Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
STT ieško naujų darbuotojų

STT ieško naujų darbuotojų

2012-05-22 15:18

Su korupcija kovojanti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) savo internetinėje svetainėje paskelbė, kad ieško naujų darbuotojų. „Jei domina darbas STT – nepraleisk progos“, - skelbiama www.stt.lt.

1/1

STT kviečia norinčiuosius dirbti STT operatyvinės veiklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei teikti gyvenimo aprašymą. P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

STT ieško naujų darbuotojų

1 / 1

STT kviečia norinčiuosius dirbti STT operatyvinės veiklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei teikti gyvenimo aprašymą. P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-11-27 14:01

Lenkijoje lietuviai mokosi valdyti priešlėktuvinę sistemą „Grom“

Dar iki šių metų pabaigos Lietuvą pasieks pirmoji priešlėktuvinės gynybos sistemos GROM siunta, kuri perkama siekiant apginkluoti Lietuvos kariuomenę ir sustiprinti Lietuvos kariuomenės padalinių ir objektų apsaugą nuo atakų iš oro. Mokytis, kaip dirbti su šia sistema, į Lenkiją šiuo metu yra išvykę keturi Lietuvos kariai.  


2014-11-27 13:55

Viena iš A.Ramanausko Vanago nužudymo bylų artėja prie pabaigos

Ketvirtadienį Kauno apygardos teismas baigė įrodymų tyrimą byloje, kurioje buvęs KGB pareigūnas Stanislovas Drėlingas kaltinamas Lietuvos partizanų vado Adolfo Ramanausko Vanago suėmimo, kankinimų ir nužudymo byloje. Kitame posėdyje numatytos baigiamosios kalbos.


2014-11-27 12:06

Ž. Plytnikas svajoja apie Seimą

5

Neseniai iš Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovo pareigų pasitraukęs Žydrūnas Plytnikas ketina dalyvauti Seimo nario rinkimuose Žirmūnų apygardoje. Jis Vyriausiojoje rinkimų komisijoje (VRK) užregistruotas politinės kampanijos dalyviu.


2014-11-27 11:53

„Linava“ pateikia savo versiją dėl nesklandumų Rusijos pasienyje

15

„Linavos“ viceprezidentas Julius Misiūnas teigia, kad Rusija lietuviškiems kroviniams pasienyje taiko griežtas patikros procedūras, nes atsisakiusi dalyvauti TIR sistemos veikloje nebeturi galimybės užtikrinti skaidrų krovinių gabenimą į šalį.


2014-11-27 11:48

Klaipėda kalėdine eglute užsimojo aplenkti Kauną

18| 

Baigiantis lapkričiui Lietuvos miestai ruošiasi žiemos šventėms. Vienas kalėdinių akcentų kaip ir kasmet bus kalėdinė eglė miesto centre. Penkerius metus iš eilės gražiausia Lietuvos egle buvo renkama Kauno žaliaskarė. Ar šiemet Kaunas išlaikys šį titulą, sužinosime gruodį. Mat šiemet laikinąją sostinę eglės grožiu aplenkti tikisi uostamiesčio puošėjai.


2014-11-27 11:45

Gimnazistų rastas lobis užčiaups burnas Kremliaus šakalams

581|12|

Pokario partizanų kovas tyrinėjantys Lietuvos istorikai nepaprastai praturtėjo: jie gavo per 500 ritinių dokumentų, galinčių geriau nušviesti audringų kovų su okupantais mįsles. Šis radinys dabar gali pasitarnauti ir kaip Lietuvos ginklas ginantis nuo Maskvos informacinio karo atakų: Kremliaus propagandistai atkakliai tvirtina, jog lietuvių tautos dauguma sovietinę armiją pasitiko su gėlėmis, priešinosi tik „banditai“. Partizanų archyvą aptikę Ariogalos (Raseinių r.) gimnazistai, jaunieji šauliai Justinas Balčius ir Ignas Kringelis teigė nebijantys Vladimiro Putino ir pasiryžę ginklu ginti Lietuvą.


2014-11-27 10:50

Būsimą Seimo kanclerį nusižiūrėjo tarp buvusių pavaldinių

7

Be vadovo likusią Seimo kanceliariją norima patikėti į moters rankas. Parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė jos toli nesidairė - kanceliarijos vadovo postą ji pasiūlė savo buvusiai pavaldinei. Šaltinių teigimu, šią savaitę L.Graužinienė valdančiosios koalicijos vadovybei pranešė, kad į kanceliarijos vadovus ji norėtų siūlyti Seimo Audito komiteto biuro vedėją Daivą Raudonienę. Praėjusią kadenciją L.Graužinienė vadovavo šiam komitetui.


2014-11-27 10:31

Garsiąją vaikų poeto A. Matučio drevę išgelbėjo darbštūs dzūkai

3

Gerokai atjaunėjo penktą dešimtį metų skaičiuojanti Gudų girioje, Uosupio ir Ūlos upių santakoje (Varėnos r.), vaikų poeto Anzelmo Matučio pastatyta drevė, kurioje jis sukūrė daug žinomų eilėraščių ir eiliuotų pasakų. Pagaliau išnyko grėsmė nučiuožti į upelį vienam žinomiausių Varėnos rajono kultūros objektų – garsiajai A.Matučio drevei. Šį kūrinį ant kalnelio vos laikę supuvę mediniai pastoliai pakeisti naujais.


2014-11-27 08:57

Premjeras atskleidė juodžiausią santykių su Rusija scenarijų

274| 

Lietuvos vežėjai teigia jaučiantys didelę įtampą dėl situacijos pasienyje su Rusija, kai vilkikams buvo pradėtos organizuoti papildomos patikros ir vairuotojai ėmė gaišti eilėse.


2014-11-27 08:11

Įsižeidęs Alytaus meras paprašė lito

15

27 metų alytiškė teismo pripažinta viešai pažeminusi Alytaus miesto mero Jurgio Krasnicko garbę ir orumą. Ji įpareigota paskelbti paneigimą vietos laikraštyje ir sumokėti vieną litą. Į teismą atvykęs Alytaus miesto meras 57 metų J.Krasnickas neišvydo trisdešimčia metų jaunesnės atsakovės dviejų vaikų motinos Samantos Remeikienės. Ji pernai spalio 1 dieną vietos laikraščio internetiniame puslapyje publikuoto straipsnio komentaruose apie merą taip parašė: „Dar mažai iš ligoninės su Daugėla pavogė.“


Populiariausi per 24 val.