Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius


2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-05-25 13:46

Konkurencijos taryba tyrimų strėlę paleido ir į „Rimi“

Konkurencijos taryba, įtarusi, kad bendrovė „Rimi Lietuva“ galėjo piktnaudžiauti rinkos galia, pradėjo tyrimą dėl įmonės veiksmų, galimai prieštaraujančių sąžiningai ūkinės veiklos praktikai. Tyrimo pradėjimas rodo, kad yra pagrindas įtarti galimą pažeidimą, tačiau tai dar nereiškia, kad toks pažeidimas egzistuoja.


2015-05-25 13:43

Sostinės prekeiviai sutrikę: kur išlaidaujantys rusų turistai?

146|3

Rankdarbiais, lietuvių autorių kūriniais ir panašiomis įdomybėmis prekiaujančių senamiesčio krautuvėlių savininkų nuotaikos niūrios. Rusai nebevažiuoja į Vilnių ir nebeišlaidauja kaip anksčiau. Verslas senamiestyje jau tampa galvos skausmu. „Tokia prasta prekyba buvo tik tuomet, kai atidarėme parduotuvę, – prieš penkerius metus.


2015-05-25 12:00

Iš teorijos aukštumų – į automobilių pramonės durpynus

3|2

Šalies automobilių pramonė skambina pavojaus varpais – nors galimybių didinti gamybą yra, tačiau kvalifikuotų, ne tik teoriškai, bet ir praktiškai gerai pasirengusių specialistų rasti ypač sudėtinga. Nėra paprasta juos pavilioti net siūlant geras sąlygas dirbti ir tobulėti.


2015-05-25 11:38

„Small Planet Airlines“ verslo sparnus kelia į Vokietiją

3

Užsakomųjų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ nusižiūrėjo Vokietijos rinką ir Berlyne steigia antrinę įmonę „Small Planet Airlines GmbH“. Siūlydama bendradarbiauti, ji pradėjo ir derybas su garsiais Vokietijos kelionių operatoriais. „Plėtra į Vokietijos rinką yra strateginis žingsnis, kuris buvo svarstomas gana ilgą laiką. Su patikimais partneriais, kurie turi darbo vietos rinkoje patirties, esame pasirengę žengti žingsnį pirmyn ir įsteigti įmonę šioje šalyje“, – sakė „Small Planet Airlines“ direktorius Vytautas Kaikaris.


2015-05-25 10:55

Medikams ir ligoniams skirtoje svetainėje – alkoholio reklama

32|11

Lietuvoje alkoholizmo problemos nėra, nebuvo ir niekada nebus, o alus, degtinė, viskis, brendis, šampanas – gydomųjų savybių turintys produktai. Toks įspūdis susidaro atsivertus interneto svetainę lsveikata.lt – medikų bendruomenei, ligoniams, sveikos gyvensenos patarimų ieškantiems žmonėms skirtas tinklapis perpildytas alkoholinių gėrimų reklamų. Surinkus tinklapio adresą ir paspaudus rubriką „Iš gyvenimo“ , pirmiausia nustebino per visą kompiuterio ekraną iššokusi viskio reklama.


2015-05-25 10:55

V. Putinas perėmė išvogtą gintaro kasyklą Kaliningrade

125|4

Didžiausioje pasaulyje gintaro kasykloje – permainos. Ilgai Kaliningrado gintaro kasybos kombinatas tiesiog merdėjo, o prie valdymo stojusios įvairios grupuotės gintaro kombinatą nustekeno. Galbūt dėl to, kad jis buvo valdomas federaliniu lygiu. Tačiau Rusijos prezidento Vladimiro Putino įsaku gintaro kasybos karjeras perduotas valstybinei gynybos korporacijai „Rostech“, kuriai vadovauja artimas prezidento bičiulis dar nuo KGB laikų Sergejus Čemezovas, rašo „Vedomosti“.


2015-05-24 17:19

Estai Lietuvai stato žmonėms gelbėti skirtą laivą

19|3

Lietuva netrukus turės dar vieną laivą, skirtą žmonėms ieškoti ir gelbėti, praneša Valstybės sienos apsaugos tarnyba. 3,4 milijono eurų kainuosiantis patrulinis laivas reaguos į pažeidimus jūroje, persekios ir sulaikys pažeidėjus. Juo bus galima ne tik vykdyti žmonių paiešką ir gelbėjimą, bet ir užtikrinti apsaugą.


2015-05-24 14:25

Graikijos ministras: pinigų nepervesime, nes jų nėra

24

Graikija, pasak vidaus reikalų ministro Niko Voutsio, kitą mėnesį negalės pervesti Tarptautiniam valiutos fondui (TVF) grąžintinos skolos dalies.


2015-05-24 13:21

Europos šalys užsimojo prieš prekybos tinklų galią

8

Čekija ir dar šešios valstybės – Lenkija, Vengrija, Slovakija, Bulgarija, Rumunija ir Slovėnija – gegužės 19 d. pasirašė bendrą kreipimąsi į Europos Komisiją, ragindamos parengti naujas taisykles, kurios Europos Sąjungos mastu apribotų mažmeninių prekybos tinklų vyraujančią ūkinę galią rinkoje, praneša LRT Radijas apžvelgdamas Čekijos verslo naujienas.


2015-05-24 13:21

Lenkija skelbia karą statybinių medžiagų brokdariams

20

Kaip Lietuvoje, taip ir kaimyninėje Lenkijoje, naujos statybos butus įsigiję žmonės dažnai patiria šoką dėl drėgstančių lubų, skilinėjančių sienų ir kitokio statybinio broko. Nors dėl tokių „staigmenų“ dažniausiai yra kaltinami neva aplaidžiai dirbantys statybininkai, tačiau dažnai problemos kyla ir dėl nekokybiškų statybinių medžiagų.


Populiariausi per 24 val.