Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos


2012-09-13 14:05

Naujausias filmukų „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ kūrėjo Genndy Tartakovsky darbas – pilno metro animacinis filmas visai šeimai „Monstrų viešbutis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 19 dieną. Jau baigti ir garsinimo darbai „SDI Media Lietuva“ studijoje, kur dubliuodami šmaikščiuosius personažus juokavo ir kvailiojo visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

1/2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

1 / 2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

(2 nuotraukos) "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-05-22 12:38

Liutauro Salasevičiaus stiliaus patarimai išleistuvių šventei

1

Išleistuvių ir vestuvių sukneles kuriantis dizaineris, mados namų „Madam pareis vėliau“ įkūrėjas Liutauras Salasevičius, dalindamas patarimus mokyklą baigiančioms merginoms, žodžių kišenėje neieško ir pažymi, kad išleistuvės tai jaunystės šventė, o ne tetų balius.


2015-05-22 12:30

„Pasaulis X“: mitai apie žaliavalgystę ir pražūtingos dietos

Maitinimasis nėra tikslas, o yra tik priemonė gyvybei palaikyti. Šį vakarą 20.50 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją laidos „Pasaulis X“ herojai dalysis nepaprasta patirtimi, kuri jiems padėjo suvokti aukštesnius gyvenimo tikslus. Valgydami tik naudingus produktus, jie pasiekė tobulos psichinės ir fizinės sveikatos.


2015-05-22 10:06

Našlys V. Matijošaitis atviras – jo dėmesį atkreiptų tik „ryža“

98|

Naujasis Kauno meras Visvaldas Matijošaitis prisipažįsta: kol kas sunku apsiprasti naujoje darbo vietoje. Jam iki šiol neįprasta, kai pavaldiniai kreipiasi „pone“. Tačiau labiausiai milijonieriui merui trūksta to, kad nebegali patarimo paklausti žmonos Irenos.


2015-05-21 16:30

„Moterų akademijos“ įkūrėja su vyru elgiasi kaip su karaliumi

6

Šį ketvirtadienio vakarą LNK televizijos laidoje „Valanda su Rūta“ – amžina diskusija apie tai, kaip moterims išlaikyti darnią santuoką, kaip nepamiršti savo tikslų ir kaip suderinti šeimą bei karjerą.


2015-05-21 16:16

Kodėl kovotojo su gėjais P. Gražulio lovoje moters – nė kvapo?

41| 

Prieš porą metų išsiskyręs Seimo narys Petras Gražulis (56 m.) tikino mokąs visus tradiciškai moterims priskiriamus darbus. Beveik 20 metų Seime esantis P.Gražulis prisipažino, kad neįsivaizduoja savęs dirbančio kitą darbą, todėl iš kailio neriasi dėl rinkėjų.


2015-05-21 10:46

Vestuvių vedėjas D. Palivonas: „Myliu taksus, nes jie kaip aš!“

Ar gali taip būti, kad per kelis mėnesius žinomiausio Lietuvoje vestuvių vedėjo Dainiaus Palivono šeima imtų ir padidėtų? „Šį kartą susirinkome beveik visi, – „Lietuvos ryto“ žaidimo „Šeima – jėga!“ studijoje tikino Dainius. – Taksą Grikį atsivežėme, trūksta tik sfinksų veislės katino Niko.“ Ar studijoje pasirodęs ilgaplaukis taksas atneš laimę Dainiaus šeimai žaidimo pusfinalyje, pamatysime jau šį sekmadienį 17.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.


2015-05-20 17:43

Stilistės atkirtis M. Petruškevičiui: „Nesu mačiusi jo darbų“

22|4

Senokai televizijos eteryje nematytas stilistas ir floristas Mantas Petruškevičius pradžiugins savo gerbėjus. Žodžio kišenėje neieškantis žinomas vyras pasidalins savo profesionaliomis pastabomis su jaunaisiais kolegomis TV3 laidoje „Aš – stilistas!“.


2015-05-20 16:14

Aktoriui D. Stončiui nėra malonu vaidinti smurtautoją

12

„Visą laiką norėjau tapti aktoriumi“, – atskleidė Dovydas Stončius (28m.). Teatro judėjimui „No theatre“ priklausantis aktorius televizijoje – naujas veidas, bet teatre yra sukūręs ne vieną emocionalų ir svarbų vaidmenį.


2015-05-20 12:34

A. Puklevičius: „Po filmo kartais kyla klausimas: ką žiūrėjau?“

2|5

Instrukcija. Nesu iš tų žmonių, kurie namuose knygas laiko sudėliotas pagal žanrą, kurių netgi stiklinės turi ant dugno santūrią etiketę „stiklinė“ ir kurie visur reikalauja aiškumo.


2015-05-20 11:44

Kokias klaidas poros daro santykiuose?

3

Kodėl didžiulė meilė virto kančia – tokį klausimą sprendžia ne tik LNK realybės dramos „Paskutinis šansas“ poros, bet ir dauguma Lietuvos šeimų. Atsakymų daug ir jie labai paprasti, o kartais net absurdiškai juokingi. Kokie jie – sužinos visi, kurie jau šį trečiadienio vakarą įsijungs LNK porų terapijos projektą. „Visos poros priėjo emocinę kryžkelę, kai kurie nebegali žiūrėti vienas į kitą, nes iškilo visos problemos, todėl su Inga nusprendėme pakeisti žaidimo taisykles ir sumaišyti poras“, – pasakoja psichologas Tomas Lagūnavičius.


Populiariausi per 24 val.