Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palmiros horoskopas

Palmiros horoskopas

2012-07-25 00:01

Jūs kupini naujų sumanymų ir optimizmo, o aplinkiniai – geranoriški ir pasirengę padėti. Tai įkvėpimo metas, ir jei norite, kad diena būtų sėkminga, nereikia nieko daryti specialiai, ko nors siekti dirbtinai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2014-11-27 05:54

Astrologė Palmira: tai metas, kai yla išlenda iš maišo

28

Keistas laikas – euforija ir nusivylimas vienu metu, kai nusiraminama ten, kur reikia ryžtingai sukrusti, ir panikuojama ten, kur viskas gerai. Bus tendencija nepripažinti faktų, slėpti nuo savęs tiesą ar patiems nuo jos slėptis (kaip stručiui). Šiandien bus lengva apsigauti norimus dalykus palaikant esamais. Tačiau klysime neilgai, gana greitai ateis praregėjimas. Tai tas metas, kai yla išlenda iš maišo.


2014-11-27 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, lapkričio 27 d.

2

Keistas laikas – euforija ir nusivylimas vienu metu, kai nusiraminama ten, kur reikia ryžtingai sukrusti, ir panikuojama ten, kur viskas gerai.


2014-11-26 06:00

Palmira perspėjo: gerų naujienų tikėtis nereikėtų

62

Aiškėja nemalonios tiesos, ypač susijusios su veikla, pinigais, ryškėja teisinės problemos, ir tai gali priversti atsisakyti tam tikrų ketinimų. Gerų naujienų tikėtis nereikėtų. Net jei lapkričio 26-ąją, trečiadienį, tokių išgirsite, labai nesidžiaukite – tai gali būti laikina.


2014-11-26 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, lapkričio 26 d.

6

Aiškėja nemalonios tiesos, ypač susijusios su veikla, pinigais, ryškėja teisinės problemos ir tai gali priversti atsisakyti tam tikrų ketinimų. Gerų naujienų nereikėtų tikėtis. Net jei tokių išgirsite, labai nesidžiaukite – tai gali būti laikina. Gal iliuzija, apgaulė, gal likimo pokštas. Kad ir ką sužinotumėte, kad ir kas nutiktų, kompromisai šiuo metu ne išeitis. Nepataikaukite nei sau, nei kitiems. Tai laikas, kai reikia likti švariems, sąžiningiems ir draugiškiems. Šiuo klaidinančiu metu sulauksime pagalbos (bent jau gero patarimo) iš bičiulių, bendraminčių.


2014-11-25 14:41

Astrologės S.Liepienės prognozės lapkričio 25–gruodžio 1 dienoms

10|2

Avinas (03 21–04 19) Nuojautos, sapnai, potyriai. Viskas susipina ir sprendimai priimami impulsyviai. Iš to išnyra baimės, kurios neturi pagrindo ir keičiasi kartu su Mėnulio fazėmis. Todėl viskas tampa nestabilu, laikina. Pabuskite ir tapkite savimi – juk turite darbų, laiko trūksta, o jūs vaikštote lyg miegodami, nepastebėdami, kad gyvenimas eina tolyn. Neatsilikite.


2014-11-25 08:36

Antradienį Palmira pataria niekur neskubėti

44

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – įgyvendinkite konkrečius sumanymus. Palanku imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų ar tų, kuriuos kažkada darėte ir dabar norite vėl atnaujinti.


2014-11-25 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, lapkričio 25 d.

6

Nors diena aktyvi, skubėti nereikėtų – šios dienos veiksmai turės įtakos ilgam ir neigiamas pasekmes nebus paprasta ištaisyti. Diena geresnė praktinei veiklai nei teoriniam problemų sprendimui – įgyvendinkite konkrečius sumanymus. Palanku imtis anksčiau nepavykusių, atidėtų darbų ar tų, kuriuos kažkada darėte ir dabar norite vėl atnaujinti.


2014-11-24 06:06

Palmira sako: prie darbų, nes lengvai tvarkysite reikalus

50

Ši diena padės išsijudinti iš savotiško sąstingio. Stenkitės suvokti, ko reikia, kad sektųsi darbe, kad lengviau tvarkytumėte reikalus. Daugiau bendraukite, klausykite gaunamų patarimų. Tinka kurti ir ilgalaikius projektus. Tai geras laikas ir ką nors reklamuoti, prisistatyti naujai auditorijai, naujam darbdaviui. Tinkamas laikas pradėti sportuoti, mokytis kovos menų. Palanku pirkti sidabrą, peilius, aštrius instrumentus, taip pat veidrodžius.


2014-11-23 12:35

Kam astrologė S.Liepienė žada gerą savaitę?

10|2

Tamsiausias paros metas - prieš aušrą, todėl Šaulio ženklui svajonės gali išsipildyti tada, kai jis to mažiausiai laukia. Ožiaragiui patariama priėjus kryžkelę, sustoti ir pagalvoti. Kas taikysis, o kas pyks? Kas turi tausoti savus nervus, o kas - svetimus? Astrologės S.Liepienė atsakymai nepalieka abejingų.


2014-11-22 07:36

Palmira įspėja - šį savaitgalį išleisti pinigai nueis vėjais

100

Šeštadienis – persilaužimo diena, kai į įprastus dalykus pavyksta pažvelgti nauju aspektu. Pirma dienos pusė palanki baigti senus darbus, taikytis. Itin palanku tuo metu ką nors kam nors padovanoti, paaukoti. 14 val.22 min. stos Jaunatis, prasidės naujas Mėnulio mėnuo. Dabar jau bus gerai pamąstyti apie ateitį, pasvajoti apie šviesius, džiugius dalykus! Verta planuoti mėnesio darbus – juos įgyvendinti bus lengviau.


Populiariausi per 24 val.