Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

2012-03-09 18:23

Panevėžio gimdymo namuose pasaulį išvydo neįprastai didelis naujagimis. Berniukas, kuriam tėvai ir dvi sesutės jau iš anksto buvo išrinkę Danieliaus vardą, vos gimęs svėrė 5 kg 964 g, o jo ūgis – 63 centimetrai. Iškart po gimimo didžiulis kūdikis sukėlė sąmyšį – tėčiui teko skubėti į namus didesnių rūbų, nes į kartu su kitu kraiteliu mamos į Gimdymo namus atsivežtus naujagimiams skirtus rūbelius jis netilpo.

1/6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Panevėžio gimdymo namuose gimė beveik 6 kg sveriantis kūdikis

1 / 6

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Danielius atrodo tarsi 2-3 mėnesių kūdikis, nors jam dar tik 3 dienos. R.Stundžienė

Gydytojo R. Petrausko teigimu, šią savaitę gimęs Danielius – sunkiausias Panevėžio gimdymo namuose gimęs naujagimis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

Danielius – trečias panevėžietės R. Orlovos kūdikis. R. Stundžienė

(6 nuotraukos) R.Stundžienė, R. Stundžienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-30 08:42

Lietuviai kovojantiems Ukrainos kariams neša šokoladus „Pergalė“

164|7|

Pergalė. Tokio pavadinimo šokoladą lietuviai dėžėmis neša į centrus, kur renkama humanitarė pagalba Ukrainai. Organizatoriai praneša, kad per dvi dienas lietuviai surinko tiek reikalingų daiktų Ukrainos kariams ir jų žmonėms, kad greičiausiai visa humanitarinė pagalba netilps į Lietuvos kariškių lėktuvą „Spartan“. Čia buvo likę vietos dviem tonoms krovinio, tačiau tampa akivaizdu, kad lietuviai sunešė kur kas daugiau. Parama buvo renkama dvi dienas, tačiau ji pratęsta ir penktadienį.


2014-08-30 08:40

Stebės, ar generalinis prokuroras nedaro nusikaltimų

6

Generalinei prokuratūrai nuo šiol vadovaus žmogus, kuris metus bus stebimas, ar nedaro nusikaltimų. Taip atsitiko po to, kai vakar prezidentė į pareigas grąžino generalinį prokurorą Darių Valį. Galimybė grįžti į generalinio prokuroro postą D.Valiui atsivėrė, kai Panevėžio apylinkės teismas patvirtino sprendimą nutraukti jo atžvilgiu pradėtą ikiteisminį tyrimą.


2014-08-30 07:18

„Nuodėmingo kunigo“ mįslę įminė išniekintos bažnyčios klebonas

187|13|

Jaunas dvasininkas bažnyčioje švęstu vandeniu šlaksto žmones, skaito Šventąjį Raštą, guodžia močiutę. Kitame kadre tas pats vyras pusnuogis sėdi vonioje su jauna mergina, ją bučiuoja, vėliau prabangiai įrengtame kambaryje su dviem vyrais lošia ir rūko cigarą. Toks vaizdo įrašas penktadienį buvo paskelbtas interneto svetainėje „You Tube". Į redakciją rašę laiškus ir komentaruose po rašiniu žmonės spėliojo, kas tai galėtų būti. Vieni manė, kad tai – naujo serialo reklama, kiti piktinosi kunigais – esą bažnyčia jau seniai ritasi žemyn, ir tokie vaizdo įrašai – nieko keista.


2014-08-29 22:35

V.Romanovo advokatas: „Jo liudijimai kai kam būtų neparankūs“

49

Rusijai suteikus prieglobstį buvusiam Ūkio banko savininkui V.Romanovui mūsų teisėsaugininkai prabilo, kad jie darys viską, kad užtikrintų bėglio dalyvavimą teismo procese, kuris dar neaišku kada įvyks. V.Romanovo advokatas Adomas Liutvinskas sako, kad tokie prokuratūros pareiškimai yra daugiau paguoda patiems sau, nei realus žingsnis.


2014-08-29 22:20

Vyresnių klasių moksleivių palydovai – stresas, baimė ir įtampa

3|5

„Aš irgi galiu kurti!“ – po haiku kūrimo pamokos stebėjosi aktorius ir režisierius Darius Petkevičius. Su vienuoliktokais jie turėjo skaityti Kristijono Donelaičio „Metus“, tačiau pamoka pasuko kitu keliu.


2014-08-29 21:39

Šiauliuose nusileido ir Portugalijos naikintuvai

43|23

Penktadienio popietę Šiaulių padangėje pasirodė Portugalijos karinių oro pajėgų naikintuvai F-16 „Fighting Falcon“. Iš pradžių kariniame Šiaulių aerodrome nusileido trys naikintuvai. Kol jie nuriedėjo į stovėjimo vietas, spėjo atskristi ir likę trys naikintuvai. Prieš nusileisdami šie naikintuvai dar apsuko ratą aplink aerodromą, o pilotai ore dar spėjo pademonstruoti kelis viražus.


2014-08-29 21:39

Panevėžyje „Baltojo amūro“ šventėje žvejams užkibo ir amūrų

3|10

Paskutinio vasaros mėnesio, rugpjūčio penktadienį Panevėžyje Nevėžio Senvagėje šurmuliavo žvejai. Antrus metus iš eilės vykstantis renginys Baltojo amūro šventė šįkart dvigubai mažiau žvejų, nei pernai. Į žvejų varžybas šiais metais užsiregistravo tik 70 dalyvių, o susirinko dar mažiau – vos 55.


2014-08-29 19:55

Lietuvos gyventojai nepritaria rusiškų televizijų ribojimui

252

Lietuvos gyventojai nepasitiki Rusijos televizijos kanalų skleidžiama informacija, tačiau nepritaria jų transliacijų ribojimui. Tai rodo penktadienį paskelbti apklausos rezultatai.


2014-08-29 17:33

Prezidentė į generalinio prokuroro pareigas grąžino D.Valį

110

Prezidentė pasirašė dekretą, kuriuo į darbą grąžino laikinai nušalintą generalinį prokurorą Darių Valį. Tai penktadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba. Generalinis prokuroras buvo laikinai nušalintas nuo pareigų iki galutinio sprendimo prokuratūros atliekamame tyrime. Taip teigiama Prezidentūros pranešime spaudai.


2014-08-29 17:31

Ukrainos mėsmalė lietuviui baisesnė už visus kitus regėtus karus

311|29|

Algirdas pamatė, kad už kilometro esančiame daugiabutyje žybtelėjo stiklas, todėl greitai krito į pievą ir laukė, kaip keisis situacija. Tai nutiko šių metų balandį prie Slovjansko miesto, kurį tuo metu kontroliavo prorusiški teroristai. Svarbiausiuose pastarojo dešimtmečio kariniuose konfliktuose dalyvavęs lietuvis žurnalistas įtarė, kad tame daugiabutyje pamatė snaiperio optinį taikiklį.


Populiariausi per 24 val.