Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

2012-10-16 14:47

110-ąjį gimtadienį mininti vyriausioji Šiaulių gyventoja Emilija Krištopaitienė antradienį sulaukė miesto valdžios sveikinimų.

1/4

110 metų sulaukusia E. Krištopaitiene rūpinasi jos dukra V. Vasauskienė. R. Vitkus

Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

1 / 4

110 metų sulaukusia E. Krištopaitiene rūpinasi jos dukra V. Vasauskienė. R. Vitkus

Antradienį vyriausiąją šiaulietę pasveikino Šiaulių vicemerė D. Matonienė (dešinėje). R. Vitkus

110-ąjį gimtadienį švenčianti E. Krištopaitienė neatsisakė jai pasiūlyto šampano. R. Vitkus

Prieš daugiau nei pusšimti metų darytoje nuotraukoje Emilija kartu su vyru Petru, kuris mirė prieš 42 metus. Asmeninis archyvas

(4 nuotraukos) R. Vitkus, Asmeninis archyvas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2015-03-28 12:39

Andrius Kubilius prakalbo apie permainas konservatorių partijoje

26

Šeštadienį Kaune į posėdį susirinkus Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos tarybai jos pirmininkas Andrius Kubilius prakalbo apie neišvengiamas permainas. Iš partijos lyderio posto besitraukiantis politikas pareiškė, kad jo vietą turėtų užimti naujos karto politikas.


2015-03-28 12:24

Dvyliktokas: jeigu mane ims į kariuomenę, persišausiu koją

859|20|

Šiais metais planuojama į šauktinių kariuomenę pakviesti per 3 tūkst. jaunuolių. Ką iš tiesų apie karo tarnybą mano jauni vaikinai ir merginos? Ar jaunimas pyksta, kai juos vadina skystablauzdžiais? Ar vyrukai stengsis išsisukti nuo privalomosios karo tarnybos? To paklausti nusprendėme Salomėjos Nėries gimnazijos abiturientų. Dauguma moksleivių jau sulaukę šaukiamojo amžiaus ir yra devyniolikmečiai. Su mokiniais susitikome lietuvių kalbos pamokoje.


2015-03-28 12:15

Dešimt į vietos valdžią išrinktų parlamentarų liks dirbti Seime

3

Dešimt savivaldybių tarybų nariais išrinktų Seimo narių liks dirbti parlamente. Iki šiol savivaldybės tarybos nario mandato neatsisakiusi Klaipėdos mieste išrinkta konservatorė Agnė Bilotaitė ir Vilniaus mieste išrinktas „Lietuvos sąrašo“ narys Naglis Puteikis BNS patvirtino mandato atsisakysiantys. Tai, kad liks dirbti Seime, laikraščiui „Kauno diena“ yra patvirtinusi ir Kauno mieste išrinkta socialdemokratė Orinta Leiputė.


2015-03-28 12:14

Klaipėdos teatro žmonėms įteiktos „Padėkos kaukės“

12

Klaipėdiečiai ištikimi tradicijai – tarptautinės teatro dienos proga devintą kartą apdovanojo geriausius praėjusių metų profesionalaus scenos meno meistrus. Jiems įteiktos klaipėdiečio juvelyro Vido Bizausko sukurtos „Padėkos kaukės“.


2015-03-28 12:05

Socialdemokratai įvardijo savo didžiausią nesėkmę

5

Didžiausia valdančioji Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) ryškiausia nesėkme per pirmą kartą šalies istorijoje vykusius tiesioginius merų ir savivaldos rinkimus laiko prarastus Alytaus, Šiaulių, Pakruojo, Tauragės miesto merų postus.


2015-03-28 11:55

A. Butkevičius kritikavo valdančiosios koalicijos partnerius

3

Premjeras socialdemokratų vadovas Algirdas Butkevičius sako, jog valdančiosios koalicijos partneriai per savivaldos rinkimus didelio žmonių pasitikėjimo nesulaukė demonstruodami priešingas nuomones nei buvo sutarta valdančiųjų.


2015-03-28 11:18

Į Lietuvos priešų gretas verbavo ir narkotikais

465|3

Jam siūlė pinigų, žadėjo postą valdžioje ir slapčia vaišino narkotikais. Vienos įmonės vadovas buvo pakliuvęs į Lietuvai priešiškų veikėjų pinkles, o dabar liudija teisėsaugos pareigūnų atliekamuose tyrimuose, kuriuose minimos ir garsios pavardės. Kai pas sekso eksperte save vadinančią Mildą Bartašiūnaitę ir kitus prieštaringus veikėjus visoje šalyje pareigūnai atliko kratas, kaunietis Rimas (pavardė redakcijai žinoma) nenustebo. Jis suprato, kodėl tie veikėjai sulaukė teisėsaugos dėmesio, nes ir pats yra buvęs jų gretose.


2015-03-28 11:10

Į teismus įklampintas ūkininkas jaučiasi lyg užburtame rate

21|10

Septintus metus su Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos priežiūros inspekcija besibylinėjantis ūkininkas, ko gero, sulauks buldozerių, kurie su žeme sulygins savavalę statybą – mėšlidę. Antstoliai jau kreipėsi į teismą dėl statinio sunaikinimo prievartos būdu. „Europos Sąjunga man labai padėjo, bet savi pribaigs“, – liūdnai konstatavo 47 metų Gediminas Bobina, keliolika metų ūkininkaujantis savo tėviškėje Liubavo kaime (Kalvarijos savivaldybė).


2015-03-28 10:53

Kova dėl LASF prezidento posto: G.Furmanavičius ar R.Austinskas?

1|18

Pastaruosius šešerius metus pakaitomis Lietuvos automobilių sporto federacijai (LASF) vadovaujantys Gintaras Furmanavičius ir Romas Austinskas Kaune vykstančiame suvažiavime vėl rungsis dėl prezidento posto.


2015-03-28 09:30

Lakūnai akrobatai perka aukštos klasės akrobatinį lėktuvą

4

Ketvirtadienį trijų lietuvių lakūnų akrobatų delegacija lankėsi Vokietijoje. Jie susitiko su šiuolaikiškų aukščiausios klasės akrobatinių lėktuvų „Extra“ lėktuvų gamintoju ir gamyklos įkūrėju Walteriu Extra.


Populiariausi per 24 val.