Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-04-02 12:15

P.Porošenkos fabrike Klaipėdoje išpopuliarėjo ekskursijos

13|26

Uostamiesčio vaikai jau gali ne tik sužinoti, kaip gaminami jų mėgiami karameliniai saldainiai, bet ir patys jų pasigaminti. Tokią galimybę suteikė savo vartus jiems atvėręs Klaipėdos konditerijos fabrikas, priklausantis konditerijos korporacijai „Rochen“.


2015-04-02 11:51

„Wizz Air“: stumdytis dėl vietų lėktuve nebereikės

2

Ar lietuviai tikrai nustos stumdytis eilėse prie įsodinimo vartų turėdami įlaipinimo kuponą? „Wizz Air“, didžiausia žemų sąnaudų bendrovė Vidurio ir Rytų Europoje, skelbia, kad nuo šių metų gegužės keičia sėdimų vietų politiką. Bus galima rinktis vietą nemokamai arba susimokėti už pageidaujamą. Kada nauja tvarka įsigalios?


2015-04-02 11:31

Šauktinio amžiaus IT specialistas: „Rekrūtu nebūsiu“

478|3|

Priimtas Šauktinių kariuomenės įstatymas skaldo visuomenę. Vieni įsitikinę, kad privalomoji karo tarnyba – nepakeičiama vyriškumo mokykla ir kiekvienas jaunuolis privalo būti pasiruošęs ginti savo šalį. Kitų nuomone, prievartine tvarka sudaryta armija negali atlikti pareigos tėvynei taip, kaip profesionalūs kariai. Daugybę abejonių sėja iki šiol nesustyguotos dirbančių, studijuojančių, ūkininkaujančių, bankų paskolas mokančių būsimų šauktinių perspektyvos.


2015-04-02 11:31

Rusijos investuotojai nusisuko nuo Lietuvos

3

Rusijos ekonominės bėdos paveikė ir šios šalies investuotojus. Praėjusiais metais Lietuvoje daugiausiai sumažėjo Rusijos investicijų – 332,3 milijono eurų mažiau nei užpernai. Mažiau investavo ir Danija (-130 mln. eurų), Vokietija (-89,4) bei Jungtinė Karalystė (-59,2 mln. eurų).


2015-04-02 11:31

Prekybininkai puolė perrašyti mėsos etikečių

Naujos mėsos ženklinimo taisyklės jau galioja. Ant etikečių turi būti nurodyta ne tik tai, kur gyvulys buvo paskerstas, bet ir kur užaugintas. Tačiau dar ne visi prekybininkai laiku suskubo jas perrašyti, rašo „Lietuvos rytas“.


2015-04-02 10:32

Lietuviškai kiaulienai kol kas niekas neprilygsta

4

Lietuvos vartotojai lieka ištikimi šalyje užaugintų gyvulių ir paukščių mėsai. Dėl nusistovėjusių mitybos tradicijų lietuviška kiauliena ir toliau išlieka populiariausia mėsos rūšimi Lietuvoje, skelbia prekybos tinklas „Maxima“.


2015-04-02 09:30

Rusiško verslo taisyklės, kurios vakariečiams neįkandamos

49|2

Kiekvienas, kuris nori imtis bendro verslo su rusais, turi atsižvelgti ne tik į geopolitinę krizę Ukrainoje. Rusijos įmonių vidinė kultūra yra kitokia nei Europoje. Todėl europiečiai vadybininkai mokosi, kaip neįkliūti į jiems paspęstus spąstus. Išklausyti tokius kursus kviečia Kevinas Knitterscheidtas vokiečių leidinyje „Wirtschafts Woche Heute“. Dvidešimt vadybininkų iš visos Vokietijos susirinko į Diuseldorfo prekybos ir pramonės rūmus. Jie nori sužinoti, kaip imtis verslo vienoje iš didžiausių pasaulio valstybių.


2015-04-02 09:30

Konkurencijos tarybos nokautas verslui, o kas – po to?

1

Už pažeistas konkurencijos sąlygas – 35,65 mln. eurų. Tai – bauda, kurią po Konkurencijos tarybos (KT) atlikto tyrimo ir galutinio teismų sprendimo užsidirbo Rusijos koncernas „Gazprom“. Prieš Velykas nutarę pasverti pernykštį derlių rinkos prievaizdai ant svarstyklių lėkštės sudėjo ir prekybininkų bei gamybininkų sandėrius, ir taksi paslaugų teikėjų bei elektroninės prekybos nuodėmes.


2015-04-02 09:30

Jubiliejinis AB „Panevėžio keliai“ sveikinimas

Gerbiami užsakovai, partneriai, kolegos kelininkai ir geležinkelininkai, veteranai, AB „Panevėžio keliai“ įmonių grupės darbuotojai, 2015 metai – jubiliejiniai visiems Lietuvos žmonės, taip pat ir visai kelininkų bendruomenei. Prieš 25 metus atkurta Lietuvos Respublikos nepriklausomybė davė pradžią ir naujam, jau nepriklausomos Lietuvos kelių istorijos etapui. Sveikiname visus, koja kojon žengiančius šiuo laisvės keliu.


2015-04-01 17:44

Vilniaus valdžia surėmė kaktas ir dėl sostinės apšvietimo

8

Vilniaus valdžia nepratęsė finansavimo paieškų termino, įgyvendinant sostinės apšvietimo tinklų modernizavimo projektą. Todėl iškilo grėsmė, jog italų investuotoja „Gemmo“ nespės susitarti su bankais ir projektą teks nutraukti.


Populiariausi per 24 val.