Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nustosi gerti - gausi karvę

Nustosi gerti - gausi karvę

2012-09-01 17:47

Per pastarąjį pusmetį daugiau kaip 30 Alytaus rajono gyventojų, pasiryžusių įveikti nuolatinį potraukį prie alkoholio, sulaukė savivaldybės pagalbos.

1/2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Nustosi gerti - gausi karvę

1 / 2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Tapusi Priklausomybių mažinimo programos koordinatore D. Kitavičienė ir naktimis sulaukia iš alkoholizmo besivaduojančių žmonių skambučių.

(2 nuotraukos) M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-22 14:56

Išalkusieji ES pinigų griebia ir smulkmę

7|2

Į duris galbūt beldžiasi naujas skandalas, susijęs su ES pinigų dalybomis. Apie 300 įmonių nukentėjo nuo „darbiečių“ įtakos sferoje esančios agentūros sprendimų skirti paramą moksliniams tyrimams atlikti. Verslininkams kilo įtarimų, kad išrinktųjų ratas sudarytas neskaidriai, siekiant sušelpti politines partijas artėjant savivaldos rinkimams. Praėjusią savaitę Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pasirašo sutartis su puspenkto šimto įmonių, kurios laimėjo 7 mln.Lt dydžio ES paramą pagal priemonę „Inočekiai.LT“.


2014-09-22 14:54

Lietuviams reikia mokytis pristatyti savo tėvynę

13

Ne visi pasaulyje žino, kas lietuviui yra tėvynė. Tuo įsitikinęs Izraelio garbės konsulas Lietuvoje Michailas Rosicanas. Dokumentinį filmą „Lietuva - gintarinė Europos siela“ apie mūsų šalies grožį ir patrauklumą sukūręs verslininkas tvirtina, kad lietuviai turi pristatyti savo tėvynę kaip geriausią pasaulyje. Ne tik iš širdies, bet ir iš verslo pusės. Deja, kol kas lietuviai dažniau pasauliui tik praneša, kad Lietuvoje labai gražu.


2014-09-22 14:19

Pasirodžius rusams į orą vėl buvo keliami NATO naikintuvai

83|11

Savaitgalį greta Baltijos valstybių buvo stebimas Rusijos karinės aviacijos suaktyvėjimas. Sekmadienį rusų karo lėktuvai net tris kartus buvo pastebėta greta Latvijos krantų. Dėl to į orą vėl buvo keliami NATO oro policijos misiją atliekantys naikintuvai.


2014-09-22 14:17

Prezidentė paskyrė energetikos ministrą

47

Roko Masiulio darbas bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovo poste padarė stiprų įspūdį prezidentei Daliai Grybauskaitei. Puikiai ekonomiką, finansus ir vadybą išmanantį R.Masiulį premjeras Algirdas Butkevičius ir prezidentė įvertino už sėkmingą Suskystintų gamtinių dujų terminalo projekto įgyvendinimą. 45 metų verslo specialistas užims energetikos ministro postą. Pasak premjero, R.Masiulis yra kompetentingas ir gerai išmano tarptautinę energetikos sistemą bei Lietuvoje įgyvendinamus energetikos projektus.


2014-09-22 14:10

Palydovas nemeluoja: lietuvių laivas nekirto Rusijos sienos

89

Lietuvos laivas „Jūrų vilkas“ žvejodamas nekirto Rusijos sienos ir sulaikymo metu žvejojo tarptautiniuose vandenyse, pirmadienį paskelbė Žemės ūkio ministerija. Anot ministerijos, tai parodė rugsėjo 17–18 dienų palydovinės sistemos duomenys.


2014-09-22 13:46

Vyriausybė pritaria ligos pašalpų didinimui

5

Vyriausybė iš esmės pritarė siūlymui nuo kitų metų į ikikrizinį lygį atstatyti ligos pašalpas - jos 3-7-tą nedarbingumo dieną siektų 80 proc. kompensuojamojo darbo uždarbio. Tam iš „Sodros“ biudžeto kitais metais papildomai reikėtų apie 115,4 mln. litų.


2014-09-22 13:40

Sostinės seniūnijos – veltėdžių užutėkis

37| 

Popierėlių nešiojimo kontoros. Taip iš savo įstaigos pasijuokė vienas pavardės prašęs neminėti seniūnas, rašo „Lietuvos ryto“ priedas „Sostinė“. Beveik jokių funkcijų neatliekančios seniūnijos turėjo būti panaikintos dar metų pradžioje. Bet birželį lyg perkūnas iš giedro dangaus trinktelėjo teismo sprendimas: seniūnijų pertvarka neteisėta! Tad 17 seniūnų ir beveik trys dešimtys visokių specialistų toliau krebžda kilnodami popierius iš vienos krūvos į kitą. Skųstis atlyginimu irgi būtų nuodėmė.


2014-09-22 13:08

D. Degutis ministro posto nenori, D. Biekša neišsiduoda

Buvęs Lietuvos ambasadorius Izraelyje, darbo energetikoje patirties turintis Darius Degutis, kuris neoficialiai įvardijamas kaip vienas kandidatų į energetikos ministrus, teigia neketinantis užimti šio posto. Tuo tarpu kitas neoficialiai minimas kandidatas - Kainų ir energetikos kontrolės komisijos viršininko pavaduotojas Darius Biekša teigia šių pranešimų kol kas nekomentuojantis.


2014-09-22 13:01

Atvyksta nauja JAV karių pamaina su sunkiąja kovine technika

17

Nuo spalio 1 dienos Lietuvoje tarnybą pradės nauja JAV karių pamaina, į Lietuvą atvyksianti su sunkiąja kovine technika – šarvuotais transporteriais „Stryker“ ir pėstininkų kovos mašinomis „Bradley“. Nauji kariai yra iš JAV 2-osios divizijos 8-ojo kavalerijos pulko (2nd Squadron, 8th Cavalry Regiment) Teksaso Valstijoje. Jie pakeis dabar Rukloje dislokuotus JAV Sausumos pajėgų Europoje 173-iosios oro desanto brigados pėstininkus.


2014-09-22 12:06

VSD įspėja: rusų žvalgyba suaktyvėjo, verbuojami pasieniečiai

195

Sutapimas ar ne, bet tuo metu, kai Taline lankėsi Jungtinių Valstijų Prezidentas Rusijos Federalinė Saugumo Tarnyba sulaikė Estijos saugumo policijos darbuotoją. O tuo metu, kai Vilniuje prasidėjo NATO karinio komiteto posėdis, į kurį suvažiavo NATO kariuomenių vadai, Rusija sulaikė Lietuvoje registruotai įmonei priklausantį laivą esą užsiėmusį neteisėta krabų žvejyba Rusijos ekonominiuose vandenyse. Lietuvos teigimu, laivas žvejojo tarptautiniuose vandenyse. Tokį grubų tarptautinės teisės pažeidimą Premjeras Algirdas Butkevičius įvertino kaip galimą spaudimą Lietuvai dėl jos užsienio politikos Ukrainos klausimu.


Populiariausi per 24 val.