Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?


2013-07-31 10:41, atnaujinta 2013-07-31 17:52

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

1/1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1 / 1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

(1 nuotraukos) SXC.hu

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Pramogos
2015-10-13 21:18

Eva Longoria parodė papilnėjusią, bet itin seksualią figūrą

27|7

Šiuo metu garsi aktorė Eva Langoria poilsiauja Meksikoje, Kankune, ir, žinoma, dienas leidžia paplūdimyje. Nuo moters akių neatitraukia kone visi poilsiautojai, mat moteris savo grožiu užbūrė ne vieną gerbėją.


2015-10-13 20:32

Turkijoje viešinti N. Šiaudikytė: „Mano gimtadienis – ypatingas“

10|35

Turkijoje besiilsinti ir gimtadienį švenčianti N. Šiaudikytė vis dar gyvena audringo vakarėlio nuotaikomis.Dvidešimt penktasis gimtadienis žinomai dainininkei Neringai Šiaudikytei įsimins ilgam – jam skirtos iškilmės surengtos ir kulinarinėje studijoje, ir naktiniame klube, ir su prabangiais gėrimais, ir su išskirtine suknele Lietuvoje, ir su seksualiu bikini Turkijos paplūdimyje.


2015-10-13 20:14

Kontrastų šalis Pietų Afrikos respublika: nuo turto iki skurdo

34

Per kiek mažiau nei metus teko aplankyti tris Afrikos šalis: Pietų Afrikos Respubliką, Keniją ir Nigeriją. Pirmoji pažintis su juoduoju žemynu įvyko Pietų Afrikoje. Įdomus faktas: ambasada, išduodanti vizas Lietuvos piliečiams yra Kopenhagoje, todėl susiruošus į PAR tenka nuvykti į dar vieną kelionę.


2015-10-13 16:36

Naujieji metai Kipre – su rožiniais flamingais

1|9

Puikus klimatas, jaukūs miesteliai, draugiški žmonės, skanus maistas ir nuostabūs vaizdai. Visa tai – meilės saloje – Kipre, kur vasaros sezonas trunka beveik visus metus. Todėl ieškantiems, kur įdomiai ir šiltai sutikti Naujuosius metus ši sala – ideali vieta. Juk žiemoti čia atskrenda net ir rožiniai flamingai!


2015-10-13 12:53

„Galapagai 2016“ skelbia datą ir pristato vandenlenčių parką

7

„Galapagai 2016“: kitąmet festivalyje veiks vienintelis toks Lietuvoje vandenlenčių parkas! Muzikos ir pramogų festivalio „Galapagai“ pamatinė idėja sukurti savaitgalį, dosnų veiksmo ir įspūdžių, kitą vasarą išsipildys su kaupu: Zaraso ežero saloje lig šiol vykusios vandenlenčių parko statybos pagaliau baigtos. Zarasų meras Nikolajus Gusevas sako, kad kitąmet festivaliautojams jau galės pasiūlyti ne tik sutvarkytą salos infrastruktūrą, bet ir išskirtinių vandens pramogų.


2015-10-10 20:07

„Oktoberfest“ – srauniausia pasaulyje alaus ir linksmybių upė

7|6| 

Vidurdienis. Jeigu tiksliau – tik dvylikta valanda dienos. Bet jau šokama ant stalų, iš visų plaučių plėšiamos vokiškos liaudies dainos kartu su trankiu orkestru, kuris nepamiršta kas keletą minučių paraginti susidaužti alaus bokalais. Litriniais, vos pakeliamais. O kai kas jų jau nebepakelia – tada jie patys pakeliami ir išlydimi iš šventės vietos.


2015-10-09 16:41

Duris atvėrė paslaptingojo pono Barringtono naktinis klubas

6|51

Ketvirtadienio naktį pirmuosius svečius priėmė sostinės širdyje įsikūręs naujas naktinis klubas „Barrington Club“. Uždarame vakarėlyje meistriškai pagamintus kokteilius ragavo daugybė žinomų Lietuvos pramogų ir verslo atstovų. Penktadienį naujasis naktinis klubas atveria duris visiems, mėgstantiems spalvingą naktinį gyvenimą.


2015-10-09 14:37

Keliautojai iš Lietuvos pasaulyje ras dar daugiau vietos

Lietuvos statistikos departamento duomenimis, išvykstamasis turizmas Lietuvoje auga: šių metų pirmąjį ketvirtį į keliones svetur išvyko beveik 7 tūkstančiais daugiau gyventojų nei praėjusių metų pradžioje. Atsižvelgdamas į didėjančią paklausą, viešbučių rezervavimo portalas „Travel On Spot“ dvigubina apgyvendinimo vietų skaičių – nuo 90 tūkst. iki daugiau nei 210 tūkst. visame pasaulyje.


2015-10-09 13:19

Ingos Stumbrienės gimtadienis Venecijoje – vyro staigmena jai

97|10

Verslininkė Inga Stumbrienė pirmadienį šventė 32-ąjį gimtadienį. Iš ši šventė buvo neeilinė, mat jos vyras Aivaras mylimai žmonai padovanojo kelionę į Italiją tik dviese.


2015-10-08 16:16

Šarūnas Kirdeikis: „Berlynas – puiki vieta laikinai išprotėti“

2|18

Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis jau kurį laiką stebina nuotraukomis iš skirtingų pasaulio vietų. Kelionių-foto projektas „Vietinis-Svetimas“, kuriame šokėjas tampa judančiu modeliu priešais vietinio fotografo objektyvą, apsilankė Europos kultūros sostinėje – Berlyne.


Populiariausi per 24 val.