Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

2012-06-30 13:10

Seimas pakeitė valstybinių pensijų, rentų buvusiems sportininkams bei kompensacinių išmokų teatrų ir koncertinių įstaigų darbuotojams perskaičiavimo tvarką - leido šių išmokų neberiboti tiems gavėjams, kurie dar papildomai dirba.

1/1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Seimas nuo rugsėjo leido neberiboti valstybinių pensijų dirbantiesiems

1 / 1

Pataisos leis atstatyti sumažintas pirmo ir antro laipsnio valstybinės pensijas dirbantiems gyventojams. I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

(1 nuotraukos) I. Budzeikaitės asociatyvi nuotr.

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-31 11:03

Iš Šventosios uosto dugno ištraukė net 2 tonas šiukšlių

2

Vos pusantros valandos Šventosios uosto akvatorijos dugną švarinę narai iškėlė į krantą apie dvi tonas įvairių į vandenį sumestų buitinių atliekų. Šventosios uostu besinaudojantiems vietos žvejams ir poilsiautojams uosto akvatorija reikalinga kaip sąvartynas. Tai paaiškėjo Klaipėdos nardymo centro „Oktopusas“ narams išvalius Šventosios uosto įlanką.


2014-08-31 10:05

Girtuoklės fantazijos virto absurdo drama pensininkei

141

Jei būtų sukurtas ženklelis žiopliausiam kelių patruliui, jį galėtų prisisegti Piniavoje girtą dviratininkę sustabdžiusi ir baudos kvitą jai išrašiusi Panevėžio kelių policijos biuro pareigūnė, rašo panskliautas.lt.


2014-08-31 10:04

Lifto remontą stabdo vienintelės moters įnoriai

6|2

Karoliniškių daugiabutyje – neregėta bendrijos pirmininkės savivalė. Užuot pasirūpinusi kaimynų gerove, ji įžūliai trukdo atlikti lifto remonto darbus, kurių reikalauja dauguma namo gyventojų. V.Druskio gatvės 6-asis namas dūzgia it bičių avilys. Daugiabutyje jau devynis mėnesius neveikia liftas, o dėl to bendrijos pirmininkė riejasi su daugiabutį administruojančia įmone ir kaimynais.


2014-08-31 09:54

Spalvingas vaizdelis: Vilniuje bėgikai buvo nutaškyti dažais

29|32

Šeštadienį Vilniaus gatvėse buvo galima išvysti dažais išsitepliojusių žmonių. Ryškiomis spalvomis nutaškyti veidai traukė iš neeilinio renginio prie „Siemens“ arenos. Čia visi bėgimo entuziastai įveikė 5 kilometrų trasą, kuri buvo ne tokia jau ir paprasta.


2014-08-31 09:38

Italę stebina, kad Lietuvos vaikams Rugsėjo 1-oji yra šventė

94

Į sostinės Antakalnio rajoną iš Veronos (Italija) persikėlusi italė Cristiana Barbierato lygiai prieš 11 metų stebėdamasi žiūrėjo pro langą: kodėl gatvėse pilna gražiai apsirengusių mokinukų su gėlėmis? Šį pirmadienį, Rugsėjo 1-ąją, Cristiana jau žinos, kodėl vaikai pasipuošę ir nešasi gėles. Jai skamba neįtikėtinai, bet, pasirodo, lietuvių vaikams mokslo metų pradžia – šventė! C.Barbierato tai neįprasta, nes Italijoje mokslo metų pradžia nėra šventiška ar iškilminga ir apskritai nėra nustatytos jokios mokslo metų pradžios datos.


2014-08-30 21:05

Ukrainai lietuviai negaili: per 3 dienas - 6 tonos daiktų

267|16| 

Iš Kauno ir Vilniaus atvežtos dėžės stovėjo išrikiuotos nedideliame kiemelyje. Čia apie dešimties žmonių komanda rūšiavo dėžių turinį. Šokoladai, šalmai, šarvinės liemenės, karinė ekipuotė, higienos priemonės. Šie daiktai buvo atnešti ir nupirkti Lietuvos žmonių.


2014-08-30 17:21

Klaipėdiečiai plūsta apžiūrėti, kaip atrodo budistų relikvijos

6|14

Klaipėdoje pirmą kartą pristatyta didžiulė budizmo relikvijų paroda sulaukė atgarsio – žmonės traukia į Koncertų salę ir susidomėję apžiūrinėja iki šiol nematytus eksponatus.


2014-08-30 15:35

„Nuodėmingo kunigo“ mįslę įminė išniekintos bažnyčios klebonas

294|13|

Jaunas dvasininkas bažnyčioje švęstu vandeniu šlaksto žmones, skaito Šventąjį Raštą, guodžia močiutę. Kitame kadre tas pats vyras pusnuogis sėdi vonioje su jauna mergina, ją bučiuoja, vėliau prabangiai įrengtame kambaryje su dviem vyrais lošia ir rūko cigarą. Toks vaizdo įrašas penktadienį buvo paskelbtas interneto svetainėje „You Tube". Į redakciją rašę laiškus ir komentaruose po rašiniu žmonės spėliojo, kas tai galėtų būti. Vieni manė, kad tai – naujo serialo reklama, kiti piktinosi kunigais – esą bažnyčia jau seniai ritasi žemyn, ir tokie vaizdo įrašai – nieko keista.


2014-08-30 14:59

Stebės, ar generalinis prokuroras nedaro nusikaltimų

157

Generalinei prokuratūrai nuo šiol vadovaus žmogus, kuris metus bus stebimas, ar nedaro nusikaltimų. Taip atsitiko po to, kai vakar prezidentė į pareigas grąžino generalinį prokurorą Darių Valį. Galimybė grįžti į generalinio prokuroro postą D.Valiui atsivėrė, kai Panevėžio apylinkės teismas patvirtino sprendimą nutraukti jo atžvilgiu pradėtą ikiteisminį tyrimą.


2014-08-30 14:25

Vilniuje bėgikai buvo nutaškyti spalvotais dažais

1|15

Šeštadienį Vilniaus gatvėse buvo galima išvysti dažais išsitepliojusių žmonių. Ryškiomis spalvomis nutaškyti veidai traukė iš neeilinio „The color run“ renginio prie „Siemens“ arenos.


Populiariausi per 24 val.