Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta

Greitai nusiųsti lauktuves į kaimą jau paprasta


2012-06-24 16:10

Vieni kauniečiai parašo tik keletą atvirukų per metus, kiti negali ištverti neužsisakę prekių internetu. Yra ir tokių, kurie siunčia lauktuves užsienyje gyvenantiems draugams. Siuntų rinka plečiasi kasmet pasiūlydama ir naujovių.

1/1

Kaunietei A. Aleksandravičienei svarbiausia, kad siuntinys atkeliautų greitai, paslauga būtų kokybiška ir nebrangi. A. Aleksandravičius

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-09-02 13:02

Kinijos akcijų vertė vėl krinta

Trečiadienį Azijos rinkose akcijų vertė ir toliau krinta, pagrindinis Šanchajaus akcijų indeksas sumenko jau 4 procentais, iki 3054,17 punkto, investuotojams nerimaujant dėl mažėjančio Kinijos ekonomikos augimo. Apie tai praneša BBC.


2015-09-02 12:54

Aleksejus Kudrinas: „Vietoj importo Rusija gavo šoko terapiją“

43

Buvęs Rusijos finansų ministras Aleksejus Kudrinas prognozuoja, kad 2020 metais Rusijos dalis pasauliniame bendrajame vidaus produkte (BVP) bus „pati mažiausia per visus naujosios Rusijos laikus“ ir sudarys vos 2,6 proc. „Komersant“ publikuotame straipsnyje jis rašo, kad tokios tendencijos jau akivaizdžios. „Šiuo metu mes pasmerkti mažam 0,5-1,5 proc. BVP augimui po 2016 metų. Tai reiškia stagnaciją.“


2015-09-02 12:13

Restoranai: alkoholio problema rugsėjo 1-ąją sureikšminama

3

Alkoholio prekyba Lietuvoje smunka, rodo statistika. Restoranų atstovai pastebi, kad rugsėjo 1-ąją alkoholį jaunimas vartojo saikingai, bet mieliau rinkosi pietus su bičiuliais.


2015-09-02 11:59

Sodų darbininkai: nepasiekia nukritusio obuolio patys nenugriuvę

55

Obuoliai soduose jau pribrendo, ir juos laikas skinti. Tačiau ūkininkai sunkiai randa įgudusių skynėjų. O šalies darbo biržose, pamatę trumpalaikio įdarbinimo čekius, nuo jų nusigręžia vos ne visi bedarbiai. Panevėžio rajone plušančio ūkininko Rimanto soduose obelys subrandino vaisius 50 hektarų medelyne. Šiuo metu tarp vaismedžių jau pradėjo nardyti skynėjai, tačiau ūkininkas, matydamas juos svyrinėjančius po obelimis, negaili karščių žodžių.


2015-09-02 11:58

Iš Vilniaus – daugiau skrydžių į Europos sostines

6

Oro bendrovė „airBaltic“ rugsėjo 1 d. iš Vilniaus oro uosto pradeda skraidinti penkiomis naujomis kryptimis. Naujaisiais maršrutais bus galima pasiekti Belgijos, Švedijos, Suomijos, Prancūzijos ir Vokietijos sostines.


2015-09-02 08:03

LRT televizijos reklamos tortą surijo konkurentai

6

Televizijų pajamos pernai išaugo 6 proc. – labiausiai savo rodiklius pagerino LNK, o TV3 kanalų grupės pajamos sumažėjo. Šiuos metus televizijos vadina lūžio metais, nes iš komercinės reklamos lauko pasitraukė LRT ir likę dalyviai dalijasi didesnį pyragą, rašo „Verslo žinios“.


2015-09-01 17:45

Iš kruizinio laivo turistus išviliojo Klaipėdos istorija ir alus

1|15| 

Antradienį Klaipėdą aplankė du kruiziniai laivai – „Astor“ ir „Albatros“. Jie atplukdė per pusantro tūkstančio turistų iš vakarų šalių, daugiausia – Vokietijos. Per vienuolika dienų poilsiautojai aplankys šešias šalis. Lietuvai jie skyrė ypatingą dėmesį. Klaipėdoje keliautojai ne tik poilsiavo ir smaguriavo, bet ir užsisakė istorines ekskursijas.


2015-09-01 17:35

Indai pluša: nusipirko „Jaguar“, gaminasi šampaną. Kur toliau?

2|3

Pritemdytame stilingame bare Mumbajuje mirga miesto pasiturinčiųjų ir atvykusiųjų būrys. Per garsiakalbius sklinda džiazas, girdėti pokšintys kamščiai. Tačiau į taures liejasi ne prancūziškas šampanas. Tai vakaras, skirtas gėrimui, pagamintam gerokai arčiau namų.


2015-09-01 17:25

Kinijos drakonas išleidžia paskutinį kvapą?

25|3

Kinija po JAV yra didžiausia pasaulyje eksportuotoja. Štai todėl krizė šioje šalyje gali supurtyti viso pasaulio ekonomiką. Praėjusią savaitę Kinijos rinkose akcijų vertė dramatiškai sumenko ir sukėlė didžiulį sąmyšį visame pasaulyje. Geromis naujienomis nepasižymėjo ir vakarykštė diena – smukimas tęsiasi. Kinijos krizė jau paveikė ne vieną valstybę. Rimtą smūgį patyrė Rusijos rublis, nuvertėjo kitos valiutos. Savo pinigus devalvavo Vietnamas ir Kazachstanas, valiutų kurso sumažinimo laukiama ir daugelyje kitų šalių.


2015-09-01 16:17

Atrodo, kad rusai pamirš lietuviškos mėsos skonį

226

Atrodo, kad lietuviškai mėsai, kuri dar Sovietų Sąjungos laikais ešelonais buvo gabenama į tuometinį Leningradą ir Maskvą, visiems laikams užsivers kelias į Vladimiro Putino valdomą Rusiją. Šios šalies ekonominės plėtros ministerija siūlo atimti mėsos (jautienos, paukštienos, kiaulienos ir t.t.) tiekimo į Rusiją kvotas iš JAV ir Europos Sąjungos net jeigu bus atšauktas šios šalies paskelbtas embargas maisto produktams tiekti. Tai teigiama Vyriausybės nutarimo projekte „Dėl tarifinių kvotų apimčių paskirstymo galvijų mėsai, kiaulienai ir paukštienai 2016 metais“, kurį parengė Ekonominės plėtros ministerija, rašoma portale „gazeta.ru“.


Populiariausi per 24 val.