Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-08-30 21:36

Lenkijos premjeras D. Tuskas vadovaus visai Europos Sąjungai

28

Kaimyninės šalies ministras pirmininkas Donaldas Tuskas ES viršūnių susitikime gavo itin aukštą postą: jis paskirtas Europos Vadovų tarybos pirmininkus. Jis pakeis belgų politiką Hermaną Van Rompuy


2014-08-30 19:29

Kremliaus balsu prabilo ir ledo ritulio žvaigždė A. Ovečkinas

42|2

Vienas garsiausių Rusijos ledo ritulininkų Aleksandras Ovečkinas jau seniai gyvena Amerikoje, kur rungtyniauja stipriausioje pasaulyje Nacionalinėje ledo ritulio lygoje (NHL). Bet klubo „Washington Capitals“ kapitonas ir būdamas JAV yra ištikimas Rusijos prezidento Vladimiro Putino linijai – kad ukrainiečiai yra fašistai, skelbia „Vox“.


2014-08-30 18:35

D. Grybauskaitės receptas: ginklai Ukrainai ir užkarda Rusijai

460| 

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje rėžė, kad Ukrainai reikia padėti net karinėmis priemonėmis. Užtat Rusijai pasiūlė paskelbti visišką embargą.


2014-08-30 14:35

ES vėl skelbs naujas sankcijas Rusijai

43

Europos Sąjungos užsienio reikalų ministrai penktadienį atvėrė kelią griežtesnėms sankcijoms Rusijai dėl jos veiksmų, kuriuos daugelis diplomatijos vadovų įvardijo kaip invaziją į kaimyninę Ukrainą.


2014-08-30 11:40

G. Depardieu: „Myliu Ukrainą – kaip Rusijos dalį“

356

Parsidavėliu Kremliui jau kuris laikas vadinamas garsus Prancūzijos aktorius Gerard'as Depardieu, pernai sausį gavęs rusišką pasą, pasisakė apie konfliktą Ukrainoje. Pasirodo, jis pastarąją šalį myli tik kaip Rusijos dalį, skelbia „The Baltic Times“.


2014-08-30 11:26

Lenkija neįsileido rusų lėktuvo į savo oro erdvę

40

Lenkijai penktadienį neleidus lėktuvui, kuriuo skrido Rusijos gynybos ministras, įskristi į jos oro erdvę, Maskva reagavo piktai. Šis incidentas įvyko padidėjus įtampai tarp abiejų šalių dėl to, kad Rusija palaiko Ukrainoje besikaunančius promaskvietiškus separatistus.


2014-08-30 09:52

Nikaragvoje įgriuvo nelegali kasykla

5

Nikaragvoje gelbėtojai penktadienį ištraukė 20 gyvų kalnakasių, kurie ilgiau nei parą išbuvo įstrigę giliai po žeme dėl griūties vienoje nelicencijuotoje aukso kasykloje, tačiau dar penki darbininkai tebėra dingę.


2014-08-29 21:29

NATO: „Rusija įžūliai pažeidžia Ukrainos suverenumą“

639|4|

Rusijos pajėgos, tiesiogiai dalyvaujančios karinėse operacijose Ukrainos teritorijoje, įžūliai pažeidžia tos šalies suverenumą ir teritorinį vientisumą, penktadienį pareiškė NATO generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas. „Nepaisant tuščių Maskvos paneigimų, dabar jau aišku, kad Rusijos kariai ir technika neteisėtai kirto sieną su rytų ir pietryčių Ukraina, – pažymėjo A.F.Rasmussenas.


2014-08-29 20:44

Išvydę Ukrainos vėliavą rusai sužvėrėjo

483|12

Nepakantumas kitaip galvojantiems ir remiantiems Ukrainą Rusijoje pasiekė apogėjų. Kitaip mąstantys žmonės mušami, persekiojami, sulaikomi policijos. Juos puola gatvėse vidury dienos. Pamatę rankose laikomą Ukrainos vėliavą, praeiviai pasiunta lyg laukiniai žvėrys. Tokią realybę atskleidė grupės Sankt Peterburgo gyventojų akcija. Ukrainos nepriklausomybės dienos proga grupė žmonių išėjo į gatves su Ukrainos vėliavomis, plakatais, kuriuose palaikoma Ukraina, raginama sustabdyti karą. Vaizdas, kurį išvysite, gali šokiruoti. Pamatę Ukrainos rėmėjus praeiviai tiesiog pasiuto. Jie juos puolė, pradėjo plėšyti plakatus, popierines vėliavėles. Galiausiai į darbą buvo paleisti kumščiai.


2014-08-29 19:08

„Mašina vremeni“ žvaigždei - nemalonumai dėl Ukrainos

157|2|

Rokeris ir nonkonformistas Andrejus Makarevičius sovietiniais laikais balansavo ties riba, o dabar Rusiją valdančio elito yra įnirtingai kritikuojamas dėl savo atviros pozicijos Ukrainos klausimu. Rusijos žiniasklaida ir pareigūnai užsipuola 60 metų A.Makarevičių, „parėmusį Kijevo antirusišką politiką“ anksčiau šį mėnesį surengtu koncertu pabėgėliams Rytų Ukrainos mieste Sviatohorske, kai vyriausybinės pajėgos po savaites trukusių kovų jį atsiėmė iš prorusiškų separatistų.


Populiariausi per 24 val.