Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

2012-09-13 14:05

Naujausias filmukų „Deksterio laboratorija“ ir „Samurajus Džekas“ kūrėjo Genndy Tartakovsky darbas – pilno metro animacinis filmas visai šeimai „Monstrų viešbutis“ Lietuvos kino teatrus pasieks jau spalio 19 dieną. Jau baigti ir garsinimo darbai „SDI Media Lietuva“ studijoje, kur dubliuodami šmaikščiuosius personažus juokavo ir kvailiojo visas būrys žinomų Lietuvos aktorių.

1/2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Lietuviškai dubliuotame animaciniame filme „Monstrų viešbutis“ – garsių aktorių juokai ir improvizacijos

1 / 2

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

Kadras iš filmo "Monstrų viešbutis". "Clinic 212"

(2 nuotraukos) "Clinic 212"

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
TV antena
2015-03-30 12:39

Ištekėjusi J. Vilūnaitė: „Vyrai, kurie nesiperša, nėra bailiai“

4|2

„Gyvenime kaip ir serialuose – būna visko“, – sakė Lietuvos nacionalinio dramos teatro aktorė Jūratė Vilūnaitė. Televizijos filme „Puolusių angelų miestas“ jai teko skausmingo likimo moters vaidmuo – ji kuria mero Dapkaus (akt. Alvydas Šlepikas) buvusią žmoną, kuri – tarsi slepiamas praeities šešėlis.


2015-03-30 12:12

„Lietuvos supermieste“ nepasisekė Irūnai Puzaraitei

Paaiškėjo, kurie pirmieji du miestai pateko į LNK laidos „Lietuvos supermiestas“ pusfinalį, o susumavus komisijos ir publikos balsus iš tolesnės kovos pasitraukė Marijampolė su kapitone Irūna Puzaraite. Tuo tarpu Klaipėda ir Plungė keliauja finišo tiesiosios link.


2015-03-30 11:39

Donalda vėl vieniša: kalbos apie vestuves buvo nepasvertos

39

Dainininkės Donaldos Meiželytės išvaizdos pokyčius pastebėjo nemažai jos gerbėjų. Žinoma moteris numetė ne vieną kilogramą, pradėjo sveikiau maitintis ir sportuoti. Tačiau prieš filmavimo kameras nuolat besišypsanti atlikėja prisipažino viduje išgyvenanti nelengvą laikotarpį.


2015-03-29 18:58

A. Valinskui – sunkumai rengiantis „Auksiniams svogūnams“

44

„Politika – tai tas pats cirkas, tik klounai brangesni“, – sakė šešioliktą kartą rengiamos Auksinių svogūnų teikimo ceremonijos vedėjas Arūnas Valinskas (48 m.), šį kartą į talką pasikvietęs Beatą Tiškevič-Hasanovą (25 m.).


2015-03-29 14:36

G. Martirosianaitė priėmė šou „Delfinai ir žvaigždės“ iššūkį

1|39

Penktadienio vakarą įvykęs projekto „Delfinai ir žvaigždės“ pusfinalis pažėrė staigmenų. Į baseiną nėrė ne tik likę dalyviai – iššūkį šokti į baseiną priėmė ir laidos vedėja Gabrielė Martirosianaitė.


2015-03-27 20:30

Irūna Puzaraitė tėškė tortą Jonui Nainiui į veidą

78|3

Dainininkė Irūna Puzaraitė ne kartą yra deklaravusi meilę savo gimtajai Marijampolei. Tačiau tokių drastiškų veiksmų iš jos nesitikėjo niekas. Gindama miesto garbę mergina laidos filmavime šveitė tortą vienam iš vedėjų – radistui Jonui Nainiui – į veidą.


2015-03-27 15:26

Futbolininkas E. Jankauskas ėmėsi akrobatinių triukų ant batuto

1|3| 

Neseniai 40 metų jubiliejų minėjęs vienas geriausių visų laikų Lietuvos futbolininkų Edgaras Jankauskas, net ir baigęs profesionalo karjerą, neapleidžia aktyvios fizinės veiklos. Gimtadienio staigmeną jam pateikusi TV3 laidos „Mitybos ir sporto balansas“ vedėja Vlada Musvydaitė įkalbėjo sportininką ryžtis valandos treniruotei ant batutų.


2015-03-27 15:08

Po operacijų mergina savyje neranda nė vieno trūkumo

7|5

Savo išvaizda nepatenkinta panevėžietė Eglė Geležinytė daug metų kovojo su veido randais, buvo nepatenkinta savo nosimi, išgyveno dėl kreivų pageltusių dantų. TV3 pokyčių realybės šou „Svajonių nuotaka“ profesionalų komanda pasirūpino, kad Eglės kompleksai pasiliktų praeityje.


2015-03-27 15:07

Šokėja Kristina Navickaitė-Tina tapo gundančia katyte

5|19| 

Nors dauguma moterų staigmenas mėgsta, tačiau šįkart dailiosios lyties atstovės Klaipėdoje buvo išties nustebusios – miesto gatvėse buvo pastebėtas paslaptingas kaukėtas vyras, dalijantis praeivėms geltonas tulpes ir mielai besifotografuojantis kartu. Paaiškėjo, kad dosnus nepažįstamasis – Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro choreografas Aurelijus Liškauskas, šį savaitgalį dalyvausiantis projekto „Delfinai ir žvaigždės“ finale Klaipėdos delfinariume.


2015-03-27 13:42

Režisierius A.Šlepikas anksčiau dirbo šaltkalviu-tekintoju

2|6

Aktorius, režisierius, rašytojas Alvydas Šlepikas į naują, vos prieš porą savaičių pasirodžiusį TV3 televizijos filmą „Puolusių angelų miestas“ nėrė stačia galva – jis ne tik režisuoja, bet ir atlieka vieną pagrindinių vaidmenų. „Tai ne pirmas kartas, kai vaidinu ir režisuoju vienu metu, – pripažino A. Šlepikas. – Be to, dirbame kartu su režisiere Kristina Kunčinaite – vienas kitam padedame ir patariame.“


Populiariausi per 24 val.