Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?


2013-07-31 10:41, atnaujinta 2013-07-31 17:52

Per vasaros karščius beveik iki pasmakrės užsisegę marškinių sagas įstaigose dirbantys vyrai pavydžiu žvilgsniu nulydi gatvėje apsinuoginusias merginas. Juk jiems taip norisi atsikratyti švarkų ir kaklaraiščių, o kartais gal ir visų drabužių...

1/1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

Kodėl naudinga vaikščioti nuogiems bent valandą per dieną?

1 / 1

Nudistai gerokai skiriasi nuo kitų ir savo moraliniais principais: iš esmės jie neturi žalingų įpročių, sveikai maitinasi, o jų gyvenimo būdas daugeliui galėtų būti puikiu pavyzdžiu. SXC.hu

(1 nuotraukos) SXC.hu

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Kelionės ir pomėgiai
2015-07-06 12:40

Britney Spears it vaikas – dieną leido Disneilendo parke

4|4

Kas neturi svajonės kada nors pasijusti it vaikas. Nors dienai valgyti cukraus vatą, išsiterlioti ledais, pasipuošti pasakiška apranga ir negalvoti, ką pagalvos kiti.


2015-07-06 11:27

Tautiška giesmė – nuo Palangos iki Čikagos, Honkongo ir Kijevo

2|2

Nuo Palangos iki Čikagos, Honkongo ir Kijevo Maidano – per 24 valandas „Tautiška giesmė“ šiandien skambės bent 100 taškų už Lietuvos ribų.


2015-07-05 22:06

„Auksinio proto“ laimėtojo kelionė aplink pasaulį (V dalis)

2|24

„Auksinio proto“ laimėtojas Jonas Mikalkėnas dalijasi įspūdžiais iš kelionės aplink pasaulį – skaitykite nuolat papildomą dienoraštį!


2015-07-05 09:20

Neringa Šiaudikytė: „Kuo toliau, tuo labiau įsimyliu Prancūziją“

35|9

Nors grupės „Naujos pupytės“ narės Neringos Šiaudikytės mintys jau kurį laiką sukasi apie kitą savaitę Tenerifėje vyksiantį vokalistų konkursą „Universong“, kuriame komisiją pavergti bandys dainuodama Beyonce hitą „Listen“, mergina keletą dienų praleido keliaudama po Didžiąją Britaniją, Prancūziją ir Ispaniją.


2015-07-04 16:10

Lietuvos žiniasklaidos kanalai apsijungė, kad sugiedotų himną

4

Liepos 6-ąją dieną Lietuvos himnas skambės garsiai, vieningai ir visuotinai. Šiam tikslui jau antrus metus iš eilės, pamiršę savo interesus ir konkurenciją, apsijungė absoliuti dauguma Lietuvos žiniasklaidos kanalų. Palaikydami „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ iniciatyvą didieji šalies televizijos kanalai, interneto portalai ir radijo stotys kvies Lietuvos gyventojus kartu giedoti „Tautišką giesmę“, visuotinai transliuojamą 21:00 val.


2015-07-04 10:53

Kodėl pasibaigus lietuvių atostogoms užsienyje ašaros nebyra?

Galimybės nevaržomai keliauti po pasaulį mums atsivėrė gana neseniai – vos prieš 25 metus, sulig Lietuvos nepriklausomybės atkūrimu 1990-ųjų kovą. Vis dėlto per šį ketvirtį amžiaus patyrėme tiek technologinių, finansinių ir kitokių pokyčių, jog ir keliavimo įpročiai keitėsi žaibišku greičiu. Pavyzdžiui, kas dabar besiima į kelionę tokį daiktą kaip spiralė – elektrinį vandens kaitintuvą, kuris buvo kone išgyvenimo prietaisas pirmųjų užsienin keliavusių lietuvių krepšiuose? Turizmo rinkos senbuviai vardija jau praeitin nugrimzdusias ar tebegrimztančias kelionių realijas – daiktus, elgesį, įpročius.


2015-07-03 14:38

Kol premjeras kops į kalnus, A. Kubilius mins dviratį Ukrainoje

15|3

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius atostogoms tradiciškai renkasi dviratį. Šią vasarą, liepos viduryje, kartu su partijos kolegomis jis ketina minti dviratį Ukrainoje. Planuojama, kad Lvove prie Lietuvos dviratininkų prisijungs ir Lvovo meras.


2015-07-03 11:45

Masinio pikniko Klaipėdoje dalyviai mėgavosi skania vakariene

13

Vilniečių vasaros tradicija jau tapę „Borjomi Grill piknikai“ plečiasi ir žengia į kitus Lietuvos miestus. Ketvirtadienį pirmasis toks masinis piknikas įvyko šalies vasaros sostinėje – Klaipėdoje. Danės skvere susirinkę šimtai klaipėdiečių gardžiavosi skaniu piknikų maistu, ant grotelių kepta mėsa bei mėgavosi gyvenimu su mineraliniu vandeniu.


2015-07-03 07:11

Pažinkinte Barseloną: žavinga popietė Born kvartale

4|17

Gražiausia čia vasarą vakarėjant. Kai visi jau baigė darbus ir karštame kvartalo ore tvyro noras asipalaiduoti ir pasinerti į dar vieną nuostabų vasaros vakarą. Tuomet žavingi, modernūs Born barai prisipildo vietinių gyventojų, o kvartalo parkuose siaučia jau atostogaujantys ir vėlai einantys miegoti vaikai.


2015-07-02 19:58

Artūras Zuokas Japonijoje: pirmieji sušiai ir vietinės vestuvės

30|6

Buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas daug keliauja. Šįkart jis lankėsi netradicinėje šalyje – Japonijoje. Apie tai vyras pranešė socialiniame tinkle „Facebook“, pasidalindamas keliomis nuotraukomis.


Populiariausi per 24 val.