Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

2012-05-28 21:34

Moteris ir vyras – du skirtingi pasauliai. Jiems prireikia nemažai laiko, kol apglaisto kampus ir prisiderina vienas prie kito. Gyvenant kartu neretai paaiškėja, jog ne taip gerai ir pažįstame savo mylimą žmogų. Tačiau išspręsti tuos klausimus ir išvengti probleminių situacijų gali padėti numerologija, pagal kurią galima sužinoti, ar partneriai tinka vienas kitam. Numerologijoje partnerių suderinamumui išsiaiškinti dažniausiai naudojamas likimo skaičius, t. y. žmogaus gimimo datos skaičiai, rašo hp-theory.ru.

1/1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą

1 / 1

Partnerių suderinamumas pagal gimimo datą. 123rf

(1 nuotraukos) 123rf

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Šeima
2015-01-24 20:21

Kas stumia vyrus į neištikimybės glėbį, kai žmonos laukiasi?

69

Vyrų neištikimybė – skaudi tema. Vienas iš dešimties vyrų slapta susitikinėja su kitomis moterimis, kai jo žmona nėščia. Trys britės pasidalino savo istorijomis apie tai, kaip jos buvo išduotos. 39-erių moteris iš Donkasterio Adele Barkley išgirdusi skambantį mobilųjį telefoną nuskubėjo atsiliepti – ji bijojo, kad garsas gali pažadinti miegantį šešių savaičių sūnų.


2015-01-24 20:20

Skandalingas anatomas į negyvėlių verslą įtraukė ir žmoną

13|20

Angelinai Whalley (54 m.) patiko Guntherio von Hagenso (70 m.) keistumas. Kai ką tik medicinos studijas Heidelbergo (Vokietija) universitete baigusi mergina 1986 metais Anatomijos fakultete pirmą kartą pamatė šį mokslininką, įsimylėjo iš pirmo žvilgsnio. Jai buvo 26–eri, jam – 41-eri.


2015-01-23 21:06

Verslininkė N.Martinavičienė: „Vyras neskuba namo – kalta žmona“

148|2

Reta pora visur vaikšto kartu. Kauniečiai verslininkai Natalija (37 m.) ir Sigitas (46 m.) Martinavičiai drauge namuose, darbe, kelionėse ir vakarėliuose. 24 valandas per parą nesiskiriantys sutuoktiniai žino sėkmingo verslo ir laimingos santuokos receptus.


2015-01-23 21:05

Atlikėjas V.Kovaliovas: „Vadinkit mergišiumi, bet man dar stovi“

224|2

Dainininkas Vladas Kovaliovas (47 m.) nesitikėjo, kad jam vėl kaip jaunystėje iš meilės suksis galva, kad dėl kito žmogaus norės aukotis, juo rūpintis. Vyrui nė motais, kad jo išrinktoji Indrė Launikonytė 22 metais už jį jaunesnė. „Kartais net sunku pasakyti, kuris iš mūsų jaunesnis. Abu mokomės vienas iš kito ir tobulėjame“, – kalbėjo atlikėjas, naujai mylimajai plačiai atvėręs savo širdį ir namų duris.


2015-01-23 18:36

Australė nuo seksualiųjų „Bratz“ lėlių nuvalo makiažą

32|16

Kūrybinga moteris iš Australijos pradėjo žaislų gelbėjimo projektą – ji seksualizuotas lėles paverčia panašesnėmis į vaikus ir atrodančiomis natūraliau. Sonia Singh iš Tasmanijos nuo lėlių veidų pašalina bet kokius makiažo pėdsakus, sumažina jų lūpas ir akis bei pati pasiuva kuklesnius rūbus.


2015-01-21 10:25

Ar skiepijate vaikų meilę knygoms?

1

Maždaug trečdalis suaugusiųjų vieni kitiems mėgsta įvairiomis progomis dovanoti knygas. Jas vaikystėje skaityti buvo geras tonas, perimtas iš tėvų. Galima tik spėlioti, ar šiuolaikiniai išmaniųjų technologijų pasaulio vaikai jaus meilę knygoms.


2015-01-20 13:53

Svarbiausi dalykai, kurių vyrai neatleidžia moterims

62|2

Sukurti harmoningus santykius su brangiu žmogumi galima tik tada, kai neegzistuoja patyčios pažeminimai, vienas kito skaudinimas ir įžeidinėjimai. Patyrę nepasitenkinimą, vyrai yra įpratę užsisklęsti ir slėpti savo nuoskaudas. Tai neretai priartina prie santykių atšalimo ir nepasitikėjimo.


2015-01-19 15:54

7 būdai kaip nugalėti rutiną santykiuose

4

Draugaujate jau porą metų? Gyvenate kartu ir staiga pastebėjote, jog sukatės rutinos rate: namai – darbas – namai? O galbūt retai bendraujate ir turite skirtingus gyvenimus bei pareigas? Jei jūsų santykius kankina rutina, perskaitykite portalo polki.pl patarimus, kurie padės jums nugalėti slaptą santykių žudiką.


2015-01-19 10:06

Dzūkijos kurortas praturtėjo dvynukais

2|2

„Praėjusiais metais Druskininkuose įregistruota daugiau santuokų nei užpernai, o druskininkiečių bendruomenę papildė net trys poros dvynukų“, – džiaugėsi Druskininkų savivaldybės administracijos Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ramutė Juonienė. Pasak jos, patys svarbiausi kiekvieno žmogaus gyvenimo įvykiai susiję su Civilinės metrikacijos skyriumi.


2015-01-19 09:40

Vyro ir moters konfliktą aštrina alimentų mokėjimo absurdas

114

Po skyrybų likęs su dviem mažais vaikais ir juos bemaž užauginęs vyras jaučiasi įkliuvęs į įstatymų spąstus. Valstybei už alimentus įsiskolinusi buvusi žmona esą jam atkeršijo ir patį pavertė tokiu pačiu skolininku. Dabar teismuose besibylinėjantys buvę sutuoktiniai vienas apie kitą papasakojo ir labai slogių dalykų. 39 metų Andrejus K. ir buvusi jo 41 metų žmona Violeta O. santuokoje nebegyvena jau 8 metai, vaikai užaugo, bet abu mina ir mina teismų slenksčius, įrodinėja savo tiesas, kaunasi dėl pinigų. Tai vienas, tai kitas lieka nepatenkinti teisėjų verdiktu ir bylinėjimųsi karuselę užsuka iš naujo.


Populiariausi per 24 val.