Šalčininkija – Lietuvai draugiška kaimyninė šalis

Šalčininkija – Lietuvai draugiška kaimyninė šalis

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

Šalčininkų meras: "Pas mus viskas gerai"

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-01 08:30

F. Mogherini vizitas į Vilnių nukeltas dėl Irano derybų

Šią savaitę planuotas Europos Sąjungos (ES) užsienio politikos vadovės Federicos Mogherini vizitas į Vilnių nukeltas dėl užsitęsusių derybų Irano branduolinės programos klausimu, trečiadienį patvirtino Lietuvos užsienio reikalų ministro atstovas spaudai.


2015-07-01 08:13

Nustebsite, koks lietuvių įvaizdis Norvegijoje

109|2

Šiuo metu Norvegijoje yra 11 lietuvių vaikų, netekusių tėvų globos, iš viso šalyje gyvena apie 50 tūkst. lietuvių kilmės imigrantų, o štai Somalio mažųjų piliečių Norvegija globoja net 53. Tad ar tikrai norvegams labai reikia lietuvių vaikų?


2015-07-01 08:11

Koalicijos partneriai rodo dantis ir bando kandžiotis

6

Vienu sykiu ir šiek tiek rinkėjų palankumo nusiperki, ir politiniams konkurentams socialdemokratams kiaulystę iškreti. Taip Darbo partija elgėsi paskutiniame Seimo sesijos posėdyje. Dirbantiems pensininkams per krizę nurėžtos pensijos turi būti pradėtos grąžinti skubiai, o dėl valdininkų ir teisėjų algų kompensavimo galima ir pasiožiuoti. Tokie „darbiečių“ veiksmai vakar gerokai panervino socialdemokratus ir jų lyderį Algirdą Butkevičių.


2015-06-30 21:50

Užterštas Vilniaus gruntas vis dar alsuoja nuodais

6|3

Specialistai paskelbė potencialių taršos židinių sąrašą, kuriame – ne tik sovietinės pramonės gigantai, bet ir nelegalios gyvūnų kapinės Karoliniškėse.


2015-06-30 21:48

Rusija tiria, ar Baltijos šalių nepriklausomybė – teisėta

290| 

Lietuvos aukščiausi pareigūnai antradienį provokacija pavadino Rusijos prokuratūros sprendimą tirti Baltijos šalių nepriklausomybės pripažinimo teisėtumą.


2015-06-30 20:09

Liberalai svarstys Lietuvą išplūdusio M. A. Haroldo likimą

16

Necenzūriniais žodžiais Lietuvą išvadinusio sostinės tarybos nario, brito Marko Adamo Haroldo likimas Liberalų sąjūdyje bus svarstomas artimiausiame partijos posėdyje, sako sostinės meras ir Vilniaus liberalų vadovas Remigijus Šimašius. „Joks kontekstas ar kiti pasiteisinimai negali būti tokių žodžių vartojimo pateisinimas, ypač Lietuvos atžvilgiu. Tai vertinu ypač neigiamai. Artimiausiu metu turėsime frakcijos posėdį savivaldybėje, bus svarstoma kaip elgtis šių žodžių autoriaus atžvilgiu“, – BNS antradienio vakarą sakė jis.


2015-06-30 19:59

20 metų diskusijos dėl lenkiškų pavardžių rašybos. Kada baigsis?

9

Politikai vėl skėlė antausį kaimynams lenkams ir Lietuvoje besilankančiam Lenkijos prezidentui Bronislawui Komorowskiui. Nors atrodė, kad klausimas dėl lenkiškų pavardžių rašybos tuoj bus išspręstas, Seimas įstatymo svarstymą išvakarėse išbraukė iš darbotvarkės. Apie tai, ar daugiau nei 20 metų trunkančios diskusijos kada nors pasibaigs, „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi viena įstatymo iniciatorių, socialdemokratų frakcijos seniūnė Irena Šiaulienė, Tėvynės sąjungos frakcijos seniūno pavaduotojas Valentinas Stundys bei politologas Lauras Bielinis.


2015-06-30 17:53

V. Uspaskicho šeimos turtas – 35,7 mln. eurų, A. Guogos – mažiau

3| 

Turtingiausiu Lietuvos europarlamentaru išlieka Darbo partijos įkūrėjas Viktoras Uspaskichas, kurio šeimos turtas beveik 4 mln. eurų lenkia liberalo Antano Guogos valdomą turtą. Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) duomenimis, V.Uspaskichas su žmona Jolanta Blažyte iš viso turi 35,7 mln. eurų santaupų ir įvairaus turto, tuo metu A.Guoga su sutuoktine Aiste nurodė sukaupę 31,8 mln. eurų turto.


2015-06-30 17:27

V. Landsbergis: „Prokurorai galėtų ištirti Rusijos teisėtumą“

54

Lietuva neturėtų veltis į diskusijas ir kreipti daug dėmesio į Rusijos prokuratūros pradėtą tyrimą dėl Baltijos šalių nepriklausomybės teisėtumo, sako pirmasis nepriklausomybę atkūrusios Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis. Pasak jo, tokiu žingsniu Maskva bando provokuoti ginčą.


2015-06-30 17:19

Savanorių šauktinių jau daugiau nei 2000

5| 

Savo noru atlikti privalomąją 9 mėnesių karinę tarnybą jau užsirašė 2 009 piliečiai.


Populiariausi per 24 val.