Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga


2012-10-16 14:47

110-ąjį gimtadienį mininti vyriausioji Šiaulių gyventoja Emilija Krištopaitienė antradienį sulaukė miesto valdžios sveikinimų.

1/4

110 metų sulaukusia E. Krištopaitiene rūpinasi jos dukra V. Vasauskienė. R. Vitkus

Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

1 / 4

110 metų sulaukusia E. Krištopaitiene rūpinasi jos dukra V. Vasauskienė. R. Vitkus

Antradienį vyriausiąją šiaulietę pasveikino Šiaulių vicemerė D. Matonienė (dešinėje). R. Vitkus

110-ąjį gimtadienį švenčianti E. Krištopaitienė neatsisakė jai pasiūlyto šampano. R. Vitkus

Prieš daugiau nei pusšimti metų darytoje nuotraukoje Emilija kartu su vyru Petru, kuris mirė prieš 42 metus. Asmeninis archyvas

(4 nuotraukos) R. Vitkus, Asmeninis archyvas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-07-02 07:16

Šeima išskirtinį keltą puoselėja jau 80 metų

2|2

Du Neries krantus tarp Čiobiškio (Širvintų r.) ir Padalių (Kaišiadorių r.) kaimų jungiančiam keltui sukako 80 metų. Jis, žmones ir automobilius keliantis vien tik nešamas srovės, toks yra vienintelis šalyje. Nei variklių, nei irklų neturintis, labiau plaustą primenantis keltas yra pripažintas Lietuvos technikos paveldu, o jo savininkas – vienintelis šalyje amatininkas, teikiantis tokias paslaugas.


2015-07-02 06:50

Pasakė, kiek uždirba „Palangos močiutė“

82|22

Palangos prieigose atsargiai besidairydama močiutė atrodė baugšti ir įsitempusi. Lėtai praslinkus pro senutę automobiliu, jos akys nepatikliai šaudė į šonus. Stoviniuodama su kartono plakatu ji atrodė taip, lyg siūlytų kontrabandines cigaretes, o ne pigią nakvynę Palangoje. Vienintelis panašumas tas, kad senutė, kaip ir kontrabandos prekeiviai, dairėsi policijos pareigūnų.


2015-07-02 06:04

Valdžios numylėtiniui jau galanda keršto kirvį

24|2

Nors lagaminai jaukiai šeimos kelionei į Briuselį jau pradėti krauti, kažin ar ši išvyka neapkars. To gali sulaukti buvęs vienas saugumo vadovų Romualdas Vaišnoras. Neseniai iš Valstybės saugumo departamento (VSD) direktoriaus pavaduotojo posto atleistas R.Vaišnoras netrukus Briuselyje turėtų pradėti dirbti su žvalgyba susijusį darbą. Tačiau šį aukšto pareigūno skrydį pasirengęs sutrukdyti irgi buvęs aukštas pareigūnas, dabartinis Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius.


2015-07-01 23:00

Aiškėja liūdnos detalės apie „Sūpynėse“ apsinuodijusią merginą

126

Švenčionyse vykusio elektroninės muzikos festivalio „Sūpynės“ pavadinimas šiemet skamba labai liūdname kontekste. Festivalio metu į medikų rankas pateko jauna vilnietė, kuri sunkiai apsinuodijo neaiškiomis medžiagomis, spėjama, kad tai galėjo būti narkotikai.


2015-07-01 20:39

Rusijos akibrokštai – reaguoti ar ignoruoti?

33| 

Kaip teisingai reaguoti į Rusijos provokacijas? O gal reaguoti iš viso neverta? Apie tai „Lietuvos ryto“ televizijos aktualių pokalbių laidoje „Lietuva tiesiogiai“ su žurnaliste Daiva Žeimyte kalbėjosi Nepriklausomybės akto signataras Mečys Laurinkus, viešųjų ryšių specialistas Mykolas Katkus bei rašytojas ir apžvalgininkas Aidas Puklevičius.


2015-07-01 20:04

Buvę tremtiniai žydai pirmą kartą sulaukė finansinės paramos

10

Geros valios fondo lėšomis pirmą kartą finansinės paramos sulaukė dabar užsienyje gyvenantys žydai, sovietinės okupacijos metu ištremti į Sovietų Sąjungą, sako fondo valdybos pirmininkė Faina Kukliansky.


2015-07-01 20:03

Nepritaria siūlymui vaikų literatūrą taikyti lengvatinį PVM

6

Vyriausybė nepritaria Seimo narės siūlymui iki 5 proc. sumažinti pridėtinės vertės mokestį (PVM) vaikų literatūrai, taip skatinant jos leidybą bei atpiginant vaikiškas knygas.


2015-07-01 18:54

Kremliaus abejonės dėl mūsų laisvės – signalas Rusijos atmatoms

171|4

Lietuvos istorikai ir tarptautinės teisės žinovai mano, jog Rusijos Dūmos išpuolis prieš Baltijos šalis yra vienas labiausiai nevykusių propagandinių triukų, skirtų tik žemiausių sluoksnių Rusijos visuomenei. Dūmos teikimu Rusijos prokuratūra pradėjo tyrimą siekiant nustatyti, ar 1991 metų rugsėjį SSRS Valstybės tarybos priimtas Baltijos respublikų (Lietuvos, Latvijos ir Estijos) pripažinimo aktas teisėtas. Rusijos parlamentarai rėmėsi teiginiu, jog Valstybės Taryba buvo nekonstitucinis, taigi neteisėtas organas, esą todėl ir jo sprendimai – neteisėti. Valstybės Taryba buvo įsteigta 1991 metų rugsėjo 5 dieną, po rugpjūčio pučo, kai SSRS jau byrėjo per visus galus ir jau buvo likę gyvuoti nepilnai keturi mėnesiai. Valstybės tarybai priklausė SSRS prezidentas ir dešimties sovietinių respublikų vadovai. Ši taryba jau per pirmąjį posėdį pripažino Lietuvos, Latvijos ir Estijos nepriklausomybę, nors, kaip pabrėžia Rusijos žiniasklaida, atitinkamos SSRS konstitucijos pataisos nebuvo priimtos.


2015-07-01 18:14

Vilniuje ant lauko kavinės nuvirto medis, sužeista mergina

17

Vilniuje, netoli Katedros aikštės, įsikūrusios kavinės lankytojai patyrė ne pačių maloniausių akimirkų trečiadienio pavakarę, mat tiesiai ant kavinės staliukų krito lūžęs medis. Per nelaimę nukentėjo kavinės darbuotoja.


2015-07-01 18:10

Į bendrus mokymus Lietuvoje atvyko JAV kariai

8|25

Vilniaus tarptautiniame oro uoste trečiadienį nusileido Jungtinių Amerikos Valstijų karinių oro pajėgų transporto lėktuvas C-17 „Globemaster“, kuriuo į bendras pratybas Lietuvoje atvyko apie 80 Vokietijoje dislokuoto JAV 4-osios pėstininkų divizijos vadovavimo elemento (angl. Mission Command Element) karių, vadovaujamų brigados generolo Michaelo Tarsos.


Populiariausi per 24 val.