Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas (21)

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (21)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-24 06:41

Jono Pauliaus II nustelbtas popiežius – dar vienas šventasis

1|8

Sekmadienį pasaulio katalikai nekantriai laukia daugelio ypač mylėto lenkų kilmės popiežiaus Jono Pauliaus II kanonizavimo. Daugybė informacijos – vien apie jį, bet turbūt nedaug kas žino, jog tą dieną bus paskelbtas dar vienas šventasis - popiežius Jonas XXIII. 1962 m. spalio 11-osios naktį popiežius Jonas XXIII padarė kai ką labai natūralaus – tačiau tokio, kas tuo metu atrodė stulbinančiai revoliucinga.


2014-04-23 23:09

Slovjansko separatistai svaidosi naujais grasinimais

115|2

Ukrainoje tęsiamos „antiteroristinės operacijos“, o separatistai švaistosi naujais grasinimais. Viačeslavas Ponomariovas pasivadinęs Slovjansko liaudies „meru“ teigia, kad bet kokia kaina sužlugdys prezidento rinkimus Ukrainoje, skelbia unian.net. Tai jis pareiškė Rusijos leidinui Gazeta.ru. „Mes imsimės visų būtinų priemonių, kad rinkimai pietryčiuose neįvyktų“, – teigė V.Ponomariovas. „Paimsime ką nors į nelaisvę ir pakabinsim už sėklidžių. Supranti?“ – žurnalisto klausė ir savo ketinimus komentavo V.Ponomariovas. Po tokių grėsmingų žodžių jis pripažino, kad visgi jis geras žmogus ir myli savo motiną ir vaikus.


2014-04-23 22:04

Britų karališkoji šeima gedi, mirė hercogienės Camillos brolis

Mirė Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio princo Charleso žmonos Kornvalio hercogienės Camillos brolis Markas Shanas. Jo gyvybė užgeso Niujorko ligoninėje, skelbia "Daily Mail". Teigiama, kad 62 metų vyras nukritęs patyrė sunkią galvos traumą, M.Shanas buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau neišgyveno. Kornvalio hercogienę Camillą ir karališkąją šeimą pribloškė ši žinia.


2014-04-23 20:28

Donecko srityje padegta laikraščio redakcija

2

Už taip vadinamos „Donecko Respublikos“ kritiką buvo padegta Donecko srityje Kostiantynivkoje įsikūrusio laikraščio „Provincija“ redakcija. Anksčiau ant to paties pastato buvo nuolatos rašomi įžeidžiantys, necenzūriniai užrašai, rašo unian.net


2014-04-23 20:09

Kijevo centre barikados ardomos, priemiestyje - statomos

18|9

Daugiau nei du mėnesius tarp Kijevo valdžios ir Maidano aktyvistų vykusios derybos dėl barikadų išardymo pagaliau pasiektos – miesto komunalininkams leista išardyti kai kurias barikadas aplink Nepriklausomybės aikštę, tačiau miesto pakraštyje vyksta atvirkščias procesas, vietos gyventojai čia renčia naujus įtvirtinimus. Apie tai, kad reikia išardyti miesto centro nepuošiančias barikadas ir atlaisvinti kai kuriuos kelius miesto centre buvo pradėta kalbėti vasario pabaigoje, vos tik buvo pasirašyta sutartis tarp opozicijos lyderių ir tuometinio šalies prezidento Viktoro Janukovyčiaus.


2014-04-23 20:01

Minios užpultą Ukrainos politiką milicija rado nuskandintą

169|5|

Ukrainos Horlivkos miesto tarybos narys, kurio numanomas kankinimas ir nužudymas iš dalies paskatino vyriausybę atnaujinti puolimą šalies rytuose, prieš savo dingimą buvo užpultas priešiškos prorusiškos minios, rodo filmuota to incidento medžiaga.


2014-04-23 19:15

Maišto Ukrainos armijoje įrašai įaudrino „koloradus“

37|4

„Youtube“ atsirado du vaizdo įrašai, kuriuose nufilmuotas konfliktas Ukrainos armijoje – kaip teigiama, tarp šauktinių ir vadovybės. Dniepropetrovsko apskrityje dislokuotoje 93-oje mechanizuotoje brigadoje, esą, kilo maištas. „Žmonės pasipiktinę dėl gyvuliško elgesio iš jų vadovybės ir politinės šalies valdžios pusės. Dalinio vadai davė įsakymą šaudyti į beginklius karius“, - teigiama aprašyme.


2014-04-23 19:11

Į Lenkiją atvyko 150 amerikiečių karių

24|2

Tęsiantis Ukrainos krizei, Jungtinės Valstijos pradėjo stiprinti savo karinį buvimą Rytų Europoje. Trečiadienį į Lenkijos Svidvino karinę bazę, esančią už 50 km į rytus nuo Ščecino, atvyko 150 desantininkų iš 173-iosios oro desantininkų brigados. Karius atskraidinę du „Hercules“ tipo lėktuvai nutūpė bazėje Lenkijos šiaurės vakaruose, praneša agentūra AFP.


2014-04-23 18:57

Australijoje jūra išmetė panašias į Malaizijos lėktuvo nuolaužas

1|

Australijos pietvakarinėje pakrantėje jūra išskalavo tris įtartinas nuolaužas. Ekspertai puolė tirti, ar tai ne dingusio Malaizijos lėktuvo MH370 liekanos, praneša „Daily Mail“. Vienas iš objektų – ilgio sulig automobiliu, su kniedėmis. Nuolaužas už maždaug 10 km į rytus nuo Ogastos miesto rado žmonės, vaikščiodami paplūdimiu, ir pranešė policijai. Policija nuolaužas nuvežė į saugią vietą.


2014-04-23 16:45

A.Bouteflika Alžyro prezidentu perrinktas 81,49 proc. balsų

2

Alžyro prezidentas Abdelazizas Bouteflika 81,49 proc. balsų dauguma perrinktas dar vienai kadencijai. Tokius oficialius skaičius trečiadienį paskelbė Rinkimų komisija. Antras rinkimuose liko buvęs premjeras Ali Benflis, surinkęs 12,3 proc. balsų. Rinkėjų aktyvumas siekė 50,7 proc.