Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

2012-06-19 10:24

„Net ir amerikiečiai kiekvieną savaitę mums siunčia skirtingas savo orų prognozes, neprašykite, kad ir aš jums tiksliai įvardinčiau, kokia bus ši vasara“, – juokiasi Lietuvos hidrometerologijos tarnybos (LHT) Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė. Pasak klimatologės, prognozuojama vienu laipsniu šiltesnė negu vidutinė klimatinė vasara Lietuvoje. Tiesa, neskubėkite džiaugtis.

1/2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

1 / 2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Tiems, kurie planuoja atostogauti Lietuvos pajūryje, klimatologai siūlo poilsį planuoti rugpjūčio mėnesį arba net rugsėjo pradžioje. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Ščiavinskas, V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir poilsis
2014-08-23 11:37

Šeimos atostogas nacionalistas M. Gervaldas derino su politika

12|4

Garsiojo nacionalisto Mindaugo Gervaldo (40 m.), iki 2012 metų geriau žinomo kaip Mindaugas Murza, sūnų Tautvilą (2 m.) nuo mažens traukia technika – berniukas mėgsta važinėti ne tik antrojo gimtadienio proga jam padovanotu žaisliniu elektromobiliu, bet ir triračiu bei vaikišku šarvuočiu. Žvelgdamas į Šiaulių centriniame parke iš elektromobilio išlipti nė neketinantį Tautvilą tėvas "Gyvenimo būdui" sakė, kad dėmesys technikai ir noras keliauti sūnui perduota dar esant įsčiose.


2014-08-22 15:32

Lietuviškos viršukalnės Tadžikijoje II. Kopimas.

18

Šiais metais sukanka 50 metų, kai lietuvių alpinistai Pamyro kalnuose (Tadžikija) įkopė į 3 niekieno dar neįveiktas viršukalnes. Joms buvo suteikti M.K.Čiurlionio, K.Donelaičio ir Lietuvos vardai. Naujienų portalas Lrytas.lt savo skaitytojams siūlo išskirtines nuotraukų galerijas iš jubiliejinės alpinistų ekspedicijos Pamyro kalnuose. Antroji dalis - vaizdai iš alpinistų kelio snieguotų viršukalnių esančių daugiau kaip 5 km aukštyje link.


2014-08-22 09:46

Ar žudikas R.Zamolskis pabėgtų iš saugiausio pasaulyje kalėjimo?

17|55

Galime lažintis, kad dauguma turistų į San Franciską traukia ne dėl to, kad nori apžiūrėti Amerikos gėjų sostine vadinamo miesto dangoraižius ar pastovėti ant garsiojo Auksinių Vartų tilto. Bene didžiausias Vakarų pakrantėje įsikūrusio miesto masalas turistams - Alkatrazo kalėjimas. Paskaitykite ir pažiūrėkite daugybę „Lietuvos ryto" fotokorespondento darytų nuotraukų - kažin ar iš tokio kalėjimo sugebėtų pabėgti šią savaitę Rusijoje, Jekaterinburge, po 10 metų tarptautinių paieškų sulaikytas samdomas žudikas ir pavojingiausias bėglys iš Lietuvos 44 metų Romas Zamolskis?


2014-08-21 17:42

Solidus alpinistų jubiliejus paminėtas rekordine ekspedicija

7|25

„Eiti darosi vis sunkiau. Aukštis jau daugiau kaip 5500 m, be to, kelios naktys beveik nemiegotos, tris paras beveik nevalgyta. Kvėpuoti irgi sunku. Visų veiduose kankinantis nuovargis. Kalbos jau seniai nutilo. Atidžiai žengiame pėda į pėdą, kartais pasiremiame ledkirčiais. Laikas nebeegzistuoja. Visas dėmesys sukauptas į pirma einančio draugo kojas. Uolas pasiekiame dar su tamsa. Priekyje girdėti kalamas kablys. Jau švinta“, – taip prieš 50 metų pasaulio stogu vadinamuose Pamyro kalnuose prasidėjo kopimas į dar niekieno neįveiktą viršukalnę.


2014-08-20 17:00

Drąsios svajonės: buriuoti nemokantys lietuviai veržiasi į jūrą

Daugiau nei pusė lietuvių niekada nėra jūroje plaukioję jachta, tačiau trokšta ištrūkti į plačiuosius vandenis. Šią vasarą per trumpą laiką atsirado jau beveik šimtas tūkstančių žmonių, norinčių laimėti buriavimo kelionę po Viduržemio jūrą.


2014-08-20 15:33

Lietuviškos viršukalnės Tadžikijoje I. Kelias stovyklos link.

1|17

Šiais metais sukanka 50 metų, kai lietuvių alpinistai Pamyro kalnuose (Tadžikija) įkopė į 3 niekieno dar neįveiktas viršukalnes. Joms buvo suteikti M.K.Čiurlionio, K.Donelaičio ir Lietuvos vardai. Naujienų portalas Lrytas.lt savo skaitytojams siūlo išskirtines nuotraukų galerijas iš jubiliejinės alpinistų ekspedicijos Pamyro kalnuose. Pirmoji dalis - vaizdai iš ilgo ir sudėtingo kelio link bazinės alpinistų stovyklos įsikūrusios 4500 metrų aukštyje.


2014-08-19 17:41

Ar norite keliauti kruiziniu laivu, kuriame plaukia ir karvės?

3

Kruiziniais laivais dabar kasmet keliauja daugiau kaip 20 milijonų žmonių. O ar žinojote, kad kruizinių kelionių ištakos siekia XIX amžių? Pirmąją kruizinę kelionė 1844 metais britai suorganizavo po Viduržemio jūrą. O štai 1980 metais į kruizinę kelionę per Atlanto vandenyną buvo paimta... karvė. Jos dėka dvi savaites trukusios kelionės svečiai buvo aprūpinti šviežiu pienu.


2014-08-18 12:17

10 priežasčių, kodėl verta aplankyti egzotiškąjį Ekvadorą

5|7

Jei jau aplankėte tokias populiarias turistines vietas, kaip Roma, Paryžius, Londonas, Niujorkas ir Stambulas, šį kartą pasirinkite kažką naujo ir netikėto. Pavyzdžiui, Ekvadorą. Ši Pietų Amerikos šalis labiau garsėja savo bananais nei turistinėmis vietomis. Vis dėlto į turistų planus vis dar retai įtraukiama nedidelė šalis turi ką pasiūlyti įdomaus.


2014-08-17 16:44

A. Užkalnis keisčiausioje pasaulio šalyje: „Gerkite daug kavos“

82|7

Į Islandijos sostinę geriausia vykti tada, kai saulė nenusileidžia dieną naktį, kai yra poliarinė diena. Gerkite daug kavos – išsimiegosite grįžę. Anksčiau buvusi brangiausia pasaulio sostinė po finansų krizės prieš kelerius metus atėjo į protą, tačiau, žinoma, ji jau niekada nebus labai pigi.


2014-08-16 14:12

Lietuvių kelionės: svarbiau ką nors pamatyti nei pailsėti

3

Vasarai ritantis į antrąją pusę yra puiki proga įvertinti, kaip kinta lietuvių vasaros kelionių įpročiai. Pasirodo, vis daugiau tautiečių renkasi ne poilsines, o pažintines keliones. Kodėl?


Populiariausi per 24 val.