Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nustosi gerti - gausi karvę

Nustosi gerti - gausi karvę

2012-09-01 17:47

Per pastarąjį pusmetį daugiau kaip 30 Alytaus rajono gyventojų, pasiryžusių įveikti nuolatinį potraukį prie alkoholio, sulaukė savivaldybės pagalbos.

1/2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Nustosi gerti - gausi karvę

1 / 2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Tapusi Priklausomybių mažinimo programos koordinatore D. Kitavičienė ir naktimis sulaukia iš alkoholizmo besivaduojančių žmonių skambučių.

(2 nuotraukos) M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-27 15:38

Prieš rugsėjį - mokytojų grasinimai Vyriausybei

Streikuoti žadantys mokytojai pasigenda socialinio dialogo ir reikalauja mokinio krepšelį bei mokytojų bazinę algą atstatyti iki priekrizinio lygio.


2014-08-27 14:34

Ambasadore Norvegijoje gali tapti I. Bričkovskienė

Karjeros diplomatę Izoldą Bričkovskienę siūloma skirti Lietuvos ambasadore Norvegijoje. Pagal Vyriausybės nutarimo projektą ji į šias pareigas turėtų būti paskirta nuo rugsėjo 10-osios.


2014-08-27 14:27

V.Tomaševskio pavaldiniai apleis ministerijas

4

Lietuvos lenkų rinkimų akcijai pasitraukus iš valdančiosios koalicijos, darbo neteks ir būrys šiai partijai priklausančių viceministrų. Jie turėtų rašyti prašymus pasitraukti iš pareigų.


2014-08-27 14:24

Rajonų bibliotekas pasieks elektroninės knygų skaityklės

Vyriausybė viešosioms bibliotekoms paskirtė 113 knygų skaityklių. Skaityklės įsigytos už Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšas, jos atsiėjo daugiau kaip 100 tūkst. litų.


2014-08-27 13:49

J. Neverovičius prabilo apie tai, kodėl jam iškasė duobę

288|2|

Ministro posto netekęs Jaroslavas Neverovičius ramiai dairosi mokyklinių prekių savo vaikams, o politinių viceministrų skyrimą vadina absurdu, kainuojančiu valstybei šimtus milijonų litų. Visada bandęs išlikti diplomatiškas lenkų mažumos deleguotas J.Neverovičius šiandien rėžia – energetikoje kuriamas monopolis, kuriame veiks išskirtinės ir iš aukščiau palaimintos advokatų kontoros, konsultantų kompanijos. „Man tai nepriimtina“, – vakar „Lietuvos rytui“ sakė J.Neverovičius. Iš ministro kėdės išverstas jis ilgai tylėjo, kol ryžosi atvirai prabilti apie nepavydėtiną situaciją, į kurią pateko ne savo valia.


2014-08-27 11:59

V. Tomaševskis nori J. Neverovičių padaryti Vilniaus meru

28

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vadovas Valdemaras Tomaševskis sako, kad jam kol kas nepavyksta įtikinti atstatydinto energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose. „Aš manau, kad tai - vienas iš variantų . Mes vakar apie tai kalbėjome su J.Neverovičiumi - jis gana skeptiškai žiūri, sako, kad nemato savęs politikoje, kad planuoja dirbti Europos struktūrose. Bet tai - vienas iš variantų, manau, kad gana realus. Mes nuolat kalbame, manau, kad viskas bus gerai“, - BNS trečiadienį sakė V.Tomaševskis.


2014-08-27 11:45

Britų kariai kūdikių namams padovanojo edukacinę pavėsinę

15|21

Šią vasarą iš Lietuvos karinių oro pajėgų Aviacijos bazės vykdomą NATO oro policijos misiją sustiprinę Jungtinės Karalystės kontingento kariai paliko pėdsaką ne tik budėjimo žiniaraščiuose, bet ir likimo nuskriaustų vaikų širdyse. Ne kartą pas Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namų augintinius lankę kariai mažylius džiugino ne tik savo dėmesiu bei dovanomis – laisvalaikį kariai skyrė kūdikių namų teritorijoje esančios pavėsinės sutvarkymui.


2014-08-27 11:33

Alytuje sulaikyti advokatas ir prokuroras, atliktos kratos

8

Įtariant prekyba poveikiu, papirkimu ir kyšininkavimu, vakar po pietų ir šiandien ryte Alytuje buvo sulaikyti trys asmenys, tarp jų – ir Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokuroras Edgaras Burzdžius bei Alytaus mieste dirbantis advokatas.


2014-08-27 11:27

Į Lietuvą neįleistas A. Diukovas skundžiasi teismui

75| 

Į Lietuvą neįleistas Rusijos pilietis Aleksandras Diukovas per teismus bando panaikinti sprendimus, kuriais yra paskelbtas nepageidaujamu asmeniu - Vilniaus apygardos administracinis teismas antradienį gavo A.Diukovo skundą, kuriuo jis prašo panaikinti Lietuvos pasieniečių sprendimą neįleisti jį šalį ir panaikinti įrašą Vidaus reikalų ministerijos nacionaliniame registre.


2014-08-27 10:06

V. Tomaševskio taktika: pats muša ir pats šaukia

39|2|

Išsiskyrė valdančiųjų ir jiems priklausiusios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos keliai – konfliktą pats išprovokavęs jos lyderis Valdemaras Tomaševskis vakar trenkė durimis. Negana to, buvusius politinius partnerius jis apkaltino negarbingu elgesiu, rašo „Lietuvos rytas“. Nors iš valdančiosios koalicijos pasitraukusios Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vedlys V.Tomaševskis skyrybas pasiūlė baigti civilizuotai ir buvusius partnerius pakvietė į restoraną, prieš tai jiems nepagailėjo piktų žodžių. Iš pradžių skirtingose posėdžių salėse prasidėję valdančiųjų pasitarimai dėl LLRA ateities baigėsi, kaip ir buvo prognozuojama, – V.Tomaševskis pareiškė, kad jo vadovaujama partija traukiasi į opoziciją.


Populiariausi per 24 val.