Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-29 17:15

Ukraina žada padėti ekspertams patekti į katastrofos vietą

21|2

Susirėmimai tarp Kijevo vyriausybės pajėgų ir prorusiškų separatistų antradienį vėl sutrukdė tarptautiniams tyrėjams pasiekti Malaizijos keleivinio lėktuvo sudužimo vietą šalies rytuose, pranešė Olandijos teisingumo ministerija.


2014-07-29 17:13

Lietuvos diplomatas žada griežtas sankcijas Rusijai

5

Europos Sąjunga (ES) turėtų artimiausiomis dienomis patvirtinti ekonomines sankcijas Rusijai, kurios apribotų priėjimą prie kapitalų rinkų, numatytų ginklų embargą, uždraustų perduoti dvigubos paskirties prekes ir jautrias technologijas, antradienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas.


2014-07-29 16:30

Rusų teroristas Motorola ir Donecko gražuolė medų kopinėja Kryme

162|21

Rusų teroristo, pravarde Motorola, vestuvės Rytų Ukrainoje neišnyksta iš vietos elito naujienų kronikų. Sudaręs civilinę santuoką Donecke, praėjusį savaitgalį jis dar kartą vedė savo išrinktąją Rusijos okupuotame Kryme, vienoje seniausių pasaulyje stačiatikių cerkvių.


2014-07-29 16:06

Kosovo karo metu buvo prekiaujama žmonių organais

5

Specialusis Europos Sąjungos (ES) prokuroras pranešė, kad egzistuoja „įtikinami įrodymai“ apie 10 žmonių nužudymą ir jų organų pardavimą 1998-99 metų Kosovo karo metu, informuoja „Associated Press“.


2014-07-29 16:05

Visi kalba apie numuštą lėktuvą, o civilių aukų skaičius auga

250|9|

Viena moteris anksčiau dirbo virėja. Kitas vyras montavo automobilių signalizacijos sistemas. Dar viena moteris kasryt valė grindis maisto prekių parduotuvėje. Šių trijų civilių žūtis per mūšius Rytų Ukrainoje liko nepastebėta – visiems dabar labiau rūpi „Malaysia Airlines“ lėktuvo katastrofos pasekmės. O civilių Donecko ir Luhansko srityse jau žuvo beveik 800, rašo „The New York Times“.


2014-07-29 16:03

Rusijai teks atlaikyti ir Japonijos sankcijas

13

Rusija pareiškė antradienį, kad Japonijos ketinimai įvesti sankcijas, kurios bus taikomos asmenų, kurie, kaip manoma, susiję su nestabilumu Rytų Ukrainoje, banko sąskaitoms yra „nedraugiški“. Maskva pažymėjo, jog tai pakenks dviejų šalių santykiams, informuoja „Reuters“.


2014-07-29 15:49

JAV rems Rytų Ukrainos atstatymo darbus

68|2

Aukštieji JAV kariuomenės vadai svarsto galimybę teikti Ukrainai tikslesnę žvalgybos informaciją, kuri leistų smogti prorusiškų sukilėlių turimiems raketų paleidimo įrenginiams, pirmadienį nurodė JAV pareigūnai. Tačiau joks sprendimas artimiausiu laiku turbūt nebus priimtas, o kai kurie pareigūnai baiminasi, kad toks žingsnis gali sukelti neigiamų padarinių, dar labiau eskaluodamas konfliktą tarp Ukrainos vyriausybės ir Maskvos remiamų sukilėlių.


2014-07-29 14:02

Libijoje sudužo naikintuvas

Libijos naikintuvas, dalyvavęs sukarintų struktūrų atakose prieš islamistus kovotojus neramiame rytiniame Bengazio mieste, antradienį nukrito ir sprogo, tačiau jo pilotas saugiai katapultavosi, pranešė šaltiniai kariuomenėje ir incidento liudininkai.


2014-07-29 13:52

Jungtinių Tautų ataskaitą Rusija išvadino „veidmainiška“

17

Rusija antradienį pareiškė, kad Jungtinių Tautų (JT) naujausia ataskaita apie žmogaus teisių padėtį Ukrainoje, kurios rytinį regioną krečia susirėmimai tarp vyriausybės pajėgų ir prorusiškų sukilėlių, yra „veidmainiška.“


2014-07-29 13:47

Kinija pradėjo tyrimą dėl buvusio saugumo vadovo veiksmų

Buvęs Kinijos saugumo vadovas Zhou Yongkangas atsidūrė tyrimo taikiklyje, antradienį pranešė valstybinė naujienų agentūra „Xinhua“, o toks žingsnis atrodo nukreiptas prieš vieną iš įtakingiausių veikėjų valdančiojoje Komunistų partijoje.