Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-27 13:52

Tyrėjai: katastrofą sukėlęs „Germanwings“ pilotas nuslėpė ligą

211|9|

Penktadienį „Germanwings“ lėktuvo katastrofą sukėlusio piloto namuose Vokietijos policija surinko daiktus, kurie galėtų padėti įminti katastrofos mįslę. Po to, kai vakar paaiškėjo, kad pilotas lėktuvą sudaužė tyčia, tyrėjai mėgino išsiaiškinti, kokios buvo šio poelgio priežastys ir prabilo, kad pilotas nuo visų slėpė savo ligą.


2015-03-27 12:32

Amsterdamo Schipholio oro uoste buvo atšaukti visi skrydžiai

2

Amsterdamo Schipholio oro uoste visi skrydžiai šiandien buvo kuriam laikui sustabdyti, o kai atvykstantys lėktuvai nukreipti į aplinkinius oro uostus po to, kai mieste ir aplinkiniuose rajonuose sutriko elektros tiekimas.


2015-03-27 11:57

Teismas sprendžia dėl britės nužudymo nuteistos A.Knox likimą

Amerikietė Amanda Knox penktadienį sužinos, ar bus paliktas galioti jai paskelbtas apkaltinamasis nuosprendis dėl 2007-aisiais įvykdytos žmogžudystės – tai turi paskelbti Italijos aukščiausios instancijos teismas, kuriam buvo perduota britės studentės Meredith Kercher nužudymo byla.


2015-03-27 11:07

Bažnyčia sumokės iškrypėlio kunigo aukai

13|3

Viena konservatyviausių Europoje laikoma Lenkijos katalikų bažnyčia pripažino, kad šalyje egzistuoja kunigų pedofilų problema. Ji pirmą kartą sutiko dvasininko aukai mokėti piniginę kompensaciją. Vakarų valstybėse Katalikų bažnyčia jau senokai susitaikė su išmokų pedofilų aukoms būtinybe, o Lenkija tam ryžosi vien spaudžiama Vatikano.


2015-03-27 08:32

Po katastrofos Alpėse aviatoriai sukūrė naują taisyklę

25|

Kai paaiškėjo, kad bendrovės „Germanwings“ pilotas, vienas likęs kabinoje, sąmoningai sudaužė lainerį, Vokietijos aviacijos asociacija BDL ketvirtadienį paskelbė planuojanti įvesti taisyklę, kad lėktuvų pilotų kabinose visuomet turi būti du žmonės.


2015-03-27 07:03

Kraupiausios lėktuvų katastrofos, kurias sukėlė pilotai

21|12|

Lėktuvo pilotas Andreasas Lubitzas antradienį tyčia nukreipė bendrovės „Germanwings“ orlaivį „Airbus A320“ į kalną Pietų Prancūzijoje. Tyrėjai patvirtino, kad 28 metų vokietis, palaukęs, kol labiau patyręs skrydžio kapitonas paliks kabiną, sudaužė orlaivį, kuriuo skrido 150 žmonių. Tyrėjai tvirtina kol kas nežinantys, kodėl jaunas pilotas priėmė tokį beprotišką sprendimą. Tai toli gražu ne pirmas kartas, kai aviakatastrofas sukelia pilotai, norėdami pražudyti visus lėktuvo keleivius ir įgulą.


2015-03-26 22:31

V.Putinas įspėja Vakarus: „Neketiname nusileisti ar nusilenkti“

580

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pažadėjo, kad Maskva nepasiduos Vakarų šalių bandymams politiškai izoliuoti Rusiją ir daryti spaudimą jos ekonomikai, skelbia AP.


2015-03-26 21:00

Pirmasis katastrofos tyrėjų versiją iškėlė lietuvis pilotas

68|10|

Bendrovės „Germanwings“ lėktuvo „Airbus A320“ katastrofos priežastis tiriantys pareigūnai neabejoja – antrasis orlaivio pilotas 28 metų Andreasas Lubitzas tyčia sudaužė lėktuvą ir pražudė 150 žmonių. Tokią, regis, beprotišką versiją dar katastrofos dieną pirmasis pateikė Lietuvos aviatorius Vidas Kaupelis.


2015-03-26 19:48

B. Obama rugsėjį Baltuosiuose rūmuose priims popiežių Pranciškų

8|2

Rugsėjį lankydamasis Jungtinėse Valstijose, popiežius Pranciškus susitiks ir su prezidentu Baracku Obama. Baltieji rūmai paskelbė, kad B. Obama Katalikų bažnyčios vadovą priims rugsėjo 23 dieną, praneša agentūra AFP.


2015-03-26 19:16

A.Lubitzo namuose Diuseldorfe – kratos, piloto draugai šokiruoti

197|21|

Vokietijos pilotų profesinė sąjunga ir bendrovės „Lufthansa“ skrydžių mokykla Brėmene, kur pilotai įgyja įgūdžių ir žinių, susilaiko nuo išsamių komentarų apie abu pilotus, kurie valdė sudužusį lėktuvą. Įstaigos iš pradžių atsisakė atskleisti net abiejų vyrų tapatybes. Vis dėl to Vokietijos žurnalistai iš kitų šaltinių sugebėjo surinkti nemažai informacijos.


Populiariausi per 24 val.