Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

2013-07-31 10:41, atnaujinta 2013-07-31 17:52

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

1/1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1 / 1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

(1 nuotraukos) SXC.hu

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir poilsis
2014-07-23 14:17

10 priežasčių, kodėl verta aplankyti egzotiškąjį Ekvadorą

2|7

Jei jau aplankėte tokias populiarias turistines vietas, kaip Roma, Paryžius, Londonas, Niujorkas ir Stambulas, šį kartą pasirinkite kažką naujo ir netikėto. Pavyzdžiui, Ekvadorą. Ši Pietų Amerikos šalis labiau garsėja savo bananais nei turistinėmis vietomis. Vis dėlto į turistų planus vis dar retai įtraukiama nedidelė šalis turi ką pasiūlyti įdomaus.


2014-07-23 09:00

Atrask kurortą, kuriame automobilius pakeitė kupranugariai (I)

1|7

Supažindinsime jus su tokia sala, kurią, sakoma, savo rankomis lipdė ir gražino pats Kūrėjas: minkštas ir švelnus, nuotabios ir šviesios spalvos smėlis, lengvi brizai, kedenantys plaukus, ir malonūs kvapai traukia keliaujančius ir ieškančius rojaus kampelio Žemėje. Ši sala tituluojama kaip amžinojo pavasario vieta, kur klimatas nuostabus - oro temperatūra niekada nenukrenta žemiau 20 laipsnių šilumos. Tad turistinis sezonas čia trunka ištisus metus.


2014-07-22 16:31

Seniausias pasaulyje švyturys stovi Lietuvos kaimynystėje

12|5

Švyturys esantis Kepu miestelyje, Estijos saloje Hiuma, visuomet užėmė trečią pasaulyje vietą tarp seniausiai veikiančių kelrodžių. Tačiau, kai kiti du senieji švyturiai užgeso, šis švyturys tapo seniausiu pasaulyje, rašo dienraštis „Estonian Rview“.


2014-07-22 16:29

A. Vedrickaitės atostogų pramoga - dainuoti kino teatro salėje

6

Dainininkei Augustei Vedrickaitei vasaros atostogos prasideda tuomet, kai ji pirmą kartą įbrenda į ežerą. „Dar nuo mažens atostogos man siejasi su buvimu gamtoje, stovyklavimu, maudynėmis. Kaskart džiaugiuosi, kai atsiranda laiko nuvažiuoti į kaimą, kai galiu kartu su šeima leisti vakarus prie laužo, kepti šašlykus ar eiti į mišką grybauti. Į tolimesnę kelionę paprastai išsiruošiu tik rudenį“, – pasakoja atlikėja. Jei vasarą prapliumpa lietus, ji atsiverčia knygą arba eina į kiną.


2014-07-22 11:52

Kinų pramoga – iš kapo prikeltas sovietų monstras

46|30| 

Privažiuojant prie Bohajaus įlankos netoli Kinijos miesto Tianjino pasitinka visai neįprasti Kinijai siluetai. Jaučiuosi, tarsi artėjame prie Maskvos Raudonosios aikštės. Kiek toliau Arbato gatvės kičinė imitacija, restoranai rusiškais pavadinimais, šokinėja tradiciniais rūbais aprėdytas rusiškas juokdarys, čia pat visa eilė matrioškų, daug kitų dar sovietinį laikotarpį primenančių atributų.


2014-07-22 06:14

Kaip dainininkas L. Adomaitis kariavo Tailande 2557 metais (III)

18|23

Intensyviai besiruošiantis spalio mėnesį vyksiančiam galingam koncertiniam turui per Lietuvą dainininkas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis nepamiršta pateikti akimirkų iš kruopščiai parengto savo kelionės dienoraščio po neturistinį Tailandą. Drauge su žmona Irma keliavęs muzikantas dalijasi įspūdžiais iš pačių įdomiausių ir kvapą gniaužiančių vietovių.


2014-07-20 14:56

Makalius Sardinijoje atrado delikatesą – dešras iš arklienos

33|6

Sardinijoje viešėjęs Rimvydas Širvinskas, labiau žinomas kaip Makalius, tvirtino saloje suradęs ne tik gražiausius iki šiol matytus paplūdimius, bet ir ragavęs gardžiausių kalmarų. Į Italijai priklausančią Sardiniją Makalius rekomenduoja vykti rudenį. Tuomet orai saloje atostogoms maloniausi: šilta ir smagu maudytis jūroje, o svilinančių karščių jau nebėra. Tačiau kodėl Makalius siūlo šiai kelionei ruoštis jau dabar?


2014-07-20 09:37

Andrius Užkalnis rado nelaimingiausią miestą pasaulyje

63|12

Armėnijos sostinė Jerevanas keistai melancholiškas ir nelaimingas. Keista: miestas jau seniai nematė karų ir žemės drebėjimų, tačiau visuose jo akmenyse yra gilus liūdesys. Jerevanas nepriblokš blizgesiu ar džiugesiu. Panašiai, kaip kituose liūdno veido miestuose - Belgrade ar Rygoje - čia geriausia gerti į save tą liūdesį ir rasti progą pamąstyti apie savo gyvenimą. Kartais liūdno veidrodžio reikia, kad patiems pasidarytų linksmiau.


2014-07-18 16:23

A.Užkalnį Afrikoje baido spygliuota viela apjuostos parduotuvės

34|6

Likimas man buvo gailestingas: pažintį su Afrika pradėjau ne nuo Somalio ir ne nuo Nigerijos, o nuo nedidelės Ganos ir jos sostinės Akros. Į pietus nuo Sacharos yra nedaug miestų, kur baltieji gali be baimės vaikštinėti ir kur parduotuvės vakariečiams neapjuostos spygliuotąja viela kaip karo bazės.


2014-07-17 19:10

L.Adomaitis: „Tailando kaime 200 šeimų, ir visose – po dramblį!”

14|65|

Draugiškas Tailandas dainininką ir keliautoją Liną Adomaitį veža tolyn. Jau daugiau nei 2 mėnesiai kelionės po saulėtąją Aziją muzikantui atvėrė ne tik pačius nuostabiausius vaizdus, bet ir atskraidino nemažai mūzų – Linas čia įrašė didžiąją dalį savo būsimo albumo „Laiko mašina” kūrinių. Žinomas atlikėjas sako, kad muzika ir kelionės – neatsiejamas dalykas, todėl su plačia šypsena nerkime į tolimesnius Lino ir Irmos nuotykius.