Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta


2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-05 17:24

Gyvybės kaina: kiek pabėgėliai susimoka kontrabandininkams?

89|

Į Europą traukiančių pabėgėlių drama – aukso kasyklos be skrupulų dirbantiems žmonių kontrabandininkams. Šiuo periodu žmonių kontrabanda – pelninga kaip niekada. Vien liepą ES išorines sienas peržengė 107,5 tūkst. migrantų. Daugelis šių žmonių kažkuriame kelionės etape naudojosi kontrabandininkų paslaugomis.


2015-09-05 17:24

Lietuvos bankai mielai dalija būsto paskolas Rusijos piliečiams

21

Rusijos piliečiai sėkmingai perka butus Lietuvoje už čia gautas paskolas. Bankus džiugina mokūs klientai, turintys bent pusę reikalingos sumos. Be to, rusai paskolas grąžina net anksčiau, nei sutariama. Butų pirkėjai iš Rusijos su pinigų maišais – jau retai pasitaikantis atvejis. Smukęs rublis ir prastėjanti šalies ekonomika rusus verčia laikyti pinigus užantyje, o ne išlaidauti svetur. Bet jiems pagalbos ranką tiesia Lietuvoje veikiantys bankai.


2015-09-05 17:23

Tarptautinė asfaltuotojų sukčių brigada šėlsta ir Lietuvoje

28|

Įvairiose Europos šalyse kelininkais apsimetantys sukčiai – įtariama, iš Airijos – rado aukų ir Lietuvoje. Dauguma jų tyli, o nukentėjėliai iš Kazlų Rūdos nusprendė pričiupti aferistus.


2015-09-05 14:52

Sumenkusio aviečių derliaus neatpirks ir pasakiškos uogų kainos

4

Aviečių augintojai nuogąstauja, kad dėl sausos vasaros šių vėlyvųjų uogų derlius šiemet bus kone perpus mažesnis nei pernai. Nuostolių esą neatpirks net ir gerokai šoktelėjusios aviečių kainos.


2015-09-05 12:37

Kaune pristatytas atnaujinto stadiono projektas

111|23

Prieškario metais pradėtas kurti S.Dariaus ir S.Girėno sporto kompleksas Kaune po poros metų smarkiai pasikeis – įspūdingo dydžio projektą Kauno valdžia pristatė premjerui Algirdui Butkevičiui bei kitiems svečiams.


2015-09-05 12:37

M.Saakašvilis į Odesą vilioja pigių skrydžių kompanijas

5

Naujajam Odesos gubernatoriui, buvusiam Gruzijos prezidentui Michailui Saakašviliui nepatiko kaina, kurią jam teko mokėti už skrydį iš Kijevo į jo valdomą miestą. Todėl miesto administracija jau pradėjo derybas su pigių skrydžių kompanijomis „Ryanair“ ir „Wizz Air“ dėl skrydžių į šį Ukrainos miestą, esantį prie jūros.


2015-09-04 15:25

Lietuvos grūdų augintojams – blogos žinios iš Irano

67|2

Paradoksas – lietuviai nukūlė rekordinį visų laikų grūdų derlių, bet kur jį dės? Iranas, didžiausias lietuviškų kviečių importuotojas, neketina jų pirkti, nes ir pats jų šiemet prisiaugino pakankamai. Ūkininkai į aruodus pila paskutinius grūdus. Laukuose beveik neliko nei kviečių, nei miežių, nei rapsų. Bet dar daug kur likę nenukirstų grikių – jų pjūties laikas visada yra vėlyvokas.


2015-09-04 11:48

Dėmesio: oro uostuose – griežtesnė patikra dėl sprogmenų

2

Nuo rugsėjo 1 dienos Lietuvos oro uostuose, Vilniuje, Kaune ir Palangoje, buvo sugriežtintos keleivių aviacijos patikros procedūros – dalis keleivių papildomai tikrinami dėl galimai turėto sąlyčio su sprogstamosiomis medžiagomis. Tokią papildomo tikrinimo praktiką nustatė Europos Sąjungos reglamentai, tad procedūra pradėta taikyti visuose ES šalių oro uostuose.


2015-09-04 11:27

Palanga dar kvėpuoja, bet dirbti nebėra kam

24|2

Šiltą rugsėjį Palanga dar privilioja nemažai poilsiautojų, tačiau prisėdus papietauti kavinėse jiems gali tekti apsišarvuoti kantrybe – kurorto verslininkai jau pajuto darbuotojų stygių.


2015-09-04 11:21

Įvežtinės prekės lietuviškų nepakeis ir šiemet

4

Vis daugiau Lietuvos gyventojų rinkdamiesi prekę dėmesį atkreipia į produkto kilmės šalį. Didelė dalis pirkėjų mieliau į krepšelį įsideda būtent lietuvišką, o ne užsienio gamintojų, prekę, rodo prekybos tinklo „Maxima“ duomenys.


Populiariausi per 24 val.