Šalčininkija – Lietuvai draugiška kaimyninė šalis

Šalčininkija – Lietuvai draugiška kaimyninė šalis

Psl. << Ankstesnis 1 2 3

Šalčininkų meras: "Pas mus viskas gerai"

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-05-07 06:24

Žiūrovas nustebo: vietoj propagandinio siūlo „panašų“ kanalą

130|3| 

Iki liepos vidurio galioja draudimas transliuoti rusišką kanalą „RTR Planeta“. Šio kanalo retransliuotojai apie Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) sprendimą savo klientus informuoja informacinėmis lentelėmis. Tačiau „Teo“ skelbiama informacija paslaugų gavėjus kiek nustebino. Informacinėje lentelėje apie „RTR Planeta“ kanalo sustabdymą, „Teo“ informuoja, kad galima pasižiūrėti kitą „panašaus turinio“ kanalą. Ką tai reiškia? Ar siūloma žiūrėti kitą propagandiniu pripažintą kanalą? Tai papiktino kai kuriuos žiūrovus. „Teo televizija atsiprašo dėl uždrausto kanalo. Ir dar rašo, kad kitą panašaus turinio kanalą galima žiūrėti nemokamai. Ar verta atsiprašyti dėl to, kad nerodo propagandinio kanalo? Ką reiškia „panašaus turinio“ kanalas?“, – klausė portalui lrytas.lt parašęs skaitytojas.


2015-05-07 06:22

Lietuvi, buvai teistas? Lauk iš Jungtinės Karalystės!

75|2

Kad imigracijos įstatymas Didžiojoje Britanijoje sugriežtintas, savo kailiu jau pajuto ir atvykėliai iš Lietuvos. Iš šios šalies per prievartą išsiunčiami ne tik tie, kurie čia nusikalto ir atliko bausmę, bet ir tie, kurie kažkada yra kalėję savo tėvynėje. Jau penktą parą Jungtinėje Karalystėje badauja 43 metų emigrantas Rimantas Magdušauskas. Bado streiką jis paskelbė praradęs viltį – vyras reikalauja teismo sprendimo, kuriuo remiantis jis išsiunčiamas iš šalies.


2015-05-07 06:20

Rusijos šnipas taikėsi į prezidentę?

46|

Prieš savaitę Lietuvos saugumo sulaikytas Rusijos šnipas siekė savo ausį priglausti prie pačios prezidentės Dalios Grybauskaitės. Apie tai kalbama jau ne tik puse lūpų. „Lietuvos ryto“ žiniomis, suimtam Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FST) agentui vienas kaltinimų gali būti toks – bandymas įkišti klausymosi įrenginį į D.Grybauskaitės kabinetą.


2015-05-06 21:27

Atimti vaiką – ne išeitis, tėvus reikia mokyti

31|2

Vaikystėje Linas Slušnys buvo labai šviesių plaukų ir blyškaus veido. Dėl to jį kiti vaikai kartais pravardžiuodavo Avižiniu Šūdu. Tai jam atrodė normalu, nes visi turėjo pravardes. L.Slušnys džiaugėsi, kad yra stiprus, gali apsiginti ir dėl to jo niekas nemuša. Dabar psichiatras įsitikinęs – jei kas nors mums atrodo normalu, tai nereiškia, jog tai nekelia skausmo. Gali būti, jog mes tiesiog esame nejautrūs. Būtent todėl jis aktyviai dalyvauja diskusijose dėl Vaiko teisių apsaugos įstatymo pakeitimų.


2015-05-06 21:27

Londono teismas nusprendė „Snoro“ akcininkus grąžinti Lietuvai

145|3|

Jungtinės Karalystės aukštasis teismas trečiadienį paskelbė sprendimą dėl buvusių žlugusio banko „Snoras“ akcininkų Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko ekstradicijos. Teismas atmetė kaltinamųjų skundą, tačiau jiems buvo palikta teisė šį sprendimą skųsti Aukščiausiajam Jungtinės Karalystės teismui. V.Antonovas ir R.Baranauskas praėjusių metų sausį apskundė jiems nepalankų Londono Vestminsterio magistrato teismo sprendimą.


2015-05-06 21:27

Šeima pakraupo supratusi, kokiais vaistais tepė kūdikį

69|3

Kūdikio atėjimo džiaugsmą Druskininkų savivaldybėje gyvenančiai šeimai aptemdė farmacininkų klaidos. Tris mėnesius tėvai tepė savo mažylio veidą vaistinėje užsakytais preparatais, kurie, kaip vėliau paaiškėjo, neatitiko išrašyto gydytojos recepto. Tėvai skundžiasi, kad preparatai nudegino ir išsausino vaiko odą. Vaistinės klaidas pastebėjo patys tėvai, kai antrą kartą į rankas paėmę buteliuką, su jų vaiko vardu ir pavarde, išvydo nebe mėlynus, bet jau raudonus vaistus. Tik trečias kartas pavyko – vaistinei pasisekė įspėti tikrąjį gydytojo receptą. Deja, nevykę dviejų bandymų rezultatai jau buvo sutepti ant kūdikio veido.


2015-05-06 20:35

A. Butkevičius gavo STT išvadas dėl V. Gedvilo

45| 

Premjeras Algirdas Butkevičius šiandien gavo Specialiosios tyrimų tarnybos (STT) informaciją dėl Darbo partijos siūlomo kandidato į švietimo ir mokslo ministrus Vydo Gedvilo nepriekaištingos reputacijos.


2015-05-06 20:34

EP komitetas siūlo naikinti V. Uspaskicho neliečiamybę

49|

Europos Parlamento (EP) Teisės reikalų komitetas trečiadienį nusprendė siūlyti naikinti Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho teisinę neliečiamybę, kad jis galėtų būti teisiamas už teismo įžeidimą. Dėl EP komiteto rekomendacijos šiuo klausimu gegužės 19 dieną turėtų būti balsuojama EP plenarinėje sesijoje.


2015-05-06 17:07

Gėjų partnerystės įteisinimas neprieštarautų Konstitucijai

44

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas trečiadienį nusprendė, kad civilinė partnerystė tarp tos pačios lyties asmenų neprieštarautų Konstitucijai, sako komiteto pirmininko pavaduotojas Stasys Šedbaras.


2015-05-06 16:56

Kauno kapinių prieigose pamatysite, ko dar nematę

5|5

Į Eigulių kapines atvykstantys kauniečiai šiurpsta pamatę, kad iki kapaviečių turi klampoti per molį, o kapinių prieigose mėtosi šiukšlės. Seniūnijos atstovai tikino, kad padėtis turėtų pasikeisti šią vasarą. Eigulių kapinės Kaune yra pripažintos kultūros paveldo vertybe. Jose palaidota nemažai žinomų žmonių.


Populiariausi per 24 val.