Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

2012-03-16 13:51

Nuostabaus balso savininkė, amžinai jauna ir talentinga Sofija Rotaru vis dar stebina klausytojus energija ir atsidavimu scenai. Jos dainų klausosi jau kelios klausytojų kartos. Šį sekmadienį Pirmasis Baltijos kanalas pristatys autorinį nusipelniusios Rusijos dainininkės koncertą, kuriame atlikėja pasirodys kiek netikėtame amplua, skelbiama kanalo pranešime spaudai.

1/1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

Pirmojo Baltijos kanalo žiūrovams - ypatingas S. Rotaru koncertas

1 / 1

S. Rotaru vadinama "auksiniu Ukrainos balsu". M. Patašius

(1 nuotraukos) M. Patašius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Muzika
2014-09-30 15:26

Dėl muzikanto mirties nukeltas „Crystal Fighters“ šou Vilniuje

Vakar menų fabrike „Loftas“ turėjusi groti anglų-ispanų grupė „Crystal Fighters“ dėl netikėtos grupės nario netekties privalėjo atidėti savo koncertinį turą po Europą. Šiandien patvirtinta nauja koncerto data Vilniuje – spalio 22 d.


2014-09-30 13:35

G. Skoris - 10 metų scenoje: „Mums pavyko sukurti alternatyvą“

 

Šimtai koncertų Lietuvoje ir užsienyje, dešimtys albumų, įvairiausi muzikos apdovanojimai – ne kiekvienas Lietuvos muzikantas ar atlikėjas gali pasigirti tokiais skaičiais. Lietuvos scenai puikiai pažįstamas Germanas Skoris turi ką papasakoti apie 10 metų, praleistų scenoje. Apie tai, nuo ko viskas prasidėjo, kaip viskas atrodė tada ir dabar bei kas laukia ateityje – interviu su G.Skoriu.


2014-09-30 13:25

Lorde įrašė titulinę naujos „Bado žaidynių“ dalies dainą

Dviejų „Grammy" apdovanojimų laureatė, 17-metė dainininkė Lorde įrašė titulinę filmo „Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay. Part 1“) dainą. „Yellow Flicker Beat“ pavadintas kūrinys skambės finalinių filmo titrų metu.


2014-09-30 12:15

Naujame „Maroon 5“ klipe – kruvinas vokalisto seksas su žmona

1

„Argi jau atėjo Helovinas?“ - šį rytą klausė JAV žurnalas „Billboard“. Kitų leidinių reakcija į naują JAV grupės „Maroon 5“ klipą „Animals“ – griežtesnė. Sutariama, kad vokalisto Adamo Levine'o ir jo žmonos Behati Prinsloo seksas po kraujo lietumi – lazdą perlenkiantis klipo režisieriaus Samuelio Bayerio sprendimas.


2014-09-30 11:52

Dueto „Golden Parazyth“ laukia festivalio „Waves Vienna“ scena

Lietuvos festivalių pažibos „Golden Parazyth“ džiūgauja – spalio 1-6 d. visa „Golden Parazyth“ komanda išvyksta į Austrijos sostinę Vieną ir pasirodys kasmetinėje muzikos konferencijoje bei festivalyje „Waves Vienna“. Tai bus pirmas kartas, kai festivalio programoje vietos atsirado ir Lietuvos atlikėjams.


2014-09-30 11:15

Duetas „Elle G“ kviečia į muzikinę kelionę po tarpukario Lietuvą

„Elle G“ – subtiliai ir žaismingai muzikos keliu einantis merginų duetas iš Vilniaus. Perdainuojančios įvairių praeities dešimtmečių Lietuvos ir užsienio šalių melodijas bei kuriančios savas, Elena ir Giedrė į muzikines keliones leidžiasi kartu su ukulele, metalofonu, kazu, melodika ir daugybe kitų įdomiausių instrumentų.


2014-09-29 16:11

I. Burlinskaitė ir G. Lebedeva - erotiškame klipe su kareiviais

38|3

Po įvairių ginčų ir nesutarimų, susijusių su grupe „Kitokios“, nuo praėjusių metų vidurio atlikėjos Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva vadinasi „Projektas Kitokios“. Pirmadienį merginos pristatė pirmąjį savo dueto vaizdo klipą – dainai „Aš sulauksiu“.


2014-09-29 14:03

„Man-go“ atgaivino daugybės gerbėjų pamėgtą hitą

6

Grupės „Man-go“ startas – viena labiausiai šiandien aptariamų lietuviškos popmuzikos temų. Buvusi popgrupės „Mango“ solistė Rima Petrauskytė-Malašičevė į sceną sugrįžta su merginų dueto „Mochito“ narėmis Gabija Sruogiūte ir Justina Jančiauskaite.


2014-09-29 13:39

S. Prūsaičio koncertuose - net 70 žmonių scenoje

1|17

Žymusis dainininkas, muzikos kūrėjas, TV šou žvaigždė Saulius Prūsaitis senokai dainavo vienas. Pastaruoju metu muzikantas intensyviai ruošiasi spalio pabaigoje vyksiančiam koncertų turui, kurio metu kartu su berniukų ir jaunuolių choru „Ąžuoliukas" aplankys didžiuosius Lietuvos miestus – Vilnių, Kauną ir Klaipėdą.


2014-09-29 12:24

L.Adomaičio koncertų koziris - būrys įžymių svečių

14|30|

Ką tik vykusioje pirmojoje Lino Adomaičio ir prestižinio Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro generalinėje repeticijoje tvyrojo kūrybinga ir šilta atmosfera. Daugiau nei 40 profesionalų šlifavo naujausias ir jau seniai hitais tapusias Lino dainas. Koncertinio turo „Laiko mašina“ kūrėjas ir atlikėjas atskleidžia kelis kozirius, kuriuos klausytojai išgirs jau spalio mėnesį vyksiančiame grandioziniame koncertų ture per Lietuvą.


Populiariausi per 24 val.