Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

2012-06-20 11:57

Pamažu įsibėgėjantys vasaros karščiai kaip ir kasmet didina ledų, gaiviųjų gėrimų, buitinių ventiliatorių bei kitos vasariškos atributikos pardavimus, tačiau pirkėjai, praėjusiais metais nuo parduotuvių lentynų šlavę pripučiamus lauko baseinus, šiemet savo aktyvumu didžiųjų prekybos centrų nedžiugina.

1/7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

1 / 7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje T. Bauras

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje M. Patašius

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

(7 nuotraukos) M. Patašius, T. Bauras, V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, P. Lileikis, R. Jurgaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir poilsis
2014-08-01 20:02

Gražuolei aktorei G. Baikštytei smagiau keliauti be vyro (IV)

84|6

Aktorė Gražina Baikštytė (62 m.) jau daug metų į svečias šalis išsirengia su drauge, kuri tapo ištikima kelionių palydove. Su moteriška draugija per atostogas smagiau ir patogiau nei su vyru: sutampa interesai, niekas nebamba, o būti kartu visą laiką nėra būtina ir dėl to sąžinė negraužia.


2014-07-31 19:33

Sardiniečius maitina jūra: ką žvejas pagaus, tą šeima valgys

5|8

Kelionė per smaragdinės spalvos jūrą, per praeities istorijų kupinas įlankas ir sniego baltumo smėlio paplūdimius. Tai - kelionė po Sardiniją, salą, kuri pribloškia gamtos kontrastais, šviesų ir spalvų reginiu laukinėje gamtoje.


2014-07-30 17:35

Julongo upės delta kaip magnetas traukia keliautojus

4|20

Tai - vienos gražiausių Kinijos vietų. Vasarą prie Julongo upės žiočių atvyksta tūkstančiai turistų. Saulėtekių ir saulėlydžių vaizdai čia - išties gniaužiantys kvapą.


2014-07-30 16:39

Nepraleisk progos Kanaruose išbandyti delfinų safarį (III)

6|24

Iš septynių apkeliavę dvi didžiąsias Kanarų salyno salas - Gran Kanariją ir Tenerifę, pasukime į penkias kitas, kurių kiekviena keliautojus vilioja skirtingais pasiūlymais. Kanarai ypatingi tuo, jog be didelio vargo salos yra lengvai pasiekiamos tarp jų nuolatos kursuojančiais laivais. Jus gali suvilioti netradiciniai pasiūlymai - golfo žaidimas Atlanto vandenyno apsuptyje arba pačių sukami cigarai, kurių kokybė nenusileidžia kubietiškiems.


2014-07-29 09:45

Andrių Užkalnį Sirakūzuose suviliojo gardžios spurgos

41|6

Šis nedidelis miestas Sicilijos salos pietuose, kuriame gyventojų šiandien kaip Panevėžyje, vienu metu buvo galingiausias ir turtingiausias miestas pasaulyje. Ne Sicilijoje, ne Europoje, bet pasaulyje. Tais laikais Viduržemio jūra buvo lyg didžiausias pasaulio prekybos koridorius, ir uostuose, kelių kryžkelėje tarp Azijos, Europos ir Afrikos, nusėsdavo daug pinigų. Sirakūzai buvo toks uostas. Miestas, įkurtas graikų kolonistų, senesnis nei krikščionybė: jam 2700 metų. Sicilijoje, kur kiekvienam kvadratiniam kilometrui tenka daugiau istorijos negu turbūt bet kur pasaulyje, tai vienas maloniausių taškų.


2014-07-28 23:49

L. Adomaitis: drambliai, dinozaurai ir 2557 metai! (Filmas I)

12

Šiame Lino Adomaičio vaizdo dienoraštyje svetainės lrytas.lt skaitytojai kviečiami pasinerti į unikalų filmą, kuriame atlikėjas supažindins su dinozaurais ir ypatingomis vietovėmis. Jose archeologai ir šiomis dienomis randa labai daug slėpinių, kuriems milijonai metų.


2014-07-28 10:40

Graikiškos atostogos ant čiužinio su uodais ir ausų kištukais

17|10

Kiekvienais metais penkis-šešis mėnesius gyvenu Graikijoje, Leukadės saloje, ir jaučiuosi panašiai, kaip vietos gyventojai, kuriems irgi reikia bent trumpų atostogų. Tad kaip paprasti, ne itin turtingi graikai, išsiruošėme į poros savaičių kelionę po jų gimtąją šalį.


2014-07-27 16:58

Nevaržomos gėjų aistros Kanaruose - su Conchita Wurst priešakyje

241|24

Tūkstančiai jaunų ir vyresnio amžiaus pusnuogių vyrų glaudžiasi vienas prie kito. Vienų lūpos susilieja į aistringą bučinį, kiti laižo prakaitą partneriui nuo krūtinės, treti iš juos apėmusio geismo klūpo. Kas tai? Netradicinė naujokų mokykla? O gal pragaras žemėje? Ne, tai masinio gėjų turizmo citadelė Ispanijai priklausančioje Gran Kanarijos saloje.


2014-07-26 11:31

Kodėl viena gražiausių Turkijos vietų vadinama kiaulių įlankėle?

13|9

Planuojate atostogas saulėtoje Turkijoje? Vietoj to, kad gulėtumėte tame pačiame paplūdimyje šalia viešbučio, išsiruoškite į kruizą po gražiausias šalies įlankas. Ką bepasirinktumėte kruizui – prabangią jachtą ar tradicininį turkišką medinį burinį laivą „gulet“, gražūs vaizdai, karšta saulė ir skaidrus it krikštolas vanduo - garantuoti. Jums beliks visu tuo mėgautis ir ilsėtis.


2014-07-25 17:53

Liną Adomaitį pribloškė transvestitas su mėsininko kirviu (IV)

22|75

Kokios beždžionės nešioja madingus akinius? Ar gali medis pasiglemžti Budos galvą? Kur ryškiausias kultūrinis palikimas Tailande ir kodėl reikalingi asmens dokumentai lankantis paplūdimyje? Tai sužinosite šioje, priešpaskutinėje, dainininko, muzikos prodiuserio bei aistringo keliautojo Lino Adomaičio kelionių dienoraščio dalyje apie netradicinį Tailandą. Apie keturis mėnesius drauge su žmona Irma klajojęs po Vietnamą ir Tailandą Linas prisipažįsta, kad tokios ilgos kelionės dar nėra turėjęs. Todėl visi nuotykiai ir potyriai gerokai skiriasi nuo ankstenių. Svetainės lrytas.lt skaitytojai turi unikalią galimybę pirmieji pasimėgauti neišdildomais įspūdžiais.