Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nustosi gerti - gausi karvę

Nustosi gerti - gausi karvę

2012-09-01 17:47

Per pastarąjį pusmetį daugiau kaip 30 Alytaus rajono gyventojų, pasiryžusių įveikti nuolatinį potraukį prie alkoholio, sulaukė savivaldybės pagalbos.

1/2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Nustosi gerti - gausi karvę

1 / 2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Tapusi Priklausomybių mažinimo programos koordinatore D. Kitavičienė ir naktimis sulaukia iš alkoholizmo besivaduojančių žmonių skambučių.

(2 nuotraukos) M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-03 09:28

Loreta Graužinienė: „Sankcijos Rusijos neveikia“

7

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė sako, kad dėl situacijos Ukrainoje Rusijai taikomos sankcijos neduoda rezultatų, todėl reikia ieškoti kitų diplomatinių būdų paveikti situaciją. „Kaip mes matome, sankcijos efekto neduoda. Tai parodė gyvenimas. Tai tik aštrina situaciją ir Ukrainoje situacija aštrėja kiekvieną dieną, įtampa pasaulyje auga, tai rodo, kad sankcijos neveikia“, - trečiadienio rytą Žinių radijui sakė L.Graužinienė.


2014-09-03 09:03

Vokiečių gatvėje - vis dar sovietmetis

6

Vilniuje, Vokiečių gatvėje tebekabo sovietmetį menanti informacinė lentelė „Lietuvos TSR architektūros paminklas“. Apie tai rašo „Lietuvos žinios“. Pasak Kultūros paveldo departamento (KPD) direktorės Dianos Varnaitės, prieš keletą metų imtasi nukalti ant kai kurių informacinių lentelių užsilikusius ženklus, menančius skaudžią mūsų šalies praeitį. Jos teigimu, prieš kurį laiką KPD buvo sulaukęs skundo dėl nederamo užrašo lentelėje Vokiečių gatvėje - tąsyk inspektorių paprašyta pasirūpinti, kad jo neliktų.


2014-09-03 08:24

Dariaus Valio mostai daug kainuos

11| 

Prezidentės Dalios Grybauskaitės į darbą staiga sugrąžintą generalinį prokurorą Darių Valį užgriuvo nemalonios žinios apie jo taškomus biudžeto pinigus. Valstybės kontrolė nustatė, kad generaliniam prokurorui nepagrįstai paskatinus pavaldinius kasmet iš biudžeto papildomai reikės 3,3 milijono litų. D.Valys 2013-aisiais patvirtino prokurorų skatinimo tvarką, kurioje nebuvo nustatyti tarnybos nepriekaištingumą, nuopelnus, kvalifikaciją ir kitus skatinti reikalingus dalykus apibrėžiantys vertinimo kriterijai.


2014-09-03 08:24

Žmonos šmeižtas vyras nori pamokyti valstybę

147|2

Savo sutuoktinės melagingai smurtu apkaltintas ir dvi paras policijos areštinėje praleidęs klaipėdietis nusprendė, kad dėl to kalčiausia valstybė. Vyras jai pateikė beveik 40 tūkstančių litų ieškinį. Į butą iškviesti policijos patruliai, nekalto žmogaus laikymas areštinėje, du mėnesius trukęs policijos tyrėjų ir prokurorų bergždžias tyrimas, kurį teko nutraukti. Tiek sąnaudų valstybė patyrė praėjusių metų gruodį gavusi melagingą vienos klaipėdietės pranešimą apie tariamą vyro 48-erių Rolando Drungilo smurtą prieš ją


2014-09-03 08:16

Valdantieji dalysis penkis viceministrų postus

3

Valdančiojoje koalicijoje likusios trys partijos - socialdemokratai, „tvarkiečiai“ ir „darbiečiai“ - trečiadienį apsispręs, kaip dalysis penkis viceministrų postus, priklausiusius iš valdančiosios daugumos pasitraukusiai Lietuvos lenkijų rinkimų akcijai (LLRA). „Darbiečių“ lyderė Seimo vadovė Loreta Graužinienė BNS teigė, jog jokių išankstinių apsisprendimų nėra, dalybos vyks politinėje taryboje.


2014-09-03 08:12

Eismo sąlygas apsunkins tvyrantis rūkas

 

Trečiadienio rytą šiaurinėje Lietuvos teritorijoje bei Utenos apskrityje sudėtingiau vairuoti dėl tvyrančio rūko, matomumas sumažėjęs iki 100 metrų, informuoja Automobilių kelių direkcija. Šalies magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai sausi.


2014-09-03 08:00

Prezidentė: „JAV pirmoji išties pagalbos ranką“

190| 

Trijų Baltijos šalių prezidentai trečiadienį Estijoje susitiks su Jungtinių Valstijų vadovu Baracku Obama aptarti regiono saugumo klausimų ir papildomų priemonių, kurių ketinama imtis reaguojant į Rusijos veiksmus Ukrainoje. „Rusijos agresijos akivaizdoje JAV demonstruojama tvirta parama Baltijos šalims yra ypač svarbi“, - susitikimo išvakarėse sakė Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.


2014-09-02 22:24

Aiškėja, kaip NATO gintų Lietuvą nuo Rusijos

390|

Lietuva turi nedaug vilčių, kad NATO šalių lyderiai sutiktų Baltijos valstybėse įkurti nuolatines užsienio karines bazes. Greičiausiai bus sutarta Lietuvoje kas kelis mėnesius rotuoti kelis šimtus užsienio karių, kurie padėtų užtikrinti šalies saugumą.


2014-09-02 22:16

Lietuva iš Lenkijos perka priešlėktuvinę sistemą GROM

77|2

Antradienį Krašto apsaugos ministerijos pajėgumų ir ginkluotės generalinis direktorius brigados generolas Gintautas Zenkevičius, Lenkijos įmonės MESKO generalinis direktorius Waldemaras Skowronas ir MESKO kompanijos valdybos narys Piotras Jarominas tarptautinėje gynybos parodoje MSPO Targi Kielce (Lenkija) pasirašė sutartį dėl artimojo nuotolio nešiojamosios priešlėktuvinės gynybos sistemų GROM Lietuvos kariuomenei pirkimo.


2014-09-02 19:50

Už vaikus Kauno rajono privačiuose darželiuose – po 250 litų

Kauno rajono savivaldybė kompensuos dalį tėvų mokamo mokesčio už privačius darželius - rajono valdžia numato kas mėnesį prie tokią įstaigą lankančio vaiko išlaikymo prisidėti 250 litų.


Populiariausi per 24 val.