Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nustosi gerti - gausi karvę

Nustosi gerti - gausi karvę

2012-09-01 17:47

Per pastarąjį pusmetį daugiau kaip 30 Alytaus rajono gyventojų, pasiryžusių įveikti nuolatinį potraukį prie alkoholio, sulaukė savivaldybės pagalbos.

1/2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Nustosi gerti - gausi karvę

1 / 2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Tapusi Priklausomybių mažinimo programos koordinatore D. Kitavičienė ir naktimis sulaukia iš alkoholizmo besivaduojančių žmonių skambučių.

(2 nuotraukos) M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-31 08:22

Vėl nusitaikyta į jautrią Dalios Grybauskaitės vietą

2|

Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro tinklalapyje paskleista skandalinga žinia apie prezidentės Dalios Grybauskaitės jaunystę Rusijoje. Pirmadienį Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras (LGGRTC) suūžė kaip bičių avilys, kai „Lietuvos rytas“ šiai valstybės institucijai pranešė, kad jos oficialiame tinklalapyje, kuriame skelbiami neprisipažinusių sovietų slaptosios tarnybos KGB agentų sąrašai, yra ir D.Grybauskaitės pavardė.


2015-03-31 08:10

V.Uspaskichas: „Nuo kalėjimo gelbėtis reikia tiems, kurie kalti“

„Man nereikia dovanos, man reikia sąžiningo teismo“, – europarlamentaras Viktoras Uspaskichas pirmadienį tikino, jog nesidžiaugia Seimo priimtomis įstatymo pataisomis, tarsi sukurtomis specialiai tam, kad jis išvengtų kalėjimo. Europos Parlamentas panaikino savo nario V.Uspaskicho neliečiamybę, tačiau Lietuvos Seimas jam suteikė viltį niekada nesėsti už grotų.


2015-03-31 08:00

Išmanioji mokesčių administravimo sistema – apkalbų sūkuryje

2| 

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) diegia 24 mln. eurų kainuosiančią išmaniąją mokesčių administravimo sistemą. Verslo asociacijos palankiai sutiko šią žinią, bet pasigirdo ir verslininkų nuogąstavimų.


2015-03-31 06:16

Skiepai nuo vėžio – su apgaulės šešėliu

68|2

Klaipėdos prokurorams – neįprasta užduotis. Jie turės išsiaiškinti, ar žinomos verslininkės Dainos Bosas 15-metę dukterį skiepijusi medikė nesigriebė apgaulės. Klaipėdos apygardos prokuratūrai pareiškimą įteikusi D.Bosas prašo ištirti vienos uostamiesčio medikės galimai nusikalstamą veiką. Buvusio Seimo nario, verslininko Antano Boso žmona Daina mano, kad jos penkiolikametei dukteriai suleista ne vakcina nuo vėžio „Silgard“ arba jos galiojimo laikas buvo pasibaigęs.


2015-03-30 21:30

Teismas: „D. Grybauskaitė nematė, ką darė D.Ulbinaitė“

176|9|

Daivos Ulbinaitės apeliacinę bylą nagrinėjantis Vilniaus apygardos teismas pirmadienį nusprendė atmesti beveik visus valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikančio prokuroro Ginto Ivanausko prašymus – Dalia Grybauskaitė į teismą nebus kviečiama, o D.Ulbinaitės poligrafu niekas netirs.


2015-03-30 21:29

Iš namų išvarytas senolis įsikūrė gatvėje ant suoliuko

73|2| 

Neįprasta situacija Panevėžyje – dukterys tėvą išvarė iš jam priklausančio buto ir šaltą lietingą dieną paliko gatvėje. Po savo namų langais miegoti susiruošusį judėjimo negalią turintį pensininką ėmėsi gelbėti kaimynai, mat dukterų prisišaukti nepavyko. Socialinės tarnybos tikina, kad labai dažnai problematiški ir priklausomybių turintys žmonės tampa našta artimiesiems, o jie pasirinkdami lengviausią kelią problemų sprendimą palieka spręsti institucijoms.


2015-03-30 21:23

Įsilaužėliai prie KGB agentų „priskyrė“ D.Grybauskaitę

337|2

Įsilaužėliai KGB veiklą viešinančioje interneto svetainėje paskelbė šmeižikišką informaciją, esą prezidentė Dalia Grybauskaitė dirbo KGB, pirmadienį pranešė svetainę administruojantis Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras.


2015-03-30 17:28

Valdininkams – privaloma pažintis su „Vičiūnų“ grupės būstine

100|3

Kauno savivaldybės tarnautojai stebisi, kodėl jiems tenka važinėti į „Vičiūnų“ grupės biurą V.Krėvės prospekte, kuriame rengiami miesto tarybos nariais išrinktų visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ atstovų susitikimai su savivaldybės padalinių, taip pat jai pavaldžių įmonių vadovais.


2015-03-30 17:09

VMI vadovo konkursą laimėjo Broniaus Bradausko sūnus

205|2| 

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) viršininko konkursą laimėjo šiuo metu jai laikinai vadovaujantis Dainoras Bradauskas, pranešė Finansų ministerija. Konkurse pradžioje dalyvavo 12 pretendentų, o galutiniame jo etape – 5. D. Bradauskas yra Seimo nario, socialdemokrato Broniaus Bradausko sūnus.


2015-03-30 16:35

Prezidentė D.Grybauskaitė: „VSD turi ne tik įvardyti grėsmes“

25

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad iš naujojo Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovo reikalaus, kad ši žvalgybos institucija ne tik įvardytų Lietuvos nacionaliniam saugumui kylančias grėsmes, bet ir jas šalintų. „Naujasis Žvalgybos įstatymas numato ne tik įvardyti grėsmes, ne tik jas paviešinti, bet ir jas šalinti. To VSD darbe vis dėlto nepakanka, todėl ir visai nauji, ir papildomi reikalavimai bus keliami naujajam VSD vadovui“, – pirmadienį žurnalistams sakė valstybės vadovė, komentuodama viešai paskelbtą VSD ir karinės žvalgybos grėsmių nacionaliniam saugumui vertinimą.


Populiariausi per 24 val.