Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

2012-09-16 11:43

Kitą savaitę Vilniuje su oficialiu vizitu lankysis Azerbaidžano gynybos ministras Safaras Abijevas.

1/1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

Vilniuje lankysis Azerbaidžano gynybos ministras

1 / 1

Azerbaidžano gynybos ministras generolas pulkininkas S. Abijevas susitiks su krašto apsaugos ministre R. Juknevičiene. V. Balkūnas

(1 nuotraukos) V. Balkūnas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-19 16:06

Liūdnos Kalėdos – motina su trimis sūnumis metama į gatvę

523|33

Tris vaikus auginanti vieniša motina pateko į nepavydėtiną situaciją. Iki Kalėdų vilnietė su vaikais turi išsikraustyti iš nuomojamo būsto. Tai gal ir nebūtų tragedija, jei ne šeimos pajamos: sudėjus motinystės pašalpą, paramą ir alimentus, moteris su trimis vaikais per mėnesį gauna apie 1200 litų.


2014-12-19 16:02

Po savaitės triūso - gardus pasveikinimas šiauliečiams

8

Šiaulių profesinio rengimo centro (ŠPRC) kolektyvas originaliai pasveikino šiauliečius su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Konditeriai iškepė pustrečio tūkstančio keksiukų ir juos sudėjo į vientisą kompoziciją. Nebe pirmo Lietuvos rekordo siekiantys ŠPRC konditeriai šią visą savaitę praleido prie orkaičių – iš viso iškepė net 2500 keksiukų. Šiuos skanėstus dėl higienos reikalavimų dar reikėjo supakuoti, o galiausiai sudėti į specialų skydą. Pastarasis darbas pasirodė esąs sunkesnis nei manyta, tad sušilę konditeriai vėlavo užbaigti kompoziciją.


2014-12-19 15:44

Gediminas Vagnorius bandys patekti į Seimą

17

Darbo partija į laisvą Seimo nario vietą planuoja kelti ekspremjero Gedimino Vagnoriaus kandidatūrą.


2014-12-19 15:06

Baltijos oro erdvę saugos italai, lenkai, ispanai ir belgai

2|4| 

Iš karto po Naujųjų sutikimo keičiasi NATO oro policijos misiją atliekančios šalys. Nuo sausio Baltijos šalių oro erdvės apsaugą perima Italijos, Lenkijos, Ispanijos ir Belgijos karo pilotai.


2014-12-19 14:39

Politikai ieško, kur nusėdo specialiųjų CŽV operacijų pinigai

89|2|

Šią savaitę Generalinėje prokuratūroje sudaryta specialioji tyrimo grupė, turinti išnagrinėti visus duomenis apie Lietuvoje galimai veikusį JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) kalėjimą, kuriame itin žiauriais metodais buvo tardomi terorizmu įtariami asmenys.


2014-12-19 13:43

Vėl žlugo bandymas R. Paksui atverti kelią į Seimo rinkimus

31

Seime žlugo dar vienas bandymas atverti kelią „tvarkiečių“ lyderiui Rolandui Paksui kandidatuoti į Seimą ir prezidentus. Partijos „Tvarka ir teisingumo“ lyderiai su opozicinėmis frakcijomis parlamente mėgino suderinti Konstitucijos pataisos projektą, pagal kurį per apkaltą pašalintas asmuo į Seimą negalėtų kandidatuoti dešimt metų.


2014-12-19 13:21

Milijoną laimėjęs uteniškis: „Jaunystėje būčiau gerai pašventęs“

74|2

Utenoje gyvenančiai šeimai prieš Kalėdas nusišypsojo tikra laimė. Ištikimas „Teleloto“ žaidėjas paskutinį lapkričio sekmadienį laimėjo milijoną. Savo džiaugsmu garbaus amžiaus uteniškis pasidalino su žmona, sūnumis ir anūkais. Atsiimti laimėjimo vyras atvyko kartu su dviem savo sūnumis. Paprastas ir kuklus uteniškis didelio laimėjimo nesureikšmino, tačiau pripažino pasvajodavęs apie milijoną.


2014-12-19 12:36

Už 10 mln. Pravieniškėse bus įrengtos atskiros kameros kaliniams

20

Pravieniškių pataisos namuose bus vykdomas 10 mln. litų vertės projektas, kurio metu gyvenamosios kalinių patalpos bus pertvarkomos į kameras. „Kalinimo patalpos daro įtaką nuteistųjų tarpusavio santykiams ir padeda plėtotis įkalinimo įstaigose esančioms subkultūroms, susiskaidymui į kastas. Tai elementari žmogiška psichologija: jeigu apgyvendinama visiškai skirtingų 20 žmonių vienoje patalpoje, tai natūralu, kad stipresnis pasirinks vietą kažkur prie lango, patogesnėje vietoje, kitas - prie durų“, – apie dabar esamos nuo sovietmečio likusios lagerinės kalinių laikymo sistemos trūkumus BNS pasakojo Pravieniškių pataisos namų – atvirosios kolonijos direktoriaus pavaduotojas Arvydas Stankevičius.


2014-12-19 12:07

Latvija atsiuntė atsakymą dėl Medininkų bylos

Medininkų žudynių byloje Latvija atsakė į Lietuvos teisinės pagalbos prašymą, tuo metu Rusija pranešė nustačiusi tik prašomo apklausti asmens gyvenamąją vietą. Iš Latvijos gauti atsakymai į teisinės pagalbos prašymus dar verčiami į lietuvių kalbą, todėl jų turinys kol kas nežinomas.


2014-12-19 11:23

Teismas nutarė: valdžia pensijų fondų įmokas sumažino teisėtai

44

Kaupiamosios pensijos įmokos dydžio sumažinimas 2012 metais neprieštaravo Konstitucijai, penktadienį nusprendė Konstitucinis Teismas.


Populiariausi per 24 val.