Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-30 20:08

Burkina Faso prezidentas šalyje įvedė nepaprastąją padėtį

Šalyje vykstant mitingams ir demonstracijoms, Burkina Faso prezidentas Blaise'as Compaore'as ketvirtadienį šalyje įvedė nepaprastąją padėtį ir paleido parlamentą, praneša „Reuters“.


2014-10-30 20:06

Į Siera Leonę atplaukė Britanijos pagalbinis laivas

Didžiosios Britanijos laivas, gabenantis medicinos ir ligoninių statyboms reikalingas priemones ketvirtadienį atplaukė į Ebolos viruso nukamuotą Siera Leonę, skelbia AP.


2014-10-30 20:02

Kanzase lėktuvas įsirėžė į oro uosto pastatą, yra žuvusiųjų

16|2

JAV Kanzaso valstijoje Vičitos mieste nedidelis lėktuvas įsirėžė į oro uosto pastatą, praneša BBC. Lėktuvas nukrito ant oro uosto „FlightSafety International“ pastato, kuriame buvo žmonių. Manoma, kad kildamas lėktuvas pametė variklį ir dėl to sudužo.


2014-10-30 17:21

Dėl gaisro Helsinkyje evakuota šimtai žmonių

Šimtai žmonių buvo evakuota ketvirtadienį iš Suomijos sostinės Helsinkio centrinės geležinkelio stoties dėl gaisro, kilusio viename iš greitojo maitinimo restoranų. Tai pranešė Suomijos naujienų agentūra STT.


2014-10-30 16:36

P.Porošenka ir A.Merkel pasmerkė sepratistų rinkimus

1

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel pasmerkė ketinimus lapkričio 2 dieną surengti rinkimus respublikomis pasiskelbusiuose Donecko ir Luhansko rajonuose, pranešė Ukrainos lyderio spaudos tarnyba.


2014-10-30 16:20

Kapų plėšikai vogė ir pardavinėjo moterų lavonus

3

Kinijos policija Šandungo provincijoje sulaikė 11 žmonių, kurie atkasdavo kapus ir parduodavo moterų lavonus vedybų ritualams atlikti, praneša laikraštis „The South China Morning Post“.


2014-10-30 14:47

Britanijos naikintuvai privertė nutūpti Latvijos lėktuvą

2

Du Didžiosios Britanijos karališkųjų oro pajėgų naikintuvai „Typhoon“ trečiadienį buvo pasiųsti perimti vieno Latvijos transporto lėktuvo, praradusio ryšį virš pietų Anglijos, ir palydėjo jį Stanstedo oro uostą, tačiau jokių grėsmių saugumui nebuvo rasta, pranešė pareigūnai.


2014-10-30 14:43

Malala Yousafzai gautų piniginių premijų sau nepasiliko

2

Agentūra, remianti pabėgėlius iš Palestinos, paskelbė, kad 17-metė Malala Yousafzai, Nobelio taikos premijos laureatė ir Pasaulio vaikų premijos laimėtoja, laimėtus pinigus įdėjo ne į savo kišenę. Mergina 50tūkst. JAV dolerių paaukojo per karą sugriautos Gazos mokyklos atstatymui, skelbia „Miami Herald“.


2014-10-30 14:18

„Apple“ vadovas T. Cookas: „Didžiuojuosi, kad esu gėjus“

159|2

Šiandien Timas Cookas, garsiosios „Apple“ kompanijos vadovas, pirmą kartą be jokių užuolankų rėžė, kad didžiuojasi esąs gėjus. Toks pareiškimas pasirodė jo rašinyje, kurį paskelbė „Businessweek“. Straipsnyje T.Cookas pasakoja apie tai, kaip savo seksualinės orientacijos neslėpė nuo daugelio žmonių, įskaitant ir „Apple“ kompanijos darbuotojus, skelbia portalas „Mashable“.


2014-10-30 13:27

Chaosas Burkina Fase: protestuotojai padegė parlamento pastatą

2|6

Šimtai įtūžusių demonstrantų ketvirtadienį šturmavo Burkina Faso parlamentą, protestuodami prieš planus pakeisti konstituciją, kad prezidentas Blaise'as Compaore galėtų pratęsti jau 27 metus trunkantį savo valdymą.


Populiariausi per 24 val.