Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

2012-06-19 10:24

„Net ir amerikiečiai kiekvieną savaitę mums siunčia skirtingas savo orų prognozes, neprašykite, kad ir aš jums tiksliai įvardinčiau, kokia bus ši vasara“, – juokiasi Lietuvos hidrometerologijos tarnybos (LHT) Klimatologijos skyriaus vedėja dr. Audronė Galvonaitė. Pasak klimatologės, prognozuojama vienu laipsniu šiltesnė negu vidutinė klimatinė vasara Lietuvoje. Tiesa, neskubėkite džiaugtis.

1/2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Maloniausi orai atostogoms Lietuvos pajūryje prognozuojami rugpjūtį

1 / 2

Visi trys vasaros mėnesiai Lietuvoje nepasižymės dideliu karščiu. Vasara bus vidutiniškai šilta. V. Ščiavinskas

Tiems, kurie planuoja atostogauti Lietuvos pajūryje, klimatologai siūlo poilsį planuoti rugpjūčio mėnesį arba net rugsėjo pradžioje. V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

(2 nuotraukos) V. Ščiavinskas, V. Ščiavinsko asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-11-20 11:40

Rasos Arlauskienės atradimai, kaip per 5 dienas tapti paryžiete

45|11

Kaip per penkias dienas tapti paryžiete? Štai keletas mano atradimų. Apsistoti menininkų-fashionistų-kosmopolitų kvartale Marrais ir jokiu būdu ne viešbutyje, o nuomotame bute.


2014-11-17 21:26

Tulūza Andriaus Užkalnio akimis: atsipalaidavusi Prancūzija

20|7

Daugelis lietuvių iš Paryžiaus grįžta nusivylę: miestiečiai, sako, arogantiški, jų supratimas apie atvykėlius baisus, paryžiečiai angliškai kalbėti moka, bet nenori, ir apskritai Prancūzija – nejauki ir nedraugiška. Labai daug tiesos, jei vieši tik Paryžiuje. Nuvažiavus toliau į pietus viskas priešingai – šilčiau, jaukiau ir gerokai draugiškiau. Tulūza – senovinio Oksitanijos regiono sostinė.


2014-11-15 16:51

Los Andželas Andriaus Užkalnio akimis: nemylimas deimantas

32|6

Nors tai didžiausias miestas gražiausioje ir laimingiausioje JAV valstijoje, jis retai nusipelno pagyrų. Žmonės keikia automobilių spūstis (jos baisios), gatvių gaujų kontroliuojamus bloguosius rajonus (ne taip blogai kaip Detroite ar Atlantoje, bet vis tiek reikia pamąstyti, kur važiuoji) ir pasipūtusius, prastai nusiteikusius padavėjus (jūs irgi būtumėte pasipūtę, jei atvyktumėte su viltimi siekti karjeros Holivude, bet, užuot tai darę, nešiotumėte lėkštes, kantriai laukdami kvietimo į filmavimą, kurio kaip nėra, taip nėra).


2014-11-13 11:19

Maroko kultūra – naujoji Juozo Statkevičiaus kūrybos mūza

18|2

Spėlionių ir intrigų laviną sukėlęs naujosios Juozo Statkevičiaus kolekcijos ,,Pavasaris/vasara 2015’’ pristatymas jau čia pat – ketvirtadienį. Likus porai dienų iki renginio, talentingasis dizaineris savo gerbėjams ir būsimos kolekcijos žiūrovams atskleidžia, jog būtent kelionės į Maroką, jo spalvingos aplinkos, kultūros pažinimas – pagrindiniai naujosios kūrybos įkvėpimo šaltiniai: ,,Šiemet ne kartą buvau Maroke, išmaišiau visą šalį, lankiausi ir Marakešo Mažorelio sode. Ten būdamas iškart supratau, kad mano nauja kolekcija bus įkvėpta būtent Maroko, jo spalvingos, turtingos kultūros, kadaise įkvėpusios ir legendinį Yves’ą Saint-Laurent'ą.’’


2014-11-12 21:54

Lietuvė Indonezijoje: „Visada atsiras žmogus, kuris tau padės“

1|11

„Indonezija – viena įspūdingiausių Pietryčių Azijos valstybių. Joje didžiausia pasaulyje musulmonų bendruomenė, tačiau islamas Indonezijoje yra kitoks nei arabų šalyse“, – taip teigia dvejus metus Indonezijoje praleidusi lietuvaitė Vaida.


2014-11-12 18:02

Tibetiečių laisvalaikio pomėgis - gurkšnoti saldžią arbatą

4|8

Tibeto sostinėje Lasoje nėra daug pramogų. Vienas populiariausių būdų prastumti laisvalaiį - gurkšnoti labai saldžią arbatą vienoje iš kavinių. Šiuo atveju toje, kuri vadinasi "Canggusi".


2014-11-12 09:39

R. Širvinską-Makalių pribloškė gimtadienio dovana-staigmena

27|19| 

Nors 24-ąjį gimtadienį kelionių ekspertas Rimvydas Širvinskas, geriau žinomas Makaliaus pseudonimu, atšventė prieš savaitę, dovanų lietus dar nesibaigė. Nuo jų Rimvydas negali atsigauti. Vilnius – Paryžius – Lisabona... Kokiame kitame mieste atsidurs dar šįvakar, Rimvydas nė nenutuokia. Mat geriausi R.Širvinsko draugai surengė jam gimtadienio staigmeną – įsimintiniausią gyvenimo kelionę.


2014-11-11 15:12

Maskvoje viešėjusią gražuolę P. Belousovą sužavėjo miesto didybė

54|7| 

Grožio konkurso „Mis Lietuva 2014“ vicemis Patricija Belousova (19 m.) įsitikinusi: Lietuva – puikių šokėjų kraštas. Geriausias to įrodymas – Pasaulio šokių sporto federacijos konkurse Maskvoje pasiekti rezultatai. Net trys lietuvių poros užėmė prizines vietas. Patricija su mylimuoju Tomu Fainšilu pelnė 21-ąją vietą iš 250-ies. Vis dėlto mergina nosies nenukabina – didžiausi laimėjimai jų dar tik laukia.


2014-11-10 19:46

Kelionėje po Rytų šalis Dainos Bosas laukė netikėti išbandymai

142|29

„Tai vieną kartą pamatyti reikia“, – sakė iš kelionės po Tibetą, Nepalą ir Butaną grįžusi verslininkė Daina Bosas (43 m.). Po intensyvių trijų savaičių moteris grįžo pavargusi, skaudančiomis kojomis, bet sujaudinta iki širdies gelmių, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „Stilius“.


2014-11-10 16:18

Verslininkės Dainos Bosas atostogos Tibete, Nepale ir Butane

15|24

Verslininkė Daina Bosas pasidalino kelionių įspūdžiais po Tibetą, Nepalą ir Butaną. Po intensyvių trijų savaičių moteris grįžo pavargusi, skaudančiomis kojomis, bet sujaudinta iki širdies gelmių.


Populiariausi per 24 val.