Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

2012-06-19 10:24

„Net ir amerikiečiai kiekvieną savaitę mums siunčia skirtingas savo orų prognozes, neprašykite, kad ir aš jums tiksliai įvardinčiau, kokia bus ši vasara“, – juokiasi Lietuvos hidrometerologijos tarnybos (LHT) Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė. Pasak klimatologės, prognozuojama vienu laipsniu šiltesnė negu vidutinė klimatinė vasara Lietuvoje. Tiesa, neskubėkite džiaugtis.

1/2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

1 / 2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Tiems, kurie planuoja atostogauti Lietuvos pajūryje, klimatologai siūlo poilsį planuoti rugpjūčio mėnesį arba net rugsėjo pradžioje. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Ščiavinskas, V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-01-27 14:05

Pasaulio stebuklai: Budos Danties šventykla

2

Daugiau nei du amžius Šri Lankos kalnuose esantis miestas – Kandis – buvo šioje saloje įsikūrusios nepriklausomos Budistų karalystės sostinė. Šri Lanka pasaulyje žinoma kaip šalis, kurioje nuo seno įsikūrė budistai, jie čia gyvavo jau nuo antrojo amžiaus prieš Kristų.


2015-01-26 12:30

Jasna Žemieji Tatrai – modernus kurortas žiemos pramogoms

5

Kalnai, sniegas, saulė ir aktyvus poilsis – puikios žiemos atostogos, kurias galite patirti Jasnos Žemųjų Tatrų kurorte Slovakijoje. Jasna Žemieji Tatrai – tai didžiausias Slovakijoje slidinėjimo centras, turintis puikias sąlygas žiemos sportui. Jasna Žemieji Tatrai siūlo daugybę žiemos pramogų ir aktyvų poilsį 46 km ilgio slidinėjimo trasose.


2015-01-26 08:00

Pasaulio stebuklai: prarastoji Toltekų imperija

3

Norėdami rasti šį stebuklą, turime sekti Toltekų pėdsakais. 750-aisiais metais naujoje savo sostinėje Toljane Centrinėje Meksikoje jie statė keistus paminklus. Iki šių dienų išliko vos keletas šio kadaise didingo miesto griuvėsių.


2015-01-24 17:34

G. Drukteinis: poilsis kruize – būdas būti geresniam už kitus

31|2

Neseniai iš kruizo po Vidužiemio jūrą grįžęs žurnalistas, etiketo žinovas ir rašytojas Giedrius Drukteinis šeštadienį savo įspūdžiais dalijosi tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. „Per kruizą galima pamatyti tiek, kiek žmonės nepamato per septynerius metus. Ir jei nenorite banaliai grumdytis oro uoste su pigių oro linijų keleiviais, jei nenorite susispaudę autobuse važiuoti iki viešučio, kuriame bus tiek pat daug tokių, kaip jūs, jei nenorite savaitę sėdėti prie baseino, tai kruizas – tinkama atostogų vieta“, – emocingai dėstė Giedrius gausiai jo paklausyti susirinkusiems parodos lankytojams.


2015-01-24 17:33

Žinomi žmonės diskutavo apie keliones, tapusias gyvenimo būdu

11|13

Sostinės „Litexpo“ parodų centre vykstančioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ netrūko įvairiausių pasiūlymų, pokalbių apie artimas ir tolimas keliones ir skirtingų minčių, kaip keliauti. Į diskusiją „Kelionės – mano gyvenimo būdas“ susirinkę trys žinomi žmonės pasidalijo patirtimi, kaip keliones padaryti dar didesniu malonumu.


2015-01-24 16:32

Dizainerė I. Žitkuvienė Kosta Rikoje patyrė kultūrinį šoką

9|9

„Kai grįžau, buvo tragedija!“ – juokėsi didžiulį temperatūrų skirtumą pajutusi kaunietė drabužių dizainerė Ingrida Žitkuvienė (31 m.). Beveik dvi savaites Kosta Rikoje praleidusi moteris parsivežė krūvą įspūdžių ir tradicinių kukurūzų traškučių.


2015-01-23 08:00

Didieji išpardavimai Vokietijoje lengvai pasiekiami

4|29

Kol kyla ginčai ir spėlionės, kur ir kodėl maisto, rūbų ir kitų prekių kainos pigesnės – Lietuvoje ar Vokietijoje – geriausias būdas tuo įsitikinti yra nuvykti ir išsiaiškinti. Tam dabar ypač puikus metas, kadangi Vokietijoje vyksta didieji metų išpardavimai ir parduotuvių vitrinos šviečia kaip niekada ryškiai. Jausmas tarytum atvykai į šventę.


2015-01-22 08:00

Pasaulio stebuklai: spalvingasis Amazonės simbolis umahara

Plaukiant žemyn vienu iš Amazonės intakų, Varemos upe, galite pamatyti nepaprastai spalvingą meno kūrinį, pagamintą genties, vadinamos igbatsa. Igbatsa genties žmonės vis dar ištikimi savo senosioms gyvenimo tradicijoms ir užsiima medžiokle bei rinkimu.


2015-01-21 08:00

Pasaulio stebuklai: didingasis Partenonas

9

Graikija. Didingos senosios civilizacijos namai. 21-ojo amžiaus Atėnai – tai didžiulis užterštas miestas. Tačiau mūsų stebuklas stovi virš miesto - pačioje kalno viršūnėje. Partenonas - tai statinys, nuo pat jo atradimo 17-ojo amžiaus pabaigoje tapęs tikru meniniu įkvėpimu Vakarams. Pasaulyje jis laikomas tobulu architektūros pavyzdžiu, o Graikija jo dėka dabar vadinama senojo pasaulio civilizacijos lopšiu.


2015-01-21 08:00

Savęs pažinimas prasideda tada, kai nutrūksta interneto ryšys

2|18

Jei manęs kas nors klausia, kur geriausia susipažinti su žmogumi, drąsiai atsakau, kad kelionėje. Ir tik kelionėje. Vykdamas į keltą, plaukiantį iš Klaipėdos į Kylį, susimąsčiau, jog turbūt rečiausiai keliauju keltais. Automobiliai, autobusai, lėktuvai – tai jau tapo taip įprasta ir kiekviena kelionė būna tokia pati. Susirangei į keleivio vietą, ištvėrei kelionę ir žengi tolyn. Ypač tolimesnėse kelionėse jaučiamas šokas organizmui – tai miegi, tai valgai, vėl miegi. Ir viską darai sėdėdamas, prisirišęs prie vienos vietos.


Populiariausi per 24 val.