Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

2012-04-03 15:58

Praėjus parai po Sibire įvykusios lėktuvo katastrofos, su ja susiję rusai atsigauna po šoko ir pasakoja apie pirmąsias akimirkas po 31 aukos pareikalavusios avarijos.

1/2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Rusų gelbėtojus pribloškė lėktuvo katastrofos vaizdas

1 / 2

Išgyventi pavyko tik sėdėjusiems centrinėje lėktuvo dalyje. Ji po kryčio išliko sveikiausia. Lėktuvo priekyje ir gale sėdėję keleiviai žuvo vietoje. AP

Pirmadienį katastrofos priežastims tirti buvo sudarytas specialus komitetas, kuris tą pačią dieną iškėlė pagrindinę nelaimės versiją – lėktuvo gedimas dėl galimo apledėjimo. AP

(2 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-09-19 13:42

Rusų stebėtojas išpeikė referendumą Škotijoje: „Pas mus geriau“

60|5

"Iš kur atsirado dėžė su biuleteniais – neaišku", - bambėdamas pasiskundė Rusijos rinkėjų teisių instituto narys Igoris Borisovas. Tarptautinis stebėtojas iš šalies, kurioje nuolat pažeidinėjamos rinkėjų teisės ir kur rinkimai vadinami tiesiog farsu liko nepatenkintas referendumu Škotijoje – rusui ši visuotinė apklausė pasirodė neatitinkanti tarptautinių standartų.


2014-09-19 12:25

Rusijoje puldinėjami žurnalistai nesitiki sulaukti teisingumo

6

Nuo 1992m. Rusijoje nužudyti 56 žurnalistai, dar keli šimtai buvo užpulti, tačiau daugelis bylų taip ir liko neišaiškintos. Ketvirtadienį užpulti BBC žurnalistai tai pat įsitikinę, kad jų užpuolikai teisybės nesulauks, praneša portalas „The Daily Beast“. BBC komandai užpuolikai visais įmanomais būdais stengėsi sutrukdyti paskelbti interviu su Konstantino Kuzmino šeimos nariais. Astrachanės mieste pietų Rusijoje reporteris Stevenas Rosenbergas kalbėjosi su Ukrainoje kovojusio vaikino seserimi apie paskutinę jo dieną šeimos namuose.


2014-09-19 12:01

Baltieji rūmai užtildė JAV generolus

6

Prezidentas Barackas Obama suskubo paneigti aukščiausio rango generolo pranešimų, esą su „Islamo valstybe“ (IV) gali tekti kovoti JAV sausumos kariams. Nesutarimai tarp Baltųjų rūmų ir Pentagono didėja. Nuvykęs į karinę bazę Floridos valstijoje B.Obama viešai nutildė pasigirdusias kalbas, kad JAV kariai gali sugrįžti į Iraką, kur siautėja IS džihadistai. Pastarųjų pozicijos kol kas atakuojamos iš oro, bet generolai Pentagone, regis, abejoja, kad užteks vien antskrydžių.


2014-09-19 11:46

Škotija nepasidavė nepriklausomybės vilionėms

284|29|

Škotijos žmonės ketvirtadienį istoriniame referendume sprendė, ar turi būti nutraukta jau ilgiau negu tris šimtmečius gyvuojanti partnerystė su Jungtine Karalyste. Šis referendumas pasižymėjo ne tik ilgomis diskusijomis tarp dviejų stovyklų, bet ir itin dideliu aktyvumu. Penktadienį paryčiais buvo pradėti skelbti pirmieji rezultatai. Jie iš karto parodė, kad nepriklausomybės priešininkų stovykla lenkia siekiančius Škotijos nepriklausomybės.


2014-09-19 11:26

D. Cameronas: „Dabar privalome susivienyti ir žengti į priekį“

10|

Rezultatams rodant, kad Škotija nubalsavo už pasilikimą Jungtinėje Karalystėje, britų ministras pirmininkas Davidas Cameronas penktadienį pasveikino Alistairą Darlingą, žmogų, kuris vadovavo kampanijai prieš Škotijos nepriklausomybę.


2014-09-19 09:08

P. Porošenkos žodžius JAV kongrese lydėjo ovacijos

144|5| 

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka pradėjo svarbų vizitą JAV, kuriuo siekiama didesnės paramos dėl, kaip prezidentas apibūdina, Rusijos agresijos, skelbia BBC.


2014-09-19 08:52

Floridoje vyras pražudė dukrą, šešis vaikaičius ir nusižudė

10| 

51 metų Floridos gyventojas ketvirtadienį savo namuose nušovė dukrą ir šešis vaikaičius, o paskui nusižudė pats, pranešė pareigūnai. Donas Spiritas, kurį pareigūnai vadina įtariamuoju, paskambino pagalbos numeriu 911, o atvykus šerifo pavaduotojui nusižudė, sakė Gilkristo apygardos šerifas Robertas Schultzas.


2014-09-18 17:10

Toronto merui R. Fordui diagnozuotas vėžys

1

Kanados Toronto miesto merui Robui Fordui diagnozuotas „agresyvios formos“ itin retas vėžys. Gydytojai jam skyrė 40 dienų chemoterapijos kursą, skelbia BBC.


2014-09-18 16:28

Popiežius Pranciškus prabilo apie krikščionių persekiojimus

12|3

Popiežius Pranciškus pareiškė, kad krikščionys Irake ir Sirijoje yra persekiojami visai kaip žydai senovėje, – tai jis pasakė susitikime su garsiu Amerikos žydų lyderiu.


2014-09-18 15:31

Britų turistų žūtį Tailando saloje apipynė stereotipai

3|2

Kai Tailando Koh Tao salos paplūdimyje pirmadienį buvo rasti žiauriai nužudytų vaikino ir merginos kūnai, policininkai, kurie surinko įkalčius ir nustatė įtariamuosius, žadėjo greitai išaiškinti nusikaltėlį ir jį nubausti. Tačiau DNR tyrimams išteisinus pagrindinius įtariamuosius pareigūnų rankose užuominų beveik neliko. O policijos vadas tiesiai šviesiai patarė tiesiog nevaikščioti paplūdimiais apsinuoginus, skelbia „Daily Mail“.


Populiariausi per 24 val.