Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje (65)

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (65)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-25 08:03

Rusijai - JAV diplomatijos vadovo J.Kerry kaltinimų pliūpsnis

10|

JAV valstybės sekretorius Johnas Kerry apkaltino Rusiją dėl „blaškymo, apgavystės ir destabilizacijos“ Rytų Ukrainoje, skelbia BBC.


2014-04-25 08:01

Kalifornijoje per mokyklos autobuso avariją nukentėjo 12 žmonių

3

Ketvirtadienį Kalifornijoje per mokyklos autobuso avariją nukentėjo 12 žmonių. Kaip pranešė JAV televizijos kanalas KTLA, trys žmonės, tarp jų - vairuotojas, nugabenti į ligoninę kritinės būklės.


2014-04-25 07:00

Kremliaus šnipai Vokietijoje elgiasi vis įžūliau

46|2| 

Vokietijos politinis elitas labai atsargiai kalba apie griežtas ekonomines sankcijas Ukrainoje siautėjančiai Rusijai. Bet tuo metu Kremliui pranešimus iš Berlyno siunčia šimtai kaip niekada aktyvių žvalgybininkų. Kad rusai šnipinėja vokiečius, žinoma, jokia naujiena. Bet valdžios institucijos dažniausiai vengia viešai skambinti pavojaus varpais. Ne šį kartą. Apie rekordiškai suaktyvėjusius Rusijos agentus paskelbė pati Vokietijos vidaus žvalgybos tarnyba (BfV), taip akimirksniu sugrįždama į Šaltojo karo laikus.


2014-04-24 20:42

M.Chodorkovskis: „V.Putinas Ukrainai keršija už įžeidimą“

63|3|

Buvęs „Jukos“ vadovas ir Kremliaus represuotas verslininkas Michailas Chodorkovskis Kijeve išsakė savo nuomonę apie krizę Ukrainoje. Anot M.Chodorkovskio, Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas savo veiksmais keršija Ukrainai už revoliuciją, po kurios prezidento poto neteko Viktoras Janukovyčius. Kijeve M.Chodorkovskis atidarė konferenciją „Ukraina-Rusija: dialogas“.


2014-04-24 19:22

Izraelis nutraukia taikos derybas su palestiniečiais

5

Reaguodama į susitaikymo susitarimą tarp palestiniečių grupuočių „Fatah“ ir „Hamas“, Izraelio vyriausybė ketina nutraukti taikos derybas su palestiniečiais. Tokį sprendimą ketvirtadienio popietę priėmė premjero Benyamino Netanyahu vadovaujamas saugumo kabinetas, paskelbė ministro pirmininko biuras, taip patvirtindamas atitinkamą žiniasklaidos informaciją, praneša agentūra AP.


2014-04-24 17:42

Armėnija kaltina Turkiją „visišku genocido neigimu“

Armėnijos prezidentas Seržas Sarkisianas ketvirtadienį apkaltino Turkiją „visišku neigimu“, nes ji genocidu nepripažįsta Pirmojo pasaulinio karo metais vykdytų masinių armėnų žudynių Osmanų imperijoje, nors Ankara pirmą kartą pareiškė užuojautą dėl tos tragedijos.


2014-04-24 17:38

Bahamose konfiskuota milijono dolerių vertės narkotikų siunta

Bahamų salų policijos pareigūnai sulaikė per milijoną dolerių vertės marihuanos siuntą, rašo AP. Bahamų salų karališkosios policijos atstovai kontrabandą aptiko greitaeigėje motorinėje valtyje netoli Ilgosios salos krantų.


2014-04-24 16:47

Kremliaus kritiko A.Navalno namų areštas pratęstas puse metų

1

Rusijos teismas ketvirtadienį dar šešiais mėnesiais pratęsė vieno pagrindinių šalies opozicijos lyderių Aleksejaus Navalno laikymą namų arešte, pranešė jo palaikymo grupė. „Namų areštas Navalanui pratęstas šešiais mėnesiais“, – sakoma jo paskyroje „Twitter“ svetainėje , kurią prižiūri Kremliaus kritiko šalininkai.


2014-04-24 15:37

Bangladešas mini fabriko griūties metines

Bangladešas mini tragiškos nelaimės, per kurią pernai sugriuvus fabrikui žuvo daugiau kaip tūkstantis žmonių, metines. Tragedijos vietoje ketvirtadienį buvo dedami gėlių vainikai. Tūkstančiai žmonių susirinko Savare, sostinės Dakos priemiestyje.


2014-04-24 15:12

Mirė žymus lenkų poetas T.Rozewiczius

Eidamas 93-uosius metus, Vroclave mirė vienas žymiausių lenkų poetų ir dramaturgų Tadeuszas Rozewiczius. T.Rozewiczius gimė 1921-aisiais netoli Lodzės, pirmuosius eilėraščius išleido dar tarpukario Lenkijoje 1938 metais. Antro pasaulinio karo metais rašytojas dalyvavo rezistencinės Armijos Krajovos veikloje.