Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas


2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-10-13 22:33

Britui Saudo Arabijoje gresia 350 rimbo kirčių už vyno gėrimą

3

Pagyvenusiam Didžiosios Britanijos piliečiui, kuris pernai rugpjūtį buvo sulaikytas Saudo Arabijoje dėl jo automobilyje rastų naminio vyno butelių, gresia 350 rimbo kirčių. Jo dukra teigia, kad tėvas nenusipelnė tokios bausmės, skelbia „The Time“.


2015-10-13 20:20

Ambasados Damaske apšaudymą Rusija laiko teroro išpuoliu

117|2

Dvi raketos antradienį smogė Rusijos ambasados Damaske kompleksui, sukeldamos paniką tuo metu, kai keli šimtai buvo susirinkę pareikšti palaikymo Maskvos vykdomai aviacijos smūgių kampanijai Sirijoje, pranešė naujienų agentūros AFP žurnalistai.


2015-10-13 18:05

Paryžiuje žmones žudęs teroristas prieš atakas gavo instrukcijas

Sausį Paryžiuje per dvi atakas penkis žmones nušovęs islamistas Amedy Coulibaly pirmojo išpuolio dieną gavo elektroninį laišką su nurodymais, kaip veikti išpuolių metu.


2015-10-13 18:05

Indonezijoje rastas gyvas nukritusio sraigtasparnio keleivis

Indonezijos gelbėtojai antradienį rado vieną iš sekmadienį nukritusio sraigtasparnio keleivių, kuris beveik tris dienas plūduriavo ant augalų didžiausio šalies ežero paviršiuje; vyras gelbėtojams sakė, kad kartu su juo išsigelbėjo dar keturi žmonės, kurie spėjo iššokti iš lėktuvo, prieš jam nukrintant į vandenį. Antradienį keturių dingusiųjų paieškoje dalyvavo maždaug 200 gelbėtojų.


2015-10-13 13:15

Prie Lesbo salos žmonių kontrabandininkai taranavo švedų katerį

7|26|

Žmonių kontrabandininkai Egėjo jūroje ties Graikijai priklausančia Lesbo sala, kurioje misiją ką tik baigė VSAT sraigtasparnio pilotai, savo jachta taranavo juos sulaikyti bandžiusių Švedijos pakrančių apsaugos pareigūnų katerį. Nepaisant to, švedams pavyko sučiupti du sprukti bandžiusius turkus. Jie perduoti Graikijos policijai.


2015-10-13 09:07

Ar dar kuo nors nustebins A. Lukašenka?

38| 

Sekmadienį Baltarusija jau penktąjį kartą savo prezidentu išsirinko paskutiniu Europos diktatoriumi vadinamą Aliaksandrą Lukašenką. Ar po eilinių rinkimų galima tikėtis kokių nors esminių pokyčių? Ar pasikeis Europos Sąjungos dialogas su Baltarusija?


2015-10-13 09:06

Prezidento rinkimai Baltarusijoje nuvylė Vašingtoną

29|

Jungtinės Valstijos pirmadienį pareiškė, kad yra „nusivylusios“ prezidento rinkimais Baltarusijoje, kurie, pasak Vašingtono, neatitiko šios buvusios sovietinės respublikos tarptautinių įsipareigojimų organizuoti rinkimus, kurie būtų laisvi ir sąžiningi.


2015-10-13 00:18

Madridas nusisuko nuo šimtų kenksmingo vaisto aukų

1|3

Talidomido aukos Ispanijoje – teisybės neradę ir kentėti pasmerkti žmonės. Juos gyvenimas nuskriaudė dvigubai. Nieko apie šio vaisto šalutinį poveikį nežinojusios jų motinos gėrė talidomidą pirmaisiais nėštumo mėnesiais ir stebėjosi, kad susilaukė negalią turinčio naujagimio. O vėliau, kai tokios anomalijos jau buvo susietos su talidomidu, nuo aukų ir jų artimųjų nusisuko Ispanijos vyriausybė bei teisėsauga, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-10-12 22:32

Skausmas dėl brolio žūties įkvėpė ieškoti jo skriaudiko pėdsakų

3

Lėktuvo katastrofoje virš Lokerbio žuvusio Davido Dornsteino brolis įsitikinęs, kad jam pavyko įminti prieš 27 metus įvykusios nelaimės mįslę ir rasti žmogų, kuris sukonstravo orlaivį pasmerkusį sprogmenį. 25-erių D.Dornsteinas buvo vienas iš 270 žmonių, žuvusių per 1988 metų gruodžio 21 dienos oro linijų „Pan American“ 103-iojo reiso lėktuvo katastrofą, rašo „Lietuvos rytas“. Iš Londono į Niujorką skridusio orlaivio „Boeing 747“ bagaže paslėptas sprogmuo išmušė skylę lėktuvo fiuzeliaže. Smūgio jėga suardė lėktuvą į gabalus ir jie nukrito ant Škotijos Lokerbio miesto. Čia nuolaužos pražudė dar mažiausiai 11 ant žemės buvusių žmonių.


2015-10-12 22:27

Rygos savivaldybė panaikino leidimą parodai „Maidano žmonės“

24

Pirmadienį Rygos savivaldybės vykdomasis direktorius Juris Radzevičius panaikino jos išduotą leidimą rengti parodą „Maidano žmonės“ remdamasi tuo, kad ekspozicijos organizatoriai nesilaiko įstatymo reikalavimų.


Populiariausi per 24 val.