Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-02 22:26

Slapta operacija Maskvoje – mėginama gelbėti Lenino mumiją

276|4

Garsusis mauzoliejus Raudonojoje aikštėje – uždarytas. Kaip teigia Maskvos valdžia, planiniams darbams iki balandžio 16-osios. Bus tvarkoma Vladimiro Lenino mumija. Specialistai atnaujins balzamuoto kūno išvaizdą. Galimas daiktas, kad bus pakeistas jo kostiumas.


2015-03-02 19:56

Lenkijos Senato pirmininko neįleidžia į B. Nemcovo laidotuves

10

Lenkijos Senato pirmininkas Bogdanas Borusewiczius pirmadienį pareiškė, kad Rusija neišdavė jam vizos vykti į opozicijos lyderio Boriso Nemcovo laidotuves, kuris penktadienį vėlai vakare buvo nušautas Maskvos centre.


2015-03-02 18:41

F. Hollande'as ir J. Stoltenbergas reikalauja paliaubų Ukrainoje

5

Pirmadienį Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as susitiko su NATO generaliniu sekretorium Jensu Stoltenbergu. Jie reikalavo paliaubų Ukrainoje bei sunkiosios ginkluotės atitraukimo, skelbia „Reuters“.


2015-03-02 18:31

B.Obama pasiryžęs neleisti Iranui pasigaminti branduolinį ginklą

9

Jungtinės Valstijos pirmadienį pažadėjo laikytis tvirtų įsipareigojimų Izraeliui ir patikino, kad imsis „visų būtinų veiksmų“, kad jo priešininkas Iranas neturėtų branduolinio ginklo. Tarptautiniams derybininkams siekiant sutarties su Teheranu, kuri apribotų jo branduolinę programą, Vašingtono ambasadorė Jungtinėse Tautose (JT) Samantha Power pakartojo, jog prezidentas Barackas Obama yra įsipareigojęs neleisti pasigaminti branduolinių ginklų.


2015-03-02 17:13

P. Porošenka suteikė N. Savčenko Ukrainos didvyrės vardą

27

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka suteikė Rusijoje kalinamai lakūnei Nadeždai Savčenko Ukrainos didvyrės vardą. Tai pirmadienį pranešė „RIA Novosti“.


2015-03-02 17:12

Los Andžele nušautas policininkams pasipriešinęs vyras

1

Los Andželo policija pranešė, kad trys pareigūnai šaudė į vyrą, kuris mėgino atimti iš policininko ginką, ir nukovė jį.


2015-03-02 16:53

J. Kerry perspėjo S. Lavrovą: bus neišvengiamų pasekmių

25|5| 

JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry pirmadienį sakė perspėjęs Rusijos užsienio reikalų ministrą Sergejų Lavrovą, kad prorusiški separatistai Ukrainoje privalo laikytis paliaubų arba susitaikyti su pasekmėmis, kurios gali suduoti smūgį Rusijos ekonomikai.


2015-03-02 16:23

Didžiosios Britanijos princas Williamas lankosi Kinijoje

14

Kembridžo hercogas Williamas susitiko su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu. Tai yra vienas svarbiausių Jungtinės Karalystės karališkosios šeimos vizitų į Kiniją per 30 metų, informuoja BBC.


2015-03-02 15:36

Indijoje autobuse merginą išprievartavęs vyras: ji pati kalta

17

Vienas iš vyrų, nuteistų už grupinį išprievartavimą Indijoje, pareiškė, kad „už prievartavimą yra kaltesnės merginos nei vyrai“, praneša „The Independent“. Praėjus dviem savaitėms po užpuolimo 23-ejų fizioterapijos studentė mirė nuo žiaurių sužeidimų. Ją sužalojo šeši vyrai, merginai bekeliaujant namo iš kino su draugu. Tarp nusikaltėlių įvardijamas ir Mukeshas Singhas, tikinantis, esą tuo metu vairavo autobusą ir neprisidėjo prie 2012 metais gruodžio 16 dieną įvykdyto užpuolimo.


2015-03-02 15:27

Kinija stojo į Rusijos pusę

70

Kinijos ambasadorius Belgijoje gana netikėtai pareiškė, jog Vakarai turėtų atsižvelgti į Rusijos „susirūpinimus dėl saugumo“, kad pagaliau nuslopintų konfliktą Ukrainoje. Toks Qu Xing'o pasisakymas nustebino ekspertus, nes iki šiol Pekinas vengė pareiškti aiškesnę poziciją šiuo klausimu, rašo „EUobserver“. Esą Kinijai kelia nerimą naujosios Ukrainos valdžios provakarietiškumas. „Rusija pagrįstai susirūpinusi. Vakarai turėtų atsižvelgti į Rusijos nuogąstavimus dėl saugumo“, – svarstė ambasadorius.


Populiariausi per 24 val.