Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopas balandžio mėnesiui

Horoskopas balandžio mėnesiui

2012-04-01 21:30

Avinas (03 21–04 19)

1/1

Horoskopas balandžio mėnesiui.

Horoskopas balandžio mėnesiui

1 / 1

Horoskopas balandžio mėnesiui.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2014-11-23 16:47

Griūvant šeimai Dainei Baumilei ramsčiu tapo jaunesnė sesuo

73|11

Teisininkė Dainė Baumilė (33 m.) kadaise savo jauniausiąją seserį Rūtą Žibaitytę (22 m.) migdydavo pietų miego. Dabar jiedvi vienuolikos metų amžiaus skirtumo nejaučia – gali pasidalyti širdies paslaptimis. Atlikėjos karjeros siekianti R.Žibaitytė prieš kurį laiką išgyveno dėl sesers šeimos pamatus sudrebinusios sutuoktinio dainininko Donato Baumilos (32 m.) neištikimybės, o dabar džiaugiasi, kad pora gyvena laimingai. Dainė taip pat turi ką patarti dar netekėjusiai Rūtai.


2014-11-23 12:32

Kūdikis solistui Rafailui Karpiui - nauja šeimos ašis

15|6

Rugpjūtį tėvu tapęs operos solistas Rafailas Karpis (31 m.) nesitikėjo, jog atsivers tiek daug naujų gyvenimo spalvų. Anksčiau kitų tėvų pasakojimai apie atžalas jam atrodydavo juokingi. Vyras nesuprasdavo, kodėl susilaukę vaikų suaugusieji tarsi suvaikėja, tampa saldūs. Dabar dainininkas pripažįsta, kad ir pats tirpsta iš laimės sūpuodamas pirmagimę Rachelę. Šįmet pavasarį vestuves atšokęs R.Karpis prieš tris mėnesius pajuto, kad kūdikis – ašis, apie kurią pradėjo suktis jo ir žmonos Dianos (31 m.) gyvenimas, rašo "Lietuvos ryto" šeštadienio žurnalas "Gyvenimo būdas".


2014-11-22 17:45

Jei žmona elgiasi isteriškai, gal jos vyras dėl to kaltas?

9

Mokyklose ir universitetuose, populiariosios psichologijos brošiūruose ir, tiesiog, mūsų pokalbiuose nuolat šmėsčioja žodžiai „melancholikas“, „flegmatikas“, „cholerikas“ ir taip toliau. Taip mėgstame skirstyti ir lipdyti etiketes, kad lengva ranka kolegai mestelime „na, tu ir flegma“ arba žmonai papriekaištaujame „isterikė, - na, bet tavo amžinai choleriškam charakteriui tai būdinga!“.


2014-11-21 18:13

Norvegai: „Norite vaikui pliaukštelėti? Darote nusikaltimą“

129|2|

Lietuviai Norvegijoje – trečia pagal dydį imigrantų grupė, nusileidžianti tik švedams ir lenkams. Paskutiniais duomenimis, šioje šalyje gyvena 55 tūkstančiai lietuvių. Nemažai jų yra atvykę su savo vaikais, dėl kurių pastaruoju metu šioje šalyje kyla nemažai skandalų. Patys norvegai neslepia: jau vien tai, kad ant duonos riekės vaikui neuždėta sūrio, yra pagrindas paimti vaiką iš namų.


2014-11-20 17:13

Lietuvoje rengiamas neįprastas konkursas - tik dvyniams

11|8

Penktadienio vakarą viename Vilniaus prekybos ir pramogų centre vyks unikalus renginys – dvynių konkursas „TWINS PEAK 2014”. Susirinkusiems tikrai dvejinsis akyse – čia šmėžuos kelios dešimtys įvairaus amžiaus porų dvynių. Ir tai tik lašas jūroje iš kelių šimtų konkurse dalyvausių kaip du vandens lašai panašių dvynukų ir dvynukių.


2014-11-20 14:31

Vaikas turi vienintelę pareigą – nepažeisti kitų žmonių teisių

1|2

Lapkričio 20-ojį – Jungtinių Tautų Vaiko teisių konvencijos diena. 1989-aisiais Jungtinės Tautos šiuo tarptautiniu aktu įtvirtino pamatinį vaiko teisių apsaugos – vaiko teisių viršenybės – principą. 1995 m. liepos 3 d. Vaiko teisių konvenciją ratifikavo LR Seimas, įsipareigodamas visiems Lietuvos vaikams užtikrinti politines, ekonomines ir socialines teises. Apie šiandieninę vaiko teisių situaciją mūsų šalyje, kalbamės su organizacijos „Gelbėkit vaikus“ direktore Rasa Dičpetriene.


2014-11-19 15:55

Vaikams iš globos namų pagaliau atsivers verslo pradžiamokslis

Šį rudenį startavo organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir bendrovės „CSC Baltic“ įgyvendinamas globos namuose gyvenančių vaikų verslumo ugdymo projektas. Pusę metų trunkančios iniciatyvos metu IT profesionalai globos namų auklėtinius mokys efektyvios komunikacijos, viešojo kalbėjimo ir kitų verslo pagrindų, patars, kaip kūrybiškai mąstyti. Be to, jaunuoliai savo verslumo įgūdžius ugdys ir praktiškai – jie kurs rankdarbius, kuriuos šį pavasarį bandys parduoti elektroninėje parduotuvėje.


2014-11-19 14:22

Kaip atpažinti, kad jūsų vaikas rūko?

3| 

Vienas iš blogiausių paauglystėje įgytų įpročių yra rūkymas. Tikriausiai nė vienas tėvas nenori, kad jo vaikas rūkytų. Tačiau dažnai patys tėvai nežino, ką iš tiesų veikia jų paauglys. Kartais tėvai susiduria su įvairiomis baimėmis ir apsimeta nepastebintys, kad jų vaikas turi problemų. Kiti tėvai nežino, kaip tas problemas atpažinti. Egu.lt lektorė Jūratė Bortkevičienė pataria kaip atpažinti, kad jūsų vaikas pradėjo rūkyti.


2014-11-19 10:12

Rietenas užmiršę cirkininkai Zubovai tapo Rokiškio dvarininkais

7|5

Dar neseniai viešai vienas kitą purvais drabstę garsieji meškų dresuotojai Agnė ir Mykolas Zobovai galop spjovė į nesantaiką, įsigijo dvarą su žemėmis Rokiškio rajone, atsivežė čia savo meškas ir meiliai glaustydamiesi vaikšto po didžiulę teritoriją. Sutuoktinių vizijose šie laukai jau pavirtę kraują stingdančiu žvėrių safariu.


2014-11-18 11:58

Nusprendusi neinvestuoti į santykius moteris susituokė su savim

19

Britė Grace Gelder nusprendė įsipareigoti svarbiausiam gyvenime žmogui – sau. Ji susituokė su savimi, nes nusprendė, jog neturi laiko įprastiniams santykiams, bet nenori ir būti vieniša. G.Gelder – pirmas žmogus Didžiojoje Britanijoje, susituokęs su savimi.


Populiariausi per 24 val.