Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Horoskopas gegužės mėnesiui

Horoskopas gegužės mėnesiui

2012-05-02 10:10

Avinas (03 21–04 19)

1/1

Horoskopas gegužės mėnesiui. 123rf

Horoskopas gegužės mėnesiui

1 / 1

Horoskopas gegužės mėnesiui. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-07-28 17:09

Moterų teisių gynėjos: plaukų šalinimas - vergavimas vyrams

135|6

Pasaulyje vis daugiau moterų buriasi į judėjimus, kurie sako „ne“ plaukų skustuvams. Už natūralumą pasisakančios moterys fotografuoja savo apžėlusias kojas ir publikuoja šias nuotraukas internete. Plaukuotas pažastis ir kojas mielai demonstruoja ir ryškiausios pasaulio muzikos bei kino žvaigždės. Bet Lietuvoje apie „antidepiliacinį“ judėjimą dar negirdėti. Kaip rašoma "Gyvenimo būde" lietuvės labiau susirūpinusios moteriškumo išsaugojimu ir skatina viena kitą segėti sijonus, o ne mūvėti kelnes.


2014-07-28 17:08

Nauja grėsmė: patyčios tarp vaikų keliasi į socialinius tinklus

1

Net 76 procentai 9-16 metų Lietuvos vaikų turi savo asmeninį profilį socialinių tinklų svetainėse. Šis skaičius kur kas didesnis už Europos vidurkį – profilius turi 59 procentai vaikų (tarptautinio tyrimo „EU Kids Online“ 2012 m. duomenys). Apklausų rezultatai rodo, jog mūsų šalies vaikams stinga žinių apie internete tykančius pavojus, todėl jie, nieko nenutuokdami, atskleidžia savo asmeninę informaciją. Daugiau nei trečdalis apklaustųjų teigia, kad savo profilyje skelbia tokius duomenis, kaip telefono numeris ar namų adresas, o 26 procentai prisipažįsta, kad visa jų skelbiama informacija yra prieinama viešai. Tai sudaro sąlygas piktavaliams laisvai disponuoti į socialinius tinklus įkeltomis nuotraukomis ar kita informacija bei ją panaudoti patyčioms.


2014-07-28 17:08

Grafikė J. Rekevičiūtė surado raktą į vyro širdį

12

„Aš esu už grožį. Siūlau moterims vengti paprastumo, kuris man dažnai asocijuojasi su prastumu“, – kalbėjo 45 metų grafikė Jūratė Rekevičiūtė (nuotr.), šiemet pristačiusi kūrybos parodą „Graži suknelė“. Ekstravagantiškai menininkei drabužiai yra daugiau nei priemonė kūnui apsaugoti. Moteriškumo puoselėtoja yra įsitikinusi, jog graži suknelė bet kurią moterį gali paversti princese.


2014-07-28 12:34

Jurgiui Polujanskui šokas – dukrą išvežė į pasaulio kraštą

321|5

Tėvas – Lietuvoje, motina su mažamete dukterimi – Kambodžoje. Juos skiria ne tik tūkstančiai kilometrų, bet ir griežtas motinos „ne“. Kai tėvas atvyko į tolimą šalį pasimatyti su dukterimi ir pabendrauti, motina užtrenkė jam duris. Kodėl? Kambodžietės televizijos projekto „Lietuvos dainų dešimtukas“ dalyvės 34 metų Yalin Mey ir jos bendraamžio lietuvio verslininko Jurgio Polujansko santuoka iširo prieš ketverius metus, o gyventi atskirai jie ėmė prieš šešerius. Bet juodu iki šiol neišsprendžia ginčo dėl dukters, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-07-27 15:22

Indijoje namus suradusiai dzūkei trumpas sijonas – tabu

228|5

Palangoje, vaikų žaidimų aikštelėje, lietuviškai čiauškantis indų tautybės berniukas stebino aplinkinius. „Sūnų Sargamą lietuviškai mokiau nuo mažens. Tai – mudviejų slapta kalba, kai jis ką nors man nori pasakyti, kad nesuprastų tėtis ir seneliai“, – juokėsi už Arghyos Dey (38 m.) iš Indijos ištekėjusi ir šioje Azijos šalyje jau dešimt metų gyvenanti dzūkė iš Merkinės Eglė Janulevičiūtė-Raie Dey (37 m.). Pagal indiškus papročius lietuvė gavo ne tik vyro pavardę, bet ir naują vardą.


