Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

2012-06-30 13:10

Seimas pakeitė valstybinių pensijų, rentų buvusiems sportininkams bei kompensacinių išmokų teatrų ir koncertinių įstaigų darbuotojams perskaičiavimo tvarką - leido šių išmokų neberiboti tiems gavėjams, kurie dar papildomai dirba.

1/1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

1 / 1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-03 12:31

L.Linkevičius per B.Nemcovo laidotuves prisiminė jo žodžius

7|3| 

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, antradienį Maskvoje dalyvaudamas atsisveikinant su nužudytu Rusijos opozicijos lyderiu Borisu Nemcovu, pabrėžė, kad net ir nužudžius žmogų, jo idėjos lieka. „Paskutinį kartą su Borisu kalbėjome praėjusiais metais Vilniuje ir aš kažkaip nustebau, kad šiame žmoguje tiek daug gyvenimo džiaugsmo“, – prisiminė L.Linkevičius.


2015-03-03 12:13

Pasieniečiai milijonus nori dalytis su rusais

265|3

Ar gali būti, kad per valstybės sieną į Lietuvą pasiųsti žalieji žmogeliukai bus nematomi? Nors tuo sunku patikėti, Rusijos tarnybos gali turėti galimybę valdyti pasienį stebinčią mūsų įrangą. Negana to, už ją dar užsimota sumokėti didžiulę kainą. Tuo metu, kai Lietuva rengiasi atremti grėsmes iš Rusijos, Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) nusprendė, kad mūsų pasienį turi saugoti rusiška technika. Kai tik buvo paskelbtas konkursas, kas aprūpins mobiliaisiais seisminiais davikliais Purvėnų ir Druskininkų pasienio užkardas, jų nugalėtojas niekam nekėlė abejonių.


2015-03-03 11:23

Prezidentė atleido aplaidžiai dirbusį teismo vadovą

3

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu ir atsižvelgdama į Teisėjų tarybos patarimą, pasirašė dekretą, kuriuo už teisėjo vardo pažeminimą atleido iš pareigų Pasvalio rajono apylinkės teismo teisėją Vitalijų Šidagį.


2015-03-03 11:07

Provincijos barai (7). Keturios Sirutiškio kėdės ir ištvermė

24|7

Tokių užeigų Lietuvos bažnytkaimiuose – dažnai ne po vieną. Įvairiai jos vadinamos. Prieškariu buvo smuklės, sovietmečiu – knaipės, o dabar neretai ir paniekinamai pasakoma: snarglinės, skylės, alubariai. „Einu į barą" tokių užeigų lankytojai niekada nesako. „Aš pas Petrauckų“ arba „Varom pas Staską“. Nelygu, kas prie baro stovi.


2015-03-03 08:25

V. Grigaravičius po pergalės išskubėjo į ligoninę pas marčią

133|3| 

Pirmą kartą patys Alytaus miesto merą rinkę gyventojai nustebino patys save. Jau pirmame ture iš dešimties kandidatų išsirinkta be didesnių abejonių. Beveik 66 proc. rinkėjų balsus atidavė už Vytautą Grigaravičių. Tarp gausybės sveikinimų su pergale įspūdingiausiai jį pasveikino marti Regina, jaunesniojo sūnaus Rolando žmona, šįryt Kauno klinikose pagimdžiusi dvynukus.


2015-03-03 07:58

Rinkimai tęsiasi: didžiųjų tvirtovių gynėjai turės kilti į ataką

28|2|

Dvi savaites – iki pakartotinių mero rinkimų – dviejų didžiausių šalies miestų Vilniaus ir Kauno merai gyvens sudėtingų politinių dėlionių ritmu. Ar jie sugebės išsilaikyti valdžioje? Antrajame rinkimų ture – antrojo numerio vaidmuo. Toks rytas vakar išaušo Vilniaus merui, Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderiui Artūrui Zuokui ir Kauno merui konservatoriui Andriui Kupčinskui. Tiek abu merus, tiek jų atstovaujamas jėgas smarkiai pralenkė Seimo narys Remigijus Šimašius su Liberalų sąjūdžiu sostinėje ir verslininkas Visvaldas Matijošaitis su nepartiniu rinkimų komitetu „Vieningas Kaunas“ laikinojoje sostinėje.


2015-03-02 21:39

Iš kur atsiranda angelai? Atsakymas čia

4|20

Postmodų kaimas – vieta, kur Valdo Pelegrimo rankose gimsta angelai. Apie tai iš kur atsiranda angelai visiems aišku. Sako, kad juos sukūrė Dievas. Tada, kas yra meistras juos kuriantis?


2015-03-02 21:29

Į savivaldybę patekęs britas: „Laimėti padėjo „Facebook“

58|2|

„Save moku atskleisti internete, tai ir galėjo padėti patekti į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą. Daug laiko skyriau bendravimui su rinkėjais „Facebook" tinkle“, – taip apie savo pergalę rinkimuose kalbėjo britas, Liberalų sąjūdžio kandidatas.


2015-03-02 21:08

Gabrieliaus motina: „Nulenkę galvą nieko nepasieksime!“

211|

Gražina Leščinskienė, iš kurios Norvegijoje atimtas sūnus, nelaiko savęs nei šventąja, nei nusikaltėle. Todėl niekaip nesupranta, kodėl jai neleidžiama auginti savo vaiko. Mažojo lietuvio Gabrieliaus byla Norvegijoje baigėsi taip, kaip ir turėjo baigtis pagal šioje šalyje galiojančius įstatymus, – trijų valdininkų komisija nusprendė, kad 7 metų vaikas gyvens pas globėjus, o motina net neturės teisės jo matyti. Lietuva nepasipuošė ženkleliais „Aš esu Gabrielius“, politikai nieko nebežada. Vilties turi tik berniuko motina G.Leščinskienė.


2015-03-02 19:22

Gricių apylinkės pirmininkė teisinasi: gėrė per gimtadienį

80|5| 

Po stalu – degtinės butelis, o ant jo – toli gražu ne šūsnys dokumentų, o pjaustyta dešra, pomidorų, agurkų griežinėliai ir duonos riekės. Taip vakar atrodė ne buitinės išgertuvės, o Gricių rinkimų apylinkė. Sekmadienį Lietuvos žmonės pirmą kartą balsavo tiesioginiuose merų rinkimuose. Ši diena buvo išskirtinė ne tik mero posto siekiantiems kandidatams, bet ir policijos pareigūnams. Jie gavo dešimtis pranešimų apie rinkimų pažeidimus. Tačiau iš vienos Jurbarko rinkimų apylinkės gautas pranešimas išsiskyrė: rinkimų stebėtojas pranešė apie galimai neblaivias Gricių apylinkės rinkimų komisijos nares.


Populiariausi per 24 val.