Pasvalio teisėjų atleidimą

33| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijavo dviejų Pasvalio teisėjų atleidimą dėl aplaidaus darbo ir šiurkščių pažeidimų, trečiadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


Populiariausi per 24 val.