Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį


2012-06-19 10:24

„Net ir amerikiečiai kiekvieną savaitę mums siunčia skirtingas savo orų prognozes, neprašykite, kad ir aš jums tiksliai įvardinčiau, kokia bus ši vasara“, – juokiasi Lietuvos hidrometerologijos tarnybos (LHT) Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė. Pasak klimatologės, prognozuojama vienu laipsniu šiltesnė negu vidutinė klimatinė vasara Lietuvoje. Tiesa, neskubėkite džiaugtis.

1/2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

1 / 2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Tiems, kurie planuoja atostogauti Lietuvos pajūryje, klimatologai siūlo poilsį planuoti rugpjūčio mėnesį arba net rugsėjo pradžioje. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Ščiavinskas, V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-10-09 13:19

Ingos Stumbrienės gimtadienis Venecijoje – vyro staigmena jai

96|10

Verslininkė Inga Stumbrienė pirmadienį šventė 32-ąjį gimtadienį. Iš ši šventė buvo neeilinė, mat jos vyras Aivaras mylimai žmonai padovanojo kelionę į Italiją tik dviese.


2015-10-08 16:16

Šarūnas Kirdeikis: „Berlynas – puiki vieta laikinai išprotėti“

2|18

Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis jau kurį laiką stebina nuotraukomis iš skirtingų pasaulio vietų. Kelionių-foto projektas „Vietinis-Svetimas“, kuriame šokėjas tampa judančiu modeliu priešais vietinio fotografo objektyvą, apsilankė Europos kultūros sostinėje – Berlyne.


2015-10-08 15:05

Indrė ir Jogaila Morkūnai pasidalijo medaus mėnesio vaizdais

18|4| 

Prieš mėnesį susituokę Jogaila Morkūnas ir Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė medaus mėnesį leidžia Azijoje.


2015-10-08 08:16

Lietuvos buriuotojai: prie gyvenimo sąlygų tenka taikytis

2|14

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atskirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame penkioliktą dienoraščio dalį.


2015-10-07 18:38

Lietuvos buriuotojai pasiekė tikslą: nepriimtina civilizacija

1|16

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė Buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atskirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame keturioliktą dienoraščio dalį.


2015-10-06 18:10

Lietuvos buriuotojai: nemalonumai vardan egzotikos

2|18

Šiaulių krašte gyvenantys Audrius Daunys (48 m.) ir Jurgita Rimdžiuvienė (41 m.) pusantrų metų praleido audringų vandenų skalaujamoje Ugnies Žemėje ir apiplaukė buriuotojų Everestu vadinamą Horno kyšulį. Egzotiška kelionė ne tik patikrino lietuvių valią, ištvermę, draugiškumą, bet ir įžiebė meilės ugnį. Inžinierius ir medikė Pietų Amerikoje atsirai abu rašė dienoraštį. Dalinamės nepakartojamais jų įspūdžiais su lrytas.lt skaitytojais. Pateikiame tryliktą dienoraščio dalį.


2015-10-05 12:15

Nauji mokymai Lietuvoje: kaip mušti žmoną, kad ji nesiskųstų?

 

Įsivaizduokite, šuo jūsų neklauso, vaikas – nekontroliuojamas, o žmona tiesiog varo jus iš proto! Netikėtai nemokamą išeitį iš beviltiškos situacijos pasiūlo malonios išvaizdos žmogus. Marius Vasilevičius bandė išsiaiškinti, ar žmonės pasinaudotų nemokama pagalba auginant vaiką, auklėjant šunį arba žmoną. „Šimtaveidis“ – gatvės eksperimentų laida, kuri pralinksmins net didžiausią paniurėlį. Ją žiūrėkite kiekvieną pirmadienį tik Lrytas.tv portale.


2015-10-03 13:19

Dainininkas Tomas Augulis paskui kamuolį – į svečias šalis

5|22

Pasibaigė Europos krepšinio čempionato aistros, aistruoliai sudėjo būgnus, sulankstė vėliavas, nusiplovė dažus nuo skruostų bei plaukų ir pamažu sugrįžo į įprastą gyvenimo ritmą. Tik ne dainininkas Tomas Augulis (45 m.).


2015-10-02 11:06

Trakai – gražiausių senovinių pasaulio vietovių dešimtuke

13|12

Lietuvos pasididžiavimą Trakus pastebėjo įdomiausių bei gražiausių vietovių apžvalgininkai. Įtakingas kelionių tinklalapis placestoseeinyourlifetime.com išrinko dešimt įspūdingiausių vietovių iš viso pasaulio. Tarp rekomenduotinų aplankyti miestų įrašytas ir Trakų pavadinimas.


2015-09-30 10:47

Natalija ir Sigitas Martinavičiai Barseloną įsimylėjo iš širdies

20|45

Įsimylėję Ispaniją, o ypač jos širdį Barseloną. Taip save apibūdina kauniečiai verslininkai Natalija ir Sigitas Martinavičiai, kurie šioje šalyje šįmet lankėsi jau ketvirtą kartą. Neseniai pora grįžo iš Katalonijos širdies – Barselonos, kurioje praleido savaitę.


Populiariausi per 24 val.