Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-10-21 20:53

Italijos policija atskleidė 1,7 mlrd. eurų sukčiavimo atvejį

Italijos policija antradienį atskleidė sukčiavimo atvejį, kurio metu iš šalies mokesčių mokėtojų buvo išvilioti 1,7 mlrd. eurų. Apie tai praneša naujienų agentūra BBC.


2014-10-21 20:17

Ispanų slaugytoja visiškai pasveiko nuo Ebolos viruso

 

Ispanų slaugytoja, tapusi pirmu asmeniu, užsikrėtusiu Ebolos virusu už Afrikos ribų, visiškai pasveiko nuo šios mirtinos ligos, pasak gydytojų, rodo galutiniai tyrimų rezultatai.


2014-10-21 19:23

Švedija prakalbo apie karinių pajėgų panaudojimą

20| 

Švedijos ginkluotųjų pajėgų vadas antradienį perspėjo, kad gali panaudoti karines pajėgas, kad priverstų iškilti į vandens paviršių įtariamą rusų povandeninį laivą, kurį jūrų pajėgos medžioja nuo savaitgalio.


2014-10-21 17:18

A.Lukašenka siūlo aptverti spygliuota tvora ir ukrainiečius

48|5

„Alkoholiko ir veltėdžio ekonominėmis priemonėmis nepriversi dirbti. Va, jei uždarysime juos už spygliuotos vielos – privalės atidirbti ir gaus davinį. Nedirbs – nieko negaus“, – pirmadienį Baltarusijos prezidento tarybos posėdyje, skirtame migracijos ir užimtumo problemoms, pareiškė prezidentas Aliaksandras Lukašenka.


2014-10-21 16:56

Ties Latvija dvi dienas skraidė rusų žvalgybinis lėktuvas

56|10

NATO oro policijos misiją atliekantys NATO pilotai prie Latvijos krantų virš Baltijos jūros pirmadienį ir antradienį užfiksavo rusų kariškių žvalgybinį orlaivį. Kaip savo paskyroje „Twitter“ pranešė Latvijos kariškiai, NATO oro policijos misijos naikintuvas virš Baltijos jūros, neutralioje teritorijoje, bet visai greta Latvijos oro erdvės, indentifikavo artėjantį žvalgybinį Rusijos karo orlaivį Il-20.


2014-10-21 16:52

Prancūzai rado būdą, kaip greitai diagnozuoti Ebolą

Naujas prancūzų mokslininkų sukurtas prietaisas, iš išvaizdos panašus į buitinį nėštumo nustatymo testą, leidžia gydytojams per 15 minučių nustatyti, ar pacientas nėra užsikrėtęs Ebolos virusu, antradienį pranešė prietaiso kūrėjai.


2014-10-21 16:48

Laivo paieškose paskendusi Švedija mokosi iš klaidų

25|

Jei kada plauksite Švedijos pakrante ir pamatysite šios šalies pakrantės sargybos laivą, gali būti, kad iš dažno švedo išgirsite juokelį: „Štai, plaukia Švedijos laivynas“. Šis pokštas atspindi ironišką požiūrį į tai, kad per daug savimi pasitikintys švedai itin sumažino savo karines jūrų pajėgas. Švedijos laivynas tikrai turi daugiau nei vieną laivą, tačiau padėtis nuo 1981-ųjų, kai švedai turėjo tvarkytis su jų teritoriniuose vandenyse užstrigusiu sovietų laivu, gerokai pasunkėjo. Ypač didelių sunkumų šiandienos paieškose sukelia tai, kad švedai dar 2008 metais atsisakė sraigtasparnių, galinčių sekti tokius laivus.


2014-10-21 16:42

A. Lukašenka patikino: „Problemų santykiuose su Rusija nėra!“

2

Susitikime su Rusijos premjeru Dmitrijumi Medvedevu, Baltarusijos lyderis Aliaksandras Lukašenka patikino, kad dvišaliai santykiai ir Eurazijos sąjungos projektas vyksta puikiai, skelbia charter97.org. Baltarusijos lyderis pripažino, kad pastaruoju metu dažnai sulaukia klausimų dėl dvišalių santykių ir bendrų projektų ateities. „Aš galiu drąsiai pasakyti, kad jei Eurazijos sąjunga su Rusija pasieks tokį santykių lygį, kokį turime mes baltarusiai, tada nekils jokių bėdų išlaikant dvi struktūras.


2014-10-21 16:10

Paskelbta bausmė draugę nužudžiusiam Oscarui Pistoriui

41|7

Pietų Afrikos Respublikos (PAR) parolimpinio sporto žvaigždė Oscaras Pistorius antradienį išgirdo, kokią bausmę jam skyrė teismas už draugės Reevos Steenkamp nužudymą. Ilgai argumentus dėsčiusi teisėja Thokozile Masipa paskelbė, kad O.Pistorius už grotų praleis 5 metus. O.Pistoriui taip pat buvo skirta trejų metų lygtinė laisvės atėmimo bausmė dėl kito, su ginklais susijusio kaltinimo.


2014-10-21 15:34

Vladimiras Putinas siūlė Lenkijai pasidalyti Ukrainą

98

Lenkijos parlamento pirmininkas Radoslawas Sikorskis, duodamas interviu vienam JAV leidiniui, papasakojo, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas 2008 metais tuomečiam Lenkijos premjerui Donaldui Tuskui pasiūlė pasidalyti Ukrainą. JAV žurnalas „Politico“ citavo R.Sikorskį, iki rugsėjo dirbusį užsienio reikalų ministru, jog V.Putinas tokį pasiūlymą pateikė per Lenkijos premjero D.Tusko vizitą Maskvoje 2008 metais. Prieš Antrąjį pasaulinį karą Lenkijai priklausė dalis dabartinės Vakarų Ukrainos, įskaitant kai kuriuos didelius miestus, tokius kaip Lvovas.


Populiariausi per 24 val.