Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

2012-09-16 11:43

Kitą savaitę Vilniuje su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano gynybos ministras Safaras Abijevas.

1/1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

1 / 1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-07-22 12:13

Nepakankama mokesčių mokėtojų kontrolė skurdina biudžetą

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) nepakankamai kontroliuoja mokesčių mokėtus, todėl valstybės biudžetas negauna visų jai priklausančių pajamų. Tai teigia VMI auditą atlikusi Valstybės kontrolė.


2014-07-22 11:47

L.Linkevičius ragina įvesti Rusijai ginklų embargą

4

Į Europos Sąjungos (ES) susitikimą antradienį atvykęs Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius išsakė atsargią poziciją dėl ekonominių sankcijų Rusijai, bet paragino apriboti judėjimą Kremliui artimiems pareigūnams ir sustabdyti ginkluotės pardavimą Rusijai.


2014-07-22 11:37

A. Butkevičius skėlė: „Ne V. Tomaševskis formuoja Vyriausybę“

3

Premjeras pareiškė, kad jis, o ne Lenkų rinkimų akcijos vadovas Valdemaras Tomaševskis, yra atsakingas už Vyriausybės formavimą. Algirdas Butkevičius kartoja, kad nepritars Renatos Cytackos skyrimui energetikos viceministre.


2014-07-22 10:40

Vidaus reikalų viceministru tapo Ž. Pacevičius

5

Vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas paskyrė į eitas pareigas du buvusius viceministrus - socialdemokratą Elviną Jankevičių ir nepartinį Žimantą Pacevičių. Sprendimą ministras priėmė atsižvelgdamas „į jų kompetenciją, patirtį ir teigiamas STT bei kitų tarnybų ir institucijų pažymas“, nurodo ministerija.


2014-07-22 10:21

Premjeras nenusileidžia dėl R. Cytackos: „Nepritarsiu“

9

Premjeras Algirdas Butkevičius nenusileidžia savo koalicijos partnerio, Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderio europarlamentaro Valdemaro Tomaševskio spaudimui dėl Renatos Cytackos grąžinimo į energetikos viceministrės pareigas ir teigia šiai kandidatūrai nepritarsiantis. „Ne ponas Tomaševskis formuoja Vyriausybės kabinetą. Jis tik gali, kaip partijos vadovas, rekomenduoti žmones, bet jeigu ministras kandidatūras pateiks man, o tai privalo padaryti, tikrai šitai kandidatūrai nepritarsiu“, – sakė A.Butkevičius antradienį interviu LRT radijui.


2014-07-22 10:16

Seimas pavasario sesijoje priėmė per 300 teisės aktų

2

Per pavasario sesiją parlamentarai rinkosi į 51 plenarinį posėdį ir priėmė daugiau kaip 300 teisės aktų.


2014-07-22 08:55

V. Baltraitienė viceministrų ieško ne tik Darbo partijoje

9

Kandidatai į žemės ūkio viceministrus paaiškės liepos pabaigoje, kai ministrė Virginija Baltraitienė kandidatūras pateiks Darbo partijos prezidiumui. V.Baltraitienė teigia, kad tai nebūtinai bus Darbo partijos nariai.


2014-07-22 08:09

Sumaištis valdžioje dėl Renatos Cytackos virsta komedija

177|2

Valdančiųjų partijų lyderiai nesutarė dėl skandalingai pagarsėjusios energetikos viceministrės Renatos Cytackos likimo. Po valdančiųjų pasitarimo pirmadienį Lenkų partijos lyderis Valdemaras Tomaševskis pareiškė, kad politikai susitarė, kad R.Cytacka galės tęsti savo darbą. Ši žinia šokiravo premjerą Algirdą Butkevičių, nes jis galvoja visiškai kitaip.


2014-07-22 08:07

D. Grybauskaitės komandoje dirbs žurnalistė V. Čeplevičiūtė

13

Prezidentės Dalios Grybauskaitės komandą papildys žurnalistė Valentina Čeplevičiūtė, rašo „Lietuvos žinios“. V.Čeplevičiūtė darbą prezidentės spaudos tarnyboje pradėti turėtų nuo rugpjūčio 1 dienos.


2014-07-22 06:58

Politikai pamažu mokosi elgtis atsakingiau

4

Seimas ir partijos vis dar sunkiai mokosi derinti savo veiksmus su visuomenės nuomone – dažnai ją supranta klaidingai arba taip, kaip joms pačioms reikia. Taip mano politologas Mažvydas Jastramskis. Vertindamas praėjusią savaitę pasibaigusią Seimo pavasario sesiją M.Jastramskis įžvelgė, kad radikalūs ir neprognozuojami rinkėjai daro vis mažiau įtakos didžiajai šalies politikai.