Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nustosi gerti - gausi karvę

Nustosi gerti - gausi karvę

2012-09-01 17:47

Per pastarąjį pusmetį daugiau kaip 30 Alytaus rajono gyventojų, pasiryžusių įveikti nuolatinį potraukį prie alkoholio, sulaukė savivaldybės pagalbos.

1/2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Nustosi gerti - gausi karvę

1 / 2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Tapusi Priklausomybių mažinimo programos koordinatore D. Kitavičienė ir naktimis sulaukia iš alkoholizmo besivaduojančių žmonių skambučių.

(2 nuotraukos) M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-01-25 21:05

Švėkšnos paauglių elgesys nustebino ir visko mačiusius

50|4|

Žinia apie Švėkšnos specialiojo ugdymo centro paaugles sąvadautojas sukrėtė Lietuvą, rodos, jau įpratusią prie įvairių baisybių. Dvi merginos įtariamos pardavinėjusios vyrams penkias jaunesnes moksleives. Už lytinį aktą buvo mokama po 50–200 litų. Kas nesužiūrėjo valstybės globai atiduotų paauglių? Daugelio akys krypsta į Švėkšnos specialiojo ugdymo centro vadovę Laimą Navickienę. Moteris sakė apie paauglių išnaudojimą žinojusi seniai ir bandžiusi jam užkirsti kelią. Tik ar padarė viską, ką galėjo?


2015-01-25 20:47

Provincijos barai (2). Kaip Padubysyje karves dalgiu pjauna

12|8

Tokių užeigų Lietuvos bažnytkaimiuose – dažnai ne po vieną. Įvairiai jos vadinamos. Prieškariu – smuklės, sovietmečiu – knaipės, o dabar – neretai ir paniekinamai: „snarglinės“, „skylės“, „alubariai“. „Einu į barą" tokių užeigų lankytojai niekada nesako. „Aš pas Petrauckų“ arba „Varom pas Staską.“ Priklausomai nuo to, kas prie baro stovi. lrytas.lt tęsia pasakojimus apie kaimų barus, kur teka kasdienis provincijos vyrų ir moterų gyvenimas.


2015-01-25 20:22

Kaune į darbą ir į miesto apžvalgos aikštelę nuveš funikulierius

Funikulieriumi į Aleksoto kalną pasikelti ar nuo jo nusileisti norintys kauniečiai tai vėl gali daryti įprastu laiku.


2015-01-25 20:14

Apie pavojų Vilniaus mieste nėra kam pranešti

1

Pavojingas dujų nuotėkis degalinėje, medžius vartanti audra. Ar tokiais atvejais civilinės saugos specialistai neturi pranešti apie ekstremalią situaciją? Pasirodo, Vilniuje to padaryti dar neįmanoma.


2015-01-25 19:08

Įspūdingos Temidės tarnų pensijos P.Gražuliui gniaužia kvapą

258

Seimo narys Petras Gražulis nenuleidžia rankų ir net po pakartotinio Konstitucinio teismo išsiaiškinimo, kad niekas negali kėsintis į teisėjų valstybines pensijas, toliau siekia jas atimti iš Konstitucijos sargų.


2015-01-25 18:02

L.Linkevičius padėtį Ukrainoje aptarė su ES ir NATO pareigūnais

10

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius padėtį Ukrainoje sekmadienį telefonu aptarė su aukštais Europos Sąjungos (ES) ir NATO pareigūnais.


2015-01-25 17:43

Druskininkų valdžios leidinio publikacijos nėra politinė reklama

2

Druskininkų savivaldybės leidžiamo laikraščio „Mano Druskininkai“ publikacijos nėra laikytinos politine reklama, teigia Vyriausioji rinkimų komisija (VRK), išnagrinėjusi miesto opozicinių partijų prašymą įvertinti laikraščio turinį.


2015-01-25 17:27

Prieš vestuves Raseinių mero nuotaką pamalonino pinigais

97

Po skyrybų Raseinių meras 52 metų Algimantas Mielinis neilgai viengungiavo – ką tik vedė trejais metais jaunesnę savo sekretorę. Ji prieš sutuoktuves buvo pamaloninta nemenku priedu prie algos. Kad „tvarkietis“ A.Mielinis užmezgė romaną su tarybos sekretoriato vedėja Violeta Lauciūniene, raseiniškiai kalbėjo apie metus. Gandus sustiprino politiko skyrybos su žmona ir jo pasirodymai kartu su nauja išrinktąja.


2015-01-25 17:15

Kodėl slėpė nuo medikų, kad nusižudęs kunigas sirgo depresija?

147|3| 

Aukšti dvasininkai po Šakių klebono Sigito Matusevičiaus savižudybės jam iš karto pripaišė psichikos ligą, nors apie ją nieko nežinojo gydytojai. Nežinojo ir psichiatras, pernai rudenį pasirašęs leidimą, kad S.Matusevičiui galima savyginai įsigyti ginklą. Per daug neatsakytų klausimų, trikdančių ir tikinčiuosius, ir medikus.


2015-01-25 15:13

Informacija apie R.Kalantą dingo, bet uraganas čia niekuo dėtas

17

Informacinė lenta prie Romo Kalantos paminklo šalia Miesto sodo jau dvi savaites stovi tuščia. Kauniečiai suka galvas, kas jai nutiko? Valdininkai nuramino, kad uraganas „Feliksas“ čia niekuo dėtas. Akylesni kauniečiai jau praėjusią savaitę pastebėjo, kad greta R.Kalantos susideginimo 1972 metais vietos, kur įkurdintas paminklas „Aukos laukas“, esanti lenta – tuščia. Neliko ją dengusios plastiko plokštės ir po ja buvusios informacijos. „Lenta buvo uždengta skaidriu plastiku. Todėl pavogti jo lyg ir neturėtų. Įdomu, kur dingo informacija ir ją dengusi plokštė?“ – svarstė kaunietis Rimas Zareckas.


Populiariausi per 24 val.