Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-01 20:34

Klaipėdos uoste prie ilgai tvarkytų krantinių jau verda darbas

17

Klaipėdos uoste šventė - rekonstruotos giliavandenės krantinės, prie kurių vienu metu gali švartuotis du 13,4 metrų gramzdos „Post Panamax“ tipo laivai, talpinantys daugiau 70 tūkst. tonų krovinių – metalurgijos žaliavų, grūdinių kultūrų, cukraus. Prieš daugiau kaip dešimtmetį Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos („KLASCO“) teritorijoje pradėtos statybos dėl įvairiausių kliūčių buvo įstrigusios ir baigtos tik dabar.


2014-08-01 19:25

Sankcijos Rusijai jau klupdo Vakarų kompanijas

215

Euro zonos kompanijos perspėjo, kad krizė Rusijoje ir Ukrainoje jau neigiamai atsiliepia verslui, kadangi griežtų sankcijų įvedimas Maskvai sudavė skaudų smūgį daugeliui Europos kompanijų, rašo britų „The Financial Times“. Šis perspėjimas nuskambėjo tuo metu, kai Europos Sąjunga įvedė Rusijai pačias griežčiausias sankcijas nuo šaltojo karo pabaigos. Jos palietė energetikos, finansų ir gynybos sektorius.


2014-08-01 17:37

Avalynės fabriko vietoje iškils šiuolaikiški maitinimo namai

13|4

Vaizdingoje Ukmergės senamiesčio vietoje – prie Šventosios upės, piliakalnio papėdėje ir sentikių cerkvės kaimynystėje – stovintis bei per pastarąjį dešimtmetį tikru vaiduokliu virtęs pastatas skaičiuoja paskutines savo gyvavimo dienas. Prieš dvejus metus šį jau senokai neeksploatuojamą statinį įsigijusi bendrovė „Big Stone“ rengiasi jį nugriauti, o jo vietoje pastatyti šiuolaikiškus maitinimo namus.


2014-08-01 16:37

Liūdna žinia rūkaliams: cigarečių kainos dar turi kur kopti

82

Bloga žinia rūkaliams, gera – kontrabandininkams: nuo liepos 0,29–0,5 Lt brangsta tabako gaminiai. Tabako gamintojai teigia, kad jų siūlomos produkcijos kainą ir toliau šokdina didėjantys akcizai tabakui. Iki 2018 m. Lietuva turi pasiekti ES minimalų akcizą - 90 eurų už tūkstantį cigarečių. Todėl 2018 m. vidutinė cigarečių kaina bus apie 10 Lt už pakelį arba 2,9– 3 eurai.


2014-08-01 16:15

Užkratas į „Idavang“ fermas galėjo patekti liepos pradžioje

7

Ispanijos laboratorija patvirtino, kad didžiausios Lietuvoje kiaulių augintojos - Danijos kapitalo „Idavang“ komplekse Ignalinos rajone kiaulės užsikrėtė iš Rusijos ir Baltarusijos atkeliavusiu afrikiniu kiaulių maru.


2014-08-01 16:05

Europos bankai apribojo Rusijos bendrovių kreditavimą

 

Europos bankai „Royal Bank of Scotland“ (RBS), „Societe Generale“ ir „Natixis SA“ apriboja Rusijos bendrovių kreditavimą dėl šaliai paskelbtų sankcijų.


2014-08-01 15:59

Sunkumai italų neapleidžia - gyventojai taupo ir pirkdami maistą

25

Pavasarį gležnos Italijos ekonomikos atsigavimo daigus džiaugsmingai sutikusi žiniasklaida, įpusėjus vasarai, vėl sugrįžo prie niūrių antraščių. Pramonės gamyba, palyginti su praėjusiais metais, kuri ir taip jau buvo kukli, dar susitraukė 2,5 proc., o per Velykas kiek atsigavusi mažmeninė prekyba smuko beveik procentu. Daugiausiai italai taupė maisto produktams, kurių pirko maždaug 1,5 proc. mažiau.


2014-08-01 15:03

Rusų embargo nuostolis Belgijos kiaulių fermoms - 40 mln. eurų

16

Kiaulininkystės fermų nuostoliai Belgijoje dėl Rusijos sausio pabaigoje paskelbto embargo Europos kiaulininkystės pramonės produkcijos importui siekė apie 40 mln. eurų, rodo Belgijos mėsos gamintojų federacijos duomenys.


2014-08-01 14:55

Japonijos „Sharp“ veiklos pelnas išaugo 55 procentais

Japonijos elektronikos gamintoja „Sharp“ pranešė, kad bendrovės veiklos pelnas per antrąjį metų ketvirtį išaugo 55 proc., gerokai pranokęs analitikų prognozes. Apie tai skelbia BBC. Rodiklius pagerino geri skystųjų kristalų (LCD) televizorių pardavimai kai kuriose šalyse, įskaitant Kiniją.


2014-08-01 13:07

Verslininko pastatytas laivas Palangoje neberanda vietos

37|2

Prieš ketverius metus Palangos verslininko Rimanto Ignatavičiaus pastatytas ir daugelį šalies švenčių puošiantis kuršių vitingų laivas, kuriame rūkomos žuvys, šią vasarą kurorte neberanda vietos. Verslininką įžeidė ir tai, kad esą jo laivas yra negražus. Praėjusią savaitę Palangos J.Basanavičiaus gatvėje, prie atnaujintos tarpukario vilos „Jūros akis“, vitingų laive rūkytomis žuvimis pradėjęs prekiauti verslininkas netruko sulaukti savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus dėmesio.