Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Virtuvės šefo L. Samėno šašlykų marinavimo būdai

Virtuvės šefo L. Samėno šašlykų marinavimo būdai

2012-05-03 18:16

Vasara jau čia pat, todėl vis dažniau lėksime į gamtą iškylauti. Portalo lrytas.lt skaitytojams ir toliau siūlome būdus, kaip paruošti marinatą šašlykams, kad šie būtų kuo gardesni. Virtuvės šefas ir krautuvėlės „Deli Chefs“ vadovas Linas Samėnas siūlo net kelis būdus, kaip paruošti marinatą vištienos, kiaulienos ir jautienos šašlykui. Linkime išsirinkti tinkamiausią receptą ir nieko nelaukiant jį išbandyti. Skanaus!

1/1

Virtuvės šefas ir krautuvėlės „Deli Chefs“ vadovas Linas Samėnas siūlo net kelis būdus, kaip paruošti marinatą vištienos, kiaulienos ir jautienos šašlykui. A. Barzdžius

Virtuvės šefo L. Samėno šašlykų marinavimo būdai

1 / 1

Virtuvės šefas ir krautuvėlės „Deli Chefs“ vadovas Linas Samėnas siūlo net kelis būdus, kaip paruošti marinatą vištienos, kiaulienos ir jautienos šašlykui. A. Barzdžius

(1 nuotraukos) A. Barzdžius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Gurmanų klubas
2015-01-29 22:15

Andrius Užkalnis: „Sumuštinių kavinė – ne provincialams“

56|15

Apie šią kavinę rašyčiau turbūt net tuomet, jei ji nebūtų buvusi atidaryta: negaliu būti abejingas vietai, kuri yra tiesiai priešais mano mokyklą, dabar – S.Nėries gimnaziją. Ši mokykla iš dalies prisidėjo prie to, kad išaugau toks, kuriuo pusė Lietuvos didžiuojasi. Ką mano kita pusė Lietuvos – jau kitas klausimas.


2015-01-29 14:44

Žvaigždžių šefo patiekalus įvertino ir žymūs Lietuvos žmonės

2|15

Ką valgo tokios popžvaigždės, kaip Madonna, Sealas, Peteris Andre ar aktorius Gérardas Depardieu? Pajusti tokius pačius gurmaniškus pojūčius galima ir Lietuvoje. Pasaulinėms žvaigždėms valgius ruošęs virtuvės šefas Maciejus Kucharevičius dabar lepina Lietuvos publiką.


2015-01-28 10:28

Keisčiausi valgiai pasaulyje – ne silpnų nervų žmonėms

18|6

Jeigu norvegams sukėlė pasišlykštėjimą mūsų lietuviškos rūkytos kiaulės ausys ar vėdarai, ką jie pasakytų apie lervas, jaučio sėklides ar kiaušinį, virtą nekaltų berniukų šlapime? Pasaulyje yra nemažai keistų delikatesais laikomų valgių, su kuriais supažindina telegraph.co.uk ir news.travel.aol.com. Pateikiame įdomių ir galbūt ne visai apetitą keliančių valgių pavyzdžius. Įspėjame – tiems, kurie turi silpnesnį skrandį, skaityti pavojinga. Ir prisiminkime amžiną patarlę – dėl skonio nesiginčijama.


2015-01-27 20:27

Kavos su druska jau paragavote. O gal dabar kavos su sviestu?

7

Nesistebėkite – kava su sviestu yra sparčiai populiarėjantis gėrimas, ypač JAV. Jos išradėjas teigia, kad kava, į kurią įdėta sviesto ir kokosų aliejaus, ne tik padeda mažinti kūno svorį, bet ir pagerina smegenų veiklą. „Buletproof Cofee“ išradėjas Dave'as Asprey remiasi tibetiečių patirtimi – šie geria arbatą, paskanintą sviestu, kuris pagamintas iš jako patelės pieno.


2015-01-26 19:59

Virtuvės šefas iš Katalonijos mėgsta išbandyti ir kliento kėdę

8

Lietuvoje gyvenančio katalono Javiero Lopezo rankose lietuviški produktai virsta ne tik palaima gomuriui, bet ir meno kūriniais, džiuginančiais akį. Daugiau nei 16 metų dirbęs „Michelin“ restoranuose Ispanijoje, Belgijoje ir Prancūzijoje, prieš devynerius metus Javieras atsidūrė Lietuvoje, čia dirbo įvairiuose gurmanų įvertintuose restoranuose.


2015-01-23 17:01

Užkandinėje prie prokuratūros A. Užkalnis rado puikių dešrainių

88|10

Ką daro maisto apžvalgininkas, kai jo neleidžia į restoranus arba grasina suluošinti, jei tuoj pat neišeis? Eina valgyti mėsainių į tinklinį greitojo maisto restoraną arba braukia į degalinę dešrainių, nes juk ten niekas neatsisakė parduoti maisto net ir pikčiausiam rašytojui. Ir maisto kritikų tokios vietos nebijo.


2015-01-23 16:02

Nemokate ištarti vyno pavadinimo? Smagi pamokėlė – kaip tik jums

5|2

„Man šito“, – restorano lankytojas pirštu baksteli į valgiaraštį, rodydamas vyno pavadinimą. Jis nedrįsta ištarti vyno pavadinimo, nors jį gėrė ne kartą.


2015-01-23 16:00

Kaunas pakvipo skirtingų pasaulio kraštų kava

18

Kuo kvepia kava iš Pietų Amerikos ar Afrikos? Kuo jos skiriasi? Ar skirasi jų paruoštimo būdas?


2015-01-21 17:30

Diktatorių puotos: nuo kupranugarės pieno iki gyvos žuvies

56|7

Jei kada nors svajojai papietauti kaip vienas žymiausių pasaulio diktatorių – dabar gali tai padaryti. Victoria Clark ir Melissa Scott išleido receptų knygą, kurioje pateikiami patiekalų, patikusių tokiems asmenims, kaip Adolfas Hitleris ar Josifas Stalinas, receptai. Pačios autorės savo knygą apibūdina kaip istorijos, fotoalbumo ir receptų knygą vienoje.


2015-01-21 09:05

Tikro maisto pasiilgęs prancūzas pats kuria kavinę

4

Šešerius metus Alytuje gyvenantis prancūzas Simonas Naffre kartu su drauge Gintare Astrauskaite jau daugiau nei du mėnesius dirba buvusioje menininkų kavinėje „Pušis“. „Mes norime atkurti tai, kas buvo, kartu įnešti ir kažką naujo“, – apie savo planus pasakojo bendraminčiai.


Populiariausi per 24 val.