Šalčininkija – Lietuvai draugiška kaimyninė šalis

Šalčininkija – Lietuvai draugiška kaimyninė šalis

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

Šalčininkų meras: "Pas mus viskas gerai"

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-06-02 23:09

Baltarusiai vis labiau ilgisi Lietuvos valdovų

16|17

Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės (LDK) laikų baltarusiai ilgisi gal net labiau nei sovietmečio. Tokios mintys kilo Baltarusijos ambasados žurnalistams surengtoje išvykoje po Gardino srityje stūksančias, LDK šlovingus ir dramatiškus laikus menančias pilis. Nors šioje šalyje išliko paminklų Leninui ir atminimo lentų bolševikiniam budeliui Feliksui Dzeržinskiui, LDK paveldui išsaugoti ir atkurti skiriamos milžiniškos lėšos. Ir tai vyksta šalyje, kurios ekonomiką vis dar graužia infliacija, kyla kainos. Vien Gardino senajai piliai rekonstruoti numatyta apie 40 mln. JAV dolerių, baroko epochos prabanga tviska Miro, Nesvyžiaus pilys, baigiama atstatyti Gedimino Lydos pilis, dešimtis milijonų eurų numatyta Lietuvos istoriją ryškiai ženklinančioms Krėvos, Naugarduko, Alšėnų pilies liekanoms išsaugoti.


2015-06-02 22:16

Vilkaviškio dvyliktokų šventiniu šėliojimu susidomėjo policija

62|5

Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos abiturientai Paskutinį skambutį šventė praėjusią savaitę, tačiau kalbos apie miestą ankstyvą rytą gerokai išgąsdinusius dvyliktokus netyla iki šiol. Jaunuoliai maždaug dvi valandas nuo šeštos ryto Vilkaviškio gatvėmis važinėjo greitosios pagalbos automobiliu su įjungtu garsiniu signalu, kuris jautresniems žmonėms kelia stresą.


2015-06-02 22:15

Lietuvės įtūžę: emigrantė tautietė jas apvyniojo aplink pirštą

32

Tariama drabužių prekyba internete užsiėmusi emigrantė aferistė savo klientų ieškojo ne tik tarp patiklių lietuvių, gyvenančių Lietuvoje, bet ir be sąžinės graužaties maustė emigravusius tautiečius. „Apgavo mane vos dešimčia eurų, bet vis tiek pykstu ir tai labai nemalonu, o yra merginų, kurios parado po 200-300 eurų“, – pasakojo su redakcija susisiekusi mergina.


2015-06-02 21:21

Ašaromis apsipylęs šauktinis: „Valstybės išdavystė? Sutinku“

288|16| 

Prieš privalomają pradinę karo tarnybą pasisakę jaunuoliai sulaukė audringos visuomenės reakcijos. Prieš fotoaparatus ašaromis apsipylę vaikinai norėjo atkreipti dėmesį į ydingą privalomosios pradinės karo tarnybos atnaujinimo organizavimą. Aktorė ir televizijos laidų vedėja Beata Tiškevič-Hasanova kartu su fotografe, politikos mokslų studente Neringa Rekašiūte įvykdė fotografijos projektą „Jie laimėjo loteriją“. Fotografijose – jauni vaikinai, kurių veidais byra karčios ašaros. Dauguma jų nenori būti pašaukti ir atvirai pasisako prieš privalomąją tarnybą.


2015-06-02 19:28

Loterijoje 7,6 mln. eurų laimėjo kaunietis pensininkas

172|2| 

7 milijonus 643 tūkstančius eurų (daugiau nei 26 milijonus litų) loterijoje laimėjo pensininkas iš Kauno. Antradienį ryte jis pateikė laimingąjį „Eurojackpot“ bilietą šios loterijos organizatorei bendrovei „Olifėja“. „Pusę milijonų atiduočiau, jei kas paankstintų laimėjimą 10 metų“, – prisipažino vyras. Stambiausias loterijos milijonierius žaidžia loterijose daugiau nei 30 metų pagal savo sukurtas sistemas. Kai viena sistema nusibosta – sukuria kitą. Didžiausias laimėjimas – 150 litų. Tačiau milijonus išlošė bilietas, kuriam iš viso jokios sistemos neprireikė.


2015-06-02 19:27

Ukrainiečius žavi lietuvių darbas su pabėgėlių vaikais

8|3

Lietuvos ambasados Ukrainoje iniciatyvos siekia ukrainiečius priartinti prie Vakarų. Konkursas, skirtas supažindinti ukrainiečius su NATO, šalies žmonėms pristato ir Lietuvą.


2015-06-02 19:22

Šauktinių kariuomenės atspindžiai: verkiantys vyrai

119|15| 

Vos prieš porą mėnesių Lietuvoje sugrąžinta šauktinių kariuomenė. Vos prieš dvi savaites paskelbti sąrašai, tarnauti pakviesti beveik 37 tūkst. jaunuolių. Nuo to laiko visuomenėje verda diskusijos. Aktorė ir televizijos laidų vedėja Beata Tiškevič-Hasanova kartu su fotografe, politikos mokslų studente Neringa Rekašiūte įvykdė fotografijos projektą „Jie laimėjo loteriją“.


2015-06-02 18:59

A. Pitrėnienė ketina grąžinti į pareigas atleistas viceministres

7|

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą (STT), prašydama pateikti pažymas apie ketinamus paskirti keturis viceministrus, tarp jų – ir buvusio ministro Dainiaus Pavalkio atleistą Genoveitą Krasauskienę.


2015-06-02 18:58

Vilniaus valdžia ieško alternatyvos oranžiniams dviračiams

Išorinės lauko reklamos ir dviračių nuomos paslaugas Vilniuje teikiančiai įmonei „JC Decaux“ ieškoma alternatyvos – kalbamasi su potencialiais tiekėjais, kurie galėtų nuomoti dviračius atokesniuose sostinės rajonuose, sako Vilniaus vicemeras Linas Kvedaravičius.


2015-06-02 17:01

Vilniuje nutrūko elektros tiekimas

1

Antradienį po pietų Vilniaus miesto gyventojams dingo elektra. Vieni rajonai jos iš viso neturėjo, kiti galėjo jausti įtampos svyravimus ir trikdžius. LESTO Atstovas ryšiams su visuomene Martynas Burba patvirtino, kad šiandien apie 15 val. atsijungė 110 kilovoltų (kV) perdavimo oro linija.


Populiariausi per 24 val.