Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video) (72)

2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (72)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-23 16:48

Minios užpultą Ukrainos politiką milicija rado nuskandintą

127|5|

Ukrainos Horlivkos miesto tarybos narys, kurio numanomas kankinimas ir nužudymas iš dalies paskatino vyriausybę atnaujinti puolimą šalies rytuose, prieš savo dingimą buvo užpultas priešiškos prorusiškos minios, rodo filmuota to incidento medžiaga.


2014-04-23 16:45

A.Bouteflika Alžyro prezidentu perrinktas 81,49 proc. balsų

2

Alžyro prezidentas Abdelazizas Bouteflika 81,49 proc. balsų dauguma perrinktas dar vienai kadencijai. Tokius oficialius skaičius trečiadienį paskelbė Rinkimų komisija. Antras rinkimuose liko buvęs premjeras Ali Benflis, surinkęs 12,3 proc. balsų. Rinkėjų aktyvumas siekė 50,7 proc.


2014-04-23 16:44

Maišto Ukrainos armijoje įrašai įaudrino „koloradus“

20|4

„Youtube“ atsirado du vaizdo įrašai, kuriuose nufilmuotas konfliktas Ukrainos armijoje – kaip teigiama, tarp šauktinių ir vadovybės. Dniepropetrovsko apskrityje dislokuotoje 93-oje mechanizuotoje brigadoje, esą, kilo maištas. „Žmonės pasipiktinę dėl gyvuliško elgesio iš jų vadovybės ir politinės šalies valdžios pusės. Dalinio vadai davė įsakymą šaudyti į beginklius karius“, - teigiama aprašyme.


2014-04-23 16:25

Turkija pareiškė užuojautą dėl armėnų genocido

2

Turkijos premjeras Recepas Tayyipas Erdoganas trečiadienį pareiškė užuojautą masinio armėnų žudymo Pirmojo pasaulinio karo metais aukų palikuoniams. Armėnus per tą karą žudė Osmanų imperijos kariai.


2014-04-23 16:15

Odesos Maidanas ir Antimaidanas susivienijo prieš diversantus

3|2

Odesos Maidanas ir Antimaidanas suvienijo jėgas kovoje prieš bendrą priešą - „prorusiškus diversantus“, praneša korrespondent.net. Abiejų pusių aktyvistai sutarė įvažiavimuose į miestą įrengti patikros postus ir nepraleisti provokatorių. Pasak priešingas stovyklas atstovaujančių mitingų aktyvistų, didžiausią grėsmę Odesai kelia „provokatoriai iš kitų apskričių“.


2014-04-23 15:55

Australijoje jūra išmetė panašias į Malaizijos lėktuvo nuolaužas

Australijos pietvakarinėje pakrantėje jūra išskalavo tris įtartinas nuolaužas. Ekspertai puolė tirti, ar tai ne dingusio Malaizijos lėktuvo MH370 liekanos, praneša „Daily Mail“. Vienas iš objektų – ilgio sulig automobiliu, su kniedėmis. Nuolaužas už maždaug 10 km į rytus nuo Ogastos miesto rado žmonės, vaikščiodami paplūdimiu, ir pranešė policijai. Policija nuolaužas nuvežė į saugią vietą.


2014-04-23 14:54

Londone trijų neįgalių vaikų nužudymu įtariama jų motina

5

Londone, pietiniame New Maldeno rajone, esančiame name rasti trijų vaikų lavonai. Policija į įvykio vietą buvo iškviesta antradienio vakarą apie 21 val. 30 min. „Detektyvai pradėjo tyrimą“, - teigia policija. Kaip rašo „The Daily Mail“, pareigūnai sulaikė vieną asmenį, jis šiuo metu yra areštinėje. Kol kas vengiama atskleisti daugiau detalių, vaikų mirtį gaubia paslaptis.


2014-04-23 14:54

Palestiniečiai sutarė formuoti nacionalinės vienybės vyriausybę

2

Besivaržantys Vakarų Kranto ir Gazos Ruožo palestiniečių lyderiai nusprendė suformuoti nacionalinės vienybės vyriausybę per „ateinančias penkias savaites“, trečiadienį paryčiais paskelbė pareigūnai.


2014-04-23 14:53

Ukraina atnaujino antiteroristinę operaciją, Lietuva ją palaiko

62|5| 

Ukraina antradienio vakarą atnaujino karines operacijas prieš prorusiškus separatistus, praėjus kelioms valandoms po to, kai JAV viceprezidentas Joe Bidenas baigė dviejų dienų vizitą Kijeve, per kurį jis perspėjo Rusiją dėl veiksmų kaimyninės šalies atžvilgiu.


2014-04-23 14:39

Rusija Arktyje statys modernių karinio laivyno bazių tinklą

8

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas teigia, kad ruošiamasi statyti karinio jūrų laivyno bazių tinklą Rusijai priklausiančiose Arkties teritorijose, kuriose bus dislokuoti pažangūs karo ir povandeniniai laivai. Tai dalis plano, kuriuo siekiama sustiprinti šalies interesų ir sienų apsaugą regione, praneša „RIA Novosti“.