Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Zarasai kedena plunksnas

Zarasai kedena plunksnas

2012-05-25 08:29

„Melsvos Lietuvos akys”, „Lietuvos Suomija” – kaip tik žmonės nevadina unikalaus, net 300 ežerų garsėjančio Zarasų krašto. Šį savaitgalį 80 metų kurortines tradicijas turintys Zarasai pradeda vasaros sezoną.

1/1

Vienas didžiausių Zarasų krašto turtų – šimtai ežerų, prie kurių malonu praleisti savaitgalį arba ir visas atostogas.

Zarasai kedena plunksnas

1 / 1

Vienas didžiausių Zarasų krašto turtų – šimtai ežerų, prie kurių malonu praleisti savaitgalį arba ir visas atostogas.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-29 10:39

Sudaužyto projekto šukės byra ant dešiniųjų galvų

41|3

Socialdemokratai toliau ieško buvusios konservatorių Vyriausybės nuodėmių dėl sprendimo nutraukti ankstesnį Suskystintųjų gamtinių dujų terminalo statybos projektą. Tačiau dešinieji kratosi kaltinimų ir net bado pirštais į kairiuosius. Dėl valstybei svarbaus projekto sužlugdymo jau anksčiau į Generalinę prokuratūrą kreipęsi socialdemokratai dabar paprašė, kad valstybei galimai padarytą žalą įvertintų ir Valstybės kontrolė.


2014-07-29 10:01

Izraelio karininkas: „Tikroji lietuvių sostinė yra Kaunas“

45

Kaune su šeima gyvenantis Izraelio armijos rezervo karininkas Andrejus Zolotinas prisipažįsta: šis miestas jam jaukesnis ir mielesnis už Vilnių. Kauniečiai išsilavinę, pakantūs žmonės, o kasdieniai sunkumai nesunkiai įveikiami, jei tik yra noro. Penkiomis kalbomis kalbantis Izraelio armijos rezervo karininkas A.Zolotinas Kaune gyvena kiek daugiau nei penkerius metus. Iš šio miesto kilusi jo žmona, šeimoje auga du mažamečiai vaikai – 8 metų sūnus ir trejų su puse dukra.


2014-07-29 08:29

Su STT susikukavęs D. Norkus sukėlė intrigą ir pradingo

6|2

Už kyšio ėmimą teisiamas Vilniaus vicemeras Romas Adomavičius nesulaukia, kol galės išdėstyti savo versiją. Į teismą neatvyksta pinigus jo mašinoje padėjęs vilnietis Darius Norkus. „Laikas baigti šitą cirką“, – taip vakar savo kalbą Vilniaus apygardos teisme (VAT) pradėjo prokuroras Linas Kuprusevičius, sužinojęs, kad į posėdį, kuriame nagrinėjama Vilniaus vicemero byla, vėl neatvyko svarbus liudytojas D.Norkus, rašo „Lietuvos rytas“.


2014-07-28 19:16

Kodėl „Viasat“ neišjungs propagandinių Rusijos TV signalų

388|4

Prieš kelias savaites baigėsi tris mėnesius trukęs rusiško kanalo „RTR Planeta“ retransliacijos Lietuvoje sustabdymas. Kiek anksčiau į eterį grįžo „NTV Mir Lithuania“. Šie kanalai ir, žinoma, PBK (Pervyj Baltijskij Kanal) sudaro Lietuvoje platinamos pro-Putiniškos propagandos stuburą. Apie tai ir dar daugiau – šiame žurnalistiniame tyrime.


2014-07-28 19:00

Buvęs V. Putino patarėjas paaiškino, kodėl rusai numušė lėktuvą

411|3|

Nauji karai prasideda ne pagal senąsias tradicijas. Karas neskelbiamas apskritai. Išpuoliams prieš kitą valstybę pasitelkiamos specialios grupuotės, propaganda, o ne armija. Tokius naujausius Rusijos diegiamus karo metodus pirmadienį Vilniuje atskleidė buvęs Rusijos prezidento patarėjas Andrejus Ilarionovas.


2014-07-28 18:55

Žvejai paspruko nepadėkoję gelbėtojams

10

Į Didžiulio ežerą Dauguose, Alytaus rajone, medine valtimi su prikabintu varikliu išplaukę du žvejai vos išvengė tragedijos. Už poros šimtų metrų nuo kranto apvirtus valčiai, vyrai iškrito į gilų ežerą.


2014-07-28 18:55

Naujai iškeptai ministrei – bičiulių kritikos ugnis

223|

Nors nuo naujų ministrų priesaikos prabėgo jau kone dvi savaitės, valdančiojoje Socialdemokratų partijoje vis dar kibirkščiuoja aistros dėl sveikatos apsaugos ministrės Rimantės Šalaševičiūtės paskyrimo. Kai kurie partijos nariai atvirai piktinasi ne tik tuo, kad Seimo narė neva buvo primesta partijai iš Prezidentūros, o kairiųjų lyderis premjeras Algirdas Butkevičius, klusniai nusileidęs, paliko partiją kvailio vietoje.


2014-07-28 13:20

Pabradėje šaudymo įgūdžius tobulino Lietuvos ir JAV kariai

16|4

Liepos 23-25 dienomis Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje (Švenčionių r.) Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ ir JAV Sausumos pajėgų 173-iosios oro desanto brigados 91-ojo kavalerijos pulko kariai dalyvavo bendrose kovinio šaudymo pratybose, kur dalijosi patirtimi ir gludino šaudymo įgūdžius.


2014-07-28 13:20

Socialdemokratai paprašė ištirti A. Kubiliaus padarytą žalą

159

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcija Seime kreipėsi į Lietuvos Respublikos valstybės kontrolę, atkreipdama dėmesį į Penkioliktosios Lietuvos Respublikos Vyriausybės, vadovaujamos A. Kubiliaus, sprendimais padarytą žalą Lietuvos valstybei, likvidavus bendrovę „Gamtinių dujų terminalas“.


2014-07-28 11:26

Maldininkų minioje – atgailaujantis Jonas Radzevičius

594|32|

Sekmadienį prieš vidurdienį nuo Šiaulių katedros keli šimtai maldininkų išėjo į Kryžių kalno atlaidų tradicija tapusį piligriminį žygį. Tarp tikinčiųjų buvo ir televizijos laidų vedėjas Jonas Radzevičius, prieš kelias savaites sukėlęs tragišką avariją Vilniuje.