Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius


2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-08-01 17:27

Paaiškino, kodėl rusai degins sūrius iš Europos

49

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnybos „Rospotrebnadzor“ vadovė Ana Popova pasakė, kad Rusijos žemės ūkio ministro siūlymas naikinti maisto produktus, kuriems šalis pritaikiusi sankcijas, yra visiškai logiškas.


2015-08-01 17:06

Armėnija: protestai nesutramdė elektros kainų

2

Armėnijoje nuo rugpjūčio 1 dienos įsigaliojo nauji padidinti elektros energijos tarifai, būtent prieš jų didinimą pastaruoju metu Jerevane vyko masinės protesto akcijos. Apie tai informuoja BBC.


2015-08-01 15:12

Rusai dėjo viltis į Kiniją, o ši atsuko nugarą?

74

Atgręžusi nugarą Vakarams ir pradėjusi glaudžiau bendradarbiauti su Kinija Maskva giriasi tapusi lygiaverte šios ekonominės milžinės partnere. Tačiau Pekinas apie tai dar vengia garsiai kalbėti. Kinija apsiperka visame pasaulyje: Prancūzijoje šios šalies piliečiai įsigyja vynuogynus ir vyno daryklas, Londone – nekilnojamąjį turtą, kitose šalyse į šios valstybės įmonių rankas pereina stambios kompanijos ir jūrų uostai.


2015-08-01 15:02

Pavojus: afrikinio maro grėsmė iškilo 40 tūkstančių kiaulių

Naujas afrikinio kiaulių maro užkrato židinys grasina 40 tūkst. kiaulių. Veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius teigia, kad penktadienį Jonavos rajone viename ūkyje nustačius maro užkratą, į pavojų pateko aplink esantys dideli kiaulių kompleksai. Juose dabar atliekami tyrimai ir kyla grėsmė, kad bus apribota prekyba.


2015-08-01 13:05

Pastatų griovėjai dirba ir už eurą, bet plytas susišluoja sau

10|2

Griauti lengviau negu statyti? Gal ne visada. Tačiau kartais griovimu užsiimančios įmonės paprašo simbolinio atlygio. Svarbu, kad joms liktų statybų medžiagos. Kupiškio rajone, Noriūnų seniūnijoje esančiame Rudilių kaime, anksčiau gyveno 500 žmonių, o dabar beveik pusės jų neliko. Jaunimas išvyko į Ispaniją, Norvegiją ir ten įsikūrė, o senoji karta pamažu traukiasi iš gyvenimo. Kaime tebestūkso buvusio kolūkio klestėjimo liudininkai – didžiulis niekam nereikalingas kultūros namų pastatas ir griūvantis daugiabutis. Jame niekas nebegyvena, lyjant per kiaurą stogą iki pat pirmo aukšto teka vanduo. Sutvarkius visus formalumus, daugiabutį reikia skubiai nugriauti. Viena statinių griovimo įmonė už savo paslaugas paprašė keliasdešimties tūkstančių eurų. Kita pasisiūlė nugriauti už vieną eurą.


2015-08-01 13:04

Kaune ėmė veikti laikinoji autobusų stotis

3|36

Šį šeštadienį prasidėjus Kauno autobusų stoties rekonstrukcijai, prie prekybos centro „Akropolis“ pradės veikti laikinoji stotis. Kol keleiviai įpras prie naujosios tvarkos, tarp rekonstruojamos ir laikinos stoties kursuos nemokami mikroautobusai. Planuojama, jog šioje vietoje laikinoji autobusų stotis veiks pusantrų metų, kol bus baigti senosios stoties kapitali rekonstrukcija.


2015-08-01 12:42

Konkursus prapylę kelininkai ieškiniais mosikuoja lyg kardais

20|3

Keliems mėnesiams, pusmečiui ar dar ilgiau didžiuliai tarptautiniai transporto projektai įstringa tik dėl to, kad konkursų dalyviai nenori taikytis su pralaimėjimu. Kelininkų įmonės vilkina laiką, teismams teikdamos ieškinį po ieškinio, nors pergalės taip ir nepasiekia.


2015-07-31 19:25

Rublio kursas – žemiausias per daugiau nei keturis mėnesius

90

Rublio kursas smuko iki žemiausio per daugiau kaip keturis mėnesius lygio. Rusijos centriniam bankui dar kartą sumažinus bazinę palūkanų normą, penktadienį už vieną eurą reikėjo mokėti 67 rublius. Doleris kainavo 61 rublį. Tai yra silpniausias kursas nuo kovo, informuoja agentūra AFP.


2015-07-31 19:13

„Plastos“ šiukšlių maišai gaivins „Alytaus tekstilės“ patalpas

2|4

Bendrovės „Alytaus tekstilė“, kurios bankrotas buvo paskelbtas lygiai prieš aštuonerius metus liepos mėnesį, apleistose verpyklos patalpose šiandien įvyko neįprasta ekskursija.


2015-07-31 18:04

Renginių gausa užaugino solidų „Litexpo“ pelną

1

Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litxpo“ per 2014 m. įvykdė valdybos iškeltus pajamų, grynojo pelno bei nuosavo kapitalo grąžos rodiklius – pasiekė 5,1 mln. eurų apyvartą ir uždirbo 544 tūkst. eurų grynojo pelno. Markiai pagausėjo surengtų parodų ir konferencijų, ryšių su užsienio partneriais, padidėjo lankytojų srautai.


Populiariausi per 24 val.