Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

2012-09-16 11:43

Kitą savaitę Vilniuje su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano gynybos ministras Safaras Abijevas.

1/1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

1 / 1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-02-01 15:58

Lietuvė: „Sprukti iš Norvegijos su vaikais man padėjo stebuklas“

645|2

Ką 17 dienų kentėjo 7-metis vaikas, iš mokyklos ištemptas už rankos ir rėkiantis įgrūstas į mašiną? „Svarstėme su vyru – ką daryti? Liksime čia – gyvensime baimėje. Nutarėme – vyras lieka su 15-mečiu sūnumi čia, o aš su atgautu sūneliu skrendu namo“, – Anželika Stankūnienė, šį pirmadienį atskridusi į Lietuvą iš Norvegijos su 7 metų sūnumi.


2015-02-01 15:45

Ką daro Lietuva, kad padėtų savo piliečiams Norvegijoje?

92| 

Norvegijoje gyvenančių lietuvių šeimoms, iš kurių atimti vaikai, padedanti Neringa Ozolina sako, jog Lietuva nieko nedaro, kad padėtų savo piliečiams. Ji kaltina Užsienio reikalų ministeriją dezinformuojant visuomenę, neva ji daro viską, kad padėtų nelaimės ištiktiems Lietuvos piliečiams, kurie, anot N.Ozolinos, yra padorūs visuomenės nariai.


2015-02-01 15:44

Lietuvis statybininkas: „Barnevernet“ lenkiau dviem žingsniais“

95|2

„Tik viešumas mums padės apginti savo vaikus“, – įsitikinęs aštuntus metus Norvegijoje uždarbiaujantis Egidijus Braslauskas. Portale lrytas.lt perskaitęs apie emigrantus lietuvius, pagrobusius globėjams norvegams atiduotas atžalas, jis papasakojo savo istoriją. Šiaurės Norvegijoje, netoli Surtlando, įsikūrusiam 45 metų E.Braslauskui pavyko savo vaikus dar prieš teismą išvežti į Lietuvą. Dabar į Norvegijos vaiko teisių apsaugos tarnybos „Barnevernet“ akiratį patekę tėvai ir jų atžalos gyvena atskirti tūkstančio kilometrų.


2015-02-01 15:23

Lietuvos ambasadai Švedijoje – galvos skausmas dėl G.Bumbulio

13

Lietuva kol kas negavo atsakymo iš Švedijos, kai Norvegijoje iš globėjų šeimos pagrobtas 7 metų lietuvis berniukas buvo rastas Švedijoje ir perduotas jos tarnyboms. Lietuvos ambasada Švedijoje paprašė šios šalies pareigūnų paaiškinti, kodėl Lietuvai skubiai nebuvo suteikta informacija dėl nepilnamečio jos piliečio perdavimo Švedijos tarnyboms.


2015-02-01 12:53

Automobilis su pagrobtu vaiku nesustodamas lėkė 3500 kilometrų

352

„Taip, aš pagrobiau savo vaiką ir jo tikrai nebeatiduosiu norvegams“, – kalbėjo Loreta Daškevičė, su devynerių metų dukrele apsistojusi Palangoje ir žadanti niekuo gyvu nebekelti kojos į Norvegiją.


2015-02-01 12:28

Lenkijos lietuviai galimybę susilietuvinti vardus naudoja retai

9

Lenkijos lietuviai retai naudojasi galimybe susilietuvinti vardus ir pavardes, o vaikams stengiasi duoti vardus, kurie vienodai skambėtų ir lenkų, ir lietuvių kalba, teigia vietos valdžia. Punsko valsčiaus viršaitis Vytautas Liškauskas BNS sakė, kad pernai valsčiuje vienas žmogus pakeitė pavardę, kitas – vardą ir pavardę. Užpernai ir vardą, ir pavardę sulietuvino du žmonės, 2012 metais – vienas asmuo.


2015-02-01 12:07

Suvalkiečių šeimą iš kojų verčia sienų pelėsis

14|2| 

Devynis vaikus auginantys sutuoktiniai gyvena dvare, tačiau tuo nesidžiaugia. Socialinio būsto sienas baigia sugraužti pelėsis, dėl to sunkiai serga net trys vaikai. Vilkaviškio rajono Putinų kaimo dvare Virginija ir Ramūnas Stankaičiai apsigyveno maždaug prieš septynerius metus. Iš pradžių jie gyveno pas ūkininką, tačiau turėjo išsikraustyti, nes jis pardavė namelį, kuriame šeima glaudėsi.


2015-01-31 23:37

Bandoma supjudyti lietuvius, lenkus ir rusus. Ar pavyks?

504|6|

Ketvirtadienio rytą Seimo narę Iriną Rozovą išgąsdino ir sunervino antirusiškas išpuolis Klaipėdoje, kai jos dukros namas buvo apkeverzotas įžeidžiančiais užrašais. Beveik tuo pačiu metu socialiniame tinkle „Facebook“ buvo sukurtas „Vilniaus Liaudies Respublikos“ puslapis, kuriame atvirai kalbama apie „žaliųjų žmogeliukų“ poreikį Vilniaus krašte. Klausiate kam? Tam, kad gintų lenkų tautinės mažumos interesus Vilniaus krašte.


2015-01-31 20:27

Druskininkai šeštadienio popietę

5|22

Druskininkų ritmas šeštadienį – fotografo Vlado Ščiavinsko nuotraukose.


2015-01-31 16:46

Savo vaiką pagrobusi lietuvė: „Norvegai mūsų nesustabdys“

921|2

Emigrantai lietuviai, ne vienus metus Norvegijoje lieję ašaras dėl to, kad šios šalies institucijos atima iš jų vaikus, nutarė veikti drastiškai. Šią ir praėjusią savaitę dvi lietuvių šeimos pasigrobė globėjams norvegams atiduotas savo atžalas. Šį pirmadienį Norvegijos Moldės mieste 7-metis lietuvis buvo pagrobtas iš boulingo klubo, kuriame susitiko su motina Gražina Leščinskiene.


Populiariausi per 24 val.