Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

Politikai gyventojus į renovaciją varys švelnia prievarta

2012-03-09 14:05

Tam, kad daugiabučių renovacija prasidėtų, reikia įteisinti „švelnią prievartą“ renovuoti nenorintiems gyventojams – jie turėtų daugiau mokėti už šildymą, kad nebenorėtų prieštarauti. Taip penktadienį konferencijoje apie šildymą svarstė politikai socialdemokratai, ketinantys sudaryti naują vyriausybę po Seimo rinkimų.

1/1

Visoms renovacijoms turėjo pritarti 51 proc. gyventojų. P. Mantautas

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-17 11:23

Ekonomikos komitetas šiaušiasi prieš prezidentę

3

Seimo Ekonomikos komitetas siūlo nepaklusti prezidentės veto dėl metro statybos ir palikti galioti Seimo priimtą įstatymo projektą, kuris atvertų kelią kelių milijardų litų vertės investicijoms.


2014-09-17 11:14

Įtartinas investuotojas Šiauliuose miestui jau pervedė milijoną

4

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pateikė įstatymų pataisas, kad investicijos į strateginius ūkio sektorius ir greta strateginių objektų esančią teritoriją būtų leidžiamos tik įvertinus, ar potencialaus investuotojo veikla nekelia grėsmės nacionaliniam saugumui. Pataisos pateiktos po to, kai opozicijoje esantys konservatoriai perspėjo dėl Šiauliuose parengto investicinio projekto, kuriuo remiantis, pasak jų, prie Zoknių karinių oro pajėgų NATO bazės neaiškaus, spėjama, rusiško kapitalo įmonė ketina statyti „styginiais bėgiais“ riedančių traukinių laboratoriją.


2014-09-17 10:02

„Sodros“ biudžeto deficitas - mažesnis nei prieš metus

Šių metų sausio – rugpjūčio mėnesiais „Sodros“ biudžeto pajamos buvo 6 mlrd. 505,9 mln. Lt (1 mlrd. 884,2 mln. Eur). Tai yra 7,6 proc. (461,1 mln. Lt arba 133,5 mln. Eur) daugiau nei per praėjusių metų tą patį laikotarpį ir 2,7 proc. (173,2 mln. Lt arba 50,1 mln. Eur) daugiau nei buvo planuota.


2014-09-17 09:39

Sulčių spaudėjai pasiraitojo rankoves

12

Obuolių spaudyklose – apgultis. Prisiskambinti greta Vilniaus besidarbuojantiems sulčių spaudėjams neįmanoma. Tie, kuriems pavyksta, užrašomi į eilę, bet teks laukti tris savaites. Aplink Kauną – ramiau. Ten sultys išspaudžiamos per kelias dienas. Obuolių derlius šiemet prastas? Neatrodo. Bent apie sostinę – auksinis. Obuolių maišais vežini žmonės užgulė Vilniuje ar greta jo besidarbuojančius sulčių spaudėjus, rašo „Lietuvos rytas“. Prisiskambinti ir užsirašyti į eilę neįmanoma nei į Vilniaus rajono Galgių kaime esančią spaudyklą, nei į įsikūrusią sostinės Aukštagirio gatvėje.


2014-09-17 09:17

Futbolas Brazilijai leido 60 proc. pakelti pajamas iš turizmo

2

Pirmasis šių metų pusmetis turizmui buvo palankus: pasaulyje keliavo 4,6 proc., arba 22 mln. daugiau turistų nei pernai tuo pačiu metu. Pagal statistiką, kas antras pasaulio turistas lankosi Europoje. Pirmą šių metų pusmetį Lietuvoje turistavo ir šalies apgyvendinimo įstaigose nakvojo 12,2 proc. daugiau užsieniečių nei tuo pačiu laiku pernai.


2014-09-17 07:16

Už pieno litrą – vos litas. Jis – iš miltelių?

43|3

Maždaug per metus lenkiški pieno produktai įsiskverbė į mūsų šalies parduotuvių lentynas. Jie – ir skanūs, ir pigesni. Tačiau reikia žiūrėti, ką perki – ar sūrio gaminį iš pieno pakaitalų, ar tikrą sūrį, ar varškę, ar tik kepiniams tinkantį jos pakaitalą. Vis dėlto kokį pieną suskato pardavinėti prekybininkai, jei jo litro kaina nesiekia nė lito? Iš pieno miltelių? Tai būtų kvailystė.


2014-09-17 07:00

ES ir Ukrainos sutarčiai koją kiša Rusija ir oligarchai

12

Ukrainos ir Europos Sąjungos (ES) asociacijos sutarties ratifikavimas yra simbolinis aktas, tačiau jį temdo sprendimas atidėti laisvosios prekybos įsigaliojimą, spaudžiant Rusijai ir daliai Ukrainos oligarchų, sako Lietuvos ekspertai. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorius Ramūnas Vilpišauskas BNS sakė, kad euforija, kylanti dėl Asociacijos sutarties ratifikavimo Ukrainoje ir Europos Parlamente, yra susijusi su sutarties simboline prasme.


2014-09-16 18:25

Atrodo, kad taksi bendrovė „Vilnius veža” ilgai nevažiuos

38

Vilniaus savivaldybės sprendimas steigti taksi bendrovę „Vilnius veža“ yra neteisėtas, todėl Konkurencijos taryba siūlo panaikinti įmonę. „Įsteigus bendrovę „Vilnius veža” buvo sukurtas interesų konfliktas, nes savivaldybė pradėjo dalyvauti ūkinėje veikloje, kurią pati administruoja.


2014-09-16 16:46

“Snoro“ administratorius - dar nepamirštas

38

Generalinis prokuroras Darius Valys nurodė išsiaiškinti, ar sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų buvo pagrįstas.


2014-09-16 14:57

Latvijos bankas: „Citadele“ negali atitekti Rytų investuotojams

3

Vienas didžiausių komercinių bankų Latvijoje „Citadele“, turintis antrinį banką Lietuvoje, negali būti parduotas nei Skandinavijos, nei Rytų investuotojams, Latvijos visuomeniniam radijui pareiškė centrinio banko vadovas Andris Bėrzinis.


Populiariausi per 24 val.