Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

2012-10-03 20:33

Du dienraščiai trečiadienį paskiria pirmuosius puslapius Romeo Castellucci spektaklio „Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją“ sukeltam ažiotažui. Apžvalgininkai nenori rašyti apie nieką kitą, tik apie Jėzaus Kristaus veido niekinimą ir katalikų reakciją. Kas iš to laimi? Spektaklio bilietų pardavėjai? Anaiptol. Savaitgalį spektaklis du kartus bus rodomas didžiojoje Lietuvos nacionalinio dramos teatro salėje, kurioje telpa 660 žiūrovų. „Į spektaklį bilietai vis dar parduodami, į abu vakarus liko po kelias dešimtis. Palyginti su kitais festivalio spektakliais, bilietų pardavimas niekuo neypatingas“, - trečiadienį per pietus sakė festivalio „Sirenos“ atstovė komunikacijai Kristina Savickienė.

1/1

Spektaklio metu naudojamas renesanso tapytojo Antonello da Messinos paveikslo „Salvator mundi“ fragmentas.

Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

1 / 1

Spektaklio metu naudojamas renesanso tapytojo Antonello da Messinos paveikslo „Salvator mundi“ fragmentas.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-12-19 21:56

Pareigūnų užmestuose tinkluose – lietuviškai lenkiškas laimikis

121|71|

Kai prie Lenkijos sienos gyvenančiam dzūkui Viktorui Savuliui išseko kantrybė, jis pasiėmė kamerą ir pradėjo filmuoti įtartinas, pasienio ruožą kertančias mašinas. Kai vėjo greičiu pro šalį kasdien vieškeliu nelegaliai skriejantys miškavežiai išmalė kelius, Viktoras traktoriumi užblokavo jiems kelią ir iškvietė policiją. Kai pasigirdo grasinimai ir link namų atriedėjo degantis ratas, jis visą filmuotą medžiagą perdavė lrytas.lt žurnalistams.


2014-12-19 21:12

Negyvėliais užterštą žemę padės išvalyti grybas maitėda

53|6

Kodėl mes po savo mirties mes teršiame žemę? Kaip šią problemą išspręstų žmonių kūnų irimo paspartinimas naudojant specialią grybų veislę? Apie tai penktadienį Kauno technologijos universitete kalbėjo iš Jungtinių Valstijų atvykusi dizainerė ir išradėja Jae Rhim Lee. Paskaitų ciklo „Zooetika“ metu moteris prisipažino auginanti „Amžinybe“ pavadintą grybų veislę, kurią maitina savo oda, plaukais, krauju ir net šlapimu bei išmatomis.


2014-12-19 20:42

Šiltas ir šlapias penktadienis

1|30

Jei nežiūrėtum į kalendorių, pagalvotum, kad tai ne žiema o rudens vidurys. Toks paskutinis Vilniaus penktadienis prieš Kalėdas - spalvotas, šiltas ir drėgnas.


2014-12-19 18:34

Palangos policijoje - įkurtuvių nuotaikos

13|12

Šio sausio pabaigoje naujojo Palangos policijos komisariato pastato įrengimą pradėję Vilniaus bendrovės „Irdaiva“ statybininkai ištęsėjo duotą pažadą iki metų pabaigos pakviesti į naujojo pastato įkurtuves.


2014-12-19 17:05

Lietuvos ambasadoriui NATO K.Jankauskui - pareigos Gruzijoje

4

Lietuvos ambasadorius prie NATO Kęstutis Jankauskas paskirtas naujuoju Europos Sąjungos (ES) stebėjimo misijos Gruzijoje vadovu, penktadienį pranešė ES Taryba ir Lietuvos užsienio reikalų ministerija.


2014-12-19 16:44

Lietuvių dovana airiams sužavėjo Dublino merą

12|4

Dublino miesto meras į savo rezidenciją pakvietė Lietuvos išeivijos atstovus iškilmingai ceremonijai, kurios metu Tarptautinio lietuvių heraldikos fondo nariai įteikė airių tautai savo atstovo skulptoriaus iš Alytaus rajono sukurtą Airiją suvienijusio vienintelio karaliaus Brian Boru giminės herbą.


2014-12-19 16:06

Liūdnos Kalėdos – motina su trimis sūnumis metama į gatvę

630|33

Tris vaikus auginanti vieniša motina pateko į nepavydėtiną situaciją. Iki Kalėdų vilnietė su vaikais turi išsikraustyti iš nuomojamo būsto. Tai gal ir nebūtų tragedija, jei ne šeimos pajamos: sudėjus motinystės pašalpą, paramą ir alimentus, moteris su trimis vaikais per mėnesį gauna apie 1200 litų.


2014-12-19 16:02

Po savaitės triūso - gardus pasveikinimas šiauliečiams

5|8

Šiaulių profesinio rengimo centro (ŠPRC) kolektyvas originaliai pasveikino šiauliečius su artėjančiomis gražiausiomis metų šventėmis. Konditeriai iškepė pustrečio tūkstančio keksiukų ir juos sudėjo į vientisą kompoziciją. Nebe pirmo Lietuvos rekordo siekiantys ŠPRC konditeriai šią visą savaitę praleido prie orkaičių – iš viso iškepė net 2500 keksiukų. Šiuos skanėstus dėl higienos reikalavimų dar reikėjo supakuoti, o galiausiai sudėti į specialų skydą. Pastarasis darbas pasirodė esąs sunkesnis nei manyta, tad sušilę konditeriai vėlavo užbaigti kompoziciją.


2014-12-19 15:44

Gediminas Vagnorius bandys patekti į Seimą

48

Darbo partija į laisvą Seimo nario vietą planuoja kelti ekspremjero Gedimino Vagnoriaus kandidatūrą.


2014-12-19 15:06

Baltijos oro erdvę saugos italai, lenkai, ispanai ir belgai

12|4| 

Iš karto po Naujųjų sutikimo keičiasi NATO oro policijos misiją atliekančios šalys. Nuo sausio Baltijos šalių oro erdvės apsaugą perima Italijos, Lenkijos, Ispanijos ir Belgijos karo pilotai.


Populiariausi per 24 val.