Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

2012-10-03 20:33

Du dienraščiai trečiadienį paskiria pirmuosius puslapius Romeo Castellucci spektaklio „Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją“ sukeltam ažiotažui. Apžvalgininkai nenori rašyti apie nieką kitą, tik apie Jėzaus Kristaus veido niekinimą ir katalikų reakciją. Kas iš to laimi? Spektaklio bilietų pardavėjai? Anaiptol. Savaitgalį spektaklis du kartus bus rodomas didžiojoje Lietuvos nacionalinio dramos teatro salėje, kurioje telpa 660 žiūrovų. „Į spektaklį bilietai vis dar parduodami, į abu vakarus liko po kelias dešimtis. Palyginti su kitais festivalio spektakliais, bilietų pardavimas niekuo neypatingas“, - trečiadienį per pietus sakė festivalio „Sirenos“ atstovė komunikacijai Kristina Savickienė.

1/1

Spektaklio metu naudojamas renesanso tapytojo Antonello da Messinos paveikslo „Salvator mundi“ fragmentas.

Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

1 / 1

Spektaklio metu naudojamas renesanso tapytojo Antonello da Messinos paveikslo „Salvator mundi“ fragmentas.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-28 14:07

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

735|4

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 13:59

Jonavoje du vyrai kelias valandas buvo įkalinti agresyvaus šuns

1|5

Šeštadienį apie 10.30 val. į vieno Sodų gatvės nuosavo namo kiemą atklydęs bulterjerų veislės šuo užpuolė žmones. Kol sulaukė pagalbos, du vyrai beveik dvi valandas praleido užsilipę ant statybinių gegnių. Į nuosavo namo kiemą šuo įbėgo pro atvirus vartus.


2015-03-28 13:27

Rolandas Paksas: „Rinkimų rezultatai – labiau nei kuklūs“

3

Savivaldybių tarybų rinkimų rezultatai – daugiau nei kuklūs, sako partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis europarlamentaras Rolandas Paksas.


2015-03-28 13:24

Andrius Kubilius prakalbo apie permainas konservatorių partijoje

13|26

Šeštadienį Kaune į posėdį susirinkus Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos tarybai jos pirmininkas Andrius Kubilius prakalbo apie neišvengiamas permainas. Iš partijos lyderio posto besitraukiantis politikas pareiškė, kad jo vietą turėtų užimti naujos kartos politikas.


2015-03-28 13:23

Lietuvos pilietis Rusijoje narkotikais tiesiog šėrė paukščius?

3

Rostovo prie Dono teismas 10 metų nelaisvės nuteisė 46 metų Lietuvos pilietį, pripažinęs jį kaltu dėl narkotikų laikymo. Skelbiama, kad „žolę“ jis ne tik vartojo pats, bet ir lesino ja paukščius, rašo Newsru.com.


2015-03-28 13:16

Vytautas Landsbergis pratrūko: „R.Pakso garbintojai – sektantai“

44|

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis kirto kai kurių parlamentarų norams suteikti galimybę pašalintam prezidentui Rolandui Paksui vėl siekti valstybės vadovo posto. R.Pakso šalininkus V.Landsbergis pavadino sektantais, aklai tikinčiais savo lyderio kankinyste.


2015-03-28 12:24

Dvyliktokas: jeigu mane ims į kariuomenę, persišausiu koją

877|20|

Šiais metais planuojama į šauktinių kariuomenę pakviesti per 3 tūkst. jaunuolių. Ką iš tiesų apie karo tarnybą mano jauni vaikinai ir merginos? Ar jaunimas pyksta, kai juos vadina skystablauzdžiais? Ar vyrukai stengsis išsisukti nuo privalomosios karo tarnybos? To paklausti nusprendėme Salomėjos Nėries gimnazijos abiturientų. Dauguma moksleivių jau sulaukę šaukiamojo amžiaus ir yra devyniolikmečiai. Su mokiniais susitikome lietuvių kalbos pamokoje.


2015-03-28 12:15

Dešimt į vietos valdžią išrinktų parlamentarų liks dirbti Seime

7

Dešimt savivaldybių tarybų nariais išrinktų Seimo narių liks dirbti parlamente. Iki šiol savivaldybės tarybos nario mandato neatsisakiusi Klaipėdos mieste išrinkta konservatorė Agnė Bilotaitė ir Vilniaus mieste išrinktas „Lietuvos sąrašo“ narys Naglis Puteikis BNS patvirtino mandato atsisakysiantys. Tai, kad liks dirbti Seime, laikraščiui „Kauno diena“ yra patvirtinusi ir Kauno mieste išrinkta socialdemokratė Orinta Leiputė.


2015-03-28 12:14

Klaipėdos teatro žmonėms įteiktos „Padėkos kaukės“

1|12

Klaipėdiečiai ištikimi tradicijai – Tarptautinės teatro dienos proga devintą kartą apdovanojo geriausius praėjusių metų profesionalaus scenos meno meistrus. Jiems įteiktos klaipėdiečio juvelyro Vido Bizausko sukurtos „Padėkos kaukės“.


2015-03-28 12:05

Socialdemokratai įvardijo savo didžiausią nesėkmę

6

Didžiausia valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ryškiausia nesėkme per pirmą kartą šalies istorijoje vykusius tiesioginius merų ir savivaldos rinkimus laiko prarastus Alytaus, Šiaulių, Pakruojo, Tauragės miesto merų postus.


Populiariausi per 24 val.