Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas


2012-03-16 13:51

Nuostabaus balso savininkė, amžinai jauna ir talentinga Sofija Rotaru vis dar stebina klausytojus energija ir atsidavimu scenai. Jos dainų klausosi jau kelios klausytojų kartos. Šį sekmadienį Pirmasis Baltijos kanalas pristatys autorinį nusipelniusios Rusijos dainininkės koncertą, kuriame atlikėja pasirodys kiek netikėtame amplua, skelbiama kanalo pranešime spaudai.

1/1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

1 / 1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-05-26 17:51

Saskia Laroo: „Klaipėdoje pati geriausia publika!“

Nors trimitas labai sudėtingas instrumentas, bet būtent juo savo mintis ir emocijas geriausiai išreiškia trimito virtuozė iš Olandijos Saskia Laroo, birželio pirmąjį savaitgalį koncertuosianti Klaipėdos pilies džiazo festivalyje.


2015-05-26 16:47

Popmuzikos atlikėjų dainų žodžiai – mokyklinukų lygmens

3

Tėvai, sakantys, kad jų vaikai klausosi kvailos muzikos, galbūt ne itin klysta – naujas tyrimas rodo, kad vidutinės hitu tapusios dainos tekstai atitinka trečioko skaitymo lygį.


2015-05-26 14:17

Vis dar savęs ieškanti Vaida Genytė pristato naują dainą

4

„Vis dar negaliu apsispręsti, kurio žanro atlikėja esu“ – sako Vaida Genytė, pristatydama savo naujausią dainą „Vaivorykštės“.


2015-05-26 13:08

Išgirskite: „Rollikai“ atgaivino legendinę grupės „L+“ dainą

5

„Koks pavasaris be bučinių, tvyrančios meilės ore ir romantiškų vakarų leidžiantis saulei?“ – svajingomis užuomenomis pokalbį pradeda energingieji „Rollikai“. Jauni, perspektyvūs ir siekiantys preciziškumo savo darbe dainininkai kviečia visus savo gerbėjus susipažinti su dar vienu jų įrašytu kūriniu.


2015-05-26 12:24

Gėjų repo žvaigždė Zebra Katz Vilniuje pasirodys su lietuviu

Vienas išraiškingiausių amerikiečių hiphopo atlikėjų Zebra Katz atvyksta į Vilniaus menų fabriką „Loftas“ – koncertas vyks jau šį ketvirtadienį, gegužės 28 dieną.


2015-05-26 11:47

V. Baumila ir M. Linkytė: „Rusijai neprognozavome pirmų vietų“

288|11|

Prieš dieną iš „Eurovizijos“ konkurso Austrijos sostinėje Vienoje gįžę Lietuvos atstovai Vaidas Baumila ir Monika Linkytė nė kiek nesistebi, kad konkurso nelaimėjo Rusijos atstovė Polina Gagarina. Savo nuomonę apie šiųmetį konkursą jie išreiškė „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Lietuva tiesiogiai“.


2015-05-26 11:45

Iš „Eurovizijos“ grįžęs Vaidas Baumila pristato naują dainą

20|17| 

Vos prieš parą, iš Vienoje vykusios Eurovizijos sugrįžęs Vaidas Baumila pristato dainą „Ką sugebame geriausiai“ ir vaizdo klipą, kurį spėjo nufilmuoti prieš pat išvykstant atstovauti Lietuvai.


2015-05-26 11:26

„LEMPAfest‘15“ žada geriausią vasaros alternatyvą

3

Unikali galimybė pamatyti ir išgirsti atlikėjus iš Baltarusijos, Latvijos ir Jungtinės Karalystės muzikos mėgėjų laukia festivalyje „LEMPAfest‘15“. Liepos 10-12 dienomis Bijūnuose, Aukštadvaryje švies alternatyvios muzikos žvaigždės, aktyvios pramogos bei draugiškiausio festivalio „LEMPAfest“ svečių šypsenos.


2015-05-26 11:14

Išvyskite: Erica Jennings pristatė įspūdingą vaizdo klipą

2

Vos prieš savaitę paskelbusi apie savo solinės karjeros pradžią, šiandien Erica Jennings pristato savo debiutinio kūrinio „Old Friends“ vaizdo klipą. Klipo filmavimui dainininkė pasirinko neįprastą erdvę – Kaune įsikūrusį Tado Ivanausko zoologijos muziejų.


2015-05-26 11:03

„Lietuvos balso“ nugalėtojai J. Budaitei rūpi dainos, ne meilė

3

LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Justina Budaitė toliau kopia į muzikos olimpą ir gerbėjams pristato pirmąjį singlą „Vasaros akimirka“. Jau nuo šiandien ši daina bus girdima ne tik radijo, bet ir žiūrimiausios Lietuvoje televizijos LNK eteryje – „Vasaros akimirka“ tapo LNK vasaros daina.


Populiariausi per 24 val.