Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-03-28 19:46

Per pasaulį žengia šviesas išjungianti „Žemės valandos“ akcija

6

Įsimintinas Honkongo dangoraižių siluetas, Sidnėjaus operos rūmų burės ir kiti garsūs Azijos bei Australijos statiniai aptemo šeštadienį, prasidėjus pasaulinei „Žemės valandos“ akcijai, kuria siekiama atkreipti dėmesį į pasaulinio klimato pokyčių padarinius.


2015-03-28 17:48

Piloto A. Lubitzo mergina: „Jis žadėjo apie save priminti“

147| 

Prancūzijos Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo pilotas Andreas Lubitzas planavo įspūdingą žingsnį, kuris visus priverstų jį atsiminti, teigė jo buvusi mergina. Vokietį, kuris antradienį savavališkai užsidarė piloto kabinoje ir sudaužė „Airbus A320“ lėktuvą, kuriuo, be jo, skrido dar 149 žmonės, ji apibūdino kaip „tamsų“ ir mokantį dangstyti savo paslaptis.


2015-03-28 17:45

Veidų ekspertas šokiruotas: reikėjo tik pažvelgti į piloto veidą

632|5|

Juodosios dėžės iš Alpėse sudužusio „Germanwings“ lėktuvo bylojo, kad antrasis pilotas Andreas Lubitzas orlaivį sąmoningai nukreipė žemyn į uolas. Veidotyros specialistas Armandas Kažerskas tikino, kad šio piloto veidas – tarsi atversta knyga, iš kurios buvo galima perskaityti viską. Koks tai buvo žmogus? Ką sako jo veido bruožai? Ir ką buvo galima nuspėti?


2015-03-28 16:23

Nigerijoje vyksta prezidento rinkimai

5

Nigerijos gyventojai sprendžia, kas bus naujasis šalies prezidentas. Manoma, kad tarp dabartinio vadovo Goodlucko Jonathano ir kito kandidato – Muhammado Buhari užvirs arši kova, praneša BBC. Ekspertų nuomone, šie rinkimai bus vieni įtempčiausių nuo nepriklausomybės atgavimo laikų. Dėl „Boko Haram“ išpuolių rinkimai buvo atidėti šešioms savaitėms. Abu politikai žada šalyje užtikrinti taiką ir užkirsti kelią smurtui.


2015-03-28 15:22

Sukčius elektroniniu laišku pats save paleido iš kalėjimo

Pietų Londono teismas teisia pagarsėjusį finansinį sukčių Neilą Moore'ą, kuris genialiai įtikino kalėjimo vadovybę jį paleisti, atsiųsdamas jai elektroninį laišką. Vondsverto kalėjimo sėdėjęs nuteistasis nelegaliai gautu mobiliuoju telefonu sukūrė elektroninio pašto paskyrą.


2015-03-28 15:13

Iš B.Nemcovo nužudymo vietos pašalintos gėlės ir žvakės

20| 

Nenustatyti asmenys civiliniais rūbais naktį iš Boriso Nemcovo nužudymo vietos Maskvos centre likvidavo improvizuotą memorialą nužudytam opozicijos veikėjui, pranešė radijo stotis „Echo Moskvy“. Pasak jos, visas gėles, nuotraukas ir žvakes jie išsinešė.


2015-03-28 13:17

Draugės nužudymu kaltintos amerikietės byloje padėtas taškas

Italijos aukščiausios instancijos teismas penktadienį panaikino apkaltinamąją nutartį, paskelbtą amerikietei Amandai Knox dėl jos kambario draugės britės nužudymo 2007 metais. Teismas ją visiškai išteisino, paskelbęs netikėtą sprendimą, kuris vainikavo beveik dešimtmetį trukusią bylinėjimosi dramą.


2015-03-28 12:56

Egiptas paragino arabus vienyti jėgas prieš Jemeno sukilėlius

7

Egipto prezidentas šeštadienį paragino įkurti bendras arabų šalių karines pajėgas, kai Saudo Arabijos vadovaujama koalicija pradėjo aviacijos kampaniją prieš šiitus sukilėlius Jemene. Prezidentas Abdel Fattahas al Sissi šį pasiūlymą pateikė sakydamas kalbą arabų valstybių viršūnių susitikime Raudonosios jūros kurorte Šarm aš Šeiche.


2015-03-28 09:41

ES turi apsispręsti dėl įgulos narių skaičiaus pilotų kabinoje

4

Penktadienį Europos Sąjunga pranešė, kad po pastarųjų įvykių bus svarstoma, ar pilotų kabinoje visada turės būti du įgulos nariai, praneša „EUbusiness“. Briuselis planuoja pakeisti esamas taisykles po to, kai Andreas Lubitzas, antrasis pilotas, užsidarė kabinoje ir tyčia sukėlė katastrofą, nusinešusią 150 žmonių gyvybę.


2015-03-27 22:41

Piloto A. Lubitzo šeima gali tikėtis didžiulės kompensacijos

108|6|

„Germanwings“ orlaivį „Airbus A320“ pilotavusio ir tyčia sudaužiusio Andreo Lubitzo artimieji gali sulaukti kelių milijonų vertės kompensacijos iš skrydžių bendrovės „Lufthansa“. Šiuos pinigus jie gautų tuo atveju, jei būtų išsiaiškinta, kad kompanija vis dėlto žinojo apie piloto psichikos sveikatos problemas, praneša „Daily Mail“.


Populiariausi per 24 val.