Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos


2012-09-13 14:05

Naujausias filmukų „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ kūrėjo Genndy Tartakovsky darbas – pilno metro animacinis filmas visai šeimai „Monstrų viešbutis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 19 dieną. Jau baigti ir garsinimo darbai „SDI Media Lietuva“ studijoje, kur dubliuodami šmaikščiuosius personažus juokavo ir kvailiojo visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

1/2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

1 / 2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

(2 nuotraukos) "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-09-01 12:36

Andrius Užkalnis: „Baukutė yra blogiausia Lietuvos aktorė“

15|3

Gal jie išprotėjo: pasiūlė Užkalniui recenzuoti naują lietuvišką serialą. Man, kuris nežiūri televizijos apskritai, ir juo labiau serialų. Na, gerai, aš mačiau pusę serijos „Moterys meluoja geriau“, ir tada supratau, kodėl aš nežiūri lietuviškų serialų. Mano supratimas apie lietuviškus serialus yra toks pat, kaip apie laidą „Duokim garo“ – aš negaliu patikėti ne tuo, kad jie yra, o tuo, kad juos kažkas vis dar žiūri.


2015-09-01 12:02

Sijoną vilkinti Asta Baukutė eteryje parodė savo tarpukojį

85|4

Tai, kad aktorė, buvusi Seimo narė Asta Baukutė nevengia elgtis ir kalbėti atvirai, jokia paslaptis. Vis dėlto televizijos laidos filmavimo metu ji nustebino net ir prie visko pratusius savo eterio kolegas.


2015-09-01 12:00

Provokuojamų drabužių kūrėja R. Labutytė bikinius perka svetur

6|4

Modelis ir drabužių dizainerė Radvilė Labutytė (24 m.) šią vasarą dirbo Singapūre, Filipinuose, Indonezijoje. Apie poilsį nėra kada galvoti ir Lietuvoje.


2015-09-01 12:00

Darius Songaila pirmą kartą prabilo apie žlugusią santuoką

32| 

Dešimt metų trukusi santuoka, pasibaigusi skyrybomis, nusiteikimas daugiau niekada nevesti, Lietuvoje netikėtai sutikta nauja meilė ir gimę dvyniai – garsaus krepšininko Dariaus Songailos gyvenimas per pastaruosius penkerius metus, rodos, apvirto aukštyn kojomis.


2015-09-01 11:59

Žymūs žmonės savaitę gyveno laive: kas liko už kadro?

15

Pirmasis filmas iš ciklo „Nacionalinė ekspedicija. Nemunu per Lietuvą“, kuriame žymių žmonių įgula pristatė savo unikalią kelionę Nemunu istorinėmis Lietuvos vietomis. Plokščiadugniu buriniu laivu kurėnu nuo Kauno iki Klaipėdos keliavo profesorius Alfredas Bumblauskas, žurnalistas Edmundas Jakilaitis, etnologė Zita Kelmickaitė, lenktynininkas Benediktas Vanagas, atlikėjas Gabrielius Liaudanskas-Svaras su vienuolikmečiu sūnumi Mykolu, gamtininkas Selemonas Paltanavičius ir kiti.


2015-09-01 11:45

Nuo kelių „gaidelio“ nukentėjo ir seksualioji J. Teliženko

1

Visai neseniai pačiame Jonavos centre į labai nemalonią situaciją pateko seksualioji Lietuvos dainininkė ir visažistė Jevgenija Teliženko.


2015-09-01 09:31

Eugenijus Ostapenko pasidalino savo pagrobimo detalėmis

47|3

Kultinės dainos „Dviratukas“ kūrėjas Eugenijus Ostapenko tik per plauką išvengė tragiškos lemties – dainininkui brangiai kainavo pažintis su vaikinu socialiniame tinkle „Facebook“.


2015-08-31 17:33

A. Valinskas ir A. Tapinas kviečia laimėti kelionę po Europą

3|14

Intelektiniai žaidimai – reikalingi televizijai. Tuo neabejojantys LRT šou „Auksinis protas“ vedėjai Andrius Tapinas ir Arūnas Valinskas pirmadienį Vilniaus viešbutyje „Šekspyras“ pristatė prasidedantį antrąjį jo sezoną.


2015-08-31 17:30

Naujas lrytas.tv sezonas jau nuo – nuo rugpjūčio 31 dienos!

 

Jau ne pirmus metus viena labiausiai žiūrovų vertinamų internetinių televizijų Lietuvoje atnaujina savo veidą. Portalas Lrytas.tv pristato naują sezoną. Keturi nauji veidai, keturios naujos laidos – aktualiausią turinį išsirinks kiekvienas.


2015-08-31 17:26

D. Tamošiūnaitė pasisakė apie televizijos projekto dalyves

6|3

Viena karščiausių šio rudens premjerų – nuotykių realybės šou „Pavojingi aukštakulniai“. Premjeros siužeto pasakotojos balsas, skambantis už kadro, priklauso žinomai moteriai – filmų garsintojai, renginių, radijo ir televizijos laidų vedėjai Daivai Tamošiūnaitei.


Populiariausi per 24 val.