Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

2012-03-16 13:51

Nuostabaus balso savininkė, amžinai jauna ir talentinga Sofija Rotaru vis dar stebina klausytojus energija ir atsidavimu scenai. Jos dainų klausosi jau kelios klausytojų kartos. Šį sekmadienį Pirmasis Baltijos kanalas pristatys autorinį nusipelniusios Rusijos dainininkės koncertą, kuriame atlikėja pasirodys kiek netikėtame amplua, skelbiama kanalo pranešime spaudai.

1/1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

1 / 1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2015-04-28 21:48

Sostinės publiką džiugino gitaros virtuozas Tommy Emmanuelis

2|4

Melomanai antradienio vakarą Vilniaus kongresų rūmuose mėgavosi akustinės gitaros garsais. Koncertą čia surengė jau ne pirmą sykį Lietuvoje viešintis šio instrumento virtuozas iš Australijos Tommy Emmanuelis.


2015-04-28 15:10

Su vasarišku karščiu grįžta grupė „Baltic Balkan“

2

Lietuvoje gali būti Balkanai. Bent jau tai jau ne vienus metus bando įrodyti trys vilniečiai didžėjai Namas ir Marulis bei vokalistas Lencas, kurie subūrė analogų Lietuvoje neturinčią grupę „Baltic Balkan“ ir jau išmaišė visą Europą. O šiandien pagaliau pristato ilgai lauktą naują kūrinį – rumunų grupės „Fanfara Transilvania“ kūrinio remiksą.


2015-04-28 12:38

Estų „Ewert & The Two Dragons“ koncertas Vilniuje bus ypatingas

Viena žymiausių Estijos „indie“ roko grupių „Ewert and The Two Dragons“ didžiąją šių metų dalį praleido kelyje. Vasarį išleistą albumą „Circles“ pristatanti grupė jau apkeliavo Šiaurės Ameriką, Skandinaviją ir kitas Europos šalis. Vienas iš trijų specialiai Baltijos šalims skirtų grupės koncertų gegužės 7 dieną įvyks Vilniaus menų fabrike „Loftas“.


2015-04-28 12:03

A. Mamontovo provokacija: už kurą pabandė atsiskaityti plojimais

12

Andrius Mamontovas nusifilmavo dviejuose vaizdo klipuose, kuriuose kviečia gerbti kūrėjus ir jų darbus. Apsipirkęs nedidelėje parduotuvėje bei užsipylęs kuro degalinėje jis užuot susimokėjęs tik paploja.


2015-04-27 20:58

Urtė Šilagalytė jubiliejaus proga mamai įteikė staigmeną

14|4

Šį rytą Jolantos Šilagalienės ausis pasiekė iki šiol dar negirdėtos melodijos garsai – dainą mylimai mamai jubiliejaus proga skyrė dukra Urtė Šilagalytė. „Mano mama – tai vienas kūrybingiausių ir originaliausių žmonių, kurį aš pažįstu. Tad, norint ją nustebinti, reikia labai pasistengti“, – sakė atlikėja.


2015-04-27 16:28

Lietuvos DJ Emma tęsia kovą dėl 100 000 eurų vertės kontrakto

1|3

Šokių muzikos padangę sudrebino puikios naujienos. Žinomiausia iš šalies didžėjų moterų „Power Hit Radio“ laidų vedėja Emma tapo viena iš 5 geriausių plokštelių sukėjų Baltijos šalyse. Pasauliniame didžėjų konkurse „burn Residency“ dalyvaujanti mergina pateko į tolesnį konkurso etapą tęsti kovą dėl 100 000 eurų vertės kontrakto su „Intec Digital“ įrašų kompanija, priklausančia techno muzikos karaliui Carlui Coxui.


2015-04-27 13:30

Naujame „Rasabasa“ vaizdo klipe – tamsus ir mistiškas pasaulis

4|10

Lietuvos radijo ir televizijos koridoriai gali virsti baugiu pasauliu, kuriame – baltoji meška su lašeline, tik iš pažiūros eiliniai jauni žmonės ir juos šokiu išbudinti bandanti mergina. Toks yra naujasis Norvegijos-Lietuvos grupės „Rasabasa“ vaizdo klipas dainai „Vessels“.


2015-04-27 13:15

Lietuvoje pirmąsyk koncertuos metalo žvaigždės „Stratovarius“

4

Muzikinio pavasario sėja eina į pabaigą, tačiau rudeninis derlius tik didėja. Spalio 7 dieną į Lietuvą pirmą kartą atvyksta žymi Suomijos „heavy/power“ metalo grupė „Stratovarius“. Ji su planuojama palyda, kuri bus įvardyta vėliau, surengs vienintelį koncertą Vilniuje, „Forum Palace“.


2015-04-27 13:11

Grupė „Siela“ euforiškai pristatė naują albumą

4

Savaitgalį grupė „Siela“ sausakimšame muzikos klube „Tamsta“ euforiškai pristatė naują albumą „Širdis. Kryžius. Pasaga“. Naujos grupės dainos sulaukė puikios publikos reakcijos, o po koncerto prie autografų nusidriekė ilga gerbėjų eilė.


2015-04-27 13:07

„X Faktoriaus“ atradimas „Benjamins“ atgaivino žymaus dueto hitą

1

TV projekto „X Faktorius“ finalininkai, jaunosios publikos numylėtiniai, vaikinų grupė „Benjamins“ žengia tvirtą žingsnį Lietuvos muzikos pasaulyje ir pristato savąją „Naktinių personų“ hito „Kaltas ruduo“ versiją.


Populiariausi per 24 val.