Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

2012-06-24 16:10

Vieni kauniečiai parašo tik keletą atvirukų per metus, kiti negali ištverti neužsisakę prekių internetu. Yra ir tokių, kurie siunčia lauktuves užsienyje gyvenantiems draugams. Siuntų rinka plečiasi kasmet pasiūlydama ir naujovių.

1/1

Kaunietei A. Aleksandravičienei svarbiausia, kad siuntinys atkeliautų greitai, paslauga būtų kokybiška ir nebrangi. A. Aleksandravičius

Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

1 / 1

Kaunietei A. Aleksandravičienei svarbiausia, kad siuntinys atkeliautų greitai, paslauga būtų kokybiška ir nebrangi. A. Aleksandravičius

(1 nuotraukos) A. Aleksandravičius

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-09-01 09:41

„Air Lituanica“ pakėlė sparnus į Amsterdamą

1

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica" sekmadienį pradėjo skrydžius į Amsterdamą - pradžioje bus vykdomi 6 savaitiniai skrydžiai, tačiau per porą mėnesių kompanija planuoja jų skaičių padidinti iki 8 kartų per savaitę. Lėktuvas į Amsterdamą iš Vilniaus oro uosto kils kasdien, 6.30 val., išskyrus šeštadienį.


2014-09-01 09:22

Kalbininkus ima neviltis: kada verslininkai išmoks rašyti?

84|3

Elementarios rašybos ir skyrybos klaidos etiketėse. Angliški arba net rusiški žodžiai iškabose, bylojantys, kad viskas, kas svetima, yra geriau už tai, kas sava. Tokia kalbininkų nuomonė apie menką verslininkų raštingumą.


2014-09-01 09:19

Lietuviai jau įprato prie alkoholio bado rugsėjo 1-ąją

48|10| 

Sekmadienį laikrodžiams išmušus 22 valandą alkoholinių gėrimų parduotuvėje įsigyti nespėję žmonės bus priversti laukti antradienio – rugsėjo 1-ąją juo nebus prekiaujama. Šis draudimas prieš kelerius metus dar sukeldavo pasipiktinimo šūksnių, bet dabar lietuviai prie jo įprato ir svaigalais pasirūpina iš anksto.


2014-08-31 12:44

Varėnos autobusų stotis virto griuvėsiais. Čia bus „Maxima“

41|3

Griuvėsiais virto prieš 35 metus Varėnoje pastatyta autobusų stotis, kuri jau pavasarį įsikurs naujame pastate. Laikinas autobusų peronas įrengtas automobilių stovėjimo aikštelėje prie geležinkelio stoties. O autobusų stoties vietoje jau planuojamas prekybos centras "Maxima".


2014-08-30 14:54

Sukurta reklama, raginanti neremti karo perkant rusiškas prekes

103|3| 

Ukrainoje transliuojamas socialinis vaizdo klipas, kuriame žmonės raginami nefinansuoti karo perkant Rusijoje pagamintas prekes.


2014-08-30 11:19

Ledinio vandens laistytojai paaukojo rekordinę sumą

28|3|

„Ledinio kibiro iššūkis“ internete susilaukė milžiniško susidomėjimo, o nemažai vandenį ant galvos pilstančių amerikiečių neužmiršta ir pagrindinio akcijos tikslo: paaukoti retos, bet mirtinos ligos – šoninės amiotrofinės sklerozės (ŠAS) – asociacijai.


2014-08-30 09:12

Konditerių akibrokštas - purvas ir kepiniai iš seno margarino

30

Sausainių prikepa ir nelegalūs kepėjai, bet geriau jau jų nedėti į burną. Nes niekas negarantuoja, kad jie nebuvo išberti žemėn, o po to - suberti į dėžutes ir parduoti. Tai, ką konditerijos cechuose kartais išvysta rinkos prievaizdai, geriau niekada nepamatyti. Jų darbuotojai ne tik neplauna rankų, bet gaminius kepa iš senų riebalų, o cechuose šmirinėja pelės.


2014-08-29 17:32

Europiečiai iš rusų nebepirks degtinės ir ikrų?

202

Rusiška degtinė, ikrai ir deimantai netrukus gali išnykti iš Europos parduotuvių lentynų. ES šalių lyderiai artimiausiu metu svarstys, kaip sugriežtinti Rusijai sankcijas. Viena jų - uždrausti rusiškų ikrų, degtinės ir deimantų importą.


2014-08-29 17:29

Premjeras A. Butkevičius nustebęs – tekstilės įmonės išliko

32|13

„Kai dirbau finansų ministru, mane įtikinėjo, kad tekstilės pramonė žlugs, todėl investuoti neverta. Šiandien išvydau, kad tokios liūdnos prognozės neišsipildė“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius. Įmonės eksportuoja net per 90 proc. gaminių, aktyviai veržiasi į naujas rinkas ir daug investuoja.


2014-08-29 16:47

Pieno perdirbėjų romansas - nuo meilės iki karštų žarijų

8

Kilo, po to – krito. Toks likimas šiemet ištiko pieno perdirbimo įmonę „Pieno žvaigždės“. Jai pirmajai, po pernykščio draudimo, Rusijos maisto rinkos prievaizdai atkėlė eksporto vartus. Bet ji vienintelė iš penkių didžiųjų pieno perdirbėjų buvo labiausiai priklausoma nuo Rusijos. Maitinusi šią valstybę ir jos valdžios vyrus „Grūdėta varške“, sūriais ir kitokiais pieno produktais, dabar, po embargo, skaudžiausiai nusvilo.


Populiariausi per 24 val.