Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos


2012-09-13 14:05

Naujausias filmukų „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ kūrėjo Genndy Tartakovsky darbas – pilno metro animacinis filmas visai šeimai „Monstrų viešbutis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 19 dieną. Jau baigti ir garsinimo darbai „SDI Media Lietuva“ studijoje, kur dubliuodami šmaikščiuosius personažus juokavo ir kvailiojo visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

1/2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

1 / 2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

(2 nuotraukos) "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-08-04 18:30

Artūras Rimkevičius apie Brunėjų: „Sultonas čia – visagalis!“

4|2

LRT televizijos žiūrovams – intriguojanti galimybė išvysti vieną paslaptingiausių ir turtingiausių pasaulio valstybių Brunėjų. Vos 400 tūkstančių gyventojų turinčioje mažytėje šalyje Borneo saloje apsilankė į kruizą po Aziją išsiruošę laidos „Gyvenimas“ kūrėjai, o šios vietos paslaptis jiems atskleidė ten pusmečiui įsikūrusio lietuvių futbolininko Artūro Rimkevičiaus šeima.


2015-08-04 18:30

Naujos komedijos filmavimo pabaigą V. Skaisgirė šventė su sūnumi

16|26

Lapkričio mėnesį kino teatruose pasirodysiančios kriminalinės komedijos „Kunigo naudą velniai gaudo“ aktoriai gali ramiau atsipūsti – filmavimo darbai baigti. Ir nors ateinančiu metu laukia ne ką mažiau sudėtingas kūrybinio proceso laikotarpis – montavimo ir kiti darbai – kūrybinė komanda džiaugsmingai atšventė sėkmingai įveiktą pirmąjį etapą.


2015-08-04 12:33

TV3 rudens sezono premjeroje – trys fatališkos Lietuvos moterys

7|6

Jie būna viliojantys, smailūs, kartais lemtingi ar net pavojingi. Moterys dėl jų aukojasi, o vyrai negali jiems atsispirti. Kaip tik tokie yra aukštakulniai. Tokia bus ir karščiausia TV3 rudens sezono naujiena – nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“.


2015-08-03 21:48

Nuotykiai Azijoje Edvardui Žičkui smarkiai patuštino kišenę

31|6

Iš kruizo po Pietryčių Aziją televizijos žurnalistas Edvardas Žičkus (32 m.) ir operatorius Marius Nemanis (33 m.) parsivežė apie 100 valandų filmuotos medžiagos, spalvingų įspūdžių ir praradimo kartėlį. Laidos kūrėjai buvo šaltakraujiškai apiplėšti vidury dienos, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-08-03 16:35

Tomas Ališauskas per atostogas įveikė 9 tūkstančius kilometrų

7

Daugiau nei trys savaitės – dvidešimt penkios dienos ir devyni tūkstančiai kilometrų. Aplankytas gabalas prancūzų Provanso, Marselis, Žydrasis krantas, Dižonas, Europos parkas Vokietijoje, savaitė Beskidų kalnuose, kur susiduria Lenkija Čekija ir Slovakija. LNK laidos KK2 vedėjas Tomas Ališauskas kas vasarą su šeima keliauja automobiliu po Europą. Praėjusiais metais jie aplankė garsų Prancūzijos kurortą prie Atlanto vandenyno La Rošelį, o šiemet nusprendė apvažiuoti daugiau Pietų Europos.


2015-08-03 13:39

„Svogūnų Lietuva“ premjera: su A. Valinsku ir M. Vaičiulyte

2|6

Žinia apie naująją Arūno Valinsko laidą „Svogūnų Lietuva“ sukėlė susidomėjimo bangą. Vieni diskutavo apie kasmetinių „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų įkvėptą naująjį savaitinį šou, kiti svarstė, kas taps dešiniąja A.Valinsko ranka rudens premjeroje.


2015-08-03 12:46

Automobilio avarijoje nenuskilo M. Papinigio dubleriui

29

Naujame komiškame seriale su kriminalo prieskoniu „Bruto ir Neto“ nestigs nei veiksmo, nei komiškų situacijų. Filmuojant būna visko – ir juoko, ir ašarų. Kuriant vieną veikslo sceną neišvengta ir incidentų. Aktorių Mindaugą Papinigį pavojingoje automobilio avarijoje pakeitęs profesionalus kaskadininkas susižeidė petį.


2015-08-03 08:33

Paplūdimyje – su šokėja Egle Straleckaite

14|4|

Šokėją E.Straleckaitę (23 m.) vasarą iš Lietuvos išvilioti sunku. Ir ne todėl, kad kaunietė turi daugybę darbų. Merginos teigimu, kiek vėsesnis nei ankstesnėmis vasaromis oras netrukdo gėrėtis gimtosios šalies gamtos grožiu ir mėgautis pramogomis, rašo „Lietuvos ryto“ žurnalas „TV antena“.


2015-08-01 10:58

Dainininkė Monika Katunskytė per vakarą uždirba 200 svarų

88

Ne viena Lietuvos scenos žvaigždutė laimės išvyksta ieškoti svetur, viena iš jų – Vitalijos Katunskytės dukra Monika, kuri jau dvejus metus gyvena ir dirba Londone.


2015-08-01 08:06

Rūtos Janutienės vasara: ir vėžininkų palata, ir linksmybės

80|

„Lietuvos ryto“ televizijos pokalbių laidų vedėjos Rūtos Janutienės (49 m.) vasara kitokia nei įprastai. „Tinginiauju, nes turiu pasiteisinimą – vėžys“, – šyptelėjo moteris, kurios atostogų maršrutas šiemet vingiuoja į sostinės Santariškių rajoną, Nacionalinį vėžio institutą.


Populiariausi per 24 val.