Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-24 15:50

Nuogybes gėjų tinklalapiuose demonstravę kunigai sulauks bausmės

3|2

Popiežių Pranciškų neseniai pasiekė dar viena skandalinga naujiena apie gėdą katalikų bažnyčiai nešančius kunigus. Albenga-Imperia vyskupijos tarnautojai – tikros juodosios avys šalies religinėje bendruomenėje, mat seksualiniai nusižengimai čia kartojasi dažniausiai. Šį kartą dvasininkus „išpopuliarino“ gėjų interneto tinklalapiuose išplatintos nuotraukos, vagystės iš bažnyčios iždo ir net seksualinė prievarta, kurios buvo imtasi prieš parapijiečius, skelbia „The Telegraph'.


2014-10-24 13:24

Švedija nebesivaikys rusų povandeninio laivo

147|3|

Švedijos pareigūnai nurodė atšaukiantys savaitę trukusias įtartino povandeninio laivo paieškas prie Stokholmo salų. Kariuomenės pareigūnai penktadienį nurodė davę įsakymą karinėms jūrų pajėgoms baigti to objekto paieškas, nors dalis antžeminių pajėgų dar dalyvaus šioje operacijoje. „Penktadienio rytą, 8 val. (vietos, 9 val. Lietuvos laiku), buvo baigta pagrindinė dalis jūrinėje žvalgybos operacijoje, kuris vyko Stokholmo salyne nuo praeito penktadienio“, – sakoma ginkluotųjų pajėgų pranešime.


2014-10-24 13:12

Niujorko policininkus ekstremistas atakavo kirvuku

Vyras, kuris, kaip pranešama, yra „linkęs į islamo ekstremizmą“, Niujorke ketvirtadienį puolė policijos pareigūnus su kirvuku, du policininkus sužeidė ir buvo nušautas, pranešė policija ir viena stebėjimo grupė.


2014-10-24 11:10

Kremlius pripažįsta Ukrainos rinkimus. JAV ragina balsuoti

18

Rusija pripažins Ukrainos parlamento rinkimus, įvyksiančius spalio 26 dieną, teigė Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovas Sergejus Ivanovas.


2014-10-24 10:44

Į skandalą dėl sekso baro įsivėlusiam ministrui - nauji įtarimai

1

Japonijos pramonės ministrui penktadienį, kitą dieną po to, kai jis pripažino, kad jo pavaldiniai leido tarnybinius pinigus sekso bare, vėl buvo daromas spaudimas – dėl jo akcijų Fukušimos atominę elektrinę, kurią jis prižiūri, eksploatuojančioje kompanijoje.


2014-10-24 10:07

Klestinčią Otavą po išpuolio sukaustė įtampa

2|2|

Nuo terorizmo neapsaugota net Kanada – viena saugiausių pasaulio valstybių. Po trečiadienio atakos, kai užpuolikas nušovė Karo memorialo sargybinį ir įsiveržė į Parlamento pastatą, sunerimę kanadiečiai prabilo: ramybę gali tekti pamiršti. Kažin ar Otava buvo mačiusi ką nors panašaus į tai, kas Kanados sostinės centre vyko trečiadienio rytmetį. Čia aidėjo šūviai, žmonės statė barikadas biuruose, o po gatves lakstė šimtai policijos pareigūnų.


2014-10-24 09:12

Kanados policija paskelbė išpuolio Otavoje vaizdo įrašą

Kanados policija paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip ginkluotas vyras trečiadienį įsiveržia į parlamentą ir pradeda šaudyti, skelbia BBC.


2014-10-24 08:02

Rusija: Jekaterinburgo oro uoste susidūrė lėktuvas ir krautuvas

6

Uralo oro linijų lėktuvas, turėjęs skristi į Maskvą, penktadienį ruošdamasis skrydžiui susidūrė su krautuvu Jekaterinburgo oro uoste. Tai žurnalistams pranešė oro uosto strateginių komunikacijų direktorius Dmitrijus Tiuchtinas.


2014-10-23 20:58

Kremlius grasina Prancūziją paduoti į teismą dėl „Mistral“ laivų

31

Rusija grasina paduoti Prancūziją į teismą, jei Paryžius nevykdys sutarties nurodymų pristatyti Maskvai du „Mistral“ tipo lėktuvnešius, praneša „RIA Novosti“. „Mes užpildysime ieškinį ir reikalausime kompensacijos, jei Prancūzija neišpildys sutarties sąlygų. Juk taip visada daroma civilizuotame pasaulyje. Prancūzija turi nuspręsti – vykdyti sutarties sąlygas, ar ne. Mes dalijamės ilga, bendra Rusijos ir Prancūzijos istorija ir nenorėtume, kad šalių santykiai būtų aukojami vardan trumpalaikės politinės tendencijos“, – tvirtino Rusijos prezidento Vladimiro Putino administracijos vadovas Sergejus Ivanovas.


2014-10-23 20:48

NATO papasakojo, kaip rusai įsiveržė į Estijos oro erdvę

269|

Rusijos karinės oro pajėgos toliau erzina NATO. Ketvirtadienį prie pat Latvijos sienų vėl pasirodė rusų žvalgybinis orlaivis Il-20. Šią savaitę tai jau ne pirmas toks incidentas. Antradienį šio tipo lėktuvas net buvo įskridęs į Estijos oro erdvę. Ketvirtadienį Latvijos kariškiai savo paskyroje tinkle „Twitter“ pranešė, kad ketvirtadienį į orą iš Zoknių pakelti NATO oro policijos misiją vykdantys kanadiečių naikintuvai CF-188 prie pat Latvijos sienų identifikavo artėjantį Rusijos karinį lėktuvą Il-20.


Populiariausi per 24 val.