Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

2012-06-20 11:57

Pamažu įsibėgėjantys vasaros karščiai kaip ir kasmet didina ledų, gaiviųjų gėrimų, buitinių ventiliatorių bei kitos vasariškos atributikos pardavimus, tačiau pirkėjai, praėjusiais metais nuo parduotuvių lentynų šlavę pripučiamus lauko baseinus, šiemet savo aktyvumu didžiųjų prekybos centrų nedžiugina.

1/7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

1 / 7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje T. Bauras

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje M. Patašius

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

(7 nuotraukos) M. Patašius, T. Bauras, V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, P. Lileikis, R. Jurgaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-04-18 14:16

Makaliaus patarimai, planuojantiems svajonių atostogas

8|

Trijų savaičių trukmės svajonių atostogos Filipinuose – už 1100 eurų. Būtent tiek išleido kelionių agentūros „Makalius“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas-Makalius. Į šią kainą įtraukti ne tik skrydžiai į Filipinus ir atgal, bet ir skrydžiai tarp salų, keltų bilietai, nakvynė, maitinimasis ir pramogos.


2015-04-18 13:20

Sustambėjusi S. Gomez Meksikoje įsispraudė į per ankštą bikinį

32|4

Nemažai svorio priaugusiai popmuzikos žvaigždei Selenai Gomez (22 m.) derėtų peržvelgti savo garderobą – Meksikoje atostogaujanti žvaigždė savo grožybes įspraudė į gerokai per ankštą maudymosi kostiumėlį.


2015-04-17 17:27

M. Vitulskis kartu su šeima džiaugiasi viešnage Prancūzijoje

24|6

Kartu su žmona Erika bei sūneliu Ajumi Prancūzijoje viešintis dainininkas Merūnas Vitulskis spėja ne tik rengtis svarbiam Pinkertono vaidmeniui Lilio operoje, bet ir mėgaujasi jaukiu buvimu su šeima.


2015-04-17 13:27

Poilsis Graikijos salose: ar turistai pasipelnys iš krizės?

3

Pernai aukso amžių išgyvenęs Graikijos turizmo sektorius, kuomet žemyniniuose šalies kurortuose ir salose ilsėjosi rekordinis, 24 mln., turistų kiekis, jau ruošiasi naujam sezonui. Kuo šiemet krizės ištiktoje šalyje poilsis bus kitoks ir ar galima tikėtis, kad atostogauti daugelio pasaulio turistų pamėgtose Rodo, Kretos ir Korfu salose bus galima pigiau, pasakoja Dimitris Charitidis, „Tez Tour“ Graikijoje turistus priimančio biuro vadovas.


2015-04-16 15:23

Golfo sezono atidarymas – jau ant nosies

2

Jau šį šeštadienį yra numatomas „Sostinių golfo klubo“ sezono atidarymas. Šia proga organizuojamas turnyras, į kurį, kaip ir kiekvienais metais, susirenka nemažai žaidėjų, išsiilgusių golfo žaidimo. Pirmą kartą per 10 metų klubo egzistavimo laikotarpyje, turnyre dalyvaus daug žaidėjų iš įvairių šalių – Ispanijos, Rusijos, Suomijos bei Olandijos.


2015-04-14 16:55

Tailande žmonės siaučia vandens festivalyje

1|21

Songkrano vandens festivalyje Tailando gyventojai pasitinka naujuosius metus. Šventė vyksta balandžio 13-15 dienomis. Šio festivalio metu žmonės laistosi vandeniu nes tiki, kad tokiu būdu naujuosius metus jie pasitiks švarūs ir apsivalę nuo visų blogybių. Tris dienas Tailando gyventojai vandens šautuvais, kibirais ir kitokiais būdais laisto vieni kitus bei turistus vandeniu.


2015-04-14 14:47

Aktyvus laisvalaikis su ginklais – geros nuotaikos garantas

3|3

Ar kada teko susimąstyti, kiek laiko kiekvienas praleidžiame prie darbo stalo? Ilgos darbo valandos, viršvalandžiai, įtampa – visa tai daugeliui iš mūsų yra kasdienybė. Vis dėl to, Jungtinėse Amerikos Valstijose tinklaraščio „Gunsowners“ atlikti tyrimai atskleidė, kad aktyvų laisvalaikį pasirinkę žmonės yra kur kas pakentesni stresui ir mažiau linkę į depresiją.


2015-04-13 14:53

„Žaliasis pragaras“ pravirkdė keliautojus iš Lietuvos

1|22

Vilnietis Vytautas Bukauskas ką tik grįžo iš Madagaskaro. „Ten dar kartą pasitvirtino Heraklito posakis, kad negalima du kartus įbristi į tą pačią upę“. Madagaskare buvau prieš trejus metus – puikūs atsiminimai. Dabar salą išvydau visiškai naujai, – džiaugėsi keliautojas. – Tačiau per dideli lūkesčiai ir gamta gali paversti, atrodytų, lengvą kelionę tikru išbandymu.


2015-04-13 12:41

Seksualioji Irina Shayk mėgaujasi atostogomis Meksikoje

9|3

Buvusi futbolininko Christiano Ronaldo (29 m.) mergina Irina Shayk (29 m.) nesisieloja dėl nutrūkusių santykių su ilgamečiu mylimuoju. Anaiptol – laisvalaikį vien bikini pasidabinusi gražuolė leidžia karštajame Meksikos kurorte Kankune.


2015-04-12 14:35

Šventas metas, kai Graikija ir jos salos atgyja

2|4

Graikija – šalis gyvenanti iš turizmo, todėl didžiausios pastangos atrodo turėtų būti dedamos būtent tam – pritraukti kuo daugiau turistų. Tačiau dar neprasidėjus turistiniam sezonui visa tauta susikaupia ir tarsi pažvelgia į vidų, į save pačius, į savo aplinką, į bundančią ir dar gana drovią, bet viltingą artėjančią vasarą.


Populiariausi per 24 val.