Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?


2012-06-20 11:57

Pamažu įsibėgėjantys vasaros karščiai kaip ir kasmet didina ledų, gaiviųjų gėrimų, buitinių ventiliatorių bei kitos vasariškos atributikos pardavimus, tačiau pirkėjai, praėjusiais metais nuo parduotuvių lentynų šlavę pripučiamus lauko baseinus, šiemet savo aktyvumu didžiųjų prekybos centrų nedžiugina.

1/7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

1 / 7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje T. Bauras

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje M. Patašius

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

(7 nuotraukos) M. Patašius, T. Bauras, V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, P. Lileikis, R. Jurgaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-07-03 14:38

Kol premjeras kops į kalnus, A. Kubilius mins dviratį Ukrainoje

15|3

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius atostogoms tradiciškai renkasi dviratį. Šią vasarą, liepos viduryje, kartu su partijos kolegomis jis ketina minti dviratį Ukrainoje. Planuojama, kad Lvove prie Lietuvos dviratininkų prisijungs ir Lvovo meras.


2015-07-03 11:45

Masinio pikniko Klaipėdoje dalyviai mėgavosi skania vakariene

13

Vilniečių vasaros tradicija jau tapę „Borjomi Grill piknikai“ plečiasi ir žengia į kitus Lietuvos miestus. Ketvirtadienį pirmasis toks masinis piknikas įvyko šalies vasaros sostinėje – Klaipėdoje. Danės skvere susirinkę šimtai klaipėdiečių gardžiavosi skaniu piknikų maistu, ant grotelių kepta mėsa bei mėgavosi gyvenimu su mineraliniu vandeniu.


2015-07-03 07:11

Pažinkinte Barseloną: žavinga popietė Born kvartale

4|17

Gražiausia čia vasarą vakarėjant. Kai visi jau baigė darbus ir karštame kvartalo ore tvyro noras asipalaiduoti ir pasinerti į dar vieną nuostabų vasaros vakarą. Tuomet žavingi, modernūs Born barai prisipildo vietinių gyventojų, o kvartalo parkuose siaučia jau atostogaujantys ir vėlai einantys miegoti vaikai.


2015-07-02 19:58

Artūras Zuokas Japonijoje: pirmieji sušiai ir vietinės vestuvės

30|6

Buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas daug keliauja. Šįkart jis lankėsi netradicinėje šalyje – Japonijoje. Apie tai vyras pranešė socialiniame tinkle „Facebook“, pasidalindamas keliomis nuotraukomis.


2015-07-02 18:24

Vilniuje startavo Drakonų valčių lenktynių festivalis

10

Ketvirtadienio popietę Vilniuje startavo Drakonų valčių lenktynių festivalis. Atidarymo metu prie Baltojo tilto buvo galima stebėti Drakonų valčių parodomuosius plaukimus, o jiems pasibaigus, šias valtis nemokamai galėjo išbandyti visi norintieji.


2015-07-02 18:17

Kurią viršukalnę per atostogas šturmuos A. Butkevičius?

28|7

Atostogomis džiaugiasi ne tik paprasti lietuviai, jas su malonumu planuoja ir valstybės vadovai. Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei pareiškus, kad ji pati neatostogaus ir nerekomenduojanti to daryti kitiems tautos išrinktiesiems, premjeras Algirdas Butkevičius kaip ir kasmet nusprendė pasinaudoti atostogų teise ir jau žino, kur vyks ilsėtis. Pernai premjeras turėjo nutraukti atostogas ir skubiai grįžti į Lietuvą tuomet, kai Rusija paskelbė žemės ūkio ir maisto produktų embargą iš Europos Sąjungos ir kitų valstybių. Seimo pirmininkei Loretai Graužinienei pareiškus, kad ji pati neatostogaus ir nerekomenduojanti to daryti kitiems tautos išrinktiesiems, premjeras Algirdas Butkevičius kaip ir kasmet nusprendė pasinaudoti atostogų teise ir jau žino, kur vyks ilsėtis.


2015-07-02 17:59

Nemunu nuo Kauno iki Rusnės laivas atplukdė išmintingą kompaniją

2|18

Pasroviui kelias dienas nuo Kauno Nemunu smagiai keliavusi nacionalinė ekspedicija ketvirtadienį pasiekė Rusnę. Kurėnas, atplukdęs išmintingų žmonių kompaniją, pakeliui kuriančią dokumentinę juostą apie kelią per Lietuvą Nemunu, išskleidęs burių beveik nebuvo.


2015-07-02 17:47

Vieno kilometro trispalvę Palangoje ties šauliai ir skautai

2

1 km trispalvę Palangoje ties šauliai ir skautai, bet vietos užteks visiems norintiems Ilgiausia 1 km Lietuvos trispalvė liepos 6 d. užklos visą J. Basanavičiaus gatvę ir Palangos tiltą.


2015-07-02 17:25

Gražuoliukas Cristiano Ronaldo paplūdimyje kaitino moterų kraują

43|11

Madrido „Real“ žaidėjas Cristiano Ronaldo (30 m. ) šiuo metu atostogauja. Futbolininkas dienas leidžia su savo sūnumi Cristiano Ronaldo jaunesniuoju. Abu sportiški vyrai paplūdimyje atrodė tiesiog stulbinamai.


2015-07-02 15:31

Premjeras Algirdas Butkevičius per atostogas kops į kalnus

26|2

Premjeras Algirdas Butkevičius, savaitę atostogausiantis užsienyje, sako pasirinkęs kelionę į kalnus.


Populiariausi per 24 val.