Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

„Rangers“ pateko į NHL Rytų konferencijos pusfinalį

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų penktosiose Rytų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse penktadienį reguliariojo sezono nugalėtoja „New York Rangers“ komanda namuose po pratęsimo 2:1 (1:0, 0:1, 0:0; 1:0) įveikė „Pittsburgh Penguins“ (8-oji vieta konferencijoje) ekipą ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4-1.

2015-04-25 11:05

Ar M. Pocius turėtų valgyti daugiau už A. Juškevičių?

10

Ta pati profesija, ta pati rinktinė, tačiau maisto porcijos turėtų būti skirtingos. Kodėl? Nes Adas Juškevičius už Martyną Pocių žemesnis dviem centimetrais. Vilniaus „Lietuvos ryto“ įžaidėjo ūgis – 194 cm, o Stambulo „Galatasaray“ atstovaujančio M.Pociaus – 196 cm. Vyriausybė yra numačiusi, kad aukštesniems nei 195 cm ūgio sportininkams prie numatytos dienos maistpinigių sumos turėtų būti skiriamas priedas.

2015-04-24 17:57

R. Meilutytė apie J. Jefimovą: „Nelaikau jos tikra varžove“

27

Dėl dopingo vartojimo diskvalifikuota Julija Jefimova Rusijoje susišlavė daug medalių ir erzina savo varžoves skambiais pareiškimais. Viena jų – olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. Būtent J.Jefimova ir R.Meilutytė buvo laikomos didžiausiomis varžovėmis baseine, bet sportininkės po varžybų apie viena kitą kalbėjo gražiai.

2015-04-24 16:44

Amžiaus bokso dvikovos bilietų kaina – kosminė

18

Bokso gigantų Floydo Mayweatherio ir Manny Pacquiao susitikimas ringe gegužės 2-ąją nuo pradžių buvo vadinamas amžiaus dvikova, o dabar paaiškėjo, kad norintiems tai pamatyti teks gerokai paišlaidauti. Ketvirtadienį buvo pradėta prekiauti bilietais į „MGM Grand“ areną Las Vegase, bet netrukus jie visi buvo išgraibstyti, o perpardavinėtojų svetainėse atsirado galimybė įsigyti bilietą ir už 130 tūkst. eurų.

2015-04-24 15:49

Lietuvos regbio rinktinė pasirengusi šeštadienio batalijoms

1|3

Lietuvos nacionalinė regbio-15 rinktinė, Šiauliuose surengtoje treniruočių stovykloje įnirtingai rengiasi Europos Tautų taurės 2B diviziono turnyro rungtynėms su Latvijos ir Kipro komandomis.

2015-04-24 15:00

J. Jefimova erzina varžoves: „Dar nepasiekiau viso greičio“

35

Po šešiolikos mėnesių diskvalifikacijos dėl dopingo vartojimo į kovą grįžusi plaukikė Julija Jefimova Rusijoje susižėrė medalių kraitį. Viena pagrindinių Rūtos Meilutytės varžovių Rusijos plaukimo čempionate laimėjo tris aukso ir vieną sidabro medalį.

2015-04-24 12:30

V. Alekna diską nusviedė 60,13 m

1

Ketvirtadienį Vilniaus žiemos sezono ilgų metimų čempionate geriausi rezultatai užfiksuoti vyrų disko metime.

2015-04-24 11:32

„Canucks“ NHL ketvirtfinalyje sumažino atsilikimą

13

Penktosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) atkrintamųjų Stenlio taurės varžybų Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Vankuverio „Canucks“ klubas ketvirtadienį namuose 18,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 2:1 (0:1, 1:0, 1:0) nugalėjo Kalgario „Flames“ ledo ritulininkus, tačiau seriją iki keturių pergalių varžovams pralaimi 2-3.

2015-04-23 22:09

F. Mayweatheris nepasiduoda: „Aš geresnis už M. Ali“

12

Floydas Mayweatheris jaunesnysis toliau ruošiasi vienai skambiausių dešimtmečio dvikovų ir per trečiadienio spaudos konferenciją dar kartą priminė, kad save laiko geresniu kovotoju nei legendinis Muhammadas Ali.

2015-04-23 14:30

Olimpinė vicečempionė G. Scheidt – antra pasaulio taurės etape

2

Prancūzijoje prasidėjo pasaulio buriavimo taurės etapas, kuriame dalyvauja trys Kauno buriavimo mokyklos „Bangpūtys“ sportininkai: Gintarė Scheidt, Viktorija Andrulytė ir Juozas Bernotas. Moterų „Laser Radial“ jachtų klasėje varžybas puikiai pradėjo Pekino olimpinė vicečempionė G. Scheidt. Gintarė pirmame plaukime buvo 6-ta, o antrame 3-čia ir su 9 baudos balais bendroje įskaitoje užima 2 vietą iš 40 dalyvių.