Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Į krepšinį atvedė lietuviški ir afroamerikietiški genai

2012-03-10 22:17

„Mano tėvų genai – geriausias derinys krepšiniui”, – sakė Šiaurės Vakarų universiteto komandos puolėjas Drew Crawfordas, kurio tėvas – NBA teisėjas Danny Crawfordas, o motina – Amerikos lietuvė Claudia.

1/3

Drew Crawfordas trečius metus atstovauja „Northwestern Wildcats” ekipai.

1 / 3

27 metus NBA dirbantį Danny Crawfordą pažįsta K.Bryantas ir kitos žvaigždės. Nuotr. iš asmeninio albumo

Crawfordų šeima (iš kairės): NBA teisėjas Danny ir Amerikos lietuvė Claudia (pora dešinėje) užaugino vaikus Drew ir Lią.

(3 nuotraukos) Nuotr. iš asmeninio albumo

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

2|6

„Neleidome jiems mėtyti tritaškių, lėtinome jų žaidimą. Atlikome gerą darbą“, - triuškinamu rezultatu pasibaigusias rungtynes komentavo Kauno „Žalgirio“ legionierius Jamesas Andersonas.

Tvirtovė: „Žalgiris“ savo aikštėje sutrypė Rusijos klubą – 97:63

76|30|

Kauno „Žalgiris“ iškaršė kailį Eurolygos debiutantams ir pasiuntė žinutę visiems būsimiems varžovams – namų arenoje niekas lengvų kovų tikėtis neturėtų. Penktadienį Gintaro Krapiko auklėtiniai sužaidė pirmąjį elitinės lygos sezono mačą namuose ir sirgaliams dovanojo puikią šventę. Įsibėgėjęs „Žalgiris“ be jokio gailesčio 97:63 (23:17, 25:7, 27:18, 22:21) trypė Ainaro Bagatskio treniruojamą Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komandą.

G. Krapikas: „Džiugu, kad Eurolygoje pažaidė visi krepšininkai“

3|2|

Padėkos sirgaliams ir krepšininkams – nuo to Gintaras Krapikas pradėjo spaudos konferenciją, kai Kauno „Žalgiris“ šventė triuškinamą pergalę Eurolygoje. Penktadienį žalgiriečiai sužaidė pirmąjį namų mačą ir jį laimėjo užtikrintai – Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ klubas iš Rusijos buvo sutryptas 97:63.

2014-10-25 10:37

„Raptors“ skina pergales, „Rockets“ parklupdė NBA čempionus

1|20

„Toronto Raptors“ NBA ikisezoninėse rungtynėse kol kas džiugina savo aistruolius. Kanados klubas (7 pergalės/ 1 pralaimėjimas) Monrealyje 83:80 (24:24, 14:22, 25:11, 20:23) nugalėjo „New York Knicks“ ekipą.

2014-10-24 21:40

Kaip „Žalgiris“ dorojo „Nižnij Novgorod“ klubą

1|31

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį – spalio 24-ąją – savo aikštėje iškovojo skambą pergalę. Eurolygoje „Žalgiris“ 97:63 sudorojo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ klubą iš Rusijos.

2014-10-24 19:53

Eurolyga: „Real“ Rusijoje gelbėjo paskutinis metimas

2|5|

Madrido „Real“ krepšininkai vos išnešė sveiką kailį iš Rusijos, kai tik per paskutinę minutę Eurolygoje sugebėjo 76:75 (19:16, 16:15, 20:25, 21:19) palaužti šeimininkę Kazanės „Uniks“ komandą. Elitinės lygos vicečempionams tai buvo antroji pergalė A - „Žalgirio“ - grupėje. Intriga šiose rungtynėse tęsėsi iki pat galo ir pergalę Madrido ekipai išplėšė Sergio Llullas, pataikęs dvitaškį su sirena.

2014-10-24 19:34

Turkai trukdo amerikiečiui atvykti į Klaipėdos „Neptūną“

5|

Klaipėdos „Neptūno“ klubas rado naują vidurio puolėją. Juo turėtų tapti amerikietis Keithas Bensonas, bet sudaryti sutartį trukdo Turkijos ekipa Bandirmos „Banvit“, praneša basketnews.lt.

2014-10-24 14:45

Startuoja aštuntasis Alytaus apskrities mokyklų čempionatas

Druskininkų savivaldybė kartu su Alytaus miesto, Alytaus rajono ir Lazdijų rajono savivaldybėmis aštuntus metus iš eilės organizuoja analogų Lietuvoje neturintį Alytaus apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 9-12 klasių krepšinio čempionatą. Pasak klasių krepšinio čempionato iniciatoriaus Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko, šio projekto pagrindinis tikslas – skatinti moksleivių draugiškumą ir suvienyti klases siekiant bendro tikslo.

2014-10-24 13:29

Kodėl ant „Neptūno“ marškinėlių nėra jokių užrašų?

3|3|

Atidesni krepšinio sirgaliai pirmosiose dviejose Eurolygos rungtynėse turėjo pastebėti, kad ant Klaipėdos „Neptūno“ marškinėlių be numerių ir žaidėjų pavardžių nėra jokių kitų užrašų bei rėmėjų logotipų.

2014-10-24 13:17

Šiauliuose – Artūro Jomanto ir Rolando Alijevo rekordai

1

Ketvirtadienio vakarą LKL čempionate vyko vienos atkakliausių rungtynių šiame čempionate. „Dzūkijos“ krepšininkai pirmus du kėlinius buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau po didžiosios pertraukos galingai sužaidė trečiąjį ketvirtį, parėmė iniciatyvą ir per pratęsimą įveikė „Šiaulių“ ekipą 96:93, rašo lkl.lt.