Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-11-24 23:18

Šiaurės Korėjos agentai siautėjo Prancūzijoje

2

Jaunojo uždarosios Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-uno jau kuris laikas vykdomas politinio šalies elito valymas pasiekė – tiesa, be didesnių pasekmių – Prancūzijos sostinės Paryžiaus priemiesčius. Režimo Pchenjane agentai bandė išgabenti iš Europos vieno sušaudyto pareigūno sūnų, skelbia „The Daily Telegraph“.


2014-11-24 21:50

Afganistanietė nušovė 25 talibus, nužudžiusius jos sūnų

7

Afganistane moteris nušovė mažiausiai 25 Talibano kovotojus, nužudžiusius jos sūnų.


2014-11-24 21:19

Pentagono bosas pasitraukia iš posto svarbiu istorijos momentu

1

JAV prezidentas Barackas Obama pirmadienį paskelbė apie gynybos sekretoriaus Chucko Hagelio pasitraukimą tokiu metu, kai Baltieji rūmai kritikuojami dėl gana nevykusios reakcijos į „Islamo valstybės“ grėsmę.


2014-11-24 20:01

Rusijos gynybos ministerija šaiposi iš latvių susirūpinimo

14

Ironizuodama Rusijos gynybos ministerija savo socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“ oficialiose paskyrose padėkojo Latvijos kolegoms už tęsiamą aktyvią Rusijos karinio jūrų laivyno viešųjų ryšių kampaniją.


2014-11-24 17:07

Atsistatydina JAV gynybos sekretorius Ch. Hagelis

14

JAV gynybos sekretorius Chuckas Hagelis bus atleistas iš pareigų. Tai pirmadienį pranešė laikraštis „The New York Times“.


2014-11-24 15:46

Didžiausio ir slapčiausio komunistų bunkerio durys atsivėrė

4|5

Didžiulį penkių aukštų bunkerį Albanijos komunistai pasistatė praėjusio amžiaus 8-ajame dešimtmetyje. Iki šiol jo buvimo faktas laikytas paslaptyje. Bunkeris turėjo tapti slėptuve branduolinio karo atveju, jeigu Jungtinės Valstijos ar Sovietų Sąjunga numestų kokią atominę bombą. Dabar šis bunkeris pirmą kartą atvėrė duris lankytojams. Albanijos premjeras Edi Rama šeštadienį vedžiojo pirmuosius svečius po penkių aukštų bunkerio patalpas. Bunkeris buvo pastatytas diktatoriaus Enverio Hoxha laikais netoli šalies sostinės Tiranos. Ir nors vargu ar būtų jame tilpę visi Albanijos komunistai, bet tironui su savo svita tikrai jame būtų užtekę vietos 106 kambariuose, skelbia „Gazeta.pl“.


2014-11-24 14:15

Petro Porošenka: „Lietuva Ukrainai tieks ginkluotės elementų“

237|

Lietuva ir Ukraina sutarė bendradarbiauti karinėje-techninėje srityje. Šis bendradarbiavimas apims ir ginkluotės elementų tiekimą, pirmadienį Kijeve po susitikimo su Lietuvos vadove Dalia Grybauskaite pranešė Ukrainos prezidentas Petro Porošenko. „Mes susitarėme dėl karinio-techninio bendradarbiavimo, o konkrečiai - dėl konkrečių ginkluotės elementų tiekimo Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms. Manau, kad tai konkretus paramos parodymas“, – sakė P.Porošenka per bendrą spaudos konferenciją su D.Grybauskaite Kijeve.


2014-11-24 14:09

Vladimiras Putinas papasakojo apie savo sveikatą

124

Prieš kurį laiką pasaulio žiniasklaida ėmė spėlioti, kokia liga gali kamuoti Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną. Esą tik, pavyzdžiui, kasos vėžys paaiškintų sunkiai nuspėjamą jo elgesį. Tačiau pats V.Putinas, valstybinei naujienų agentūrai TASS pirmąkart viešai pakomentavęs kalbas apie jo sveikatą, tikino, kad jam viskas gerai.


2014-11-24 14:00

Rusai santykius su JAV vadina blogais ir nesitiki jų pagerėjimo

7

Dauguma Rusijos gyventojų šalies santykius su JAV vadina blogais ir nesitiki jų pagerėjimo, rodo nuomonės tyrimo instituto FOM atlikta apklausa, kurios rezultatus skelbia laikraštis „Kommersant“.


2014-11-24 12:59

Bangladešo buvęs valdančiosios partijos lyderis pasiųstas myriop

2

Buvusiam Bangladešo valdančiosios partijos lyderiui Mobarakui Hossainui pirmadienį karo nusikaltimų tribunolas skyrė mirties bausmę už žiaurius nusikaltimus per Bangladešo nepriklausomybės nuo Pakistano karą, skelbia „Reuters“.


Populiariausi per 24 val.