Naujienos / lrytas.lt
Išplėstinė paieška >>
Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

2012-10-16 14:47

110-ąjį gimtadienį mininti vyriausioji Šiaulių gyventoja Emilija Krištopaitienė antradienį sulaukė miesto valdžios sveikinimų.

1/4

110 metų sulaukusia E. Krištopaitiene rūpinasi jos dukra V. Vasauskienė. R. Vitkus

Vyriausiai šiaulietei - sveikinimai 110-ojo gimtadienio proga

1 / 4

110 metų sulaukusia E. Krištopaitiene rūpinasi jos dukra V. Vasauskienė. R. Vitkus

Antradienį vyriausiąją šiaulietę pasveikino Šiaulių vicemerė D. Matonienė (dešinėje). R. Vitkus

110-ąjį gimtadienį švenčianti E. Krištopaitienė neatsisakė jai pasiūlyto šampano. R. Vitkus

Prieš daugiau nei pusšimti metų darytoje nuotraukoje Emilija kartu su vyru Petru, kuris mirė prieš 42 metus. Asmeninis archyvas

(4 nuotraukos) R. Vitkus, Asmeninis archyvas

Visos
Nuotraukos

Po vieną
nuotrauką

Ačiū! Apie klaidą pranešta redakcijai.
Deja, išsiųsti nepavyko. Prašome pamėginti vėliau.
Gaukite lrytas.lt naujienas kiekvieną rytą
Komentarai (0)
Vardas
El. paštas
Komentaras (iki 3000 simbolių)
Aktualijos
2014-09-30 14:17

Vyriausybėje - šeši milijonieriai, turtingiausias yra Š. Birutis

7

Socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus vadovaujamoje Vyriausybėje šešių ministrų šeimos turto vertė viršija milijoną, o daugiausiai turto yra sukaupusi Darbo partijos deleguoto kultūros ministro Šarūno Biručio šeima.


2014-09-30 14:01

Juodi dažai nepaslėpė įžeidimo Grybauskaitei

11|11

Vilniaus miesto komunalinės tarnybos, gavusios pranešimą apie miesto centre atsiradusį prezidentę įžeidžiantį užrašą, pademonstravo stulbinamą operatyvumą. Nepraėjus nė valandai po to, kai užrašas buvo pastebėtas, jis jau buvo užpurkštas. Antradienį apie 12 val. 54 min. J.Tumo-Vaižganto g. važiavę policijos patruliai atkreipė dėmesį į Lukiškių a. pakraštyje stovinčią aplūžusią organinio stiklo konstrukciją, kurioje, matyt, turėtų būti kas nors eksponuojama. Policijos patruliai net nuo gatvės važiuojamosios dalies galėjo perskaityti ant organinio stiklo mėlynais dažais užpurkštą užrašą: „Grybauskaitė nusikaltėlė“.


2014-09-30 13:38

Prezidentės Dalios Grybauskaitės turtai per metus išaugo

115

Prezidentės Dalios Grybauskaitės turtas per metus paaugo 100 tūkst. litų. Valstybės vadovės turto vertė šiuo metu siekia 2 mln. 450 tūkst. 973 litų, rodo Valstybinės mokesčių inspekcijos paskelbta metinė turto deklaracija.


2014-09-30 13:26

Baltijos šalių padangėje treniruojasi NATO karinės oro pajėgos

3

Rugsėjo 30–spalio 1 dienomis Baltijos šalių oro erdvėje vyksta Baltijos regiono karinių oro pajėgų treniruotė, kurią jau devynioliktą kartą organizuoja NATO Vyriausioji oro pajėgų vadavietė Ramšteine, Vokietijoje. Šiose Estijoje vyksiančiose treniruotėse Baltijos šalių karinės oro pajėgos dalyvauja kartu su NATO sąjungininkais ir partneriais – Kanados, Portugalijos, Vokietijos, Nyderlandų, Švedijos ir Suomijos karinėmis oro pajėgomis.


2014-09-30 12:43

D. Valys delsia atsakyti dėl K. Jucevičiaus

2| 

Darius Valys nekomentuoja situacijos dėl galbūt atliekamo tyrimo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktoriaus Kęstučio Jucevičiaus atžvilgiu ir žada, jog informacija bus pateikta artimiausiu metu.


