Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje (65)

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (65)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-04-18 17:52

Aktyvesnių veiksmų prieš separatistus Kijevas imsis po Velykų

396|14|

Ukrainos pietryčiuose esančioje Zaporožės srityje gali prasidėti provokacijos. Apie tai pranešė Karinių ir politinių tyrimų centro vadovas Dmitrijus Tymčiukas, praneša unian.net. Ekspertas socialiniame tinkle „Facebook“ įspėjo, kad betvarkę Zaporožės srityje gali pradėti Rusijos prezidento Vladimiro Putino „turistai“.


2014-04-18 17:34

Pensininkas iš Novosibirsko pasipiršo L.Putinai

38|2

Pensininkas iš Novosibirsko Jurijus Babinas penktadienį pareiškė, kad siūlo savo ranką ir širdį buvusiai Rusijos prezidento žmonai Liudmilai Putinai, praneša „RIA Novosti”. Novosibirskietis tikisi, kad buvusi šalies pirmoji ponia sužinos apie jo ketinimus iš žiniasklaidos. „Esu laisvas nuo 2008 metų ir noriu pasiūlyti Liudmilai Aleksandrovnai savo ranką ir širdį. Aš galvojau apie tai jau prieš du mėnesius, bet vakar prezidentas man dar sykį pasufleravo. Tikiuosi, kad mano svajonė išsipildys“, - sakė J.Babinas.


2014-04-18 17:24

Rusija stiprina karines pajėgas ginčijamuose Kuriluose

2|2

Rusija per ateinančius dvejus metus įrengs naują karinę infrastruktūrą Kurilų salose, dėl kurių priklausomybės ginčijasi su Japonija. „Priimti ir patvirtinti visi sprendimai dėl bazinių karinių miestelių statybos Iturupe ir Kunašire“, – sakė Rusijos Tolimųjų Rytų karinės apygardos vadas generolas pulkininkas Sergejus Surovikinas, pranešė Rusijos žiniasklaida.


2014-04-18 17:13

Tikintieji Šventojoje žemėje prisiminė Jėzaus kančią

10

Tikintieji Didįjį penktadienį Šventojoje žemėje prisiminė Jėzaus kančią. Laikantis griežtų saugumo priemonių, daugybė krikščionių dalyvavo tradicinėje Kryžiaus kelio procesijoje Jeruzalėje. Daugelis jų nešėsi didelius medinius kryžius.


2014-04-18 16:36

Pasaulio futbolo čempionato mieste Brazilijoje - masinės žudynės

4

Streikuojant policininkams, Brazilijos Salvadoro mieste, kur vyks pasaulio futbolo čempionatas, nužudyti mažiausiai 39 žmonės. Vyriausybė į miestą, kuriame pareigūnai antradienį 48 valandoms nutraukė darbą, pasiuntė elitines pajėgas ir šimtus kareivių, praneša agentūra AFP.


2014-04-18 16:30

Per tris savaites Kryme griviną visiškai pakeis rublis

1

Krymas ketina visiškai pakeisti cirkuliuojančią griviną rubliu jau per ateinančias dvi tris savaites. Tokią informaciją penktadienį naujienų agentūrai „Interfaks“ pateikė Krymo lyderis Sergejus Aksionovas.


2014-04-18 16:21

E.Snowdenas teisinasi dėl dalyvavimo V.Putino televizijos šou

6|2| 

Besislapstantis JAV žvalgybos paslapčių viešintojas Edwardas Snowdenas penktadienį teisino savo sprendimą užduoti klausimą Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui tiesioginėje televizijos laidoje dėl Maskvos vykdomo sekimo masto.


2014-04-18 15:52

Sieną atvėrusi Šiaurės Korėja pribloškė užsieniečius

61|3| 

Patekti į Šiaurės Korėją, uždariausią pasaulio valstybę, gali toli gražu ne kiekvienas. Bet praėjusį savaitgalį režimas atvėrė sienas ir pirmąkart pakvietė užsieniečius dalyvauti Pchenjano maratone. Tradicinis Pchenjano maratonas praėjusį sekmadienį vyko jau 27-ąjį kartą.


2014-04-18 15:09

V.Žirinovskis liepė žaginti nėščią žurnalistę

88|2

Penktadienio rytą RLDP lyderis Vladimiras Žirinovskis, naujienų agentūros „Rossija segodnia“ korespondentės paklaustas, ar reikia imtis atsakomųjų sankcijų prieš Ukrainą, apribojusią Rusijos piliečių vyrų įvažiavimą į šalį, ėmė ją užgaulioti, o paskui užsipuolė moterį mėginusius užstoti jos kolegas.


2014-04-18 13:57

S.Berlusconi džiaugiasi darbu senelių namuose

1

Buvęs Italijos ministras pirmininkas Silvio Berlusconi džiaugiasi būsimu darbu senelių ir neįgaliųjų namuose Milane. „Tai man net teikia džiaugsmą“, – pareiškė 77 metų politikas Romoje, pradėdamas savo partijos „Forza Italia“ kampaniją Europos Parlamento rinkimuose, praneša agentūra AFP.