Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas


2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-05-29 11:58

Viduržemio jūroje išgelbėta daugiau nei 700 migrantų

1

Ketvirtadienį Viduržemio jūroje išgelbėta 741 iš Libijos plaukęs migrantas, praneša „EUbusiness“. Gelbėjimo operaciją koordinavo pakrantės gelbėtojai. Jiems padėjo Vokietijos, Airijos bei Britanijos siųsti laivai, o procesą prižiūrėjo Europos Sąjungos (ES) sienų apsaugos agentūra FRONTEX.


2015-05-29 10:19

Nauja tarpžemyninė raketa ir V. Putino dingimo paaiškinimas

63|

Rusijos Permės krašto gyventojai tokie priblokšti, kad skambina vienas kitam ir ragina lįsti į lauką pažiūrėti. „Kas čia per kobra?“ – klausia jie. „Pasaulio pabaiga“, – vėliau pakomentuos vienas iš stebėtojų. Dar vėliau danguje nežinia iš kur pasirodys antras toks neatpažintas skraidantis objektas. Būtent NSO paleidimu šį vaizdo įrašą liudininkai ir pavadino, kai įkėlė jį į youtube.com „Mano Permės Krašto“ paskyrą. Tai erdvė, kurioje vietos gyventojai dalijasi visokiomis keistenybėmis, vykstančiomis Permės krašte. Konkrečiai ši keistenybė nutiko prieš porą mėnesių Kizelio miestelyje.


2015-05-29 08:15

Graikija dėl tūkstančių pabėgėlių vėl prašo ES pagalbos

1|10

Graikija prašo Europos Sąjungos (ES) susitvarkyti su tūkstančiais migrantų, kurie šalies krantus pasiekė per pastaruosius mėnesius, praneša „Sky News“.


2015-05-28 16:12

Bulgarija atidaro sovietinės eros karinius archyvus

Bulgarijos komunistinės eros karinės žvalgybos archyvai bus prieinami mokslininkams ir žurnalistams, trečiadienį pranešė Bulgarijos gynybos ministras Nikojalus Nenčevas. Pasak jo, Pilietinei komisijai, kuri yra atsakinga už to laikotarpio dokumentų patikrinimą, jis perdavė maždaug 30 tūkst. objektų iš archyvo.


2015-05-28 13:24

V. Putinas įslaptino duomenis apie Rusijos kariškių netektis

15

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priskyrė valstybės paslapčiai duomenis apie Gynybos ministerijos kariškių netektis per specialias operacijas taikos metu. Atitinkamas RF prezidento įsakas paskelbtas oficialiame teisinės informacijos portale.


2015-05-28 13:13

Rusijos režimas suviliojo žymią žmogaus teisių gynėją

35

Garsi Rusijos žmogaus teisių gynėja 87 metų Liudmila Aleksejeva nusprendė paminti savo principus ir orumą. Moteris grįžo į Rusijos žmogaus teisių tarybą, iš kurios protestuodama pasišalino prieš 3 metus. Iš pirmo žvilgsnio garbaus amžiaus L.Aleksejevos grįžimas į Kremliaus marionete paverstą pilietinės visuomenės ir žmogaus teisių tarybą gali kelti nuostabą.


2015-05-28 13:10

Nebraska tapo 19-ąja mirties bausmės atsisakiusia JAV valstija

3

Nebraska trečiadienį tapo 19-ąją JAV valstija, atsisakiusia mirties bausmės, kai įstatymų leidėjai balsuodami panaikino prieš tokį žingsnį nukreiptą gubernatoriaus veto.


2015-05-28 11:16

JAV vicepremjeras J. Bidenas sukritikavo Rusiją

18

JAV vicepremjeras Joe Bidenas pareiškė, kad Vašingtonas pasirengęs bendradarbiauti su Maskva tokiais klausimais, kaip Irano branduolinė programa ir padėtis Sirijoje, skelbia BBC. Tačiau vicepremjeras pažymėjo, kad JAV toliau rems Ukrainą, siekiant pažaboti Rusijos agresiją, kuri kelia grėsmę visai Europai. Pasak jo, ši parama priklausys nuo Ukrainos valdžios įsipareigojimų šalyje vykdyti reformas.


2015-05-28 10:39

Mafiozą sučiupo netikėtai, kai jis ramiai vežė vaikus į mokyklą

3

Buvęs Italijos mafijos bosas, kaltinamas dešimčių žmonių nužudymu, ramiai vežė vaikus į mokyklą, kai jį sučiupo policijos pareigūnai. Mafiozas nemanė, kad po 30 metų jo kas nors dar gali ieškoti. Antradienį Brazilijoje po trisdešimties metų slapstymosi buvo suimtas italų mafijos bosas Pasquale Scotti. 56 metų vyras kaltinamas daugiau nei 20-ies žmonių nužudymu, tačiau visą šį laiką išvengė bausmės.


2015-05-28 08:44

Kariai netyčia išsiuntė į laboratoriją juodligės sukėlėjų

5

JAV kariškiai atsitiktinai išsiuntė mažiausiai vieną gyvybingų juodligės sukėlėjų mėginį į vieną komercinę laboratoriją Merilande, bet dėl šio incidento nekilo jokio pavojaus visuomenei, trečiadienį pranešė vienas gynybos pareigūnas. Viena Gynybos departamento laboratorija Jutoje „netyčia“ išsiuntė gyvybingų juodligės bakterijų sporų mėginį komercinei laboratorijai, o vyriausybinės sveikatos apsaugos institucijos dar tikrina kitus mėginius, išsiųstus laboratorijoms kitose devyniose valstijose, pareigūnas sakė žurnalistams.


Populiariausi per 24 val.