Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-05-04 23:10

Masinę psichozę kursto ir vystanti Rusijos popmuzikos žvaigždė

137|2

Kai ji laido prakeiksmus Ukrainai ir „supuvusiems Vakarams“, atrodo, tarsi būtum sugrįžęs į gūdžiausius Stalino laikus. To tikrai nebūtum laukęs iš Rusijos estrados žvaigždės Viktorijos Cyganovos. Tačiau yra viena paprasta priežastis, kodėl ši 50-metė dainininkė renkasi isteriškos Kremliaus šlovintojos vaidmenį.


2015-05-04 19:22

Lenkija atsisveikino su buvusiu užsienio reikalų ministras

4

Vokietijos ir Lenkijos prezidentai pirmadienį dalyvavo Wladyslawo Bartoszewskio, buvusio Aušvico stovyklos kalinio ir dukart Lenkijos užsienio reikalų ministro laidotuvėse.


2015-05-04 19:11

„Nacionalinio fronto“ įkūrėjas J.M. Le Penas nesileis nutildomas

1

Buvęs „Nacionalinio fronto“ įkūrėjas Jeanas-Marie Le Penas paliko partijos būstinę ir atsisakė atsiimti savo žodžius, informuoja BBC.


2015-05-04 18:30

Pergalę Karelijoje paminėti įsigeidę rusai užstrigo purvynuose

52|4

Purvynuose iš Suomijos per Žiemos karą atplėštoje Karelijoje įstrigo Rusijos automobilių ralio dalyviai, išsirengę į žygį Sovietų Sąjungos pergalės Antrajame pasauliniame kare 70-ųjų metinių proga. Rusai liūdnai juokauja: jei visa Karelija priklausytų Suomijai, keliai būtų buvę geresni, rašo „Newsru“.


2015-05-04 17:45

JAV sraigtasparniai dalyvauja pagalbos operacijose Nepale

2|

JAV kariniai sraigtasparniai pirmadienį pradėjo žvalgybinius skrydžius Nepale, siekdami įvertinti daugiau nei 7,3 tūkst. žmonių gyvybių pareikalavusio žemės drebėjimo padarytą žalą sunkiai pasiekiamose vietovėse, pranešė pareigūnas.


2015-05-04 16:19

Buvusi „Hewlett-Packard“ vadovė sieks JAV prezidento posto

5

Buvusi informacinių technologijų (IT) milžinės „Hewlett-Packard Co.“ generalinė direktorė Carly Fiorina pirmadienį paskelbė kelianti savo kandidatūrą JAV prezidento rinkimuose, tapdama vienintele respublikonų kandidate moterimi, besivaržysiančia dėl Baltųjų rūmų vadovo posto.


2015-05-04 15:57

A.Berzinis: Latvija ginama ne mažiau nei bet kuri kita NATO narė

5

Latvijos prezidentas Andris Bėrzinis, dalyvaudamas šalies nepriklausomybės atkūrimo 25-ųjų metinių parade, sakė, kad Latvija yra ginama ne mažiau nei bet kuri kita NATO narė.


2015-05-04 14:14

Kim Jong-unas į Maskvą nevyks dėl nepavykusio ginklų sandorio

8| 

Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas į Maskvoje organizuojamas Antrojo pasaulinio karo pabaigos metinių iškilmes nevyks dėl esą nepavykusio ginklų prekybos sandorio, praneša Hong Kongo televizija. Liaudies ginkluotųjų pajėgų ministras Hyon Yong-cholas balandį lankydamasis Maskvoje paprašė Rusijos parduoti keturias S-300 ilgojo nuotolio raketas žemė-oras su paleidimo sistemomis, praneša „The Telegraph“.


2015-05-04 13:18

Alpinizmo biurai atšaukia kopimus į Everestą

1

Alpinizmo biurai sekmadienį atšaukė pavasario ekspedicijas į Everestą po smarkaus žemės drebėjimo sukeltos lavinos, nusinešusios 18 žmonių gyvybių, o dėl šio sprendimo jau antrus metus iš eilės kone nebus kopiama į aukščiausią pasaulyje viršukalnę.


2015-05-04 11:48

Estijos lėktuvas nusileido Taline avariniu būdu

Estijos oro bendrovės „Estonian Air“ lėktuvas, atskridęs iš Briuselio, naktį iš sekmadienio į pirmadienį nusileido Talino oro uoste avariniu režimu dėl užsparnių gedimo, pranešė bendrovės atstovas.


Populiariausi per 24 val.