Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2015-01-29 20:02

Rusija spjovė ir į dalyvavimą Europos Tarybos Asamblėjoje

158

Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) trečiadienio vakarą pratęsė Rusijos balsavimo teisių suspendavimą iki balandžio mėnesio, o Rusijos delegacija į šį žingsnį reagavo pareikšdama, kad iki metų pabaigos pasitraukia iš šio parlamentinio forumo. Sprendimas pratęsti sankcijas Rusijai buvo priimtas 160 balsų prieš 42, dar 11 delegatų per balsavimą susilaikė.


2015-01-29 19:08

Japono įkaito žmona maldauja išgelbėti jos vyrą

1

Japonų žurnalisto Kenji Goto žmona, kurios vyrui „Islamo valstybės“ džihadistai grasina įvykdyti egzekuciją, ketvirtadienį nutraukė tylą, likus kelioms valandoms iki jo gyvybę išgelbėti galinčio įkaitės paleidimo termino pabaigos.


2015-01-29 19:06

Mirė Šaltojo karo laikų šnipas, teikęs informaciją sovietams

1|3

Stigas Berglingas, vienas garsiausių Šaltojo karo šnipų, aštuntajame dešimtmetyje pardavęs slaptą informaciją Sovietų Sąjungai, mirė būdamas 77 metų, ketvirtadienį pranešė Švedijos žiniasklaida. Dirbdamas Švedijos saugumo tarnyboje, S.Berglingas pavogė ypatingai slaptus gynybos dokumentus ir perdavė juos sovietų karinės žvalgybos agentui Beirute.


2015-01-29 19:01

A.Lukašenkos rekordas – 7 val. ir 7 min. spaudos konferencija

2|6

Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos spaudos konferencija Nepriklausomybės rūmuose Minske ketvirtadienį pasirodė esanti rekordinė – ji truko 7 valandas ir 7 minutes.


2015-01-29 17:59

Rusija perspėja, kad Vakarų parama Kijevui atves iki katastrofos

160| 

Rusijos atstovas Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijoje (ESBO) Andrejus Kelinas ketvirtadienį paragino Jungtines Valstijas ir Europą nutraukti paramą Ukrainos „karo partijai“ ir perspėjo apie gresiančią „katastrofą“, pranešė naujienų agentūra „Interfax“.


2015-01-29 17:41

B. Obama eina į konfrontaciją su respublikonais

2

JAV prezidentas Barackas Obama eina į konfrontaciją su respublikonais. Baltieji rūmai siekia, kad būtų panaikintas 2013-aisiais įvestas bendrasis išlaidų limitas ir vėl daugiau lėšų skiriama kariuomenei, infrastruktūrai, taip pat tyrimams ir plėtrai, praneša agentūros AP ir „Reuters“. Kad 2016-ųjų biudžete, kuris prasidės šių metų spalio 1-ąją, atsirastų papildomų lėšų, norima pakelti mokesčius turtuoliams. Naują biudžeto projektą B.Obama ketvirtadienį susitikime Fildalefijoje pristatys savo Demokratų partijos deputatams.


2015-01-29 16:57

Dujas gabenęs sunkvežimis Meksikoje rėžėsi į gimdymo namus

1|3

Meksikos sostinėje Meksike dujų pervežimo sunkvežimiui įsirėžus į gimdymo namus sužeisti žuvo mažiausiai 7 žmonės, iš jų – 4 vaikai. Dar 54 žmonės sužeisti, 22 iš sužeistųjų – vaikai. Meksiko meras Miguelis Angelis Macera pranešė, kad daug žmonių yra užstrigę griuvėsiuose, o pastato stogas bet kada gali griūti.


2015-01-29 16:04

Režisieriaus M.Scorseses filmavimo aikštelėje žuvo žmogus

4

Vienas žmogus žuvo ir dar du buvo sužeisti ketvirtadienį įgriuvus daliai namo filmavimo aikštelėje Taibėjuje, kur Holivudo režisierius Martinas Scorsese stato naujausią savo filmą „Tyla“ (Silence), patvirtino pareigūnai. Ant trijų taivaniečių statybininkų, kurie ruošiantis filmavimui tvirtino seno iš plytų ir medžio statyto namo konstrukcijas Kinijos kultūros ir kino centre, užgriuvo lubos, pranešė Taibėjaus ugniagesių departamentas.


2015-01-29 15:34

A.Lukašenka: „Man už nugaros – šimtai tūkst. ginkluotų žmonių“

162|7| 

Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka perspėjo, kad jo šalis gali pasitraukti iš naujai įkurtos Eurazijos Ekonominės Sąjungos (EAES), jeigu nebus laikomasi jos sutarčių, taip pat perspėjo, kad jo šalis yra nepriklausoma valstybė, pasiruošusi ginklu ginti savo suverenumą.


2015-01-29 13:25

Graikijai – Berlyno perspėjimas

20

Naujoji Graikijos vyriausybė negali drastiškai keisti savo ekonomikos politikos ir tikėtis, kad kitos Europos šalys toliau teiks jai finansinę pagalbą, ketvirtadienį pareiškė Vokietijos vicekancleris Zigmaras Gabrielis.


Populiariausi per 24 val.