G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“


2012-08-20 14:26

Naujųjų mokslo metų pradžią vienos mokyklos paskelbs Rugsėjo 1-ąją, kitos – rugsėjo 3-iąją. Pasirinkusios antrąjį variantą siekia sutaupyti – už darbą šeštadienį mokytojams reikėtų mokėti didesnį atlygį.

1/1

G. Steponavičius tvirtino, kad ministerija pasitiki mokyklomis ir jų bendruomenėmis. V. Balkūnas

G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

1 / 1

G. Steponavičius tvirtino, kad ministerija pasitiki mokyklomis ir jų bendruomenėmis. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-10-13 16:27

Vilniuje anglų sirgaliai daug gėrė ir liaupsino miestą

8| 

Į Lietuvą atvykę Anglijos futbolo rinktinės sirgaliai džiaugėsi ne tik savo šalies pergale. Vilniuje rungtynes stebėjo apie 1,5 tūkstančio futbolo sirgalių iš Jungtinės Karalystės.


2015-10-13 16:27

Melo detektorius kelia baimę ne tik FNTT generolui

3|3

Tikrintis melo detektoriumi atsisakęs ir postą išsaugojęs FNTT vadovas Kęstutis Jucevičius – blogas pavyzdys. Juo pasekti bandęs aukštas Migracijos departamento pareigūnas liko be darbo. Į painią istoriją įsivėlęs, bet sausas išbridęs Migracijos departamento Užsieniečių reikalų skyriaus vedėjas Antanas Turčinas tikėjosi išvengti ir patikrinimo melo detektoriumi. Anksčiau tai jau pavyko padaryti Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovui K.Jucevičiui.


2015-10-13 16:02

Kauno rajonas bendradarbiaus su Užkarpatės apskritimi

3

Antradienį Užhorode (Ukraina) Kauno rajono meras Valerijus Makūnas ir Užkarpatės apskrities tarybos pirmininkas Volodimiras Čubirko pasirašė bendradarbiavimo sutartį. „Ukrainiečius labiausiai domina patirtis, kurią įgijome Europos Sąjungoje: jie nori mokytis, tobulinti valdymą, įgyvendinti vakarietiškos demokratijos normas“, – pasakojo V. Makūnas. Kauno rajoną ir Ukrainą sieja vis glaudesni ūkiniai ryšiai. Į sutarties pasirašymo ceremoniją atvyko Vilkijoje veikiančios medžio apdirbimo įmonės „Eccowood“ vadovas Giedrius Leliūga. Ši įmonė gamina aukštos kokybės produkciją, panaudodama iš Ukrainos gaunamą medieną.


2015-10-13 15:56

D. Grybauskaitė pažadėjo nesielgti kaip K. Brazauskienė

44|3|

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako esanti apsisprendusi nelikti gyventi Turniškėse pasibaigus jos kadencijai ir teigia, kad Lietuva turėtų atsisakyti „nomenklatūrinių privilegijų“ prezidentų šeimos nariams.


2015-10-13 15:56

Prezidentė D. Grybauskaitė vėl premjerauja

83|2

Gal Lietuvos premjeras – tik simbolinė figūra, neturinti galios net parašą po svarbiu dokumentu suraityti? Toks klausimas gali kilti Estijos, Latvijos ir Lenkijos premjerams. Prezidentė Dalia Grybauskaitė toliau niekam neužleidžia šalies atstovavimo Europoje arenos ir be ceremonijų pastūmė dar toliau į šalį premjerą Algirdą Butkevičių. Būtent ji pasirašys svarbią strateginę sutartį dėl Lietuvos ir Lenkijos magistralinio dujotiekio finansavimo.


2015-10-13 15:54

Administratoriams šildymo sezono pradžia staigmenų nepateikė

„Mano būsto“ įmonių grupei priklausančios daugiabučių namų administravimo įmonės, prasidėjus šildymo sezonui Vilniuje, kol kas nefiksuoja jokių techninių nesklandumų. Pastatų priežiūros specialistai sako, kad nors šildymas daugiabučiuose šiemet įjungiamas kiek anksčiau nei įprastai, visos sistemos veikia nepriekaištingai. „Mano būsto“ Pastatų ūkio valdymo departamento direktorius Tadas Misevičius teigia, jog specialistai, atsakingi už šildymo sistemų paruošimą, „namų darbus“ atliko tinkamai. Tą įrodo pirmosiomis šildymo sezono dienomis beveik nefiksuojamas gedimų skaičius.


2015-10-13 14:59

Po avarijos Kauno rajone – BPC veiklos tyrimas

13

Bendrasis pagalbos centras (BPC) pradėjo tarnybinį patikrinimą dėl įvykio Kauno rajone, kai pirmadienį Lapių kelyje susidūrus po kelią vinguriavusiam lengvajam automobiliui ir sunkvežimiui, žuvo lengvojo automobilio vairuotojas. Į BPC kreipėsi paskui lengvąjį automobilį kurį laiką važiavęs vyras, jis įspėjo, kad gali įvykti nelaimė, nes vairuotojas gali būti neblaivus.


2015-10-13 14:52

Šakių mokyklos šventei tėvai ne kepė, o statė originalų tortą

7|4

Šakių „Varpo“ mokykla, švenčianti 25-ąjį gimtadienį, organizavo tradicines Meno dienas, kuriose žaismingą išmonę parodė ir moksleivių tėvai. Jie mokyklai padovanojo rekordinio dydžio tortą iš tualetinio popieriaus ritinėlių.


2015-10-13 14:50

Daugiau nei 20 tūkstančių vaikų be išlaikymo. Kas gresia tėvams?

4

Šimtai moterų kasmet kreipiasi į teismus prašydamos priversti vaikų tėvus padėti išlaikyti jų bendras atžalas. Nors šalies įstatymai nurodo, jog vaikus privalo išlaikyti abu tėvai, deja, pasitaiko, kad atžalų išlaikymo rūpesčiai krenta ant vienų pečių. Tad neretai taip nutinka, kad ginčytis ir teisybės ieškoti tenka teisme.


2015-10-13 14:03

Motinystės kaina: ieškoti dingusio sūnaus – į kitą šalį

2

Ko nepadarysi dėl savo sūnaus. Ypač, kai jis nesiorientuoja aplinkoje, yra dingęs be žinios ir gali nusižudyti. Stingdančią praradimo baimę ir milžinišką palengvėjimą praėjusią savaitę išgyveno švedo Jono Amiko Nordvallo (39 m.) motina. Iš Švedijos dėl sūnaus ji atvyko į Klaipėdą. Dėka gerų Lietuvos žmonių ir atkaklių pareigūnų, sūnus – vėl motinos globoje.


Populiariausi per 24 val.