Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

2012-05-28 21:34

Moteris ir vyras – du skirtingi pasauliai. Jiems prireikia nemažai laiko, kol apglaisto kampus ir prisiderina vienas prie kito. Gyvenant kartu neretai paaiškėja, jog ne taip gerai ir pažįstame savo mylimą žmogų. Tačiau išspręsti tuos klausimus ir išvengti probleminių situacijų gali padėti numerologija, pagal kurią galima sužinoti, ar partneriai tinka vienas kitam. Numerologijoje partnerių suderinamumui išsiaiškinti dažniausiai naudojamas likimo skaičius, t. y. žmogaus gimimo datos skaičiai, rašo hp-theory.ru.

1/1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

1 / 1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-07-23 14:18

Negailestingos vyro patyčios moterį išmokė pamilti savo kūną

58|2

Stovėjau nuoga prieš spintos duris, kambaryje degė visos šviesos. Susikaupiau ir giliai įkvėpiau. Visus veidrodžius ant spintos durų pasukau tokiu kampu, kad galėčiau matyti save nuo galvos iki kojų. Sąmoningai bandžiau atsikratyti galvoje susikurto savo pačios paveikslo. Plačiai atmerkiau akis ir pažiūrėjau į savo atspindį veidrodyje. Širdyje sukirbėjo jausmas: aš jau nebejauna, aš esu jau daug nugyvenusi moteris, ir mano kūnas tai parodo.


2014-07-22 23:16

Kada atsiprašymas sužlugdo santykius, o kada juos pagerina?

2|2

et jei šeimoje santykiai - kuo puikiausi, mes visi kartasi suklystame. Padarome ir pasakome tai, dėl ko vėliau gailimės, ir įskaudiname tuos, kuriuos labiausiai mylime. Klaidą ištaisyti kartais būna nepaprastai sunku. Klasika tapusios knygos „Penkios meilės kalbos“ autorius Gary Chapmanas ir pichologė Jennifer Thomas atskleidžia naujus būdus kaip veiksmingai spręsti konfliktus ir pataisyti pašlijusius santykius. Taip pat paaiškina kaip reikia atsiprašyti, kad sulauktume atleidimo.


2014-07-20 19:56

Jaunavedžių pramogos ir fotosesijos – tarp senų tautinių rakandų

24|7

Paprastas, jokių istorijos mokslų nekrimtęs Uoginių kaimo gyventojas Adomas Petrauskas kadaise ėmė rinkti etnografinius bei archeologinius eksponatus ir senovinius giminės trobesius pavertė muziejumi. Jis svetingai sutikdavo vestuvininkų pulkus, aprodydavo jiems savo turtus, mokė jaunavedžius, kaip gyventi sutariant. Savamokslio muziejininko triūsas nenuėjo perniek, Uoginiai ir dabar nuolat sulaukia vestuvininkų porų.


2014-07-19 19:47

69-erių turtuolis R. Petrauskas vestuvėmis nustebino pats save

57|2

Branda – ne kliūtis aistringos meilės kerams. Prieš dešimt mėnesių susituokę modelių studijos „Mažoji mis“ vadovė vilnietė Danutė Elzbergienė-Petrauskė (52 m.) ir Šešuolėlių dvaro savininkas Amerikos lietuvis Raimundas Petrauskas (69 m.) santuokos laiką skaičiuoja lyg tėvai, auginantys naujagimį, – mėnesiais. Nelaukdami vedybų vienerių metų sukakties jie suskubo minėti bendro gyvenimo pusmetį.


2014-07-19 09:17

D.Elzbergienę vedęs turtuolis pripažino elgęsis nutrūktgalviškai

49

Branda – ne kliūtis aistringos meilės kerams. Prieš dešimt mėnesių susituokę modelių studijos „Mažoji mis“ vadovė vilnietė Danutė Elzbergienė-Petrauskė (52 m.) ir Šešuolėlių dvaro savininkas Amerikos lietuvis Raimundas Petrauskas (69 m.) santuokos laiką skaičiuoja lyg tėvai, auginantys naujagimį, – mėnesiais. Nelaukdami vedybų vienerių metų sukakties jie suskubo minėti bendro gyvenimo pusmetį.


