Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Monica Bellucci: moteris, kuri provokuoja grožiu (nuotraukos)

Monica Bellucci: moteris, kuri provokuoja grožiu (nuotraukos)

Su savo heroje Malena italų aktorė buvo tapatinama ilgai. Viliokle ją vadino savo vyrų kitoms pavydinčios moterys. Tiesa, naujajai kino žvaigždei tai buvo nė motais, mat 1999 metais Monica susituokė su kolega, prancūzų aktoriumi Vincentu Casseliu. Pora tai skyrėsi, tai taikėsi, tačiau daugeliui visuomet buvo akivaizdu, kad ši pora iš tų, kurias vadina tobulomis. Santuokoje gimė dvi aktorių dukterys - 7-metė Deva ir 2 metukų Leonie.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Mano stilius
2015-02-28 21:43

„Stiliaus“ nuosprendis: šios savaitės stilingiausios

1|7

Gero skonio pavyzdys – koks jis? „Stilius“ siūlo įsižiūrėti į garsius žmonės, iš kurių galime pasimokyti, kaip patraukliai atrodyti. Šį kartą stilingiausių dairėmės „Oskarų“ ceremonijoje Holivude.


2015-02-28 21:41

K. Zvonkuvienė: „Liutaurą rinkausi taip pat, kaip ir Zvonkų“

20

Katažinos Zvonkuvienės ir dizainerio Liutauro Salasevičiaus pažintis prasidėjo dainininkei renkantis vestuvinę suknelę. Žurnalistai dažnai žvaigždės klausinėja – kodėl ji ištekėjo už Deivydo, tačiau žinomą moterį tokie klausimai stebina: „Kaip galima atsakyti į tokį klausimą? Tarp žmonių turi būti trauka, sutapti biolaukai, būti ypatingas tarpusavio pasitikėjimas. Būtent taip aš rinkausi ir Liutaurą bei jo kūrybą“, – šypsosi atlikėja.


2015-02-28 21:40

Paaiškėjo, kokia vis tik aistrų audrą sukėlusios suknelės spalva

43|3

Ir kas galėjo patikėti, kad pasaulį į dvi dalis padalinti gali... suknelė. Kokios spalvos ši suknelė? Šis klausimas išmušė iš vėžių milijonus internautų. Vieni sako, kad šioje suknelėje yra baltos ir auksinės spalvų derinys, kiti – mėlynų ir auksinių spalvų derinys.


2015-02-28 17:49

Milano mados savaitė: ką apie „Jil Sander“ pasakytų K. Rimdžius?

18

Su platforminiu batu – tik vinį į sieną kalti. Tokią mintį žurnalui „Stilius“ praėjusią vasarą yra išsakęs stilistas Kęstas Rimdžius. Iš dalies jis teisus – madoje grakštūs smailianosiai, smailiakulniai batai ir bateliai. Bet štai Milane, kito rudens ir žiemos „Jil Sander“ mados namų kolekcijoje – masyvūs batai. Turint galvoje, kad „Jil Sander“ laikomas klasikinio minimalizmo etalonu, ginčytis gal nereikėtų.


2015-02-28 13:31

Vagišiai nugvelbė 150 tūkst. JAV dolerių vertės L.Nyong'o suknią

3|2| 

Savo viešbučio kambaryje Holivudo žvaigždė Lupita Nyong'o pasigedo kai ko iti nvertingo – ilgapirščiai nugvelbė per „Oskarų" teikimo ceremoniją vilkėtą Calvino Kleino suknelę, kurios vertė – net 150 tūkst. JAV dolerių.


2015-02-28 13:31

A. Jagelavičiūtė ir K. Rimdžius irgi daro stiliaus klaidų

13|4

Populiariausi Lietuvos stilistai Agnė Jagelavičiūtė (34 m.) ir Kęstas Rimdžius (33 m.) – ne tik kolegos, bet ir geri bičiuliai. Vienas stiliaus klausimais negaili kritikos viešiems asmenims, kitas į viską žvelgia gerokai atlaidžiau. Baltasis ir juodasis kardinolai: kaip tikina Kęstas, tokie jie bus ir naujajame TV3 projekte „Aš – stilistas!“.


2015-02-28 13:31

Vestuvių suknelių kolekciją pristatė ir A. Pogrebnojaus žmona

11|66

2015 metų nuotakos įvaizdžio pirmos vietos nugalėjota dizainerė Aurelija Beliakaitė ketvirtadienio vakarą sostinėje esančiuose „Pirklių rūmuose“ pristatė vestuvinių suknelių kolekciją 2015-ųjų pavasariui ir vasarai. Debiutantė iškėlė sau didelius reikalavimus: 30 suknelių, žymiausios manekenės, šampanas „Piper Heidsieck“, išskirtiniai svečiai ir tūkstančiai orchidėjų, papuošusių tikrus rūmus.


2015-02-28 08:00

Milano mados savaitė: žaisminga „Moschino“ žiema

8

Milano mados savaitėje žaismingą kolekciją pristatė mados namai „Moschino“.


2015-02-27 22:38

Milano mados savaitė: ryški „Emporio Armani“ kolekcija

1|44

Milano mados savaitėje dizaineris Giorgio Armani pristatė savo mados namų „Emporio Armani“ kolekciją, skirtą kitam rudeniui ir žiemai. Naujausioje kolekcijoje dizaineris nevengia ryškių spalvų, raštuotų audinių. Tačiau elegancijos karaliumi tituluojamo G.Armani kūryboje juoda spalva – neišvengiama.


2015-02-27 22:17

Milano mados savaitė: raidėmis apipinta „Versace“ žiema

11

Milano mados savaitėje savo kolekciją pristatė ir mados namai „Versace“. Ryškiaspalviai kitam šaltajam sezonui skirti rūbai buvo išmarginti įvairiais raštais bei raidėmis.


Populiariausi per 24 val.