Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Burnos skalavimo skystis gaminamas taip, kad jį būtų skanu gerti kaip alkoholį

Burnos skalavimo skystis gaminamas taip, kad jį būtų skanu gerti kaip alkoholį

2012-09-14 00:10

Kai kurie burnos skalavimo skysčiai yra specialiai gaminami taip, kad juos būtų skanu gerti kaip alkoholį, kaltina prekybininkai alkoholiniais gėrimais. Burnos skalavimo skysčiai nėra apmokestinami akcizu, todėl yra gerokai pigesni už įprastus alkoholinius gėrimus. Lietuvos laisvosios rinkos institutas (LLRI) skaičiuoja, kad odekolonai ir burnos skalavimo skysčiai užima didžiulę dalį - apie 7 proc. alkoholio rinkos.

1/1

„Kosmetiką gėrusį žmogų gali atpažinti iš jo salsvo kūno prakaito kvapo. Kartais per dieną atveža ir 10 tokių pacientų. Kai kurie pacientai atvežami taip dažnai, kad juos atpažįstame iš smegenų nuotraukų“, - pasakoja Vilniaus universiteto Toksikologijos centro vadovas R. Badaras

Burnos skalavimo skystis gaminamas taip, kad jį būtų skanu gerti kaip alkoholį

1 / 1

„Kosmetiką gėrusį žmogų gali atpažinti iš jo salsvo kūno prakaito kvapo. Kartais per dieną atveža ir 10 tokių pacientų. Kai kurie pacientai atvežami taip dažnai, kad juos atpažįstame iš smegenų nuotraukų“, - pasakoja Vilniaus universiteto Toksikologijos centro vadovas R. Badaras

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-16 07:12

Aukas kartu gelbės lietuviai, britai ir italai

Pagalbą prekybos žmonėmis aukoms teikiantys Didžiosios Britanijos, Italijos ir Lietuvos atstovai įsitraukė į bendrą projektą, finansuojamą Europos Sąjungos institucijų. Vilniuje lankėsi Europos bendruomenės prieš prekybą žmonėmis (ECAT) vadybininkė Meghan Field ir koordinatorė Bex Keer, taip pat judėjimo „Stabdyk prekybą žmonėmis“ koordinatorė Heather Knight iš Didžiosios Britanijos.


2014-09-16 07:06

D. Grybauskaitė maištininkus išpėrė ir paleido

19

Prezidentė griežtai auklėjo, o pagrindiniai sistemos maištininkai nedrįso pasakyti aštresnio žodžio. Taip vakar vyko prokuratūros profesinės sąjungos atstovų susitikimas su Dalia Grybauskaite. Prezidentės pokalbį su prokurorų profsąjungos, kuriai vadovauja Alytaus prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis, atstovais galima vertinti kaip išskirtinį įvykį.


2014-09-16 06:28

Prabangios jachtos pirkėjai įklampino broliukus latvius

6

Klaipėdoje registruota verslo įmonė, siekdama išvengti pridėtinės vertės mokesčių, ne tik pati atsidūrė teisėsaugos akiratyje, bet dar įklampino į bėdą ir savo verslo partnerius Latvijoje - jiems dabar gresia atsakomybė už nedeklaruotas pajamas.


2014-09-15 20:28

EP vėl nagrinės Viktoras Uspaskicho neliečiamybės klausimą

27

Lietuvos valdžios institucijų prašymas panaikinti Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho neliečiamybę perduotas nagrinėti Europos Parlamento (EP) Teisės reikalų komitetui. Kaip pranešė Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, apie tokį iš Lietuvos institucijų gautą prašymą EP narius informavo parlamento pirmininkas Martinas Schulzas, pirmadienį Strasbūre pradėdamas EP plenarinę sesiją.


2014-09-15 18:28

Į vandenį nuleistas Lietuvos meistrų pastatytas mokslinis laivas

25|17| 

Pirmadienį į vandenį nuleistas Klaipėdoje, bendrovėje Vakarų Baltijos laivų statykloje, pastatytas mokslinių tyrimų laivas „Mintis“. Lapkričio pabaigoje jis bus perduotas Klaipėdos universitetui.


2014-09-15 17:12

Telšiškiams nerimą pasėjo dvi valandas trukę šaudymai

6|4

Sekmadienį telšiškius išgąsdino šūvių salvės. Susirūpinę žmonės skambino bendruoju pagalbos telefonu 112 klausdami, kas vyksta mieste. Telšių policijos budėtojas turėjo gyventojus raminti, kad joks karas neprasidėjo, o vyksta krašto apsaugos savanorių mokymai.   Sutrikdė savaitgalio ramybę


2014-09-15 17:09

Vilniuje vyks NATO karinio komiteto konferencija

16

Rugsėjo 19-20 dienomis Vilniuje vyks aukščiausiosios karinės NATO institucijos - Karinio komiteto, kurį sudaro kariuomenių vadai, - susitikimas. Renginio šeimininkas - Lietuvos ginkluotųjų pajėgų vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas. Tai bus pirmas NATO kariuomenių vadų susirinkimas po NATO viršūnių susitikimo Velse. Vilniuje NATO karinis komitetas susirinks antrą kartą, pirmą kartą Lietuvos sostinėje NATO šalių kariuomenių vadai posėdžiavo 2004 m. rugsėjį.


2014-09-15 16:18

Premjeras įvertino „darbiečių“ pasiūlymą

3

Socialdemokratų partijos lyderis, premjeras Algirdas Butkevičius teigia neturįs informacijos, kad „darbiečiai“ jiems atitekusį energetikos ministro postą norėtų perduoti socialdemokratams. Jis taip pat tvirtina neturintis žinių, jog Kęstučio Daukšio kandidatūra į ministrus netiko prezidentei.


2014-09-15 15:24

Į garbingas pareigas kylantiems užsieniečiams – skirtingas rėtis

12|4

Už Lietuvos garbės konsulo darbą atlyginimas nemokamas, tačiau šios prestižinės pareigos gali atverti daug durų. Todėl jų geidžiančius kitų valstybių piliečius tikrina saugumiečiai. Tiktai ar visuomet užsienio reikalų ministras paiso jų patarimų? Jų yra visame pasaulyje – nuo šiltos Australijos iki atšiaurios Aliaskos. Iš 187 Lietuvos garbės konsulų dauguma – verslininkai, rašo „Lietuvos rytas“. Jų reputacija turi būti be priekaištų, o sąskaita banke netuščia. Garbės konsulas turi išgalėti ne tik rengti priėmimus, bet ir padėti į bėdą patekusiems Lietuvos piliečiams.


2014-09-15 15:18

Prezidentė vyks į Jungtinių Tautų renginius Niujorke

25

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė šią savaitę vyks į Niujorką dalyvauti Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje.


Populiariausi per 24 val.