Burnos skalavimo skystis gaminamas taip, kad jį būtų skanu gerti kaip alkoholį

Burnos skalavimo skystis gaminamas taip, kad jį būtų skanu gerti kaip alkoholį


2012-09-14 00:10

Kai kurie burnos skalavimo skysčiai yra specialiai gaminami taip, kad juos būtų skanu gerti kaip alkoholį, kaltina prekybininkai alkoholiniais gėrimais. Burnos skalavimo skysčiai nėra apmokestinami akcizu, todėl yra gerokai pigesni už įprastus alkoholinius gėrimus. Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) skaičiuoja, kad odekolonai ir burnos skalavimo skysčiai užima didžiulę dalį - apie 7 proc. alkoholio rinkos.

1/1

„Kosmetiką gėrusį žmogų gali atpažinti iš jo salsvo kūno prakaito kvapo. Kartais per dieną atveža ir 10 tokių pacientų. Kai kurie pacientai atvežami taip dažnai, kad juos atpažįstame iš smegenų nuotraukų“, - pasakoja Vilniaus universiteto Toksikologijos centro vadovas R. Badaras

Burnos skalavimo skystis gaminamas taip, kad jį būtų skanu gerti kaip alkoholį

1 / 1

„Kosmetiką gėrusį žmogų gali atpažinti iš jo salsvo kūno prakaito kvapo. Kartais per dieną atveža ir 10 tokių pacientų. Kai kurie pacientai atvežami taip dažnai, kad juos atpažįstame iš smegenų nuotraukų“, - pasakoja Vilniaus universiteto Toksikologijos centro vadovas R. Badaras

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-09-01 17:06

Dvasininkų sumanymas sutrikdė kauniečių ramybę

33

Kauniečiai jau kurį laiką stebisi, o kai kas net piktinasi, kad kasdien virš miesto trumpam pasklinda laidotuvių muziką primenančios varpų melodijos, ir dėl to kaltina Kauno kariljonierius. Tačiau šie niekuo dėti. Tai – dvasininkų sumanymas. Vidurdieniais kauniečiai ir miesto svečiai neretai girdi varpais atliekamą liūdną melodiją. Ji pasikartoja ir pavakariais. Laidotuvių muziką primenantys garsai kai kuriuos miestiečius nustebina, kitus net papiktina.


2015-09-01 16:26

Lietuviai tapo prekybos žmonėmis auka Anglijoje

Socialinės dokumentikos laida „Emigrantai“ jau septintąjį sezoną per Lietuvos televiziją rodys pačias tikriausias lietuvių istorijas iš gyvenimo svetur. Pirmoji sezono laida prasideda skandalingai. Šį antradienį 19.30 val. matysite 21-ojo amžiaus vergovės atvejį, į kurį, deja, pateko lietuviai.


2015-09-01 15:48

Aiškėja, kas numatytas į generalinio prokuroro postą

8| 

Generalinio prokuroro postas gali atitekti šiuo metu Klaipėdos apygardos vyriausiajam prokurorui Simonui Minkevičiui. Pastarasis tikina tokių kalbų girdėjęs, bet oficialaus pasiūlymo esą kol kas nesulaukęs. Prokuroras portalui pripažino, kad gandai apie jo kandidatūrą nustebino. „Man tai staigmena. Aš nei gavau pasiūlymo, nei apie tai su kuo nors kalbėjau. Gal Prezidentūroje apie tai ir svarstoma, bet aš nieko nežinau“, – lrytas.lt antradienį sakė 42 metų S.Minkevičius.


2015-09-01 15:43

Kaliniai pyksta dėl „sekso pasimatymų“ ir rūkymo

10|6

Nevyriausybininkai tikina sulaukę šimtų kalinių skundų dėl draudimų kalėjimuose. „Per pastarąsias dvi dienas į mūsų Nevyriausybinę organizaciją „Iustitia Est Fundamentum“ telefonu kreipėsi daug nuteistųjų iš įvairių Lietuvos įkalinimo įstaigų ir pranešė, jog jie pradeda bado streiką nuo rugsėjo pirmosios dienos beveik visose šalies įkalinimo įstaigose“, – rašė šios nevyriausybinės organizacijos valdybos narys Artūras Bartašius.


