Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

2012-03-16 13:51

Nuostabaus balso savininkė, amžinai jauna ir talentinga Sofija Rotaru vis dar stebina klausytojus energija ir atsidavimu scenai. Jos dainų klausosi jau kelios klausytojų kartos. Šį sekmadienį Pirmasis Baltijos kanalas pristatys autorinį nusipelniusios Rusijos dainininkės koncertą, kuriame atlikėja pasirodys kiek netikėtame amplua, skelbiama kanalo pranešime spaudai.

1/1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

1 / 1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-08-23 17:13

Vilniuje „Eurovizijos“ laimėtoja Ruslana dėkojo Lietuvai

38|29

2004-aisiais „Euroviziją“ laimėjusi ugninga ukrainietė Ruslana šeštadienio popietę atskrido į Vilnių. Sekmadienį Ukraina minės Nepriklausomybės dieną. Būtent dėl to viena populiariausių šios šalies atlikėjų Ruslana atvyko į Lietuvą.


2014-08-23 15:28

„Vilnius Music Week“ viešės „Rammstein“ atradėjas

Į rugsėjį rengiamą festivalį „Vilnius Music Week“ atvyksta žymūs muzikos verslo atstovai iš užsienio. Trečius metus Lietuvos sostinėje rengiamas festivalis - vieta, kurioje koncertuojantys artistai rungiasi ne tik dėl publikos, bet ir prodiuserių, žurnalistų, festivalių rengėjų dėmesio.


2014-08-23 15:22

„The Beatles“ 50-ųjų metinių šou minės virtinė žvaigždžių

1

Kantri muzikos atlikėjai Billy Ray Cyrusas ir Martina Mcbride bus tarp artistų, kurie šį savaitgalį dalyvaus koncertuose, skirtuose paminėti britų rokenrolo grupės „The Beatles“ pasirodymo Los Andželo arenoje „Hollywood Bowl“ 50-ąsias metines.


2014-08-23 14:48

A. Kaušpėdas: „Jei kils pavojus, Baltijos kelio vienybė sugrįš“

148|

„Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas Baltijos kelio 25 metų sukaktį švenčia ne Lietuvoje. „Iki šiol lūpomis jaučiu tą vienybės skonį“, - sako Čikagoje šeštadienį dainuosiantis roko veteranas. Kai 1989-aisiais Lietuvos, Latvijos ir Estijos gyventojai susikibo rankomis į 650 kilometrų gyvąją grandinę, dauguma jų tikriausiai nenujautė, kokį ryškų pėdsaką istorijoje paliks ši akcija. Šeštadienį Čikagos Daley aikštėje Amerikos latviai, lietuviai ir estai susirinks, kad prisimintų šią kovos už Nepriklausomybę akimirką.


2014-08-23 08:53

Klaipėdiečiai pektadienį linksminosi su GJan

4|17

Savaitgalis audringai prasidėjo Klaipėdos naktiniame klube „PORT by BarBar‘a“. Gausiai į linksmybių meką susirinkę klubinėtojai linksminosi iki paryčių kartu su atlikėja GJan, kuri klube „PORT by BarBar‘a“ penktadienio naktį surengė gyvo garso koncertą.


2014-08-22 23:00

Festivalis „Mėnuo Juodaragis“ jau nardina į muziką ir sapnus

2|19

Penktadienį prasidėjęs festivalis „Mėnuo Juodaragis“ nesutalpino visų norinčių į jį patekti. Visi bilietai į ypatingą renginį išgraibstyti, iki jo pradžios likus porai mėnesių. Alternatyvią muziką, foklorą ir pagonišką estetiką vienijantis festivalis rengiamas jau septynioliktą sykį, tačiau šįkart jis - kiek neįprastas.


2014-08-22 20:09

M. Jankavičius brangiame miuzikle vaidins Žygimantą Augustą

18| 

Vaidmenis teatre ir kine pamėgusiam dainininkui Mantui Jankavičiui – dar vienas iššūkis. Gruodį Lietuvos arenose bus pristatytas naujas miuziklas „Žygimanto Augusto ir Barboros Radvilaitės legenda“, kuriame šis dainininkas ir jo kolegė Karina Krysko-Skambinė atliks pagrindinius vaidmenis


2014-08-22 17:23

Skirstosi viena įdomiausių Europos grupių „The Knife“

Elektroninės muzikos dueto iš Švedijos „The Knife“ karjera baigsis šiais metais. Grupės atstovas patvirtino, kad šį rudenį vyksiantys grupės pasirodymai Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Islandijoje ir Vokietijoje bus paskutiniai


2014-08-22 11:45

Grupė „PapRika“ Vudžio hitą sudainavo labai neįprastai

1

Grupės „PapRika” merginos, ruošdamos debiutinę koncertinę programą, randa laiko ir pajuokauti. Dueto narės Kristina ir Indrė perdainavo bene populiariausią atlikėjo Vudžio hitą „Pabėgai” - ir padarė tai gedulingai.


2014-08-22 11:10

„Lyapis Trubetskoy“ šeštadienį atsisveikins su Lietuvos publika

Karjeros viršūnę pasiekusi kultinė baltarusių grupė „Lyapis Trubetskoy“ šiandien Maskvoje pradeda keturių koncertų atsisveikinimo gastroles „Happy End Tour“. Jau rytoj, šeštadienį, grupė atvyksta koncertuoti į Vilnių, kur menų fabriko „Loftas“ kieme atsisveikins su lietuvių ir tradiciškai Vilniuje gausiai susirenkančia baltarusių publika.


Populiariausi per 24 val.