Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

2012-03-15 16:51

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. Prieš tai Belgijos interneto portaluose pasirodė prezidento žmonos ir jos dukters nuotraukos, kuriose mažylės veidas nepridengtas.

1/1

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. AP

C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

1 / 1

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2015-02-01 07:29

Mamos pėdomis? W.Houston dukra vonioje rasta be sąmonės

15|2

Šeštadienį legendinės popdainininkės Whitney Houston dukra Bobbi Kristina Brown buvo rasta vonioje be gyvybės ženklų. Ši nelaimė įvyko prabėgus beveik lygiai trejimems metams, kai Whitney mirė nuo perdozavimo savo vonioje, praneša „USA Today“.


2015-01-30 20:44

Aktorius Johnny Deppas kitą savaitgalį veda gražuolę Amber Heard

8

Holivudo superžvaigždė Johnny Deppas rengiasi vesti savo sužadėtinę Amber Heard kitą savaitgalį, vasario 7-8 dienomis, nurodoma viename pranešime iš JAV.


2015-01-30 20:18

Kilnioji Shakira rankose jau sūpuoja antrąją atžalą

15|4

„Nemoku sėdėti sudėjusi rankų“, – sakė dainininkė Shakira (37 m.), ant rankų jau sūpuojanti savo antrąją atžąlą. Lotynų Amerikos žvaigždė koncertuoja, stato mokyklas gimtojoje Kolumbijoje, įrašinėja dainas ir kuria kvepalus. O antrojo vaikelio gimimo proga rengia pasaulinę kūdikio laukimo šventę, kad galėtų padėti skurdžiai gyvenantiems vaikams.


2015-01-30 16:06

J.Deppo pasiteisinimai: „Neatvykau, nes mane užpuolė čiupakabra“

3

Antradienio rytą spaudos konferencijoje nepasirodęs ir šitaip minią jo laukiančių žurnalistų papiktinęs Holivudo aktorius Johnny Deppas tikrai žino, kaip tinkamai pasiteisinti. Pasak 51-erių žvaigždės, spaudos konferencijoje jis nepasirodė, nes tą rytą jį užpuolė čiupakabra.


2015-01-30 14:46

Su teisėsauga problemų turintis J. Bieberis atsiprašė gerbėjų

3

Justinas Bieberis naujoje vaizdo žinutėje socialiniame tinkle „Facebook“ atsiprašo už savo blogą elgesį. 2 minučių trukmės filmuke, kuris buvo paskelbtas ketvirtadienį, dainininkas sako, kad jo „arogantiška ir pasipūtėliška“ elgsena pastaruosius dvejus metus buvo tik bandymai nuslėpti tikruosius jausmus. Pasak jo, virsti suaugusiuoju šioje industrijoje yra sunku.


2015-01-30 13:18

Pervažiuotą žmogų reperis „Suge“ Knightas paliko mirti

2

Los Andželo policija tiria incidentą, kai repo magnatas „Suge“ Knightas ketvirtadienį automobiliu partrenkė du pėsčiuosius ir pabėgo iš įvykio vietos.


2015-01-30 09:39

Svorio priaugusi Selena Gomez prarado žavesį?

36|13

Selena Gomez geriausiai žinoma kaip dainininkė, tačiau ji dar ir aktorė. Šiuo metu Selena filmuojasi juostoje „The Revised Fundamentals of Caregiving“. Nežinia, ar dėl filmo, ar dėl kitų priežasčių, bet S.Gomez prieš pat jo filmavimą priaugo nemažai svorio.


2015-01-29 19:47

Reklamoje iš savęs pasijuokusi Kim Kardashian susižėrė milijonus

6|3| 

Mobiliojo ryšio operatoriaus „T-Mobile“ reklaminiame vaizdo klipe nusifilmavusi realybės šou žvaigždė Kim Kardashian kuo rimčiausiu veidu pasakoja, kad vartotojai turėtų išnaudoti visus privalumus, kuriuos jiems suteikia operatoriai.


2015-01-29 14:30

82 metų aktorius Joelas Grey viešai prisipažino esąs gėjus

32|3

„Oskarą" turintis amerikiečių aktorius Joelas Grey būdamas 82-ejų viešai pasisakė esąs gėjus. „Purvinų šokių“ žvaigždės Jennifer Grey tėvas, kuris nusifilmavo „Kabarete“ drauge su gėjų ikona Liza Minnelli, atskleidė, jog draugai ir šeima jau kuris laikas žinojo apie jo seksualinę orientaciją, bet jis tik dabar jaučiasi galįs prabilti apie tai viešai.


2015-01-29 14:30

Buvusi vaikų auklė kelia bylą dainininkei Mariah Carey

Buvusi dainininkės Mariah Carey ir Nicko Cannono vaikų auklė kelia žvaigždėms bylą, nes esą buvo neteisingai atleista dėl to, kad poros dvyniai per daug prie jos prisirišo.


Populiariausi per 24 val.