Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

2012-06-30 13:10

Seimas pakeitė valstybinių pensijų, rentų buvusiems sportininkams bei kompensacinių išmokų teatrų ir koncertinių įstaigų darbuotojams perskaičiavimo tvarką - leido šių išmokų neberiboti tiems gavėjams, kurie dar papildomai dirba.

1/1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

1 / 1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-30 07:00

Lenkų rinkimų akcija nesirengia ieškoti pamainos R.Cytackai

23|

Nors premjeras Algirdas Butkevičius atostogų išėjo ramus, kad energetikos viceministrė Renata Cytacka nebegrįš į darbą, ją delegavusi Lenkų rinkimų akcija nelinkusi ieškoti pamainos skandalingai pagarsėjusiai veikėjai. Lenkų rinkimų akcijos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis antradienį pakartojo, kad nesiūlys kito kandidato vietoje R.Cytackos. „Sprendimai buvo padaryti prieš dvi savaites.


2014-07-30 07:00

Uždaryti banką lengviau nei pričiupti jo savininką

3|2

Lietuvos prokurorų viltys iš užsienio parsigabenti „Snoro“ banko savininkus atidedamos iki žiemos, o Ūkio banko savininką – neribotam laikui. Atrodo, skandalingai pradėtos istorijos grimzta į užmarštį.


2014-07-30 06:58

Terlionės ant pastatų gydo depresiją?

3

25 metų klaipėdietis Gintaras Genčas vėl varsto Klaipėdos miesto apylinkės teismo duris. Vienas garsiausių uostamiesčio grafitininkų jau tryliktą kartą yra teisiamas už pastatų sienų niokojimą. Šįkart G.Genčui tenka aiškintis dėl piešinių, ant senamiesčio namų sienų užpurkštų prieš ketverius penkerius metus. Namų savininkai žalą įvertino 72 litais 43 centais.


2014-07-30 06:46

Liepsna dukters pasigailėjo, o elektra kirto mirtinai

26|4

Šilališkis Pranas Šiokys sekmadienį džiaugėsi, kad jo duktė su žentu išsigelbėjo iš užsidegusio automobilio. Tačiau likimas pirmadienį iš jo atėmė kitą dukterį ir jos mylimąjį. Šiandien Požerės (Šilalės r.) kapinėse amžinojo poilsio atguls 25 metų Lina Šiokytė, žuvusi nuo mirtino elektros kirčio. Paskutinė kelionė namo – į gimtąją Olandiją – laukia 45 metų Mishelio, puolusio draugei į pagalbą. Mylimieji užgeso vienas šalia kito.


2014-07-29 18:38

Lietuva uždraus į šalį atvykti keliems Rusijos piliečiams

131

Dėl krizės Ukrainoje Lietuva uždraus į šalį atvykti keliems Rusijos piliečiams, kurie susiję su „agresyvia propagandos ir smegenų plovimo kampanija“, antradienį pranešė aukšto rango Lietuvos diplomatas.


2014-07-29 17:22

Brazilijos lietuviai ilgai slėpė nuotrauką su menama svastika

17|5

„Emigracija tėra iliuzija“, - labai rimtai pareiškė Sueli Correa Da Silva, Brazilijos lietuvių palikuonė viename Vilniaus Pilies gatvės viešbučių. Foje krėsle šalia įsitaisiusi jos mama Elvira pritarė. Pritarė ir tuzinas kitų Brazilijos lietuvių, ketvirtadienį pirmą kartą atvykusių į mūsų šalį ieškoti savo šaknų ir tiesiog susipažinti su protėvių žeme.


2014-07-29 17:15

Opozicija inicijuoja nepasitikėjimą Trakų meru V. Zaliecku

4

Trakų rajono savivaldybėje vėl norima keisti valdžią - opozicija parengė nepasitikėjimo pareiškimą meru socialdemokratu Vytautu Zaliecku ir jo komanda.


2014-07-29 17:00

Alkoholis ir narkotikai apsaugos nuo kalėjimo?

 

Ar gali kaltininkas išvengti baudžiamosios atsakomybės, jeigu įsipareigoja gydytis nuo alkoholizmo ar narkomanijos? Tokias diskusijas įžiebė Seime užregistruota parlamentarės Larisos Dmitrijevos Baudžiamojo kodekso pataisa. Idėjos autorė teigia, kad suklydusiems reikia suteikti galimybę pasitaisyti. Kritikai neabejoja, kad tokia pataisa atvertų kelią piktnaudžiavimui.


2014-07-29 16:43

Buvęs aplinkos viceministras A. Petkus rado darbą

6

Buvęs aplinkos viceministras Almantas Petkus tapo valdančiajai koalicijai priklausančios partijos „Tvarka ir teisingumas“ atsakinguoju sekretoriumi.


2014-07-29 16:08

Lauko kavinių savininkai įspėti netrukdyti eismui

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai kartu su Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojais tikrino ar Kauno miesto centrinės dalies viešojo maitinimo įstaigų lauko terasos, kelio ženklai ir kitos eismo reguliavimo priemonės įrengtos teisėtai. Patikrinimo metu nustatyta, kad Kauno miesto Vilniaus gatvėje ir Rotušės aikštėje esančių maitinimo įstaigų, kelio ženklų ir kitų priemonių teisėtumas yra suderintas su policija, nelegaliai įrengtų kelio ženklų ir kitų techninių eismo reguliavimo priemonių nenustatyta.