Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)


2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-06-29 22:47

Puerto Rikui baigėsi pinigai, smaugia skola

3

Tarptautiniams ekonomistams pirmadienį paskelbus kritišką ataskaitą apie Puerto Riko ekonomiką, šios savivaldą turinčios JAV teritorijos gubernatorius perspėjo, kad ji negali padengti 72 mlrd. JAV dolerių skolos.


2015-06-29 20:48

Po kruvinų atostogų Tunise – sukrečiantys turistų pasakojimai

39|10|

Mattew Jamesas sekmadienį ligoninėje darytoje nuotraukoje šypsojosi ir kėlė aukštyn nykščius. Nors ir buvo sužeistas, trisdešimtmetis vyras išgyveno praėjusį penktadienį Tuniso kurorte Susoje (Sousse) įvykdytą teroro išpuolį. Vyras drąsiai padėjo savo dvidešimt šešerių metų sužadėtinei Saerai Wilson išvengti į visas puses paklaikusio teroristo leistų kulkų, uždengdamas ją savo kūnu.


2015-06-29 17:12

Per ataką Egipte žuvo šalies generalinis prokuroras

3|3

Egipto valstybės prokuroras Hishamas Barakatas mirė, praėjus kelioms valandoms nuo galingo sprogimo prie jo automobilio su palyda Kaire pirmadienį, pranešė du ministrai po džihadistų platintų raginimų puldinėti teismo pareigūnus ir šitaip bausti juos už susidorojimą su islamistais.


2015-06-29 13:52

JAV pareigūnai pašovė ir sulaikė antrąjį kalėjimo bėglį

1|2

Nuteistas žudikas, prieš tris savaites pabėgęs iš griežčiausio apsaugos režimo kalėjimo Niujorko valstijoje, sekmadienį buvo pašautas ir sučiuptas po to, kai keliomis dienomis anksčiau per intensyvias gaudynes buvo nukautas kitas bėglys.


2015-06-29 11:22

Indijoje nulinčiuotas mokyklos direktorius

Indijoje, Biharo valstijoje, nulinčiuotas mokyklos direktorius, praneša BBC. Įtūžusi minia Devendrą Prasadą Sinhą spardė ir mušė lazdomis Jie taip pat padegė kelis automobilius ir dvi klases. Incidentas įvyko, kai dviejų mokinių kūnai buvo rasti vandens kanale.


2015-06-29 09:19

Armėnijoje apie 10 tūkst. demonstrantų tęsia protestus

12| 

Apie 10 tūkst. protestuotojų sekmadienį vakare toliau mitingavo Armėnijos sostinės centre, nors policija perspėjo jėga juos išvaikyti, o prezidentas įšaldė prieštaringai vertinamą vyriausybės sprendimą padidinti elektros kainas.


2015-06-29 08:49

Išpuolį Tunise įvykdęs nusikaltėlis turėjo pagalbininkų

2|

Tuniso pareigūnų teigimu, netoli Suso miesto 38 žmones nušovęs nusikaltėlis veikė ne vienas, praneša BBC. Vidaus reikalų ministerijos teigimu, teroristas Seifeddine Rezgui turėjo pagalbininkų, kurie padėjo įvykdyti išpuolį. Atsakomybę prisiėmė „Islamo valstybė“.


2015-06-28 17:43

Protestuotojų minia Jerevane gavo prezidento pažadą

2|3

Demonstrantai, Armėnijos sostinėje protestuojantys prieš didesnes elektros kainas buitiniams vartotojams, pagrindinę Jerevano gatvę blokuoja jau septinta diena iš eilės, bet planuoja sekmadienį vakare nuspręsti, ar sustabdyti savo protestą prezidentui pažadėjus įšaldyti elektros pabranginimą.


2015-06-28 16:18

Taivano pramogų parke – didelis sprogimas, sužeista 500 žmonių

7|8|

Per vakarėlį Taivano vandens pramogų parke netoli sostinės Taibėjaus žmonių minia pateko į pragarą, kai sprogo ir suliepsnojo ore paskleisti spalvoti milteliai. Šokių aikštelė ir scena virto ugnies jūra. Vaizdo įrašuose matyti, kaip liepsnose paskendę žmonės mėgina išsigelbėti, bėga baseinų link.


2015-06-28 12:50

Tuniso kurorte šimtai žmonių protestavo prieš terorizmą

1|

Kurortiniame Tuniso mieste Susoje, kur penktadienį per teroro aktą žuvo 40 žmonių, šimtai gyventojų surengė protesto akciją prieš terorizmą, praneša BBC.


Populiariausi per 24 val.