Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
„Nuogos“ ukrainiečių abiturientės motina neištvėrė gėdos

„Nuogos“ ukrainiečių abiturientės motina neištvėrė gėdos (215)

2012-05-18 17:31

„Nuogos abiturientės“ iš Ukrainos Pavlogrado miesto, kuri išgarsėjo po atestatų įteikimo ceremonijos mokykloje, motinai dėl skandalo sustreikavo sveikata. Pernelyg atviri septyniolikmetės Anastasijos drabužiai, per kuriuos matėsi apatiniai, sukėlė tikrą sprogimą Ukrainos ir Rusijos internete, rašo newsru.com.

1/7

Anastasijos motina dukters aprangą per išleistuves vadina kūrybiniu proveržiu. vk.com

„Nuogos“ ukrainiečių abiturientės motina neištvėrė gėdos

1 / 7

Anastasijos motina dukters aprangą per išleistuves vadina kūrybiniu proveržiu. vk.com

Krivoj Roge Anastasija turi rimtų konkurenčių. segodnya.ua

Krivoj Roge Anastasija turi rimtų konkurenčių. segodnya.ua

Krivoj Roge Anastasija turi rimtų konkurenčių. segodnya.ua

Krivoj Roge Anastasija turi rimtų konkurenčių. segodnya.ua

Anastasijos motina dukters aprangą per išleistuves vadina kūrybiniu proveržiu. vk.com

Anastasijos motina dukters aprangą per išleistuves vadina kūrybiniu proveržiu. vk.com

(7 nuotraukos) segodnya.ua, vk.com

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (215)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvairenybės
2014-04-21 15:52

Amerikietis liko gyvas po penkių valandų kelionės lėktuvo rate

2

Šešiolikmetis iš Jungtinių Amerikos Valstijų liko gyvas po nepaprastos kelionės – po penkių valandų skrydžio iš Kalifornijos į Havajus pasislėpus rato ertmėje, praneša BBC. Oro linijų „Hawaiian Airlines“ atstovė spaudai pranešė, kad paauglys buvo pastebėtas po to, kai lėktuvas sekmadienio rytą nusileido ant žemės.


2014-04-21 15:18

O.Pistorius prieš teismą mokėsi vaidybos?

5

Oscaro Pistoriaus talentas vaidinti teismo salėje nėra atsitiktinis? Jungtinėje Karalystėje gimusi žurnalistė Jani Allan parašė atvirą laišką, kuriame dėstoma, kad O. Pistorius mokėsi vaidybos iš vieno savo artimo draugo, rašo dailymail.co.uk.


2014-04-21 09:18

Indas su 39 žmonomis ir 127 vaikais - masalas politikams

7|2

Pelnyti šios šeimos palankumą – kiekvieno Indijos politiko svajonė. Sektos lyderis iš Šiaurės Rytų Indijos Mizoramo valstijos Zionnghaka Chana turi 39 žmonas ir 127 vaikus. Visi gyvena po vienu stogu ir rinkimuose visada susitarę balsuoja už tą patį kandidatą. Mizoramo valstijoje paprastai nebūna aiškių politinių favoritų ir pergalę rinkimuose gali nulemti visiškai minimali balsų persvara.


2014-04-20 17:29

Ištikimybę paminantys sutuoktiniai iš tiesų nori visko

13| 

Užsienio pažinčių svetainė „Victoria Milan" atliko daugiau nei 4,5 tūkstančio internautų apklausą, kurioje domėjosi romanų ieškančių žmonių tikslais. Net 76 procentai išdavikų teigė teikiantys pirmenybę seksui su meilužiu ar meiluže, tačiau vistiek nurodė norį mylėtis ir su savo oficialiąja antrąja puse, skelbia „Huffington Post“.


2014-04-20 17:03

Vis daugiau jaunų britų renkasi kunigystės kelią

7

Žmonės rečiau vaikšto į bažnyčią sekmadieniais, tačiau vis daugiau jaunų britų renkasi kelią būti kunigais, skelbia „The Economist“. 2013-ais bažnyčia Jungtinėje Karalystėje priėmė net 113 naujų jaunuolių.


2014-04-20 13:30

Mokykla vaikiną nubaudė, nes šis pakvietė „Mis Ameriką“ į šokius

5| 

Regis, vienoje Pensilvanijos (JAV) mokykloje mokiniai negali kviesti jiems patinkančių merginų į pokylius. Bent jau taip atrodo po šią savaitę šioje įstaigoje nutikusio incidento, skelbia „Huffington Post“. „Mis Amerika“ titulą turinti indų kilmės mergina Nina Davuluri lankėsi Centrinio Jorko vidurinėje mokykloje. Vizito metu buvo surengta atvira klausimų-atsakymų popietė, moksleiviai galėjo užduoti gražuolei klausimus. Vienas tos mokyklos mokinys – aštuoniolikmetis Patrikas Farvesas – atsistojęs visų akivaizdoje paprašė N.Davuluri kartu su juo eiti į išleistuves.


2014-04-20 11:53

Rusų įstatyme prieš seksualines priekabes - rasizmo atspalvis

5

Regis, sveikintinas rusų įstatymo projektas dėl griežtesnių bausmių seksualiniams priekabiautojams, susilaukė kritikos. Gali būti, kad šis įstatymas atvertų duris nepagrįstai svetimtaučių deportacijai, skelbia „Moscow Times“. Valstybės Dūmai pateiktame įstatymo projekte numatoma „dailiosios, bet silpnosios“ lyties garbės r padorumo apsauga. Projekto autorius - Olegas Nilovas, partijos „Teisinga Rusija“ narys. Partija yra kairiųjų centro pozicijoje.


2014-04-19 20:06

300 kg sveriantis dvidešimtmetis nustebino net visko mačiusius

62|7| 

Vakarų pasauliui ruošiant vaišių stalą rytojaus Velykoms, dvidešimt dvejų protiškai atsilikęs vaikinas iš Shandongo provincijos Kinijoje nenusiteikęs valgyti daugiau. Vaikinas, vardu Liang Sun, sveria net 300 kilogramų ir kenčia netik nuo savo svorio, bet nuo nutukimo sukeltų ligų. Jam skubiai reikia visuomenės finansinės pagalbos, praneša „Peninsula Metropolitan News“.


2014-04-19 20:05

Prancūzijos padangėje - neįprastas spalvotas reginys

1|10

Prancūzijos šiaurės pajūrio miestelio Berko padangę net dešimt dienų spalvino gausybė plazdančių aitvarų. Ten jau 28-ą kartą vyko tarptautinis aitvarų festivalis. Pamatyti magiško reginio iš viso buvo susirinkę net 600 tūkstančių smalsuolių. Festivalyje dalyvavo aitvarų leidėjai iš viso pasaulio. Miestelio kopose žmonės laidė įvairiausių formų ir spalvų aitvarus pavieniui ir komandomis.


2014-04-19 15:31

Darbas vakarais studentei kainavo gerus pažymius

21

Portlando universitetas (JAV) išgyvena ne šventines dienas. Neseniai į viešumą iškilo nemaloni istorija, susijusi su vieno universiteto darbuotojo asmeninėmis pažiūromis, skelbia „Huffington Post“. Mergina, žiniasklaidai pasivadinusi kaip „Raudona“, atskleidė, kaip dėl jos darbo vienas profesorius jai nepagrįstai sumažino pažymius. Būdama studente, mergina vakarais dirbo „egzotinių“ šokių šokėja.