Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Į pogrindinį barą – patirti sausojo įstatymo laikų atmosferos

Į pogrindinį barą – patirti sausojo įstatymo laikų atmosferos

2012-08-20 10:56

Ar esate buvę restorane, neturinčiame jokios iškabos, vengiančiame reklamos, į kurį pateksi tiktai po patikrinimų ir išbandymų? Amerikoje vis labiau populiarėja barai, kuriuose gali pasijusti taip, tarsi būtum patekęs į praėjusio amžiaus trečiąjį dešimtmetį, kai šalį buvo suvaržęs sausasis įstatymas.

1/7

Lankytojai dažnai net nežino, kad rūsyje po šia meksikietiška užkandine veikia restoranas.

Į pogrindinį barą – patirti sausojo įstatymo laikų atmosferos

1 / 7

Lankytojai dažnai net nežino, kad rūsyje po šia meksikietiška užkandine veikia restoranas.

Ant niekuo neišsiskiriančio gyvenamojo namo, kur, mano manymu, ir turėjo būti įsikūręs šis man negirdėtas baras, ne tik nebuvo matyti jokio numerio – nebuvo nė mažiausio ženklo apie tokią įstaigą. I.Gedutienė

Jauni profesionalai, bankininkai, akademikai ir menininkai – tokia publika renkasi šiuolaikiniuose vadinamuosiuose pogrindiniuose baruose.

Ant niekuo neišsiskiriančio gyvenamojo namo, kur, mano manymu, ir turėjo būti įsikūręs šis man negirdėtas baras, ne tik nebuvo matyti jokio numerio – nebuvo nė mažiausio ženklo apie tokią įstaigą.

Sunku ir įtarti, kad už šių durų slepiasi populiarios pasilinksminimo vietos.

Sausasis įstatymas buvo atšauktas tik po gausybės protestų.

(7 nuotraukos) I.Gedutienė

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Skonis
2014-10-31 06:00

Rudeniški pusryčiai - sorų košė su moliūgais

Jeigu ryte mėgstate valgyti košes, šis receptas - kaip tik jums. Pusryčiams išsivirkite sorų kruopų košės su moliūgais, pagardinkite cinamonu. Būkite kantrūs, nes tinkamai išvirti sorų kruopas - ne juokas.


2014-10-30 14:14

A.Užkalnis prancūzų virtuvės restorane prisivalgė duonos

88|9

Pagalvojau, kad jau nebedaug liko restoranų apžvalgų – mažiau nei dešimt – kai kainas rašysiu litais, o paskui viskas bus iš tikrųjų kaip Europoje. Ir galėsime be perskaičiavimų gretinti kainas su Briuseliu, Tulūza ir Palermu. Tai ta proga europietiškos (iš tiesų prancūziškos) virtuvės restoranas „La Cave“, kurį iki šiol apeidavau, nes jis turbūt nelabai laimingoje vietoje.


2014-10-30 14:14

Karštas lietuviškų obuolių gėrimas

1

Šis sveikuolių mėgstamas gėrimas ne tik sušildys žvarbią dieną, bet ir apdovanos vitaminais ir mineralais. Receptą pateikė „Kretingos maisto“ Mitybos skyriaus vadovė Aldona Blyžienė.


2014-10-29 13:35

Kodėl lietuvių mityba vis dar nėra palanki sveikatai?

Per dvidešimt pastarųjų metų laikas, kurį žmonės praleidžia virtuvėje gamindami maistą, sutrumpėjo nuo 1 valandos 40 minučių iki 40 minučių ar net mažiau nei 10 minučių. Dėl spartėjančio gyvenimo tempo žmonės vis mažiau laiko nori praleisti virtuvėje prie puodų, todėl greitai paruošiamų maisto produktų kategorija artimiausiu metu turėtų būti sparčiausiai auganti, lyginant su kitomis maisto produktų kategorijomis.


2014-10-28 13:43

Duonos kepimas Alesiai Mačiulis primena vaikystę Baltarusijoje

50|5

Nors parduotuvių lentynose – kalnai įvairiausios duonos, Alesia Mačiulis (36 m.) neretai ją kepa namuose. Šią vasarą vedusio verslininko Romualdo Mačiulio (31 m.) žmonos kepta duona nespėja sužiedėti, nes akimirksniu jos nelieka. Paprasčiau būtų nusipirkti duonos nei susiruošti ją kepti, bet Alesiai negaila daugiau nei trijų valandų, praleistų virtuvėje. Per tą laiką ji ruošia tešlą, ją keliskart kildina, kol pagaliau pašauna į orkaitę, rašo „Lietuvos rytas".


2014-10-27 10:41

Močiutės pakuždėtas varškės „Tinginio“ receptas

25

Varškės „Tinginys“ su džiovintais vaisiais ir riešutais dažniausiai visus sužavi paprastu pagaminimo būdu ir ypatingu skoniu. Šį desertą ilgus metus buvau visiškai pamiršusi, bet vieną dieną varškės „Tinginį“ man priminė vyro močiutė.


2014-10-26 11:11

Keptų obuolių ir sūrio pyrago receptas - iš A.Ivanausko lūpų

3|2| 

Rengiate vėlyvus pusryčius su šeima ar draugais? O gal norite atsigauti po audringo vakarėlio? Kulinaras Alfas Ivanauskas turi jums puikių idėjų, kaip pradėti savaitgalio rytą. Šįkart „Lietuvos ryto“ TV laida „VMG kulinarinis žurnalas“ siūlo pasiruošti keptų obuolių ir sūrio pyragą, pagardintą avietėmis.


2014-10-25 13:43

Rinkitės dietą sielai

Kas jums yra maistas? Malonumas, priemonė stresui nuslopinti ar būdas alkiui numalšinti? Atsakius į šio testo klausimus galima išsirinkti mitybos būdą, kuris tinka būtent jums. Kiek žmonių, tiek ir būdų sulieknėti. Norint išsirinkti savąjį, būtina atsižvelgti į psichologijos ypatumus, kuriuos atrasti padės šis testas.


2014-10-24 18:34

Atsikratyti nereikalingų kilogramų padeda ir prieskoniai

Ar žinote, kad kulinarinė prieskonių istorija yra ne trumpesnė, o gal ir ilgesnė nei mėsos? Juk senovėje žmonės pirmiausia rinko šakneles ir uogas, o tik paskui ėmė medžioti mamutus. Prieskoniais galima kiekvieną valgį paversti skaniu. O kuo jie mums dar naudingi?


2014-10-24 16:19

Persikų pyragėliai su varškės sūriu ir avižiniais dribsniais

3

Šiuos sveikuoliškus pyragėlius pasigamins net ir pradedantis kepėjas, mat šiam skanėstui naudojama sluoksniuota tešla. Šiuose pyragėliuose yra avižinių dribsnių, turinčių daug skaidulų, lietuviško varškės sūrio ir medaus. Išbandykite tai, ką mėgsta sveikuoliai!


Populiariausi per 24 val.