Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Lietuvos rankininkas žais stipriausioje pasaulio lygoje

Vienas geriausių šio amžiaus Lietuvos rankinio auklėtinių Romas Kirveliavičius žais stipriausioje pasaulio lygoje – Vokietijos bundeslygoje. 26 metų 200 cm ūgio kairysis pusiaukraštinis iš Vienos „Fivers“ klubo perėjo į „Bietigheim“ komandą.

2014-10-23 12:13

Šokio treniruotėse - pamirštamas stresas ir dailinamos linijos

2

„Tiesiog ateini ir šoki“, - nusišypsojo sporto ir laisvalaikio klubo šeimai „Goodlife“ grupinių treniruočių trenerė Laura Batutytė. Sparčiai populiarėjančiose šokių treniruotėse skambant muzikai įvairių šokio žingsnelių pagalba galima padailinti figūrą, išmokti šokti ir pakoreguoti laikyseną. „Step“ užsiėmimų metu labiausiai treniruojamos kojos, šlaunys ir sėdmenys. Zumba - šokis su salsos, čiačia, regetono, kumbijos, merengės, sambos, hip hop, tango muzika. „Aero dance“ - klasikiniai aerobikos žingsneliai, perdirbti į modernų šokį.

2014-10-23 08:28

A. Baniulio treneris piktas: „Turėjo ginti? Tu debilas“

375|

Algirdo Baniulio sprendimas bėgti iš ringo Lietuvoje kelia nemažesnes emocijas nei netramdomas Vido Lončaro elgesys ringe. Europos jaunių čempionate Zagrebe pastarasis puolė talžyti teisėją Maciejų Dziurgotą. Dar prieš paskelbiant aštuntfinalio nugalėtoją, kuriuo tapo lietuvis, V.Lončaras be bokso pirštinių priėjo prie teisėjo ir ėmė šį mušti. Jis M.Dziurgotai sudavė septynis smūgius. Lenkui ligoninėje buvo nustatyti šonkaulių lūžiai. Teisėją gelbėjo treneriai ir apsauginiai, kurie už kojų vilkdami nuo aukos patraukė sportininką.

2014-10-22 21:42

Iš aukštikalnių nusileidusi Rūta Meilutytė pasiilgo varžybų

8|31

Trumpam sugrįžusi į Lietuvą Rūta Meilutytė vėl ners į baseiną, nes ruošiasi pasaulio plaukimo čempionatui 25 metrų baseine Katare. „Labai laukiu varžybų. Noriu pasitikrinti jėgas, nes jaučiu, jog kūnui to reikia. Noriu pabėgti nuo treniruočių ir tuo pačiu gerai pasiruošti olimpiadai“, – sakė 17-metė plaukikė.

2014-10-22 21:33

Į skandalą patekęs boksininkas A. Baniulis liko be medalio

12|

Zagrebe (Kroatija) vykstančiame Europos bokso čempionate Lietuvos bokso rinktinė liko be medalių. Paskutine viltimi laikytas Algirdas Baniulis (81 kg, 21 dayvis), kovoje dėl mažiausiai bronzos medalio, rezultatu 0:3 pralaimėjo Vegarui Tregrenui iš Norvegijos.

2014-10-22 16:28

Iš prestižinių varžybų D. Vištartaitė grįžo su auksu ir sidabru

Bostono mieste (JAV) vykusioje didžiausioje pasaulyje dviejų dienų „Head of The Charles“ regatoje lietuvė Donata Vištartaitė su tarptautine Kembridžo komanda iškovojo aukso medalį aštuonviečių valčių klasėje. Sportininkei įprastoje dviviečių klasėje D. Vištartaitė kartu su čeke Mirka Knapkova laimėjo sidabrą.

2014-10-22 16:16

Rūtai Meilutytei – dar vienas apdovanojimas

2|31

Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) pagerbė Nandzingo jaunimo olimpinėse žaidynėse medalius iškovojusius sportininkus. Tarp jų – Rūta Meilutytė. Ji, kaip ir kiti medalininkai, atsiėmė apdovanojimus iš Seimo Pirmininkės Loretos Graužinienės rankų.

2014-10-22 13:51

D. Zubrus smūgiavo dukart, „Devils“ ir vėl pralaimėjo

13

Trečią nesėkmę iš eilės šeštose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė devintąją vietą šešiolikos komandų Rytų konferencijoje užimantis Dainiaus Zubraus atstovaujamas Naujojo Džersio „Devils“ (7 tšk.) klubas.

2014-10-22 13:38

Iš ringo sprukęs A. Baniulis: „Nenorėjau veltis į problemas“

128|

Lietuvos boksininkui Algirdui Baniuliui tenka teisintis. Europos jaunių čempionato svorio kategorijos iki 81 kg varžybų aštuntfinalyje lietuvis įveikė kroatą Vido Lončarą, bet spruko iš ringo, kai po pralaimėjimo įsiutęs jo varžovas ėmė talžyti teisėją. „Visų labai prašau supratingumo“, - socialinio tinklo „Facebook“ puslapiui „Boksopasaulis.lt“ sakė A.Baniulis.

2014-10-22 10:11

Bušido turnyre kovosiantis T. Jonkus žavėjosi filmu „Rocky“

2

„Šia sporto šaka pradėjau užsiiminėti pamatęs garsųjį ir legenda tapusį filmą „Rocky“, – pasakojo „King of Kings World GP 2014“ čempionas Tadas Jonkus.