Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje


2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-05-30 18:17

Iranas atmetė siūlymą tikrinti branduolinius objektus

2

Irano derybininkas Abbasas Araghchi šeštadienį galiūnėmis pareiškė, kad apie pasiūlymą galutiniame susitarime su pasaulio galiūnėmis numatyti Irano mokslininkų apklausą ir karinių objektų tikrinimą „negali būti nė kalbos“.


2015-05-30 16:59

Rusijos kerštas ES: kuriuos lietuvius įtraukė į juodąjį sąrašą?

242| 

Maskva paskelbė savo sudarytą juodąjį Europos Sąjungos politikų, kurių ji nepageidauja matyti savo šalyje, sąrašą. Tarp nepageidaujamų asmenų atsidūrė ir Lietuvos politikos veikėjai, patarėjai ir net buvęs VSD vadovas. Toks sąrašas, kuriame 89 pavardės, buvo sudarytas atsakant į ES sankcijas Rusijai dėl jos vaidmens Ukrainoje – Krymo aneksijos ir separatizmo kurstymo Ukrainos rytuose.


2015-05-30 14:52

M. Saakašvilis paskirtas Ukrainos Odesos srities gubernatoriumi

85

Buvęs Gruzijos prezidentas, dabartinis Ukrainos prezidento Petro Porošenkos patarėjas Michailas Saakašvilis paskirtas Ukrainos Odesos srities gubernatoriumi, penktadienį paskelbė „RBK-Ukraine“, remdamasi prezidento administracijos šaltiniu. Anot šaltinio, penktadienį Ukrainos prezidentas P.Porošenka pasirašė atitinkamą dekretą.


2015-05-30 14:32

Viduržemio jūroje per parą išgelbėta per 4,2 tūkst. migrantų

11

Daugiau negu 4,2 tūkst. Europą mėginusių pasiekti migrantų išgelbėta iš laivų Viduržemio jūroje per pastarąją parą, šeštadienį pranešė Italijos pakrančių sargyba. Iš viso 4 243 žmonės paimta iš žvejybos laivų ir pripučiamų valčių per 22 operacijas, kuriose dalyvavo Italijos, Airijos, Vokietijos, Belgijos ir Didžiosios Britanijos laivai. Viduržemio jūroje dirbantiems gelbėtojams ši diena buvo viena labiausiai įtemptų šiais metais.


2015-05-30 14:29

JAV ragina nutraukti veiklą ginčytinuose vandenyse

Pentagono vadovas Ashtonas Carteris paragino nutraukti bet kokią veiklą ginčytinuose Pietų Kinijos jūros vandenyse, nes tokie veiksmai destabilizuoja situaciją regione, informuoja BBC.


2015-05-30 13:49

JAV buvo išsiuntusi į Australiją gyvybingų juodligės sukėlėjų

4

JAV institucijos, tiriančios incidentą, kai viena karinė laboratorija išsiuntė gyvybingų juodligės sukėlėjų, nustatė, kad dar viena tų mirtinai pavojingų bakterijų siunta buvo išplatinta 2008 metais ir kad dalis mėginių buvo išsiųsti į Australiją, penktadienį pranešė pareigūnai.


2015-05-30 12:33

Susirgęs Rusijos opozicijos veikėjas nebus išsiųstas į užsienį

5

Iškilus Rusijos opozicijos veikėjas, gydomas vienoje Maskvos ligoninėje dėl ūmios ir mįslingos ligos, nebus išvežtas gydyti į užsienį, pranešė gydytojai ir jo artimieji. Vladimiras Kara-Murza antradienį buvo hospitalizuotas sunkios būklės. Buvo skelbiamos įvairios diagnozės, o gydytojai penktadienį sakė, kad sutriko jo inkstų veiklą. Kol kas šio susirgimo priežastis nebuvo nustatyta.


2015-05-30 10:50

Ispanija patvirtino nuolatinę bazę JAV pajėgų misijoms Afrikoje

3

Ispanijos vyriausybė penktadienį paskelbė patvirtinusi sutikimą nuolat dislokuoti savo teritorijoje 2,2 tūkst. JAV jūrų pėstininkų, kurie dalyvaus misijose Afrikoje.


2015-05-30 09:11

Kuba pašalinta iš terorizmą remiančių valstybių sąrašo

8|2

JAV valstybės departamentas penktadienį paskelbė, kad Kuba jau išbraukta iš JAV sudaryto sąrašo, kuriame įtrauktos „terorizmą remiančios valstybės“. Šiuo svarbiu sprendimu siekiama atverti kelią pusę šimtmečio buvusiems įšaldytiems santykiams normalizuoti.


2015-05-29 17:46

Indijoje per ritualinį aukojimą nukirsta galva 5 metų vaikui

6

Indijos šiaurės rytuose vienas asmuo, kuris, kaip įtariama, yra okultistas, nukirto penkiamečiam berniukui galvą per ritualinį aukojimą, tačiau netrukus įsiutinti kaimiečiai jį nulinčiavo, pranešė penktadienį policija ir vaiko artimieji.


Populiariausi per 24 val.