Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-11-27 05:53

Pamaskvėje dygsta politiniams kaliniams skirtas getas

2

Susirūpinęs valdžios išsaugojimu Vladimiras Putinas nusprendė imtis masinių politinių represijų. Šiuo tikslu įsakyta statyti Pamaskvyje lagerį politiniams kaliniams. Objektas yra 27 –ajame kilometre važiuojant Senuoju Varšuvos plentu, tuoj pat, pravažiavus Sacharovo kaimą. Rusijos nepriklausomos televizijos „Sotnik-TV“žurnalistams pabuvoti šiame objekte dusyk: 2014 metų rugsėjį ir lapkritį.


2014-11-26 20:55

Rusija pažadėjo paramą Sirijos prezidentui kovoje su „terorizmu“

6

Rusija trečiadienį pažadėjo paramą Sirijos prezidentui Basharui al-Assadui kovoje su „terorizmu“ Artimuosiuose Rytuose, rašo „Reuters“. Rusijos vadovas Vladimiras Putinas ir užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas Juodosios jūros kurorte susitiko su Sirijos užsienio reikalų ministru Walidu al-Moualemu Maskvai atnaujinus diplomatines pastangas, kuriomis siekiama tęsti taikos derybas Sirijos klausimu.


2014-11-26 19:57

Kanada aprengs Ukrainos karius žieminiais rūbais

31

Kanados gynybos ministras Robas Nicholsonas trečiadienį paskelbė, kad siunčiami žieminiai apsiaustai, batai ir pirštinės 30 tūkstančių ukrainiečių karių, kovojančių su promaskvietiškais separatistais Ukrainos rytuose.


2014-11-26 19:28

Žvaigždę nudažęs vaikinas vardą pasikeitė į Šlovė Ukrainai

52

Patriotiškai nusiteikęs ukrainietis, sovietinę žvaigždę ant vieno Maskvos pastato nudažęs savo šalies vėliavos spalvomis, visus nustebino dar kartą. Vaikinas oficialiai pasikeitė savo vardą į Šlovė Ukrainai, rašo „The Moscow Times“.


2014-11-26 19:28

Kas iš tiesų įvyko Fergusone? Šovusio policininko versija

139|8| 

Kai pirmadienio vakarą prisiekusieji nusprendė nepateikti kaltinimų rugpjūtį neginkluotą 18-metį juodaodį Michaelą Browną nušovusiam policininkui Darrenui Wilsonui, buvo paviešintas ir pastarojo pasakojimas apie lemtingos popietės įvykius. Rusijos, Kinijos ir kitų pseudodemokratinių šalių pseudožiniasklaidai skalambijant apie JAV žydintį rasizmą, D.Wilsono istorija – gana iškalbinga. Tačiau pateikia ne tik atsakymų, bet ir klausimų, rašo „The New Yorker“.


2014-11-26 17:40

V. Putinas: „Rusija niekam nekelia grėsmės“

102

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas trečiadienį pareiškė, kad jo šalis užsitikrins savo ir savo sąjungininkių saugumą, tačiau niekam nekelia grėsmės. „Mes niekam negrasiname ir neketiname veltis į jokius geopolitinius žaidimus, intrigas, o juo labiau – konfliktus, kaip kas benorėtų mus į juos įtraukti“, – sakė V.Putinas trečiadienį kalbėdamas pasitarime dėl Rusijos karinių pajėgų stiprinimo.


2014-11-26 17:36

Jungtinėse Valstijose plinta protestai, B.Obama ragina liautis

225|7|

Daugelyje JAV miestų antradienį vyko protesto eitynės, o per didžiulio masto saugumo operaciją buvo malšinami susirėmimai Fergusone – Misūrio valstijos mieste, tapusiame naujausių rasinį atspalvį turinčių riaušių židiniu. Misūrio gubernatorius Jay Nixonas sakė, kad Nacionalinės gvardijos karių skaičius Fergusono teritorijoje buvo padidintas trigubai – iki daugiau negu 2000.


2014-11-26 16:39

Egiptas atidarė sienos su Gazos Ruožu perėją

1

Egiptas trečiadienį vėl atidarė sienos su Gazos Ruožu perėją – pirmą kartą nuo jos uždarymo spalio pabaigoje po sprogdinimo Sinajaus pusiasalyje, pranešė pareigūnai.


2014-11-26 16:31

A. Sacharovo premija įteikta ginekologui iš KDR

2014 metų Andrejaus Sacharovo premija „Už minties laisvę“ įteikta ginekologui iš Kongo Demokratinės Respublikos (KDR) Denisui Mukwege, praneša „Interfax“.


2014-11-26 16:17

Donecko separatistų lyderis kaltina Kijevą derybų vilkinimu

5

Ukrainos separatistų paskelbtos Donecko Liaudies Respublikos (DLR) vadovybei netinka joks kitas taikos derybų formatas, išskyrus Minsko, sako vienas DLR lyderių ir kaltina Kijevą, kad šis vilkina rengimąsi konsultacijoms.


Populiariausi per 24 val.