Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?


2013-07-31 10:41, atnaujinta 2013-07-31 17:52

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

1/1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1 / 1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

(1 nuotraukos) SXC.hu

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-05-27 13:23

Keliones dviračiu galima patogiai planuoti ir kompiuterio ekrane

Lietuvos dviratininkai kelionių maršrutus jau gali planuoti populiarioje svetainėje maps.lt. Tinklapį administruojančios Lietuvos ir Islandijos įmonė „Hnit – Baltic“ nuo šiol siūlo naują nemokamą paslaugą – dviračių maršrutų paiešką. Bendradarbiauti kviečiama ir dviratininkų bendruomenė. Kiekvienas panorėjęs gali pažymėti savo pamėgtą kelionės dviračių maršrutą.


2015-05-26 17:44

Smėlio skulptūrų festivalį paankstinusi Jelgava švęs 750-metį

46

Vos už 40 kilometrų nuo Lietuvos-Latvijos sienos esanti Jelgava šiuo metu tapo turistų traukos objektu – praėjusį savaitgalį čia prasidėjo smėlio skulptūrų festivalis „Summer Signs“, o šį savaitgalį bus minimas 750-asis miesto gimtadienis. Daug turistų sutraukiantis smėlio skulptūrų festivalis Jelgavoje anksčiau buvo rengiamas vasarą. Šiemet jį nuspręsta paankstinti dėl miesto gimtadienio.


2015-05-26 07:00

Vokietis išmetė apynaujį dviratį? Tai tik lietuvių vagių pasakos

11

Kodėl užsienyje tūkstantį eurų kainuojantis naujas dviratis Kaune siūlomas vos už 250 eurų? Ar galima tikėti mažai naudotą, brangų dviratį pardavinėjančių turgaus prekeivių kalbomis, esą jį buvo nusipirkęs vokietis, tačiau užsinorėjo kito, o šį tiesiog išmetė ar pardavė už simbolinę kainą?


2015-05-25 14:39

Lietuvių dviratininkų nuotykiai kalnuose užgniaužia kvapą

7|12

Vilnietis Algis Ribikauskas buvo tas žmogus, nuo kurio prasidėjo ekstremalus „Downhill“ dviračių sportas Lietuvoje. Prieš šešerius metus jis surinko penkis draugus ir „pasikinkę“ savo plieninius žirgus jie pasileido sostinės kalnais ir uolomis.


2015-05-22 16:41

Penkios didžiausios dviratininkų nuodėmės. Kaip jų nepadaryti?

10

Dviratininkų skaičiui pamažu augant, kyla ir vairuotojų nepasitenkinimas kai kuriais jų įpročiais. Žvelgiant į praėjusių metų statistiką dviratininkai neatrodo itin nedrausmingi. Jie buvo pripažinti kaltais 196 eismo įvykiuose, tačiau tai sudaro vos 5,8 proc. visų incidentų. Bet kodėl tuomet vairuotojams sunku išspausti gerą žodį apie dviratininkus ir atvirkščiai?


2015-05-21 15:08

Neįprastos lenktynės jau įtraukė ir kelis šimtus lietuvių

9

Kauno, Klaipėdos ir Telšių rajono dviratininkų bendruomenės turi puikią progą parodyti ko yra vertos. Visą gegužę vykstant tarptautinei iniciatyvai „Europos dviračių iššūkis 2015“ šių regionų dviratininkai su kitais Europos miestai varžosi, kas daugiausia numins kilometrų. Gegužės 1-ąją startavusioje tarptautinėje programoje „Europos dviračių iššūkis 2015“ dalyvauja ir trys Lietuvos regionai. Tai Klaipėdos ir Kauno miestai bei Telšių rajonas.


2015-05-19 13:56

18 eurų gali išgelbėti kelyje nuo nemalonumų

5

Traumos ar nelaimės kelyje, ypač aktyviau pedalus minantiems dviratininkams – ne toks jau retas dalykas. Ar galima nuo jų apsidrausti? O ar įmanoma apdrausti dviratį nuo vagių? Juk signalizacijos į šią transporto priemonę neįmontuosi. Bendrovės „ERGO Insurance“ Verslo klientų departamento Alternatyvių pardavimų kanalų grupės vadovas Mindaugas Budrys patikino, kad tokias paslaugas Lietuvoje draudikai jau teikia.


2015-05-18 15:42

Žinomi žmonės ragino aktyviai leisti laisvalaikį nuotykių parke

1|26

Praeitą savaitę aktoriai ir prodiuseriai rinkosi į nuotykių turnyrą. Improvizacinio teatro „Kitas Kampas“ aktoriai Audrius Bružas, Kirilas Glušajevas, Dima Golovanovas ir direktorė Airina Kazlauskaitė, aktorė Kristina Savickytė-Damanskienė ir televizijos laidų prodiuserė Elena Puidokaitė lenktyniavo „UNO Park“ nuotykių parko Žalioje trasoje.


2015-05-17 15:57

Netikėti Švedijos ambasadorės atradimai Vilniuje

39|7

Švedijos ambasados Lietuvoje darbuotojai jau trečius metus šiltuoju metų laiku po Vilnių važinėja dviračiais su tariamais diplomatiniais numeriais. „Dviračiai yra su Švedijos vėliava priekyje, gale mes esame pasigaminę žalius diplomatinius numeriukus, visus dviračius sunumeravome“, – sakė Švedijos ambasados atstovė Giedrė Berželionytė.


2015-05-15 20:15

Išradingi vaikinai kuria dviračius, kokių Lietuvoje dar nėra

22|26

Verslo idėja gali slėptis visiškai paprastuose dalykuose. Tuo įsitikino du vilniečiai, turintys iš pirmo žvilgsnio paprastą, tačiau nemažai skrupulingo darbo reikalaujančią idėją – dviračių puošybą. 33 metų Artūras Rožkovas ir 27-erių Vaidotas Ambrozaitis užsiima veikla, kuri dviračių entuziastams mažų mažiausiai turėtų kelti susižavėjimą.


Populiariausi per 24 val.