Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopas gegužės mėnesiui

Horoskopas gegužės mėnesiui

2012-05-02 10:10

Avinas (03 21–04 19)

1/1

Horoskopas gegužės mėnesiui. 123rf

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-02-28 15:24

Aktorius S.Siparis atskleidė, kodėl negrįžta į žmonos namus

77|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų. Juk jam nepasisekė jau du kartus – senokai iširus pirmai santuokai, skyrybomis pakvipo ir antroji.


2015-02-28 14:02

5 patarimai, kaip padėti vaikui apsispręsti, ką studijuoti

4| 

Ar manote, jog 19 metų amžiaus jaunas žmogus jau gali nuspręsti, ką veiks ateityje? Kartais toks sprendimas būna priimtas jau paauglystėje, tačiau kuo toliau, tuo labiau pastebime, jog jokia profesija negarantuoja gero darbo bei atlyginimo. Todėl jaunimui vis sudėtingiau yra pasirinkti kelią, kuriuo eis visą likusį gyvenimą. Kaip tėvai gali jam padėti?


2015-02-28 08:09

S. Sipario žmona atskleidė priežastis, kodėl vyras išėjo iš namų

201|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų.


2015-02-25 16:37

Ar žinote, kaip apsaugoti vaiką nuo internetinių maniakų?

2

Atrodytų, jog baisiausia yra tai, kad vaiką pedofilas gali užpulti lauke arba suvilioti kitoje viešoje vietoje. Tai tikrai didelis pavojus, kurio išvengti ne visada pavyksta. Tačiau itin dažnai pasitaiko, jog pavojus slepiasi kur kitur – internete. Būtent ten vaikas gali būti šantažuojamas, viliojamas, apgaudinėjamas.


2015-02-24 09:44

Mamos vaikų auginimo patirtimi dalijasi ir išaugtų rūbų turguje

1

Alytaus miesto bendruomenės centre neseniai buvo surengtas „Mamyčių turgelis“, kuriame prekiauti savo vaikų išaugtais rūbais panoro per trisdešimt alytiškių. „Iš tiesų, nesitikėjau tokio gausaus dalyvių antplūdžio“, – džiaugėsi pavykusiu renginiu jo organizatorė, alytiškė Asta.


2015-02-24 09:36

D.Banionio kaimynas tapo nesavanaudiškos meilės liudininku

49|2

Baltarusė Olga Riabikova (58 m.) vis dar retkarčiais parašo laišką šviesaus atminimo aktoriaus Donato Banionio (1924–2014) kaimynui ir kaskart pamini, kaip karštai mylėjo Donatą. Tame pačiame name Vilniuje, kuriame gyveno kino legenda, įsikūręs vilnietis pensininkas Bronius Povilėnas (79 m.) tapo jausmų dramos, kurią likus keleriems metams iki mirties patyrė legendinis aktorius, liudininku. Bronius yra tas paslaptingasis žmogus, kuris turėjo įdėti rožę kaip amžinos meilės simbolį į D.Banionio karstą ir apie kurį O.Riabikova prabilo po aktoriaus mirties.


2015-02-23 17:53

Šokėjas T.Rimgaila: į vestuves važiavau ieškoti panų

24|2

Beveik prieš dvejus metus susituokę Liucina (26 m.) ir Tadas (30 m.) Rimgailai naujų taisyklių nenusistatė – kiekvienas gyvena tarsi sau ir nepaiso buities rūpesčių. Jeigu santykius užvaldytų buitis, romantikai ateitų galas. O dabar dainuojančių šokėjų grupės „Džentelmenai“ vienas narių T.Rimgaila vakarais žmonai groja gitara ir atlieka romantiškas dainas.


2015-02-22 11:29

Futbolo legenda neapsisprendžia, kurią moterį rinktis

62|8

Futbole man viskas aišku ir paprasta, o asmeniniame gyvenime priimti svarbų sprendimą yra nepaprastai sunku“, – prisipažino vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų Arminas Narbekovas (50 m.). Žinomas sportininkas negali apsispręsti – išsaugoti trisdešimt metų trunkančią santuoką su Austrijoje gyvenančia žmona Rita ar atversti naują gyvenimo puslapį su šešiamečio sūnaus Arono motina. O gal ieškoti trečios išeities. Ši santykių painiava jau kurį laiką slegia futbolo legendą.


2015-02-22 11:27

Kaip įskiepyti vaikui atsakomybės jausmą?

2

Tėveliams kartais pritrūksta kantrybės, todėl vaikai girdi tokius žodžius: „Palik – mama tai padarys. Neliesk, tai nesaugu.“ Kaip išmokyti vaiką elgtis protingai ir paaiškinti, kad ir jis yra atsakingas už kai kuriuos dalykus, jeigu viskas atrodo taip pavojinga? Pagalvokime, ar viskas, ko jam neleidžiame, išties yra pavojinga? Galbūt tiesiog nenorime aiškinti kaip naudotis vienu ar kitu daiktu, juk tai atimtų nemažai laiko. Geriau viską padarome patys. Tada vaikas pripranta prie tokios kasdienybės ir jam tai atrodo normalu. Kaip išmokyti vaiką atsakomybės?


2015-02-21 16:00

10 tvirtos santuokos įsakymų

8

Santuoka – tai dviejų žmonių pastangos, kurių negalima apleisti. Stengtis reikia nuolat, tačiau ką reiškia stengtis? Ką konkrečiai reikia daryti ir kokie turime būti, kad išsaugotumėm santykius? Ne iš piršto laužtas yra pasakymas, jog jūsų santykiai šeimoje parodo, kokia yra jūsų dvasinė sveikata. Portalas mantra.pl atskleidė 10 dalykų, kurie padės išsaugoti laimingą santuoką.


Populiariausi per 24 val.