Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
STT ieško naujų darbuotojų

STT ieško naujų darbuotojų

2012-05-22 15:18

Su korupcija kovojanti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) savo internetinėje svetainėje paskelbė, kad ieško naujų darbuotojų. „Jei domina darbas STT – nepraleisk progos“, - skelbiama www.stt.lt.

1/1

STT kviečia norinčiuosius dirbti STT operatyvinės veiklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei teikti gyvenimo aprašymą. P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

STT ieško naujų darbuotojų

1 / 1

STT kviečia norinčiuosius dirbti STT operatyvinės veiklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei teikti gyvenimo aprašymą. P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-22 13:42

Pritarta V. Leškevičiaus skyrimui ambasadoriumi prie ET

Vyriausybė posėdyje antradienį pritarė, kad buvęs užsienio reikalų viceministras Vytautas Leškevičius būtų skiriamas Lietuvos ambasadoriumi prie Europos Tarybos.


2014-07-22 13:07

Pagaliau! Pareigūnai išsikraustė iš klaikaus komisariato

20|42

Nuo antradienio visi sostinės pareigūnai nebeturės gėdytis savo darbo vietos. Iš tragiškos būklės 6-ojo policijos komisariato persikraustę pareigūnai galės pamiršti apsilaupiusias ir pelėsiais apėjusias sienas, byrančias grindis ar pasigailėtinos išvaizdos tualetus. Pareigūnai pagaliau galės džiaugtis maloniomis darbo sąlygomis. O tai, kad bus smagiau dirbti - akivaizdu.


2014-07-22 13:07

J. Neverovičius slepia, ar grąžins R. Cytacką į ministeriją

32|2

Lenkų rinkimų akcijos vadovybės politinių žaidimų įkaitu tapęs energetikos ministras Jaroslovas Neverovičius slepia, ar priims skandalingai pagarsėjusią Renatą Cytacką į darbą.


2014-07-22 12:52

Šiaulių rajone beveik dvi dešimtys žmonių užsikrėtė salmonelioze

1

Šiaulių rajone beveik dvi dešimtys žmonių užsikrėtė salmonelioze, pranešė Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC). Salmoneliozės protrūkis siejamas su Kuršėnuose esančios įmonės „Labnora“ konditeriniais gaminiais. Nuo liepos 15 denos šios konditerijos bendrovės veikla laikinai sustabdyta, produkcijos užteršimo priežastis tiria specialistai.


2014-07-22 12:20

L. Linkevičius ragina įvesti Rusijai ginklų embargą

19

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė atsargią poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, bet paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.


2014-07-22 12:13

Nepakankama mokesčių mokėtojų kontrolė skurdina biudžetą

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) nepakankamai kontroliuoja mokesčių mokėtus, todėl valstybės biudžetas negauna visų jai priklausančių pajamų. Tai teigia VMI auditą atlikusi Valstybės kontrolė.


2014-07-22 10:40

Vidaus reikalų viceministru tapo Ž. Pacevičius

5

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas paskyrė į eitas pareigas du buvusius viceministrus - socialdemokratą Elviną Jankevičių ir nepartinį Žimantą Pacevičių. Sprendimą ministras priėmė atsižvelgdamas „į jų kompetenciją, patirtį ir teigiamas STT bei kitų tarnybų ir institucijų pažymas“, nurodo ministerija.


2014-07-22 10:21

Premjeras nenusileidžia dėl R. Cytackos: „Nepritarsiu“

12

Premjeras Algirdas Butkevičius nenusileidžia savo koalicijos partnerio, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderio europarlamentaro Valdemaro Tomaševskio spaudimui dėl Renatos Cytackos grąžinimo į energetikos viceministrės pareigas ir teigia šiai kandidatūrai nepritarsiantis. „Ne ponas Tomaševskis formuoja Vyriausybės kabinetą. Jis tik gali, kaip partijos vadovas, rekomenduoti žmones, bet jeigu ministras kandidatūras pateiks man, o tai privalo padaryti, tikrai šitai kandidatūrai nepritarsiu“, – sakė A.Butkevičius antradienį interviu LRT radijui.


2014-07-22 10:16

Seimas pavasario sesijoje priėmė per 300 teisės aktų

2

Per pavasario sesiją parlamentarai rinkosi į 51 plenarinį posėdį ir priėmė daugiau kaip 300 teisės aktų.


2014-07-22 08:55

V. Baltraitienė viceministrų ieško ne tik Darbo partijoje

10

Kandidatai į žemės ūkio viceministrus paaiškės liepos pabaigoje, kai ministrė Virginija Baltraitienė kandidatūras pateiks Darbo partijos prezidiumui. V.Baltraitienė teigia, kad tai nebūtinai bus Darbo partijos nariai.