Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Palmiros horoskopas

Palmiros horoskopas

2012-07-25 00:01

Jūs kupini naujų sumanymų ir optimizmo, o aplinkiniai – geranoriški ir pasirengę padėti. Tai įkvėpimo metas, ir jei norite, kad diena būtų sėkminga, nereikia nieko daryti specialiai, ko nors siekti dirbtinai.

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Horoskopai
2015-02-27 14:39

Rytų horoskopas kitai savaitei – Dvyniai gali laimėti loterijoje

4

Ką žada Rytų horoskopas kitai savaitei? Sėkmingiausia diena Vandeniams, Dvyniams, Vėžiams – ketvirtadienis, Mergelėms, Šauliams – penktadienis, Liūtams – šeštadienis ir sekmadienis, Žuvims palankiausias metas susitikti su verslo partneriais – pirmadienis.


2015-02-27 06:21

Palmira priminė, kad verta pasirūpinti benamiais gyvūnais

4

Rytmetys nepalankus, iki 12 val. nederėtų imtis atsakingų reikalų, įsipareigoti, pasirašyti lemtingų dokumentų – svarbius reikalus dera tvarkyti vėliau. Antra dienos pusė siejama su karminiu atpildu, kai gaunama tai, ką per mėnesį užsitarnauji. Šis laikas naudingas socialiniams reikalams tvarkyti, finansinėms problemoms spręsti – rasite naujų galimybių. Prasminga apgalvoti ilgalaikius dalykinius planus, aptarti juos su asmenimis, galinčiais padaryti įtaką jūsų karjerai, priimti atsakingus karjeros sprendimus.


2015-02-27 00:01

Palmiros horoskopas penktadieniui, vasario 27 d.

Rytmetys nepalankus, iki 12 val. nederėtų imtis atsakingų reikalų, įsipareigoti, pasirašyti lemtingų dokumentų – svarbius reikalus dera tvarkyti vėliau.


2015-02-26 06:00

Astrologė Palmira: neišlaidaukite, nes tuščiai prarasite pinigus

6

Tik rytmetys iki 11val. – palankus metas, tinkamas svarbiems reikalams, atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams. Tiesa, ši diena skatins fanatizmą, pasiaukojimą dėl idėjos (politinės, religinės, finansinės, verslo ir pan.), tad kad ir ką išgirstumėte, nepasiduokite euforijai ar, atvirkščiai, panikai – stenkitės laikytis aukso vidurio.


2015-02-26 00:01

Palmiros horoskopas ketvirtadieniui, vasario 26 d.

6

Tik rytmetys iki 11 val. – palankus metas, tinkamas svarbiems reikalams atlikti, atsakingiems dalykiniams susitikimams, susitarimams. Ši diena skatins fanatizmą, pasiaukojimą dėl idėjos (politinės, religinės, finansinės, verslo ir pan.), tad kad ir ką išgirstumėte, nepasiduokite euforijai ar, atvirkščiai, panikai – stenkitės laikytis aukso vidurio.


2015-02-25 06:00

Palmira patarė atsipalaiduoti ir pasikliauti nuojauta

14

Ramus atsipalaidavimo metas. Bet kokiu atveju būtų geriau, jei laikytumėtės pasyvios pozicijos. Tiesa, rytmetys kiek įtemptas, gali kilti noras veltis į ginčus be aiškios priežasties. Tad jei dažniau ilsėsitės, o namie nesiaiškinsite, kas čia šeimininkas, kas tempia visą naštą, kas visus išlaiko, nebus progų suirzti.


2015-02-25 00:01

Palmiros horoskopas trečiadieniui, vasario 25 d.

8

Ramus atsipalaidavimo metas. Bet kokiu atveju geriau, jei jūsų pozicija bus pasyvi. Tiesa, rytmetys kiek įtemptas, gali kilti noras veltis į ginčus be aiškios priežasties. Tad jeigu dažniau ilsėsitės, o namie nesiaiškinsite, kas čia šeimininkas, kas tempia visą naštą, kas visus išlaiko, nebus progų suirzti.


2015-02-24 11:41

Astrologės S.Liepienės prognozės savaitei – gilinkitės į sapnus

16|2

Avinas (03 21–04 19) Norėsis pradėti ką nors nauja, nematyta ar net nežinoma. Poreikis skubėti, rizikuoti, lėkti. Troškimas išbandyti tai, kas nepatirta. Tai padės rasti ne tik naujų veiklos sričių, bet ir pažadins aplinkinius. Atsiras kam jus palaikyti, eiti kartu, tobulinti jūsų idėjas. Nenuostabu, kad kartu su šiuo šuoliu kils poreikis ir judėti, sportuoti. Nors orai stovyklauti nėra palankūs, apie galimybę keliauti galvojate jau dabar.


2015-02-24 08:56

Palmiros prognozė: išaušo moterims palanki diena

30

Nieko nėra pastovesnio už laikina. Neblogai būtų tai šiandien dažniau prisiminti, nes šios dienos pažadai, įsipareigojimai ilgam taps svarbūs, be to, juos teks įvykdyti. Tad ateityje lengvabūdiškiems asmenims diena gali sukelti nemenkų problemų, tiems, kurių pareigos jausmas stiprus, o įdirbis didelis – naudingas metas. Tai geras laikas moterims, ypač vyresnio amžiaus: joms gali atsiverti perspektyvos veikloje, tad tiktų tvarkyti reikalus, susijusius su darbu, pinigais, nekilnojamuoju turtu.


2015-02-24 00:01

Palmiros horoskopas antradieniui, vasario 24 d.

12

Nėra nieko pastovesnio už tai, kas laikina.


Populiariausi per 24 val.