Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

2012-06-24 16:10

Vieni kauniečiai parašo tik keletą atvirukų per metus, kiti negali ištverti neužsisakę prekių internetu. Yra ir tokių, kurie siunčia lauktuves užsienyje gyvenantiems draugams. Siuntų rinka plečiasi kasmet pasiūlydama ir naujovių.

1/1

Kaunietei A. Aleksandravičienei svarbiausia, kad siuntinys atkeliautų greitai, paslauga būtų kokybiška ir nebrangi. A. Aleksandravičius

Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

1 / 1

Kaunietei A. Aleksandravičienei svarbiausia, kad siuntinys atkeliautų greitai, paslauga būtų kokybiška ir nebrangi. A. Aleksandravičius

(1 nuotraukos) A. Aleksandravičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-12-19 11:38

Kaunas džiūgauja – baigtas dar vienas svarbus projektas

18|18

Prieškario metais Kaune, Savanorių prospekto pradžioje įrengtos estakados nebebaugins vairuotojų – ši atkarpa jau suremontuota ir leista važiuoti visiems automobiliams.


2014-12-19 11:33

Dėl smunkančio rublio Ventspilyje padaugės bedarbių

Latvijoje Ventspilio žuvies konservų kombinatas nuo sausio laikinai sumažins gamybą ir atleis 400 darbuotojų. Toks sprendimas priimtas, nes smukęs Rusijos rublio kursas ir panašūs procesai kitose NVS šalyse verčia įmonę taikytis prie naujų rinkos sąlygų.


2014-12-19 10:42

Prancūzų turistai nusisuka nuo Rusijos. Ar atsigręš į Lietuvą?

8

Dėl geopolitinės padėties mažėjant prancūzų turistų srautams į Rusiją, atsiveria daugiau galimybių juos nukreipti į Baltijos šalis. Lietuvos ambasada, norėdama sudominti prancūzus, Prancūzijoje organizuoja specialius renginius. Drauge su kelionių operatoriumi „Alliance du Monde“ gruodžio pradžioje Lietuvos turizmo potencialas buvo pristatytas Akvitanijos regione, anksčiau – Marselyje ir Lione.


2014-12-19 10:38

Kurie lietuviški gaminiai įvertinti aukso ir sidabro medaliais?

3|30

Mėsos gaminiai, sudėtingos technologijos audiniai ar gamybos įrenginiai – tokie Lietuvos gamintojų kūriniai tampa konkurso „Lietuvos metų gaminys“ nugalėtojais, kurie galės savo produktus papuošti aukso ar sidabro medaliais. Šiemet tokiu titulu įvertinta ir Kristijono Donelaičio „Metų“ faksimilė, už kurią aukso medalis atiteko bendrovei „Petro ofsetas“.


2014-12-19 10:23

Rublis smigo, dovanų liko seksas

26| 

Kokios Naujųjų metų šventės laukia Rusijos, kai vietos valiuta pastarąją savaitę smarkiai atpigo? Vieniems – liūdnos, o kitiems galbūt ir visai malonios. Rusijoje įprasta rengti prabangius šventinius vakarėlius ir pasikviesti į juos aukščiausio lygio žvaigždes. Bet šie metai bus išimtis. Mat smarkiai pingant rubliui ir stojant šalies ūkiui, vakarėlių šeimininkai nusprendė smarkiai pataupyti.


2014-12-19 09:58

Minskas iš Rusijos reikalauja nebe rublių, o dolerių

42

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka pareikalavo savo vyriausybės, kad atsiskaitymai už Rusijai tiekiamas prekes būtų vykdomi doleriais. Vargu ar galima abejoti, kad tokių žingsnių imtis privertė svyruojantis rublio kursas


2014-12-19 09:56

Paštuose vietoj džiaugsmo – erzelis

2

Gruodžio mėnesį paštininkai vis dažniau braukia prakaitą nuo kaktos ir niršta, kad nesuskubę dovanų išsiųsti klientai rikiuojasi į eiles. Siunta ir pastarieji, kai tenka laukti gerą pusvalandį ar dar ilgiau. Kiekvienais metais vis dažniau siuntiniai keliauja į tolimas šalis. Daugiausia į tas, kuriose apsčiai įsitvirtinę lietuvių. Lietuvos pašto darbuotojai nuo gruodžio pradžios pradeda jausti, kaip pamažu auga darbo krūvis. Mėnesio viduryje pasiekiamas pikas, kuris tęsiasi iki sausio vidurio. Kaip ir kasmet, taip ir šiemet darbo krūvis artėjant šventėms išauga 1,5–2 kartus.


2014-12-19 09:33

Kauno viešasis transportas ruošiasi euro įvedimo iššūkiui

Keleivių vežimo paslaugas teikianti bendrovė „Kauno autobusai“ rengiasi sausio 1-ąją prasidėsiančiai litų keitimo į eurus procedūrai. Didžiausias dėmesys skiriamas keleivių informavimui apie tai, kaip reikės atsiskaityti už važiavimą autobusais ir troleibusais pirmąsias penkiolika sausio mėnesio dienų, ir vairuotojų parengimui, kaip tuo laikotarpiu aptarnauti keleivius.


2014-12-19 08:55

ES vadovai sutarė dėl apribojimų investicijoms į Krymą

6

ES valstybių vadovai Briuselyje sutarė taikyti naujus griežtus apribojimus ES investicijoms bei verslo plėtojimui Rusijos aneksuotame Kryme. ES vadovai taip pat išsakė paramą darbą pradėjusiai naujajai Ukrainos koalicinei vyriausybei.


2014-12-18 15:16

Visa Rusija virto milžiniška išparduotuve

110|4| 

Smigus rublio kursui Rusija tapo panaši į milžinišką prekybos centrą, kuriame vyksta išpardavimas. Bet ne visi šalies gyventojai spėjo atsikratyti nuvertėjusios valiutos, nes kai kurie pardavėjai nusprendė ant durų pakabinti spynas arba pakėlė kainas. Kuo greičiau išleisti rublius. Tokios mintys kirba pinigų turinčių Rusijos gyventojų galvoje.


Populiariausi per 24 val.