Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video) (72)

2012-08-10 13:03

Sukrečiančiame vaizdo įraše užfiksuota, kaip BMW markės automobilis skrieja tiesiai dviejų mažamečių, tėvų sodinamų į vežimėlius, link, - praneša dienraštis „Dailymail“.

1/3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupi tragedija: ant šaligatvio užskriejęs BMW užmušė du mažylius (video)

1 / 3

Avarija įvyko automobiliui užskriejus ant šaligatvio. "Youtube"

Kraupūs vaizdai užfiksuoti stebėjimo kamera. "Youtube"

Į tragedijos vietą žmonės neša gėles ir užuojautos laiškus. "Youtube"

(3 nuotraukos) "Youtube"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (72)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-18 10:52

Į Ukrainos Zaporožės sritį atvyko „Putino turistai“

 

Ukrainos pietryčiuose esančioje Zaporožės srityje gali prasidėti provokacijos. Apie tai pranešė Karinių ir politinių tyrimų centro vadovas Dmitrijus Tymčiukas, praneša unian.net. Ekspertas socialiniame tinkle „Facebook“ įspėjo, kad betvarkę Zaporožės srityje gali pradėti Rusijos prezidento Vladimiro Putino „turistai“.


2014-04-18 10:15

Pasaulis neteko Nobelio premijos laureato G.G.Marquezo

20|9| 

Mirė Nobelio literatūros premijos laureatas Kolumbijos rašytojas Gabrielis Garcia Marquezas. Jis ėjo 88-uosius gyvenimo metus. Lotynų Amerikoje dar žinomas Gabo vardu, rašytojas gimė 1927 m. kovo 6 dieną. 1958 m. jis vedė Mercedes Barcha ir su ja susilaukė dviejų sūnų – Rodrigo ir Gonzalo. Jo šeimai artimi šaltiniai teigia, kad rašytojo gyvybė užgeso vidurdienį jo namuose, Meksiko mieste.


2014-04-18 09:59

Į V.Putiną - įtarus B.Obamos žvilgsnis

83|5|

JAV prezidentas Barackas Obama išsakė santūrią ir atsargią poziciją dėl savo administracijos vėliausio „proveržio“ painioje diplomatijoje su Rusijos lyderiu Vladimiru Putinu, baimindamasis, kad buvo įsigyta katė maiše.


2014-04-18 09:30

Popiežius nuplovė kojas neįgaliesiems, tarp jų – musulmonui

6|10

Popiežius Pranciškus ketvirtadienį per Didžiosios savaitės ritualą, kuriuo atkartojamas Jėzaus Kristaus nusižeminimas, Romoje nuplovė kojas 12-ai pagyvenusių žmonių ir neįgaliųjų, tarp jų – musulmonui iš Libijos.


2014-04-18 09:29

Per derybas dėl krizės Ukrainoje sutarta dėl dialogo

513|15|

Daugiašalių derybų Ženevoje dalyviai pasisakė už plataus masto nacionalinio dialogo Ukrainoje pradžią, pareiškė Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas. „Pabrėžta, kad šis dialogas turi įtraukti visus Ukrainos regionus, visas grupes“, – sakė S.Lavrovas per spaudos konferenciją.


2014-04-18 09:13

Povandeninės dingusio Malaizijos lėktuvo paieškos - be rezultatų

Autonominis povandeninis laivas jau atliko penkias povandenines „Malaysia Airlines“ lėktuvo nuolaužų paieškos operacijas, tačiau visos pastangos aptikti orlaivio „juodąsias dėžes“ iki šiol nedavė jokių rezultatų, rašo „Reuters“.


2014-04-18 08:36

Sieną atvėrusi Šiaurės Korėja pribloškė užsieniečius

28|3| 

Patekti į Šiaurės Korėją, uždariausią pasaulio valstybę, gali toli gražu ne kiekvienas. Bet praėjusį savaitgalį režimas atvėrė sienas ir pirmąkart pakvietė užsieniečius dalyvauti Pchenjano maratone. Tradicinis Pchenjano maratonas praėjusį sekmadienį vyko jau 27-ąjį kartą.


2014-04-18 08:16

Pietų Korėjos kelto kapitonas avarijos metu buvo ne vairinėje

3|5|

Pietų Korėjos pareigūnai nustatė, kad prie trečiadienį avariją patyrusio kelto šturvalo tuo metu buvo trečias pagal rangą šturmanas, rašo BBC. Praėjus dviem dienoms po nelaimės vis dar neaišku, kodėl laivas patyrė nelaimę sąlyginai ramioje jūroje, tačiau įtariama, kad keltas galėjo kliudyti povandeninę uolą arba labai smarkiai pasukti, todėl prastai išbalansuotas krovinys suvirto į vieną borto pusę.


2014-04-18 07:42

Ukraina prašo TBT ištirti šalyje įvykdytus nusikaltimus

3

Ukraina pasiūlė Tarptautiniam Baudžiamajam Teismui (TBT) pradėti tyrimą dėl sunkių tarptautinių nusikaltimų, kurie galėjo įvykti šalies teritorijoje 2013-ųjų pabaigoje ir 2014-ųjų pradžioje, sakoma teismo pareiškime, kuriuo remiasi „Reuters“.


2014-04-17 23:05

NATO apie V.Putino kaltinimus: „Visiška nesąmonė“

141|2|

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ketvirtadienį apkaltino NATO vadovą Andersą Foghą Rasmusseną, kad šis slapta įrašė ir vėliau žiniasklaidai nutekino slaptą judviejų pokalbį, vykusį kai A.F.Rasmussenas dirbo Danijos vyriausybės vadovu. NATO generalinis sekretorius A.F.Rassmusenas vartojo karingą retoriką, ragindamas Maskvą „deeskaluoti“ krizę Ukrainoje ir atitraukti tūkstantinę prie jos sienų sutelktą kariuomenę.