Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta


2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-07 13:16

Dėl netvarkos uždarė restoraną Druskininkuose

3

Gavę dviejų vartotojų skundus apie nešvarą ir netvarką „Izumi“ restorane, Druskininkų valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai nedelsiant atliko neplaninį patikrinimą.


2015-10-07 13:12

„Gudrus“ direktorius į savo kišenę susikrovė krūvą eurų

12

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra įtaria vienos Klaipėdos įmonės direktorių pasisavinus didelės vertės svetimą turtą, apgaulingai tvarkius apskaitą ir melagingai teikus duomenis Valstybinei mokesčių inspekcijai.


2015-10-07 12:11

Latvija širsta, kad lietuviams pavyko sugundyti kinus

52

Dviejų broliškų valstybių konkurencinė kova įgauna pavydo bruožų. Baltijos šalių uostai jau seniai konkuruoja dėl krovinių, tačiau naujausia Lietuvos pergalė įsiutino Latvijos valdžią.


2015-10-07 12:10

Jus pakvietė į darbo pokalbį – į ką svarbu atkreipti dėmesį?

7

Ką ir kaip kalbėti darbo susitikimo metu ir ko jokiu būdu nesakyti? Kaip išsisukti nuo suktų klausimų ir ką atsakyti, jei darbdavys rimtu veidu paklaus „ką pasiimtumėte į negyvenamą salą ir kodėl“? Dažnai ruošiantis darbo pokalbiui apgalvojame šimtus smulkmenų ir surepetuojame dešimtis atsakymų, tikėdami, kad toks pasiruošimas padės sublizgėti kandidatų minioje. Visgi vienas pagrindinių raktų į sėkmę atrankos pokalbyje yra nuoširdumas ‒ tai galioja ir kandidatui, ir darbdaviui.


2015-10-07 12:02

Kas pasipelnė iš „Volkswagen“ skandalo?

5| 

Naujasis „Volkswagen“ koncerno vadovas Matthiasas Mülleris, kalbėdamas Volfsburge 20 tūkst. šio koncerno darbuotojų teigė, kad koncernas išgyvens šią krizę, bet tai nepraeis be pasekmių. Jis sakė, kad teks drastiškai taupyti.


2015-10-07 09:46

Obuolių spaudėjų sausra – neturi iš ko spausti sulčių

4

Sulčių spaudėjai prieš kelias savaites pasiruošė įrangą ir pradėjo šiųmetį sulčių spaudimo sezoną, tačiau klientų sulaukia ne tiek, kiek norėtų. Sulčių versle ne vienerius metus besisukantys pašnekovai lrt.lt teigia, kad derlius vėluoja, o ir obuolių šiemet yra gerokai mažiau.


2015-10-07 09:26

Naftos karalystės galas. Kaip „Apple“ ir „Tesla“ pakeis pasaulį

51

„Apple“ atėjimas į automobilių verslą be abejonės bus sėkmingas ir sudrebins šią pramonės šaką. Po to, kai aš parašiau straipsnį apie „Apple“ finansų naujoves , sužinojau, kad mobiliojo ryšio operatoriai „Sprint“, „T-Mobile“, o dabar ir „Verizon“ pradėjo kovą, kuris iš jų pasiūlys geriausią sandorį dėl „iPhone“, rašo finansų analitikas, „Investment Management Associates, Inc.“ investicijų valdymo direktorius ir „ The Financial Times“ straipsnių autorius Vitalijus Kacenelsonas.


2015-10-07 09:24

Perkate medų prekybos centruose? Kokios jis kokybės?

6

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) siekdama įvertinti, kokios kokybės medus parduodamas Lietuvoje, taip pat ar jis saugus, ištyrė didžiuosiuose Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių prekybos centruose „Maxima“, „Norfa“, „Rimi“, „Iki“ ir „Prisma“ parduodamo medaus mėginius.


2015-10-07 09:00

Tūkstančiai „Toyota“ automobilių – IS grupuotės rankose

11| 

Teroristinės „Islamo valstybės“ (IS) grupuotės nariai turi tūkstančius „Toyota“ markės automobilių – visureigių ir lengvųjų sunkvežimių. Tai rodo daugybė vaizdo įrašų iš IS stovyklų Irake, Libijoje ir Sirijoje, praneša televizijos kanalas ABC.


2015-10-06 22:02

Ukrainos valstybės skola pasiekė 70 mlrd. JAV dolerių

4

Vyriausybės garantijų palaikoma Ukrainos valstybės skola, rugpjūčio 31 dienos duomenimis, siekia beveik 1,5 trln. grivinų, t. y. daugiau kaip 70,5 mlrd. JAV dolerių. Tokius duomenis antradienį savo interneto svetainėje pateikė Ukrainos finansų ministerija. Apie tai praneša naujienų agentūra „Reuters“.


Populiariausi per 24 val.