Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

2012-09-17 19:01

Nuodingas alkoholis iš Čekijos sėja mirtį Europos valstybėse. „Lietuvos ryto“ korespondentas Varšuvoje Eldoradas Butrimas skelbia, kad per pastarąsias dienas išgėrę metanoliu užterštų alkoholinių gėrimų Čekijoje mirė 21, Lenkijoje - 4 asmenys. Abiejų šalių ligoninėse dar yra kovojama dėl keliasdešimties žmonių gyvybės.

1/1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

Mirtys nuo alkoholio plinta Čekijoje ir Lenkijoje, apsinuodijimai - Slovakijoje

1 / 1

Čekijos pareigūnai aptiko pėdsakus žmonių, kurie tikriausiai tiekė šių gėrimų gamybai panaudotą alkoholį. AP

(1 nuotraukos) AP

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Įvykiai
2014-12-19 22:55

V. Putinas apie asmeninį gyvenimą: „Myliu ir esu mylimas!“

66|5

Vos prieš metus Rusijos vadovo Vladimiro Putino gyvenime įvyko dideli pokyčiai. Po 30 metų iširo jo santuoka su žmona Liudmila, tačiau jau ilgą laiką sklandė gandai, kad šalies vadovas turėjo slaptą šeimą su gimnastikos olimpine čempione Alina Kabajeva. V.Putinas vargiai sugeba paslėpti savo simpatiją sportininkei, o šį ketvirtadienį jis dar labiau pakurstė apkalbas pareikšdamas, kad myli ir yra mylimas, skelbia „Daily Mail“.


2014-12-19 22:12

B.Obama pareiškė, kad „Sony“ padarė klaidą

4

JAV prezidentas Barackas Obama Vašingtone paskutiniais šiais metais spaudos konferencijoje griežtai pasisakė dėl įsilaužimą į firmos „Sony Pictures“ sistemą ir dėl šios kompanijos sprendimo atšaukti naujojo filmo rodymą.


2014-12-19 21:34

Britus iki ašarų sugraudino dosnaus benamio istorija

11

Dominique Harrison – Bentzen – 22-iejų menų studentė. Robbie – gatvėse gyvenantis vyras, maistą perkantis iš žmonių paaukotų pinigų. Juos du netikėtai suvedė vakarėlio metu merginos prarasta banko kortelė. Naktį sutikęs namo keliaujančią merginą, Robbie pasiūlė jai visus savo turimus pinigus, kad išsikviestų taksi ir saugiai pasiektų namus. Pasiūlymo ji atsisakė ir viskas galėjo tuo baigtis. Tačiau užsispyrusi studentė surengė netikėtai sėkmingą labdaros akciją, kuri pasieks dešimtis pagalbos prašančių žmonių, skelbia „The Guardian“.


2014-12-19 20:09

Vatikane uždegtos šventinės Kalėdų vilties ir meilės ugnys

1|5| 

Vatikane penktadienį įjungtas kalėdinis apšvietimas, skleidžiantis, anot popiežiaus Pranciškaus, „šviesos, vilties ir meilės“ žinią Katalikų Bažnyčiai ypatingiems metams baigiantis.


2014-12-19 18:28

Turkija paleido į laisvę „Zaman“ laikraščio redaktorių

1

Stambulo teismas išlaisvino Turkijos „Zaman“ laikraščio vyriausiąjį redaktorių Ekremą Dumanlį, sulaikytą per savaitgalį vykusius reidus prieš žiniasklaidos atstovus, praneša BBC.


2014-12-19 18:07

Rusija įspėjo JAV dėl sankcijų griežtinimo

174

Rusija įspėjo JAV, kad sankcijų griežtinimas Rusijai gali ilgam laikui pakenkti dviejų šalių santykiams, skelbia BBC. Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas šiuos komentarus išsakė JAV valstybės sekretoriui Johnui Kerry telefoninio pokalbio metu.


2014-12-19 17:27

Ukrainos premjeras A. Jaceniukas palygino V. Putiną su narkomanu

189|2

Ukrainos ministras pirmininkas Arsenijus Jaceniukas Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną palygino su narkomanu. Dėl jo agresyvios politikos V. Putiną galima lyginti „su narkomanu“, pareiškė jis interviu vokiečių žurnalui „Der Spiegel“, kuriuo remiasi agentūra „Reuters“.


2014-12-19 16:04

Popiežius sako, kad po 10 metų jo nebebus Vatikane

5

Popiežius Pranciškus penktadienį pareiškė Vatikane neišbūsiąs ateinančius dešimt metų. Sveikindamas sportininkus ir Italijos nacionalinio olimpinio komiteto pareigūnus, 78-erių popiežius palinkėjo visiems sėkmingai 2024 metais surengti olimpines žaidynes ir pridūrė, kad jis pats nebus tarp to renginio žiūrovų.


2014-12-19 15:49

Turkijoje didėja nepasitenkinimas prezidentu R.T.Erdoganu

21

Stambulo teismas penktadienį išdavė orderį areštuoti vieną turkų dvasininką, kuris gyvena Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra laikomas dabartinio prezidento Recepo Tayyipo Erdogano priešu, pranešė valstybinė žiniasklaida.


2014-12-19 14:21

Rusijos prokurorai siūlo A. Navalną pasiųsti už grotų 10 metų

20| 

Rusijos prokurorai penktadienį pasiūlė skirti Kremliaus kritikui Aleksejui Navalnui 10 metų, o jo broliui Olegui – aštuonerius metus laisvės atėmimo, jeigu jie bus pripažinti pavogę daugiau negu 30 mln. rublių (1,4 mln. litų).


Populiariausi per 24 val.