Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

2012-09-16 11:43

Kitą savaitę Vilniuje su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano gynybos ministras Safaras Abijevas.

1/1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

1 / 1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-28 13:46

L. Linkevičius: „Ukrainai reikia karinės paramos“

24

Rusijai pradėjus karinę agresiją, Vakarai turi svarstyti karinės paramos suteikimą Ukrainai, ketvirtadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. „Iš tos informacijos, kurią gauname, vyksta agresija ir nepaskelbtas karas. Nors visa tai neigiama, daugėja informacijos iš įvairių šaltinių, taip pat iš NATO žvalgybos“, - BNS sakė ministras.


2014-08-28 12:49

Moksleivių aktyvumas prisideda prie stiprios Lietuvos kūrimo

3

Iniciatyvūs, aktyvūs ir patriotiški jauni žmonės yra itin reikalingi Lietuvai ir savo idėjomis gali prisidėti prie valdžios institucijų darbo gerinimo, pabrėžė Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitikusi su moksleiviais, šiais metais dalyvaujančiais projekte „Moksleiviai - į Vyriausybę“.


2014-08-28 12:09

Teismas neaiškins, kodėl Lietuvai nereikia lenkiškų lentelių

Vilniaus apygardos administracinis teismas atmetė kaip nepagrįstą Vilniaus rajono savivaldybės administracijos direktorės prašymą išaiškinti sprendimą, įpareigojantį pakeisti dvikalbes gatvių pavadinimų lenteles Vilniaus rajono savivaldybės gyvenvietėse.


2014-08-28 10:37

Dėl prezidentės užduočių Vyriausybei kilo sumaištis

92

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos ir į premjero vaidmenį įsijautusio jos lyderio Valdemaro Tomaševskio atsikratęs socialdemokratų vedlys Algirdas Butkevičius neturėjo progos ilgai mėgautis vienvaldyste, rašo „Lietuvos rytas“. Vos tik A.Butkevičius ėmė ryžtingai įrodinėti, kad niekas iš šalies negali vadovauti ministrų kabinetui, šias iliuzijas nutarė išsklaidyti premjerą ir ministrus į Prezidentūrą antradienį pasikvietusi šių rūmų šeimininkė Dalia Grybauskaitė. Pietumis pavaišintiems Vyriausybės nariams prezidentė nubrėžė gaires, kokius darbus artimiausiu metu jie turi nudirbti. Kad Vyriausybė neklaidžiotų apgraibomis, jai suformuluotos septynios užduotys buvo išdėstytos papunkčiui.


2014-08-28 10:36

Kybartuose sąvartynu paverstas butas – kaimynų siaubas

20| 

Po sąvartynu paversto pensininkės buto gaisro Kybartuose (Vilkaviškio r.) kaimynai tikėjosi, jog nebeliks pavojaus ir ligų židinio, tačiau apsiriko. Šlamšto kaupėjos būste tebėra apie 20 tonų įvairių atliekų. Kybartuose, Žalgirio gatvėje, esančiame aštuonbutyje prieš mėnesį įsiplieskė gaisras, rašo „Lietuvos rytas“. Anksti rytą iškviesti gaisrininkai į 64 metų Teresės Ū. dviejų kambarių butą pateko sunkiai. Visas būstas iki pat lubų buvo kimšte prikimštas įvairių atliekų. Ugniagesiai iki gaisro židinio šliaužė palube.


2014-08-28 10:32

R. Cytacka nepražus: lenkai jai duos darbo

78|2| 

Skandalingoji Lenkų rinkimų akcijos atstovė Renata Cytacka, dėl kurios veiklos ši partija neteko postų Vyriausybėje, be darbo neliks. Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA) pasiruošusi rasti savo narei įtakingas pareigas.


2014-08-28 08:40

J. Olekas: „Esame gerokai atsilikę ir įtampa gerokai didesnė“

34

Kitų metų krašto apsaugos biudžetas turėtų augti apie 400 mln. litų, sako krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas. „Esame susitarę su Seimo dauguma ir Vyriausybės nariais, ir prezidente, kad nuosekliai didinsime. Mūsų tikslas 2020 metais turėti 2 proc. (bendrojo vidaus produkto - BNS) ir tam reikia maždaug apie 400 mln. litų kasmet nuo dabartinio biudžeto, kad tą pasiektume. Ir aš tikiuosi, kad toks augimas bus, galbūt ir net truputį didesnis, nes esame gerokai atsilikę ir įtampa gerokai didesnė“, - ketvirtadienį Žinių radijui sakė ministras.


2014-08-28 07:35

Renkama parama Ukrainos kariams: trūksta šiltų drabužių, šalmų

616|14

Norite, tačiau nežinote, kaip padėti kovojantiems Ukrainos kariams? Turite keletą porų vilnonių kojinių, neavėtus aulinius batus, dėželę šokolado ar kavos? Trečiadienį ir ketvirtadienį Lietuvoje renkama parama Ukrainos kariams, jai tinka ir kelios tūbelės dantų pastos ar šampūnas – padėti gali visi. Reikalingiausių daiktų ir medicinos priemonių parama bus renkamas dvi dienas specialiuose punktuose Vilniuje ir Kaune.


2014-08-28 07:25

Naktį elgetoms – sotesnis kąsnis

44

Pasisotina kavinėse, o namo sugrįžta taksi automobiliu. Išmaldos prie naktinių klubų prašytojai nevengia prabangos, nes jų uždarbis siekia net kelis šimtus litų – gerokai daugiau nei dieną. Savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnams išmaldos prašytojus tenka drausminti ne tik dieną, bet ir naktį. Nors elgetavimas sostinėje draudžiamas, asocialūs asmenys nesnaudžia ir sutemus.


2014-08-27 22:39

Ministras už protestuojančių mokytojų įžvelgia svetimas rankas

134

Streikuoti žadantys mokytojai pasigenda socialinio dialogo ir reikalauja mokinio krepšelį bei mokytojų bazinę algą atstatyti iki priekrizinio lygio.


Populiariausi per 24 val.