Išplėstinė paieška >>
Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas (391)

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

1

Lietuvos rinktinė puolėjas Dainiui Zubrui nebeliko jokių kliūčių žaisti pasaulio čempionate Vilniuje. D.Zubraus draudimas buvo sutvarkytas ketvirtadienio rytą ir ledo ritulininkas galės atstovauti savo gimtinei balandžio 20-26 dienomis „Siemens“ arenoje, kartu su Didžiosios Britanijos, Lenkijos, Nyderlandų, Rumunijos ir Kroatijos rinktinėmis.

2014-04-17 16:15

Olimpinė čempionė pažadėjo rūpintis pasodintu ąžuoliuku

1|16|

„Pažadu, kad nepamiršiu pasidomėti, kaip auga mano pasodintas ąžuolas“, - įsipareigojo pasaulio ir olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė. Prie Lietuvos olimpinio sporto centro (LOSC) Vilniuje ketvirtadienį atsirado geriausios pasaulio penkiakovininkės pasodintas ąžuoliukas.

2014-04-17 12:43

Jaunimo olimpiadoje Nandzinge rungtyniaus per 20 lietuvių

Per aštuonis milijonus gyventojų turintis Kinijos miestas Nandzingas jau dabar yra pasirengęs priimti antrųjų jaunimo vasaros olimpinių žaidynių dalyvius. Tokį įspūdį parsivežė Lietuvos olimpinės misijos vadovas Einius Petkus, lankęsis seminare Kinijoje.

2014-04-17 12:32

Lietuvos olimpinis fondas buria „LTeam“ ženklo rėmėjus

Lietuvos sportininkus vienijantis ženklas „LTeam“ pradėjo bendradarbiavimą su pirmuoju oficialiu ilgalaikiu partneriu - juo tapo vartojimo kreditų bendrovė „Vivus.lt“. Balandžio 17 d. prieš Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Vykdomojo komiteto posėdį pasirašyta paramos sutartis, kuria bendrovė įsipareigojo skirti olimpiečiams daugiau nei 1 mln. litų. Bendradarbiavimas tęsis mažiausiai vieną olimpinį ciklą - iki Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių pabaigos. Sutartį pasirašė „Vivus.lt“ valdančios bendrovės „4finance” generalinis direktorius Gediminas Velička ir Lietuvos olimpinio fondo (LOF) direktorius Vitalijus Vasiliauskas.

2014-04-17 11:16

„Ducks“ pergale pradėjo atkrintamąsias varžybas

15

Trečiadienį prasidėjusių Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Stenlio taurės (Stanley Cup) varžybų Vakarų konferencijos pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse „Anaheim Ducks“ (1-oji vieta konferencijoje) komanda namuose 4:3 (3:0, 1:2, 0:1) įveikė „Dallas Stars“ (8) ledo ritulininkus ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

2014-04-17 00:42

JAV boksininkas uždirbo daugiau už C.Ronaldo ir L.Messi

4

Floydas Mayweatheris yra daugiausiai uždirbęs pasaulio sportininkas 2013 metais. JAV boksininkas aplenkė ryškiausias planetos futbolo žvaigždes portugalą Cristiano Ronaldo ir argentinietį Lionelį Messi.

2014-04-16 14:40

Regbio rinktinės laukia žūtbūtinis mačas Kroatijoje

3

Lietuvos vyrų regbio rinktinės šeštadienį laukia didelis išbandymas. Europos Nacijų taurės 2A grupės rungtynėse Lietuvos komanda svečiuose žais su Kroatijos regbininkais.

2014-04-16 14:10

Lietuvos orientacininkai Portugalijoje į medalius nepretendavo

Europos orientavimosi sporto čempionate Portugalijoje išdalinti ilgosios trasos finalo apdovanojimų komplektai. Abu Lietuvos atstovai antradienį gerokai atsiliko nuo lyderių.

2014-04-16 13:20

Turnyre Kaune - geriausi Lietuvos bušido kovotojai

Penktadienį, 19 val. Kauno „Žalgirio" arenos amfiteatre vyks bušido „SWAT'40" turnyras, kuriame aistruoliai turės galimybę ringe išvysti ir žinomus Lietuvos kovotojus.

2014-04-16 12:59

Lietuviško kraujo turintis K.Bieksa atstovaus Kanados rinktinei

1

Lietuvių kilmės ledo ritulininkas Kevinas Bieksa pakviestas atstovauti Kanados rinktinei pasaulio čempionate Baltarusijoje. 32-ejų gynėjas Kanados rinktinės aprangą apsivilks pirmą kartą.