Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

2013-07-31 10:41, atnaujinta 2013-07-31 17:52

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

1/1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1 / 1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

(1 nuotraukos) SXC.hu

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2014-09-02 15:25

Paradas Niujorką paskandino spalvose ir džiaugsme

1|10

Progą pasidžiaugti gyvenimu rugsėjo 1-ąją turėjo Niujorkas. Didžiulis Vakarų Indijos paradas – jau kasmetė tradicija. Spalvinga, šurmulio, muzikos ir šypsenų kupina eisena nusidriekia net porą mylių.


2014-09-01 09:57

Ko A. Užkalnis ieškojo garsaus JAV kelio negarsioje stotelėje?

40|9

Tikėtina, kad apie Barstou miestą (gyventojų tiek, kiek Šilutėje) dabar išgirsite pirmą kartą. Pietų Kalifornijos dykumoje esantis dulkėtas miestas žinomas tiems, kuriems rūpi garsiausias Amerikos 66-asis kelias, besidriekiantis nuo Čikagos iki Ramiojo vandenyno. Kaip rašo "Lietuvos ryto" žurnalas "Gyvenimo būdas", Barstou – beveik paskutinė stotelė, už 210 kilometrų – Santa Monika prie jūros. Čia dar dykuma, erdvės, nebrangūs moteliai ir visa įsivaizduojama Amerikos aukso amžiaus egzotika. Į šį kelionių lapą aš nesudėsiu nė šimtadalio to, ką ten galima pamatyti.


2014-08-31 16:36

Lietuviška vasara buvo rekordiškai karšta ir pikantiška

19|22

Vasara jau skaičiuoja paskutines valandas, o kartu su ja tai daro ir specialus naujienų portalo lrytas.lt projektas „92 vasaros dienos“. Visą vasarą savo skaitytojams pranešinėjome karščiausias naujienas iš pajūrio, padėjome planuoti atostogas ir savaitgalius, kvietėme aplankyti pamirštas, tačiau žymias Lietuvos vietas. Paskutinę vasaros dieną prisiminkime, kuo šios 92 dienos buvo išskirtinės.


2014-08-31 15:11

Palydėkite vasarą skanaudami ledų torto (receptas)

4

Baigiantis vasarai pradžiuginkite savo šeimą jogurtinių ledų tortu. Jam tikrai neliks abejingi nei maži, nei suaugę smaližiai. Prieš imantis darbo svarbiausia gerai susiplanuoti laiką, nes tortui pagaminti užtruksite dvi dienas, o anksčiausiai jį valgyti galėsite tik trečią dieną.


2014-08-31 15:11

Patarimai, padėsiantys tobulai paruošti ant grotelių keptą mėsą

Vėsiam vasaros palydėtuvių vakarui ant grotelių kepta mėsa – puikus pasirinkimas, jei planuojate leisti laiką gamtoje ir nori pasigaminti karštą, sočią ir skanią vakarienę.


2014-08-31 15:09

Kaip įveikti sezonų kaitos sukeliamą stresą?

1|5

Perėjimas iš atostogų sezono į darbo ar mokslų režimą sudėtingas ir suaugusiems, ir vaikams. Rugsėjis gali tapti rimtu išbandymu ne tik organizmui, bet ir šeimos santykiams. Vasarai pasibaigus, daugelio šeimų dienotvarkė pasikeičia vos per vieną naktį. Tenka anksčiau keltis ir vėliau gultis, gyvenimas įsisuka visiškai kitu tempu.


2014-08-31 00:01

Rugpjūčio 31-oji. Laisvės ir atsisveikinimo su vasara diena

Mus paliko rusų tankai! 1993 m. iš Lietuvos išvyko paskutiniai sovietų kariuomenės daliniai ir to nepaminėti tiesiog negalima. Interneto dienoraščių (blogų) diena, tad pasveikink tuos, kurių kliedesius ir išmintį mėgsti paskaitinėti. Paskutinė vasaros diena, todėl reikia švęsti kaip niekad – juk paskutinė. Moldavų kalbos diena čia kaip reta dera – švęsime, kol prabilsime moldaviškai. Na, o meno gerbėjai gali paminėti vogto kūrinio sugrįžtuves – 2006 m. į Oslo muziejų grįžo pavogtas paveikslas „Šauksmas“.


2014-08-30 16:32

Į tolimą Mongoliją – savo rankomis sulopytu žiguliu

9|29

16 tūkstančių kilometrų – tiek teko nuriedėti žiguliu nuo Trakų iki Mongolijos sostinės Ulan Batoro ir atgal bekelės specialistams Vaidotui Marozui ir Šarūnui Paliokui. Kartu su operatoriumi Juliumi Zeinalovu šiemet liepos 19-ąją į tokį žygį išsiruošę autoklubo „N40“ ambasadoriai liko patenkinti. 24 dienas trukusi kelionė įamžinta ne tik nuotraukose, bet ir nufilmuota. „Egzotikos Mongolijoje yra ne mažiau nei Afrikoje, bet vykstant įšią šalį nereikia skiepytis nuo geltonojo drugio ir kitų infekcinių ligų. Nėra įkyrių prekeivių, kurie stengiasi žūtbūt ką nors parduoti. Vietiniai gyventojai paperka savo draugiškumu ir geranoriškumu, miestuose jaunimas mokosi anglų kalbos, todėl nesunku susikalbėti“, - kalbėjo susitikime su žurnalistais V.Marozas.


2014-08-30 15:45

Šilalės krašte stovinti koplytėlė koplyčioje–tikinčiųjų paguoda

3

„Pro namų langus matydavome gražuolį Medvėgalio kalną. Pasakojama, kad kadaise čia stovėjusi pilis buvo apsupta, o dvi vaidilutės sušukusios, jog gali perduoti žinią: „Modvi galim“. Nuo tada čia – Medvėgalis, prie kurio mes keliaudavome slidinėti.“ - sako Jurgis Kairys, lakūnas.


2014-08-30 07:35

Keliaujantiems į Kupiškį V.Alekna pataria paragauti vietos alaus

3|9

„Gretimas Kupiškis – pirmasis mano aplankytas miestas – vaikystėje atrodė tikras didmiestis. Iki šiol man įspūdį daro labai graži Kupiškio bažnyčia ir miesto marios. Viešnage šiame krašte neapsieis be garsiojo kupiškėnų alaus. Tik įspėju – jis stiprus.“ - sako Virgilijus Alekna, lengvaatletis, olimpinis čempionas..


Populiariausi per 24 val.