Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2014-08-23 19:05

Neries vamzdis netikėtai tapo pinigų šaltiniu

13

Daug diskusijų keliančio kūrinio prie Neries „Krantinės arka“, kurį vilniečiai vadina tiesiog „Vamzdžiu“, išmontuoti nevalia, nes jis tapo miesto simboliu. Kūrėjai vamzdį jau piešia ir ant suvenyrų. Magnetukus su „Krantinės arka“, kurie sostinėje pasirodė prieš savaitę, perka tiek „Krantinės arkos“ šalininkai, tiek ir priešininkai.


2014-08-23 15:22

Brangi Kauno įmonė pirkėjus vilioja ne savo veikla

2

Ant prekystalio atsidūrė dar viena miesto savivaldybei priklausanti bendrovė – aukcione siūloma įsigyti kenkėjų naikinimu užsiimančios įmonės Kauno profilaktinės dezinfekcijos stoties akcijų. Tačiau pirkėjams įdomesnė ne jos veikla, o turimas brangus turtas.


2014-08-23 14:44

Lietuviška mėsa Rusijoje virsta „baltarusiška tradicija“

89|3

Spėlionės, kad lietuviški produktai, kuriuos draudžiama importuoti į Rusiją, pavirs „baltarusiškais“, pasitvirtino. „Baltarusiška tradicija“ - tokiu prekiniu ženklu papuoštos dešros ir dešrelės, prikimštos lietuviška mėsa, keliauja į Rusiją.


2014-08-23 10:46

Penis nuo 100 rublių nedings?

24| 

Rusijos Dūmos priimtas itin griežtas nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymas atsisuko prieš pačią valdžią. Dabar reikalaujama nuo 100 rublių banknoto pašalinti nuogo Apolono atvaizdą, rašo „Lietuvos rytas“. Tokią pretenziją Rusijos centrinio banko valdybai pateikė ne prašalaitis, o Dūmos deputatas Romanas Chudiakovas. Jo nuomone, dabartinis 100 rublių kupiūros atvaizdas pažeidžia naująjį įstatymą ir ant joje pavaizduotos Apolono skulptūros turėtų būti užrašas 18+.


2014-08-23 10:35

Riešutų kainą šokdino šalna

6

Lazdynų riešutus mėgstantys krimsti visos Europos pirkėjai už juos mokės vis daugiau. Kaip ir šokolado ar šokoladinio kremo su šiais riešutais valgytojai, rašo „Lietuvos rytas“. Panevėžyje įsikūrusi įmonė „Alvas & ko“ riešutus, taip pat ir lazdynų, tiekia tiek Lietuvos parduotuvėms, tiek konditerijos įmonėms. Kaip sakė bendrovės vadybininkas Nerijus Sereika, pastaruoju metu lazdynų riešutai pabrango net 40–50 proc.


2014-08-22 17:36

Rokiškio rajone - naujas afrikinio kiaulių maro židinys

4

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad rugpjūčio 22 d. ištyrus savo reikmėms paskerstos kiaulės kraujo mėginius, Rokiškio rajono Kriaunų seniūnijos privačiame ūkyje nustatytas naujas afrikinio kiaulių maro (AKM) židinys. Iš viso ūkyje buvo laikomos dvi kiaulės.


2014-08-22 16:51

Skirs paramą už išdalytas, sušertas ar išmestas daržoves

5

ES skirs paramą už vaisių ir daržovių šalinimą iš rinkos. Tai yra už tuos vaisius ir daržoves, kurie bus išdalyti nemokamai, skirti šerti gyvuliams arba visiškai išmesti. ES vaisių ir daržovių sektoriui, nukentėjusiam dėl Rusijos paskelbto embargo, remti nutarta skirti 125 mln. eurų, iš jų 82 mln. eurų obuoliams ir kriaušėms, 43 mln. eurų – visiems kitiems vaisiams ir daržovėms.


2014-08-22 16:38

Lenkai jau žino nuostolius, patirtus dėl Rusijos embargo

16

Lenkijos maisto pramonės gamintojų federacija galimus nuostolius dėl Rusijos paskelbto importo embargo vertina 800 mln. eurų. Apie tai penktadienį pranešė organizacijos generalinis direktorius Andrzejus Gantneris.


2014-08-22 16:21

ES ir Rusijos ginčai DFDS privertė stabdyti keltų maršrutą

13

ES ir Rusijos prekybiniai ginčai privertė DFDS stabdyti pervežimus keltų maršrutu „Klaipėda-Travemundė“. DFDS įvertino, kad krovinių srauto kritimas sumažins gaunamas pajamas iki kompanijai nepriimtino lygio, todėl nusprendė stabdyti pervežimus šiuo maršrutu, kol tarptautinė prekyba normalizuosis.


2014-08-22 16:17

Nemaloni žinia iš Briuselio - kiaulių neliks pusėj Lietuvos

103|2

Kiaules auginantiems žmonėms - ne pačios geriausios žinios. Afrikinio kiaulių maro apsaugos zonas Europos Komisija smarkiai praplėtė. Tad auginti kriuksių nebegalės tie smulkieji ūkiai, kurių dabartinės grėsmės zonos visiškai nepalietė. Vakar, rugpjūčio 21 d. Europos Komisija smarkiai padidino Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei Lenkijoje teritoriją, kurioje nebebus galima auginti kiaulių. Taip nutarė EK Maisto grandinės ir gyvūnų sveikatos nuolatinio komiteto Gyvūnų sveikatos ir gerovės skyrius: būtina išplėsti afrikiniu kiaulių maru užkrėstos ir padidintos rizikos teritorijas.


Populiariausi per 24 val.