2014-09-30 12:29

Iš V. Jankausko pasityčioję policininkai sukurpė ilgą istoriją

275|2

Policijos patyčias Vilniuje patyręs palangiškis verslininkas Vaidotas Jankauskas, kaip dabar paaiškėjo, net nepažeidė Kelių eismo taisyklių, dėl kurių buvo užsipultas, o pareigūnai griebėsi klastočių. Pažintis Vilniuje su bendrovės „Du broliai“ savininku palangiškiu V.Jankausku vienam policininkui gali baigtis teismu ir milžinišku civiliniu ieškiniu. Administracinio teisės pažeidimo bylą išnagrinėję Palangos policijos pareigūnai nustatė: V.Jankauskas nepažeidė Kelių eismo taisyklių, o protokolą surašęs vyresnysis patrulis Jonas Glinevičius suklastojo dokumentą dėl tariamo pažeidimo.


2014-09-30 12:29

Po skandalo teisme – grasinimai žurnalistei

93|4|

Nagrinėjant bylą iš teismo dingsta svarbus įrodymas. Dingimo niekas netiria, o kopiją turinčiai liudytojai pagrasinama jos neduoti teismui, antraip bus blogai. Tai – ne scena iš kokio nors Holivudo nuotykių filmo. Visa tai vyksta Lietuvoje. Šios skandalingos istorijos centre – žurnalistės išsaugotas pokalbių su dviem vieno straipsnio herojėmis įrašas. Prieš trejetą metų „Lietuvos ryto“ žurnalistė Jurgita Noreikienė paskelbė straipsnį apie dviejų kaimynių, gyvenančių Vilniuje, konfliktą.


2014-09-30 12:29

Tikslas: Lietuva be vaikų globos namų

25|2

Vaikų globos namams Lietuvoje reikalinga rimta pertvarka. Mūsų šalyje norima sumažinti vaikų, kurie auga globos namuose, skaičių. Kam to reikia? Pavyzdžiui, ar žinojote, kad tuose pačiuose kūdikių namuose, kuriuose turėtų augti mažyliai su raidos sutrikimais, apgyvendinami ir visiškai sveiki vaikai? Jeigu nežinojote, tai tikrai nežinote ir to, kad tai mažyliams sukelia negrįžtamų pokyčių – sutrinka sveikų vaikų vystymasis.


2014-09-30 11:56

V. P. Andriukaitis Briuselyje prabilo keturiomis kalbomis

35|4| 

Antradienį Europos Parlamentui (EP) prisistatęs Lietuvos kandidatas į sveikatos reikalų eurokomisarus, socialdemokratas Vytenis Povilas Andriukaitis pabrėžė naujos Europos sveikatos paskatos reikalingumą. EP tęsia kandidatų į eurokomisarus klausymus. Lietuvos kandidatas V.P.Andriukaitis į EP Aplinkos, sveikatos ir maisto saugos komitetą, dalyvaujant Žemės ūkio ir kaimo plėtros komiteto nariams, prabilo keturiomis kalbomis- lietuvių, anglų, lenkų ir vokiečių. Pristatęs savo autobiografiją, ne kartą pabrėžęs esąs medikas ir davęs Hipokrato priesaiką, V.P.Andriukaitis įvardijo savo prioritetus.


2014-09-30 11:45

D. Grybauskaitė prabilo apie atsinaujinimą prokuratūrose

11|13|

Antradienį susitikusi su Generalinės ir apygardos prokuratūrų vadovybe Prezidentė Dalia Grybauskaitė atkreipė dėmesį į ilgai trunkančius ikiteisminius tyrimus, akcentavo jų kokybę ir būtinybę pačioms prokuratūroms atsinaujinti. „Valstybės vadovė teigiamai įvertino prokuratūros pastangas stiprinti kovą su šešėline ekonomika ir tai, kad su mažesniu prokurorų skaičiumi ištiriama daugiau nusikalstamų veikų. Tačiau Prezidentė pabrėžė, kad prokuratūra turėtų dirbti ne dėl statistikos, o dėl teisingumo“, – po susitikimo teigė Prezidentės vyriausioji patarėja teisės klausimais Rasa Svetikaitė.


Populiariausi per 24 val.