Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?


2012-06-20 11:57

Pamažu įsibėgėjantys vasaros karščiai kaip ir kasmet didina ledų, gaiviųjų gėrimų, buitinių ventiliatorių bei kitos vasariškos atributikos pardavimus, tačiau pirkėjai, praėjusiais metais nuo parduotuvių lentynų šlavę pripučiamus lauko baseinus, šiemet savo aktyvumu didžiųjų prekybos centrų nedžiugina.

1/7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

1 / 7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje T. Bauras

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje M. Patašius

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

(7 nuotraukos) M. Patašius, T. Bauras, P. Lileikis, V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, R. Jurgaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-05-29 21:39

Druskininkuose atgimė K. Dineikos sveikatingumo parkas

7

Druskininkuose antrą kartą atgimęs Karolio Dineikos sveikatingumo parkas atvėrė gėlėmis išpuoštus dviejų metrų aukščio medinius ažūrinius vartelius kartu ir į kurorto šventę. Druskininkuose antrą kartą atgimęs Karolio Dineikos sveikatingumo parkas atvėrė gėlėmis išpuoštus dviejų metrų aukščio medinius ažūrinius vartelius kartu ir į kurorto šventę.


2015-05-29 17:13

Svencelėje – buriuotojų varžybos

7| 

Jau tradicija, kad Svencelėje vasarą pasitinka VšĮ „Ekestremalus sportas“ rengiamos tarptautinės „Neilpryde Baltic Cup“ ir „Formula Windsurfing European Cup“ buriuotojų varžybos. Dvyliktą kartą organizuojamos rungtynės itin svarbios sportininkams, nes jų rezultatai skaičiuojami pasauliniame reitinge.


2015-05-29 16:18

Ar tikrai moterys dviračiais važinėja mažiau nei vyrai?

1

Atliktas tyrimas, kuriame buvo nagrinėjama, kiek vyrų ir kiek moterų važinėja dviračiais, leido mokslininkams naujai pažvelgti į aplinkybes, kuriomis per pastarąjį dešimtmetį susidomėjimo šia transporto priemone skirtumas tarp lyčių pastebimai sumažėjo.


2015-05-29 14:49

Druskininkų šventę vyrai jau švenčia purve

5

Prie Turizmo ir verslo informacijos centro per savaitę supiltoje iš gydyklų atvežto gydomojo purvo aikštėje šešiolika komandų griausmingai pradėjo kovas jau ketvirtame futbolo čempionate „Purvaspirdis“.


2015-05-29 13:59

Vasarą Vilnius pasitinka nemokamomis mankštomis po atviru dangum

12

„Namie ankšta – lauke daryk mankštą!“ – tokiu šūkiu ketvirtadienio vakarą Vilniuje prie Baltojo tilto pradėtas naujas nemokamų mankštų po atviru dangumi sezonas. Taip artėjančią vasarą drauge su aktyviais vilniečiais pasitiko žinomi šalies olimpinio sporto atstovai penkiakovininkas Justinas Kinderis, maratono bėgikė Diana Lobačevskė, ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė ir biatlonininkas Tomas Kaukėnas.


2015-05-27 13:23

Planuojate išvyką dviračiu? Tai padaryti tapo dar lengviau

1

Lietuvos dviratininkai kelionių maršrutus jau gali planuoti populiarioje svetainėje maps.lt. Tinklapį administruojančios Lietuvos ir Islandijos įmonė „Hnit – Baltic“ nuo šiol siūlo naują nemokamą paslaugą – dviračių maršrutų paiešką. Bendradarbiauti kviečiama ir dviratininkų bendruomenė. Kiekvienas panorėjęs gali pažymėti savo pamėgtą kelionės dviračių maršrutą.


2015-05-26 17:44

Smėlio skulptūrų festivalį paankstinusi Jelgava švęs 750-metį

46

Vos už 40 kilometrų nuo Lietuvos-Latvijos sienos esanti Jelgava šiuo metu tapo turistų traukos objektu – praėjusį savaitgalį čia prasidėjo smėlio skulptūrų festivalis „Summer Signs“, o šį savaitgalį bus minimas 750-asis miesto gimtadienis. Daug turistų sutraukiantis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje anksčiau buvo rengiamas vasarą. Šiemet jį nuspręsta paankstinti dėl miesto gimtadienio.


2015-05-26 07:00

Vokietis išmetė apynaujį dviratį? Tai tik lietuvių vagių pasakos

19

Kodėl užsienyje tūkstantį eurų kainuojantis naujas dviratis Kaune siūlomas vos už 250 eurų? Ar galima tikėti mažai naudotą, brangų dviratį pardavinėjančių turgaus prekeivių kalbomis, esą jį buvo nusipirkęs vokietis, tačiau užsinorėjo kito, o šį tiesiog išmetė ar pardavė už simbolinę kainą?


2015-05-25 14:39

Lietuvių dviratininkų nuotykiai kalnuose užgniaužia kvapą

7|12

Vilnietis Algis Ribikauskas buvo tas žmogus, nuo kurio prasidėjo ekstremalus „Downhill“ dviračių sportas Lietuvoje. Prieš šešerius metus jis surinko penkis draugus ir „pasikinkę“ savo plieninius žirgus jie pasileido sostinės kalnais ir uolomis.


2015-05-22 16:41

Penkios didžiausios dviratininkų nuodėmės. Kaip jų nepadaryti?

10

Dviratininkų skaičiui pamažu augant, kyla ir vairuotojų nepasitenkinimas kai kuriais jų įpročiais. Žvelgiant į praėjusių metų statistiką dviratininkai neatrodo itin nedrausmingi. Jie buvo pripažinti kaltais 196 eismo įvykiuose, tačiau tai sudaro vos 5,8 proc. visų incidentų. Bet kodėl tuomet vairuotojams sunku išspausti gerą žodį apie dviratininkus ir atvirkščiai?


Populiariausi per 24 val.