Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Zarasai kedena plunksnas

Zarasai kedena plunksnas

2012-05-25 08:29

„Melsvos Lietuvos akys”, „Lietuvos Suomija” – kaip tik žmonės nevadina unikalaus, net 300 ežerų garsėjančio Zarasų krašto. Šį savaitgalį 80 metų kurortines tradicijas turintys Zarasai pradeda vasaros sezoną.

1/1

Vienas didžiausių Zarasų krašto turtų – šimtai ežerų, prie kurių malonu praleisti savaitgalį arba ir visas atostogas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-04-01 13:34

Apvogtai moteriai kirtėjų „klaida“ kainavo brangiai

30

Jei atvykote į nuosavą mišką ir jame matote besidarbuojančius kirtėjus, nors tokių paslaugų ir neprašėte, tai nebūtinai bus vagystė. Panašu, kad pasikirsti medžių svetimuose sklypuose labai paprasta, nes paskui viską galima pavadinti „klaida“. Darbininkai sako, kad jiems liepė kirsti juos pasamdęs verslininkas, šis teigia, kad medkirčiai blogai suprato jo nurodymus ir taip nušniojo svetimus medžius. O tuo metu jūsų puoselėti medžiai guli po kojomis supjauti trinkomis malkoms. Būtent į tokią padėtį pateko alytiškė Marytė Šarkuvienė, savo miške radusi besidarbuojančius medkirčius.


2015-04-01 13:28

Pinigai klajokliai Panevėžyje netikėtai grįžo pas šeimininkus

8|2| 

Panevėžiečių pensininkų pora, per užmaršumą išmetusi juodai dienai laikytus 2000 litų, stebuklingai juos atgavo po trijų mėnesių. Kur pinigai buvo visą tą laiką – mįslė, kuri vargu ar bus įminta. Į aštuntą dešimtį įkopę sutuoktiniai buvo sukaupę santaupų litais. Dalį tų pinigų jie paskolino, o 2000 litų sudėjo į spalvotą polietileninį maišelį ir paslėpė sekcijoje tarp drabužių. Artėjant Naujiesiems metams šeima nutarė išsivalyti namus – į konteinerius išmetė nemažai namuose kauptų nereikalingų daiktų, tarp jų buvo ir senų drabužių.


2015-04-01 12:44

Darbo partijos kraują atšviežins legionieriai

59

„Darbiečiams“ vadovauti laikinai sugrįžęs Viktoras Uspaskichas būsimojo naujo vedlio dairosi ne tik savo partijoje. Politikas norėtų atrasti ką nors panašaus į liberalų žvaigždę Antaną Guogą. Kas galėtų pakeisti iš Darbo partijos pirmininko posto pasitraukusią Loretą Graužinienę? To savo bendražygių pastarosiomis dienomis klausinėjo V.Uspaskichas.


2015-04-01 12:24

Dainos Bosas dukros istorijoje – naujos ir skandalingos detalės

198|2

Istorijoje, kai verslininkė Daina Bosas suabejojo, ar jos dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės, paaiškėjo dar viena įtarimų kelianti detalė. Pasirodo, uostamiesčio skiepų centro, kuriame D.Bosas dukteriai buvo atliktos procedūros, veikla sustabdyta. Tokį sprendimą priėmė Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai tarnyba. Kovo 6 dieną buvo paskelbta, kad dėl neplaninės asmens sveikatos priežiūros paslaugų kokybės kontrolės metu nustatytų šiurkščių teisės aktų reikalavimų pažeidimų uždarosios akcinės bendrovės Imunoprofilaktikos tarnybos veikla sustabdoma iki gegužės 20 dienos.


2015-04-01 12:14

Lietuvos vatniko svajonė – išsivanoti su Vladimiru Putinu

197|2

Susipažinkite – Laurynas Ragelskis, žmogus besididžiuojantis esąs vatnikas. Jo tikslas – nuvaryta, prasigėrusi Lietuva, kurią kontroliuoja Rusijos vadovo Vladimiro Putino šutvė. L.Ragelskis – vienas iš tų, apie kuriuos pirmadienį savo ataskaitoje skelbė Saugumo departamentas. Šio veikėjo įsteigtas internetinis portalas drabsto mėšlu Lietuvą, o pats L.Ragelskis džiaugiasi, kad jo niekas nesuima.


2015-04-01 11:54

Lrytas.lt redakciją aplankė iš Springfildo atvykę Simpsonai

3

Trečiadienio popietę „Lietuvos ryto“ redakcijoje apsilankė netikėti svečiai. Iš kiemo į redakcijos patalpas sugužėjo Simpsonų šeimynėlė. Užklupę gerokai nustebusius redakcijos žurnalistus Houmeris, Bartas ir Mardžė vaišino savo mėgstamiausiomis spurgomis. Jiems iš paskos ėjo animacinį serialą įgarsinantis Džiugas Siaurusaitis. „Ar taip būna tik Melagių dieną?“, – juokaudami klausė žurnalistai ir skubėjo darytis asmenukių su Bartu ir kitais.


2015-04-01 11:52

Panevėžyje susitarta dėl valdančiosios koalicijos

3

Panevėžio miesto tarybos nariai susitarė dėl valdančiosios koalicijos – joje ketina dirbti visuomeninis rinkimų komitetas „Povilas Urbšys už sąrašą Kartu“, socialdemokratai, Darbo partija ir rinkimų komitetas „Mums svarbu“.


2015-04-01 11:33

Vilnius balandžio 1-ąją

32

Balandžio pirmoji Vilniaus gatvėse buvo niūroka, neatrodė, kad žmones pralinksmino pokštai. Greičiau, priešingai, kai kurie miestiečiai atrodė labai susirūpinę ir nuvilti dėl apgaulės.


2015-04-01 10:30

Atsakomybė už šaukimą į kariuomenę – tėvams ir darbdaviams

75

Šaukimą atlikti privalomąją karo tarnybą būtų galima įteikti prievolininko tėvams, žmonai, darbdaviams, jie būtų įpareigoti perduoti šaukimą, siūlo krašto apsaugos ministras Juozas Olekas.


2015-04-01 10:05

Galimybė apšmeižti prezidentę – menkniekis?

270|2|

Internetinių įsilaužėlių paskleista skandalinga žinia apie prezidentę Dalią Grybauskaitę, kaip galimai turėjusią KGB priedangą, – menkniekis ar pavojaus signalas, kad Lietuvos kibernetinė erdvė lengvai pažeidžiama? Kaip rašė „Lietuvos rytas“, Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) tinklalapyje kgbveikla.lt skelbiamame KGB agentų sąraše pirmadienį buvo atsiradusi D.Grybauskaitės pavardė, parašytas jos agentūrinis slapyvardis Magnolija. Buvo pateikta ir 1982 metais buvusios Leningrado (dabar Sankt Peterburgas) A.Ždanovo universiteto studentės D.Grybauskaitės bylos dokumentų nuorašų pluoštas.


Populiariausi per 24 val.