Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

2012-05-28 21:34

Moteris ir vyras – du skirtingi pasauliai. Jiems prireikia nemažai laiko, kol apglaisto kampus ir prisiderina vienas prie kito. Gyvenant kartu neretai paaiškėja, jog ne taip gerai ir pažįstame savo mylimą žmogų. Tačiau išspręsti tuos klausimus ir išvengti probleminių situacijų gali padėti numerologija, pagal kurią galima sužinoti, ar partneriai tinka vienas kitam. Numerologijoje partnerių suderinamumui išsiaiškinti dažniausiai naudojamas likimo skaičius, t. y. žmogaus gimimo datos skaičiai, rašo hp-theory.ru.

1/1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

1 / 1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-09-22 10:39

Žmona pagal Zodiako ženklą: kokia esate jūs?

65

Tikriausiai ne šiaip sau sakoma, kad kiekvieną vyrą į sėkmę veda žmona. Ji turi palaikyti vyrą ir asmeniniame gyvenime, ir darbinėje veikloje, žinoti vyro finansinius reikalus, būti jo pagalbininke ar „aukle“. Po kuriuo Zodiako ženklu gimusi moteris – tinkamiausia žmona vienam ar kitam vyrui?


2014-09-21 20:57

Ant Naglio Puteikio rankos suspindo naujas vestuvinis žiedas

161

Šokoladinis tortas, smaližius varantis iš proto. Ir naujas vestuvinis žiedas. Tokias dovanas 50-mečio proga iš žmonos gavo Seimo narys Naglis Puteikis. Kam Nikai Puteikienei (49 m.), Klaipėdos jūrų muziejaus spaudos atstovei, po 22 bendro gyvenimo metų prireikė vyrui užmauti kitą vestuvinį žiedą?


2014-09-21 15:50

Anuliuoti bažnytines santuokas bus lengviau

7

Popiežius Pranciškus siekia supaprastinti bažnytinių santuokų anuliavimą. Pasak Vatikano radijo, jis paskyrė specialią komisiją, kuri rengs atitinkamą reformą. Dabar neretai prireikia kelerių metų, kol bažnytinė santuoka pripažįstama negaliojančia.


2014-09-21 12:29

Moteris patyrė šoką sužinojusi, jog buvo ištekėjusi už gėjaus

63|4

Po dešimties santuokos metų Peteris paliko Sarah Bowles (49 m.). Ne dėl kitos moters, o dėl vyro. Jo išpažintis žmonai apvertė visą jos pasaulį aukštyn kojomis. Moteris suvokė, kad visą laiką buvo jam tik priedanga, – tais laikais, kai jie tuokėsi, žmonės dar nebuvo tokie pakantūs homoseksualams kaip dabar. Sarah iki šiol negali jam atleisti.


2014-09-20 12:32

Kokia garsi Lietuvos moteris prisipažino gyvenusi su gėjumi?

51

Po dešimties santuokos metų Peteris paliko Sarah Bowles (49 m.). Ne dėl kitos moters, o dėl vyro. Jo išpažintis žmonai apvertė visą jos pasaulį aukštyn kojomis. Moteris suvokė, kad visą laiką buvo jam tik priedanga, – tais laikais, kai jie tuokėsi, žmonės dar nebuvo tokie pakantūs homoseksualams kaip dabar. Sarah iki šiol negali jam atleisti.


2014-09-19 12:57

Po gimdymo 17 kg numetusi australė sukėlė audrą „Facebook“

66|6

Australė Sally Brouwer socialiniuose tinkluose sukėlė tikrą audrą, paskelbusi savo nuotraukas prieš ir po gimdymo. Trynukus pagimdžiusi moteris tvirtina, kad nėštumas ir gimdymas – ne kliūtis turėti gražią figūrą ir tvirtus raumenis.


2014-09-17 10:45

Neįgalaus sūnaus meilės guolį drasko motina

100|3

Į keistą santykių trikampį įsivėlė dvi pasvaliečių šeimos. Pas motiną gyvenantis vienišas vienkojis vyras susigundė ištekėjusia kaimyne, šioji blaškosi tarp savo namų ir kaimyno patalų, o jo motina dėl to turi net iš namų bėgti. Pasvalio rajono Kalno kaimo gyventoja 66 metų Elena Vytienė nusprendė užkirsti kelią daugpatystei. Moteriai liūdniausia, kad į šią meilės istoriją įsivėlė jos pusamžis sūnus.


2014-09-16 17:35

Kaip motinos reaguoja, kai jų dukros staiga tampa gražuolėmis?

15|8

Britė Shona Sibary (43 m.), žvelgdama į paaugles dukteris, jaučiasi dviprasmiškai. Motiną užplūsta ne tik pasididžiavimas, bet ir kartėlis. 15-metė Flo ir 13-metė Annie – dailios, tarp bendraamžių populiarios mergaitės. Visai kitokios, nei ji pati buvo jų amžiaus.


2014-09-15 12:50

Kūdikių netekusių tėvų skausmą palengvina šaldantys lopšiai

10

Kai pernai gegužę Shelley Lamond Adelaidės ligoninėje prarado dukrelę, kuri gimė negyva, ji nebuvo pasiruošusi taip lengvai jos paleisti. Moteris su kūdikiu atsisveikino, kai jis gulėjo lyg vaikiškoje lovytėje šalia motinos – pintas „lopšys“, pripildytas šaldančios medicininės įrangos, suteikiančios galimybę tėvams dar šiek tiek pabūti su vaikeliu, rašo dailymail.co.uk.


2014-09-15 09:38

Po skyrybų dizainerė E. Tatarinova savo namus kuria Florencijoje

40|3

Kodėl pasiturinčios brandžios moterys veržiasi iš santuokos pančių? Tokių garsenybių gretas papildė sėkmingai karjerą Lietuvoje ir užsienyje daranti vilnietė dizainerė Ela Tatarinova (55 m.), kurios santuoką su buvusiu bankininku Jefimu Borodulinu neseniai nutraukė teismas. Po skyrybų E.Tatarinova drąsiai pravėrė duris į naują gyvenimą ne Lietuvoje. Rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas".


Populiariausi per 24 val.