Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius


2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-10-03 19:30

3 didžiausios problemos, kurios laukia nusprendusių dirbti namie

12|2

Namuose dirbantys specialistai kasdien susiduria su pagundomis, trukdančiomis susikoncentruoti ir dirbti. Tačiau specialistai teigia, kad įveikus visus trikdžius namuose galima padaryti daugiau darbų nei plušant biure.


2015-10-03 16:56

Per naujos gamyklos atidarymą Lyda Lubienė švytėjo iš laimės

15|2

Jonavos trąšų gamintoja „Achema“ žengė į techninių dujų rinką Lietuvoje bei kaimyninėse šalyse – įmonės teritorijoje atidarytas oro skaidymo blokas, kainavęs per 12,3 milijono eurų. Lig šiol didžiąją dalį dujų ir jų mišinių tekdavo importuoti. „Įdiegėme šiuolaikiškiausią technologiją ne tik Baltijos šalyse, bet ir pasaulyje“, – kalbėjo „Achemos“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.


2015-10-03 15:36

Tvarka senamiestyje – pagal sodininkų dūdelę

5

Tradicinė mugė „Sodo kraitė“ kasmet auga kaip ant mielių. Vakar į Vilnių sugužėję ūkininkai iš įvairių miestų ir miestelių kaip reikiant užkimšo senamiestį ir jo gatves. Šiemet sodininkų mugė nusidriekė Vilniaus gatve nuo Mokytojų namų iki Dominikonų ir Benediktinių gatvių. Ties Vilniaus mokytojų namais susidarė transporto spūstys.


2015-10-03 13:59

A.Lukašenka: „Patinka lietuvių atlyginimai? O šilumos kainos“?

76

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka rado būdą, kaip nuraminti tautą dėl mažų atlyginimų. Neseniai jis buvo susitikęs su šalyje dirbančiais nepriklausomų kanalų žurnalistais. Kalba pasisuko ir apie mažus baltarusių atlyginimus. Tačiau paskutinis Europos diktatorius čia rado paaiškinimą.


2015-10-03 13:39

„Viasat“ įsiregistravo kaip palydovinės televizijos teikėja

1

Bendrovė „Viasat“ registravosi palydovinės televizijos paslaugų teikėja Lietuvoje. Šis žingsnis žengtas dėl įsigaliojusių Visuomenės informavimo įstatymo pataisų, informavo retransliuotojas.


2015-10-03 12:36

Nesuprantate, kas parašyta ant sveikų produktų? Rado atsakymų

Į ekologiškus produktus jau ne vienus metus vis labiau tiesiasi vartotojų rankos. Sveikų produktų skyrių pridygo prekybos centruose, mažų parduotuvėlių taip pat gausu. Tačiau jų pardavėjai, rūpindamiesi vartotojų sveikata, ne visuomet deramai pasirūpina valstybinės kalbos užrašuose, etiketėse švarumu, taisyklingumu. Tarkim, kas yra „osmantas“ ar „davana“?


2015-10-03 08:48

Rusų turistus Lietuvos kurortuose keičia svečiai iš kitų šalių

23

Druskininkuose ir Birštone šiemet sumažėjo turistų iš Rusijos, tačiau tai kompensavo išaugę poilsiautojų srautai iš Lietuvos, Latvijos ir Izraelio.


2015-10-02 21:07

„Žalgirio“ arena tris dienas kvepės lietuviškais gardumynais

57

Siekdami įtikti vietos rinkai Lietuvos gamintojai kuria naujus produktus, o viena iš jų pristatymo  vietų tampa tradicinė paroda „Rinkis prekę lietuvišką“. Penktadienį ji prasidėjo Kauno „Žalgirio“ arenoje ir vyks iki sekmadienio vakaro.


2015-10-02 19:05

Anglų sirgalių prašymas viešbučiui: „Ryte – mineralinio vandens“

25

Spalis Vilniaus viešbučių šeimininkams turėtų būti itin saldus. Lietuvos sostinėje vyks ne viena konferencija, gausu tarptautinių kompanijų renginių. O spalio 10-12 dienomis čia aidės ir sirgalių iš Anglijos linksmybės. Užsisakydami viešbutį internetinėse rezervavimo sistemose dažnas jų įrašo ir pageidavimą, kad rytais kambaryje būtų mineralinio vandens.


2015-10-02 18:56

Pabradėje plėtė gamyklą, o prireikė ir kotedžų darbuotojams

21|2

Kvėpavimo slaugos gaminius kone visam pasauliui gaminanti Pabradėje įsikūrusi įmonė „Intersurgical“ niekaip nebaigia statybų maratono. Neseniai įmonė baigė statyti tyrimų ir plėtros laboratoriją, tačiau turės investuoti toliau.


Populiariausi per 24 val.