Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

2012-03-15 16:51

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. Prieš tai Belgijos interneto portaluose pasirodė prezidento žmonos ir jos dukters nuotraukos, kuriose mažylės veidas nepridengtas.

1/1

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. AP

C. Bruni - Sarkozy ragina žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą

1 / 1

Prancūzijos pirmoji dama Carla Bruni - Sarkozy paragino žiniasklaidą gerbti jos vaikų privačią sferą. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Užsienio žvaigždės
2014-04-23 20:37

Gražiausia pasaulio moteris - aktorė L.Nyongo

3|2

Niujorke leidžiamas žurnalas „People“ gražiausia pasaulio moterimi išrinko „Oskaro“ laureatę Lupitą Nyongo. 31 metų juodaodė gražuolė šį titulą perėmė iš Gwyneth Paltrow, kuri gražiausia buvo išrinkta pernai. Tai buvo jau 25 kartas, kai „People“ rinko gražiausią planetos moterį.


2014-04-23 18:56

Buvusi Prancūzijos pirmoji ponia ramybę rado aktoriaus glėbyje

9|2

Ispanijos laikraštyje „La Vanguardia“ buvo išspausdintas pranešimas, žaibišku greičiu tapęs sensacija. Prancūzijos kino žvaigždė Alainas Delonas (78 m.) užmezgė romantiškus santykius su buvusia Prancūzijos prezidento Francois Hollande'o drauge, politikos žurnaliste Valerie Trierweiler (49 m.).


2014-04-23 18:54

Kodėl aktorė K.Hudson delsia žengti prie altoriaus?

2|3

35-erių amerikietė aktorė Kate Hudson – iš tų moterų, kurios nė kiek neskuba žengti prie altoriaus. Dviejų vaikų motina kas rytą prabunda šalia gražuolio rokerio Matto Bellamy, tačiau amžinais saitais susipančioti iki šiol neplanuoja. Per interviu su žurnalu „SELF“ moteris prisipažino, kad santykiai – tikras iššūkis, taip pat atskleidė gyvenimišką patarimą, kuriuo vadovaujasi jau ilgą laiką.


2014-04-23 18:50

Holivudo žvaigždės R.Gere'o vienatvė nebekankina

13|3

Pernai rudenį po 11 metų santuokos su aktore Carey Lowell išsiskyrusi 64 metų ekrano įžymybė Richardas Gere’as neilgai liūdėjo. Jis ėmė susitikinėti su 21 metais jaunesne kulinarinių knygų ir laidų autore Padma Lakshmi.


2014-04-23 17:10

Po inicidento šventykloje J.Bieberis atsiprašė kinų tautos

Justinas Bieberis atsiprašė dėl kilusio nesusipratimo ir pareiškė, jog myli Kiniją ir Japoniją, po audrą sukėlusio savo apsilankymo Tokijuje esančioje prieštaringai vertinamoje Jasukunio šventovėje karo aukoms. Kanadiečių popmuzikos princas savo paskyroje tinkle „Instagram“ paskelbė nuotrauką, kurioje jis yra įamžintas šioje šventykloje.


2014-04-23 15:13

Kembridžo hercogienė sužibėjo prie didžėjaus pulto

4|4| 

Australijoje viešintiems Kembridžo hercogams trečiadienį pasitaikė proga atsipalaiduoti. Jaunimo muzikos centre patyręs didžėjus pamokė princą Williamą ir Catherine miksavimo paslapčių ir pasiūlė karališkajai porai stoti prie didžėjaus pulto.


2014-04-23 14:44

Stiliaus dievaitė S.J.Parker labiausiai vertina patogumą

5|10

Seksualiosios žurnalistės Kerės Bredšou vaidmuo populiariame amerikiečių televizijos seriale „Seksas ir miestas“ aktorę Sarah Jessicą Parker (49 m.) padarė stiliaus dievaite. Nors realiame gyvenime ji visiškai nepanaši į savo heroję, vienai silpnybei S.J.Parker negali atsispirti.


2014-04-23 12:57

Kembridžo hercogai tęsia kelionę po Australiją

5|15

Su sūnumi princu George'u Australijoje viešinti karališkoji pora trečiadienį rūpinosi jaunimo reikalais. Princas Williamas ir Catherine didžėjavo, stebėjo vaikų atliekamus triukus su paspirtukais. Šio vizito metu hercogienė Catherine pasipuošė šviesiai rožine „Alexander McQueen“ sukenele.


2014-04-23 09:41

Aktorę D.Barrymore aplankė gandrai

3

Drew Barrymore - jau dviejų vaikų mama, ji antradienį pagimdė antrą mergytę. 39 metų aktorės ir jos trejais metais jaunesnio vyro Willo Kopelmano antrajai dukrai buvo duotas Frankie Barrymore Kopelman vardas, sakė D.Barrymore atstovas Chrisas Milleris.


2014-04-22 22:11

Net ir gundančios kūno formos neapsaugojo K.Upton nuo išdavystės

6

Regis, net ir pačioms geidžiamiausioms pasaulio moterims ne visada pavyksta apsisaugoti nuo mylimo žmogaus išdavystės. Likimo kirčių nepavyko išvengti ir seksualiausia 2013 metų moterimi „Esquire“ žurnalo skaitytojų išrinktai Kate Upton. Neretai vadinama naująja Marilyn Monroe sultingų formų manekenė prisipažįsta, kad jos širdis kadaise taip pat buvo sudužusi į šipulius.