Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

1 / 1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

(1 nuotraukos) P. Mantautas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-19 13:21

Kinai langu į Europą pasirinko Kauno rajoną

3|5

Pasirašyta sutartis tarp Kinijos Dziašano apskrities ir Kauno rajono savivaldybės paskatins investicijas ir kultūrinius mainus, o A.Stulginskio universitetas atvers duris kinų studentams. Bendradarbiavimo sutartį Raudondvario pilyje šeštadienį pasirašė Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Dziašano apskrities vicemeras He Quangenas. Čia pat buvo pasirašytas dar vienas dokumentas – bendradarbiavimo sutartis tarp Dziašano ir Kauno laisvųjų zonų.


2015-04-19 12:34

Kokybė: kaip tvarko atliekas statybų aikštelėse, taip ir stato

9

Sostinės statybininkai spjaudosi: pernai nebeliko „Bionovus“ statybos atliekų surinkimo aikštelės, tad surūšiuoti viską tenka patiems. Tai sąnaudas padidino kone tris kartus. Aplinkosaugininkai negailestingi – už nerūšiuotas ar išmėtytas statybos atliekas įmonėms kerta baudomis. Pernai rudenį pasisukioję „MG valdos“ užsakymu kylančiame „Pušų terasų“ daugiabučių kvartale, trims rangovams jie atseikėjo baudų – po 145 eurus kiekvienam. Pakartotinai įkliuvus baudos gali būti ir triskart didesnės. Bet gal statybininkai pasimokė?


2015-04-19 12:29

Sporto rūmams jau matuojami pardavimo sutarčių drabužiai

5

Vyriausybė rengia projektus, atversiančius kelią deryboms dėl Vilniaus koncertų ir sporto rūmų pirkimo-pardavimo – jos galėtų prasidėti ne anksčiau nei gegužės viduryje. Pasak premjero patarėjos Jūratės Juozaitienės, Sporto rūmus bus siūloma pripažinti valstybei svarbiu ekonominiu projektu.


2015-04-19 12:15

Deryboms įšalus, Graikija prakalbo apie pirmalaikius rinkimus

9

Graikijos tikslas yra pasiekti susitarimą su kreditoriais dėl reformų paketo. Bet, anot šalies ministro pirmininko pavaduotojo Yannio Dragasakio, deryboms su Europos Sąjunga ir Tarptautiniu valiutos fondu (TVF) atsidūrus visiškoje aklavietėje, Graikijoje galėtų būti surengtas referendumas ar pirmalaikiai rinkimai.


2015-04-19 12:15

Priminimas iš Vašingtono – Lietuva jau tarp ekonomikos lyderių

114

Globaliame pasaulyje šalių ar net regionų ūkiai yra vienas su kitu susiję. Todėl labai svarbu, kad jų plėtrą vyktų tolygiai ir nuosekliai. Todėl ir šiuo metu vykstantis pavasarinis Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo susitikimas skleidžia aiškią žinią – būtina užtikrinti ilgalaikį globalų ekonomikos augimą ir tvarumą.


2015-04-19 11:54

Merdinčią ligoninę atgaivino vadybos abėcėlę išmokęs gydytojas

46

Ar įmanoma įprastoje ligoninėje pritaikyti šiuolaikinius vadybos principus, kad ji neskendėtų nuostolių liūne, kaip yra daugeliu atvejų? Pasirodo, taip. Ukmergės ligoninėje – maža šventė. Nuolat nuostolingai dirbusi įstaiga pernai gavo nedidelį pelną, o besivelkančios skolos sumažėjo daugiau nei milijonu litų. Maža to, pavyko prisivilioti 11 jaunų gydytojų, atnaujinti medicinos įrangą ir pagerinti ligoninės įvaizdį – pagaliau jos tualetuose atsirado tualetinio popieriaus, muilo ir popierinių rankšluosčių.


2015-04-18 19:09

Susikrovė lagaminus, bet „Wizz Air“ pradangino bilietus?

18|2

„Turiu naktį iš šeštadienio į sekmadienį išskristi į Gruziją, bet negaliu“, – sako skrydžiui į Kutaisį lagaminus jau susidėjusi vilnietė Joana. Moterį ištiko šokas, kai šeštadienio rytą, bandydama internetu užsiregistruoti skrydžiui, niekaip neįstengė gauti registracijos patvirtinimo. Bilietai dingo, kartu – ir sumokėti pinigai?


2015-04-18 17:38

Graikija toliau derasi su skolintojais, nors pačiai – riesta

8

Graikija ir jos tarptautiniai skolintojai šeštadienio vakare susitiks Paryžiuje. Jie tarsis dėl didžiulės Atėnų finansinio gelbėjimo programos ir reformų, kurias ši šalis turi vykdyti mainais į labai reikalingas lėšas. Iki šiol šiose derybose didesnės pažangos nebuvo pasiekta.


2015-04-18 17:38

Ūkininkai augina kooperacijos medį – gamina ir prekiauja kartu

8|2

Žemdirbiai bando prisijaukinti kooperacijos idėją. Dažniausiai į kooperatyvus jie buriasi tam, kad parduotų grūdus, pieną ar gyvulius. Gaminti produktus drauge išdrįsta dar nedaug ūkininkaujančių žmonių. Kooperacija svetima lietuvių prigimčiai – žmonės nepasitiki vieni kitais. Be to, tai šiek tiek primena sovietmečio kolūkius. Vis dėlto yra sričių, kuriose ledai jau pralaužti. Pavyzdžiui, mėsinių avių augintojai prekybą skerdiena patikėjo kooperatyvui. Atsiranda ir vienas kitas pieno perdirbimo kooperatyvas.


2015-04-18 13:09

Kontrolieriai lengviau atsikvėpė: žemės grobstytojų mažėja

12|3

Žemė – vienų, bet joje sėja ir pjauna kiti? O gal svetimoje žemėje susirenčia pastatus? Žmonės stumdosi ir pykstasi kovodami dėl žemės aro ar hektaro, o kiti, atvirkščiai, didžiulius plotus užleidžia piktžolėmis. Kas ir ar tikrai kaltas, aiškinasi ir Nacionalinė žemės tarnyba (NŽT). Vieni žemdirbiai darbuojasi ne tik savo žemėje, bet suleidžia arklus ir į svetimą. Kiti žemės savininkai užleidžia savo sklypus piktžolėmis ar krūmynais. Vis dėlto žemė – turtas, kuriuo privalu rūpintis ir kurio nevalia grobstyti.


Populiariausi per 24 val.