Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

2012-05-28 21:34

Moteris ir vyras – du skirtingi pasauliai. Jiems prireikia nemažai laiko, kol apglaisto kampus ir prisiderina vienas prie kito. Gyvenant kartu neretai paaiškėja, jog ne taip gerai ir pažįstame savo mylimą žmogų. Tačiau išspręsti tuos klausimus ir išvengti probleminių situacijų gali padėti numerologija, pagal kurią galima sužinoti, ar partneriai tinka vienas kitam. Numerologijoje partnerių suderinamumui išsiaiškinti dažniausiai naudojamas likimo skaičius, t. y. žmogaus gimimo datos skaičiai, rašo hp-theory.ru.

1/1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

1 / 1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima ir santykiai
2014-08-19 17:41

Nuoga tiesa: dauguma vyrų niekada nėra patyrę orgazmo malonumo

10|2

Meilės santykius ar intymų poros santykį apibūdina seksualinės sueities galimybė. Prancūzų psichologas Jacques'as Salome savo knygoje „Pašnekesiai apie meilę“ pasakoja kaip atlaikyti geismo svaigulį ar jo stoką. Pateikiame knygos ištrauką, kurioje autorius atskleidžia porų intymumo nesklandumus bei kančias šioje srityje. „Daug metų mūsų poroje geismingasis buvau aš, – psichologui pasakojo Renė. – Kartais man net atrodydavo, kad aš – tikras maniakas, man tik tai ir terūpi! O paskui, o paskui viskas apsivertė aukštyn kojomis. Šiandien man atrodo: geismo kupina ji, ir aš ne visada paskui ją suspėju. Teisinuosi nuovargiu, stresu, nesaugumo pojūčiu profesinėje srityje, tačiau aiškiai jaučiu, kad atsilieku, neturiu jėgų.“


2014-08-19 17:41

Imtynininkui Mindaugui Mizgaičiui ir vėl nepasisekė meilėje

40|4

Vilnietis imtynininkas Mindaugas Mizgaitis (34 m.) liko prie suskilusios geldos – iširus šeimai, nesėkmingai baigėsi ir romanas su mokyklos laikų meile – praeityje garsia krepšininke Agne Abromaite (35 m.). Tačiau Pekino olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtojas atgal pas buvusią žmoną policijos tyrėją Renatą Mizgaitienę (29 m.) nesugrįžo.


2014-08-19 12:18

Televizijos laidų vedėjos L. Imbrasienės saugaus eismo pamokos

1|3

Artėjant mokslo metams, jaunesnio amžiaus vaikus auginantys tėvai susiduria su nelengvu uždaviniu, kaip savo atžalas tinkamai išmokyti saugaus eismo pagrindų. Kaip saugaus eismo pagrindų sekasi mokyti savo vaikus paklausėme žymios laidų vedėjos Lauros Imbrasienės, kuri augina vienuolikmetį sūnų Mantą ir rudenį gimusią dukrelę Saulę Sofiją bei rugsėjo 6 d. ves prie Baltojo tilto Vilniuje organizuojamą saugaus eismo renginį šeimai „Eismo kiškiai“. Ji pripažino, kad pirmąją savarankišką Manto kelionę paslapčia stebėjo iš tolo.


2014-08-18 12:42

Penkios tėvų pareigos, kad vaikas darželio duris pravertų ramus

16

Likus mėnesiui iki rugsėjo 1 dienos, daugelis tėvų pradeda nerimauti. Nors tėvai daugiau sureikšmina tą dieną, kai jų vaikai pradeda lankyti mokyklą, bet ne ką mažiau yra rimtas žingsnis pirmą kartą praverti darželio duris. Kaip geriausiai paruošti vaiką darželiui, bet nesijaudinti, jei iki pirmos lankymo dienos mažylis nespės daug ko išmokti? Pateiksime penkis svarbiausius aspektus, kurie tėvų ir vaikų gyvenimui ypatingomis akimirkomis suteiks daugiau ramybės.


2014-08-18 10:11

Alesia Mačiulis apie sutuoktinį: „Tokio vyro galima pavydėti“

74|3

Tik drąsus ir savimi pasitikintis vyras gali tvarkyti savo gyvenimą taip, kaip nori, įsitikinęs verslininkas Romualdas Mačiulis (30 m.). Po skyrybų iš Airijos į Vilnių jis grįžo su dviem mažamečiais vaikais. Verslininkas ėmėsi dviejų vaidmenų – ir tėvo, ir motinos. O netrukus į namus parsivedė kitą žmoną – baltarusę Alesią (35 m.). Antrą kartą vedęs lietuvis ir trečiąkart ištekėjusi baltarusė dabar abu dalijasi tėvystės pareigomis.


