Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

2012-09-16 11:43

Kitą savaitę Vilniuje su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano gynybos ministras Safaras Abijevas.

1/1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

1 / 1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-17 18:25

Mažylės iš Pakruojo gyvybė priklausys nuo žmonių gerumo

 

Daugiavaikės Pakruojo rajono šeimos gyvenimas sukasi apie jauniausiąją vos devynių mėnesių dukrą. Tik gimusiai mergytei nustatyti rimti sveikatos sutrikimai, bet jai galinčios padėti vaikų kepenų transplantacijos Lietuvos medikai neatlieka. Keturis vaikus auginantys tėvai suka galvą, iš kur paimti mažiausiai dešimt tūkstančių litų, kurių prireiks dukterį lydėti į užsienį. Sukrėsti jaunos šeimos dramos kaimynai viliasi, kad problemas išspręs kaimo parduotuvėje pastatyta aukų dėžutė.


2014-09-17 18:25

Po Kauno Laisvės alėją darda Lenino ir Lobio traukiama „konkė“

12|14| 

Po daugiau nei po 80 metų pertraukos Laisvės alėja vėl važinėja „konkė“. Šešiolika keleivių vienu metu galinčią vežti istorinę transporto priemonę traukia žirgai Leninas ir Lobis. Pasivažinėti „konke“ ir pajusti tarpukario Kauno dvasią miestiečiai ir svečiai galės iki spalio pabaigos. Ši transporto priemonė kursuos savaitgaliais nuo Centrinio pašto iki Soboro.


2014-09-17 18:22

Vokietija žada į Baltijos šalis siųsti apie 800 karių

1

Norėdama padėti sustiprinti Baltijos šalių saugumą, Vokietija į šiuos regionus kitais metais žada siųsti apie 800 karių. Tai pranešė Latvijos kariuomenės vadas Raimondas Graubė. Tačiau jis pridūrė, kad kol kas per anksti kalbėti apie tai, kiek laiko kariai bus Baltijos šalyse. Apie savo karių siuntimą taip pat patvirtino JAV ir Norvegija.


2014-09-17 18:20

Per dešimtmetį iš Lietuvos išsiųsta 11 šnipų

28|3

Per pastarąjį dešimtmetį dėl šnipinėjimo iš Lietuvos buvo išsiųsta 11 užsienio valstybių žvalgybos pareigūnų, teigiama trečiadienį Valstybės saugumo departamento paskelbtame informaciniame leidinyje.


2014-09-17 18:04

Patyčios iš Kauno duobių – BBC portale

13|34

Antrojo pagal dydį ES šalies Lietuvos miesto Kauno gyventojams duobės taip įkyrėjo, kad jie ėmė piktai šaipytis iš šios situacijos kurdami fotokomiksus. Taip rašoma vieno žymiausių pasaulio transliuotojų BBC svetainėje. „Kauno gatvių duobės tokios didelės, kad jas nesunku supainioti su baseinais. Atrodo, kad čia būtų išsiveržę ugnikalniai“, – rašoma BBC tinklalapyje. Britai remiasi informacija, paimta iš garsaus tinklalapio boredpanda.com, kuriame pateikta komiškai surežisuotų nuotraukų, taip pat fotomontažo būdu sukurtų komiksų-memų.


2014-09-17 16:44

Konservatoriai kviečia I. Šimonytę kandidatuoti į Vilniaus merus

93| 

Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partija pakvietė buvusią finansų ministrę tapti kandidate į Vilniaus mero pareigas kitąmet vyksiančiuose rinkimuose.


2014-09-17 15:37

Kauno valdančioji dauguma aptrupėjo, tačiau tikisi išlikti

11

Kaune pasirašyta atnaujinta valdančiosios koalicijos sutartis, po kuria jau nėra dviejų frakcijų atstovų parašų – kitą veiklos kelią pasirinko partijos „Tvarka ir teisingumas“ bei išnykusios Liberalų ir centro sąjungos frakcijų atstovai.


2014-09-17 15:28

V. Juozapaitis VTEK skundžia kultūros ministrą ir viceministrą

1

Opozicinės Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Vytautas Juozapaitis kreipėsi į Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) dėl kultūros viceministro Dariaus Mažinto ir ministro Šarūno Biručio.


2014-09-17 14:23

Ž. Juodkienė grįžo į „Vilniaus energiją“

2

Darbo partijas deleguota buvusi energetikos viceministrė Žydrūnė Juodkienė, kuravusi elektros, naftos ir dujų sektorių politikos bei Ignalinos atominės elektrinės uždarymo klausimus, grįžo į Prancūzijos koncerno „Dalkia“ valdomą bendrovę „Vilniaus energija“, kuri yra susijusi su koncernu „Icor“.


2014-09-17 14:17

Naujas Saudo Arabijos ambasadorius pradėjo darbą Lietuvoje

1|2

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį priėmė Saudo Arabijos ambasadoriaus Lietuvai Mohammedo Ibrahimo Al Agailio skiriamuosius raštus.


Populiariausi per 24 val.