Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate – istorinė pergalė

Didžiosios Britanijos bėgikas Mo Farah įsirašė savo vardą į istoriją, kai šeštadienį 2015 metų pasaulio lengvosios atletikos čempionate laimėjo 5000 metrų bėgimą.

2015-08-29 14:34

Plaukikas A. Šidlauskas pateko į pasaulio čempionato finalą

Singapūre vykstančio pasaulio jaunimo plaukimo čempionato vaikinų 50 m plaukimo krūtine pusfinalyje šeštadienį Lietuvos atstovas Andrius Šidlauskas užėmė pirmąją vietą ir pateko į finalą.

2015-08-29 09:04

T. Šuškevičiui – olimpinis normatyvas ir sezono rekordas

3|29

Pekine vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate šeštadienio naktį startavo lietuvis Tadas Šuškevičius. Jis varžėsi 50 km sportinio ėjimo varžybose ir čia pasiekė puikius rezultatus.

2015-08-28 23:45

Naktiniame Kauno bėgime dalyvavo beveik tūkstantis bėgikų

1|14

Penktadienio vakarą Kauniečių akį traukė šviečianti bėgikų minia. Pirmą kartą Kaune rengtame „Naktiniame Orion bėgime“ paskutinį vasaros penktadienį netradiciškai palydėjo beveik tūkstančio bėgikų minia.

2015-08-28 21:25

Lengvosios atletikos čempionate – ruso triumfas

2

Kinijos sostinėje vykstančiose planetos lengvosios atletikos pirmenybėse penktadienį buvo išdalinti dar penki apdovanojimų komplektai.

2015-08-28 18:44

Lietuvos tinklininkės – Europos čempionato ketvirtfinalyje

Penktadienį Lietuvos paplūdimio tinklininkės Ieva Dumbauskaitė ir Monika Povilaitytė sėkmingai įveikė Europos jaunimo (iki 22 metų) čempionato aštuntfinalį.

2015-08-28 18:18

Greičiausia pasaulio moteris 200 m trasoje – europietė

3

2015 metų pasaulio lengvosios atletikos čempionate skambią pergalę pasiekė Europos sprintetė Dafne Schippers. Ji triumfavo 200 m bėgimo rungtyje. Jokia Europos atletė to nebuvo padariusi net dvylika metų.

2015-08-28 18:10

Po prasto šuolio A. Palšytė kaltino ir kinišką lovos čiužinį

42|2

Lietuvos lengvaatlečiai Airinė Palšytė ir Andrius Gudžius svarbiausiose metų varžybose liko toli nuo savo geriausių rezultatų. Pasaulio čempionate Pekine šuolių į aukštį ir disko metimo finalai vyks be jų. Abu Lietuvos lengvosios atletikos rinktinės favoritai ketvirtadienį liko it musę kandę – 14-ojoje pozicijoje, kuri nesuteikė teisės varžytis finale.

2015-08-28 16:45

Iššovusi B. Virbalytė: prireiks laiko, kol suvoksiu, ką padariau

5

„Pagaliau padariau tai, ką turėjau padaryti po daugelio metų darbo. Pirmą kartą tą dieną, kurią ir reikėjo, buvau pačioje geriausioje sportinėje formoje bei parodžiau, ką galiu“, – pasibaigus 20 km sportinio ėjimo varžyboms pasaulio čempionate sakė Brigita Virbalytė-Dimšienė.

2015-08-28 16:26

B. Virbalytė Pekine suspindėjo, o R. Stanys patyrė fiasko

6|24

Planetos lengvosios atletikos pirmenybėse Kinijos sostinėje penktadienį septintą vietą moterų 20 km rungtyje užėmė Brigita Virbalytė. Asmeninį rekordą pagerinusios Lietuvos ėjikės rezultatas – 1 valanda 30 minučių bei 20 sekundžių.