Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

2012-03-15 16:51

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. Prieš tai Belgijos interneto portaluose pasirodė prezidento žmonos ir jos dukters nuotraukos, kuriose mažylės veidas nepridengtas.

1/1

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. AP

C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

1 / 1

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-09-18 18:38

George’as Clooney palieka viengungių gretas

13

Geidžiamiausias Holivudo jaunikis neteko ilgus metus puoselėto statuso, o tūkstančių moterų viltys negailestingai sudužo į šipulius. Taip, George’as Clooney oficialiai išbraukiamas iš viengungių sąrašų.


2014-09-18 17:22

Dėl nėštumo Catherine atšaukė pirmąją savarankišką kelionę

9

Princas Williamas šį savaitgalį vietoje žmonos Kate nuvyks į Maltą, nes antro vaiko besilaukianti kunigaikštienė kenčia nuo itin stipraus pykinimo, ketvirtadienį paskelbė Kensingtono rūmai.


2014-09-18 17:21

Princo Harry gimtadienis - garsenybių apsuptyje

Britanijos princas Harry savo 30-ąjį gimtadienį atšventė surengęs oficialią vakarienę, kurios svečiai klausėsi popmuzikos žvaigždės Ellie Goulding dainų. Vakarienė vyko Klarenso rūmuose, Harry tėvo Velso princo Charleso Londono rezidencijoje, trečiadienio vakarą, praėjus dviems dienoms po tikrojo princo gimtadienio, kuris buvo paminėtas pirmadienį.


2014-09-18 13:49

Lady Gaga gerbėjus gundo nuotraukomis iš vonios kambario

50|4

Amerikiečių dainininkė Lady Gaga mėgsta dėmesį – socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi nuotraukomis, kurias kuklesnės žvaigždės pasilieka asmeniniam albumui. Trečiadienio vakarą Atėnuose ji nusprendė pasipuikuoti savo viešbučio kambariu – mūvėdama tik kelnaites.


2014-09-18 11:28

Skandalingoji Miley Cyrus džiaugiasi nauju užpakaliuku

17|6

Niekas nepaneigs, kad dainininkė Miley Cyrus yra viena prieštaringiausiai vertinamų šių dienų žvaigždžių. Per koncertus ji vaizduoja vemianti ar besimasturbuojanti, jodinėja ant milžiniško dešrainio. Toks elgesys jau tapo jos vizitine kortele.


2014-09-17 16:31

Aktorius Leonardo DiCaprio paskirtas JT taikos pasiuntiniu

Holivudo aktorius Leonardo DiCaprio gavo naują prestižinį Jungtinių Tautų (JT) taikos pasiuntinio klimato kaitos klausimais vaidmenį. „Volstryto Vilko“ žvaigždė, kuris yra atsidavęs aplinkosaugos aktyvistas, imdamasis naujų pareigų kitą savaitę kalbės JT viršūnių susitikime klimato kaitos klausimais Niujorke.


2014-09-17 15:13

Eddie Redmayne'as planuoja romantiškas baltas vestuves

Britų aktorius Eddie Redmayne'as žiemą planuoja romantiškas vestuves su savo sužadėtine Hannah Bagshawe. „Vargdienių“ (Les Miserables) žvaigždė draugei pasipiršo per atostogas gegužę, o dabar prašneko ir apie vestuvių planus.


2014-09-17 11:51

„Playboy“ modelis Cathy Schmitz ištekėjo už milijardieriaus

10|2

Vokiečių „Playboy“ modelis Cathy Schmitz ištekėjo už austrų milijardieriaus Richardo Lugnerio. Krūtiningoji 24 metų blondinė šeštadienį tapo penktąja 81 metų verslininko žmona. Vestuvės vyko Austrijos Šėnbruno rūmuose.


2014-09-17 10:58

Ryanas Goslingas džiaugiasi tėvyste: Eva Mendes pagimdė dukterį

Holivudo pora Eva Mendes ir Ryanas Goslingas, kaip pranešama, jau sūpuoja pirmagimę. Filmo „Hičas – meilės specialistas“ žvaigždė dukrytę, kuri yra pirmasis vaikas abiem aktoriams, pagimdė praėjusį penktadienį.


2014-09-16 22:08

Beyonce nuotrauka išsklaidė gandus apie jos nėštumą

3|2

Popmuzikos superžvaigždė Beyonce privertė suabejoti gandais apie jos nėštumą, koncertinio turo pabaigtuvių vakarėlyje nusifotografavusi su šampano taure rankoje.


Populiariausi per 24 val.