Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

2012-09-13 14:05

Naujausias filmukų „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ kūrėjo Genndy Tartakovsky darbas – pilno metro animacinis filmas visai šeimai „Monstrų viešbutis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 19 dieną. Jau baigti ir garsinimo darbai „SDI Media Lietuva“ studijoje, kur dubliuodami šmaikščiuosius personažus juokavo ir kvailiojo visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

1/2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

1 / 2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

(2 nuotraukos) "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-02-27 20:02

Inga Valinskienė grimerinėje suknelėmis nesisvaido

8|6

Jau sekmadienį 17.55 val. TV3 eteryje – ambicingo stiliaus realybės šou „Aš – stilistas!“ premjera. Profesionaliems stilistams Agnei Jagelavičiūtei ir Kęstui Rimdžiui pirmoje laidoje talkins dainininkė Inga Valinskienė. Trečiąją, kintančio komisijos nario kėdę užėmusi Inga su šou dalyviais pasidalijo savo scenine patirtimi.


2015-02-27 17:10

A. Baukutė: „G. Drukteinis neturi nuolatinio lytinio gyvenimo“

73

LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ komisijos nariai Asta Baukutė ir Arūnas Valinskas džiaugėsi įminę paslaptį, kodėl niekas niekada neįtinka kandžiajam komisijos kolegai Giedriui Drukteiniui. Šis jau spėjo pagarsėti sugebėjimu net ir įspūdinguose pasirodymuose įžvelgti ką nors netinkamo, o talentingiems atlikėjams papriekaištauti dėl ko nors netikėto.


2015-02-27 17:10

V. Bičkutė: „Su mylimuoju išsiskyrėme ne dėl drastiško vaidmens“

27|5

„Buteliu per galvą trenkti kolegai buvo siaubinga. Bučiuotis daug paprasčiau. Sunku nuskriausti žmogų, mylėti – lengva“, – „Lietuvos ryto“ žurnalui „TV antena“ dėstė naujojo LNK serialo „Juodos katės“ pagrindinio vaidmens atlikėja aktorė Valda Bičkutė (34 m.), kurios pačios sielą užliejo nauja meilė.


2015-02-27 16:19

Iškilo grėsmė, kad nebus filmo „50 pilkų atspalvių" tęsinių

8|2

„Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ susidūrė su neplanuotais sunkumais. Gali nutikti taip, kad pirmoji dalis, pasirodžiusi ekranuose, liks be tęsinių. Mat aktorius Jamie Dornanas labiau nei vaidinti filmo tęsiniuose norėtų padaryti laimingą žmoną. Aktoriaus J.Dornano žmona Amelia Warner prisipažino, kad jai nesmagu ekrane matyti itin seksualiai kitos moters atžvilgiu nusiteikusį savo vyrą.


2015-02-27 16:09

Deividas Česnauskis: futbolininkai irgi kenčia dėl antsvorio

3

Keli sluoksniai drabužių ir kaitinanti pirtis – tai tik kelios priemonės futbolininkams numesti svorio. „Trakų“ futbolo komandos kapitonas Deividas Česnauskis džiaugiasi, kad dabartiniai komandos draugai šių problemų neturi, bet anksčiau jo atstovautuose klubuose tokių atvejų būdavo ne vienas.


2015-02-27 15:26

Rinkimus per LRT nušvies ir Beata Tiškevič su Richardu Jonaičiu

Sekmadienį pasibaigus rinkimams į savivaldybių tarybas, LRT žiūrovai ir klausytojai pirmieji sužinos karčiausiais naujienas apie rinkimų rezultatus, išgirs svarbiausių politinių partijų lyderių, kandidatų į merus ir politologų komentarus.


2015-02-27 15:23

Išrinkite vardus zoologijos sode gimusioms baltosioms tigrėms

3|6

Klaipėdos zoologijos sodas pagausėjo trimis naujais gyventojais – baltoji tigrė atsivedė tris tigriukus. Šie baltieji tigriukai – pirmieji ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.


2015-02-27 14:13

Laidoje „Dainuok mano dainą“ vis nesibaigia moterų ašaros

3|4

Šeštadienį BTV šou „Dainuok mano dainą“ laukia Katažinos Zvonkuvienės ir grupės „Pop Ladies“ dainų vakaras, kuriame bus tokių jautrių momentų, kad ašaros ne tik Katažina, bet ir Vaida Genytė.


2015-02-27 12:03

R. Skaisgirys: pasaulį tvarko moterys – nuo šeimos iki valstybės

26|4|

Kovo 9 dieną TV3 eteryje – išskirtinė premjera: naujas, šiuolaikiškas, įtraukiantis televizijos filmas „Puolusių angelų miestas“. Premjeros scenarijaus autorius, prodiuseris Rolandas Skaisgirys pripažino: scenarijų kūrė atsižvelgdamas į asmeninę patirtį ir gyvenimiškas situacijas.


2015-02-27 11:41

Paštininkės idėjos pritrenkė A. Jagelavičiūtę ir K. Rimdžių

32|2

Kiekvienas – savo likimo kalvis. Tokia išmintis ypač tinka 26-erių vilnietei paštininkei Dianai Dumanskytei, kuri užsispyrė įgyvendinti savo svajonę ir žūtbūt patekti į pramogų verslą.


Populiariausi per 24 val.