Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius


2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-07-06 11:58

Baltarusių gyvenimo Ignalinoje ypatumai: butai virto malkinėmis

10

Ignalinos rajone butus nusipirkę ir Šengeno vizas gavę baltarusiai uždarbiauja Europoje, o jų likimo valiai paliktas nekilnojamasis turtas tapo vietinių gyventojų galvos skausmu. Baltarusių butus Ignalinos rajono miesteliuose ir kaimuose pažinti nesunku: daugiabučių langai be užuolaidų, apmusiję.


2015-07-06 11:58

Graikų pasirinkimas eurą tik vos pasiūbavo

Triukšmo daug, tačiau be didesnių pasekmių. Dar prieš graikų referendumą analitikai svarstė, kaip rezultatai paveiks eurą. Ar investuotojai nepradės atsikratinėti eurais. Po rezultatų paskelbimo euras tik susvyravo, tačiau reikšmingesnio smūgio nepajuto. Investuotojai laukia antradienio.


2015-07-06 09:45

Referendumas Graikijos saloje: „Mums nereikia vokiškų taisyklių“

218|11|

„Sudie, Europa“, – sakė 36 metų Vangielis, vos išėjęs iš Kretos salos Chersoniso miestelio mokyklos, kurioje sekmadienį balsuoja vietos graikai. Verslą turėjęs, bet jį praradęs vyras Europos siūlomoms taupymo priemonėms tarė „ne“. Pastaroji savaitė graikams itin įtempta. Kretos saloje gyvenimas teka kitokiu ritmu nei žemyninėje Graikijoje, tačiau ir čia pastaruoju metu įtampos pakako.


2015-07-05 18:08

M. Schulzas: Europa galėtų duoti neatidėliotinų paskolų Atėnams

27

Europos Parlamento pirmininkas Martinas Schulzas neatmeta, jog Graikijai gali būti suteikta papildomų kreditų, kad šalis galėtų išmokėti algas valstybės tarnautojams ir paremti mažas pajamas gaunančius gyventojus.


2015-07-05 15:54

Graikijos elitas išvardijo, kas bus šaliai, jei ji ištars „ne“

261|8

Išaušo diena, kai Graikijos rinkėjai turės pasirinkti, ar jie palaiko kreditorių pasiūlymus, pateiktus Graikijai per euro grupės susitikimą birželio 25 dieną. Ar eina kitu keliu. Jeigu graikai atsisakys priimti kreditorių pasiūlytas sąlygas, šaliai gresia bankrotas ir pasitraukimas iš euro zonos. Jei graikai pasakys „taip“, populistine vadinama Aleksio Tsiprio vyriausybė atsistatydins.


2015-07-05 12:08

Architektai ieškos idėjų verslo centrui „Žalgirio“ stadione

10|2

Vilniuje architektai nagrinės idėjas Žalgirio stadiono teritorijoje planuojamam statyti verslo ir administraciniam centrui – Lietuvos architektų sąjunga ir apleistą „Žalgirio“ kompleksą įsigijusi nekilnojamojo turto plėtros grupė „Hanner“ rengia kūrybines architektų dirbtuves.


2015-07-05 07:38

Darbdaviai: „Esame tie, kurie rengia žmones darbui Norvegijoje“

191|6

Provincijos darbdaviai grąžo rankas. Dar niekada nebuvo taip sunku į įmones prisikviesti specialistų. Galima verstis per galvą siūlant didesnį atlyginimą, būstą, nemokamą transportą ir pietus – specialistų tai jau nemotyvuoja.


2015-07-04 18:31

Gelbėjant bankus gali būti apkarpyti graikų indėliai

19| 

Graikijos indėlininkai gali prarasti mažiausiai 30 proc. savo banko indėlių, kurie gali būti konfiskuoti, siekiant sustiprinti šalies bankų sistemą. Indėlininkai, banko sąskaitose laikantys per 8 tūkst. eurų, gali patirti tokių pat nuostolių, kokių 2013 metais patyrė Kipro indėlininkai, kai gelbėjant finansų sektorių jų nedrausti indėliai buvo apkarpyti.


2015-07-04 17:31

Raudantis graikas pensininkas tapo šalies vargų veidu

60|5

Pensininkas Giorgos Chatzifotiadis penktadienį laukė eilėje trijuose bankų skyriuose Graikijos antrame pagal dydį Salonikų mieste, tikėdamasis atsiimti savo žmonos pensiją, bet jo pastangos buvo bergždžios. Kai ketvirtame banke vyrui buvo pasakyta, kad jis negalės atsiimti savo 120 eurų, nevilties apimtas pensininkas neatlaikė ir pravirko.


2015-07-04 16:53

Į darbą biure – su savo kiaule

2

Jello Worthington II – labai malonus bendradarbis: į darbą vienoje San Francisko technologijų kompanijoje atvyksta asmeniniu transportu ir darbo metu elgiasi labai ramiai, rašo „The Wall Street Journal“ apžvalgininkė Rachelė Feintzeig. Tačiau ši keturių metų papūga kol kas neįsisavino tam tikrų niuansų – tarkime, kaip elgtis vaizdo konferencijos metu.


Populiariausi per 24 val.