Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

2012-06-19 10:24

„Net ir amerikiečiai kiekvieną savaitę mums siunčia skirtingas savo orų prognozes, neprašykite, kad ir aš jums tiksliai įvardinčiau, kokia bus ši vasara“, – juokiasi Lietuvos hidrometerologijos tarnybos (LHT) Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė. Pasak klimatologės, prognozuojama vienu laipsniu šiltesnė negu vidutinė klimatinė vasara Lietuvoje. Tiesa, neskubėkite džiaugtis.

1/2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

1 / 2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Tiems, kurie planuoja atostogauti Lietuvos pajūryje, klimatologai siūlo poilsį planuoti rugpjūčio mėnesį arba net rugsėjo pradžioje. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Ščiavinskas, V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-10-01 16:51

Ramintą Vyšniauskaitę nuo Sicilijos atgrasė mafija

8|10

„Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė pasitiko šį rudenį neįprastai – visus metus atostogų neturėjusi žinoma mergina iškeliavo atostogauti į Italijos salą Siciliją. „Į kelionę važiavo net 11 žmonių kompanija. Smagiausia, kad sekmadienį išskridom, o išvakarėse viena pora spėjo atšokti vestuves. Čia išėjo jų medaus mėnuo su dar 9 draugais“, – sako juokdamasi Raminta. Sicilijoje kompanijos laukė puikus oras, poilsis prie baseino, kelionės po įdomiausias vietas, patrakę vietiniai vairuotojai ir gardus valgis.


2014-09-30 15:22

Palangos sveikatingumo takas „Labrytys“ nestokoja populiarumo

5

Palangoje gyvenantys ar atostogaujantys sporto entuziastai kasdien mielai naudojasi per pušyną, visai šalia jūros nusidriekusiu sveikatingumo taku „Labrytys“. Juo labiau kad šiemet Palangos miesto savivaldybė baigė įgyvendinti šio tako pratęsimo ir aktyvaus poilsio zonų įrengimo projektą.


2014-09-30 14:06

Ką pamatyti Estijoje rudenį: parodos ir interaktyvūs muziejai

8

Šį rudenį Estijos muziejai pasitinka su daugiau nei 250 naujų ekspozicijų. Nuo interaktyvių žaidimų apie jūreivių gyvenimą iki galimybės pažvelgti į žmogaus kūną iš vidaus – kuo žavėtis čia ras tiek vaikas, tiek ir suaugęs. Jūsų dėmesiui pristatome keletą įdomiausių ekspozicijų ir parodų.


2014-09-29 22:53

Kerinčius pasaulio vaizdus vilniečiui atveria nepažįstami žmonės

4|2

„Vilniuje norėčiau pamatyti tai, kas primena sovietinę praeitį“, – Juozapo Žygo paprašė britas klajūnas. Toks yra ir po pasaulį besitrankantis J.Žygas – svetur už architektūros ar istorijos paminklus jam įdomiau įlįsti į urvą ar užkopti ant pastato stogo, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Keliauji ten, kur akys veda, dairaisi to, kas tau įdomu. Tokie yra vilniečio devyniolikmečio J.Žygo tikslai, kai jis išsiruošia pasibastyti po pasaulį. Kelionės pradžioje jis dažnai nežino, kur atsidurs.


2014-09-29 10:48

Lietuvės įspūdžiai iš Irano: šią šalį verta aplankyti kiekvienam

14|52

Gal išprotėjai? Tokiu klausimu draugai palydi ne vieną europietį, pasiryžusį savo atostogas praleisti Irane. Ir vis dėlto kelionė į šią persų valstybę, seniausios pasaulio civilizacijos Mesopotamijos židinį, pilna egzotiškų vaizdų ir netikėtų atradimų.


2014-09-28 21:20

Ukraina: istorinis turizmas Ivano Frankivske merdėja

1

Vienas didžiausių Vakarų Ukrainos miestų Ivano Frankivskas, dar prieš metus dalį pajamų gavęs iš turizmo, šią vasarą dėl Rusijos invazijos Rytų Ukrainoje, skundžiasi turistų stygiumi. Verslininkai, prikeliantys naujam gyvenimui istorinius kultūros paveldo objektus, projektų įgyvendinimą dėl lėšų stygiaus atideda ateičiai.


2014-09-28 07:11

Nairobis A.Užkalnio akimis: Afrika su pavojaus prieskoniu

4|6

Kenija jau yra nebe ta Afrika, po kurią galima ramiai keliauti su pinigine kišenėje ir fotoaparatu ant kaklo. Taip galima daryti – dauguma keliautojų lieka gyvi ir sveiki, tik truputį išgąsdinti, kai miklūs vietos gyventojai išvaduoja ir nuo piniginės, ir nuo fotoaparato. Kai važinėdavau į Keniją dirbti, mūsų biuras kas porą metų prarasdavo po automobilį – atimdavo pakelės plėšikai. Vairuotojui būdavo liepta nesiginčyti ir automobilį atiduoti: mašiną gali pirkti naują, o jei plėšikai nušaus, tai pinigai jau nebepadės.


2014-09-27 21:15

Gruzijoje poilsiavusi Kristina Šumskienė baiminosi būti pagrobta

49|12

„Gaumardžos!“ – šį linkėjimą, neretai atitinkantį mūsiškį „į sveikatą!“, itin dažnai girdėjo savaitę saulėtojoje Gruzijoje su draugėmis viešėjusi Europos centro modelių agentūros įkūrėja Kristina Šumskienė (41 m.). Nors prieš išvykdamos moterys kiek baiminosi dėl saugumo, Gruzijoje įsitikino, jog tiek daug svetingų, vaišingų, atvirų ir labai savo šalį mylinčių žmonių sutiksi ne kiekvienoje kelionėje.


2014-09-27 15:41

Šokėjų pasirodymus Ispanijoje lydėjo ir dainos

4|10| 

Šokti taip, kad susižavėjusi ir palaikanti publika pradėtų dainuoti. Štai kokį didį jausmą Ispanijoje vykusiame pasaulio krepšinio čempionate patyrė „Lietuvos ryto“ komandos šokėjos Giedrė Abromavičiūtė (23 m.), Sigita Belickaitė (20 m.) ir Jelena Koroliova (28 m.)


2014-09-25 16:45

Kinijos brangakmenis: prieš 2700 metų pastatytas miestas

3|20

Jinžongo slėnis. Šanksi provincija, Pindžajo miestas. Šią vietą žino visi senovės Azijos kultūros gerbėjai. Pastatytas prieš 2700 metų ir puikiai išlinkęs iki mūsų dienų miestas 1997-aisiais buvo įrašytas į UNESCO pasaulinio paveldo sąrašą.


Populiariausi per 24 val.