Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

2012-10-03 20:33

Du dienraščiai trečiadienį paskiria pirmuosius puslapius Romeo Castellucci spektaklio „Apie Dievo Sūnaus veido koncepciją“ sukeltam ažiotažui. Apžvalgininkai nenori rašyti apie nieką kitą, tik apie Jėzaus Kristaus veido niekinimą ir katalikų reakciją. Kas iš to laimi? Spektaklio bilietų pardavėjai? Anaiptol. Savaitgalį spektaklis du kartus bus rodomas didžiojoje Lietuvos nacionalinio dramos teatro salėje, kurioje telpa 660 žiūrovų. „Į spektaklį bilietai vis dar parduodami, į abu vakarus liko po kelias dešimtis. Palyginti su kitais festivalio spektakliais, bilietų pardavimas niekuo neypatingas“, - trečiadienį per pietus sakė festivalio „Sirenos“ atstovė komunikacijai Kristina Savickienė.

1/1

Spektaklio metu naudojamas renesanso tapytojo Antonello da Messinos paveikslo „Salvator mundi“ fragmentas.

Skandalas dėl R. Castellucci spektaklio kaitina aistras, bet bilietų nešluoja

1 / 1

Spektaklio metu naudojamas renesanso tapytojo Antonello da Messinos paveikslo „Salvator mundi“ fragmentas.

(1 nuotraukos)

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-08-20 23:46

A. Butkevičius: „Lenkų rinkimų akcija valstybėje siekia chaoso“

10| 

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) atstovų siekis - kelti valstybėje chaosą, sako premjeras Algirdas Butkevičius. „Iš tam tikrų tarnybų informacijos matosi, kad jų yra kelias... kaip politiko kelti valstybėje chaosą“, - trečiadienį LRT televizijos laidai „Panorama“ pareiškė premjeras.


2014-08-20 23:17

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė prakalbo ukrainietiškai

32

Neramumų draskoma Ukraina rengiasi paminėti savo Nepriklausomybės dieną. Kijevas iš anksto gavo Lietuvos prezidentės Daliso Grybauskaitės sveikinimą su palinkėjimais. Sveikinimo žodžius D.Grybauskaitė perskaitė ukrainietiškai.


2014-08-20 22:11

Lietuvių šeimas skaldo karas Ukrainoje ir Kremliaus propaganda

684|6

Prieš kelis mėnesius vilniečio Mindaugo tėvai prabilo apie skyrybas. Kartu išgyvenus daugiau nei keturis dešimtmečius, to netikėtai pareikalavo motina. Priežastis - rusų tautybės moteris aktyviai seka kruvinus įvykius Rytų Ukrainoje, nekenčia Amerikos, tiki Kremliaus propaganda. Sako, kad vyras jai neleidžia žiūrėti Rusijos televizijos programų, todėl nori jį palikti.


2014-08-20 19:24

Prie buvusios A. Sabonio krepšinio mokyklos vaikai rūko „žolę“?

27|6

Sportiškų jaunuolių, kurie rinkdavosi prie buvusios Arvydo Sabonio krepšinio mokyklos K.Baršausko gatvėje, jau seniai nematyti. Į netoliese esantį prekybos centrą „Molas“ skubantys kauniečiai pastarosiomis dienomis buvo šokiruoti nuolat matydami 10-13 metų vaikus, kurie daro suktines ir rūko. „Prieš keletą metų paaugliai dar rūkydavo stengdamiesi nepakliūti į suaugusių akiratį, o šią savaitę net penkis kartus pastebėjau, kad ne paaugliai, o dar mažamečiai berniukai suko kažkokią žolę į rūkomąjį popierių ir pešė dūmą. Po to jie atrodė lyg apsvaigę, imdavo garsiai juoktis“, - pasakojo nevaikiškus vaikų žaidimus fotoaparatu užfiksavęs portalo lrytas.lt skaitytojas.


2014-08-20 19:23

Šarvuočiai – už milijardą, bet šarvai – žaisliniai?

449|10| 

Brangiausias Lietuvos kariuomenės istorijoje pirkinys gali baigtis rimtu tarptautiniu skandalu. Šarvuotos pėstininkų kovinės mašinos galimai bus netinkamos šalies gynybai, o iš šio sandorio naudos turės visi, tik ne Lietuva. Šiam pirkiniui numatyta skirti apie milijardą litų. Aiškėja, kad pirkimo procedūras jau pradėjusi Krašto apsaugos ministerija kelia itin mažus reikalavimus būsimųjų šarvuočių apsaugai nuo priešo ginklų, ignoruoja karių saugumą, jų misijos efektyvumą ir nacionalinius gynybos poreikius.


2014-08-20 18:48

A. Butkevičius įsikėlė į premjero rezidenciją Turniškėse

27|5|

Premjeras Algirdas Butkevičius persikėlė gyventi į rezidenciją Turniškėse, patvirtino Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis. „Taip, įsikėlė. Turbūt yra dar tokio kraustymosi stadija, bet jis ten jau gyvena“, - BNS trečiadienį sakė A.Mačiulis.


2014-08-20 17:34

Ministras J. Olekas teigia, kad Lietuvos kariai liks Afganistane

12

Afganistane viešintis Lietuvos krašto apsaugos ministras Juozas Olekas su Afganistano gynybos viceministru Enayatullah Nazari ir finansų viceministru Shafiqu Ahmadu Qarizada aptarė tolesnio Lietuvos ir Afganistano bendradarbiavimo perspektyvas.


2014-08-20 16:40

Lietuvos parama Ukrainai – nuo karinių uniformų iki šokoladukų

72|2

„Buriame žmones, kurie mato poreikį remti Ukrainą. Viskas prasidėjo nuo humanitarinės pagalbos, būtiniausių medicininių priemonių siuntimo, o dabar išaugome tiek, kad ėmėmės ir karinės pagalbos“, – kalbėjo vertėjas, dokumentinių filmų režisierius Jonas Ohmanas, prieš daugelį metų iš Švedijos persikėlęs gyventi į Lietuvą. J.Ohmanas bene labiausiai išgarsėjo kaip vienas Lietuvos kino teatruose neseniai pradėto rodyti filmo „Nematomas frontas“ režisierių. Šiuo metu jis daug jėgų skiria programai „Blue/Yellow“, kuri rūpinasi pagalba karo veiksmų draskomai Ukrainai.


2014-08-20 16:26

D. Grybauskaitė siūlo būdą dvigubai pilietybei išsaugoti

27

Prezidentė Dalia Grybauskaitė Seimui teikia 24 teisės aktų projektus, tarp jų - siūlymas leisti išsaugoti Lietuvos pilietybę šaliai ypač nusipelniusiems asmenims, jei jie tapo kitos šalies piliečiais.


2014-08-20 16:11

A. Butkevičius: „Tikrai netvirtinsiu J. Neverovičiaus ministru“

47

Premjeras Algirdas Butkevičius trečiadienį pareiškė, kad atleidžiamo energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus iš naujo neskirs į šias pareigas, jei tokį pasiūlymą pateiks Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA). „Tikrai netvirtinsiu. Aš politiniuose žaidimuose nedalyvauju. Artimiausiu metu bus politinė taryba ir tikrai čia ne vaikų darželis , o Vyriausybė“, – žurnalistams Vyriausybėje sakė premjeras.


Populiariausi per 24 val.