Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-12-22 18:14

Škotijos mieste prieš Kalėdas – siaubinga avarija

3

Pirmadienį Škotijoje, Glazgo mieste įvyko šiurpi avarija. Popiet šiukšliavežė rėžėsi į Kalėdoms apsipirkinėjančių žmonių minią. Skelbta mažiausiai apie 6 aukas, tarp jų buvo keli vaikai. Tiesa, policija nepatvirtino aukų skaičiaus tik pripažino, jog "būta žuvusiųjų", skelbia "Sky News".


2014-12-22 18:09

JAV sankcijomis nubaudė netgi V.Putinui ištikimą baikerių vadą

4|4

Čečėnijos lyderis Ramzanas Kadyrovas suskubo pasveikinti Nakties vilkų baikerių gaujos vado, kurį pasiekė naujausios JAV sankcijos, rašo „The Moscow Times“. Aleksandras Zaldostanovas, savo gaujoje geriau žinomas Chirurgo pravarde, pateko į individualiomis sankcijomis nubaustų rusų gretas. Šiame sąraše nemažai žmonių, viešai palaikiusių Krymo aneksiją. Nakties vilkų gauja dalyvavo ne viename renginyje, šlovinančiame Krymo prijungimą prie Rusijos.


2014-12-22 18:07

Tunise prezidento rinkimus laimėjo B.C.Essebsi

Prieš islamistus stojęs politikas Beji Caidas Essebsi laimėjo Tuniso prezidento rinkimus; surinkęs 55,68 proc. balsų, jis įveikė ligšiolinį prezidentą Moncefą Marzouki, paskelbė pirmadienį rinkimų komisija.


2014-12-22 15:28

Popiežius griežtai sukritikavo Vatikano biurokratiją

4

Popiežius Pranciškus griežtai sukritikavo jam tarnaujančią Vatikano biurokratiją ir pasmerkė tai, kaip kai kas trokšta valdžios kitų sąskaita, gyvena veidmainišką dvejopą gyvenimą ir serga „dvasine Alzheimerio liga“, dėl kurios pamiršo, jog turėtų būti linksmi Dievo žmonės.


2014-12-22 15:27

A. Lukašenka Kijeve žarstė pažadus Ukrainai

23|3|

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka sekmadienį pažadėjo padėti Ukrainai, susiduriančiai su ekonominiais sunkumais ir prorusiškų separatistų puldinėjimais, rašo AP.


2014-12-22 13:03

Aštuonių vaikų nužudymu įtariama moteris nesuvokia, kas įvyko

16|

Australės motinos, kaltinamos nužudžius aštuonis vaikus, byla bus nagrinėjama sausį, pirmadienį pranešė teismas, tačiau moteris dar nevisiškai suvokė įvykusią tragediją.


2014-12-22 12:38

Ukrainos viltis - ir jos vyriausybėje dirbantys lietuviai

26

Ukraina tikisi, kad jos vyriausybėje dirbti paskirti lietuviai padės įgyvendinti svarbias reformas, pirmadienį sakė Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Valerijus Žovtenka.


2014-12-22 12:29

Prancūzijoje „Allahu Akbar“ šaukęs vairuotojas rėžėsi į žmones

24|5| 

Vairuotojas, šaukdamas „Allahu Akbar“ („Dievas (visų) didesnis!“), sekmadienį įsirėžė į pėsčiuosius rytų Prancūzijoje ir sužeidė 11 žmonių – praėjus dienai po išpuolio, kai tuos pačius žodžius šaukdamas vyras atakavo policijos pareigūnus ir buvo nukautas.


2014-12-22 12:29

B. Obama: „V. Putinas - ne šachmatų meistras“

278|2

JAV prezidentas Barackas Obama interviu, kuris buvo parodytas sekmadienį, atsikirto užsienio politikos kritikams ir atmetė teiginius, kad dėl Ukrainos krizės buvo naiviai pergudrautas Rusijos lyderio Vladimiro Putino.


2014-12-22 12:28

Skelbiamos CŽV instrukcijos, mokančios nelegaliai kirsti sienas

28

„Wikileaks“ paskelbė du JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) pranešimus apie nelegalų praėjimą pro muitinės postą oro uostuose, taip pat ir turint tikslą patekti į Europos Sąjungos šalis su suklastotais dokumentais. Dviejų slaptų dokumentų paskirtis yra padėti CŽV agentams, dirbantiems prisidengus valdininkais, apeiti pasų kontrolės sistemas visame pasaulyje.


Populiariausi per 24 val.