Zarasai kedena plunksnas

Zarasai kedena plunksnas


2012-05-25 08:29

„Melsvos Lietuvos akys”, „Lietuvos Suomija” – kaip tik žmonės nevadina unikalaus, net 300 ežerų garsėjančio Zarasų krašto. Šį savaitgalį 80 metų kurortines tradicijas turintys Zarasai pradeda vasaros sezoną.

1/1

Vienas didžiausių Zarasų krašto turtų – šimtai ežerų, prie kurių malonu praleisti savaitgalį arba ir visas atostogas.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-07 21:23

Senus Kauno Panemunės tilto polius pajėgė pašalinti tik naras

16

Kaune jau beveik pabaigus statyti naująjį Panemunės tiltą pagal darbų planą reikia nugriauti laikinąjį. Statant laikinąjį tiltą reikėjo įkalti beveik 100 storų metalinių polių. Kol vyko naujojo tilto statyba, laikinuoju statiniu važinėjanti sunkiasvorė technika dar giliau polius įtvirtino į Nemuno dugną. Iš pradžių buvo planuota, kad polius pavyks ištraukti specialia technika, tačiau paaiškėjo, kad to padaryti neįmanoma. Statytojams neliko nieko kita, kaip kviesti į pagalbą narą.


2015-10-07 20:40

UNESCO būstinės Paryžiuje sienas papuošė darbai iš Lietuvos

2

Lietuvos nuolatinė atstovybė prie UNESCO Tarptautinių šviesos metų proga antradienį UNESCO būstinėje Paryžiuje atidarė tapybos darbų parodą „Šviesos erdvėse“, kurioje eksponuojami Palangoje tapyti darbai.


2015-10-07 20:13

Girtas pokštas feisbuke nusirito iki Elektrėnų pareigūnų

36|2

Praėjusią savaitę viešoje erdvėje pasklidęs vaizdo įrašas ne tik pridarė gėdos Lietuvos policijai, bet atskleidė ir teisines spragas. Matyt, visa policijos bendruomenė matė trumpą vaizdo įrašą, kur apsvaigusi moteris su oficialia Lietuvos pareigūno uniforma rodė nepadorius gestus ir staipėsi prieš kamerą.


2015-10-07 20:12

Seimo pirmininkė apie monarchus: „Šiuolaikiški, paprasti žmonės“

138|44|

Raudonas kilimas, Lietuvos ir Švedijos nacionaliniai himnai, atidžiai surikiuoti žurnalistai, garbės kuopos kariai, valstybiniai apdovanojimai ir dovanos. Taip prezidentė Dalia Grybauskaitė Prezidentūroje pasitiko į Lietuvą su oficialiu vizitu atvykusius Švedijos karalių Carlą XVI Gustafą ir karalienę Silvią.


2015-10-07 19:59

Užduotis: sugauti ir atvesti policininką

70

Vilniaus oro uoste vairuotojus terorizavęs policininkas Jonas Glinevičius už tai, kad nepasirodė teisme, turės susimokėti baudą, o į kitą posėdį bus atvesdintas kolegų. Vilniaus apygardos teismui vakar nepavyko išklausyti nei kyšio ėmimu kaltinamo J.Glinevičiaus, nei jo advokato baigiamųjų kalbų. Kaip advokatui teigė teisiamojo žmona Renata, antradienio rytą jos vyras pasijuto blogai, temperatūra pakilo iki 38 laipsnių, todėl jos sutuoktinis nuvyko ne į teismą, o pas šeimos gydytoją.


2015-10-07 19:57

Karalių vakarienė: įmantrūs patiekalai ir prezidentės staigmena

123|5|

Lietuvoje lankosi Švedijos karalius Carlas XVI Gustafas ir karalienė Silvia. Šia proga bus surengtos net dvi iškilmingos vakarienės. Tačiau kas bus patiekta ant karalių stalo, laikoma didele paslaptimi. Pirmoji oficiali vakarienė vyks trečiadienio vakarą . Ją rengia Lietuvos prezidentė Švedijos karaliaus garbei. Patiekalus šiai svarbiai progai gamina restorano „Stikliai“ virėjai.


2015-10-07 19:45

Realijos Graikijoje: neatsiranda pabėgėlių, norinčių į Lietuvą

37

Graikijoje kol kas neatsirado į Lietuvą persikelti norinčių pabėgėlių – pasak šioje šalyje viešinčio vidaus reikalų viceministro Elvino Jankevičiaus, nors Lietuva yra sutikusi vieną šeimą perkelti į Lietuvą artimiausiu metu, norinčių atvykti pabėgėlių rasti dar nepavyko.


2015-10-07 19:17

Premjeras: „Prievarta būtų sudėtinga atvežti pabėgėlių“

19| 

Lietuvos delegacijai viešint Graikijoje ir nerandant pabėgėlių, kurie galėtų būti čia perkeliami, Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad per prievartą migrantai į mūsų šalį nebus vežami, ir tikisi, kad bus rasti būdai savanoriškam pastarųjų atvykimui.


2015-10-07 19:16

Sušalę vaikai žvelgia pro supuvusius Vilniaus darželio langus

82|37| 

Katastrofiškos būklės mediniai langai, didžiuliai tarpai duryse, sutrūkinėjusios sienos, suplyšusi grindų danga ir kiaurai košiantis vėjas. Toks sovietmetį menantis vaizdas pasitinka Vilniaus valstybiniame lopšelyje-darželyje „Spygliukas“, kuriame šąla vaikai ir kuris iš Vilniaus miesto savivaldybės niekaip nesulaukia lėšų kapitaliniam remontui.


2015-10-07 18:59

L. Linkevičius: „Rinkimų atidėjimas Ukrainoje – sveikintinas“

8

Rinkimų atidėjimas separatistų valdomuose Ukrainos Donecko ir Luhansko regionuose yra sveikintinas ženklas, teigia užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, tačiau pabrėžia, kad svarbiausias Minsko susitarimų punktas – sienų kontrolė – vis dar neįgyvendintas.


Populiariausi per 24 val.