Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Konkursą „Kodėl mano mama geriausia“ laimėjo ašaras išspausti privertę rašiniai

Konkursą „Kodėl mano mama geriausia“ laimėjo ašaras išspausti privertę rašiniai

2012-05-12 09:27

Į lrytas.lt redakciją pastarąsias dvi savaites plūdo laiškai mamoms. Redakcijai paskelbus rašinių konkursą „Kodėl mano mama geriausia?“ savo gimdytojoms neliko abejingi tiek mokyklinio, tiek vyresnio amžiaus sūnūs bei dukros. Beje, dukros buvo kur kas aktyvesnės. Gavome ir keletą vaikų vardu parašytų vyrų laiškų. Vienas jų privertė ne tik išspausti ašarą, bet ir susimąstyti apie vertybes, meilę laimėje ir nelaimėje.

1/1

Konkurse "Kodėl mano mama geriausia" lrytas.lt skaitytojai nestigo išmonės. 123rf

Konkursą „Kodėl mano mama geriausia“ laimėjo ašaras išspausti privertę rašiniai

1 / 1

Konkurse "Kodėl mano mama geriausia" lrytas.lt skaitytojai nestigo išmonės. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-03-01 14:10

Rūbų dizainerei D.Paukštytei – drastiški vyro draudimai

23|3

Drabužių dizainerės Dianos Paukštytės (32 m.) ir jos sutuoktinio alpinisto Dainiaus Andrijausko (42 m.) namuose niekada nekvepia mėsos kepsniais. Prekybos centruose vilniečių pora taip pat nesidairo į mėsos skyrių. O kam ją pirkti, jeigu net ir duktė Adriana (5 m.) auga nevalgiusi mėsiškų patiekalų, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Gyvenimo būdas“.


2015-03-01 10:33

5 patarimai, kaip padėti vaikui apsispręsti, ką studijuoti

6| 

Ar manote, jog 19 metų amžiaus jaunas žmogus jau gali nuspręsti, ką veiks ateityje? Kartais toks sprendimas būna priimtas jau paauglystėje, tačiau kuo toliau, tuo labiau pastebime, jog jokia profesija negarantuoja gero darbo bei atlyginimo. Todėl jaunimui vis sudėtingiau yra pasirinkti kelią, kuriuo eis visą likusį gyvenimą. Kaip tėvai gali jam padėti?


2015-03-01 10:29

Aktorius S.Siparis atskleidė, kodėl negrįžta į žmonos namus

90|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų. Juk jam nepasisekė jau du kartus – senokai iširus pirmai santuokai, skyrybomis pakvipo ir antroji.


2015-02-28 08:09

S. Sipario žmona atskleidė priežastis, kodėl vyras išėjo iš namų

205|

Saulius Siparis (56 m.) išsikraustė iš namų. Prieš du mėnesius antrą savo šeimą palikęs moterų dėmesio niekuomet nestokojęs kino ir teatro aktorius gyvena vienas miškų apsuptyje. Žinomas aktorius pripažino, kad per savo gyvenimą dar neperprato darnios šeimos receptų.


2015-02-25 16:37

Ar žinote, kaip apsaugoti vaiką nuo internetinių maniakų?

2

Atrodytų, jog baisiausia yra tai, kad vaiką pedofilas gali užpulti lauke arba suvilioti kitoje viešoje vietoje. Tai tikrai didelis pavojus, kurio išvengti ne visada pavyksta. Tačiau itin dažnai pasitaiko, jog pavojus slepiasi kur kitur – internete. Būtent ten vaikas gali būti šantažuojamas, viliojamas, apgaudinėjamas.


2015-02-24 09:44

Mamos vaikų auginimo patirtimi dalijasi ir išaugtų rūbų turguje

1

Alytaus miesto bendruomenės centre neseniai buvo surengtas „Mamyčių turgelis“, kuriame prekiauti savo vaikų išaugtais rūbais panoro per trisdešimt alytiškių. „Iš tiesų, nesitikėjau tokio gausaus dalyvių antplūdžio“, – džiaugėsi pavykusiu renginiu jo organizatorė, alytiškė Asta.


2015-02-24 09:36

D.Banionio kaimynas tapo nesavanaudiškos meilės liudininku

50|2

Baltarusė Olga Riabikova (58 m.) vis dar retkarčiais parašo laišką šviesaus atminimo aktoriaus Donato Banionio (1924–2014) kaimynui ir kaskart pamini, kaip karštai mylėjo Donatą. Tame pačiame name Vilniuje, kuriame gyveno kino legenda, įsikūręs vilnietis pensininkas Bronius Povilėnas (79 m.) tapo jausmų dramos, kurią likus keleriems metams iki mirties patyrė legendinis aktorius, liudininku. Bronius yra tas paslaptingasis žmogus, kuris turėjo įdėti rožę kaip amžinos meilės simbolį į D.Banionio karstą ir apie kurį O.Riabikova prabilo po aktoriaus mirties.


2015-02-23 17:53

Šokėjas T.Rimgaila: į vestuves važiavau ieškoti panų

25|2

Beveik prieš dvejus metus susituokę Liucina (26 m.) ir Tadas (30 m.) Rimgailai naujų taisyklių nenusistatė – kiekvienas gyvena tarsi sau ir nepaiso buities rūpesčių. Jeigu santykius užvaldytų buitis, romantikai ateitų galas. O dabar dainuojančių šokėjų grupės „Džentelmenai“ vienas narių T.Rimgaila vakarais žmonai groja gitara ir atlieka romantiškas dainas.


2015-02-22 11:29

Futbolo legenda neapsisprendžia, kurią moterį rinktis

62|8

Futbole man viskas aišku ir paprasta, o asmeniniame gyvenime priimti svarbų sprendimą yra nepaprastai sunku“, – prisipažino vienas tituluočiausių Lietuvos futbolininkų Arminas Narbekovas (50 m.). Žinomas sportininkas negali apsispręsti – išsaugoti trisdešimt metų trunkančią santuoką su Austrijoje gyvenančia žmona Rita ar atversti naują gyvenimo puslapį su šešiamečio sūnaus Arono motina. O gal ieškoti trečios išeities. Ši santykių painiava jau kurį laiką slegia futbolo legendą.


2015-02-22 11:27

Kaip įskiepyti vaikui atsakomybės jausmą?

2

Tėveliams kartais pritrūksta kantrybės, todėl vaikai girdi tokius žodžius: „Palik – mama tai padarys. Neliesk, tai nesaugu.“ Kaip išmokyti vaiką elgtis protingai ir paaiškinti, kad ir jis yra atsakingas už kai kuriuos dalykus, jeigu viskas atrodo taip pavojinga? Pagalvokime, ar viskas, ko jam neleidžiame, išties yra pavojinga? Galbūt tiesiog nenorime aiškinti kaip naudotis vienu ar kitu daiktu, juk tai atimtų nemažai laiko. Geriau viską padarome patys. Tada vaikas pripranta prie tokios kasdienybės ir jam tai atrodo normalu. Kaip išmokyti vaiką atsakomybės?


Populiariausi per 24 val.