Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-07-25 15:58

Rusijos vartotojų teisių gynėjai spaudžia „McDonald's“

Rusijos vartotojų apsaugos tarnyba pateikė ieškinį Maskvos teismui, siekdama uždrausti kai kuriuos „McDonald's Corp“ produktus, tarp jų mėsainius, pieno ir ledų kokteilius. Tokią informaciją teismo atstovas spaudai pranešė penktadienį. Regioninis vartotojų apsaugos agentūros „Rospotrebnadzor“ padalinys paprašė paskelbti kai kuriuos produktus nelegaliais dėl „netinkamų fizinių ir cheminių parametrų“.


2014-07-25 15:52

Kreditų biuras siūlo nusipirkti gerą turizmo įmonės vardą?

21| 

Kiek kainuoja geras įmonės vardas? 450 litų? Turizmo versle dirbantys žmonės apstulbo sulaukę kreditų biuro siūlymo tiesiog imti ir įsigyti stipriausios Lietuvoje įmonės sertifikatą. Sumoki pinigus, ir gali apgaudinėti klientus? Apie tai prakalbęs verslininkas sako, jog netruko sulaukti įmonių kreditinį patikimumą vertinančios įmonės šantažo.


2014-07-25 15:51

Po Ignalinos ypatingoji padėtis gali apimti ir visą šalį

101|29|

„Idavang" fermose - karšta. Ne nuo saulės kaitros, bet nuo didėjančio nerimo: kaip atkapstyti afrikinio kiaulių maro viruso kelią į fermas. Apie vidurdienį posėdį Ignalinos savivaldybėje baigė ir ekstremalių situacijų valdymo komisija. Pasak žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės, svarbiausia dabar - sunaikinti maro židinį „Idavang" komplekse.


2014-07-25 15:51

Graikų turizmą peni rusų investicijos

Graikijoje pastaruosius penkerius metus padaugėjo alaus daryklų ir padidėjo alaus gamyba bei suvartojimas. Šiuo metu šalyje alų gamina 15 daryklų, kurios daugiausia veikia vietinėje rinkoje: Rodo, Korfu, Santorinio, Kretos ir kitose salose bei miesteliuose. Graikiško alaus daryklos orientuojasi į kokybiško ir šviežio alaus, turinčio trumpą galiojimo laiką, gaminimą tradiciniais metodais.


2014-07-25 15:47

Turtingiausiu Lietuvoje išlieka Nerijus Numavičius

29

Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Bulgarijoje veikiantį prekybos tinklą „Maxima“ valdančios „Vilniaus prekybos“ grupės pagrindinis akcininkas Nerijus Numavičius šiemet vėl buvo pripažintas turtingiausiu šalyje. Savaitraščio „Veidas“ sudaryto turtingiausių šalies gyventojų trisdešimtuko viršūnėje atsidūrusio N.Numavičiaus turtas vertinamas 3,6 mlrd. litų.


2014-07-25 15:04

Krymo kaina: pinigus į pusiasalį tenka gabenti net lėktuvais

22

Iš Ukrainos atplėštas pusiasalis rusams kainuoja kur kas daugiau, negu buvo manyta anksčiau. Pinigus į jį iš didžiosios Rusijos tenka gabenti netgi lėktuvais. Rusijos centrinis bankas paskelbė, kad į Krymą nugabenta 250 tonų rusiškų banknotų ir monetų. Daugiausia – smulkios 50, 100 ir 500 rublių kupiūros. Šie pinigai skirti pakeisti Ukrainos grivinoms, kurios jau nuo birželio pradžios laikomos užsienio valiuta.


2014-07-25 14:57

Šiauliečius maitino kebabais iš pasenusių produktų

4

Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai atlikę patikrinimus, dviem kebabinėm Šiauliuose skyrė griežtas baudas. VMVT specialistai sustabdė Radviliškio gatvėje stovinčios mobilios kebabinės veiklą, nes maistas buvo ruošiamas ir tiekiamas vartotojams, neturint leidimo. Taip pat nebuvo tekančio šalto ir karšto vandens, neįrengta nuotekų sistema, kebabai gaminami iš žaliavų, kurių tinkamumo vartoti terminai pasibaigę.


2014-07-25 14:06

Dviračių gamintoja Šiauliuose turės naują šeimininką

Konkurencijos taryba leido dviračiais prekiaujančiai uždarajai akcinei bendrovei „Baltic Bicycle Trade“ įsigyti 100 proc. „SBJ AS“ akcijų.


2014-07-25 11:49

Žemės ūkio produktų supirkimo kainos per metus sumažėjo

1

2014-ųjų birželį, palyginti su tuo pačiu 2013 m. laikotarpiu, žemės ūkio produktų supirkimo kainos sumažėjo 8,1 proc., praneša Lietuvos statistikos departamentas. Tam įtakos turėjo 8,7 proc. sumažėjusios gyvulių ir gyvulininkystės produktų supirkimo kainos ir 7,5 proc. sumažėjusios augalininkystės produktų supirkimo kainos.


2014-07-25 11:35

Eksportuotų prekių kainos krito, importuotų - padidėjo

Šių metų gegužę, palyginti su balandžiu, eksportuotų prekių kainos sumažėjo 0,6 proc., o importuotų prekių padidėjo 0,2 proc., praneša Lietuvos statistikos departamentas.