Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-07-28 14:52

Nesuvaldo mirtino viruso protrūkio - Afrikos šalis uždaro sienas

Liberijos prezidentė Ellen Johnson Sirleaf nurodė uždaryti kai kuriuos sienos kirtimo punktus bei taikyti griežtas karantino priemones Ebolos viruso paveiktose bendruomenėse, skelbia „Associated Press“. Naujos sugriežtintos saugumo priemonės paskelbtos po to, kai E.J.Sirleaf suformavo naują ekspertų komandą mirtinos ligos plitimui pažaboti, kuri per kelis pastaruosius mėnesius Liberijoje pareikalavo 129 gyvybių. Visame Vakarų Afrikos regione nuo Ebolos mirė 670 žmonių.


2014-07-28 14:15

Numušusiųjų Malaizijos orlaivį lauks karo nusikaltėlių teismas?

3|

Oro bendrovės „Malaysia Airlines“ reiso MH17 numušimas „gali prilygti karo nusikaltimui“, pareiškė Jungtinės Tautos (JT), pridūrusios, kad kautynės rytų Ukrainoje nusinešė jau per 1100 žmonių gyvybių ir kad vyriausybės pajėgos bei prorusiški sukilėliai naudoja sunkiuosius ginklus apgyvendintose teritorijose.


2014-07-28 13:19

Islamistų žiaurumai – galvos ant baslių, kūnai gatvėje

19|2

Islamistai nesiliauja šiurpinti pasaulio žiauriais vaizdais. Neseniai išplatintuose vaizdo įrašuose matyti jų grupuotės, anksčiau save vadinusios „Irako ir Levanto islamo valstybės“ (ILIV), o dabar tiesiog „Islamo valstybės“ kovotojais, žiaurumo pasekmės Sirijos šiaurėje esančiame Rakos mieste. Praeiviai apžiūrinėja tiesiog gatvėje suguldytus nužudytus Sirijos armijos kareivius, dauguma jų – nupjautomis galvomis.


2014-07-28 11:24

Amerikiečių parama - Ukrainą nori skelbti JAV sąjungininke

27|2

Grupė kongresmenų pateikė svarstyti JAV Kongreso Atstovų Rūmams įstatymo projektą dėl Ukrainos pripažinimo svarbiausia Amerikos sąjungininke už NATO ribų, taip pat dėl tiesioginės karinės pagalbos šiai šaliai. Be to, praėjusią savaitę JAV nusprendė skirti Ukrainai 33 mln. dolerių. Lėšos bus paskirstytos skirtingoms programoms. Vienas pagrindinių prioritetų - padėti Ukrainai apsaugoti šalies sienas.


2014-07-28 10:44

Gatvių stenduose Rusijoje – patyčios iš Baracko Obamos

50|3

Rusų anti-vakarietiška propaganda įgavo pagreitį. Rusijos Permės regiono Lysvos mieste jau du mėnesius kabo JAV prezidentą Baracką Obamą pašiepiančios reklamos. Įžeidžiančiu reklamų turiniu nesidomi nei miesto gyventojai, nei pareigūnai.


2014-07-27 16:01

Sukiužęs kruizinis laivas „Costa Concordia“ atitemptas į uostą

1|9|

Kruizinis laivas „Costa Concordia“, kuris prieš pustrečių metų apvirto prie Italijos Džilijo salos, sekmadienį buvo atvilktas į Genujos uostą, kur bus supjaustytas metalo laužui. Maždaug dvigubai už „Titaniką“ didesnis laivas į Italijos šiaurėje esančią Genują buvo atvilktas po keturias dienas trukusios 280 km kelionės iš tragedijos vietos.


2014-07-27 14:38

Septyni skenduoliai sukėlė diskusiją dėl didvyriškumo sąvokos

11|2

Mirtimi pasibaigiantys nelaimingi atsitikimai beveik visada sukelia didelę kitų žmonių užuojautą ir apmaudą dėl liūdno žuvusiųjų likimo, ypač jei aukos yra jaunos arba ištisos šeimos. Kai kuriais atvejais nelaimingi atsitikimai visgi sukelia ne vien gailestį, bet ir abejones ar net ginčus dėl lengvabūdiško aukų poelgio, sukėlusio tragediją. Panašius dvilypius jausmus šiuo metu išgyvena Lenkijos žmonės, aptardami didžiausią šalies istorijoje srutų duobės valymo tragediją.


2014-07-27 14:04

„The New York Times“ paragino legalizuoti marihuaną

19

Laikraštis „The New York Times“ šeštadienį drąsioje redaktoriaus skiltyje paragino legalizuoti marihuaną ir federalinį kanapių draudimą palygino su Prohibicija. Šis prestižinis leidinys nurodė, kad įstatymai dėl marihuanos daro neproporcingai didelį poveikį jauniems juodaodžiams vyrams ir kad priklausomybė nuo marihuanos yra „palyginti nedidelė problema“, ypač lyginant su alkoholiu ir tabaku.


2014-07-27 13:35

Filipinai pasveikino šimtamilijonąjį kūdikį

4|2

Anksti sekmadienį gimusi mergytė oficialiai padidino Filipinų gyventojų skaičių iki 100 milijonų. Šis skaičius akcentuoja iššūkius aprūpinant vis daugiau žmonių ir taip neturtingoje valstybėje. Naujagimė Jennalyn Sentino yra viena iš 100 kūdikių, gimusių visos šalies valstybinėse ligoninėse ir gavusių simbolinį „šimtamilijonojo kūdikio“ pažymėjimą.


2014-07-26 17:21

Ukrainoje nušautas Kremenčuko miesto meras Olehas Babajevas

33

Ukrainoje šeštadienį ryte nušautas Kremenčuko miesto meras Olehas Babajevas. Tai pranešė parlamentaras Serhijus Kaplinas iš frakcijos UDAR. Televizijos „112 Ukraina“ eteryje jis patvirtino anksčiau socialiniuose tinkluose paskelbtą informaciją, kad O.Babajevas buvo nužudytas netoli savo namų.