Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-01-29 16:59

Geriausiu darbdaviu pripažinta ir FNTT krečiama „Girteka“

52|35

Geriausias darbdavys yra tas, kurio įmonėje dirbi? Ar tas, kurio bendrovėje norėtum įsidarbinti? Tas, kuris moka didžiausią algą? Ar tas, kurio reputacija nesuteršta? Pasirodo, darbo patirties neturintiesiems žmonėms svarbiausia atlyginimas ir darbo sąlygos, vyresniems darbuotojams – darbdavio reputacija. Tiesa, kai kurioms rinkimuose dalyvavusioms įmonėms šiemet teko patirti išmėginimų reputacija. Kas išlaikė „Top darbdavio“ rinkėjų egzaminą geriausiai? Kas yra geriausias darbdavys Lietuvoje?


2015-01-29 15:56

ECB: reikalai euro zonoje gerėja

6

Europos centrinio banko (ECB) valdybos narys Peteris Praetas optimistiškai žvelgia į naujausius ekonomikos duomenis ir teigia, kad naujų paskolų ir finansų srities skaičiai rodo „džiuginamų ženklų“ – gerėja situacija euro zonos ekonomikoje. Apie tai praneša „Dow Jones“.


2015-01-29 15:56

„Omnitel“ pagaliau atsispyrė nuo dugno

24

Kone visus praėjusius metus „Omnitel“ vadovas Danas Strombergas buvo priverstas vartoti žodį „stabilizavimas“. Ketvirtadienį susitikime su žurnalistais jis džiaugėsi pagaliau galėdamas jį pakeisti nauju: „augimas“. Tiesa, situacija gerėjo tik žiūrint švedų akimis.


2015-01-29 15:56

Šviesolaidis jūros dugne – saugumo tarnybų taikinys?

14|3

Baltijos jūros dugnu tarp Lietuvos ir Švedijos nutiestas šviesolaidinio tinklo kabelis leidžia užtikrinti spartų internetą. Tačiau yra įtarimų, kad juo gali naudotis saugumo tarnybos, rinkti ir dalytis informacija apie privatų asmenų gyvenimą.


2015-01-29 15:56

Beveik neliko sutinkančių dirbti už minimalią algą

90

Tik 1,4 proc. darbo besidairančių Lietuvos gyventojų tenkintųsi mažesniu nei 289 eurų (1000 litų) atlyginimu. Prieš aštuonerius metus tokių būta net 11 kartų daugiau. Taip teigiama specialistų paieškos portalo cvmarket.lt atliktame tyrime.


2015-01-29 14:44

Kaip gaivinsime probleminius šalies regionus?

4

Pagrindinis Lietuvos regioninės politikos tikslas – mažinti socialinius ir ekonominius skirtumus tarp regionų ir regionų viduje, skatinti visos valstybės teritorijos tolygią ir tvarią plėtrą. Dabartinės politikos kryptis – specifinių problemų sprendimas tikslinėse teritorijose. Siekiama tai daryti kompleksiškai, įgyvendinant kompleksines programas ir projektus, apimančius kelias veiklos sritis, kuruojamas skirtingų ministerijų ir kitų valstybės institucijų. Apie regioninės politikos aktualijas kalbamės su vidaus reikalų viceministru Elvinu Jankevičiumi.


2015-01-29 13:45

Pirkimo įpročiai grįžta į senas vėžes

4

Lietuvos gyventojų apsipirkimo įpročiai po truputį grįžta į įprastas vėžias, tačiau vartojimas auga vis dar vangiai. Prekybos tinklo „Maxima“ duomenimis, jei per pirmąsias dvi 2015 metų savaites, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2014 metais, prekių pardavimai „Maxima“ prekybos centruose smuko maždaug 4,8 proc., tai mėnesiui baigiantis, pardavimų kritimas jau mažesnis – vos 3 proc.


2015-01-29 10:17

Mobilioji bankininkystė Lietuvoje: kaip esate sekami

30|4

Šį trečiadienį minima Europos duomenų apsaugos diena. Ta proga lrytas.lt pradeda publikuoti trijų dalių žurnalistinį tyrimą, atskleidžiantį, koks pažeidžiamas Lietuvoje yra privatumas ir duomenų apsauga. Šis žurnalistinis tyrimas, prie kurio prisidėjo ir lrytas.lt, tapo „Media4Change“ skelbto žurnalistinių tyrimų konkurso laureatu.


2015-01-29 10:13

Į Centrinį Klaipėdos terminalą tuoj atplauks laivai

Šių metų sausį Centrinis Klaipėdos terminalas, kuris buvo oficialiai atidarytas praėjusių metų vasarą, ir laivybos bendrovė „DFDS Seaways“ susitarė dėl keltų linijos veiklos pradžios.


2015-01-29 10:07

Atsiskaitymų padirbtais eurais mažėja

Lietuvai įsivedus eurą, atsiskaitymų padirbtais eurų banknotais mažėja, sako Lietuvos banko vadovas Vitas Vasiliauskas.


Populiariausi per 24 val.