Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems


2012-06-30 13:10

Seimas pakeitė valstybinių pensijų, rentų buvusiems sportininkams bei kompensacinių išmokų teatrų ir koncertinių įstaigų darbuotojams perskaičiavimo tvarką - leido šių išmokų neberiboti tiems gavėjams, kurie dar papildomai dirba.

1/1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

1 / 1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-07 08:53

Savivaldybė nežino, kur dėti muzikos mokyklos įnames

1

Net 55 metus tarpukariu suręstame name Žaliakalnyje gyvenančiai kaunietei gresia benamės dalia. Savivaldybei perėmus būstą paaiškėjo, jog senyva moteris kartu su anūke jame glaudžiasi nelegaliai. Aušros gatvėje, Aleksandro Kačanausko muzikos mokyklos kieme, stūkso 1938 metais suręstas medinis namelis. Jame gyvenanti 77 metų Emilija Norkūnienė atsidūsta. Savivaldybės atstovai nori ją iškeldinti.


2015-07-07 07:56

Advokatė: „V. Antonovas pabėgo bijodamas dėl savo gyvybės“

60| 

Buvęs žlugusio „Snoro“ banko savininkas Vladimiras Antonovas išvyko iš Didžiosios Britanijos, nes bijojo dėl savo gyvybės, pirmadienį pareiškė jo advokatė. „Patvirtinu, kad ponas Antonovas pabėgo nuo jurisdikcjos bijodamas dėl savo gyvybės“, – naujienų agentūrai AFP teigė advokatas Karen Todner.


2015-07-07 07:07

Tūkstančiai lietuvių visame pasaulyje giedojo „Tautišką giesmę“

224|85|

Lietuviai visame pasaulyje pirmadienio vakarą būrėsi bene ryškiausiai mūsų tautos tradicijai – Valstybės dienos vakarą visiems kartu giedoti „Tautišką giesmę“. Iniciatyvos organizatoriai fiksavo bent pusę tūkstančio taškų Lietuvoje ir arti 100 vietų pasaulyje, kuriose garsiai skambėjo Lietuvos himnas. Gausiausia giedotojų sulaukė vasaros sostinė Palanga, kur vyksta pagrindinis šių metų „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ šventinis renginys.


2015-07-07 07:04

Lietuvė prašo Islandijos vadovo grąžinti anūką

76|5

Radviliškietė Marija Anzelienė parašė graudų laišką Islandijos prezidentui Olafurui Ragnarui Grimssonui. Moteris meldžia grąžinti mirusios dukters sūnų ir klausia, kodėl lietuvišką pasą turinčiam jos anūkui suteikta užsienio valstybės pilietybė. „Aš, Toma Andrušaitytė, savo vaiko globos teises palieku mamai“, – tokia buvo paskutinė emigrantės iš Radviliškio Tomos Andrušaitytės valia.


2015-07-06 23:40

Gerai paieškojęs Palangoje gali atrasti net stalaktitų

2|6

Žibintuvėlio šviesos pluošte puikiai matėsi ore kybančios mažos smiltys. Jos lindo į akis ir nosį, o su kiekvienu įkvėpimu įkyriai jautėsi gerklėje. Galva svaigo nuo dusinančio karščio. Nepatogu buvo ne tik tai. Susirietus po kadaise garsiu Palangos baseinu „Linas“, batai klimpo smėlyje. Šioje ankštoje vietoje, kur nugara rėmėsi į lubas, formavosi įdomus reiškinys. Pro rūsio lubas lėtai sunkėsi vanduo su kalkėmis. Per daug metę druska ir kalkės sulipdė ilgus, baltus varveklius, kurie ir patraukė dėmesį.


2015-07-06 22:05

Lietuvos himną kauniečiai giedojo su operos artistais

9|65

Valstybės dieną kauniečiai rinkosi į keturioliktąjį tarptautinį festivalį „Operetė Kauno pilyje“, kur 21 val. prie Kauno pilies kartu su garsiausiais šalies operos solistais ir muzikantais tradiciškai giedojo Lietuvos himną.


2015-07-06 21:40

„Tautiškos giesmės“ giedojimas Kudirkos aikšteje

2|42

Lietuviai visame pasaulyje pirmadienio vakarą būrėsi bene ryškiausiai mūsų tautos tradicijai – Valstybės dienos vakarą visiems kartu giedoti „Tautišką giesmę“. Fotoalbumas – iš Kudirkos aikštės Vilniuje.


2015-07-06 20:13

Raudondvaryje iškilmingai paminėta Valstybės diena

1|54

Kauno rajono žmonės Valstybės dieną tradiciškai mini gražiame ir istoriškai Lietuvai svarbiame Raudondvario dvare. Šventėje „Lietuva Raudondvario dvare 2015“ vyksta koncertai, pristatomi lietuviški tautiniai kostiumai, atidaryta senovinių knygų ir antspaudų paroda, apdovanoti Kauno rajonui nusipelnę šviesuoliai.


2015-07-06 19:38

Šiauliuose prasidėjo folkloro festivalis „Saulės žiedas“

41

Sekmadienį vakare Šiauliuose prasidėjo šešias dienas truksiantis VI tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“. Šiemet „Saulės žiede“ pasirodys kolektyvai iš Lietuvos ir 11 užsienio šalių – Australijos, Azerbaidžano, Ispanijos, Kosta Rikos, Latvijos, Lenkijos, Rumunijos, Rusijos, Šri Lankos, Turkijos, Vengrijos. Šis kas antrus metus Šiauliuose rengiamas festivalis dalyvių skaičiumi yra didžiausias iš visų šiemet Lietuvoje vyksiančių folkloro festivalių. Per šešias festivalio dienas žiūrovams pasirodys per 500 atlikėjų iš Lietuvos, o taip pat apie 300 užsieniečių.


2015-07-06 16:17

Naktinės Palangos linksmybės – su erotika ir konfliktais

20|31|

Paskutinę savaitgalio naktį Palangoje į pagrindinę miesto gatvę linksmintis išėjo daugybė žmonių. Policija paskutinei nakčiai sutelkė daug pėsčiųjų pareigūnų pajėgų. Jie iki šešių valandų ryto vaikščiojo pagrindine J.Basanavičiaus gatve ir stebėjo kaip laiką leidžia atvykę poilsiautojai. O poilsiautojai, kaip visada – įvairūs. Paskutinę ilgojo savaitgalio naktį akivaizdžiau daugiau buvo jaunų žmonių, o ne šeimų su vaikais.


Populiariausi per 24 val.