Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?


2012-06-20 11:57

Pamažu įsibėgėjantys vasaros karščiai kaip ir kasmet didina ledų, gaiviųjų gėrimų, buitinių ventiliatorių bei kitos vasariškos atributikos pardavimus, tačiau pirkėjai, praėjusiais metais nuo parduotuvių lentynų šlavę pripučiamus lauko baseinus, šiemet savo aktyvumu didžiųjų prekybos centrų nedžiugina.

1/7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Baseinas savo kieme: iškasti ar pripūsti?

1 / 7

Vieniems pakanka standartinio, greitai pripučiamo baseino, kiti nori didelio stacionaraus. V. Balkūno asociatyvi nuotrauka

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje T. Bauras

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje R. Jurgaitis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje M. Patašius

Stacionarūs lauko baseinai tampa vis paklausesne preke Lietuvoje P. Lileikis

(7 nuotraukos) M. Patašius, T. Bauras, V. Balkūno asociatyvi nuotrauka, P. Lileikis, R. Jurgaitis

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-08-29 20:48

Kauno senamiestį okupavo šokėjai

1|24

Šeštadienio popietę Kauno Rotušės aikštę okupavo šokėjai. Trečiąjį kartą šokių šventę surengė Kauno senamiesčio draugijos nariai. Prie jų prisijungė Kauno šokėjų bendruomenė ir žinomi žmonės.


2015-08-29 13:07

Baigiantis vasarai Klaipėdoje tebesitęsia karšti vakarėliai

23

Prasidėjo paskutinis vasaros savaitgalis, tačiau Klaipėdoje įsikūręs naktinis klubas „Port night club by BarBara“ žada pratęsti linksmybes. Penktadienio vakarą būrys seksualiausių klaipėdiečių praleido iš širdies besilinksmindamos kartu su merginų grupe „69 danguje“.


2015-08-29 12:17

Po skyrybų A. Ditkovskytė-Čiadova ramybę atrado svečioje šalyje

39|9

Lietuvių kilmės aktorė Agnija Ditkovskytė-Čiadova (27 m.) pamažu atsigauna po skausmingų skyrybų su buvusiu mylimuoju Aleksejumi Čiadovu (33 m.). Kartu su motina Tatjana Liutajeva ir metukų sūnumi Fiodoru moteris daugiau nei savaitę mėgavosi poilsiu Turkijoje.


2015-08-28 14:34

Per atostogas premjeras D. Cameronas mėgavosi vandens sportu

2|4

Jungtinės Karalystės premjeras Davidas Cameronas (48 m.) įrodė, kad jam tinka ne vien dalykiška apranga, bet ir hidrokostiumas. Per kasmetines atostogas su šeima konservatorius užsiėmė jam patinkančia veikla – plaukiojo puslente.


2015-08-28 10:56

„Šiaulių naktys“ – proga įsiamžinti ir tapti meno kūriniu

1

Į šį savaitgalį Šiaulių miesto gatves gyvybės pripildysiančias „Šiaulių naktis 2015“ išsiruoš ne tik sportininkai, muzikantai ir aktoriai, kuriuos esame įpratę stebėti, bet ir kiti menininkai – dailininkų, fotografų ir dizainerių miesto gatvėse netrūks.


2015-08-28 10:41

Jolanta Leonavičiūtė Ibisoje linksminosi su Paris Hilton

220|10

Jau penktą kartą modelis Jolanta Leonavičiūtė vyko į saulėtąją Ibisą. Sala ją taip užburia, kad moteris norėtų dar ir dar čia grįžti. Deja, čia ji buvo tik kelias dienas, tačiau spėjo kaip reikiant pasilinksminti.


2015-08-27 18:24

Pakruojo dvare – plačiai atverti dvariškos istorijos vartai

86

Vieną įkaitusios, link rudens skriejančios vasaros savaitgalį turėjau progą leisti Pakruojo dvare, garsiai skelbiančiame Gyvojo muziejaus pramogas, kviečiančiame atvykti šeimas, savo plačioje teritorijoje įkūrusį didelį pramogų parką.


2015-08-27 17:24

G. Paškevičius prieš koncertus atsipūtė L. Adomaičio sodyboje

4|20

Intensyviai besiruošdami koncertų turui per didžiąsias Lietuvos arenas, dainininkai Linas Adomaitis ir Gytis Paškevičius nepraleidžia progos atgauti jėgų gamtoje. Prieš kelias dienas visa jų „Arena Show“ kūrybinė komanda svečiavosi Lino sodyboje, kurioje skaniai kvepėjo kepta žvėriena, rūkyta žuvis ir aidėjo skardus bičiulių juokas.


2015-08-27 09:11

Įspūdžiai iš Sicilijos – pravers būsimiems keliautojams

46|43

Taupiau Sicilijos įspūdžius, kaskart neleisdama iš atminties stalčiukų ugnikalniu prasiveržti saulės salos kvapams, architektūros ir gamtos ryškiaspalviam koloritui. Savarankiška kelionė buvo planuojama vėsiu metu, atliekant „namų darbus“ iki vasaros. Ir kai tas laikas ateina, širdis vėl ima spurdėti. Tuo gyvensiu dar vienus metus, mintyse „miksuodama“ buvusias ir dar būsimas keliones.


2015-08-26 11:32

5 priežastys, dėl kurių verta atostogauti rudenį

2|6

Nors tradiciškai atostogų sezonu laikoma vasara, kasmet vis labiau ryškėja rudeninių atostogų tendencija – rugsėjį, spalį į užsienio kurortus vykstančiųjų srautai didėja. Tad kokios priežastys skatina atostogauti ne sezonu? Ką laimi poilsiautojai, kraunantys lagaminus prieš žiemą paskutiniai ir sykiu kokiems rūpesčiams jie turėtų nusiteikti?


Populiariausi per 24 val.