Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

2012-08-20 14:26

Naujųjų mokslo metų pradžią vienos mokyklos paskelbs Rugsėjo 1-ąją, kitos – rugsėjo 3-iąją. Pasirinkusios antrąjį variantą siekia sutaupyti – už darbą šeštadienį mokytojams reikėtų mokėti didesnį atlygį.

1/1

G. Steponavičius tvirtino, kad ministerija pasitiki mokyklomis ir jų bendruomenėmis. V. Balkūnas

G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

1 / 1

G. Steponavičius tvirtino, kad ministerija pasitiki mokyklomis ir jų bendruomenėmis. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-18 10:05

Nerimi plaukios laivas „John Lennon“

25

Gyvenimas Neryje darosi smagesnis ir energingesnis. Menininkas Saulius Paukštys su draugais į Neries vandenį sostinėje nuleido dar vieną laivą. Sroviniu varikliu varomas dvylikos metrų ilgio „John Lennon“ specialiai pritaikytas plaukioti sekliuose vandenyse - grimzlė 25 centimetrai. Laivas bus perdažytas, patobulintas, kiek pakeistas takelažas ir jau kitų metų gegužės mėnesi plukdys keleivius - tai jau šeštas laivas prisiglausiantis „Baržos“ bazėje.


2014-09-18 09:57

Kauno meras nesikeis – A. Kupčinskui atleisti pritrūko balsų

9

Kauno meras konservatorius Andrius Kupčinskas išsaugojo postą - pritrūko balsų net įtraukti klausimą dėl nepasitikėjimo juo į miesto tarybos posėdžio dienotvarkę.


2014-09-18 09:22

Nelegalus seklys pasėjo baimę tarp pareigūnų

151|4|

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovo Kęstučio Jucevičiaus karjera kybo ant plauko. Manoma, kad tokia padėtimi gali pasinaudoti valdžios atstovai, norintys, jog jis padėtų suvesti sąskaitas su jiems neįtinkančiais verslininkais, rašo „Lietuvos rytas“. Gali būti, kad teisėsaugos sistemą kontroliuoti pasišovusi prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo galingą ginklą – garsiausio nelegalaus seklio Juzefo Kozubovskio, kuris išdrįso rinkti informaciją apie Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) ir Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovus, archyvus.


2014-09-18 09:17

Vilniuje gydomas Ukrainos karys papasakojo apie baisumus

141|21

Jis buvo du kartus kontuzytas, veržiantis iš Ilovaisko katilo sunkiai sužeistas, pateko rusams į nelaisvę, atiduotas Raudonojo Kryžiaus darbuotojams, pervežtas į Dniepropetrovsko ligoninę ir dabar jau kelias dienas gydomas Lietuvoje. Iš jo kairės pėdos liko tik mėsos ir kaulų košė, gydytojai dar tariasi, kokią dalį jos teks amputuoti. Nepaisant to, Sergejus Šapošnikas sako, kad jam pasisekė, nes liko gyvas, turi abi rankas ir sveikas akis: „Dar gyvensiu.“


2014-09-18 08:41

A. Butkevičius turi savo favoritą Vilniaus mero rinkimuose

13|2| 

Socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius sako paremsiantis partijos atsakingojo sekretoriaus Gintauto Palucko kandidatūrą dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose. „Dalyvausiu Vilniaus skyriaus konferencijoje ir pasisakysiu už G.Palucko kandidatūrą. Tai jaunas, perspektyvus, gana gabus žmogus“, - ketvirtadienį Žinių radijui sakė premjeras.


2014-09-18 07:55

Kairieji Palangoje paėmė rykštę neklusniam bičiuliui

10

Vadovybės nurodymų nepaisymas atsirūgo Palangos socialdemokratų vedliui Danui Paluckui – jis neteko teisės partijos sąraše dalyvauti savivaldos rinkimuose, rašo „Lietuvos rytas“. Bausmės D.Paluckas sulaukė už tai, kad net kelis kartus iš skyriaus šalino jam neįtikusius palangiškius Justiną Masalską ir Viktorą Gecą, nors tokiam sprendimui nepritarė Socialdemokratų partijos (LSDP) prezidiumas.


2014-09-17 19:53

Patyčios iš Kauno duobių – BBC portale

83|34

Antrojo pagal dydį ES šalies Lietuvos miesto Kauno gyventojams duobės taip įkyrėjo, kad jie ėmė piktai šaipytis iš šios situacijos kurdami fotokomiksus. Taip rašoma vieno žymiausių pasaulio transliuotojų BBC svetainėje. „Kauno gatvių duobės tokios didelės, kad jas nesunku supainioti su baseinais. Atrodo, kad čia būtų išsiveržę ugnikalniai“, – rašoma BBC tinklalapyje. Britai remiasi informacija, paimta iš garsaus tinklalapio boredpanda.com, kuriame pateikta komiškai surežisuotų nuotraukų, taip pat fotomontažo būdu sukurtų komiksų-memų.


2014-09-17 19:53

Per dešimtmetį iš Lietuvos išsiųsta 11 šnipų

52|3

Per pastarąjį dešimtmetį dėl šnipinėjimo iš Lietuvos buvo išsiųsta 11 užsienio valstybių žvalgybos pareigūnų, teigiama trečiadienį Valstybės saugumo departamento paskelbtame informaciniame leidinyje.


2014-09-17 18:25

Mažylės iš Pakruojo gyvybė priklausys nuo žmonių gerumo

5| 

Daugiavaikės Pakruojo rajono šeimos gyvenimas sukasi apie jauniausiąją vos devynių mėnesių dukrą. Tik gimusiai mergytei nustatyti rimti sveikatos sutrikimai, bet jai galinčios padėti vaikų kepenų transplantacijos Lietuvos medikai neatlieka. Keturis vaikus auginantys tėvai suka galvą, iš kur paimti mažiausiai dešimt tūkstančių litų, kurių prireiks dukterį lydėti į užsienį. Sukrėsti jaunos šeimos dramos kaimynai viliasi, kad problemas išspręs kaimo parduotuvėje pastatyta aukų dėžutė.


2014-09-17 18:25

Po Kauno Laisvės alėją darda Lenino ir Lobio traukiama „konkė“

23|14| 

Po daugiau nei po 80 metų pertraukos Laisvės alėja vėl važinėja „konkė“. Šešiolika keleivių vienu metu galinčią vežti istorinę transporto priemonę traukia žirgai Leninas ir Lobis. Pasivažinėti „konke“ ir pajusti tarpukario Kauno dvasią miestiečiai ir svečiai galės iki spalio pabaigos. Ši transporto priemonė kursuos savaitgaliais nuo Centrinio pašto iki Soboro.


Populiariausi per 24 val.