STT ieško naujų darbuotojų

STT ieško naujų darbuotojų


2012-05-22 15:18

Su korupcija kovojanti Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) savo internetinėje svetainėje paskelbė, kad ieško naujų darbuotojų. „Jei domina darbas STT – nepraleisk progos“, - skelbiama www.stt.lt.

1/1

STT kviečia norinčiuosius dirbti STT operatyvinės veiklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei teikti gyvenimo aprašymą. P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

STT ieško naujų darbuotojų

1 / 1

STT kviečia norinčiuosius dirbti STT operatyvinės veiklos padaliniuose Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose bei teikti gyvenimo aprašymą. P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

(1 nuotraukos) P. Lileikio asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-08-27 22:09

Kauno geležinkelio stotyje – istorinis vizitas

24|13

Ketvirtadienio vakarą Kauno geležinkelio stotyje – neeilinis įvykis. Pirmą kartą po 76 metų pertraukos tiesioginiu reisu iš Lenkijos miesto Baltstogės į Kauną atriedėjo traukinys. Juo atvyko Europos komisijos atstovė, „North Sea-Baltic“ koridoriaus, kurio dalis yra „Rail Baltica“ geležinkelis, koordinatorė Catherine Trautmann.


2015-08-27 21:55

Į Lietuvą iš Donecko atskrido pirmoji lietuvių kilmės šeima

11|9

Ketvirtadienio vakarą iš Ukrainos į Lietuvą gyventi atskrido pirmoji šeima. Šešių asmenų šeima, turinti lietuviškų šaknų, atvyko iš Donecko srities. Atvyko trys suaugusieji – iš Lietuvos prieš 30 metų išvykusi moteris, jos dukra su vyru, ir trys mažamečiai vaikai.


2015-08-27 21:52

Aistros dėl pabėgėlių. Kas jų laukia Lietuvoje?

 

Kaip suvaldyti šimtus pabėgėlių, jei per metus nepaaiškėjo, kaip į Lietuvą prasmuko Rusijos nusikaltėlių atstovai? Kaip svetimšalius išdalyti po skirtingus rajonus, jei niekaip neišsklaidomas Vilniaus taboras?


2015-08-27 21:51

Dešimtyse aukštų kėdžių sėdi laikinieji vadovai

2

Ko siekiama vilkinant valstybės institucijų vadovų skyrimą? Ar toks neskubėjimas nėra prekybos šiltais ir pelningais valdiškais postais priedanga?


2015-08-27 20:55

Reitingų apklausa: labiausiai raumenis augina R.Šimašius

2

Per mėnesį labiausiai, nors ir nedaug, pagerėjo sostinės mero liberalo Remigijaus Šimašiaus vertinimas.


2015-08-27 20:44

Per mėnesį didesnio gyventojų palankumo sulaukė trys partijos

2

Populiariausių partijų reitinge pirmos vietos neužleidžia valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija, stiprias pozicija užima Liberalų sąjūdis, rodo naujausia visuomenės nuomonės apklausa. Tačiau per mėnesį didesnio gyventojų palankumo sulaukė trys opozicinės partijos.


2015-08-27 19:46

Mamos ir kūdikio mirtis Kauno klinikose – lemtis ar aplaidumas?

8

Gimdyvės ir jos kūdikio mirtis Kauno klinikose sukrėtė visą Lietuvą. Moters artimieji kaltina medikus, o pastarieji tvirtina, kad kalta komplikacija. Apmaudu, tačiau tokie atvejai šalyje gana dažni.


2015-08-27 18:29

A.Valantinas nusišalino nuo buvusios pavaldinės bylos

Vilniaus apygardos teismo teisėjas Algimantas Valantinas nusišalino nuo korupcijos byloje kaltinamos buvusios prokurorės Nijolės Bareikienės bylos.


2015-08-27 17:39

Šiauliuose nusileido Vengrijos kariai su 4 naikintuvais

9|4

Ketvirtadienį Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose nusileido Vengrijos karinių oro pajėgų kariai su keturiais naikintuvais JAS-39 „Gripen“.


2015-08-27 17:38

D. Grybauskaitė Kauno vaikų globos namuose išgirdo baisių faktų

48|40|

Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės ketvirtadienį atsistatydinti paragintas Vilijampolės socialinės globos namų direktorius Linas Butkus tvirtino pasitraukti neketinąs. Šalies vadovės apsilankymas šioje įstaigoje užtruko ilgiau nei planuota, nes šalies vadovei globos darbuotojai papasakojo daug faktų apie administracijos nesiskaitymą, netvarką, piktnaudžiavimą. Vadovybė verčia meluoti pavaldinius, jog vaikai nerišami prie lovų, naudojasi neįgaliais globotiniais, slapta už jiems skirtas pašalpas pirkdami brangius maisto produktus, kurių auklėtiniai iš tikrųjų nemato.


Populiariausi per 24 val.