Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Nustosi gerti - gausi karvę

Nustosi gerti - gausi karvę

2012-09-01 17:47

Per pastarąjį pusmetį daugiau kaip 30 Alytaus rajono gyventojų, pasiryžusių įveikti nuolatinį potraukį prie alkoholio, sulaukė savivaldybės pagalbos.

1/2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Nustosi gerti - gausi karvę

1 / 2

Atsistoti ant kojų šeimoms padeda ir karvės. M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Tapusi Priklausomybių mažinimo programos koordinatore D. Kitavičienė ir naktimis sulaukia iš alkoholizmo besivaduojančių žmonių skambučių.

(2 nuotraukos) M. Patašiaus asociatyvi nuotrauka

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-23 13:49

Dusintas diplomatas R. Juška davė grąžos valdžiai

109|3

Lietuvos užsienio politika, nepaisant šūkių ir mojavimų vėliavomis, apimta erozijos, o Užsienio reikalų ministerija apmirusi. Tokią diagnozę tėškė buvęs ambasadorius Renatas Juška. Patyręs diplomatas, kurio karjera sudegė maždaug prieš metus ambasadoriaujant Vengrijoje, kai įsiliepsnojo į internetą nutekėjusių privačių pokalbių skandalas, ką tik trenkė ir Užsienio reikalų ministerijos (URM) durimis.


2014-07-23 13:15

Rusai skėlė: Lietuva su Lenkija ruošiasi užimti Ukrainą!

640|2

Rusijos propagandos mašina nepaliauja stebinti. Valstybinė Kremliaus kontroliuojama televizija paskelbė dar vieną „sensaciją“ - kurdamos bendrą karių brigadą su Ukraina, NATO priklausančios Lenkija ir Lietuva rengiasi užimti šią šalį ir taip susigrąžinti žemes, turėtas Žečpospolitos laikais.


2014-07-23 12:41

Prezidentė įteikė skiriamuosius raštus ambasadoriui Izraelyje

3

Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos ambasadoriui Izraelyje Edminui Bagdonui.


2014-07-23 12:25

Jei tu pagiringas, o jai mėnesinės – gausi pinigų

48

Neseniai Lietuvos kultūros taryba paskirstė 10 mln. litų Kultūros rėmimo fondo lėšų 637 kultūros ir meno projektams. Pinigų gavo ir sumanymai, kurie kelia šypseną ar nuostabą. Pagrindinės remtinų projektų gairės yra parama jaunimo, vaikų kultūriniam lavinimui, regioninės kultūros plėtra, meno saviveikla.


2014-07-23 11:44

Izraelyje esantys Lietuvos piliečiai raginami registruotis

1

Trečiadienį daugumai Europos oro bendrovių 24 valandoms sustabdžius skrydžius iš Tel Avivo Ben Guriono oro uosto, Lietuvos Užsienio reikalų ministerija (URM) paragino Izraelyje esančius Lietuvos piliečius registruotis jos Konsuliniame departamente internetu. Be to, jie gali kreiptis ir į Lietuvos ambasadą Tel Avive.


2014-07-23 10:44

Darbo biržose – šimtai šių metų universitetų absolventų

27

Į Lietuvos darbo biržą (LDB) kreipėsi šimtai šiemet universitetus baigusių absolventų. Kaip rašo „Lietuvos žinios“, daugiausia tarp jų – teisės, ekonomikos ir psichologijos studijas baigusių žmonių.


2014-07-23 10:09

Lietuvoje lankysis Amerikos pasiuntinys kovai su antisemitizmu

16

Į Lietuvą atvyksta specialusis Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pasiuntinys kovai su antisemitizmu Ira N.Formanas.


2014-07-23 09:40

Emigracijos problemą Seimas nori spręsti specialioje komisijoje

50

Seime planuojama sudaryti komisiją, kuri imtųsi spręsti emigracijos keliamas problemas. Iniciatyva aptarta valdančiosios koalicijos politinės tarybos posėdyje šią savaitę.


2014-07-23 06:50

„Nijolės“ kailių imperijos princui - problemos

2

Kailių salono „Nijolė“ įkūrėjos Nijolės Veličkienės sūnų užklupo bėdos. Jis turi atlyginti žalą bankrutavusiai bendrovei, o buvusi žmona kreipėsi į teismą dėl sūnaus išlaikymo. „Į teisėsaugą kreipiausi tikrai ne iš pykčio, bet dėl to, kad reikia iš ko nors gyventi ir išlaikyti vaiką“, – kalbėjo buvusi verslininko Liutauro Veličkos žmona Loreta Tiagun.


2014-07-22 20:38

Kroatų autobuse - bomba ir parankinių ginklų arsenalas

4|29

Į „Žalgirio“ futbolo rungtynes su Zagrebo „Dinamo“ į Vilnių atvykę Kroatijos sirgaliai buvo nusiteikę lieti kraują. Tuo įsitikino sostinės policija, per reidą sustabdžiusi aistruolių autobusą „Setra“ ir jame radusi pavojingų ginklų arsenalą. Pareigūnus itin pribloškė savadarbė bomba - sprogmuo buvo prijungtas prie dujų baliono. Šis įtaisas galėjo padaryti itin siaubingą žalą, jeigu būtų sprogęs stadione.