Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

Aludariai supirkinės lietuviškus apynius

2012-08-23 11:41

„Vilkmergės alus“ nuo šiandien pradėjo supirkinėti nuo apynius iš šalies ūkininkų, kuriuos panaudos naujam lietuviškam alui virti. „Tikimės, jog galimybė realizuoti savo produkciją paskatins ūkininkus auginti daugiau šių tradicinių augalų,“ – sakė „Vilkmergės alaus“ vadovas Ramūnas Blazarėnas.

1/1

Aludariai supirkinės apynius ir virs iš jų lietuvišką alų. Reuters

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Rinkos pulsas
2015-03-01 14:34

Garsiausi viešbučiai Vilniuje jau išsirinko vietas?

5|11

„Dar per anksti kalbėti – ateityje, kai visi taškai bus sudėti ant i, galėsiu viską paaiškinti“, – paprastai šnekus įmonių grupės „KG Group“ vadovas Tautvydas Barštys šįkart į kalbas nesileido. Pernai jam pavyko sukirsti rankomis su Maironio g. 1 pastato savininku Algirdu Pilveliu. Dabar statinys ties Bernardinų sodu priklauso vienam turtingiausių kauniečių T.Barščiui, Kaune jau turinčiam viešbutį „Kaunas“. Viliamasi, kad į Trijų Kryžių kalną žiūrintys pastato Maironio g. 1 langai sudomins vieną tarptautinį viešbučių tinklą.


2015-03-01 14:26

Akcizai rūkalams ir svaigalams padidėjo, bet ar didės algos?

11|5

„Cigarečių kainos man nerūpi. Nerūkau. Tačiau taip pat turiu silpnybių. Per dieną kavai išleidžiu mažiausiai 2 eurus. Kava juk brangi. Net brangesnė nei kokioje nors Londono centro kavinėje“, – sostinėje, Vilniaus gatvėje esančioje „Iki“ parduotuvėje patikino moteris. Tiems, kurie prie kavos dar sutraukia ir vieną kitą dūmą, už cigaretes netrukus teks mokėti brangiau. Nuo kovo 1-osios akcizas joms didėja 4,9 proc.


2015-03-01 14:26

Kaip išpešti iš darbuotojo daugiau naudos? Priverskit stovėti

9|4

Pasaulio didieji – Winstonas Churchillis, Thomas Jefferson‘as, Otto von Bismarck‘as, Charles Dickens‘as, Vladimiras Nabokovas ir Ernestas Hemingway'us dirbti mėgo stovėdami. Galbūt stovint jiems buvo lengviau sutelkti dėmesį? Galbūt. Teigiama, kad stovint ir mintys galvoje zuja greičiau. Tad verslininkai netruko sugalvoti, kaip iš to išpešti naudos.


2015-03-01 13:42

Teisybės paieškos dzūką įginė į kampą

24|2

Septyniolika metų varėniškis Stasys Norkūnas mėgina atgauti nuosavybę, kuri paveldėjimo teise atiteko jo šeimai. Nuosavybės atstatymo vajaus metu Varėnos rajone, Valkininkų seniūnijos žemėtvarkos skyriuje buvo traukiami numeriai, kuriais remiantis žmonėms buvo atstatoma žemės ir miško nuosavybė. Į 6 ha miško pretendavusi Zosė Gilvanauskienė ištraukė šeštą numerį. Pagal gautą numerį moteriai atiteko brandus, maždaug 60-ties metų miškas, esantis Valkininkų seniūnijoje, Čižiūnų kaime.


2015-03-01 13:42

Piniginėje – eurai, o galvoje – vis dar litai

7|4

Parduotuvėje vis dar verčiate kainas iš eurų į litus? O galbūt esate iš tų pirkėjų, kurie kainą visuomet perskaičiuos litais? Prisijaukinti naują valiutą ne taip ir paprasta. Kaip rodo „Eurobarometro" tyrimas, lietuviai pagal euro prisijaukinimo lygį atrodo visai puikiai. Mat dažnas belgas, kurio kišenėje eurai šlama jau dvylika metų, kainas parduotuvėse perskaičiuoja tiek pat laiko nebeegzistuojančiais frankais.


2015-03-01 10:48

Graikijos premjeras žada nenuleisti rankų mūšyje su skolintojais

6

Graikijos premjeras šeštadienį pažadėjo nepasiduoti „mūšyje“ su šalies skolintojais ir apkaltino kitas sunkioje finansinėje padėtyje esančias euro zonos šalis mėginant sužlugdyti jo derybas su Briuseliu.


2015-03-01 09:33

Padangų utilizavimas: nieko naujo, pažymos vis dar perkamos

6|2| 

Liepsnojantys naudotų padangų kalnai ir makabriškai besiraitantys juodų dūmų stulpai. Visa tai gali pasikartoti bet kurią dieną. Nes Lietuvoje perdirbama tik dalis senų padangų, visos kitos – kaupiamos. Nors teisės aktuose suguldyta, kas ir kaip turi pasirūpinti naudotomis padangomis, sistema neveikia. Auga didžiausios padangų rietuvės saugojimo aikštelėse, tiksi ne viena ekologinė bomba.


2015-02-28 16:39

Turizmo kompleksui „Palūšė“ ieškoma šeimininko

Naujam turizmo kompleksui Palūšėje ieškoma privataus partnerio, kuris galės iki 20 metų valdyti kompleksą ir jame teikti paslaugas.


2015-02-28 16:33

Graikija išdidi – trečiąkart rankos link paramos nebeties

29

Graikijos premjeras Alexis Tsipras įsitikinęs, kad šaliai neprireiks trečią kartą pratęsti finansinės pagalbos. Dabartinė programa baigiasi po keturių mėnesių. A.Tsipras pažadėjo, kad jo vyriausybė „dės visas pastangas“, siekdama pakeisti šalies, kurią užgriuvusi skola sudaro 175 proc. BVP, situaciją. Nuo 2010 metų Graikijai buvo paskolinta 240 milijardų eurų.


2015-02-28 13:13

Suka ratus iki firminių parduotuvių, tikėdamiesi stebuklo

6|3

Įmonės, steigiančios firmines parduotuves, negali lepinti pirkėjų mažomis gaminių kainomis, mat tinklai to neatleistų. Tačiau pirkėjų jos prisivilioja gaminių gausa, degustacijomis. Tokių parduotuvių prieš kelerius metus smarkiai sumažėjo, o dabar jos vėl kuriamos.


Populiariausi per 24 val.