2014-07-25 16:35

Sporto komentatorius R. Petrauskas – trijų dukterų pribuvėjas

25|2

Sporto komentatorius, televizijos laidų vedėjas ir rašytojas Robertas Petrauskas (38 m.) – pagerbtas tarp moterų. Liepos 3-ąją jam gimė trečioji duktė Agota. Gimdyme dalyvavęs vyras džiaugėsi, kad mergaitė, tarsi žinodama, koks svarbus jos tėvui futbolas, gimė tą dieną, kai Brazilijoje vykusiame pasaulio vyrų futbolo čempionate buvo poilsio diena.


2014-07-25 16:34

Patarimas tėvams, kuris išmuš paaugliui norą grįžti namo girtam

34

Kai vaikui maždaug dvylika, auklėti jį jau per vėlu. Vaikai patys tai mums sako, tik mes dažniausiai neišgirstame. Iš pradžių jie kalba itin diplomatiškai, bet matydami, kad nesuprantame, prabyla garsiau, kai kada net labai garsiai. Arba griebiasi kūno kalbos. Mokytojas, šeimos terapeutas, konfliktų konsultantas, vienas žymiausių ir novatoriškiausių Europos šeimos terapijos specialistų, daugiau nei dvidešimties knygų autorius Jesperas Juulas paauglių tėvams ištiesė ranką - parašė knygą „Paaugliai: kai auklėjimas nebepadeda“. Danų rašytojas savo knygoje pateikia daug naudingų patarimų panikuojantiems tėvams.


2014-07-23 14:18

Negailestingos vyro patyčios moterį išmokė pamilti savo kūną

84|2

Stovėjau nuoga prieš spintos duris, kambaryje degė visos šviesos. Susikaupiau ir giliai įkvėpiau. Visus veidrodžius ant spintos durų pasukau tokiu kampu, kad galėčiau matyti save nuo galvos iki kojų. Sąmoningai bandžiau atsikratyti galvoje susikurto savo pačios paveikslo. Plačiai atmerkiau akis ir pažiūrėjau į savo atspindį veidrodyje. Širdyje sukirbėjo jausmas: aš jau nebejauna, aš esu jau daug nugyvenusi moteris, ir mano kūnas tai parodo.


2014-07-22 23:16

Kada atsiprašymas sužlugdo santykius, o kada juos pagerina?

4|2

et jei šeimoje santykiai - kuo puikiausi, mes visi kartasi suklystame. Padarome ir pasakome tai, dėl ko vėliau gailimės, ir įskaudiname tuos, kuriuos labiausiai mylime. Klaidą ištaisyti kartais būna nepaprastai sunku. Klasika tapusios knygos „Penkios meilės kalbos“ autorius Gary Chapmanas ir pichologė Jennifer Thomas atskleidžia naujus būdus kaip veiksmingai spręsti konfliktus ir pataisyti pašlijusius santykius. Taip pat paaiškina kaip reikia atsiprašyti, kad sulauktume atleidimo.


2014-07-20 19:56

Jaunavedžių pramogos ir fotosesijos – tarp senų tautinių rakandų

24|7

Paprastas, jokių istorijos mokslų nekrimtęs Uoginių kaimo gyventojas Adomas Petrauskas kadaise ėmė rinkti etnografinius bei archeologinius eksponatus ir senovinius giminės trobesius pavertė muziejumi. Jis svetingai sutikdavo vestuvininkų pulkus, aprodydavo jiems savo turtus, mokė jaunavedžius, kaip gyventi sutariant. Savamokslio muziejininko triūsas nenuėjo perniek, Uoginiai ir dabar nuolat sulaukia vestuvininkų porų.