2014-08-17 16:45

Psichologas apie neištikimybės kilpą: norisi ir šeimos, ir sekso

91|2|

Ilgą laiką gyventi poroje – tai bandyti suderinti dviejų ištikimybių bendrabūvį: ištikimybės sau pačiam ir ištikimybės kitam. Kai tas bendrabūvis vienam iš dviejų tampa kupinas įtampos, kai ima bręsti vidinis asmeninis konfliktas, tai gali nejučiomis numarinti santykius. Daugybė vyrų ir moterų poroje išgyvena tokį paradoksalų konfliktą: likti ištikimam kitam neištikimybės sau pačiam sąskaita. Prancūzų psichologas Jacques'as Salome savo knygoje "Pašnekesiai apie meilę" nuodugniai gvildena jausmų atradimus ir klystkelius. Pateikiame šios knygos ištrauką.


2014-08-14 08:23

Kodėl perdėtas rūpinimasis sutuoktiniu atveda iki depresijos?

15

Šeril vyras permiegojo dar su keliomis moterimis, draugai nusivylė ja, kad pasiliko su tuo žmogumi ir toliau verkšlena, kaip siaubinga yra būti jo žmona. „Negalėjau savo vyro paleisti iš akių. Nejutau jam nieko, išskyrus panieką. Tačiau vis tiek nepajėgiau jo palikti. Negalėjau prisiversti nieko daryti, tik jaudintis dėl jo ir jį tikrinti. Kad reikia kažką keisti, suvokiau tą vakarą, kai puoliau savo vyrą rankoje laikydama didžiulį peilį. Tai žemiausia, kur nusiritau. Klykdama ir rėkdama laksčiau po namą, kai staiga pirmąsyk pagalvojau apie save. Aš pakvaišau. Aš išprotėjau – tapau visiškai nevaldoma, o vyras tik tyliai stovėjo ir žiūrėjo į mane. Suvokiau, kad turiu ką nors su savimi daryti“, - apie savo skausmingą patirtį kalbėjo Šeril.


2014-08-13 18:38

Kodėl žinomi lietuviai negaili pinigų privatiems darželiams?

65|6

Kai mažamečiai vaikai paauga ir ateina noras socializuotis, daugumai tėvų ateina papildomas rūpestis - rasti tinkamą vaikų darželį. Dažniausiai pasitaiko, jog tėvai apie tai susimąsto per vėlai ir į valstybinius darželius, kurie yra paskirti pagal gyvenamąją vietą, nėra galimybių patekti, dėl susidariusių ilgų eilių. Pasiteiravome kada ir kaip savo vaikams išsirinko darželius žinomi Lietuvos tėvai.


2014-08-13 09:54

Kiek kartų mylėtis per savaitę yra gerai, kiek - blogai?

44

Ar esate vienas tų žmonių, manančių, kad sulig ištarta santuokos priesaika palaidojamas dviejų žmonių intymus gyvenimas? Ar po kelerių ar keliolikos santuokos metų imate savęs klausti: „Ar mūsų lytinis gyvenimas normalus“? Ar yra nustatytos ribos, kiek kartų per savaitę mylėtis gerai, o kiek – blogai? Įvairiausio amžiaus portalo „Reddit“ skaitytojai pasipasakojo, kiek kartų per savaitę mėgaujasi kūniškais malonumais, ir jų atsakymai veikiausiai nustebins.


2014-08-10 14:09

Kodėl kai kuriems asmenims patinka gyventi svetimą gyvenimą?

13

Amerikiečių psichologė Melody Beattie remdamasi savo gyvenimiška patirtimi bei įvairių žmonių istorijomis, parašė knygą „Ne-priklausomi“, kurioje apibūdina kopriklausomų žmonių elgesį. Taip pat psichologė suteikia patarimų, kaip atsikratyti asmenybę žlugdančių bruožų. M.Beattie įsitikinimu, tai, kad pasižymime kontroliuojančiu elgesiu, nereiškia, jog esame blogi, nevykėliai ar prastesni už kitus. Vieni kopriklausomieji taip elgtis išmoko vaikystėje, kiti – vėliau.


Populiariausi per 24 val.