Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ – patogiausias būdas dalintis jums svarbiomis naujienomis

Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ – patogiausias būdas dalintis jums svarbiomis naujienomis

2012-05-15 09:57

Portalas lrytas.lt žengia dar arčiau savo skaitytojų – nuo šiol skaityti naujienas ir žiūrėti vaizdo reportažus bus galima neišėjus iš populiariausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“. Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ leis greitai ir patogiai dalintis būtent jums svarbiomis naujienomis su savo draugais.

1/1

Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ - pirmoji tokia naujienų platforma Lietuvoje.

Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ – patogiausias būdas dalintis jums svarbiomis naujienomis

1 / 1

Lrytas.lt skaityklė tinkle „Facebook“ - pirmoji tokia naujienų platforma Lietuvoje.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Techno
2015-03-31 18:09

Už 260 tūkst. eurų „Bitė“ lietuviams įjungs išmaniąsias lemputes

17|8

„Mūsų tikslas – tapti geriausia vieta įsigyti ne tik išmanųjį įrenginį, bet ir išmaniuosius jo priedus“, – pristatė naują telekomunikacijų bendrovės koncepciją „Bitė Lietuva“ pardavimo direktorius Giedrius Skliutas. Įgyvendindama siekį tapti vieta, kur lietuviai eis pirkti visų įmanomų išmaniųjų priedų ir žaislų, bendrovė jau investavo į 8 didžiausių salonų atnaujinimą per 260 tūkst. eurų. Taigi tie keli, norintys suprasti, kam reikia išmaniųjų svarstyklių, elektros lizdų, kamerų, echolotų ar skraidančių bei plepančių žaislų, „Bitės“ salone ras ir atsakymus, ir pačius daiktus.


2015-03-30 22:54

„Galaxy S6 Edge“ ekranas – nesudaužomas?

8|2|

Internete sparčiai populiarėja vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota šis tas neįtikėtino: ant kieto paviršiaus kelis sykius nusviestas išmanusis telefonas „Galaxy S6 Edge“ lieka visiškai nepažeistas. Jei video nėra sumontuotas, tai gali reikšti, kad nedūžtančių išmaniųjų era – jau visai netoliese.


2015-03-29 19:31

Su fotoaparatu Tomo Cruise’o pėdsakais Prahos kanalizacijoje

1|17

Skamba lyg grybukų sukelta haliucinacija, bet galiu garantuoti – visa tai patyriau realybėje. Kompanija „Olympus" taip tiki, kad sisteminis fotoaparatas „OM-D E-M5 Mark II“ gali filmuoti ne prasčiau negu profesionali vaizdo kamera, prietemoje mato lyg katės akis, o iš savo 16 MP jutiklio išspaudžia raišką, kurios pavydėtų bet kuri pasaulio žvalgyba, jog jo pristatymą surengė senovinėje Prahos vandens nuotekų valymo stotyje. Nuotykis buvo beveik toks pat įspūdingas, koks pasirodė ir fotoaparatas.


2015-03-27 13:34

Lietuvą pasiekė neregėtą laisvę žadantis „Samsung Galaxy S6“

43|8|

Tai jau oficialu – prekyba naujausiais „Samsung“ flagmanais Lietuvoje prasidės balandžio 17 d. Norintys pigiausio „Galaxy S6“ su 32 GB vidine atmintimi jau gali ruošti 699 eurus, o už brangiausią unikalų „Galaxy S6 edge“ su 128 GB atmintimi teks suploti 1049 eurus. Bijančius, kad lenktasis ekranas lengvai duš, „Samsung Electronics Baltics“ atstovai nuramino, parodę įspūdingus dūžio testus, ir nutildė, pasiūlę ekrano draudimo programą metams. Ir sulaukėme pažado, kad visi „Samsung" telefonų savininkai, įdiegę „Android Lollipop“ atnaujinimą, galės ištrinti visas nepatinkančias gamintojo įdiegtas programėles. Pagaliau laisvė!


2015-03-26 14:13

CD sprogimas sulėtintai – gražiau nei fejerverkas

Žiūrint sulėtintai, net paprasti dalykai atrodo kitaip, o tam tikrais atvejais – gerokai įspūdingiau nei galėtum pagalvoti. Puikus to pavyzdys – šviežias „Slow Mo Guys“ vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip sprogsta itin dideliu greičiu išsuktas kompaktinis diskas.


2015-03-25 07:20

Naujas kinų stebuklas – telefonas su „bekraščiu“ ekranu

27|2

Viena paslaptingų Kinijos kompanijų OPPO, jau kurį laiką kurianti aukščiausio lygio telefonus ne tik vietinei rinkai, kovo 23 d. keliems Kinijos žurnalistams nutekino „slaptas“ būsimo savo įrenginio nuotraukas ir trumpą vaizdo filmuką. Pažiūrėjus į delne laikomą įrenginį nereikia žodžių, kad suprastume – jei tai būsimas telefonas, konkurentams metas pradėti žagsėti. Juolab kad visiškai neseniai būtent OPPO užpatentavo metodą, kaip pagaminti visą telefono priekį dengiantį ekraną.


2015-03-19 23:13

Saugokite fotoaparatą! Kaip saugiai fotografuoti saulės užtemimą

13| 

Saulės užtemimo laukia ir profesionalūs fotografai, ir gyvenimo akimirkas telefonu „gaudantys“ mėgėjai. Bet neskubėkite nukreipti objektyvų į Saulės diską – galite visiems laikams sugadinti fotoaparatą ar telefono kamerą.


2015-03-16 22:53

„Huawei Honor 6 Plus“ – rimtas blynas su dviem akimis

8| 

Pastaruoju metu telefonų gamintojai ėmėsi naujos taktikos – labiau stebina netgi ne savo flagmanais, o įspūdingomis kiek pigesnių telefonų savybėmis. „Honor 6 Plus“ – tipiškas tokio netipiško įrenginio pavyzdys. Ir jei kam nors atrodo, kad pailgas stačiakampis ovaliais kraštais, kurio vienoje pusėje yra ekranas, niekuo išsiskirti negali, labai klystate. Kodėl, pavyzdžiui, kitoje „Honor 6 Plus“ pusėje paslaptingai šviečia ne vieno, o dviejų objektyvų akys?


2015-03-16 16:11

Sukūrė nepametamą ir nepavagiamą piniginę

Jei dažnai paliekate piniginę namie, darbe, kavinėje arba jei ją iš jūsų dažnai pavagia, derėtų susimąstyti apie „Woolet“ – piniginę, kurios atsikratyti taip lengvai nepavyks.


2015-03-13 09:01

Šokiruojantys faktai apie naują „MacBook“ prajuokintų ir „Apple“

Televizijos laidoje bedantis pagyvenęs vyriokas vos nekrisdamas nuo kėdės iš juoko pasakoja, kaip jo vadovaujami „Apple“ inžinieriai ne tik per žioplumą sukūrė visiškai nevykusį nešiojamąjį kompiuterį, bet dar ir sulaukė Timo Cooko pagyrimo už gerokai pelną padidinsiančias inovacijas. Šis, virusiniu „Youtube“ virstantis vaizdelis gal ir tėra komedija, tačiau pro ašaras – juk visi čia pateikti faktai apie naująjį „Apple“ kompiuterį yra tikslūs.


Populiariausi per 24 val.