Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

1

Geriausiu Lietuvos regbio žaidėju antrus metus išrinktas Ignas Darkintis šiuo metu turi kiek atsiriboti nuo sporto. Žaisdamas už elitinėje Anglijos „Aviva Premiership“ rungtyniaujančios Londono „Wasps“ komandos dublerius lietuvis patyrė čiurnos traumą ir turėjo vykti į ligoninę.

2014-11-26 12:18

D. Zubrus su „Devils“ pralaimėjo jau tryliktą kartą

13

Tryliktą pralaimėjimą 22-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė vienuoliktąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus Naujojo Džersio „Devils“ (21 tšk.) klubas.

2014-11-25 22:39

Baltarusijos čempionate „Energija“ klupo jau penkioliktąjį kartą

Penkioliktąją nesėkmę 24-ose Baltarusijos aukščiausiosios ledo ritulio lygos rungtynėse patyrė septintąją vietą užimanti Elektrėnų „Energijos“ (28 tšk.) komanda, antradienį išvykoje 2:7 (2:3, 0:4, 0:0) pralaimėjęs penktojoje pozicijoje esantiems Gardino „Neman-2“ (45 tšk.) ledo ritulininkams.

2014-11-25 19:37

Paraolimpiečiams atsidėkota už nuopelnus valstybei

4|33

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, antradienį Lietuvos kūno kultūros ir sporto departamente dalyvavęs geriausių 2014 m. Lietuvos neįgaliųjų sportininkų pagerbimo ceremonijoje, dėkojo sportininkams ir jų treneriams už šių metų laimėjimus bei linkėjo neblėstančių pergalių ateityje.

2014-11-25 07:46

Lengvaatlečių geriausieji – disko metikai

1|39

Zinaida Sendriūtė ir Andrius Gudžius pripažinti geriausiais Lietuvos lengvosios atletikos sportininkais 2014 metais. Disko metikai nuraškė svarbiausius prizus per Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) apdovanojimus pirmadienio vakarą „Campanile“ viešbutyje Vilniaus pakraštyje.

2014-11-24 18:43

Išrinkti geriausi metų lengvaatlečiai

8|39

2014-11-24 11:48

S. Maslobojevas ir T. Pakutinskas - Europos kikbokso čempionai

Sekmadienį Vilniuje pasibaigusiame Europos mėgėjų kikbokso čempionate aukso medalius iškovojo Sergejus Maslobojevas ir Tomas Pakutinskas.

2014-11-24 11:12

Mirė Rusijos ledo ritulio legenda

14

Užgeso sėkmingiausiu tarptautiniu ledo ritulio treneriu tituluojamo ruso Viktoro Tichonovo gyvybė. Ilgai su liga kovojęs 84-erių V.Tichonovas ligoninėje mirė pirmadienio rytą. Treniruodamas Sovietų Sąjungos ir Rusijos ledo ritulio rinktines, jis iškovojo tris olimpinius aukso medalius ir aštuonis pasaulio čempionų titulus 1979-1992 metais.

2014-11-24 09:33

Ledo ritulio čempionate – antroji „Juodupės“ pergalė

Juodupės „Juodupės“ ledo ritulininkai atvirajame Lietuvos ledo ritulio čempionate ir toliau skriaudžia Vilniaus klubus. Šiaurės Rytų Lietuvos ledo ritulio komanda iškovojo trečiąją pergalę sezone, sekmadienį Vilniaus pramogų arenoje po pratęsimo 5:4 (3:0, 1:2, 0:2, 1:0) įveikusi Vilniaus „Hockey Punks“ ekipą.

2014-11-24 08:47

NHL lyderiai patyrė septintąją nesėkmę

9

Septintą nesėkmę 23-iose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė šešiolikos komandų Rytų konferencijos bei absoliutus lygos lyderis Monrealio „Canadiens“ (33 tšk.) klubas.