Be motinos užaugusią plaukikę pergalių keliu lydi tėvas

2012-07-30 18:23

Penkiolikmetė plaukikė iš Lietuvos Rūta Meilutytė prieš startą 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje giliai įkvėpė. Po atrankos varžybų sekmadienio rytą Lietuva jau žinojo, ką gali ši šviesiaplaukė mergaitė. Todėl visi įkvėpė kartu. R. Meilutytės startas Londono olimpinėse žaidynėse užgniaužė kvapą net tiems, kurie galvojo, kad Londone verta stebėti tik vyrų krepšinio rinktinės ir Virgilijaus Aleknos metimus.

1/11

R. Meilutytė 100 metrų krūtine plaukimo rungties pusfinalyje distanciją įveikė per 1 min. 05,21 sek., pasiekė naują Europos rekordą ir savo plaukime užėmė 1-ąją vietą. Reuters

1 / 11

R. Meilutytę itin palaiko šeima. M. Patašius.

(11 nuotraukos) M. Patašius., Reuters

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.

3|15

„Tour de France“ dviratininkų lenktynių trečiajame etape 108-as pirmadienį finišavo Ramūnas Navardauskas. Lenktynėse neišvengta žiaurios griūties – nukentėjo daugybė sportininkų, o keli jų nebaigė lenktynių.

2015-07-07 11:46

Irkluotojai universiadoje iššovė – laimėjo krūvą aukso medalių

3

Pietų Korėjoje vykstančių 28-ųjų pasaulinių studentų vasaros žaidynių merginų porinių dviviečių irklavimo varžybose antradienį Lietuvos atstovės Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė iškovojo aukso medalius.

2015-07-07 09:43

Rekordas: 1136 km dviračiais aplink Lietuvą per 44 valandas

3

Liepos 5 dieną Elijus Čivilis (33 m.)ir Renatas Motuzas (43 m.) Lietuvai padovanojo naują rekordą. 1136 kilometrus dviračiais aplink Lietuvą jie apvažiavo per 44 valandas ir 17 minučių, parodę neįtikėtiną ištvermę, kovojant ne tik su negailestingai svilinančiu karščiu, bet ir fiziniu bei emociniu nuovargiu ir skausmu.

2015-07-06 23:23

Lietuvos BMX dviračių čempionate – lyderių pergalės

Šiauliuose vykusiame Lietuvos BMX dviračių čempionate pergales iškovojo favoritai.

2015-07-06 22:59

D. Tušlaitė buvo per plauką nuo pergalės „Giro d'Italia“ etape

Italijoje vykstančių daugiadienių „Giro d'Italia Internazionale Femminile“ dviratininkių lenktynių trečiąjį etapą šešta baigė „Inpa Sottoli Giusfredi“ ekipai atstovaujanti Daiva Tušlaitė.

2015-07-06 15:53

Padelio teniso mėgėjai varžėsi „Dubingiai Open 2015“ turnyre

Gražų ir karštą pirmąjį liepos savaitgalį Dubingių teniso ir padelio klube Š.Marčiulionio sodyboje kartu su dešimtuoju jubiliejiniu teniso turnyru vyko padelio teniso turnyro LPF VASAROS TAURĖ 2015 II etapo varžybos. Šiame turnyre rungtyniavo vyrų ir moterų žaidėjų poros, pagal stiprumą paskirstytos į A ir B lygas, ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio.

2015-07-06 14:00

Bėgimo entuziastams karštis nė motais: gelbėjo ir ugniagesiai

3|47

Kol dauguma žmonių ilsisi ir nuo karščių gaivinasi prie vandens telkinių, pirmadienį vyko savo tradicijomis ir ypatinga dvasia pasižymintis, vienas seniausiai Lietuvoje organizuojamų bėgimų „Aplink Žaliuosius ežerus“, skirtas Valstybės dienai ir 605-osioms Žalgirio mūšio metinėms paminėti.

2015-07-06 10:52

Kalnų dviratininkai trijų dienų lenktynes baigė su ultrabėgikais

3

Sekmadienį prie Geluvos ežero (Šiaulių r.) baigėsi vienintelės Lietuvoje organizuojamos daugiadienės kalnų dviračių lenktynės „MTB-Šiauliai 2015“. Tris dienas stipriausi šalies kalnų dviratininkai ir mėgėjai kovojo ne tik su varžovais, bet ir su alinančiu karščiu. Daugiau negu 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Nyderlandų patyrė ekstremalių išbandymų techniškai sudėtingiausioje Lietuvos XC kroso trasoje, 66 ir 50 km lenktynėse mišku, pelke ir bekele.

2015-07-06 09:31

Į universiados finalą pateko visi septyni Lietuvos irkluotojai

Pietų Korėjoje įsibėgėjančioje pasaulio studentų universiadoje pirmadienį irklavimo regatos pusfinaliuose pirmąsias vietas užėmė bei kovą dėl medalių finaluose tęs visos penkios Lietuvos įgulos.

2015-07-05 22:23

TdF: R. Navardauskas – 91-as, antrąjį etapą laimėjo A. Greipelis

7

102-ą kartą vykstančių prestižinių „Tour de France“ dviratininkų lenktynių antrajame etape 91-ą vietą sekmadienį užėmė „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandai atstovaujantis Ramūnas Navardauskas, kuris bendrojoje įskaitoje iš 141-os pozicijos pakilo į 90-ą.