Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-22 22:13

Panika Kanadoje: užpuolikai šaudė parlamente ir prekybos centre

78|24|

Kanados sostinėje Otavoje trečiadienį kilo sumaištis ir panika - įvykdyti teroristiniai išpuoliai. Karo aukų memorialas, parlamentas ir netoli jo esantis prekybos centras - šiose vietose, kur kasdien susirenka tūkstančiai žmonių, trečiadienio rytą aidėjo šūviai. Iš pradžių šūviai pasigirdo prie parlamento esančiame Karo aukų memoriale, kai ginkluotas vyras peršovė garbės tarnybą atliekantį šalies karį. Sužeistas karys su žaizdomis pilve buvo nugabentas į ligoninę, tačiau ten dėl sudėtingų sužalojimų mirė.


2014-10-22 21:14

Kanados sostinėje - teroristiniai išpuoliai

24

Kanados sostinėje Otavoje trečiadienį kilo sumaištis ir panika - įvykdyti teroristiniai išpuoliai. Karo aukų memorialas, parlamentas ir netoli jo esantis prekybos centras - šiose vietose, kur kasdien susirenka tūkstančiai žmonių, trečiadienio rytą aidėjo šūviai. Vienas karys nuo patirtų sužalojimų mirė ligoninėje. Dar mažiausiai trys žmonės - sužeisti.


2014-10-22 21:03

Rusų žvalgybinis orlaivis pažeidė Estijos oro erdvę

45

Rusijos žvalgybinis lėktuvas pažeidė Estijos oro erdvę ir įskrido į šalies gilumą apie pusę kilometro. Rusų orlaivis Estijos oro erdvėje prabuvo apie minutę. Apie incidentą, kaip jau pastaruoju metu tapo įprasta, pranešė Latvijos kariškiai savo paskyroje tinkle „Twitter“.


2014-10-22 21:02

Vokiečiai dėl terorizmo grėsmės neketina išsižadėti demokratijos

15

Radikalaus islamo pasaulis jau seniai pasiekė Vokietiją. Salafistai (konservatyvių pažiūrų musulmonai, sekantys ankstyviausių pranašo Mahometo sekėjų pavyzdžiu) kovoja su kurdais šalies miestuose, vaikšto su šydais apsigobusiomis moterimis Berlyno Humbolthaino parke, renka pinigus islamistams Sirijoje. Jie keikia Vokietiją, kuri juos maitina, ir svajoja apie geresnį pasaulį – islamiškąjį rojų. Dabar jie jau žino ir kur tas rojus yra – jis atsiveria iškart už Turkijos sienos ir vadinasi „Islamo valstybe“, rašo žurnalas „Der Spiegel“.


2014-10-22 14:48

Šiaurės Korėja paleido kalintą amerikietį

Šiaurės Korėja paleido vieną iš trijų savo sulaikytų amerikiečių ir netgi leido vienam Pentagono lėktuvui antradienį nutūpti savo teritorijoje bei jį išskraidinti. Jeffrey Fowle'ui, kuris buvo suimtas anksčiau šiais metais, tačiau iš pažiūros buvo geros būklės, „buvo leista išvykti iš KLDR (Korėjos Liaudies Demokratinės Respublikos)“, sakė Baltųjų rūmų atstovas Joshas Earnestas, pridūręs, kad tas 56 metų vyras jau pakeliui į tėvynę.


2014-10-22 14:27

Katastrofos Maskvoje kaltininkas: „Praradau orientaciją“

14| 

Maskvos oro uosto sniego valomosios mašinos, į kurią kildamas įsirėžė Prancūzijos naftos milžinės „Total“ vadovo privatus reaktyvinis lėktuvas, vairuotojas sakė įvažiavęs į kilimo ir nusileidimo taką, kai prarado orientaciją.


2014-10-22 12:35

Švedijoje - nauja informacija apie „užsienio povandeninę veiklą“

21|

Švedijos kariuomenė tiria du naujus pranešimus, kurie gali būti įrodymai apie įtariamą „užsienio povandeninę veiklą“ netoli šalies sostinės, antradienį pareiškė aukšto rango karinių jūrų pajėgų vadas.


2014-10-22 12:30

Ukraina nusprendė: V. Janukovyčių bus galima teisti už akių

9

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka, siekdamas sumažinti visuomenės nepasitenkinimą artėjant parlamento rinkimams, antradienį pasirašė įstatymą, leidžiantį už akių teisti nuverstą lyderį Viktorą Janukovyčių dėl nusikaltimų, įvykdytų, kol jis buvo valdžioje.


2014-10-22 12:25

„Total“ vadovo žūtis priminė kraupias katastrofas Rusijoje

57|14|

Pirmadienio naktį Vnukovo oro uoste „Dassault Falcon“ verslo klasės orlaivis, ketinęs skristi į Paryžių, įsibėgėdamas kilimo take susidūrė su uosto tarnybos sniego valymo mašina. Po susidūrimo lėktuvas užsidegė, žuvo visi jame buvę žmonės – keleivis ir trys ekipažo nariai. Tarp jų buvo Prancūzijos naftos korporacijos „Total“ generalinis direktorius Christophe`as de Margerie, dalyvavęs Užsieno investicijų konsultacinės tarybos posėdyje, kurį Maskvoje pravedė Rusijos premjeras Dmitrijus Medvedevas. Žurnalas „Forbes“ prisimena ankstesnes lėktuvų katastrofas Rusijoje.


2014-10-22 08:47

Kanadoje sandėlyje rasti keturių kūdikių palaikai

Kanados Vinipego mieste užrakinamame sandėlyje rasti keturių kūdikių kūneliai, skelbia BBC.


Populiariausi per 24 val.