Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta


2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-03 12:59

A. Abromavičius apie tai, kuo Lietuva galėtų padėti Ukrainai

Lietuva Ukrainai galėtų padėti restruktūrizuojant valstybės rezervą, skatinant eksportą bei patariant dėl Registrų centro veiklos, mano Ukrainos ekonomikos ministras Aivaras Abromavičius.


2015-08-03 12:56

A. Butkevičius antradienį žada pervesti pinigų LJL laivams

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad jau antradienį turėtų būti atliekami pavedimai finansinių problemų turinčiai bendrovei „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL). „Kiek aš žinau, dabar toliau bus tęsiamas pasitarimas, ir mano yra išsakytas pageidavimas ir reikalavimas, kad jau rytoj (antradienį, -ELTA) būtų daromi finansiniai pavedimai, kurie reikalingi atlaisvinant laivus ir laivų kontrolę perimant Lietuvai“, – pirmadienį po Vyriausybės pasitarimo žurnalistams sakė Ministras Pirmininkas, nepatikslinęs, kas šiuos pavedimus galėtų atlikti.


2015-08-03 12:19

Atėnų akcijų birža atnaujino darbą, pinga Graikijos akcijos

Pirmadienį Atėnų akcijų biržoje atnaujinama prekyba vertybiniais popieriais. Birža buvo uždaryta dėl pagilėjusios skolų krizės šalyje. Manoma, kad, atsinaujinus darbui biržoje, akcijos smuks mažiausiai 20 proc., informuoja BBC.


2015-08-03 12:01

Antrą ketvirtį apyvarta šalies turgavietėse augo 13,4 proc.

1

Šalies turgavietėse prekybos apyvarta antrą šių metų ketvirtį sudarė 94,1 mln. EUR ir, palyginti su pirmu metų ketvirčiu, padidėjo 13,4 proc. to meto kainomis.


2015-08-03 11:22

R. Dargis: nedarbas mažėja dėl emigracijos ir sezoninių darbų

5

Pramonininkų konfederacijos prezidentas teigia, kad nedarbo mažėjimas Lietuvoje yra susijęs su emigracijos didėjimu ir sezoniniais darbais. Pasak Roberto Dargio, nors darbo vietų pasiūlymų Lietuvoje daugėja, mažėja galinčių jas užimti.


2015-08-03 11:03

Rytuose dirbę vežėjai neskuba atnaujinti savo transporto

Europos automobilių gamintojai džiaugiasi – naujų komercinio transporto priemonių pirmąjį metų pusmetį užregistruota 12,9 proc. daugiau nei pernai tuo pat metu. Lietuviai, nors ir gali girtis dar įspūdingesniu augimu, krykštauti neskuba ir augimą vertina stabiliai. Lietuvos komercinio transporto pardavėjai pabrėžia, kad šalyje tokio didelio augimo nejusti, tačiau padėtis teigiama, o rinka – stabili.


2015-08-03 10:49

Apklausa: lietuviai vadovai nėra geidžiamiausi

Darbo ieškančiųjų portaluose atliktos apklausos rodo, jog lietuvaičiai mieliau rinktųsi vadovą iš Vakarų Europos, o ne iš Lietuvos. Lietuviai, apklausų dalyvių manymu, mažiau skiria dėmesio darbuotojams moraliai motyvuoti.


2015-08-03 09:59

Girto šėlsmas lėktuve. Kokia bausmė laukia?

24| 

Kaip pasakoja orlaivių palydovai, kartais prisireikia agresyvų keleivį net surišti. Girtavusiems lietuviams yra tekę ir areštinėje Airijoje pasėdėti, ir patirti, ką reiškia dieną praleisti arabiškame kalėjime. Britų įgulai teko tramdyti įsisiautėjusį keleivį, kuriam pabodo skristi, tad jis nutarė atidaryti lėktuvo duris, o kitas nebesuspėjo į tualetą ir apšlapino greta sėdinčiuosius.


2015-08-03 09:37

A.Abromavičius: „Vieni karo metai Ukrainai kainuoja 5 proc. BVP“

54

Ukrainoje gali nutikti, kad ji greitai nebegalės grąžinti skolų, kas reiškia savotišką bankrotą. Šiuo metu vyksta derybos su tarptautiniais kreditoriais dėl skolų restruktūrizavimo, kas gali nukelti procesą pratęsti. Pagrindinė Ukrainos ekonomikos blogėjimo priežastis yra karinis konfliktas šalies rytuose, kuris atstumia investuotojus ir sunaudoja daug valstybinių resursų.


2015-08-02 19:04

Užsieniečių diskriminacija: dirbti gali, kurti verslą – ne

13|3

Lygių teisių kontrolieriaus tarnyba sako nuolat sulaukianti užsieniečių skundų dėl galimos diskriminacijos Lietuvoje. Neseniai atliktas eksperimentas rodo, kad lietuviai nepalankiai žiūri į atvykėlius. Pietro Mancuso į Lietuvą atvyko beveik prieš metus, o šį pavasarį gavo leidimą laikinai čia gyventi. Italas tikisi Lietuvoje kurti verslą, tačiau susidūrė su problema. Jis nori įsigyti įmonei steigti reikalingą elektroninį parašą, bet negali to padaryti – jo turimas leidimas gyventi tėra popierinė pažyma, o elektroniniam parašui reikalinga leidimo gyventi kortelė. Pagal Europos Sąjungos (ES) laisvo piliečių judėjimo direktyvą, tokios kortelės išduodamos tik trečiųjų šalių piliečiams, tad vyras sako, kad jaučiasi diskriminuojamas.


Populiariausi per 24 val.