Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Monica Bellucci: moteris, kuri provokuoja grožiu (nuotraukos)

Monica Bellucci: moteris, kuri provokuoja grožiu (nuotraukos)

Su savo heroje Malena italų aktorė buvo tapatinama ilgai. Viliokle ją vadino savo vyrų kitoms pavydinčios moterys. Tiesa, naujajai kino žvaigždei tai buvo nė motais, mat 1999 metais Monica susituokė su kolega, prancūzų aktoriumi Vincentu Casseliu. Pora tai skyrėsi, tai taikėsi, tačiau daugeliui visuomet buvo akivaizdu, kad ši pora iš tų, kurias vadina tobulomis. Santuokoje gimė dvi aktorių dukterys - 7-metė Deva ir 2 metukų Leonie.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Mano stilius
2015-04-27 21:27

Agnė Gilytė: „Vasarai atnaujinkite spintos turinį protingai“

2|3

Stilistė Agnė Gilytė, patardama ką rengtis šį pavasarį-vasarą, pirmiausiai pabrėžia, kad prieš atnaujinant savo spintos turinį, reikėtų ją susitvarkyti ir tik tuomet naujausiose kolekcijose ieškoti trūkstamų garderobo detalių.


2015-04-27 21:26

Antakių evoliucija: kaip keitėsi antakių mados

1|14

Antakių mados keičiasi taip pat greitai kaip ir metų laikai. Vieną dieną žurnalų viršeliuose puikuojasi manekenės su it siūlais plonais , o kitą – su vešliais lyg miškais antakiais. Jau daugiau nei šimtmetį antakiams moterys skiria ypatingą dėmesį. Rodosi jų formos keičiasi su kiekviena nauja mados banga.


2015-04-27 21:26

Tik lrytas.lt: balsuok už laidos „Aš – stilistas!“ derinius!

9|9

TV3 šou „Aš – stilistas!“ dalyviai praėjusią laidą galėjo pasijusti tarsi studijuotų mados dizainą Vytauto Didžiojo universitete. Dizainerė Agnė Kuzmickaitė jiems pateikė studijų programoje esančią užduotį. Dalyviams teko sukurti vyriško kostiumo interpretaciją moteriai. Bent vieną daiktą jie turėjo panaudoti ne pagal paskirtį. Balsuokite už įdomiausią derinį!


2015-04-27 21:14

V. Baumilos ir M. Linkytės įvaizdžiui – A.Pogrebnojaus kritika

56|3

Artėjant gegužę vyksiančiame „Eurovizijos“ konkursui, aiškėja vis daugiau detalių apie lietuvių Vaido Baumilos ir Monikos Linkytės pasirodymą jame. Atlikėjams parinktos įvaizdžio idėjos nepraslydo pro akis dizaineriui Aleksandrui Pogrebnojui, kuris savo nuomonę apie tai rėžė be užuolankų.


2015-04-27 11:11

Vilniečių gatvės stilius: vyrai turi, kur paganyti akis

60|21

Kai ketvirtadienį į Lietuvą grįžo pavasariška šiluma, Vilniaus gatvės nusidažė ryškiomis spalvomis. Vyrų akį vis traukė Senamiestyje žingsniuojančios moterys ir merginos, pasipuošusios sijonais bei suknelėmis.


2015-04-27 11:10

Naują šukuoseną pademonstravusi M. Obama tapo vakaro žvaigžde

6|6

JAV pirmoji ponia Michelle Obama šeštadienio vakarą tiesiogine žodžio prasme suspindo naujame įvaizdyje. Įprastai tiesius tamsius plaukus šįkart moteris susuko į dailias valiūkiškas garbanas.


2015-04-27 10:45

Šiandien batų patogumas ir mada – suderinama

18

Komfortiška ir madinga avalynė yra šiuolaikinių žmonių siekiamybė. Technologijos tiek pažengusios, kad abiejų šių funkcijų suderinimo galima tikėtis iš vieno gamintojo – nereikia rinktis „arba patogu, arba madinga“, o frazė „mada reikalauja aukų“ praranda absoliučią reikšmę.


2015-04-27 10:31

Vienoje Lietuvą pristatys dizainerės L. Dailidėnienės kolekcija

3

Eurovizijos dainų konkurso atidarymo proga įvyks mados dizaino renginys „FASHION FOR EUROPE“, kuriame dalyvaus ir Lietuvos atstovė – drabužių dizainerė Laura Dailidėnienė. Tūkstančiai Vienos miesto rotušės aikštėje susirinkusių gerbėjų gegužės 18 dienos vakarą išvys lietuviško prekės ženklo „Daili“ kolekciją.


2015-04-27 08:09

Stiliaus nuosprendis: šios savaitės stilingiausios

1|5

Gero skonio pavyzdys – koks jis? „Stilius“ siūlo įsižiūrėti į garsius žmones, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti.


2015-04-26 15:23

„Kristi Andress“ jau pradėjo kurti Monikos suknią „Eurovizijai“

8

Iki „Eurovizijos“ konkurso likus vos mėnesiui pradėta rūpintis Monikos Linkytės suknele. Prie jos kūrimo šį kartą pakviesti prisidėti ir visi Lietuvos žmonės. Pirmieji šeštadienio popietę tai padarė klaipėdiečiai.


Populiariausi per 24 val.