2015-09-01 15:36

KTU studentai rinkosi į iškilmingą Rugsėjo 1-osios minėjimą

33

Kauno technologijos universiteto studentai rinkosi į iškilmingą rugsėjo 1-osios minėjimą „Žalgirio“ arenoje. Šventiniame renginyje dalyvavo ir sveikino kalbas sakė miesto meras Visvaldas Matijošaitis, KTU rektorius Petras Baršauskas, Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius ir kiti garbingi svečiai.


2015-09-01 15:32

Lietuvos lenkų politikai vėl pagrasino streiku

4|3

Antradienį, Mokslo metų pradžios šventės dieną Seime susirinkę Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovai surengė anaiptol ne šventišką spaudos konferenciją. Europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis, Seimo narė Rita Tamašunienė ir Tėvų komiteto atstovė Danuta Narbut kaltino Lietuvos ir Vilniaus miesto valdžią, esą paminamos lenkų mažumos teisės, lenkų vaikai praranda galimybę siekti išsilavinimo gimtąja kalba. Ypač piktintasi suvienodintais lietuvių kalbos egzaminais lenkų ir lietuvių mokykloms D.Narbut pareiškė, jog lenkiškos mokyklos griebiasi streiko, kaip kraštutinės priemonės ir piktinosi, kad jau sulaukė grasinimų baudomis. Streikas Vilniaus ir Vilniaus krašto mokyklose lenkų dėstomąja kalba skelbiamos rytoj, trečiadienį.


2015-09-01 14:51

D. Grybauskaitė džiaugėsi jaunų kariūnių grožiu ir ryžtu

50|29

Tvirta stovėsena, rimtas žvilgsnis, ir plačios šypsenos – taip antradienį atrodė vienuolika prie Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos prisijungusių merginų. Mokslo ir žinių šventėje dalyvavusi šalies vadovė Dalia Grybauskaitė ne tik sakė skambias kalbas, bet ir bendravo su pirmakursiais kariūnais, fotografavosi, didžiavosi merginomis ir dalijo išskirtinius linkėjimus. D.Grybauskaitė džiaugėsi, kad šiemet į Karo akademiją įstojo tiek daug gražių merginų. Iš viso šiemet čia studijuoti priimti 65 kariūnai.


2015-09-01 14:50

Marijampolėje piketavo Vilijampolės globos namų darbuotojai

13|6| 

„Sužinojome ministrės darbotvarkę ir atvykome į Marijampolę. Norime būti išgirsti, nes mus apšmeižė“, – antradienį teigė būrelis Kaune esančių Vilijampolės globos namų darbuotojų. Rankose jie laikė šios įstaigos direktorių Liną Butkų palaikančius plakatus. Praėjusį penktadienį L.Butkus pranešė apie savo atsistatydinimą.


2015-09-01 14:17

Sudaryta galimybė į Konstitucinį Teismą kreiptis ir internetu

Įsigaliojus naujajam Konstitucinio Teismo (KT) reglamentui, į teismą sudaryta galimybė kreiptis ir elektronine forma. Iki šiol prašymus, paklausimus ir jų priedus KT buvo galima pateikti tik paprastu paštu, informavo teismas.


2015-09-01 14:13

Oficialu: Lietuvoje lankysis NATO generalinis sekretorius

3

Rugsėjo 3 dieną Baltijos šalyse, taip pat Lenkijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje bus aktyvuoti Aljanso integracinių pajėgų štabai. Integraciniai vienetai rūpinsis sklandžiu NATO greitojo reagavimo pajėgų ir kitų sąjungininkų karių atvykimu į priimančią šalį, užtikrins geresnę komunikaciją tarp nacionalinių pajėgų ir NATO struktūrų, taip pat teiks žvalgybinę ir ekspertinę informaciją Aljanso vadavietei.


Populiariausi per 24 val.