Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas


2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-07-31 18:45

Ebolos virusas gali būti sustabdytas: išrasta efektyvi vakcina

Bandomoji Ebolos vakcina užtikrino visišką apsaugą nuo viruso per vadinamuosius bandymus lauko sąlygomis Gvinėjoje, paskelbė penktadienį mokslininkai. Tikėtina, kad jau galbūt galima skelbti niokojančios, tūkstančius gyvybių nusinešusios epidemijos Vakarų Afrikoje „galo pradžią“.


2015-07-31 18:27

B. Netanyahu paskambino Palestinos prezidentui M. Abbassui

Izraelio ministras pirmininkas Benjaminas Netanyahu paskambino palestiniečių prezidentui Mahmudui Abbasui, o tai būna retai, kad pasmerktų penktadienį buvusį padegimą, per kurį žuvo vienas palestiniečų kūdikis, bei pažadėjo, kad šis įvykis bus kruopščiai ištirtas.


2015-07-31 18:17

Pabėgęs Meksikos narkotikų baronas domina JAV

Jei Meksikos saugumo pajėgos sučiups iš kalėjimo pabėgusį narkotikų baroną Joaquiną Guzmaną, jis bus perduotas JAV. Federalinis teisėjas pritarė atitinkamam JAV prašymui ir išdavė atitinkamą arešto orderį, televizijos stočiai „Milenio TV“ pareiškė prokuroras Jose Antonio Rodriguezas Calderonas.


2015-07-31 16:27

Buvęs Irano prezidentas M. Ahmadinejadas nori grįžti į politiką

Buvęs Irano prezidentas Mahmoudas Ahmadinejadas nori grįžti į politinę sceną. „Būtina grįžti prie revoliucijos idealų, kad šie idealai nebūtų pamiršti“, – pareiškė jis savo kalboje Teherane.


2015-07-31 15:41

Zimbabvė paprašė JAV išduoti liūtą Cecilį nušovusį dantistą

22|6

Zimbabvė penktadienį paragino Jungtines Valstijas išduoti jai Walterį Palmerį – trofėjų medžiotoją iš Minesotos, nušovusį turistų pamėgtą liūtą Cecilį, kurio žūtis sukėlė pasipiktinimą visame pasaulyje.


2015-07-31 15:38

A.Litvinenkos našlės advokatas: V. Putinas užsakė vyro nužudymą

60

Buvusio Rusijos KGB agento Aleksandro Litvinenkos našlės advokatas penktadienį pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas užsakė saugumo agento nužudymą, o Maskvos valdžios institucijos trukdė žmogžudystės tyrimui, skelbia „Laisvosios Europos radijas“.


2015-07-31 15:04

Ant nuolaužos – įrodymas, kad ji yra „Boeing 777“ dalis

Indijos vandenyno saloje rastos lėktuvo nuolaužos serijos numeris patvirtina, kad tai yra lainerio „Boeing 777“ detalė, penktadienį nurodė vienas Malaizijos pareigūnas ir pridūrė tikintis, kad tyrėjai priartėjo prie oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH370 katastrofos mįslės išaiškinimo.


2015-07-31 13:32

D. Trumpas: „Aš puikiai sutarčiau su V. Putinu“

46|4

Respublikonų kandidatas į JAV prezidentus, milijardierius verslininkas Donaldas Trumpas žada „grąžinti Amerikai jos didybę“. Tačiau neatrodo, kad jis turi planą. Ypač užsienio politikos klausimais.


2015-07-31 13:24

Rusija ir Prancūzija susitarė dėl kompensacijos už „Mistral“

73|2

Ketvirtadienį Kremlius oficialiai pranešė, kad Rusija susitarė su Prancūziją dėl kompensacijos už nepristatytus karo laivus.


2015-07-31 09:09

Talibanas naujuoju savo lyderiu paskelbė mulą Akhtarą Mansourą

2

Talibanas paskyrė mulą Akhtarą Mansourą savo naujuoju lyderiu, sakoma penktadienį paskelbtame pareiškime, o šis žingsnis žymi istorinę valdžios pereigą judėjime, kuris 14 metų tęsia sukilimą Afganistane.


Populiariausi per 24 val.