Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

2012-08-20 14:26

Naujųjų mokslo metų pradžią vienos mokyklos paskelbs Rugsėjo 1-ąją, kitos – rugsėjo 3-iąją. Pasirinkusios antrąjį variantą siekia sutaupyti – už darbą šeštadienį mokytojams reikėtų mokėti didesnį atlygį.

1/1

G. Steponavičius tvirtino, kad ministerija pasitiki mokyklomis ir jų bendruomenėmis. V. Balkūnas

G. Steponavičius: „Reikia užtikrinti, kad ne tik Rugsėjo 1-ąją alkoholis nepasiektų nepilnamečių“

1 / 1

G. Steponavičius tvirtino, kad ministerija pasitiki mokyklomis ir jų bendruomenėmis. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-28 15:29

Registracijos į Vilniaus darželius sistemai – STT dėmesys

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) abejoja, ar Vilniuje veikianti elektroninė informacinė sistema, skirstanti vietas darželiuose, veikia skaidriai ir patikimai, ir ar per sistemą įvestų duomenų negalima keisti.


2015-01-28 14:42

Kovai prieš diskriminaciją ketinama skirti 1,4 mln. eurų

4

Vyriausybė trečiadienį pritarė Nediskriminavimo skatinimo tarpinstituciniam veiklos planui, kuriuo tyrimams ir visuomenės tolerancijos skatinimui tautinių, seksualinių mažumų ir kitų socialinių grupių atžvilgiu numatoma skirti per 1,4 mln. eurų.


2015-01-28 11:50

Liberalų sąjūdžio sąraše neliko V.Čmilytės ir T.Rupulevičiaus

3

Visų laikų geriausia Lietuvos šachmatininkė, didmeistrė Viktorija Čmilytė-Nielsen ir dainininkas Tautrimas Rupulevičius nebegalės dalyvauti savivaldos rinkimuose.


2015-01-28 11:19

Klanų tarnais tapusių ministrų aukos netyli

100|3

Sveikatos apsaugos ministerijos užmojai didelę dalį neurochirurgijos paslaugų iš Vilniaus perkelti į Kauno klinikas ne tik pribloškė sostinės medikus, bet ir sukėlė nerimo pacientams. Byla dėl tokios abejotinos pertvarkos jau atsidūrė teisme. Dar 2005 metais pradėtas projektas, kurio tikslas buvo sutelkti sudėtingiausių neurochirurginių paslaugų teikimą sostinės Santariškių klinikų daugiaprofilinėje ligoninėje, praėjusių metų liepos mėnesį pagaliau buvo baigtas. Vilniaus universiteto klinikose duris atvėrė atnaujintas Neurochirurgijos skyrius, kuriam įrengti išleista apie 10 mln. litų (2,9 mln. eurų).


2015-01-28 11:13

Prezidentė inicijuoja dviejų Pasvalio teisėjų atleidimą

22| 

Prezidentė Dalia Grybauskaitė inicijavo dviejų Pasvalio teisėjų atleidimą dėl aplaidaus darbo ir šiurkščių pažeidimų, trečiadienį pranešė prezidentės spaudos tarnyba.


2015-01-28 07:09

Vilniečių žinios apie žydų tragediją spaudžia ašarą

265|6|

Antradienį pasaulis mini holokausto aukų atminimo dieną – sausio 27-ąją iš nacių nagų buvo išvaduota Aušvico (Osvencimo) žydų masinio naikinimo stovykla. Skaudžių Antrojo pasaulinio karo laikų, kai buvo sunaikinta apie 196 tūkstančius Lietuvos žydų, atmintina vieta yra ir Vilniuje. Paneriuose pastatytas memorialas – čia vokiečių naciai ir jų talkininkai lietuviai nužudė per 4 tūkst.žydų.


2015-01-28 06:16

Garsus baltarusis Vilniuje ėmė skambinti pavojaus varpais

44

Buvęs Baltarusijos lyderis, demokratinės opozicijos veikėjas Stanislavas Šuškevičius perspėjo: baltarusių tautinę dvasią žadinti turintis universitetas Vilniuje tampa informacinio karo ginklu rusų rankose. Nuo 1994 metų Vilniuje veikiantis Baltarusijos Europos humanitarinis universitetas (EHU) rengiasi rektoriaus rinkimams. Tačiau į Lietuvos sostinę atvykusio buvusio Baltarusijos Aukščiausiosios Tarybos pirmininko S.Šuškevičiaus teigimu, EHU senokai iškrypo iš kelio ugdyti baltarusių visuomenės elitą europietiškos tradicijos linkme ir tapo parankus Rusijos propagandos sklaidai Lietuvoje ir visoje ES.


2015-01-27 20:02

B. Burgis išbrauktas iš kandidatų sąrašų

65| 

Buvęs Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktorius Bronislovas Burgis neteko galimybės dalyvauti savivaldos rinkimuose. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) jį drauge su dar daugiau kaip šimtu asmenų išbraukė iš rinkimų sąrašų.


2015-01-27 19:05

Žydų bendruomenės pirmininkė: „Neapsimeskite nieko nematančiais“

303|2|

Antradienį Lenkijoje vyksta Holokausto aukų minėjimas. Lietuvos žydų bendruomenės (LŽB) pirmininkė Faina Kukliansky pakeliui į šį renginį papasakojo, kodėl pasauliui ir Lietuvai yra svarbi ši diena. Moteris atskleidė, ko neteko Lietuva išžudžius žydus ir kas vykdė masinį žydų genocidą Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metais.


2015-01-27 18:45

Holokausto aukų atminimo diena Vilniuje: minėti ir nepamiršti

35

Valstybinio Vilniaus Gaono žydų muziejus Tolerancijos centre vyko Tarptautinės Holokausto Aukų atminimo dienos minėjimas, skirtas Aušvico koncentracijos stovyklos išlaisvinimo 70-čiui atminti.


Populiariausi per 24 val.