Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

2013-07-31 10:41, atnaujinta 2013-07-31 17:52

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

1/1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1 / 1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

(1 nuotraukos) SXC.hu

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-01-24 17:34

G. Drukteinis: poilsis kruize – būdas būti geresniam už kitus

28|2

Neseniai iš kruizo po Vidužiemio jūrą grįžęs žurnalistas, etiketo žinovas ir rašytojas Giedrius Drukteinis šeštadienį savo įspūdžiais dalijosi tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“. „Per kruizą galima pamatyti tiek, kiek žmonės nepamato per septynerius metus. Ir jei nenorite banaliai grumdytis oro uoste su pigių oro linijų keleiviais, jei nenorite susispaudę autobuse važiuoti iki viešučio, kuriame bus tiek pat daug tokių, kaip jūs, jei nenorite savaitę sėdėti prie baseino, tai kruizas – tinkama atostogų vieta“, – emocingai dėstė Giedrius gausiai jo paklausyti susirinkusiems parodos lankytojams.


2015-01-24 17:33

Žinomi žmonės diskutavo apie keliones, tapusias gyvenimo būdu

11|13

Sostinės „Litexpo“ parodų centre vykstančioje tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur“ netrūko įvairiausių pasiūlymų, pokalbių apie artimas ir tolimas keliones ir skirtingų minčių, kaip keliauti. Į diskusiją „Kelionės – mano gyvenimo būdas“ susirinkę trys žinomi žmonės pasidalijo patirtimi, kaip keliones padaryti dar didesniu malonumu.


2015-01-24 16:32

Dizainerė I. Žitkuvienė Kosta Rikoje patyrė kultūrinį šoką

7|9

„Kai grįžau, buvo tragedija!“ – juokėsi didžiulį temperatūrų skirtumą pajutusi kaunietė drabužių dizainerė Ingrida Žitkuvienė (31 m.). Beveik dvi savaites Kosta Rikoje praleidusi moteris parsivežė krūvą įspūdžių ir tradicinių kukurūzų traškučių.


2015-01-23 08:00

Didieji išpardavimai Vokietijoje lengvai pasiekiami

4|29

Kol kyla ginčai ir spėlionės, kur ir kodėl maisto, rūbų ir kitų prekių kainos pigesnės – Lietuvoje ar Vokietijoje – geriausias būdas tuo įsitikinti yra nuvykti ir išsiaiškinti. Tam dabar ypač puikus metas, kadangi Vokietijoje vyksta didieji metų išpardavimai ir parduotuvių vitrinos šviečia kaip niekada ryškiai. Jausmas tarytum atvykai į šventę.


2015-01-22 08:00

Pasaulio stebuklai: spalvingasis Amazonės simbolis umahara

Plaukiant žemyn vienu iš Amazonės intakų, Varemos upe, galite pamatyti nepaprastai spalvingą meno kūrinį, pagamintą genties, vadinamos igbatsa. Igbatsa genties žmonės vis dar ištikimi savo senosioms gyvenimo tradicijoms ir užsiima medžiokle bei rinkimu.


2015-01-21 08:00

Pasaulio stebuklai: didingasis Partenonas

9

Graikija. Didingos senosios civilizacijos namai. 21-ojo amžiaus Atėnai – tai didžiulis užterštas miestas. Tačiau mūsų stebuklas stovi virš miesto - pačioje kalno viršūnėje. Partenonas - tai statinys, nuo pat jo atradimo 17-ojo amžiaus pabaigoje tapęs tikru meniniu įkvėpimu Vakarams. Pasaulyje jis laikomas tobulu architektūros pavyzdžiu, o Graikija jo dėka dabar vadinama senojo pasaulio civilizacijos lopšiu.


2015-01-21 08:00

Savęs pažinimas prasideda tada, kai nutrūksta interneto ryšys

2|18

Jei manęs kas nors klausia, kur geriausia susipažinti su žmogumi, drąsiai atsakau, kad kelionėje. Ir tik kelionėje. Vykdamas į keltą, plaukiantį iš Klaipėdos į Kylį, susimąsčiau, jog turbūt rečiausiai keliauju keltais. Automobiliai, autobusai, lėktuvai – tai jau tapo taip įprasta ir kiekviena kelionė būna tokia pati. Susirangei į keleivio vietą, ištvėrei kelionę ir žengi tolyn. Ypač tolimesnėse kelionėse jaučiamas šokas organizmui – tai miegi, tai valgai, vėl miegi. Ir viską darai sėdėdamas, prisirišęs prie vienos vietos.


2015-01-20 15:00

Daugiausiai lietuvių trokšta aplankyti Paryžių

Keliautojų taikinyje bene dažniausiai atsiduriantis miestas įsikūręs Europoje. Jį besirenkančiųjų amžiaus cenzo nėra lygiai taip pat kaip ir šią sostinę apibūdinti dažnai pasitelkiamai meilei ar menui.


2015-01-20 08:00

Pasaulio stebuklai: laikui nepavaldus Panteonas

2| 

Roma – miestas, žinomas dėl savo didingos architektūros bei puikiai išsilaikiusių senovinių paminklų gausos. Pačiame šių nepaprastų architektūrinių lobių viduryje stovi geriausiai išsilaikiusi romėnų šventykla pasaulyje.


2015-01-19 08:00

Pasaulio stebuklai: mistika apipinti Naskos dykumos piešiniai

12

Naskos linijos - tai didžiausias meno kūrinys pasaulyje. Iš tiesų jis tokio dydžio, kad jį pamatyti galite tik iš dangaus, buvo netgi manoma, jog jį sukūrė ateiviai. Tai bene pats paslaptingiausias meno stebuklas žmonijos istorijoje. Naskos linijos - tai didžiuliai piešiniai ant žemės Naskos dykumoje, Peru. Nors šie piešiniai milžiniški, jų neįmanoma pastebėti stovint ant žemės. Norint išvysti dramatiškas figūras, būtina sėsti į oro balioną, lėktuvą ar sraigtasparnį.


Populiariausi per 24 val.