Zarasai kedena plunksnas

Zarasai kedena plunksnas


2012-05-25 08:29

„Melsvos Lietuvos akys”, „Lietuvos Suomija” – kaip tik žmonės nevadina unikalaus, net 300 ežerų garsėjančio Zarasų krašto. Šį savaitgalį 80 metų kurortines tradicijas turintys Zarasai pradeda vasaros sezoną.

1/1

Vienas didžiausių Zarasų krašto turtų – šimtai ežerų, prie kurių malonu praleisti savaitgalį arba ir visas atostogas.

Zarasai kedena plunksnas

1 / 1

Vienas didžiausių Zarasų krašto turtų – šimtai ežerų, prie kurių malonu praleisti savaitgalį arba ir visas atostogas.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-06 11:33

Į Kauno paplūdimius – ne tik paskrudinti kūną

19

Maudynės, alkoholis ir bulvių traškučiai, knyga, kryžiažodžiai, kortos ar kamuolys ir net mezgimas – taip kauniečiai karštąjį savaitgalį leido laiką miesto paplūdimiuose prie Nemuno ar Kauno marių. Tolygus įdegis, net ir bikinio srityje,  taip pat svarbus dažnai moteriai. „Kodėl turėčiau paisyti kažkieno asmeninės nuomonės. Juk nuoga ne krūtinė, o nugara“- apie deginimąsi be liemenėlės kalbėjo studentė Brigita.


2015-07-06 11:18

Bėgimo dalyvius ugniagesiai per karštį laistė vandeniu

1|13

Pirmadienį vyksta savo tradicijomis ir ypatinga dvasia pasižymintis, vienas seniausiai Lietuvoje organizuojamų bėgimų „Aplink Žaliuosius ežerus“, skirtas Valstybės dienai ir 605-osioms Žalgirio mūšio metinėms paminėti.


2015-07-06 11:15

Vandens išsiilgę šiauliečiai atsipalaidavo prie Šiaulių jūros

31|37

Žinios apie spūstis jūros link vedančiuose keliuose ir sausakimšą Palangos paplūdimį dalį šiauliečių atgrasė nuo kelionės prie jūros. Saulės ir šilto vandens išsiilgę miestiečiai savaitgalį traukė prie netoliese esančių vandens telkinių. Viena mėgstamiausių šiauliečių poilsiaviečių – už keliolikos kilometrų nuo Šiaulių esantis Šiaulių jūra vadinamo Bubių tvenkinio pliažas.


2015-07-06 11:14

Prezidentė apdovanojo Lietuvos geriausius

9|69

Valstybės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir už Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje Lietuvos valstybės ordinais ir medaliais Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo 27 Lietuvos ir užsienio valstybių piliečius. Už ryžtą gelbstint žūvančius žmones Žūvančiųjų gelbėjimo kryžiumi apdovanoti 4 Lietuvos piliečiai.


2015-07-06 10:57

Klaipėdietės drąsios – nuogybes demonstruoja bendrajame pliaže

121|4

Nuogos moterys bendrajame Melnragės paplūdimyje – daugybę metų neišsprendžiama Klaipėdos problema. Jos nesibaimina reidų ir gąsdinimų baudomis, verčia nepatogiai jaustis pro šalį einančius vyrus, šeimas su vaikais, o dabar griebiasi ir tvirto argumento – į oficialų moterų pliažą neis, nes ten nėra tualeto.


2015-07-06 10:55

P. Gražulis pasinaudojo tuo, ką V. Galvonas jam sakė prieš žūtį

59|3|

Keli Seimo nariai, prisidengdami praėjusią savaitę žuvusiu pilotu Vytautu Galvonu, sukurpė planą, kaip atkeršyti Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui. Pastarasis šią grupelę parlamentarų išvadino miesto priešais ir tikino žinąs užsakovus. Keli Seimo nariai, prisidengdami piloto Vytauto Galvono žūtimi, sukurpė planą, kaip atkeršyti Kauno merui Visvaldui Matijošaičiui. Pastarasis šią grupelę parlamentarų išvadino miesto priešais ir tikino žinąs užsakovus. Siūlymą atimti iš Kauno savivaldybės Aleksoto rajone esantį istorinį S.Dariaus ir S.Girėno aerodromą parlamente pateikė Seimo narys, partijos „Tvarka ir teisingumas“ atstovas Petras Gražulis.


2015-07-06 10:53

Kauno vežėjai pritrūko vėliavėlių troleibusams

3|7

Valstybės dieną dalis troleibusų Kauno gatvėse vėl riedėjo nepapuošti – be šventinių vėliavėlių. Savivaldybės valdomos įmonės „Kauno autobusai“ atstovai pranešė, kad jų tiesiog pritrūko.


2015-07-06 10:53

Naktinės Palangos linksmybės – su erotika ir konfliktais

10|31|

Paskutinę savaitgalio naktį Palangoje į pagrindinę miesto gatvę linksmintis išėjo daugybė žmonių. Policija paskutinei nakčiai sutelkė daug pėsčiųjų pareigūnų pajėgų. Jie iki šešių valandų ryto vaikščiojo pagrindine J.Basanavičiaus gatve ir stebėjo kaip laiką leidžia atvykę poilsiautojai. O poilsiautojai, kaip visada – įvairūs. Paskutinę ilgojo savaitgalio naktį akivaizdžiau daugiau buvo jaunų žmonių, o ne šeimų su vaikais.


2015-07-06 09:57

Šilutės rajono meru perrinktas dabartinis meras V. Laurinaitis

15

Sekmadienį vykusius pakartotinius Šilutės rajono mero rinkimus laimėjo dabartinis rajono meras „tvarkietis“ Vytautas Laurinaitis, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) sekmadienio vakarą paskelbti duomenys.


2015-07-06 08:40

Švenčiančiai Lietuvai – valstybės vadovų sveikinimai

4| 

Lietuvos vadovai sveikina šalies žmones Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga, kviesdami prisiminti ir didžiuotis šlovinga mūsų šalies praeitimi ir vieningai toliau kurti klestinčią valstybę.


Populiariausi per 24 val.