Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-28 01:36

Veidų ekspertas šokiruotas: reikėjo tik pažvelgti į piloto veidą

534|5|

Juodosios dėžės iš Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo bylojo, kad antrasis pilotas Andreasas Lubitzas orlaivį sąmoningai nukreipė žemyn į uolas. Veidotyros specialistas Armandas Kažerskas tikino, kad šio piloto veidas – tarsi atversta knyga, iš kurios buvo galima perskaityti viską. Koks tai buvo žmogus? Ką sako jo veido bruožai? Ir ką buvo galima nuspėti?


2015-03-27 22:41

Piloto A. Lubitzo šeima gali tikėtis didžiulės kompensacijos

97|6|

„Germanwings“ orlaivį „Airbus A320“ pilotavusio ir tyčia sudaužiusio Adreaso Lubitzo artimieji gali sulaukti kelių milijonų vertės kompensacijos iš skrydžių bendrovės „Lufthansa“. Šiuos pinigus jie gautų tuo atveju, jei būtų išsiaiškinta, kad kompanija vis dėlto žinojo apie piloto psichinės sveikatos sunkumus, praneša „Daily Mail“.


2015-03-27 20:32

Ukraina areštavo Turkijos laivą „Kanton“ dėl apsilankymo Kryme

15

Ukrainos pareigūnai areštavo Turkijai priklausantį, su Tuvalu vėliava plaukiojantį prekybos laivą ir sulaikė jo kapitoną dėl šio laivo apsilankymo Rusijos pernai aneksuotame Kryme. Tyrėjai sako, kad Tuvalu valstybėje registruotas 5095 tonų laivas „Kanton“ buvo sulaikytas Ukrainos uoste Chersone po apsilankymo Rusijos okupuoto Krymo uoste Sevastopolyje. Laivo įgulai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų bei laivo konfiskavimas.


2015-03-27 19:36

Anglijoje jauną lietuvę partrenkęs vairuotojas paliko ją mirčiai

25|4

Britų visuomenę sukrėtė beprasmė ir žiauri jaunos lietuvės mirtis. Antradienio vakarą dvidešimtmetė mergina Milda Okunytė buvo rasta sunkiai sužeista. Mergina buvo partrenkta automobilio. Jo vairuotojas M.Okunytę paliko mirti ir pabėgo iš įvykio vietos.


2015-03-27 17:27

Popiežius benamiams aprodė Siksto koplyčią

1|6

Popiežius Pranciškus ketvirtadienio vakarą Siksto koplyčioje pasitiko 150 benamių. Šis turistų traukos objektas prieš tai buvo uždarytas lankytojams, kad jį galėtų apžiūrėti benamiai. Jiems taip pat buvo parodyti Vatikano muziejai bei sodai, praneša agentūra AFP.


2015-03-27 16:57

B. al Assadas siūlo JAV derybas dėl Sirijos

3

Sirijos prezidentas Basharas al Assadas pareiškė esąs pasirengęs deryboms su JAV dėl pilietinio karo jo šalyje nutraukimo. Sąlyga yra, kad pokalbiai „būtų pagrįsti abipuse pagarba“, pareiškė jis interviu amerikiečių stočiai CBS. Anot jo, „iš esmės kiekvienas dialogas yra pozityvus dalykas“, praneša agentūra AFP.


2015-03-27 16:53

Tyrėjai: lėktuvą sudaužęs „Germanwings“ pilotas nuslėpė ligą

329|9|

Penktadienį „Germanwings“ lėktuvo katastrofą sukėlusio piloto namuose Vokietijos policija surinko daiktus, kurie galėtų padėti įminti katastrofos mįslę. Po to, kai vakar paaiškėjo, kad pilotas lėktuvą sudaužė tyčia, tyrėjai mėgino išsiaiškinti, kokios buvo šio poelgio priežastys ir prabilo, kad pilotas nuo visų slėpė savo ligą.


2015-03-27 16:43

Kraupiausios lėktuvų katastrofos, kurias sukėlė pilotai

22|12|

Lėktuvo pilotas Andreasas Lubitzas antradienį tyčia nukreipė bendrovės „Germanwings“ orlaivį „Airbus A320“ į kalną Pietų Prancūzijoje. Tyrėjai patvirtino, kad 28 metų vokietis, palaukęs, kol labiau patyręs skrydžio kapitonas paliks kabiną, sudaužė orlaivį, kuriuo skrido 150 žmonių. Tyrėjai tvirtina kol kas nežinantys, kodėl jaunas pilotas priėmė tokį beprotišką sprendimą. Tai toli gražu ne pirmas kartas, kai aviakatastrofas sukelia pilotai, norėdami pražudyti visus lėktuvo keleivius ir įgulą.


2015-03-27 16:40

V. Putinas apdovanodamas rusų karius atskleidė visą tiesą

39

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas suteikė prestižiškiausią karinį titulą, kuris būdavo teikiamas Sovietų Sąjungoje per Antrąjį pasaulinį karą už didvyriškumą; dėl to vėl kyla klausimų apie Kremliaus dalyvavimą Ukrainos krizėje.


2015-03-27 16:19

B. Nemcovo žmogžudystės liudininkas neatpažino įtariamojo

5| 

Rusijos opozicijos lyderio Boriso Nemcovo nužudymo liudininkas teigia, kad pagrindinis įtariamasis visai nepanašus į vyrą, kurį jis matė įvykio vietoje, cituodamas tyrimui artimą šaltinį, pranešė laikraštis „Kommersant“. Leidinys nurodė, kad 27-erių vadybininkas, įvardytas kaip Jevgenijus, ėjo tiltu Maskvos centre vasario 27 dieną, kai buvo nušautas B.Nemcovas.


Populiariausi per 24 val.