Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

2012-09-13 14:05

Naujausias filmukų „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ kūrėjo Genndy Tartakovsky darbas – pilno metro animacinis filmas visai šeimai „Monstrų viešbutis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 19 dieną. Jau baigti ir garsinimo darbai „SDI Media Lietuva“ studijoje, kur dubliuodami šmaikščiuosius personažus juokavo ir kvailiojo visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

1/2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

1 / 2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

(2 nuotraukos) "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2014-11-28 12:46

Audriaus Rakausko šeimoje – ramybė, o dramos – tik vištidėje

3

Kur gyvena žurnalistas, LRT televizijos laidos „Gustavo enciklopedija” autorius ir vedėjas Audrius Rakauskas? Ogi jaukiame sodo namelyje. Aplink jį – tiek įdomybių, tik niekam net nešautų į galvą, kad linksmasis Gustavas galėtų gyventi drauge su vištomis.


2014-11-28 11:51

Radijo laidų vedėja R. Vyšniauskaitė atsiprašė visų manekenių

1|6

Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ laidų vedėja Raminta Vyšniauskaitė paragavo fotomodelio duonos. Ryto laidos „Šok į kelnes“ vedėja įsijautė į pašėlusios princesės vaidmenį. Pasipuošusi ištaiginga suknele, mergina nepamiršo ir svarbiausių atributų, be kurių neapsieina bene kiekvieno žmogaus rytas.


2014-11-28 11:25

Atlikėjas J. Brūzga: „Tėvystė pridėjo gyvenimo patirties“

„Kartą jis paslėpė puokštę gėlių po suoleliu. Aš viso Vilniaus suolelius apžiūrėjau tų gėlių ieškodama“, – „Lietuvos ryto“ TV laidos „Šeima – jėga“ studijoje emocingai pasakojo dainininko Jurgio Brūzgos žmona Akmėja. Pasirodo, tokių ir panašių staigmenų dviejų dainininkų šeimoje netrūksta.


2014-11-28 10:48

Vilniečio žmona išsikraustė iš proto dėl Petro Gražulio

30|4| 

Vilnietis Juozas tikina, kad jo žmona Asta išsikraustė iš proto dėl Seimo nario Petro Gražulio. Pasak Juozo, Asta nepraleidžia nė vienos televizijos laidos, kurioje dalyvauja P.Gražulis, mėgstamiausias jos vaizdo klipas – visai šaliai žinomas Petro Gražulio pasirodymas kodiniu pavadinimu „Už Lietuvą, vyrai!”, ji renka visas, kokias tik randa, laikraščių ir žurnalų iškarpas apie Petrą Gražulį, o geriausias būdas susipykti su žmona – kaip nors sukritikuoti Petrą Gražulį.


2014-11-28 10:35

Rolandas Vilkončius susidomėjo Merūno Vitulskio barzda ir ūsais

2

Jau šį sekmadienį, lapkričio 30-ąją, LNK eteryje – paskutinė projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurioje bus kaunamasi dėl patekimo į projekto finalą. Aistros projekte kaista – ne tik užkulisiuose ar ringe vyksta dvikovos ir nokautai. Žodžių dvikovos įsižiebė net tarp mokytojų ir vedėjų.


2014-11-28 10:18

„Naujos pupytės“ ves vilniečius į pergalę „Chorų karuose“

98| 

Po Naujųjų metų į televizorių ekranus grįš TV3 muzikinis projektas „Chorų karai“. Jau aišku, kad vilniečių chorui vadovaus merginų grupė „Naujos pupytės“. Grupės narės Oksana Pikul-Jasaitienė, Vita Jakutienė, Skaistė Steikūnaitė ir Neringa Šiaudikytė jau pamažu pradeda žvalgytis talentingų sostinės gyventojų.


2014-11-28 10:15

Latvijos kalėjime lietuvių žaidimas virto išgyvenimo drama

2|

Patyčios, smūgiai į kojas, ėjimas žąsiuku, beprasmiai šuoliai, įsivaizduojamos sofos, laikraščiai ir krepšinio rungtynes rodantys televizoriai, ausis rėžiančios komandos, gąsdinančios sovietų karininkų uniformos ir jokių ginčų! Nes už kiekvieną priešgyniaujantį žodį – bauda. Visa tai Latvijoje patyrė „Lietuvos ryto“ TV realybės šou „Didysis pasivaikščiojimas“ dalyviai.


2014-11-28 10:01

„Blogometro“ dalyviams – paskutinis šansas

Viešai išsinuoginusi Agness Landau, Monikos Šalčiūtės pakerėtas Domantas Belevičius, daugelio pažįstamas auksinio jaunimo atstovas Igor Shishkin, broliai Artūras ir Miroslavas iš Nemenčinės bei kiti tarp jaunimo populiarūs internautai baigė įtemptą kovą dėl žiūrovų balsų lrytas.lt projekte „Blogometras“. Kas iš jų taps geriausiais video tinklaraštininkais? Laimėtojų likimą nulems žiūrovai.


2014-11-28 09:43

A. Lasytė – apie liurbius, mylimąjį ir tatuiruotę ant krūtinės

23|7|

Grupės „Liūdni slibinai“ gerbėjai ją pažįsta jau keletą metų, bet šį rudenį apie raudonplaukės aktorės talentą sužinojo kur kas daugiau žmonių. „Man tiesiog nepatinka nuobodžiauti“, – sako Aistė Lasytė (27 m.), daranti viską, kad to daryti nereikėtų ir TV šou „Auksinis balsas“ žiūrovams.


2014-11-28 09:24

Studentės žudiko tėvas savo sūnui linki mirties

120|

Studentės Justinos Šikšniūtės žudiko Valdo Jankausko tėvas jaučia kaltę, kad sūnus vaikystėje jo beveik nematė. Kompleksuotas, visų užgauliojamas vaikinas, dvasiškai sužalotas dar vaikystėje. Šitoks šilutiškio V.Jankausko portretas išryškėjo laidos „Nusikaltimas ir bausmė“ („Lietuvos ryto“ televizija) žurnalistams po pokalbių su jo šeimos nariais ir artimaisiais.


Populiariausi per 24 val.