Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

2012-03-16 13:51

Nuostabaus balso savininkė, amžinai jauna ir talentinga Sofija Rotaru vis dar stebina klausytojus energija ir atsidavimu scenai. Jos dainų klausosi jau kelios klausytojų kartos. Šį sekmadienį Pirmasis Baltijos kanalas pristatys autorinį nusipelniusios Rusijos dainininkės koncertą, kuriame atlikėja pasirodys kiek netikėtame amplua, skelbiama kanalo pranešime spaudai.

1/1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

1 / 1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-10-21 22:44

Akibrokštas: italų vienuolė uždainavo seksualų Madonnos hitą

3

Visoje Europoje išgarsėjusi italų vienuolė sesuo Cristina stebina toliau. Pirmadienį 25-erių moteris išleido naują vaizdo klipą – kuriame dainuoja JAV atlikėjos Madonnos dainą „Like A Virgin“.


2014-10-21 14:20

D. Montvydas - apie šeimą, mitybą, TV projektus ir „Euroviziją“

20|

„Šeimai šiuo metu skiriu visą savo laiką, o muzikai – visą likusį“, - patikina dainininkas Donatas Montvydas, ką tik paleidęs į pasaulį naujausią savo albumą „Tik tau vienai“. Jį įrašinėdamas populiarus atlikėjas atsisakė mėsos, išmoko mėgautis kontrastiniu dušu ir džiaugtis buitimi.


2014-10-21 13:44

„Lemon Joy“ prieš jubiliejų pristato egzotiškai kvepiančią dainą

5

Likus mažiau nei mėnesiui iki jubiliejinių koncertų „Lemon Joy dvidešimt“, grupė pristato naują dainą „Ylang Ylang“.


2014-10-21 13:41

Lietuvoje pirmąsyk gros britų roko pasididžiavimas – grupė „UFO“

1

Visada būna pirmas kartas. Pagaliau Lietuvoje išvysime žymiausią NSO (neatpažintą skraidantį objektą) – į mūsų šalį atvyksta legendinė anglų roko grupė „UFO“. Jau 45 metus gyvuojantis kolektyvas, padaręs įtaką daugeliui kitų garsių roko atlikėjų, savo pasaulinio turo koncertą surengs 2015 m. kovo 5 dieną Vilniuje, „Forum Palace“ rūmuose.


2014-10-21 12:26

Premjera: V. Bareikį naujame vaizdo klipe net sunku atpažinti

3|2

Šiandien dienos šviesą išvydo aktoriaus, režisieriaus, atlikėjo Vido Bareikio dainos „Eina sau” remiksas, prie kurio rankas pridėjo Lietuvoje ypač vertinamas muzikos prodiuseris Leonas Somovas. Kūriniui nufilmuotas ir vaizdo klipas, kuriame ypač sportiškas Vido herojus bėga nuo problemų, kompleksų, nežinomybės ir beprasmybės.


2014-10-21 12:23

Į Vilnių atvykstančiam britui Sohn - nauji pripažinimo ženklai

Vos daugiau nei mėnuo liko iki britų atlikėjo Sohn pirmojo koncerto Lietuvoje. Renginio organizatoriai agentūra „8DW Agency“ džiaugiasi, kad šį elektroninės muzikos talentą į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ sugebėjo pasikviesti pačiu laiku.


2014-10-21 11:35

L. Adomaitis ištesėjo pažadą tėvų globos netekusiems vaikams

4|23

Dvi savaites Lino Adomaičio muzikinis erdvėlaivis „Laiko mašina“ sėkmingai keliavo per didžiuosius Lietuvos miestus. Visi penki turo koncertai anšlaginiai, bilietai išpirkti dar iki koncertų, o gruodžio mėnesį skelbiami net 2 papildomi pasirodymai Vilniuje ir Kaune. Drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru turo koncertuose naujausias ir gerai žinomas savo dainas atlikėjas dainavo su būriu kviestinių muzikantų ir scenos svečių.


2014-10-21 10:46

JAV grupė„Skillet” - apie roką, tikėjimą ir viešnagę Lietuvoje

1

Spalio 29 dieną Vilniaus menų fabrike „Loftas“ koncertuos krikščioniškojo roko ketveriukė „Skillet“, vedanti iš proto Ameriką. Savo superhitais „Monster“, „Hero“ rokeriai prisaikdino daugiamilijoninę gerbėjų minią visame pasaulyje. Grupė yra nominuota „Grammy“.


2014-10-20 21:10

Naujame jaunos grupės „Basi“ klipe – aktorius M. Papinigis

8

Dvejus su puse metų gyvuojanti grupė „Basi“ savaitgalį gerbėjams pristatė bene rimčiausią savo darbą – vaizdo klipą „Kitas aš“, kuriame suvaidino gerai žinomas Lietuvos aktorius.


2014-10-20 21:09

„Colours of Bubbles“ apšildys britų „Crystal Fighters“ koncertą

Grupės „Colours of Bubbles“ muzikantai – pavargę, bet laimingi! Grįžę po savaitgalio koncertų Suomijoje ir Estijoje, jau trečiadienį, spalio 22 dieną, Vilniuje menų fabrike „Loftas“ jie dalinsis scena su britų alternatyvios šokių muzikos grupe „Crystal Fighters“. „Pačios įsimintiniausios dienos šiemet“, – taip savo įspūdžius apibūdina šiauliečiai.


Populiariausi per 24 val.