2014-07-18 16:23

Dainininkė I. Kazlauskaitė žino, kaip atsispirti vasaros romanui

120

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė (30 m.) nėra išgyvenusi vasaros romano saldaus svaigulio ar nusivylimo kartėlio. Tačiau nemano, kad dėl to gyvenime daug prarado. Ištikimybę vertinanti atlikėja mano, jog trumpalaikė aistra sukelia daugiau skausmo negu palaimos. Šios vasaros atostogas Ingrida praleido Amerikoje su mylimuoju.


2014-07-17 16:08

Ką daro moterys, kai vyrai per retai joms dovanoja gėlių?

24|20

Vienas saulėtas vakaras virto iškilminga moterų siautulio preliudija. Tik devynios puošnios suknelės, tačiau jomis be pykčių galėjo pasidabinti didelis būrys dailių damų. Ekstravagantiškos grafikės Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas jau antrus metus virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Penki žinomi šalies floristai iš Vilniaus, Kauno ir Prienų per penkias dienas iš įvairiausių augalų sukūrė puošnias suknias, kurias pasimatuoti norėjo visos vasaros pokylio viešnios.


2014-07-15 08:15

Vaiva Budraitytė: „Man ant peties verkia ir moterys, ir vyrai“

126|2

Astrologė ir būrėja 53 metų Vaiva Budraitytė per gyvenimą prisižiūrėjo daug skausmingų išgyvenimų, kuriuos sukėlė iš pirmo žvilgsnio nekalti vasaros romanai. „Pažįstu ne vieną moterį, kuri nuvažiavusi į Turkiją ar Egiptą praktikuoja sekso turizmą. Ir šauniai praleidžia laiką. Apie jos siautulius nė šuo nesuloja. Tačiau baisu, kai moterys įsimyli. Lietuviški vasaros romanai neretai nepalieka skaudžių pasekmių, tačiau tragedijos prasideda, kai įsimylėjusios lietuvės sugalvoja tuoktis su rytiečiais", - kalbėjo būrėja.


2014-07-14 09:19

Kodėl atostogų romanai dažnai būna apgaulingi?

26|2

Kaitri saulė ir giedras dangus vilioja ieškoti nuotykių, atsipalaiduoti, pasinerti į saldų meilės siautulį. Vasaros romanas atgaivina ir gundo. Apsvaigę trumpalaikės meilės glėbyje neretai tikimės, kad užsimezgę santykiai bus amžini. Tačiau dažniausiai tai būna vien iliuzijos. Vasara baigiasi, akis užtemdęs rožinis šydas išsisklaido, o aplankę jausmai vieniems lieka smagus prisiminimas, kitiems sukelia skaudžią širdgėlą ir kaltės jausmą. Kaip rašo "Lietuvos ryto" priedas "Gyvenimo būdas", labai retai vasaros romanas baigiasi laiminga santuoka. Vilnietės psichologės ir psichoterapeutės Genovaitės Petronienės nuomone, trumpalaikis vasaros romanas padaro daugiau žalos nei suteikia teigiamų emocijų.


2014-07-12 13:18

Futbolininkui Mantui Fridrikui vasara kupina karštų įvykių

3

Gyvenimas sukasi apie futbolo kamuolį. Tai geriausiai apibūdina ne tik Vilniaus „Žalgirio“ futbolininką Mantą Fridriką (25 m.), bet ir jo mylimąją, konkurso „Mis Telšiai 2012“ nugalėtoją Vaivą Rezgytę (21 m.). Pora susituokė pasaulio futbolo čempionato metu. Futbolas – svarbi ašis, aplink kurią sukasi Fridrikų giminės gyvenimas. Kaip rašo "Lietuvos ryto" priedas "Gyvenimo būdas", M.Fridrikas pasekė tėvo, praeityje garsaus Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko Roberto Fridriko, dabar gyvenančio Austrijoje, pėdomis.