Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

10|2

Giedrius Titenis į pasaulio vandens sporto šakų čempionatą Kazanėje atvyko būdamas geriausios sportinės formos per visą savo gyvenimą. 26 metų plaukikas iš Anykščių sekmadienio vakare čempionato pusfinalyje 100 m krūtine įveikė per 58,96 sek. ir su trečiuoju rezultatu įskriejo į finalą. 26 metų plaukikas iš Anykščių sekmadienio vakare čempionato pusfinalyje 100 m krūtine įveikė per 58,96 sek. ir su trečiuoju rezultatu įskriejo į finalą.

2015-08-02 23:17

R. Meilutytė pasiilgo dvikovos su varžove iš Rusijos J. Jefimova

22|10

Lygiai prieš dvejus metus pasaulio pirmenybėse Rūta Meilutytė (18 m.) pagerino du pasaulio rekordus lenktyniaudama su Julija Jefimova (23 m.). Planetos pirmenybėse Kazanėje poryt lietuvė vėl sutiks Rusijos plaukikę, šįmet išnirusią baseine po dopingo bylos.

2015-08-02 19:11

Pirmoji staigmena – JAV rinktinė liko už finalo borto

4

Tadas Duškinas buvo greitas, bet ne pakankamai, kad patektų į pasaulio čempionato pusfinalį. Vandens sportų šakų pirmenybėse Kazanėje 50 m peteliške atrankoje 21 metų kaunietis užėmė 20 vietą tarp 80 rungties dalyvių.

2015-08-02 11:49

Lenkijos kūjo metikė pagerino planetos rekordą

Lenkijoje vykusiame Kamila Skolimowska vardo metimų festivalyje kūjo metikė Anita Wlodarczyk 1 m 50 cm pagerino sau pačiai nuo praėjusių metų priklausiusį pasaulio rekordą.

2015-08-02 10:05

Mūsų lengvaatlečiai nusileido latviams, bet pralenkė estus

2

Baltijos šalių lengvosios atletikos varžybose Valmieroje Lietuvos sportininkai laimėjo aštuonias rungtis. Tarp jų pergales pelnė disko metikai Andrius Gudžius ir Zinaida Sendriūtė, o rutulio stumimo varžybose nugalėjo Austra Skujytė.

2015-08-01 23:02

Tbilisis perdavė olimpinę vėliavą Vengrijos miestui Dėrui

23

Gruzijos sostinėje Tbilisyje šeštadienį baigėsi 13-asis Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis.

2015-08-01 22:32

D. Gudzinevičiūtė: „Sportas Lietuvoje neina klestėjimo keliu“

29|15

To nebuvo 20 metų: Europos jaunimo vasaros olimpiniame festivalyje (EYOF) Tbilisyje Lietuvos delegacija neiškovojo nė vieno medalio. Nors apdovanojimų liūties ir nebuvo laukiama, bet niekas nesitikėjo, kad svetinga Gruzija bus tokia atšiauri sportine prasme.

2015-08-01 21:10

I. Tobias su rusu džiaugėsi pirmuoju trofėjumi

20|

Po Izraelio vėliava šokti nusprendusi Isabella Tobias savaitgalį džiaugėsi pirmuoju trofėjumi su rusu Ilja Tkačenka. 2013 metais Lietuvos pilietybę išimties tvarka po didelių diskusijų ir skandalų gavusi šokėja ant ledo I.Tobias Niujorke su nauju partneriu iškovojo „Lake Placid 2015“ trofėjų.

2015-08-01 18:27

Žiaurus smūgis: po nesėkmingo šuolio austrė buvo paralyžiuota

8

Didelė nelaimė ištiko vieną geriausių Austrijos šuolininkių su kartimi Kirą Grunberg. Sportininkė per treniruotę krito ant galvos ir buvo paralyžiuota. Žiaurų incidentą matė ir jos tėvai.

2015-08-01 17:54

Tbilisyje – be medalių: A. Kmieliauskas irgi nepasiekė bronzos

5|54

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje (EYOF) Tbilisyje šeštadienį buvo kovojama dėl paskutinių medalių komplektų, bet Lietuvos delegacijos sąskaita taip ir liko tuščia. Paskutinį šansą turėjo dziudo kovotojas elektrėniškis Antanas Kmieliauskas, bet kovoje dėl bronzos jis pralaimėjo ukrainiečiui Oleksijui Babenkai.